Diskuze k článku

Evropa: Zeď je mrtvá, ať žijí příkopy?

Příspěvků 10

28.7.2020 5:00

Prikopy jsou dobrou metodou obrany

outrata 94.?.?.?

Zvlaste za soucasneho stavu. Zapad je jiz plne zdegenerovany a jakymkoliv zpusobem se s nim sblizovat je nebezpecne. Tak je to z naseho hlediska. Z ruskeho pohledu plati to same: zapad a tedy i Cesko jsou plne zdegenerovane.
Slovaci i Cesi promrhali svoji dejinnou sanci a svoji lhostejnosti a oportunnosti se pripravili o moznost sami si urcovat sve politicke smerovani. A jestli bude CR a SR spadat pod Brusel, Washington, anebo Moskvu, je obcanum obou statu naprosto lhostejne. Ackoliv i slovo lhostejnost je prehnane, obcan nema podobnou uvahu vubec v repertoaru, nula nula nic. Na rozdil od toho, jestli v Kauflandu maji v sobotu otevreno do 21, anebo jen do 20 hodin, to je otazka, za kterou je ochoten se prat az do bezvedomi.
Takze prikop smerem na zapad sice v poradku, ale k nicemu, nebot cesky obcan si preje byt degenerovan.
Prikopu na vychod je sice skoda, ale i tak by byl k nicemu, nebot o Cesko uz neni z tohoto smeru zajem. Zatimco Rusko roste a smeruje k cili, krome jakesi iluze o sve byvale vyznamnosti mu CR a SR nemaji co nabidnout. Vyjma krivactvi a nevdeku, o nez ale, jakoby prekvapive, neni zajem.
Tema evropskych prikopu je tedy mozna teoreticky zajimave, ale prakticky malo nosne.

380766

28.7.2020 8:04

RE: Prikopy jsou dobrou metodou obrany

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 380766

hmm...... je to smutné, ale je to tak. Hlavnou silou vývoja dnes nie sú ideologie, ale obyčajná degenerácia a debilita. Západ je v degenerácii v čele vývoja, a na východe sa táto debilita prejavuje skôr iba OBDIVOM ku západu. Zdá sa, že hlavnou príčinou tej degenerácie je doterajšie bohatstvo, vysoká životná úroveň, a teda aj neexistencia zodpovednosti za seba.

>> Zatimco Rusko roste a smeruje k cili, krome jakesi iluze o sve byvale vyznamnosti mu CR a SR nemaji co nabidnout.

- Rusko v životnej úrovni zaostávalo, a tieto problémy udržali v Rusoch zdravý rozum. Nás zatiaľ ovplyvňuje skôr to bohatstvo, ktoré sme videli zo západného smeru.

380770

28.7.2020 10:58

RE: Prikopy jsou dobrou metodou obrany

outrata 94.?.?.?

Reakce na 380770

V zasade souhlas, ale za sebe bych to rozvedl takto:
Degenerace je obranna reakce na chorobne neprirozene plytvani, vzbuzujici vycitky a pocit vykorenenosti.
Plytvani je bytostna individualni vlastnost, ktera musi byt korigovana Ideologii, kulturnim tlakem obce a podobne.
Setrivy konzum je v poradku- pokud predmety slouzi do plneho konce sve uzitkovnosti a po posledni mozne oprave jsou 100% recyklovany, degenerace se nekona, vse zustava „v souladu s radem“.
A presne tohle neni mozne v systemu, jehoz existence na plytvani a exploataci doslova stoji. V kapitalismu mate na vyber ze 2 moznosti: bud vas ceka degenerace z plytvani a spolu s tim ekologicky a ekologisticky marasmus, anebo mate na volbu socialni a hmotny sestup na spolecenske dno, umocneny o hospodarske krize (nejcasteji z nadvyroby).
Zakonite pak musi selhat i konzum kontrolujici a na prijatelne urovni udrzujici instituce, jako predevsim nabozenske obce (ci primo cirkev), socialisticky stat (Nesviti nekde zbytecne?), anebo konzervativne vedena spolecenstvi s vyraznym akcentem na moralku.
Vemte si jen potraviny- pokud se jich az polovina vyhodi, polovina nacestuje pres 1000 km a obaly (primy odpad) tvori polovinu objemu nakoupeneho, musi se takovy stav podepsat na psychice konzumenta. A to nemluvim o hybateli, tedy podnikateli, ten musi zit ve stavu asocialni psychozy po cely svuj produktivni zivot- takovehle svinstvo mit na krku, to je obrovske provineni.

380775

28.7.2020 11:28

RE: Prikopy jsou dobrou metodou obrany

outrata 94.?.?.?

Reakce na 380770

Jeste si dovolim jednou zopakovat svoji definici:
Degenerace je prirozena reakce na neunosny psychicky stav, vznikajici z chorobneho plytvani. Konzum sam o sobe, a to v jakekoliv mire skodlivy neni. Ovsem pouze za podminky, ze produkty konzumu budou po uplynuti sve doby zivotnosti plne recyklovany do puvodniho surovinoveho stavu.
A presne to neni v kapitalismu mozne a to z duvodu jeho dynamicke expanzivni podstaty. Kapitalismus tak musi likvidovat i prislusne „obranne moralni instituce“, ktere vyrazuje z procesu poukazem na dopady jejich uceni: Chcete zchudnout, nastartovat krize a propadnout se na spolecenskem zebricku tim, ze zacnete setrit?
Je to jako kdyz vlk vola na ovce: Vydejte mi jednu z vas dobrovolne, anebo vas sezeru vsechny!

380777

28.7.2020 11:11

Košer zábrana myšlení způsobuje neschopnost chápání souvislostí

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Zdi, příkopy – hranice jsou podle mě prospěšné. Lupiči mají jiný názor, ovšem pouze pokud se jedná o životní prostor a majetek někoho jiného – své majetky bedlivě střeží technikou a žoldáky. Xid Sereš propaguje Otevřenou společnost, pro svobodu loupení a zotročování xido-tyrany, lstivě žvanícími o pomoci. Slintají však po růstu moci!
U toho budovaného plynovodu je zajímavé, že na obou stranách jsou zúčastnění globalističtí banksteři.

>ve Francii se opět ozývají hlasy o návratu k evropské vizi Charlese de Gaulla založené na "evropské Evropě" a na konstruktivním porozumění od Atlantiku po Ural
Povinného porozumění, jako bylo u nás povinné křesťanství? Čili jediná povolená debilizace? Otevřené hranice pro loupení bankstery a „obohacení“ krimigranty, „rozmanitost“ zrůdností = fašismus? K obyčejnému životu bez hromadných hrobů by stačilo nevnucovat gojimům otrokářské zlořády, včetně toho lstivého (jako by) de Gaullova!

>zkušeností z období kolonialismu a jeho metody „rozděl a panuj“ tak zejména anglosasové snaží udržet co nejdéle svou dominanci
Zábrana myšlení způsobuje neschopnost chápání souvislostí. Kolonialismus (stejně jako katolicismus nebo mohamedánství) nebyl ničím jiným než xido-fašismem, pokračováním starověkých otrokářských způsobů, a ti „Anglosasové“ v rolích knížat a králů byli z xidů nebo xidy či Chazary kříženi, s xidovskými lichváři soustavně za zádelí. Při plkání o Deep State je zapotřebí si připomenout xidáckou, starověkou otrokářskou strategii popsanou v bibli a talmudu. Moc Hitlera byla na úrovni moci Haškova Pepka vyskoč ze Švejka - obě světové války spáchali banksteři, nikoli jimi nastrčený, zfetovaný šašek, a to včetně "smluv".

>umožnili tak Německu i pro ně žádoucí Drang nach Osten
Drang nach Osten nebo Blake Lives Matter, xido-šmejdi žijí oblbováním gojimů, lstivou propagandou a lupičstvím pod falešnou vlajkou.
>přísloví, že „Kdo jinému jámu kopá,
Tím se sice můžete uklidňovat, ale odstraní to xido-zmetky alespoň z „našeho“ parlamentu? Od převratu před třiceti lety jsou tam jarmulkáři soustavně. Nyní s xido covid-1984 nás uvrhují do hlubšího otroctví!
Vlastence a evoluce, místo globalistických mocenských šmejdů, je nám zapotřebí.

380776

28.7.2020 11:36

RE: Košer zábrana myšlení způsobuje neschopnost chápání souvislostí

outrata 94.?.?.?

Reakce na 380776

Nedelejte to slozite. Smyslem a cilem obcana je konzumovat co nejvice a tim to pro nej konci. A jestli mu adekvatni konzum poskytne Soros, deep state, Brusel, anebo Erdogan je mu uplne, ale uplne, ale naprosto uplne jedno.

380778

28.7.2020 20:38

RE: Košer zábrana myšlení způsobuje neschopnost chápání souvislostí

ping789 91.?.?.?

Reakce na 380778

S tímto vaším nâzorem/tvrzenim nechci polemizovat , neboť je statisticky zcela pravdivé.
P.K.M. věci složité nedělá, pouze poukazuje na zjevné příčiny toho, že vámi označená konzumace se asymptoticky blíží stavu, kdy gojové budou konzumovat sami sebe či podobné odpady a vyvolenec bude třídit pozůstalost - pokud tato budoucnost komukoliv konvenuje, nechť ji užitečněidiotsky vítá a proponuje včetně podílu na realizaci, za sebe tohle odmítám byť takovéto odmítnutí má váhu řídkého prdu v tomto prostředí biafry ducha.
Je skutečně odporným faktem, že tačmudský popis goju je smutně pravdivý, ověřený dějinami dávnými, nedávnými i letošními. Jeden úplně vidí ty anunaki jak to patlají v těch baňkách a řehní se u toho.
Vařila myšička kašičku,
na zeleném rendlíčku.
Tomu dala,
tomu víc,
tomu málo,
tomu nic.

380782

29.7.2020 0:49

Co se v Cesku deje

Rudolf_K 192.?.?.?

Cesko je dnes rizene americkymi neziskovkami, CIA a Sorosem za pomoci jejich ceskych patolizalu. Zenou nas do valky proti Rusku jako ovce na porazku. My jim pomuzeme znicit Rusko a oni potom znici nas! Komunisti situaci zhorsuji. Ztotoznovanim Ruska s komunismem rusofobum nahravaji. Znemoznuji identifikovat skutecneho puvodce soucasne situace - americke neocony, byvale Trockisty.

Brzy po revoluci zacaly do Ceska pronikat ruzne neziskovky rizene neocony a financovane Sorosem. Michal Semin to popsal takto:

„Během let jsem s určitou nervozitou začal sledovat, jak se stupňují požadavky amerických sponzorů, abychom podporovali to či ono, a u některých z těch sponzorů se začalo ukazovat, že jsou napojeni na tajné služby a mají další skryté zájmy v rámci působení ve střední Evropě,“

Na Zvedavci o tom napsal clanek Jan Vítek. http://zvedavec.org/komentare/2019/12/8133-nac-cek... V Cesku se hned nasli karieriste, patolizalove, komunisticti alibiste. Jista klika se zmocnila ODS, jista klika se zmocnila CT. Objevily se ceske neziskovky. Zasevaji chaos a nesvar, stvou proti Rusku, utoci na vladu a presidenta, ze jsou nedostatecne rusofobni. V dnesni dobe rusofobie dosahla stupne uplne nepricetnosti. Bohuzel hodne lidi na tu propagandu naletelo.

Malokdo se odvazi nazvat veci pravym jmenem. Jak to resit? Aspon si neskryvejme pravdu sami pred sebou. Minimalne chodme k volbam (i do senatu) a volme to nejmensi zlo.

PROGRAM POLITICKÝCH REFOREM V ČR
https://www.keepandshare.com/doc9/21055/ceskerefor...

380784

30.7.2020 18:08

Neidealizujte si Rusko

maršal Žukov 194.?.?.?

Kto z vás strčí prst do ohňa za to, že Putinove Rusko nie je len inofarebnym nástrojom toho istého hada? Putin je priateľ Izraela, vraha a megazlodeja rusko-izraelskeho občana Chodorkovskeho potrestal len naoko a nechá ho užívať si nakradnuté vo Švajčiarsku.
Ako sa vysporiadal s obrezanou mafiou, ktorá takmer zničila Rusko?
Ako poslušne sa s jarmulkou na hlave klania hollykaustu?

380808

31.7.2020 6:07

RE: Neidealizujte si Rusko

F&T 45.?.?.?

Reakce na 380808

Aby mohl Putin vládnout další období, tak samozřejmě musí úzce spolupracovat s globální vládou GP.

Putina se snažili vlákat do války s Izraelem a ten se snaží Izrael zachránit.

Jediná výhoda je, že GP nechce mít v této době v rusku bordel. Operace - rozvrat USA je velmi obtížná, protože USA mají největší armádu na světě.
Rusko může takových 20 let prosperovat a pak je pro něj naplánován komunismus 2.0 a kompletní rozvrat. Touto dobou už u kormidla Putin stejně nebude.

380812

Příspěvků: 10

28.07. 05:00 outrata  Prikopy jsou dobrou metodou obrany
28.07. 08:04 libertarian  RE: Prikopy jsou dobrou metodou obrany
28.07. 10:58 outrata  RE: Prikopy jsou dobrou metodou obrany
28.07. 11:28 outrata  RE: Prikopy jsou dobrou metodou obrany
28.07. 11:11 Pátá Mojžíšova 7:24  Košer zábrana myšlení způsobuje neschopnost chápání souvislostí
28.07. 11:36 outrata  RE: Košer zábrana myšlení způsobuje neschopnost chápání souvislostí
28.07. 20:38 ping789  RE: Košer zábrana myšlení způsobuje neschopnost chápání souvislostí
29.07. 00:49 Rudolf_K  Co se v Cesku deje
30.07. 18:08 maršal Žukov  Neidealizujte si Rusko
31.07. 06:07 F&T  RE: Neidealizujte si Rusko

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 0

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 2

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,48 Kč
Kanadský dolar
17,37 Kč
Australský dolar
16,53 Kč
Švýcarský frank
23,38 Kč
100 japonských jenů
19,41 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 603,07 Kč
1 unce stříbra
578,59 Kč
Bitcoin
1 225 850,53 Kč

Poslední aktualizace: 8.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 126