Diskuze k článku

Bílí lidé jsou soudně stíháni kvůli uplatnění práva na sebeobranu

Příspěvků 30

18.7.2020 3:33

Lepšolidmi "vyvolená" rasa, lži systémových zločinců

Gój 46.?.?.?

Soudruh Sörös "humanitárně" investoval do "odstranění systémového rasismu" Black Lives Matter dalších 220 miliónů $!
"For decades, my foundations have invested in dismantling systemic racism - from ending the drug war to securing voting rights. Now, a new $220 milion investment will build power in Black comunities and new anti-racist policies in the U.S."
Banksterů poskok odstraňuje systémový rasismus jeho násilným a bezmezným pácháním. K likvidaci jsou vyvoleni běloši. Ke smůle života na Zemi však kromě banksterů, Söröse a jemu podobných atrap lidskosti.

Politiky se zmocnily zločinecké organizace, vedoucí proti lidstvu psychologickou válku s cílem ovládnutí myšlení lidstva - pouze tak je totiž uskutečnitelná jejich šílená aspirace na světovládu.

380604

18.7.2020 8:31

Kurník a iný dojem.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Tie černošky, …. nemôžem si pomôcť, niečo podobné sa ozýva u susedovie tetky na dedine v kurníku, fakt.

No ale podľa videa v tomto prípade sa mi zdá, že sa pani nemusela nechať až tak vyprovokovať, hoci sa dá chápať, že za súčasnej situácie majú beloši nervy na dranc. Mala proste autom, keď už doň nastúpila, odísť, cestu k odchodu vyzeralo, že mala voľnú, nech jej aj jedna z černošiek ešte búchala vzadu na auto. Vystúpila opätovne z auta, kde už bola relatívne v bezpečí, navyše so zbraňou oproti neozbrojeným černoškám. Zbytočne ohrozila aj svoje dieťa. Mám dojem, že si je v tomto prípade trochu aj sama na vine.

380605

18.7.2020 10:53

RE: Kurník a iný dojem.

Jan Hanuš 193.?.?.?

Reakce na 380605

Vlastně máte pravdu. Taky jsem viděl houfek rozčílených cikánek, ale tahat na ně zbraň by mě nenapadlo. Asi to tam je fakt jiný.

380609

18.7.2020 22:06

RE: Kurník a iný dojem.

coinageboy 167.?.?.?

Reakce na 380605

Zijete v jine kulture a uplatnujete pozoraovani ktera nejsou s USA srovnatelna.
V USA se lidi k sobe vetsionu chovaji slusne a normalne na sebe neutoci a nervou.
V Cesku se lidi obcas porvou a nikdo to nejak moc neresi, vetsinou nejsou vazne urazy. Prosimvas, podivejte se na YouTube na utoky cernochu - casto kopaji a slapou po lidech kteri jsou uz nekolik minut v bezvedomi.
Ta pani byla naprosto ohrozena a mohla skoncit v nemocnici a neb hure.
Tady rvacky nesou par facek, tady kdyz k tomu dojde, jde o zivot.

380626

18.7.2020 8:32

A toto je treba zvýrazniť

libertarian 31.?.?.?

>> "bílí Američané se v souladu se zákonem stali druhořadými občany. "

- "se stali " je lož. Sofistokovaná LOŽ.
Je smutné, že sa hodnotné texty poškodzujú takýmito skreslenými slovami (alebo je to prekladom ???) . Správne znenie tej vety, ktoré presne kopíruje realitu je takéto :

bílí Američané zákonem vytvorili sami zo seba druhořadé občany.

Pre nechápajúcich zopakujem :
Bílí Američané zákonem vytvorili sami zo seba druhořadé občany.

Ten maličký rozdiel - to nie je iba o slovíčkach. Ten maličký rozdiel ukazuje, že bieli američania si sami skurvili svoje životy. A toto je treba zvýrazniť, pretože bez chápania VLASTNÉHO pričinenia si budú ničiť svoje životy aj ostatní.
Váľať vinu na iných - to je iba maskovanie skutočného vinníka - seba.

380606

18.7.2020 12:00

RE: A toto je treba zvýrazniť

pozorovateľ 109.?.?.?

Reakce na 380606

ad: "Bílí Američané zákonem vytvorili sami zo seba druhořadé občany. Ten maličký rozdiel - to nie je iba o slovíčkach. Ten maličký rozdiel ukazuje, že bieli američania si sami skurvili svoje životy."

V tomto vôbec nemožno súhlasiť, pretože bieli američania v skutočnosti nerozhodujú v krajine prakticky o ničom:

1) 50% všetkých peňazí, ktoré idú na volebné kampane a do podpory konkrétnych volebných kandidátov pochádza zo židovských zdrojov. Židia tvoria v usa menej ako 3% populácie, ale majú rozhodujúci vplyv na to, kto postúpi ďalej do volebného súboja a kto nie (pretože na to nedostane peniaze)

2) vyše 40% všetkých aktívnych amerických politikov sú židia, či už otvorení alebo s utajeným etnickým pôvodom. Je to silný nepomer vzhľadom na ich populačné zastúpenie v krajine.

3) systém dvoch politických strán v USA sa zmenil fakticky na mono-kraciu, pretože obe tieto politické strany majú za sebou rovnakých sponzorov, ktorí rovnomerne financujú obe strany a tak je v zásade úplne jedno, kto naozaj vo voľbách zvíťazí. Občania v skutočnosti nemajú žiadnu možnosť reálneho výberu.

Keď to teda zhrnieme. V krajine financujú politiku židia a veľký podiel politikov sú židia. Nežidovskí politici a politici s nežidovskou agendou sa do politiky bez súhlasu židovskej finančnej vrchnosti nedostanú .

Vieme, že židia majú nepriateľský postoj ku kresťanom a k bielej nežidovskej populácii.

Logicky sa teda dá predpokladať, že židia budú prijímať zákony a spoločenské normy, ktoré budú diskriminovať a likvidovať bielu populáciu na úkor iných menšín, ktoré nie sú židmi vnímané ako rizikové.

O tom to je...

-----

Je zastupiteľská demokracia jeden veľký podvod?
https://diskuter.wordpress.com/2015/09/04/je-zastu...

Prednáška profesora Rainera Mausfelda. Ilúzia demokracie. Strach mocenských elít z národa. Ovce a pastieri, elity a ľud.
https://diskuter.wordpress.com/2017/06/08/prednask...

380614

19.7.2020 9:27

Libertarian ma samozrejme pravdu

outrata 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 380614

A neni jasne, proc do toho michate nejake zidy.
Proces vede bila protestantka Cooperova:
https://www.oakgov.com/prosatty/Pages/elected_off_bio.aspx
Ktera vysla z michiganske pravnicke fakulty, jejimz dekanem je momentalne bily protestant Bierschbach:
https://law.wayne.edu/profile/gl9503
To, co rikate jsou same vymluvy. Pokud bili krestansti americane zastavaji takove kadrove pozice, jako v nasem pripadu, jsou prislusna rozhodnuti plne v jejich rukach. Ze na to nemaji, ze se boji, ze jsou servilni anebo ze jsou neschopni a hloupi, za to preci muzou jen oni sami.
Na oyebavku musi byt vzdy dva: oyebavajici a ten, co se necha oyebat. Nejsme svedky nejakeho jednorazoveho triku, na ktery skoci skoro kazdy, ale dlouhodobeho a dobre citelneho trendu. Ze se s tim belosi nedokazi vyrovnat a naopak hraji do karet tem, kteri je oyebavaji...no pardon, ale svalovat tady vinu na nekoho tretiho je uplny nesmysl. A nejen nesmysl, ale i potvrzeni toho, co pise libertarian.
U nas je to to same: lide jsou proti Bruselu a uprchlikum a proto za sve zastupce zvolili Piraty s Babisem, odeeskou a TOPkou?
Na Slovensku jak bys met, tam zas nechteji slunickare a zmatene oligarchy, tak si, zrejme natruc, zvolili Caputovu s Matovicom?
Vzdyt je to uz k smichu.
A dukaz je u nas doma jednoduchy: obcane si udajne chteji vladnout sami a odmitaji imigraci, ale jedina protiimigracni strana prime demokracie (SPD) od nich ve volbach ziskala neco prez 10%. To moc smyslu nedava, ze ne?
Drzme se biblickeho "podle ovoce jejich poznate je" a ne nejakych iluzi o tom, jak hezke bychom to meli, kdyby nam to nekdo nekazil.
Tak to neni, obcan chce byt ovladan a je mu jedno kym a nakonec da prednost tomu, kdo se ukaze byt nejschopnejsi. Za nim pak jde majorita jako ovce, i kdyby by ji to melo skodit. S islamem je to podobne- neutece prilis mnoho vody a kazdy islam odmitajici urednik a zamestnanec si do prace radostne poridi motlitebni koberecek.
Shrnu to takto: obcan touzi po pevne ruce a narizenich, ktera by mohl plnit a je mu uplne jedno, ci ta ruka je. Katolicka, cerna, "demokraticka", americka, bruselska, zidovska, slunickarska......hlavne aby pevne svirala bic a dovedne s nim zachazela.

380631

19.7.2020 15:04

RE: Libertarian ma samozrejme pravdu

Bauer 2003:x:x:x:x:x

Reakce na 380631

no tak pán Bierschbach je biely. Anglická wikipédia píše:
He previously taught at Yeshiva University’s Benjamin N. Cardozo School of Law in New York, where he also served as vice dean.

380642

20.7.2020 7:42

RE: Libertarian ma samozrejme pravdu

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 380631

>Shrnu to takto: obcan touzi po pevne ruce a narizenich, ktera by mohl plnit a je
>mu uplne jedno, ci ta ruka je. Katolicka, cerna, "demokraticka", americka,
>bruselska, zidovska, slunickarska......hlavne aby pevne svirala bic a dovedne s
>nim zachazela.

Presne takto to je. A ja som nešťastný, že neviem odpovedať na otázku : PREČO sú ovčania takýto. Na takúto otázku nedá odpoveď politolog, ale jedine PSYCHIATER.
A tato diagnoza je tak extremne rozšírená, že je to absolutne nepochopiteľné. A žiadna civilizácia nemôže prežiť pri takejto diagnoze.

"ONI (židia kapitalisti, komunisti, čierni, žltí, rusi, ....) sú na nás zlí."
- Toto je najrozšírenejší nárek na internetových diskusiach. A títo nariekajúci tvrdo odmietajú čo iba malý návrh na obranu proti tomu zlu.

380650

20.7.2020 12:36

RE: Libertarian ma samozrejme pravdu

ping789 91.?.?.?

Reakce na 380650

jako pes honíte svůj ocas, 1000x zfalšovaná historie a zmagořená současnost vám nedává zjevnou odpověď na vaše "proč" , ale ty variantní odpovědi tu leží v dějinách přímo před nosem - jen nikoliv v těch oficiálních, použijte logiku a rozum a snad vám pomůže v pochopení , že při výrobě služebné rasy jen idiot naprogramuje svému spotřebnímu produktu do jeho dna svobodnou vůli , víra je vaše biologická potřeba, proč asi ?

380655

20.7.2020 14:31

RE: Libertarian ma samozrejme pravdu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 380650

> PREČO sú ovčania takýto?

Na tuto Vaši otázku jsem už několikrát v těchto debatách odpověděl, pane Libertariane. Zopakuji to:

LIDÉ DAJÍ PŘED VLASTNÍ SVOBODOU (tedy nutností, sami se rozhodovat) PŘEDNOST PEVNÉ RUCE, KTERÁ ROZHODNE ZA NĚ A PŘIDĚLÍ JIM JEJICH KRAJÍC.

Prostí lidé (tedy drtivá většina populace) se nedokážou správně rozhodovat. A protože po každém chybném rozhodnutí obvykle následuje TVRDÁ FACKA OD ŽIVOTA, začnou se lidé po několika takových fackách svobody bát a vyhýbají se rozhodování. Důkaz? Tím je například u nás cca 800 tisíc!!! lidí v exekuci. Nebo procentní účast voličů na libovolných volbách.

To samozřejmě nebrání tomu, aby současně tito lidé hlasitě protestovali proti většině rozhodnutím vrchnosti. A aby též nadávali na malý krajíc, který jim byl přidělen.

A proč se lidé obvykle špatně rozhodují? To je na další (velmi zajímavou) analýzu. Odpověď na tuto otázku jen stručně naznačím. Většina lidí je se sebou samými velmi spokojena. A vysoko nadhodnocuje své schopnosti a znalosti.

Důkaz? Zeptejte se deseti přátel, jací jsou řidiči. Většina Vám odpoví, že nadprůměrní. Což je v jasném rozporu se statistikou.

Jenže ke správnému rozhodování bohužel falešné sebevědomí nestačí.

Přeji pěkné dny [smích]

V.

380657

20.7.2020 16:14

RE: Libertarian ma samozrejme pravdu

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 380657

>A proč se lidé obvykle špatně rozhodují? To je na další (velmi
>zajímavou) analýzu.

- Ja ovšem tvrdím, že AJ ZLÉ moje rozhodnutie o mojich peniazoch je vždy PRE MŇA lepšie, ako keď moje peniaze zverím politikom.
Ja možno urobím chybu občas. Lenže politik ma o moje peniaze okradne VŽDY.

380659

21.7.2020 0:45

RE: Libertarian ma samozrejme pravdu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 380650

Odpověď je jednoduchá, všichni něčemu věří a v budoucnost kterou předají mnohdy vykutáleným. A jsme tedy religiózníky i bez organizace a ti naletí "šperkům. A je to o záměrné funkční nevzdělanosti v duchu chceš-li zničit nepřítele vychovej mu děti.
http://www.nwoo.org/2020/07/20/plan-obnovy-stale-n...
https://www.youtube.com/watch?v=6Ndqyv0R_mM

380667

18.7.2020 9:40

K poznámce editora

Jaroslav Borský 178.?.?.?

Nemohu asi vždy porozumět hned všemu, tak prosím o vysvětlení, proč se mají příspěvky na podporu neprávem obviněné oběti zasílat na účet právničky, která je obviňuje ?

380607

18.7.2020 16:46

RE: K poznámce editora

siky 181.?.?.?

Reakce na 380607

Kde to bylo?

380619

18.7.2020 17:08

RE: K poznámce editora

Jaroslav Borský 178.?.?.?

Reakce na 380619

Paul Craig Roberts :
"Můžete podpořit Jill & Erica Wuestenbergovy (Petice zde), kteří jsou soudně stíháni žalobkyní Jessicou Cooperovou, zaměřenou proti bílým, podepsáním petice a přispět tak k jejich právní ochraně. Můžete se vsadit, že běloši nepodpoří neprávem obviněné Wuestenbergovi ani zdaleka v takové míře, v jaké poslali peníze do rukou hnutí Black Lives Matter."

Poznámka editora:
"Pokud si kliknete na "podpořit" v odstavci výše, dostanete se na vysvětlující text. Předtím tam byl odkaz na PayPal. Z textu vyplývá, že PayPal bohužel zmrazil účet Jessice Cooperove včetně peněz, které už dorazily, údajně proto, že na osobním účtu existuje jakýsi limit. Chtěli vybrat 25 tisíc dolarů na právníka, momentálně je tam necelých 20 tisíc. Takže jediná možnost je poslat cash. Může být reakce PayPalu více výmluvná?"

Neporozumněl jsem, proč se mají posílat příspěvky na podporu nespravedlivě obviněných Wuestenbergových na účet žalobkyně Jessicy Cooperové.[zmaten]

380620

20.7.2020 7:16

RE: K poznámce editora

siky 181.?.?.?

Reakce na 380620

Tak to byl překlep editora. V dokumentech taková chyba není.

380649

18.7.2020 10:23

Chtělo se mi říct:

Jan Hanuš 193.?.?.?

Jako cikáni... Ale neměl bych pravdu. Tady, kde bydlím, žádné konflikty nejsou a navíc je vidím velice často pracovat tam, kde se to bílým nelíbí. Na stavbách, úklid města, budov, údržba zeleně. Jsou sice trochu hlučnější, ale to je vlastně normální.
A máme tu i černochy. Všichni úplně v pohodě, někteří už chodí po česku na pivo. Nikomu nevadí a my jim taky ne.
Tu "ameriku" nechápu. Není to fejk?[smích]

380608

18.7.2020 17:54

RE: Chtělo se mi říct:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 380608

Jo, asi nepracujete vedle míšence, co má na obrazovce pozadí BLM a taky nemáte černoškou kolegyni, která všechno fláká, ostatní musí dělat o to víc a když ji pak firma nepovýší, tak okamžitě ví, že to je kvůli rasismu.

380621

18.7.2020 21:07

RE: Chtělo se mi říct:

Erwin 194.?.?.?

Reakce na 380608

Toto je přesně přístup, před kterým v minulosti varovali velcí muži Evropy. Bratříčkování se s kulturně primitivními národy je expres do pekla pro Evropu.
Toto je přesně to, co chtějí ti, kteří chtějí zlikvidovat Evropu. Je to názor můj osobní, ale položím vám dvě obecnější otázky: 1. Co myslíte, jak se zachovají všichni tito v pohodě černoušci, pokud půjde do tuhého?
2. Uvědomujete si, že ať chcete či nechcete, tito vaši kamarádi cigáni a černoušci vás z celé své duše nenávidí?

380624

19.7.2020 9:13

RE: Chtělo se mi říct:

R.E. 89.?.?.?

Reakce na 380624

Holt "krev není voda..." a tak je jasné, že neexistuje žádný umírněný muslim, žid, negr, nebo cigán, jsou jisté chvíle, kdy se prostě projeví jeho přirozenost, doslova přirozenost se kterou a do které se narodil a kterou od něj jeho okolí vyžaduje, jinak bude exemplárně svými souvěrci a rasy odvržen a uklován...To jen my "bílí křesťané" ze sebe děláme idioty...

PS: Představte si, ti paranoidní žabožrouti dospěli k názoru, že jim tu katedrálu v Nantes někdo zapálil!!
Pro Alláha živého, kdo by jim to dělal, když jsou tak hodní, snad nemyslí, že to byl někdo z těch chudáků zachráněný nevládkami před válkami z Afriky a okolí! Ti tak nanejvejš pomažou panenku Marii hovnama a poničí ve Francii max. 1000 symbolů křesťanství ročně...
Mají tam bordel a zapomněli udělat revizi pět set let staré elektoinstalace, jako v případě toho Notre Dame a i letos je zas moc sucho a oteplování atmosféry pokračuje...
[chechtot]

380630

29.7.2020 21:18

RE: Chtělo se mi říct:

Adam.......... 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 380624

To mohu potvrdit.Kamarádil jsem se s cikánama v České Lípě.Prostě proto,že tam bylo v okolí asi jenom 15 dětí na vesnice za městem.
Samozřejmě jsem to věděli všichni a dělali si z nich srandu.
Nicméně při pozorování jich třeba lezli do kostela kradli tam kov to se psal rok 1991.A to byli teprve děti dneska jsou v Anglii.Rýdlovi...
Nesmíte s nima vůbec mluvit natož si je pouštět k tělu nic se od nich nenaučíte..

380801

18.7.2020 11:47

NWO a Frankfurtská škola...

pozorovateľ 109.?.?.?

Presne to sedí...

“Východiska frankfurtské školy můžeme v podstatě shrnout následovně: dokud je jedinec přesvědčen, nebo alespoň pociťuje naději, že se díky daru rozumu dají vyřešit problémy společnosti, pak společnost nikdy nedosáhne stavu beznaděje a odcizení, které jsou nezbytné k vyvolání socialistické revoluce. Jejich snahou je tedy podkopat dědictví západní civilizace. Proto její stoupenci prosazují co nejničivější kritiku každé myslitelné oblasti života, která by mohla narušit společnost a rozložit to, co považují za řád „útisku“. Doufají, že se jejich myšlenky a postupy rozšíří jako virus, aby, jak to vyjádřil jeden z nich, „dílo západních marxistů pokračovalo jinými prostředky“[2].

Frankfurtská škola, aniž by ostatním blíže odkrývala své záměry, prosazuje pro zdárný postup „sametové“ kulturní revoluce mezi jinými následující věci:

1. zvláštní trestnost rasových zločinů;

2. zavádění nového jazyka a změnu obsahu a vnímání pojmů;

3. sexuální výchovu a šíření homosexuality mezi dětmi;

4. podkopávání autority učitelů a školy;

5. podporu přistěhovalectví ke zničení kulturního rázu země;

6. rozšíření užívání drog;

7. útok na náboženství;

8. nejistý právní systém nastavený proti obětem zločinů;

9. závislost na státu nebo státních příspěvcích;

10. ovládnutí sdělovacích prostředků;

11. oslabování role rodiny a její rozbití.

http://www.tedeum.cz/4_2014/frankfurtskola_0414.ht...

Mimochodom, príkladov toho, ako funguej právny systém trestajúci obete zločinov, je dosť aj u nás a v okolitých krajinách:

- znásilnená žena, keď sa ide sťažovať na políciu, je odsúdená do väzenie za falošné (nepreukázateľné) obvinenie

- zlodej ukradne človeku občiansky preukaz, vezme si na tieto doklady úvery, exekúcia dopadne na okradnutého človeka, bez ohľadu na to, že polícii stratu dokladov včas nahlásil.

- zlodej ukradne človeku občiansky preukaz, naseká naň pokuty za jazdu na čierno, pokuty dopravný podnik vymáha po majiteľovi OP, napriek tomu, že bol doklad včas nahlásený ako kradnutý.

- chlapíkovi ukradli zlodeji notebook. Mal v ňom zabudovanú lokalizáciu, ale polícia odmietala urobiť prehliadku príslušného bytu. Tak z frustrácie zverejnil na nete aspoň fotky zlodejov. Skončil pred súdom a musí zlodejom zaplatiť cca 500 000 Kč za morálnu ujmu spôsobenú zverejnením ich fotiek.

380611

18.7.2020 11:49

Boj proti bielym kresťanom...

pozorovateľ 109.?.?.?

Lawrence Auster: Proč Židé vítají muslimy

https://deliandiver.org/2019/03/lawrence-auster-zi...

Je to dlhé, ťažko čitateľné a primárne k téme moslimov, ale dá sa to širšie aplikovať na všetky minority, ktoré židovská komunita v hostiteľských krajinách nasilu pretláča.

Celá pointa je o tom, že Židia majú panickú hrôzu z majoritnej kresťanskej populácie a bez ohľadu na to, ako priateľsky sa k nim hostiteľská populácia správa, židia sú stále presvedčení, že je len otázkou času, kedy sa ich kresťania znovu pokúsia vyvraždiť.

Takže robia preventívne protiopatrenia - zo všetkých síl podporujú multikulturalizmus v krajine, od masívneho importu cudzích etník do hostiteľskej krajiny až po extrémne zvýhodňovanie domácich etnických menšín.

Židia si od toho sľubujú, že sa v multikultúrnom chaose ľahšie stratia a že domáca populácia bude zamestnaná novými umelo vytvorenými problémami a nebudú mať čas sa venovať výlučne sledovaniu správania židov.

Z toho dôvodu židovská minorita v USA zúrivo podporuje zvýhodňovanie černochov, v európe import moslimov, na Slovensku zvýhodňovanie rómov atď... Fanatizmus židovstva je v tomto smere niekedy až iracionálny, pretože zúrivo podporujú import práve tých menšín, ktoré židov nenávidia (moslimovia, černosi) na úkor relatívne mierumilovného a filosemitského domáceho kresťanského obyvateľstva.

A o tom je ten linkovaný článok.


--

keď to ešte zoberieme zoširša, tak daná stratégia židovskej podpory problémovým menšinám sa dá pozorovať na širokej palete tém: židovská podpora homosexuálnej agendy, židovské angažovanie v postupnom rozvrate a diskreditácii kresťanstva, židia v pozadí feministickej, rozvodovej a potratovej agendy, židia v pozadí myšlienky "pozitívnej diskriminácie" menšín, židia v pozadí myšlienky importu etnicky cudzorodých menšín do krajiny atď...

Všetka pozornosť je smerovaná na dve hlavné myšlienky:
- oslabiť, ideálne úplne vykoreniť kresťanstvo (pretože s kresťanstvom mali židia zlé skúsenosti v dobách španielskej inkvizície a neskorších lokálnych pravidelných pogromov)
- vykoreniť akékoľvek národné cítenie, pretože so silne zomknutým obyvateľstvom na národnej (nacionálnej) bázi mali zlé skúsenosti v Nemecku.

Z pohľadu Židov je ideálna spoločnosť pre ich život taká, ktorá je totálne roztrieštená na množstvo malých skupinek, ktoré medzi sebou súperia, nespolupracujú, každý je orientovaný primárne iba na svoj vlastný prospech a celá komunita sa čo najmenej rozmnožuje. V takejto spoločnosti židia ako dobre koordinovaná a zomknutá minorita sa dokážu efektívne presadzovať aj proti početne výrazne väčšej majorite.

380612

18.7.2020 20:43

Autor

Erwin 194.?.?.?

je dle mého mírně rozpolcen, řečeno slušně. Pokud v Oaklandu převzali výkon práva negři, k čemu bude obviněným nějaký právník? Žádný advokát jim nepomůže, jim dokáže pomoci pouze návrat výkonu práva do rukou lidí.

380623

19.7.2020 9:58

Černoch na Andělu

RomanTička 89.?.?.?

Nedávno jsem tam viděl scénu, jakou známe z videí z Francie, Švédska a tak. Mrňavej negr, igelitka, tepláková souprava, opičí pohyby, hatmatilka, evidentně afričan, tam obtěžoval mladou holku. Neustále se jí stavěl do cesty a měl nějaké poznámky. Holce se to dost nelíbila a naskočila do tramvaje. Naštěstí za ní nešel. Je jenom otázka, kdy k tomu takový negr přidá ránu pěstí, jak to mají ve zvyku na vyspělém západě...

380632

19.7.2020 10:00

dotaz pro vsechny

rosco 185.?.?.?

pred nejakou dobou sem narazil na nize uvedeny link kde bylo podrobne popsano, jak zidovsti politici uz od padesatych let prosazovali pro imigracni zakony a zakony pro omezovani svobody slova v ruznych zemich, USA,UK aj.
Byly tam konretni jmena a popis jednotlivych zakonu.
Bohuzel jsem si to nestahl na disk a ted uz cenzura zasahla a link je nefunkcni.
Pokud to nahodou nekdo stahl nebo vi kam se to prestehovalo, dejte mi prosim vedet.Dekuji


http://balder.org/judea/Hate-Speech-Laws-Immigration-Jewish-Influence-Britain.php

380633

19.7.2020 11:01

RE: dotaz pro vsechny

pozorovateľ 109.?.?.?

Reakce na 380633

Tu som našiel (po veľkých problémoch) verziu z webového archívu

https://web.archive.org/web/20180428040333/http://...

380634

19.7.2020 12:19

RE: dotaz pro vsechny

rosco 185.?.?.?

Reakce na 380634

to je skutecne vyborne, moc dekuji, funguje to i pro ostatni 4 zeme.
Podobne konkretnich informaci neni mnoho, to by si mel kazdy precist.[smích]

380638

19.7.2020 11:25

nic lepsi, nez

wes 81.?.?.?

Novotneho doznani jsem linkoval zde:
https://zvedavec.org/nazory_8332.htm#ptr379417

https://zvedavec.org/nazory_8323.htm#ptr379222
Mluvi se tam, ze lidem jako Novotny vyhovuji radsi imigranti, nez Cesi.
Je to v podstate priznani ucelove etnicke a zaroven rasisticke invaze, kde je zrejme, ze ma jit o segregaci zde dlouho zijicich narodu a tez okupaci.

380637

Příspěvků: 30

18.07. 03:33 Gój  Lepšolidmi "vyvolená" rasa, lži systémových zločinců
18.07. 08:31  Kurník a iný dojem.
18.07. 10:53 Jan Hanuš  RE: Kurník a iný dojem.
18.07. 22:06 coinageboy  RE: Kurník a iný dojem.
18.07. 08:32 libertarian  A toto je treba zvýrazniť
18.07. 12:00 pozorovateľ  RE: A toto je treba zvýrazniť
19.07. 09:27 outrata  Libertarian ma samozrejme pravdu
19.07. 15:04 Bauer  RE: Libertarian ma samozrejme pravdu
20.07. 07:42 libertarian  RE: Libertarian ma samozrejme pravdu
20.07. 12:36 ping789  RE: Libertarian ma samozrejme pravdu
20.07. 14:31  RE: Libertarian ma samozrejme pravdu
20.07. 16:14 libertarian  RE: Libertarian ma samozrejme pravdu
21.07. 00:45  RE: Libertarian ma samozrejme pravdu
18.07. 09:40 Jaroslav Borský  K poznámce editora
18.07. 16:46 siky  RE: K poznámce editora
18.07. 17:08 Jaroslav Borský  RE: K poznámce editora
20.07. 07:16 siky  RE: K poznámce editora
18.07. 10:23 Jan Hanuš  Chtělo se mi říct:
18.07. 17:54  RE: Chtělo se mi říct:
18.07. 21:07 Erwin  RE: Chtělo se mi říct:
19.07. 09:13 R.E.  RE: Chtělo se mi říct:
29.07. 21:18 Adam..........  RE: Chtělo se mi říct:
18.07. 11:47 pozorovateľ  NWO a Frankfurtská škola...
18.07. 11:49 pozorovateľ  Boj proti bielym kresťanom...
18.07. 20:43 Erwin  Autor
19.07. 09:58 RomanTička  Černoch na Andělu
19.07. 10:00 rosco  dotaz pro vsechny
19.07. 11:01 pozorovateľ  RE: dotaz pro vsechny
19.07. 12:19 rosco  RE: dotaz pro vsechny
19.07. 11:25 wes  nic lepsi, nez

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 38 čtenářů částkou 10 202 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 0

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 1

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

Měnové kurzy

USD
21,00 Kč
Euro
25,56 Kč
Libra
29,72 Kč
Kanadský dolar
17,38 Kč
Australský dolar
16,54 Kč
Švýcarský frank
23,37 Kč
100 japonských jenů
19,32 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 686,02 Kč
1 unce stříbra
578,13 Kč
Bitcoin
1 220 968,99 Kč

Poslední aktualizace: 10.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 478