Diskuze k článku

Na západní frontě chaos

Příspěvků 30

3.8.2020 8:27

Abo, to je v zasade dobra analyza

outrata 94.?.?.?

Jen bych poznamenal, ze moralni chovani je jiz z definice chovani vynucene a to autoritou, vladnouci donucovacimi prostredky (zakonem, ostrakizaci, odeprenim nekterych garantovanych pozitku, jako napriklad vylouceni z verejnych prostor, z dopravy a podobne).
Z toho vyplyva, ze moralni obroda nemuze prijit zdola, skrze uvedomeni lidu, nybrz musi byt implementovana zhora nejakou mocenskou instituci.
Stavajici moralni rozklad neni spontanni, nybrz rizeny mocenskymi strukturami. Prave ty totiz ideove ukoluji policii a soudy a brani aplikaci moralniho chovani jako takoveho. Stavajici rozklad je cilem a nikoliv nejakym nahodnym produktem „nedostatku moralky“.
Mocenskymi strukturami mam na mysli struktury realne mocenske a nikoliv stinove, jako parlament, vladu, neziskovky a podobne.

380882

4.8.2020 10:32

RE: Abo, to je v zasade dobra analyza

Xanidil 78.?.?.?

Reakce na 380882

Člověk se v průběhu socialisace naučí, co daná společnost považuje za dobré a špatné. Dodržuje-li to, chová se morálně. Morálka není vynucena, to je něco, co je uvnitř člověka. Mnohdy slyšíme v TV, že nějaký podnikatel sice neporušil zákony, ale nezachoval se morálně.

380933

5.8.2020 9:44

RE: Abo, to je v zasade dobra analyza

jaromír jarý 80.?.?.?

Reakce na 380933

ano, takhle bych to také viděl. Co není morální nemusí být nezákoné, ale co je morální může být nezákoné

380986

3.8.2020 8:49

Tento chaos nevznikl samovolně

janmax 213.?.?.?

jede se podle plánu.

380883

3.8.2020 10:10

Totalita je přirozená.

Jan Hanuš 193.?.?.?

Když se rozhlédnu, totalita je nejvýkonnější a je všude. Komunistům to nefungovalo z jiného důvodu. Totalita je v každé firmě a funguje nejlíp i v rodině. Zaměstnancům se stanovují pravidla totalitně, nikdo se jich na nic neptá. Dětem v rodině se to stanovovalo taky tak a fungovalo to. Když se jim to nestanoví, vyrostou z nich piráti a všechno zničí. A Gréta to dodělá.
Mám pár kamarádů, kteří jezdí do té totalitní Číny. V podnicích je disciplína, šéfce (mají tam hodně šéfek) se neodporuje. Její slovo je zákon. Na podnikovou oslavu přijdou všichni v rozjásané náladě a šéfovou milují. Snad doopravdy.
I u nás se na to můžeme podívat. Je tu řada korejských, švýcarských, německých i ruských firem. Všude je to podobné. Můžou snad zaměstnanci o něčem hlasovat?
Šéfové velkých firem se krásně na setkáních Bildebergů, a jiných, na všem dohodnou a my při tom jen tiše šoupeme nožkama. Možná ale právě oni na těch setkáních hlasují. Demokraticky.
Za komunistů nikdo dělníky ve fabrikách k ničemu nenutil. Pamatuju frézaře, který si hodil nohy na frézku a nedělal, dokud mu nepřidali "zelenáče". To byl šek navíc. Vydělal 8000 měsíčně, když jsem já měl 1700. Vydíráním. Každý dělal něco jiného, než měl. Mistr na dílně bokem opravoval rádia a televize.
Kde tedy byla komunistická totalita, když jí jeden frézař dokázal potopit? Nikdo s ním nehnul.
Asi má ta totalita víc variant. A demokracie taky.

380887

3.8.2020 14:50

RE: Totalita je přirozená.

outrata 94.?.?.?

Reakce na 380887

Socialismus neskoncil proto ,ze by ho lide odmitli, ale naopak proto, ze dal lidem presne to,co chteli: cim dal vice pozitku za cim dal mene prace.
A jelikoz rezim nechtel lidem ublizovat, vyresil to tim, ze zkolaboval.
Tim „vychytraly obcan“propasl svoji dejinnou sanci, jez se uz nebude opakovat.
Neboli opet potvrzeni Libetarianovy teorie: v cloveku je vice slouhovstvi, nezli svobodomyslnosti.
V 89.roce se lidu konecne podarilo rozlozit zevnitr „svuj“ rezim a nastolit nad sebou otrokarskou vladu. A kazdy rok lid toto sve rozhodnuti mohutne oslavuje.

380898

3.8.2020 16:17

RE: Totalita je přirozená.

Miroslava 46.?.?.?

Reakce na 380887

U Hitlera byl rovněž ekonomicky velmi efektivní systém a ohromný entuziasmus německého národa. Ale cosi mně podvědomě říká, že se to u nás většině velmi líbit nebude.
Tak v čem je problém?
Problém je v mravnosti, kam systém směřuje. Je očividné, že současný systém vede k duchovně-mravnímu rozkladu. Přechod k autoritativnímu režimu nic nezmění, pokud nebude nasměřován k mravnímu povznesení společnosti. Libovolný systém, v němž chybí mechanismy posílení mravnosti nevyhnutelně degraduje, anebo se transformuje v tyranii.

380902

3.8.2020 21:41

RE: Totalita je přirozená.

ping789 31.?.?.?

Reakce na 380902

mravnost je relativní madam, hrdý syn německé říše mengele měl svoji mravnost a spolu s ním měly tutéž mravnost miliony dalších synů říše, sovětská čeka měla také svoji mravnost, stejně i svoji mravnost měli hinduisti a muslimové když si jich miliony vzajemně stínali hlavinky před 50 lety v Kašmíru, a o té košer mravnosti škoda mluvit, vy křesťané máte mravnosti plná ústa - ovšem od muslimů vás odlišuje jen lenost zabíjet nevěrce, jak jste ztloustli , to slovo bych zakázal, protože z hub všech -istů a -ťanů jde o porno

380909

4.8.2020 0:48

RE: Totalita je přirozená.

R.E. 37.?.?.?

Reakce na 380909

Jo, madam vidí jedinou spásu v náboženství a z něj vycházející morálce a brzy je dostane, už je na cestě a říká si islám a šaría...[chechtot]

380910

4.8.2020 15:02

RE: Totalita je přirozená.

Miroslava 46.?.?.?

Reakce na 380910

Je nesprávné hovořit o různých morálkách. Absolutní mravní Pravda je jen jedna. A u různých lidí a různých národů je odlišný stupeň přiblížení k této mravní pravdě. Diky Kristu - Spasiteli je křesťanství nejblíže k Pravdě. A díky tomu národy bílé rasy dostali ohromné výhody v rozvoji a křesťanská bílá civilizace dominovala ve všech oblastech - v kultuře, vědecko-technickém rozvoji, sociálním systému...
V 60. letech minulého století se k moci dostala šílená vládnoucí elita, která si vzala na pomoc sekulární politiku. Jako výsledek tak postupně ztracíme všechny velké úspěchy křesťanské civilizace. A bílá civilizace je pohlcována méně rozvitými národy.
V mravní sféře již máme úplnou katastrofu. Místo Boha se klaníme LGBT a nesmíme veřejně otevřít hubu proti této sebevražedné ideologii.
Naše bláznivá elita není schopna pochopit prostou pravdu - spolu s křesťanstvím odchází i SÍLA DUCHA z národů. To je objektivní zákon. Pokud toto nepochopíme, tak skutečně se budeme muset učit zákony šaría, číst Korán, učit se čínštinu, cvičit se v klanění a líbání bot černým....

380952

3.8.2020 11:52

Pan autor je takový naiva, který neví která bije!

Maximus1 37.?.?.?

Autor se důsledně vyhýbá příčině zla, za kterouje systematický a plánovaný úpadek Západu. Buď to neví, nebo jeslušně řečeno mimoň. Západ ovlíádají a to kompletně iluminátské elity, kde hrají prim jewish v čele s Rothschildy,Rockefelery a spol. Pokud tuto okolnost někdo ve svých úvahách míjí, je nutné konstatovat, že je naiva, nebo hlupák. Oni mají celý západní systém pod kontrolou od financí, přes obě formy moci, dále kontrolují média, justici atd. V neposlední řadě ovládají všechny velké známé instituce jako je OSN, MMF, SB, BIS atd. a samozřejmě projekt EU je jejich dílo! Jen vůdčí Rothschildové měli v r.2010 majetek cca 100 tisíc USD a ovládali celkem 18 tisíc společností globálního významu (např. BlackRock Inc.) s portfóliem rozprostřeným snad ve všech oborech lidské činnosti. A myslíte si někdo, že tito mocní by si nechali jen tak Západ likvidovat v přímém přenosu všemi těmi multikulturalismy, obrovskou imigrací, zaváděním islámizace a dalšími svinstvy? Nikoliv, oni to dokonce podnítili a vehementně realizují! Je v tom náboženský podtext, neb se ti magoři vidí v talmudu a kabale, ale jsou tam další aspekty. Takže tak, jen blbec si myslí, že to co se děje na Západě a nakonec v okolí jako je Afrika a spol. se děje náhodně! Planeta Země se přelidnila a "oni" opravdu plánují razantní řešení. A Covid-19? To je jen nástřel toho, co budou páchat dále. Cílem je NWO a max. jedna miliarda lidí na planetě!

380889

3.8.2020 14:22

RE: Pan autor je takový naiva, který neví která bije!

R.E. 37.?.?.?

Reakce na 380889

Ano, tenhle pan konzervativní myslitel mluví a mluví, ale té pravé příčině, tomu mafiánskému živlu ohánějícího se archou úmluvy, který to má celé na triku, se s opatrností vyhýbá, aby ani náhodou neukázal jeho směrem a v té vskutku korektnosti není sám...
Velmi rád poslouchám a čtu věci od např. sociologa Petra Hampla a ten trpí naprosto stejnou úchylkou...
Mluvit o čemkoli a jakkoli dlouho a detailně, ale ukázat na principála a pokladníka všeho toho cirkusu si nedovolí a tak všechna ta svá moudra mění jen v taková plácání do vody pro obveselení a zkrácení dlouhé chvíle při pochodu do toho NWO...

380895

3.8.2020 12:29

mlácení prázdné slámy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 87.?.?.?

Mám dojem že většina alternativních autorů se zacyklila ve starém paradigmatu a akorát nekonstruktivně mlátí prázdnou slámu LGBT, multikulti a podobných věcí o nichž už dávno víme, že jsou cestou do pekel a proto není potřeba o nich pořád dokola žvanit.
Protože neustálým věnováním pozornosti těmto věcem je akorát posilujeme a umocňujeme.

To co je teď zoufale potřeba, je nový směr kterým se vydat. Řešení současné situace. A ne pořád to samé kafrání jak je ten svět nanic.

380891

3.8.2020 14:30

RE: mlácení prázdné slámy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 380891

Re:
Žádný nový směr,ale kapitalismus hledá možnosti z blbnout lidi a ještě je víc oškubat.Začalo to s Grétou,zelený úděl,nějak se to neuvedlo,tak přišel koronavirus,ten to podělá úplně,Když na zlepšení nebudeme mít,tak nám velice židé půjčí,tak jen dělat a dělat.

380896

3.8.2020 16:28

Stalin, jeho zločiny a pád komunizmu?

lubosmat 195.?.?.?

Autor sa mylne domnieva, že zlo je to na čo poukáže "demokratická" elita západu.

Autor sa mylne domnieva, že pád "komuizmu" bol prirodzený.

Žijeme v otvorenom fašistickom systéme, a sme obeťami vojny impérií.

Prečítajte si napríklad tento článok: https://www.hlavnespravy.sk/bez-dohody-s-velkou-britaniou-by-hitler-nikdy-na-zssr-nezautocil/643982#, a možno pochopíte, o čo sa tu hrá a kumu sa vlastne klaniame.

Je to úplne iný uhol pohľadu, než ten oficiálny.

380903

3.8.2020 17:04

Chaos na západní frontě "jede" podle plánů západních světovládců

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Zdá se vám to nepravděpodobné či dokonce nemožné ? Že by si kapři vypouštěli vlastní rybník, kde neomezeně vládnou již velmi dlouho ? Oni totiž světovládci už nechtějí jen Západ, ale celý svět. Říkají tomu Nový světový řád (NWO).Jedna vláda (oni), jedna měna (jejich), jedna armáda (jejich). Jejich největším a osvědčeným spojencem při prosazování NWO byly a dodnes jsou chaos, krize,válečné konflikty, zadlužené státy, firmy i otroci.Výše uvedené hrůzy vedou zcela bezpečně a vždy k zadlužení otroků, firem i celých států. A kdo půjčí státům, firmám i otrokům na lichvářské úroky bilióny dnes už jen virtuálních peněz ? Zase oni. A že při těch válkách, krizích a převratech zahynou desítky až stovky miliónů otroků ? To jim také vyhovuje, protože otroků je v dnešní éře automatizace a robotizace už dávno zbytečně a pro ně až nebezpečně mnoho.Světovládci také rádi v praxi aplikují heslo rozděl a panuj. Proto velmi často používají diametrálně odlišné metry na posuzování obdobných událostí v různých částech světa, a to už velmi dlouho. Co u jedněch národů či států považují za hrdinství a vlastenectví, to je u jiných odporný a trestuhodný zločin. Příkladů bych našel "něurekom". A kdo že jsou ti západní světovládci a rádoby vládci celého světa, nejlépe na věčné časy ? To už se také ví. Je to pár desítek až stovek rodinných klanů, které vlastní největší banky, nadnárodní korporace,investiční fondy, média,politiky atd. Mají často chazarský, anglosaský nebo aristokratický důvod, považují se za nedotknutelné,vyvolené a otroky jen pohrdají. Není čas to už konečně změnit ?

380904

3.8.2020 19:19

RE: Chaos na západní frontě

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 380904

> Je to pár desítek až stovek rodinných klanů, ...

Toto naivní přesvědčení mě vždy pobaví. Jak tito tzv. VLÁDCOVÉ SVĚTA dosáhli naprostého souladu v myšlení? Oni si jako bankéři či podnikatelé vůbec nekonkurují? A jak svou společnou vládu prakticky provádějí? Jak spolu komunikují, že jim na to ještě NIKDO A NIKDY NEPŘIŠEL? My ostatní prosťáčci si představujeme, že vládnout může vždy jen jeden, viz Alexandr veliký, Čingischán, Karel IV. Stalin, Hitler, ... Kdežto vy "znalci" umíte popsat KOLEKTIVNÍ VLÁDU rodinných klanů. Tak nám prosím o ní ještě nějakou pohádku vyprávějte. [mrknutí jedním okem]

380905

4.8.2020 5:08

RE: Chaos na západní frontě

outrata 94.?.?.?

Reakce na 380905

Proc naprosty soulad v mysleni? Proc by si meli konkurovat? Proc by se par desitek lidi nemlo byt schopno domluvit na nekolika strategickych otazkach? Proc byste mel byt o jejich domluve informovan?
Vzdyt to takhle funguje uz stovky let, anebo ze by Habsburgove popravili ceske pany, konkurujici si a neschopne se domluvit, uplne zbytecne?
Rika vam neco Panevropska unie?
Nezacal jsme se ucit dejepisu az po velkem listopadu?
Ve vyctu tyranu jste zapomenul na Putina, to v neziskovkach nebudou mit radost.

380914

4.8.2020 9:09

RE: Chaos na západní frontě

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 380905

"Elity" si konkurují, ale jejich strach z "lúzy" a odpor k ní je daleko silnější. Zatímco otroci se dosud stále jen hádají, ony se již dávno spojily. Přesně tak, jak radil Marx proletářům. Soulad v myšlení jste formuloval vy, já bych řekl, že vyznávají společné priority. Těmi jsou především zbožňování mamonu a moci.Mají také přesvědčení o vlastní nadřazenosti, nedotknutelnosti, výjimečnosti a beztrestnosti. Komunikují spolu na uzavřených jednáních bez účasti médií a veřejnosti (Bilderberk, CFR, Trilaterální komise ad.). A vy si dále můžete myslet, že vládnout může jen jeden.

380926

4.8.2020 11:33

RE: Chaos na západní frontě

R.E. 37.?.?.?

Reakce na 380926

Přesně tak, "proletáři všech zemí spojte se, protože všichni ostatní a darebáci to už dávno udělali...".[velký smích]


...ono je to těžké jim radit a oslovit je, když si to ani neuvědomují, že těmi proletáři jsou...

380936

4.8.2020 16:17

RE: Chaos na západní frontě

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 380926

Díky za podporu mé myšlenky. Správně jste odhalil, pane "193", priority elit. Jsou jimi

> především zbožňování mamonu a moci.

Jenže! MOC JE NEDĚLITELNÁ. Jinak řečeno. Konečné rozhodnutí náleží jen tomu nejmocnějšímu. Například rozhodnutí o tom, kolik ponechat na naší planetě lidí. Nebo jak vybrat ty, kteří budou muset zemřít. Co když připadne povinnost zemřít i některým rodinným příslušníkům elit? Ti postižení takové rozhodnutí přijmou, i když umírat budou jejich blízcí? To myslíte vážně?

Mimochodem. Jakýsi Machiavelli už před mnoha léty odhalil zajímavou zákonitost:

"nezištný vládce nemůže obstát mezi tolika ctižádostivými a bezohlednými"

380960

5.8.2020 8:52

RE: Chaos na západní frontě

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 380960

Axiom, že moc je nedělitelná, je chybný. Globální moc je dělitelná, ale podle zločineckých "elit" Západu pouze mezi malý počet psychopatických zločinců se světovládnými ambicemi a často i s pedofilními sklony.Tedy mezi ně. A o to se právě teď hraje jejich šílená hra s celým světem a lidstvem.Pro ně je to hra, pro lidstvo boj o důstojnější a lepší život.

380981

4.8.2020 11:57

RE: Chaos na západní frontě

Xanidil 78.?.?.?

Reakce na 380905

Svět ovládá 2% bohatých, chceš-li rodin a klanů. Že to nevíš je ovšem velký problém. [překvapení]

380941

4.8.2020 14:33

RE: Chaos na západní frontě

Pátá Mojžíšova 7:24 89.?.?.?

Reakce na 380905

VLÁDCOVÉ SVĚTA jsou xido-banksteři napuštění otrokářskou ideologiíí starověké Mezopotámie a Egypta, a ty jsi , Vojtíšku, kolaborant s tímto xido-fašismem!
Co se týče konkurence, ta je relativní, řízení je na úrovni padajícího hovna, hirarchicky spáchané. Moc je nad ziskem.

>A jak svou společnou vládu prakticky provádějí?
I pomocí takový zmetků jako jsi ty, Vojtíšku, záškodnických politických neziskovek (Sereš), politických partají, Apen zmrdů a podobných fašistů.
>Jak spolu komunikují, že jim na to ještě NIKDO A NIKDY NEPŘIŠEL?
Zase lžeš, zmetku, viz. Deschner - Moloch.

>My ostatní prosťáčci si představujeme, že vládnout může vždy jen jeden, viz Alexandr veliký, Čingischán, Karel IV. Stalin
Čingischán byl jen podvod, lidská jatka pod falešnou vlajkou obstarávali xido-Chazaři. Stalin se jim mírně vymkl z naprosto tupé poslušnosti, proto ho zlikvidovali, a dodnes na něj plivají, zato u sochy Marxe zmrd Juncker klaněl. Skutečně je v zájmu a přáním Evropanů hromadný import Afričanů na plnou penzi a neomezené "obohacení"? Nebo to obstarává mezinárodní xidovstvo proti našemu přání, stejně jako podporu covid-1984, buzerantů nebo greténismu?

380951

6.8.2020 11:17

RE: Chaos na západní frontě

pv 193.?.?.?

Reakce na 380905

Člověk je jen součástí přírody a platí pro něj stejné zákony. Dominuje soupeřivost, proto také žádný ještě svět neovládl. Planeta je jedna, zájemců o její vlastnictví mnoho. Proto ten neustálý boj a války o nástroje moci, tj. peníze a planetární zdroje k životu.
Takže ano, NWO není plán skupiny klanů spolupracujících, vidíme jejich neustálé přebíhání a podvádění se, jen malý příklad: Trump ohlásil, že nedá peníze WHO. Lidi se zaradují, jak tu podvodnou organizaci nepodporuje, ale už si nevšimnou, že ty peníze nacpe do jiných, protože jeho zeď jede v byznysu vakcín.

381012

3.8.2020 19:31

Pane Podracký,

Trevor 109.?.?.?

když si pletete liberálfašizmus s marxismem, tak raději ani nic nepište.

Marxisté navrhují zkonfiskování Rothschildů, Rockefellerů, Sorosů a podobných parazitů lidské společnosti a poslat je k lopatě.

380906

3.8.2020 21:24

PRAVO SILNEJSIHO

zarathustra 2001:x:x:x:x:x

Pane Podracky- To je jenom Vase predstava jak by lide meli fungovat to se nikdy nestane.
Neb podle zakonu prirody zvitezi vzdy ten nejsilnejsi.
Zadna vlada lidu nikdy nebude dokavad z lidi nezmizi touha po mamonu a touha po moci. Jak toto chcete odstranit? Jak chcete udelat z lidi mravence nebo vcely?
Tak Vy byste chtel vladu lidu -hahaha .
V teto lidske situaci kdy zivot je pouze experiment neb nikdo nevi co bude a vladne pravo vesmiru -Pravo nejsilnejsiho- tak Vy byste chtel vladu lidu.
Ja Vam povidam ze to je nesmysl ,paklize pripustime nejakou vladu -tak to by mel bejt pouze a jedine KLADNEJ DIKTATOR
Vlada lidu nemuze fungovat mezi lidma co jeden chce zotrocit druheho ve jmenu mamonu ,moci a zvrhlich chticu.
Ve vlade lidu kazdej chce neco jineho a z takoveho bordelu nemuze vzniknout pro spolecnost nic dobreho.
Dokavad clovek bude clovekem tak bude zde vzdy ten Vas prirozenej princip co plati v cele prirode- a to je PRAVO SILNEJSIHO.
Timto Vam beru Vasi iluzi o vlade lidu a to pravem silnejsiho rozumu
zdravim Vas a preji Vam jen to nejlepsi
Zarathustra

380908

4.8.2020 22:51

RE: PRAVO SILNEJSIHO

ping789 91.?.?.?

Reakce na 380908

Jen pro upřesnění gojům a křesťanům a paní Miroslavě, co je to pravo silnějšího - ty 2 slova jsou absolutni komprese váženého součtu charakteristik : lstivost, proradnost, chamtivost, egoismus, chameleonství, lhaní, předstírání, narcismus, závist, vyčůranost, zlodějna, pohrdání, neúcta, zupáctví, vyvolenost, pýcha a lakomství, obžerství a peníze, smilstvo a úchyláctví, a další vyvolené vychytávky - svaly jsou až poslední.
Právo silnějšího je cokoliv hmotného( meč, pistole, razítko...) i nehmotného ( lež, výhrůžka, slib, klam..,) použité k získání, udržení a zvětšení libovolné výhody jednoho tvora nad druhým tvorem. Krásným příkladem jsou kecy o mravnosti - použitá lest k zotročení naivních tvorů.
p.s. jedna metoda jak vytvořit mravně homogenní společnost v krátkém čase je přemluvit přírodu, aby v neděli v poledne dala do ruky každému na této duchem požehnané planetě ľahký guľomet a pár beden nábojů ( 5G, vakcíny a náboženství se s tím patlají dlouho )

380974

4.8.2020 8:56

zase raz zámena pojmov

Golem 178.?.?.?

Dobré ráno , len chcem upozorniť , že si pletiete komunizmus s trockizmom.
Nezahmlievajte realitu a nepleťte pojmy.
[mrknutí jedním okem]

380925

6.8.2020 12:37

Já spíš myslím, že nic nového pod sluncem

Velekněz Ratata 90.?.?.?

Autor v titulku parafrázuje Na západní frontě klid. Originální titul díla je Im Westen nichts Neues. A mně to skutečně spíš přijde, že na Západě v podstatě nejde o nic nového. "Ti", u nichž je celkem jedno, jestli jim říkáte buržousti, kapitál, globalisti, sionisti, zednáři, prediktoři nebo jinak, se prostě stále "jenom" dál a dál snaží řídit a soustřeďovat moc, a ta moc, jak víceméně shodně vykecali Rothschild a Marx, se zakládá na multiplikaci kapitálu koneckonců kontrolované přes bankovní a úvěrový systém. Na tom se jako něco změnilo ? A jestli se v rámci této hry obětuje Konstantinopol, ruský car, Německo nebo rovnou údajně ona stále ještě židokřesťanská Evropa (a za pomoci jaké propagandy, demagogie či násilí) - kakája ráznica ??

381014

Příspěvků: 30

03.08. 08:27 outrata  Abo, to je v zasade dobra analyza
04.08. 10:32 Xanidil  RE: Abo, to je v zasade dobra analyza
05.08. 09:44 jaromír jarý  RE: Abo, to je v zasade dobra analyza
03.08. 08:49 janmax  Tento chaos nevznikl samovolně
03.08. 10:10 Jan Hanuš  Totalita je přirozená.
03.08. 14:50 outrata  RE: Totalita je přirozená.
03.08. 16:17 Miroslava  RE: Totalita je přirozená.
03.08. 21:41 ping789  RE: Totalita je přirozená.
04.08. 00:48 R.E.  RE: Totalita je přirozená.
04.08. 15:02 Miroslava  RE: Totalita je přirozená.
03.08. 11:52 Maximus1  Pan autor je takový naiva, který neví která bije!
03.08. 14:22 R.E.  RE: Pan autor je takový naiva, který neví která bije!
03.08. 12:29  mlácení prázdné slámy
03.08. 14:30  RE: mlácení prázdné slámy
03.08. 16:28 lubosmat  Stalin, jeho zločiny a pád komunizmu?
03.08. 17:04  Chaos na západní frontě "jede" podle plánů západních světovládců
03.08. 19:19  RE: Chaos na západní frontě
04.08. 05:08 outrata  RE: Chaos na západní frontě
04.08. 09:09  RE: Chaos na západní frontě
04.08. 11:33 R.E.  RE: Chaos na západní frontě
04.08. 16:17  RE: Chaos na západní frontě
05.08. 08:52  RE: Chaos na západní frontě
04.08. 11:57 Xanidil  RE: Chaos na západní frontě
04.08. 14:33 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Chaos na západní frontě
06.08. 11:17 pv  RE: Chaos na západní frontě
03.08. 19:31 Trevor  Pane Podracký,
03.08. 21:24 zarathustra  PRAVO SILNEJSIHO
04.08. 22:51 ping789  RE: PRAVO SILNEJSIHO
04.08. 08:56 Golem  zase raz zámena pojmov
06.08. 12:37 Velekněz Ratata  Já spíš myslím, že nic nového pod sluncem

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 38 čtenářů částkou 10 202 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 0

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 1

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

Měnové kurzy

USD
21,00 Kč
Euro
25,56 Kč
Libra
29,72 Kč
Kanadský dolar
17,38 Kč
Australský dolar
16,54 Kč
Švýcarský frank
23,37 Kč
100 japonských jenů
19,32 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 686,02 Kč
1 unce stříbra
578,13 Kč
Bitcoin
1 220 968,99 Kč

Poslední aktualizace: 10.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 372