Diskuze k článku

Naše ponurá budoucnost

Příspěvků 24

8.6.2020 4:02

Ach, ten tragický závěr!

Pátá Mojžíšova 7:24 89.?.?.?

Autor popisuje dobře mocenské zlo banksterů, u MicroGatese jako mocipána – to už trochu ujíždí – MicroGates je spíš v podobné roli poskoka jako xido-zmrd Sereš.

Závěr se mně zdá poněkud rozmarný. Copak neví, že Marx byl xid Mardochej Levi, snad dokonce kopulační společník xida Engelse, oba pak poskoci právě těch velkotiskařů směnných poukázek a organizátorů komunisticko-socialistických a fašistických revolucí a světových válek?

Revolucí, zvláště těch xido-zmrdy spáchaných už bylo dost.
Revoluce způsobily nemírné zlo! My, gojimové potřebujeme evoluci a poznání, jaké zrůdy nám vládnou a jak. K tomu by i článek nepatrně posloužil - až na poslední odstavec! Bestie na vrcholu moci slintají po důvěře, košer kontrolované víře otroků, po úspěšné debilizaci. Akce covid-1984 je zase doprovázena jejich zločineckou agendou – „pomoci postiženým“ – zlodějny a zadlužování u banksterů ve velkém, Zelený úděl- zničení všech uhelných elektráren a „podpora“ obnovitelných zdrojů a…do roku 2030, pak propagandou očkování a čipování a šmírování/ovládání.
Braňme se mocenských zrůdám a jejich poskokům prosazujícím zrůdnosti představované jako blaho, ale za mě prosím bez revolucí – těch už bylo dost!

379893

8.6.2020 7:29

RE: Ach, ten tragický závěr!

PavelSam 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 379893

jj, informační totalita, podporovaná "poskoky mocných" ve vedení EU, a organizovaná i s pomocí nových info-lidových milicí, tedy informačními hlídkami z lidu, je prvním krokem "banksterů v pozadí" ke snaze ovládnout celý svět. Převýchovu dětí vidíme v přímém přenosu skoro kadý den, stávkují za "hodné NATO" a "demokratické války", aniž by tito mladí lidé chápali, že jsou obětí velké lži, prakticky všechna hlavní média každý den lžou, a konzum šmejdů a farmako-byznys "nikdy nekončícího léčení" jim dávají argument - všichni se s námi budete mít líp.

OSN, MMF, Světová banka, hlavní zpravodajské agentury, ty už dávno ovládají, ovšem od r.1998 se nedaří v moha lživých válkách "zformátovat jejich dominantní světový vliv", pořád to někdo narušuje. Soustátí USA a jeho občané (daň. poplatníci) posloužili, ale dluhů je nyní z lživých válek moc a tak musí přijít krize.

A to je příležitost pro velké firmy a bankstery v pozadí "odepsat dluhy z lži-válek" a masivní korupce, kdy to 1% mocných neplatí skoro žádné daně, na účet daňových poplatníků. Evropská central banka, vzniklá z monetárního institutu Basilejské banky (ta financovala Hitlera, který měl zničit Rusko, a pak sám měl být zničen bankster poskoky, což se prakticky dokonale podařilo, Rusko bylo opět silně poškozeno, jako bankstery podporovanými bolšány a bankstery podporovanou první válkou...), tedy tato ECB řízená bankster poskokem Lagardeovou už vymýšlí ohromé půjčky u banksterů, za které budou ručit všichni občané EU - otroci tohoto plánovaného "super dluhu - všichni dohromady.

Skvělá taktitka, zisky 1% mocných budou uchráněny. Spolu s totalitní "totální info-kontrolou občanů" tak svět směřuje ke konci svobody, lživé války budou ničit obchodní konkureci, kritici budou umlčeni, a systém kontroly a zisků 1% má dospět k naprosté moci, navíc lidé jako pracovní síla už budou mnohde nahraditelní a nepotřební.

To vše za potlesku mladých nadšenců, bránících lži-války NATO (armády banksterů) a "demokratickou totalitu", šířící po světě násilím loutkové vlády, což způsobuje vyhnání desítek milionů lidí z třetích zemí. Tyto rabované země nemají prostředky ani na stavbu např. elektráren, nutných pro odsolování a zavlažování, naopak byly naprosto zničeny a uprchlíci se stávají nevědomou "jino-kulturní" armádou banksterů, která má rozložit zbytky odporu v Evropě a USA. "Práva menšin" proto řídí šéf-poskoci banksterů, viz např. Peter Sutherland, který vystavěl Organizaci pro migraci (IOM) pod OSN.

Svět se blíží k bodu zlomu, zdravý rozum odchází, a bitva se stále stupňuje, zlé časy přicházejí. Kritici jsou nazývání "agenty a konspirátory", a na nezávislá média tlačí loutkové vády i EU, prý slouží fejk news, jak kritiku mocných nazvali noví cenzoři. Lid je třeba odzbrojit...

379895

8.6.2020 7:29

RE: Ach, ten tragický závěr!

PavelSam 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 379895

..., a nastane závěrečná "dvacetiletka" pro uchopení světové vlády. Snížení populace se dá očekávat, otroci sami nebudou chtít děti, a najdou se i jiné cesty, jak ozdravět planetu pro 1% mocných.

379896

8.6.2020 4:08

Jestli si to pamatuju

zarathustra 2001:x:x:x:x:x

Jestli si dobre pamatuju tak FN rekl- Buh je mrtev ,ale oni stale ukazuji jeho stin- Musime bojovat i proti tomu stinu
ZARATHUSTRA

379894

8.6.2020 9:35

Zajímavý esej uveřejnili....

Joseph Chlor 89.?.?.?

....aktualně na aktualně. [smích] Je z pera pana Robejška : "Svoboda tisku proti svobodě projevu".
Já bych dodal, že hlavním předpokladem k tomu, aby vůbec mohla nastat nějaká náprava , je právě že možnost svobodné komunikace, výměny názorů i takových , které z nějakých důvodů v mediich nebo na komunikačních platformách cenzurují či autocenzurují (samozřejmě výzvy k násilí či k organizování se za účelem páchání destruktivního, maligního , neobranného násilí...ty ať mažou a potírají, to snad nechce nikdo, aby existovala až takováto " svoboda " slova....).
Paradoxním jevem pak je, když při potírání " nevhodných" názorů se angažují ti, které do křesel či ke korytům vynesla částečně to právě že někdejší disidentská iniciativa.
Bez svobodné výměny názorů (včetně názorů disidentských) nelze dospět k nějaké slušné kvalitě poznání...a tak ani k rozumnému a kvalitnímu souhlasu (např. s tím, jak určitý problém řešit).
A není zde nebezpečím už ani tak stát, jako kupodivu privátní sektor, včetně všech mnoha částí a struktur zprivatizovaného veřejného prostoru, aktualní Velmoc je v rukou různých privátních mafií, ne v rukou státu či provládních skupin. To pan Robejšek nerozvedl, poukazuje pouze na problém provládní sevility, ovšem existuje zde i nebezpečí antivládního fašismu, snad dokonce i anticivilizačního......

379898

8.6.2020 10:32

kapitalni snuska blabolu

rosco 185.?.?.?

Autor se snazi dodat svym blabolum vahu citovanim dalsich blabolilu a vysledek je vypotek na urovni slabomyslnosti nekterych odnozi mladych socialistu napriklad JUSOS zde ve Svycarsku. Uz jsem se o tom nekolikrat zminoval, podobni klauni pracuji vyhradne na principu zameny pojmu, tak se dela Goebbelsovska propaganda, v nemcine se tomu rika Etikettenschwindel. Proste se zameni neomarxismus za neoliberlismus, fasismus se nazve kapitalismem nejlepe s nejakym privlastkem atd.
Skutecnost, ze soucasne zapadni staty jsou dlouha desetileti ovladana neocons jejichz vudci a ideologove jsou v naproste vetsine byvali zidobolsevici, trockisti nebo jejich pohrobci, se proste ignoruje, Z ekonomickeho pohledu je jasne ze kapitalismus skoncil nejpozdeji 1913 kdy bylo loutkami pejzatych bankeru v US kongresu legalizovano penezokazectvi odhlasovanim Federal reserve Act zakona, coz se rovna likvidaci volnych trhu bez kterych kapitalismus nemuze existovat.Momentalni monetarni system neni zalozen na kapitalu, nybrz na dluhu, kazdy jednotlivy dollar, Euro atd. vznika dluhem z ktereho se pouze v nepatrne mire stava kapital, vetsina jsou konzumni kredity ktere se neustale kumuluji cimz vznikla giganticka kreditni bublina ktera nevyhnutelne praskne. Kreativite bilancnich podvodniku se nekladou zadne meze, konecny kolaps to ale v zadnem pripade nemuze zamezit.[chechtot][chechtot][chechtot]

379899

8.6.2020 11:35

Ten závěrečný osdtaveček...

R.E. 46.?.?.?

...je na tom článku nejdůležitější...a proto jsem z dal za 1.

379900

8.6.2020 19:00

RE: Ten závěrečný osdtaveček...

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 379900

Tak to prosím vysvětlete, protože mně se jeví tragickým!

Dav je debil! Revoluce nebo zotročení Němců pro SSvětová lidská jatka bylo spácháno právě přes davy a davovou debilizaci! Nadání debilizovat davy je u xido-zmrdů umocněno košer vzděláním - řeknou kousek pravdy a zbytek zla zmarginalizují nebo opěvují jako SSpásu!
Většina lidí a feministky si ani nedovolí pomyslit, že jsme ovládáni korporátními fašisty! Kde je naděje zlepšení stavu s tak tragickou záležitostí jako je dav a revoluce - když sdělovací prostředky hlavního útoku a školství ovládají banksteři?

379904

8.6.2020 20:43

To je nějaký nový komunistický manifest?

Baduan 82.?.?.?

Já si tedy rozhodně uvědomuji zpervertovanost současného finančního a ekonomického systému, systémovou korupci a růst extrémních sociálních rozdílů jak na globální tak i regionální úrovni. A mnoho dalšího.

Ale, že by jako řešením toho všeho měla být absolutní destrukce společenského řádu, totální chaos a anarchie? No děkuji pěkně, ale o to nemám zájem.
Žádná podobná revoluce nepřinesla nic dobrého a nechala za sebou hromady mrtvol. Jestli po tomhle někdo touží, tak prosím. Já se dobrovolně postavím na druhou stranu barikády.
Nikoliv revoluce, ale evoluce. Nikoliv destrukce, ale tvořivost.
Žádná revoluce nikdy neproběhla bez toho, aby byla podpořena částí mocenské elity. V tomto případě tomu nebude jinak. Skoro to až vypadá, že celá ta krize kolem koronaviru a toho co se teď děje kvůli jednomu zabitému kriminálníkovi, bylo předem připravené. Ty protesty v USA jsou někým dobře organizované a někým placené. Něco mi říká, že tomu není konec a tohle bude společně s globální ekonomickou krizí gradovat.

Nemůžu si nevzpomenout na jednu pasáž z dopisu Alberta Pikea:

Vypustíme nihilisty a ateisty a vyprovokujeme ohromné sociální kataklyzma (rozvrat), které ve vší své hrůze jasně ukáže všem národům, jaké jsou následky absolutního ateismu - původ krutostí a nejkrvavějšího běsnění. Pak všude občané, nuceni bránit se před světovou minoritou revolucionářů, vyhladí ty ničitele civilizace a většinová populace .....

379905

9.6.2020 7:42

RE: To je nějaký nový komunistický manifest?

rosco 185.?.?.?

Reakce na 379905

" jaké jsou následky absolutního ateismu - původ krutostí a nejkrvavějšího běsnění. "
no jasne ty komiku, vypravej nam jeste neco o dobrodini inkvizice nebo blahu misionarske cinnosti ve vsech koutech sveta a nezapomen si pred tim dat studeny obklad.[chechtot][chechtot]

379909

9.6.2020 22:46

RE: To je nějaký nový komunistický manifest?

Baduan 82.?.?.?

Reakce na 379909

Aneb jak vypíchnout z celého příspěvku jednu zcela nepodstatnou věc a osobně zaútočit. Možná kdybych zkopíroval zbytek toho příspěvku, byl byste spokojen.

Zvědavce mám rád, ale lidé jako vy, kteří jsou přesvědčeni o své jediné pravdě a mají pocit, že můžou své názorové oponenty urážet, úroveň tohoto webu a zdejší diskuze poměrně dost sráží.

379923

10.6.2020 8:54

RE: To je nějaký nový komunistický manifest?

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 379923

Tedy srazite uroven tohoto webu.
Hezky den.

379926

10.6.2020 17:44

RE: To je nějaký nový komunistický manifest?

rosco 185.?.?.?

Reakce na 379923

nic nezpusobilo na svete tolik zla a milionu mrtvol jako valky a teror pod plastikem nabozenskych magorin vsech smeru, proto ze treba propagatory techto stredovekych nesmyslu potirat vsemi prostredky.
[bliji][bliji][bliji]

379940

9.6.2020 9:27

Kdyby takhle jak Vy....

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 379905

...uvazovali velci reformatori minulosti (vcetne napr. Judaejce Jehosuy /i ten prece prinasi mec !!!/ a nasl.), tak bychom zrejme stale zili v jeskynich pod nejakym tyranem (Kleisthenovy reformy byly samozrejme revolucnim cinem).
Revoluce nemusi byt nutne destruktivni, vcetne revolucnich vhledu do problematiky nabozenske a jeji reforma, rikejte tomu treba i " atheismus", jde jen o slovickareni.
Mimochodem - co theismus, ten byl ve spektru historickych udalosti vzdy cely v bilem, v pohodicce, vsude zni krasna hudba, lide se maji radi protoze veri v bohy...atd. apod. ?
Evoluce...to je vlastne nepretrzity sled revolucnich udalosti, rozlozeny vsak v case tak, ze pozorovatel - smrtelnik, ty zmeny nevnima, nevidi je.
Tvorivost zalozena na nejake strnulosti - to muze ve vysledku znamenat (sebe) destrukci, i zde je revolucnost zadouci.
Zalezi vzdy na dusledcich, tady bych nerozlisoval Dobro a Zlo pachane atheisty nebo theisty (apropo - Hitler byl silne vericim , minimalne tedy veril v nadrazenost a vyjimecnost sve rasy, srovnej s jedinym a vyjimecnym Hospodinem vyvaleneho naroda a jeho nadrazenou rasou....a az 95 % Nemcu tesne pred koncem Deutsches Reich verze Weimar bylo nejake krestanske konfese ).
Avsak revolucni pohyb muze znamenat i Dobro, pomneme ze i ta Velka francouzska mela ruzne faze, ruzne byly jeji projevy, ruzne dusledky....a ze to, co pohrbila nebylo vsecko jen dobre (ale ani zle).
Samozrejme ze jak revolucnost, tak i strnulost jsou jevy prirodni, prirodni procesy. Tedy i zde jakykoliv exponencialni vyvoj vesmes je Zlem, skodi, mnohdy je i sebedestruktivni. Proto jedine revoluce mirna a v mezich zakona !!
Jing a jang, vcetne toho nabozenskeho principu, i ten je treba umet brat s rozvahou, proste cucnout si vselijakych jeho bonbonu, i tech atheistickych.

Toz taky jeden citat, kdyz je teda rec o tej revoluci :

"Zažehneme požáry až za Dněpr a Don, do samého srdce Rusi. Zažehneme spory a nenávist mezi ruský národ, že budou sami sebe rvát vlastními spáry. A my, Poláci, přitom budeme růst a sílit"
( Ludvík Meroslavský, 1864)

Znáte ten vtip o tom, jak prijede plk. Beck s manzelkou do SSSR ?
Zkratim ho. Omluva za amaterskou transkripci polstiny.
Beckova manzelka se osiva, nechce tam jet, jak s takovymi primitivy ma vubec mluvit ?! A tak po prijezdu vlaku , na perone, na kterem Beckovy vitaji predstavitele sovetske vlady, spusti francouzsky. No a jeden z tech sovetskych predstavitelu zareaguje : " A dlacego panienka, mluvi po francuzsku ? Niech muvi po polsku, my tutaj vseci jestezmy polsci zidzi,...."
[velký smích]
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
No a byl Unterguggenberger revolucionarem...anebo evolucnim vydobytkem, produktem (sve ?) tvorivosti ?
[velký smích]

379913

9.6.2020 11:56

RE: Kdyby takhle jak Vy....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 162.?.?.?

Reakce na 379913

Cenzurováno pro hloupost

379916

8.6.2020 22:51

Naprosto hloupý přístup

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 162.?.?.?

Když si všichni budeme sugerovat jak hrozná bude budoucnost, tak si ji takovou vytvoříme.
Lidi pořád nechápou že nejzákladnějším vesmírným zákonem je tzv. Zákon zrcadlení, nebo jinak též Zákon přitažlivosti.

Tedy že tato iluzorní hmotná realita není nic než učební polygon, který nám ve vnější realitě jen a pouze zrcadlí naše vnitřní nastavení, naše myšlenky a cítění.
Když tedy máme černé a pesimistické myšlenky, tak tím kolektivně ohýbáme vnější realitu která se přizpůsobuje tomuto černému vidění světa.
A nahrává tak temným silám, které si tímto přitahujeme do své reality a posilujeme jejich moc.

Ikdyž jsou to jenom bezmocní šašci kteří nám vládnou skrze lži, manipulace a strach. Přesněji řečeno, my se jimi NECHÁME OVLÁDAT.
Nikdo vás k ničemu nemůže přinutit. To je další z vesmírných zákonů - naprosté svobodné vůle. Odráží to i přísloví: čtyři muži mohou násilím dotáhnout k vodě, ale ani jeden ho nemůže donutit se napít.

379906

9.6.2020 8:32

RE: Naprosto hloupý přístup

ping789 91.?.?.?

Reakce na 379906

kol_ego , vždyť o to jde v prvni řadě, nerozčilujte se, v době kálíyugy "lidi" nemají schopnost chápat ( rozhodující většina) , proto se tato doba takto nazývá, stav Zdroje neumožňuje nic jiného, musíte si počkat na další periodu.

cituji:
Během období Kalijugy dojde k postupnému úpadku hodnot a k nárůstu všeobecného zla a k následnému zmatku a zkáze. Podle výkladu mudrce Márkandéji v Mahábháratě existuje popis některých typických projevů období Kalijugy:
Vládci se stanou nerozumnými: budou nespravedlivě uvalovat daně.
Vládci už nebudou považovat za svou povinnost propagovat duchovnost a chránit obyvatele, stanou se nebezpečím pro svět.
Populace se začnou stěhovat, budou vyhledávat oblasti, kde jsou pšenice a ječmen základním zdrojem potravy.
Chamtivost a hněv budou běžné. Lidé budou vůči sobě otevřeně projevovat nepřátelství.
Rozšíří se neznalost dharmy (ctnosti).
Lidé budou pomýšlet na vraždu bez důvodu a nebudou na tom vidět nic špatného.
Chtíč bude považován za společensky přijatelný a pohlavní styk se stane základním životním požadavkem.
Dojde k prudkému nárůstu hříchu, zatímco ctnost přestane vzkvétat a bude na ústupu.
Lidé budou dávat sliby, které budou brzy poté porušovat.
Lidé budou závislí na opojných nápojích a drogách.
Guruové již nebudou respektováni a jejich studenti se budou snažit jim ublížit. Jejich učení budou napadána, následovníci kámy (chtíče) získají nadvládu nad myšlením všech lidí.

379911

9.6.2020 11:45

RE: Naprosto hloupý přístup

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 379911

Tohle je zajímavý pohled na věc.
Ale o to jen to víc člověka nasere. Že tu dle nějaké tupé nebeské mechaniky prostě má navrch zlo, a nazdar. A vy se tu můžete rozkrájet a stejně je tu jen peklo na zemi.
Třeba takový Ježíš byl nesmírně mocná bytost, a stejně to jeho učení překroutili a udělali z něj jen další nástroj zla na šikanu a týrání lidí.
O nějakých reformátorech které umlátili nebo upálili (v lepším případě, v tom horším zase překroutili jejich učení ve svůj prospěch) a pak po nich ani pes neštěkl, raději nemluvě.

Kdyby aspoň člověk měl na výběr a nemusel se do tohoto pekla inkarnovat. Ale to taky ne, hezky si těma sračkama musel zcela bezmocně projít, a teď sklízí tu hnusnou karmu která mu působením zla vznikla.

Btw. nevíte jak dlouho ta kalijuga trvala? Moje informace se dost značně rozchází, od pár tisíc let až po desetinásobky.

379915

9.6.2020 18:48

RE: Naprosto hloupý přístup

ping789 91.?.?.?

Reakce na 379915

bohužel vám dávám za pravdu, slovo od slova, jakoby se planety zmocnili démoni, otazná je příčina izolace lidské mysli od Zdroje, jde-li o periodickou změnu kvality Zdroje nebo předpovězený vliv "kosmického počasí" ve směru pohybu planety, soustavy i galaxie,, počátek izolovaného stavu lidských myslí je zmíněn i v bibli tzv. zmatením jazyků, poměrně nedávno , jak dlouho ještě tohle potrvá je jak zmiňujete nejasné, obranou budiž nalezení Zdroje v sobě , protože jinde už ani není , ať vás provází síla ( to není vtip )

379920

10.6.2020 11:06

RE: Naprosto hloupý přístup

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 379920

Na tohle existují určité poměrně rozšířené teorie, že tu je nějaké obecné neviditelné zlo které manipuluje. A ne jen hloupí a zlí lidé sami o sobě.
Má to i svoji logiku když přistoupíme na nedávné zjištění vědců že hmota de facto neexistuje a vše je jen energie nabývající různých forem.
Pak můžeme předpokládat existenci energetických forem které cizopasí na ostatních energiích (třeba sestavených do podoby živých lidí) pomocí manipulace a strachu.

Ale pan editor tady nerad vidí cokoliv co vybočuje ze zaběhané formy židé-zednáři-ilumináti.
Tak se jen omezím na dvě hesla které si můžete nastudovat sám, i v češtině a slovenštině je k tomu na internetu hromada zdrojů a videí (hlavně youtube).
První heslo: Anunaki, druhé Archonti - to je ještě zajímavější.

Tahle znalosti jsme měli před násilným příchodem pseudokřesťanství v Evropě taky. Mimoevropské národy (které nebyli postiženy nějakým velkým náboženstvím) tyhle znalosti ve svojí kultuře mají dodnes.
Ale my jsem tak zblbli, že si tyhle zásadní informace cenzurujeme a zakazujeme sami.

379931

10.6.2020 15:29

RE: Naprosto hloupý přístup

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 379931

Ano, souhlasím. Tedy s titulkem Vašeho příspěvku, pane/paní 185. Jinak lze celý text Vašeho příspěvku i příspěvků nad Vámi nazvat HLOUPÝM PŘÍSTUPEM K ŽIVOTU. Proč?

V dobách, kdy lidé trpěli totálním nedostatkem vzdělání a informací obecně, věřili na bludičky, hejkaly, vodníky, ... Dnes, kdy každý (gramotný) člověk má svobodný přístup k veškerým zdrojům lidského vzdělání, je Vaše víra v Archonty neuvěřitelně infantilní. Ano, vím. Je dosti obtížné, nastudovat si alespoň ty nejdůležitější přírodní zákony. Například:

- kdo nebo co a za jakým cílem Vás stvořil,
- jaký je smysl života,
- co je to zlo,
- v čem spočívá lidská láska,
- co je to štěstí, ...

Je daleko snazší, uvěřit jednoduchým a na myšlení nenáročným pravdám. Třeba v Zeitgeist, Illumináty, v Archonty nebo ve Velké špagetové monstrum. Jakýsi pan Koukolík definoval tento stav současné lidské populace slovy: JEDNODUCHÁ A SNADNO POCHOPITELNÁ LEŽ VÍTĚZÍ VE VĚTŠINĚ LIDSKÝCH MYSLÍ NAD SLOŽITOU A OBTÍŽNĚ POCHOPITELNOU PRAVDOU.

Přeji hezké dny [smích]

379938

11.6.2020 9:28

RE: Naprosto hloupý přístup

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 51.?.?.?

Reakce na 379938

Naopak, váš světonázor je výsledkem zednářského vzdělávání kterého se vám v dětství dostalo a který je založen na tom, že lidský dobytek musí mít jen takovou úroveň vzdělání, aby dobře sloužil panstvu, ale aby nikdy nezačal samostatně přemýšlet.

A tak se celý život pohybujeme v mantinelech malého chlívku který nám byl v hlavě vytvořen v dětství a považujeme to za svobotu.
Ty vaše "převratné informace co teď máme k dispozici" bych přirovnal k tomu, jako když prasátku otevřou dvířka z chlívku 2x2 metry na temný plesnivý dvorek 5x5 metrů obehnaný zdmi a ono s úžasem zírá, a myslí si, že teď už mu bylo ukázáno, co je to ten opravdový svět a že už teď všechno ví.

Přitom o tom, že tam venku existuje širý svět s lesy, pastvinami, horami a řekami, nemá absolutně nejmenší ponětí.
A je spokojené s tím plesnivým dvorkem, který mu ukázali ilumináti jen jako součást manipulaci, aby si ono mylelo, že teď už zná celou pravdu, celý svět.

379951

11.6.2020 12:41

RE: Naprosto hloupý přístup

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 379951

Hezky jste mu to napsal, máte za to u mě lóbanec...[velký smích]

379959

11.6.2020 14:43

RE: Naprosto hloupý přístup

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 379951

> A tak se celý život pohybujeme v mantinelech malého chlívku který nám byl v hlavě vytvořen v dětství a považujeme to za svobotu.

Díky za ponaučení, pane/paní "51". Otevřel/a jste mi oči. Určitě se pokusím alespoň nahlédnout přes zeď svého plesnivého dvorku.

Jen jednomu nerozumím. Já a mě podobní jsme zůstali celý svůj dosavadní život uzavření na svých plesnivých dvorcích. Kdežto Vy a Vám podobní jste se ze svých dvorků nějak vymanili. JAK? Dopomohlo Vám k tomu Vaše výjimečně kvalitní vzdělání? Absolvoval/a jste na Sorboně, Harvardu, MIT či na dalších renomovaných univerzitách? Ne-li, pak jste zřejmě obdařen/a mimořádným IQ vysoko přes 200? Také ne? Tak v čem spočívá ten rozdíl mezi Vámi a mnou? Jakou zázračnou schopností jste vybaven/a? Poučte mě prosím. Také bych se rád vymanil ze svého plesnivého dvorku. [mrknutí jedním okem]

Díky

379963

Příspěvků: 24

08.06. 04:02 Pátá Mojžíšova 7:24  Ach, ten tragický závěr!
08.06. 07:29 PavelSam  RE: Ach, ten tragický závěr!
08.06. 07:29 PavelSam  RE: Ach, ten tragický závěr!
08.06. 04:08 zarathustra  Jestli si to pamatuju
08.06. 09:35 Joseph Chlor  Zajímavý esej uveřejnili....
08.06. 10:32 rosco  kapitalni snuska blabolu
08.06. 11:35 R.E.  Ten závěrečný osdtaveček...
08.06. 19:00 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Ten závěrečný osdtaveček...
08.06. 20:43 Baduan  To je nějaký nový komunistický manifest?
09.06. 07:42 rosco  RE: To je nějaký nový komunistický manifest?
09.06. 22:46 Baduan  RE: To je nějaký nový komunistický manifest?
10.06. 08:54 Joseph Chlor  RE: To je nějaký nový komunistický manifest?
10.06. 17:44 rosco  RE: To je nějaký nový komunistický manifest?
09.06. 09:27 Joseph Chlor  Kdyby takhle jak Vy....
09.06. 11:56  RE: Kdyby takhle jak Vy....
08.06. 22:51  Naprosto hloupý přístup
09.06. 08:32 ping789  RE: Naprosto hloupý přístup
09.06. 11:45  RE: Naprosto hloupý přístup
09.06. 18:48 ping789  RE: Naprosto hloupý přístup
10.06. 11:06  RE: Naprosto hloupý přístup
10.06. 15:29  RE: Naprosto hloupý přístup
11.06. 09:28  RE: Naprosto hloupý přístup
11.06. 12:41 R.E.  RE: Naprosto hloupý přístup
11.06. 14:43  RE: Naprosto hloupý přístup

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

8

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc srpen přispělo 19 čtenářů částkou 2 971 korun, což je 8 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Premiér Scott Morrison: Lockdown je v NSW nezbytný, přibylo 199 případů05.08.21 00:17 Austrálie 0

Rezoluce Rady Evropy 2361 (2021)04.08.21 15:53 Česká republika 1

Bude ministerstvo konečné soudu prokazovat, zda tu máme epidemii?04.08.21 14:13 Česká republika 0

Přinesl nám pandemii VIR anebo LIDÉ a politici z ASPEN INSTITUTU?04.08.21 13:56 Neurčeno 0

Cvičení při Covid-1904.08.21 09:51 Neurčeno 0

Na Bruntálsku jsou ještě lidé normální a nenechali si vymýt mozek04.08.21 09:30 Česká republika 4

Sydney: Násilná vakcinace04.08.21 09:10 Austrálie 5

Připojte se k žalobám proti diskriminaci osob neočkovaných proti c-1904.08.21 07:24 Česká republika 0

Izrael zavádí karanténu pro příchozí cestující - ale i pro očkované!03.08.21 21:01 Izrael 1

Německo si došláplo na kritika covid teroru03.08.21 09:54 Německo 0

Na webech píšicích pravdu neinzerujeme, zní z firem po výzvě pražské rady02.08.21 22:37 Česká republika 2

Už i česká pošta se připojila k oslavě úchylnosti02.08.21 20:47 Česká republika 0

Prague Pride pro děti02.08.21 19:45 Česká republika 1

Von der Leyen: Nový milník Evropské vakcinační strategie02.08.21 19:13 Evropská unie 2

Evropská komise a Bill Gates oznámili své partnerství v oblasti Green Dealu02.08.21 18:12 Evropská unie 1

Petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování02.08.21 16:13 Česká republika 0

Pozvánka na Letnou 28. srpna 2021 na akci „Zachraňme republiku“02.08.21 15:41 Česká republika 0

Vláda počítá s tím, že po očkování umřou děti02.08.21 15:31 Česká republika 1

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 3

Měnové kurzy

USD
21,47 Kč
Euro
25,43 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,11 Kč
Australský dolar
15,85 Kč
Švýcarský frank
23,70 Kč
100 japonských jenů
19,62 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,32 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 893,70 Kč
1 unce stříbra
545,97 Kč
Bitcoin
843 496,67 Kč

Poslední aktualizace: 4.8.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 365