Diskuze k článku

Neexistuje druhá pitva George Floyda

Příspěvků 14

15.7.2020 12:52

jiný scénář

svatoslav.butora 2a00:x:x:x:x:x

Přeji hezký den všem lidem dobré vůle. Diskuse na téma, které si zvolil pan P.C.Roberts nedává možnost docílit žádný smysluplný závěr. Měla by smysl jako diskuse v márnici. Spíše je to podnět k zamyšlení, jestli vůbec někdo v USA má zájem nasměrovat vývoj v jejich vlastní zemi z bažin, do kterých zavedla USA a spol. dlouhodobá politika založená na amorálním působení médií všeho druhu, na vládních lžích všeho druhu, a na vraždění v okolním světě pod záminkami všeho druhu. Do těch bažin, kterým se ve Vaší těžko nemocné zemi říká "politika" zavedl Vaši zemi, pane P.C.Roberts, Vaš americký usměvavý presidentský parchant Obama a jeho partneři a podporovatelé z tzv.Demokratické strany.
Od časů jeho působení a s ním spřízněných mohamedánských spojenců prolezli mohamedáni a pokřivení "demokraté" (oslové) téměř všemi USA-veřejnými institucemi a zaneřádili svým křiváckým působením dokonce i OSN/UN/, takže se dá říci, že zaneřádili Zlem otrokáře Mohameda téměř celý svět.
Když se Vám a Vaší Republikánské straně podaří nastartovat proces obnovy morálky a lidských hodnot, možná se Vaše země vyhne katastrofě občanské války. V první řadě se musí Vaše země "od-operovat" od zhoubné dnes již mohamedánské OSN/UN, s pomocí které chce "vládnout" ve vaší zemi vše ničící křivácká Demokratická strana.

380555

17.7.2020 11:40

RE: jiný scénář

orlus 188.?.?.?

Reakce na 380555

Začátek problému bych viděl ve vyzbrojení mužahedinů v Afganistánu Američany pro boj se Sověty. Tam začal řetězec problémů s islámem. USA pak už začal plně řídit vojensko-průmyslový komplex s hlubokým státem v pozadí. Ono už ani není velký rozdíl koho si tam zvolí. Rozdíl je jen v tom komu se zvětší hromada.

380595

15.7.2020 15:10

Trocha čísel

Salimon 194.?.?.?

Dobrý den,
protože jsem se v článku nikde nedočetl, kolik to vlastně měl zmíněný mrtvý fentanilu v krvi, otevřel jsem si tu pitevní zprávu. A byl jsem překvapen. Zpráva uvádí 11 nanogramů na mililitr. To mi při obecné znalosti o průměrně 5ti litrech krve v těle člověka vychází na cca 55 mikrogramů.
A i když přidám norfentanyl (protože nevím, čím se liší), tak se nedostanu přes 100 mikrogramů (tedy 1 desetina miligramu).
Docela by mě zajímalo, z čeho Roberts vyvozuje, že zmíněný mrtvý požil smrtelnou dávku fentanilu.
Nejsem lékař a dovedu si představit, že část fentanilu mohla být mimo krevní oběh, ale neočekával bych, že všude v organismu (včetně kostí) bude srovnatelné množství jako v krvi. Proto jsem vyloučil možnost násobit množství nalezené v krvi celou váhou mrtvého.

Umíte někdo poskytnout vysvětlení, jak se tedy určuje celkové množství? Kde dělám ve svém nekvalifikovaném odhadu chybu?

Jen pro úplnost dodávám, že nechci vést diskusi na téma BLM a následků. Jen mě zaujala nepřesnost v článku, který si stěžuje na nepřesnosti a lži jiných. A rád bych se (pro naplnění vlastní zvědavosti) něco na toto téma dozvěděl.

Salimon

380557

15.7.2020 23:04

RE: Trocha čísel

simonx 89.?.?.?

Reakce na 380557

Výpočet je matematicky správně, ale nikoliv z pohledu farmakodynamiky. V prvé řadě, fentanyl je látka vysoce lipofilní (nerozpouští se ve vodě, ale v tucích). Jakýkoliv titr (stanovení obsahu v biologické tekutině) je tedy omezen na minimální rozpustnost (skutečně v ng/ml) v případě vodného titru a nebo celkovou dostupnost, pokud je započten i obsah ve veškerých lipofilních složkách tekutiny. Laicky řečeno: je rozdíl měřit volný fentanyl a celkový fentanyl ve vzorku (vč. vázaného). To za prvé.

Za druhé: letální dávka LD50 pro člověka je velice nízká. Uvádí se hodnota 1 - 2 mg, u primátů je kupř. 0,02-0,03 mg/kg. Předávkování je tudíž velice snadné a teď jsem se díval na wiki, kde uvádějí (a odzdrojují) 29 tisíc úmrtí v roce 2017. To je neuvěřitelné číslo.

Za třetí: lipofilní substance (a nevíme, zda aplikoval do žíly, či nepřímo, kupř. mastí nebo pod jazyk) mají tendenci mít velmi plochou FD křivku, jinými slovy se samy udržují v kvazidepotní formě a uvolňují se do krve postupně. Číslo, které uvádí pitevní zpráva je hodnota aktuálního volného fentanylu na 1 ml plazmy z níž lze celkovou dávku odhadnout bez znalosti historie organismu (kdy to tam pustil, zda byla jediná atp.) jen velmi obtížně. Ani forenzní analýza by moc nepomohla, byl by to velice hrubý a spekulativní odhad. Jistě ale budou existovat klinická data, která statisticky sumarizují, že je-li titr v plazmě x ng/ml, musela být dávka větší než XXXX mcg a tudíž se muselo jednat o předávkování. Asi by se to dalo dohledat.

Stačí takto?

380562

16.7.2020 12:20

RE: Trocha čísel

Salimon 194.?.?.?

Reakce na 380562

Děkuji. Za prvé za uspokojené mě zvědavosti.

A děkuji za velmi pěkný příspěvek do diskuse. Přál bych si, abych častěji v diskusích nacházel něco takového.

Salimon

380569

15.7.2020 17:13

Zajímavé mlžení.

Joseph Chlor 89.?.?.?

Ať nám tedy rozumbrada, autor článku, odpoví na jednoduchou otázku :
Žil by dotyčný dál, nebýt zásahu policistova ?
Pokud na ní neumí jednoznačně odpovědět....tak ať, s odpuštěním, drží raději....

Hezký den všem normálním lidem. Kteří nebaží po tom, aby se zmar života člověka zneužíval, ať už těmi za osmnáct, nebo těmi az dvacet bez dvou.
Jaký to byl člověk ?
No...kdo první hodí kamenem ?

380558

15.7.2020 19:15

RE: Zajímavé mlžení.

ping789 31.?.?.?

Reakce na 380558

byl to street scientist , díl S01E04
https://m.youtube.com/watch?v=jDPuOMW61ZA

380559

15.7.2020 20:22

Špatně se mi dýchá.

Jan Hanuš 193.?.?.?

Mám astma a občas beru Neurol, což je ten Xanax. Velmi špatně se mi dýchá. Zkoušel jsem na sobě tlak na krku podobně, jak je to na obrázku, ale dýchání to neovlivnilo. Nechce se mi věřit, že by se takhle někdo mohl udusit. Je to o něčem jiném.

380560

15.7.2020 21:25

Zajimave..

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 104.?.?.?

Jestli byl George Floyd predavkovanej syntetickymi opiaty nebo nebyl nevim ale mel je v krvi.
Jakakoliv davka potlacuje potrebu dychat, ne tak davno se opiaty - Vicodin predepisovly na podrazdeny plice a kasel - vim z vlastni zkusenosti.
Floyd byl obezni, rozhodne ne ve forme, sfetovanej a pravdepodobne mel nabeh na infarkt - roztrzka z policii neprida.
Kdyby zakleknuti na zemi bylo smrtelne, vsechny bojove sporty - UFC, MMA, Etc.. mely mnoho obeti - ti chlapi se tam rezou a skrti hlava nehlava a presto nikdo na to nenathl brka.

380561

16.7.2020 1:19

Jestli to

Popelka Josef 2a00:x:x:x:x:x

Jestli to někdo plánoval už několik let, pak je možné, že plánoval i ve vhodný okamžik najít vhodnou oběť /Lee Harvee/, vhodné obvinění, ochotné vrahy atd. Floyd a Derek se prý znali, třeba ze začátku hráli v jednom týmu. Ovšem spoušť akce je obvinění z placení falešnými dolary. Tedy v úvodu jen "podezdření". Někteří z diskutujících vypadají, že vědí i kde se líhnou čerti. Proč se nepokusí zjistit, jestli se podezdření potvrdilo a bylo vůbec následně vyšetřováno, což by bylo logické z důvodu najít ohnisko jejich původu. Hned by bylo na konci tunelu více světla.

380563

16.7.2020 13:19

RE: Jestli to

Salimon 194.?.?.?

Reakce na 380563

Dobrý den,
zkusím okomentovat Vámi zmíněné spojení mezi spouští a plánováním.

Pokud připustíme, že někdo tyto protesty dlouhodobě plánoval, pak to ještě neznamená, že musel zfalšovat i samotnou spoušť.

Je (a bylo) veřejným tajemstvím, že v USA roste dlouhodobě napětí mezi černošskou populací a tzv "bílou majoritou". I zde bylo uveřejněno několik zpráv a videí k tomuto fenoménu. Tedy existuje autentická přirozená a především obrovská síla. Přirovnejme to k elektrickému potenciálu v mraku.

Pokud budu chtít tento potenciál využít, pak si připravím nástroje, agendu a plány, co kdo bude dělat, až to vypukne. Jaká témata nabídnu davu. Jaké cíle budu podporovat. Kdo bude v počátku činnost koordinovat. Přirovnejme to k vybudování zařízení, které je schopno zachytit a využít energii blesku.

Následně si ve vhodnou chvíli vyberu, které ze stále se objevujících lidských tragédií dám dostatečné zviditelnění a využiju ji jako spouštěč. Podobně jako byste si vybral, kterou železnou tyč vysunete významně blíže k mraku a napojíte její druhý konec do připraveného zařízení.

Existuje pár dobrých důvodů, proč nefalšovat samotný spouštěč (pokud to lze). Obecně se lidé hodně soustředí právě na akt, který události spustil. V naší mysli je obvyklá zkratka, že pokud byl začátek autentický, pak i zbytek je autentický.
Mnoho lidí zná některé "false flag" operace. Pokud se brzy provalí, že se jednalo o "false flag" celé následné hnutí ztrácí na síle. Pokud je však prvotní akce autentická (nebo alespoň dostatečně uvěřitelná), následné hnutí z ní může neomezeně čerpat dojem "oprávněnosti".

Pokud budete chtít diskreditovat celé aktuální dění, pak bude spekulace o dohodnutém úmrtí při zatýkání znít maximálně nepravděpodobně. A vaše vlastní argumentace se tím oslabí. Prostě připustme, že někdo pouze využil tragédii, která se stala v (pro něj) vhodnou chvíli.
Následné dění již však náhodné být nemusí.

A proč nikdo nepátrá po falšování peněz? Když jednou někoho povýšíte na mučedníka, pak se obvykle nehledají jeho chyby. Věřící přece nezajímá jestli měl nějaké chyby, podstatné je, že zemřel mučednickou smrtí. A nevěřící v tomto případě jen nevěřícně kroutí hlavou. Protože tento mučedník měl těch chyb opravdu dost a dost.

Snad jsem to popsal pochopitelně. Ve stručnosti se revoluce (či jiná změna skrze destrukci) dělá tak, že zjistíte, kde se kumuluje nevybouřená energie. Připravíte si mechanismus, jak ji využít. A pak, dříve než to samo bouchne, nasměrujete tu energii k připravenému mechanismu.
A pokud jste to udělal dobře, tak už jen doufáte, že tu "vybuchující" sopku ukočírujete. Detaily se mohou silně lišit, ale mechanismus zůstává.
Konstruktivní proměny obvykle fungují jinak. Především pomaleji uvolňují energii.

Salimon

380570

16.7.2020 20:24

RE: Jestli to

ping789 31.?.?.?

Reakce na 380570

inu popis je téměř vyčerpávající, ovšem s výjimkou smrti ubitím studenta Šmída, tam se zdá, že protektorát vůbec je jedna velká kosmická výjimka, bo jinak jsme asi tu emeriku alespoň v ignoraci všeho předběhli o 100 let

380578

16.7.2020 19:07

Jestli to

Popelka Josef 2a00:x:x:x:x:x

Pane Salimon, promiňte, že to řeknu tak pregnantně, pěkně jste to okecal. Nečekal jsem od nikoho instruktáž, jak se organizují revoluce. Policie určitě nemá Floyda za mučedníka, ale za oběť vraždy druhého stupně. A jestiže byl obviněn z použití padělaných peněz a policii by nezajímalo zda byly skutečně padělané, a když ano, kde je jejich původ, tak by to nebyla policie. Pokud se domníváte, že když je "mučedník", že už to kripo nezajímá, pak z těch amerických kriminalistů děláte hlupáky. Pokud však ty peníze byly pravé, pak to znamená, že policie USA vraždí podezdřelé, třeba že se vzpouzí, zvláště s pouty na rukou. Ať už z jakých-koli pohnutek! Takže pokud nemáme informaci o pravosti, nebo padělanosti peněz, tak tu dokola můžeme psát "disertační práce" z manipulace, tedy jak se vyhnout faktům. Myslíte si, že skoro padesátiletý černoch, krminálník, alkoholik a feťák si po nocích natiskne pár dolarů, aby mohl být přes den v ajfru? Proto považuji tuto informaci za důležitou, a doufal jsem, že by se to mohl některý / s prominutím/ hackerů z diskuse pokusit zjistit.

380576

17.7.2020 10:02

RE: Jestli to

Salimon 194.?.?.?

Reakce na 380576

Dobrá, pokud Vás zajímá opravdu jen okolnost pašování bankovek, pak bych Vám doporučil otevřít nejbližší prohlížeč, napsat slova "Floyd padělané peníze" a zkusit si přečíst prvních pár článků, které se Vám objeví.
Není to žádná detektivní činnost. Na mě vyskočil tento článek jako první..
http://svobodnenoviny.eu/floyd-a-padelani-bankovek...

Jen bych Vás rád upozornil na omyl, který se Vás zřejmě týká. Pokud o něčem nevíte, neznamená to, že se to neděje. Pokud nic nevíte o šetření policie ve věci padělání bankovek, pak to neznamená, že policie nic nešetří. Zvlášť pokud místo dohledávání informací pouze čekáte, co Vám kdo naservíruje.
Zkuste tedy, prosím, v budoucnu nepovažovat svou neznalost objektu za premisu či dokonce důkaz neexistence objektu.

A omlouvám se Vám za nevyžádanou přednášku o tom, proč Floyd je pravděpodobně celkem náhodná figurka v dlouho plánovaném dramatu.

Salimon

380591

Příspěvků: 14

15.07. 12:52 svatoslav.butora  jiný scénář
17.07. 11:40 orlus  RE: jiný scénář
15.07. 15:10 Salimon  Trocha čísel
15.07. 23:04 simonx  RE: Trocha čísel
16.07. 12:20 Salimon  RE: Trocha čísel
15.07. 17:13 Joseph Chlor  Zajímavé mlžení.
15.07. 19:15 ping789  RE: Zajímavé mlžení.
15.07. 20:22 Jan Hanuš  Špatně se mi dýchá.
15.07. 21:25  Zajimave..
16.07. 01:19 Popelka Josef  Jestli to
16.07. 13:19 Salimon  RE: Jestli to
16.07. 20:24 ping789  RE: Jestli to
16.07. 19:07 Popelka Josef  Jestli to
17.07. 10:02 Salimon  RE: Jestli to

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 38 čtenářů částkou 10 202 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 0

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 1

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

Měnové kurzy

USD
21,00 Kč
Euro
25,56 Kč
Libra
29,72 Kč
Kanadský dolar
17,38 Kč
Australský dolar
16,54 Kč
Švýcarský frank
23,37 Kč
100 japonských jenů
19,32 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 686,02 Kč
1 unce stříbra
578,13 Kč
Bitcoin
1 220 968,99 Kč

Poslední aktualizace: 10.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 282