Diskuze k článku

Čeká Evropskou unii osud Babylonské věže?

Příspěvků 24

2.6.2020 1:08

EU je ovládaná šmejdy!!!

Gój 46.?.?.?

Babylonská věž byla lež!
"Pomoc" zadlužené Itálii (zadlužené ale i díky euru a eurozóně a daňovým rájům a vetřelcům) je zase podvod, protože "záchrana nebo pomoc" skončí opět u bank, banksterů!
EU je podvod a šmejd!

379779

2.6.2020 6:52

RE: EU je ovládaná šmejdy!!!

prednohor 91.?.?.?

Reakce na 379779

Babylonská Bruselonská veš.
30 rokov vyciciava nové kolónie v Strednej a Východnej Európe.

379781

3.6.2020 10:26

Mene tekel, naval šekel !

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2620.?.?.?

Reakce na 379779

A kdo to tehdy rozvrátil babylonskou říši, že by zase ti Ž/ž ?

379807

2.6.2020 6:48

Mene mene Tekel upharsin

Petr ZDENĚK 89.?.?.?

Tento nápis se neobjevil na babylonské věží po potopě, ale o více jak tisíc let později v paláci babylonského krále, viz kniha Daniel. Nápis znamená,"mene" byl jsi zvážen, a to dvakrát, "tekel"! a prokázal ses jako lehký," upharsin" proto je tvá říše předána do rukou Peršanů.

379780

2.6.2020 13:23

RE: Mene mene Tekel upharsin

PhDr Jiří Vaško 194.?.?.?

Reakce na 379780

Pokud jde o záhadný nápis na babylonské zdi: „...Poslali pro proroka Daniela. Ten přečetl nápis mené, mené, tekel u-parsín, „sečteno, sečteno, zváženo a rozděleno'' – varování, že Belšasar brzy přijde o své království. A varování se skutečně vyplnilo. V roce 539 př. Kr. dobyl město Kýros Veliký a Babylon se stal součástí perské říše.“
(Zdroj: https://ifenomen.cz/historie/bajna-babylonska-vez-a-jeji-pad)

379791

2.6.2020 7:33

EU Titanic

rosco 185.?.?.?

mannschaft hlasi kapitance: diru pod carou ponoru jsme ucpali nasima podvlekackama, plnou parou vpred!
kapitanka Von der Layen (alias Flinten Pfuschi) mannschaftu
udelejte jste jednu diru do dna, at ta voda odtece! [chechtot][chechtot][chechtot]

379784

2.6.2020 8:05

Pan autor má pravdu, ktorá je nepoužiteľná.

libertarian 31.?.?.?

Sto krát opakovaná pravda sa nestane PRAVDOU.
Sto krát opakovaná pravda zapadne prachom - pretože ovčanov pravda nezaujíma. Ovčanov zaujímajú sladučké ľži, sľuby, .... EU si podporu od našich ovčanov kúpila sladkými cukríkmi, sľubovaním ďaľších cukríčkov, rozdávaním dotácií, prídavkou, podporami, dáfkami,......

Pan autor PhDr Jiří Vaško nás varuje, LENŽE pan PhDr Jiří Vaško nám nerozdáva socialne dáfky, podpory na deti, prídavky na čokoľvek, PhDr Jiří Vaško nám nedokáže ani rozdávať SĽUBY.
Pan autor PhDr Jiří Vaško nám iba predhadzuje pravdu, o ktorú skoro nik nestojí.
A preto je to celé o howne. ("howne" - to znie tak amerikánsky, to majú
ovčania radi [velký smích] )

379785

2.6.2020 8:14

čeho je mein Gott autor doktor ?

ping789 91.?.?.?

Taková jasánkovská poučení z krizového vývoje snad už nesmolí ani žáci třetí bé.
EU byla, je a bude vždy jen prostředkem a zástěrkou nacistickoxidských genocidních her s dvojím ziskem. A poslední odstavec je co ? - tohle nemůže nasmolit normální člověk při smyslech , skoro se mi chce použít filmová slova: vrať se do hrobu !

379786

2.6.2020 13:28

RE: čeho je mein Gott autor doktor ?

PhDr Jiří Vaško 194.?.?.?

Reakce na 379786

Autor je – jak vyplývá z titulu – doktorem filozofie. Na základě studia humanistických věd na Univerzitě Karlově je hluboce přesvědčeným humanistou, který i přes četné špatné zkušenosti věří, že dobro nakonec vždy zvítězí nad zlem, i když to často dlouho trvá a vede k tomu občas velmi trnitá cesta. Je to snad něco špatného? Ostatně i autorova venkovská babička mu v dětství často říkávala, že „kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá“.
Své názory autor nikomu nevnucuje a občasnými komentáři se snaží pouze inspirovat čtenáře k zamyšlení a přemýšlením k utváření vlastního názoru.
V posledních letech pak autora velmi trápí, jak česká společnost, a nejen ona, hrubne, roste v ní netolerance a také sprostota, čehož se zdá být důkazem i Váš příspěvek do diskuze.

379792

2.6.2020 17:35

RE: čeho je mein Gott autor doktor ?

Domovník 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 379792

Pane doktore, dobro ještě nikdy nezvítězilo. Vždycky vítězí jen zlo. Jediné co můžeme v tomto světě udělat, je vybrat si: buďto věčně bojovat proti zlu, anebo se spolčit se zlem. Nikdy se to nezlepší, aniž přibydou nějaké další možnosti.

Pouhé doufání je nedostatečná strategie k dosažení čehokoliv.

379796

2.6.2020 20:33

RE: čeho je mein Gott autor doktor ?

ping789 91.?.?.?

Reakce na 379792

"Když mne na jaře roku 1990 ve Varšavě tehdejší ředitel Československé tiskové kanceláře Petr Uhl přesvědčoval, abych i nadále pracoval v ČTK, protože byl z různých zdrojů ujištěn, že jsem slušný člověk, upřímně jsem mu odpověděl: „Víte, pane řediteli, novináři vždycky byli, jsou a budou pumprlíci, kteří kýchají jak se mačkají. Vždycky bude někdo nebo něco, kdo jim zavelí, koho nebo co mají podpořit či pochválit nebo naopak znectít či mediálně popravit. A já se už na těchto hrátkách nechci podílet.“ A na podzim téhož roku jsem po ukončení mise zpravodaje v Polsku na vlastní žádost odešel. "

a vy pane poučujete o sprostotě ? jak krásná tlustá čára, měl byste těm vašim politikům ukázat jak se kalila ocel

379797

3.6.2020 3:23

RE: čeho je mein Gott autor doktor ?

PhDr Jiří Vaško 194.?.?.?

Reakce na 379797

Autor děkuje panu Pingovi, že si dal tu práci, aby našel a připomněl jeho desetiletou práci zahraničního zpravodaje ČTK v Polsku, kdy byly vysoce ceněny zvláště jeho analýzy o bouřlivém vývoji v této zemi, které byly pravdivé. Se zájmem a přízní jsou ostatně přijímány i jeho současné občasné úvahy a komentáře k dění v Česku a Evropě, které se snaží být rovněž pravdivé a podložené fakty, a děkuje jejich čtenářům za věcnou diskusi k nim.
Autor současně nechápe, jaká je souvislost připomínky pana Pinga s tématem Babylonské věže, která je předmětem diskuse. Připomínka je ale zajímavá: naznačuje, že i sám pan diskutující je zřejmě takový Pumprlík, jehož zadáním (možná i placeným) je útočit na nepohodlného autora, pomluvit ho a odradit od spolupráce se Zvědavcem, který je rovněž trnem v oku některých mocipánů.
Autor přesto přeje panu diskutujícímu vše dobré a doporučuje mu, aby svou agresivitu a zlobu nepřeháněl – mohl by se jimi zalknout.

379800

3.6.2020 10:22

tisíciletý boj proti slovanstvu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a0b.?.?.?

Reakce na 379800

Taky nechápu poněkud neurvalé chování vůči vaší osobě, zvlášť to že dotyční nějak nebyli schopní napsat co přesně jim vadí.
Mě osobně napadla asi jediná věc která by mohla vadit. Určitá naivita která z článku čiší. Tzv. "Západ" (jak to rádi nazývají Rusové) nebyl nikdy ničím jiným než zbraní namířenou proti nám, tj, východu neboli slovanstvu. A to co se v evropě dělo bylo jen pokračování studené války proti nám, tentokrát politicko-ekonomickými prostředky. O žádné budování svobodné evropy tu nikdy nešlo. A po 90. roce šlo opět jen o naši kolonizaci a proměnu v otroky Západu.
Dřeme tu v montovnách na západní korporace za almužnu a oni nám sem vozí odpadní podřadné zboží. To je jako korálky a ohnivá voda pro indiáni kteří za to prodávali vlastní území. Totéž se děje u nás.

A pokud jste henten doktor filozofie a tudíž byste asi měl znát dějiny lépe než kdokoliv jiný, tak byste měl vědět, že tuhlle taktiku na nás uplatňoval Západ (frankové) už od dob před Sámovou říší.

Když jste tedy ten odborník na Polsko, tak bych určitě nejen já ale i ostatní čtenáři uvítali, kdybyste třeba zpracoval nějaký fundovaný článek na téma dohody Hitler-Pilsudski a problematiku odtržení těšínska a nebo třeba i seriál polsko-ruských vztahů. Té jejich historii kdy se 500 let tyto dva státy mezi sebou systematicky mydlí, přetahují se o pobaltí a ukrajinu, a zvlášť to proč poláci mají neustálou potřebu útočit na Rusko ačkoliv tam vždy dostanou strašně "na držku" je něco v čem se našinec moc neorientuje a zůstává to pro něj záhadou.

To byl jenom takový stručný námět, kdyby vám došly témata pro zvědavce [smích]

379806

2.6.2020 9:43

Ta vez nepraskne.

Joseph Chlor 89.?.?.?

Ono totiz na jedne strane mame jazykove bariery (ktere vsak slabnou, napr. s postupujici germanizaci ci zvysujici se jazykovou gramotnosti - zde pak ma co delat i moderni technika) , ovsem na druhe strane zde mame velice rigidni
a zglajchsachtovanou soutez o fiat menu zatizenou urokem, na ni jsou , takrka o sve vuli, ucastni aktivne i ti, kteri jinak kazde glajchsachtovani, kazdou totalitu, kazdy kolektivismus atd atd. odmitaji (samozrejmě ze v rovine retoricke, napriklad zvanenim na netu /nijjak z teto rady zvanilu nevybocuji, jen mirne/).
Ta soutez ma samozrejmě v sobe , diky financnimu systemu - ktery je jeji lodi , vetrem i plachtou, zakomponovany monopolizacne- centralisticke trendy, tendence. Kdy tak kazdy kormidelnik (zdravim guvernerstvo nasi male kolonie !!!) je de facto jen otrokem (i kdyz nadstandarne honorovanym a celospolecensky uznavanym, celebrovanym) , vazalem, korouhvickou ve vetru....ale to jen na okraj.
Muzeme ten system nazyvat treba i stavbou Babylonske veze...a hledat ruzne pseudohistorizujici analogie, tim se mozna staneme na nejaky cas zajimavymi. Ovsem pokud opomineme ten zaklad - a to je MOTIVACE, ktera temer vzdy stoji na zacatku i v prubehu budovani nejakeho dila, trvani nejakeho procesu na same spici veskere snahy, vseho usili, vynakladani vsech sil, prostredku atd. apod. , tak v podstate je to o nicem.
Takze kdo, nebo spise co, je zde BOHEM. A proc vlastne ma byt jen jeden a pro koho je to vyhodne, ze je jen jeden a pro koho to obcas byva velmi , az fatalne znicujici - ze je jen jeden. A proc v nej veri i ti, kteri jinak totalitu tvrde (v retoricke rovine) odsuzuji. A proc po nem touzi a proc vlastne upevnuji i jeho moc takovym zpusobem, ze v rovine praktickych vyjadreni takoveto sve viry nevahaji sve blizni podvadet, ba nekdy i vrazdit.
Penize jsou vic jak jazyk.

Unie neni spatna vec. Ovsem ono "e pluribus unum" v kombinaci s " in god we trust", muze proste byt spatne, maligni. Pokud je prosazovano bezvyhradne, v monopolizacnim modu. Velmi spatne, muze to mit na svedomi miliony lidskych zivotu.
A prece to masy pozaduji, cementuji, betonuji to. Veri tomu, ze jinak to fungovat nemuze.
Takze to nepraskne.
Ono by ani nebylo to rozumne, aby to prasklo, najednou. Ono to chce pomalicku rozleptavat, jak voda (vcetne te zamrzajici ?) kdyz casem rozvolni i ten beton. Pomalicku, nerevolucne. Neb revoluce vzdy sebou nese utrpeni ve smeru zejmena tech nevinnych, tech vetrem , plachtou, lodi a kormidelniky vicemene to vlacenych.
Pomaloucku, polehoucku . Ale aspon nejak. I to je setsakra tezke, zejmena kdyz clovek pohledne na tkzv. vzdelavaci system (to se ho pak zmocni velmi vysoka skepse, ohledne nejakeho , byt jen mirneho posunu), o vsech tech ostatnich propagandistickych platformach ani nemluve.

Mraz musi prijit z Woergel. Tam i jinam, trosku tam a pomaloucku jinam. Posleze si ani lide nevsimnou, ze ta Babylonska vez uz neni. Tak nejak vymizi jakoby sama.
Jednota v mnohem, nova Unie (s vizemi novych Babylonskych vezi, lidstvo uz je takove).

379787

2.6.2020 10:46

RE: Ta vez nepraskne.

rosco 185.?.?.?

Reakce na 379787

zcela jasne vychazis ze spatnych predpokladu, mineni, aktivita nebo neaktivita tupeho stada nema vubec zadny vliv na to zdali to praskne nebo ne. Samozrejme ze tento system Kosher Nostry kde veskere partaje bez vyjimky jsou infiltrovany jejich trojskymi koni, nemuze byt politicky porazen. To ale nehraje roli, rozhodujici je jak funguje soucasny fiat money system a zdali ma vyhlidky prezit. Neexistuje zadna moznost jak prehrat ekonomicke zakonitosti politickou moci, kdyby tomu tak bylo, nebyl by se SSSR polozil. Ackoli si ekonomicti analfabeti neustale namlouvaji, ze centralni banky mohou vyrabet obezivo v neomezenem mnozstvi a nekonecne a tudiz se jede dal, realita je zcela jina.Prakticky vsechny mozne metody falsovani bilanci bank, statu i centralnich bank uz byly vyzkouseny a vysledek je proste nula, vlak od ktereho zahodili brzdy se riti dal a v dalce uz je videt betonovy blok. Z toho pohledu jsou i jen teoreticke uvahy laiku o tom jak to muze dopadnout velmi uzitecne, pomuze to i tem kteri maji hlavu jen aby jim neprselo do krku se alepon castecne orientovat, i kdyz pomoci cizich mozku.[chechtot][chechtot]

379789

2.6.2020 9:46

nepokoje v americe

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Ty nepokoje jsou jednoznačně předvolební akce deep state proti Trumpovi. To došlo asi každému.

A jak pracují média u nás?
Všimli jste si že na to že byla údajná pandémie byli moderátoři vysmátí jak lečo, a jen to pouštění hrůzy na diváky hráli? To zkušený člověk pozná, jestli má dotyčný stažený zadek, nebo jen hraje jemu přidělenou roli.

Oni totiž měli úplně jiné informace vzhledem k tomu že agenda ČT je řízena částečně z americké ambasády a částečně z židovské obce pražské.

Mě otevřelo oči když jsem první týden "pandémie" viděl vyděšené lidi pobíhající po ulici s plínkama nebo hadrama na podlahu na ksichtě, fronty v galanteriích a naprosto vyděšené lékárnice v lékárenských řetězcích a srovnal to s jinou lékárnou kde vrchní lékárník je žid jak poleno. On byl úplnš v klidu, vysmátý, jako za líného nedělního odpoledne, roušku začal nosit až o několik dní později, protože by mu to kazilo kšeft, kdyby ji neměl.
Tak jsem si hned řeklo, moment, tady něco fakt hodně nehraje.

Holt v nějaké krizi a davové hysterii je dobré sledovat co dělají židé. A pokud utíkají opačným směrem než pološílené zmanipulované stádo, tak utíkat s nimi [vyplazený jazyk]

379788

2.6.2020 15:02

RE: nepokoje v americe

svt 193.?.?.?

Reakce na 379788

Ad "dělejte, co činí židé"

Je zajímavé, že v Izraeli zavedli podobná opatření jako v celém světe a že zavedli (mám pocit, že dříve než u nás) sledování kontaktů nakažených lidí...
Takže vlastně v určitých ohledech jsme dělali to, co Židé - dle vás tedy v pořádku. Asi měli Židé víceméně stejné informace, co my, nebo naopak i naši představitelé měli podobné informace, jako měli Židé (a řídili se možná nevědomky vaším doporučením dělat to co Židé).

Pravdou je, že v počátcích neměl nikdo na světě dostatečné přesné informace a žádný politik si nechtěl vzít (veřejně) na svědomí životy lidí, kteří by možná zemřeli kvůli covid-19... ne že by ti politici činili opatření z nějakého altruismu - ve skutečnosti mají zájem populisticky činit to, co po nich žádají voliči, protože chtějí být zvoleni i příště. To vede jednak k upřednostňování krátkodobých cílů před vizemi do budoucna, jednak i k prosazování kroků, které v aktuálním čase vypadají smysluplně a teprve později se ukáže, že mohly být chybné, či že mohly se učinit jiná a lepší opatření...
Obecně se tomu říká "po bitvě každý generál" a děje se tak na východě, na západě, na jihu či severu - prostě všude - snad s výjimkou těch nejtvrdších diktatur, kde riziko postihu za pochybení mocných je eliminováno silou státního aparátu a plebs nemá moc možností, jak vyjádřit svou nelibost s nimi...

379794

2.6.2020 22:44

RE: nepokoje v americe

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a0b.?.?.?

Reakce na 379794

Naučte se prosím rozlišovat to co židé dělají mezi svými a to co je jen divadlo určené pro goje.

A k tomu Izrahelli, on je to vlastně takový obří koncentrák kde zmanipulovanému militarizovanému obyvatelstvu nalhávají že jsou elitou světa. Přitom je tam jejich "sionští mudrci" všechny drží v neustálém strachu a stresu aby jimi mohli manipulovat.
Ti židé co měli ten správný čuch, už v minulé generaci zdrhli do USA, Kanady, případně zpět do Německa a nečekali na to až je tam miliony nasraných muslimů umlátí čepicemi.

I v Izraeli jsou dvě skupiny vůdců. Jedněm na židech záleží a chtějí jejich dobro a přežití. A ta druhá skupina poslouchá "sionské mudrce" kteří klidně své lidi naženou do koncentráků, tak jak to probíhalo v ghettech za války. Která ze stran převáží, na tom pak závisí přežití obyvatel Izrahelle.

379798

2.6.2020 13:53

Svět kapitálu bez hodnot

svatoslav.butora 88.?.?.?

Přeji hezký den v nehezky uspořádaném světě. Pokud ten spolek z neznámých důvodů pojmenovaný jako tzv.EU rozdává dotace a finance nekryté prací a hodnotami vytvořených prací, tak skutečné ohrožení Světa Lidí na území Evropy se dostává do pásma ohrožení měřitelnou degradací hodnot všeho.
Od kdy rozdává centrum tzv.EU finance jako návnadu pro udržení této jimi utvářené ohrady pro ovce jen tak - "zadarmo" - jakoby náhradu škody za pokles generování příjmů zdůvodu poklesu výkonnosti hospodaření (???), když se výdaje na zbrojení zvedají ?...
To co tito držitelé moci tímto rozdáváním peněz "zadarmo" sledují je pro nás tak přínosné, jako rozdávání skleněných zrcátek a korálků Indiánům, kteří se těšili z nečekaného daru a pak přišli o to poslední co měli - o svou zem a půdu pod nohami.
Ty dotace a příspěvky od tzv.EU je potřebné odmítnout v plném rozsahu. Je to jejich "vklad" do uloupení zbytku naší svébytnosti v prospěch zločinného podmínění rozhodování našich vlád za jiné "ústupky" v neprospěch našeho obyvatelstva a v prospěch jejich "investic" kupř.do energetiky. Přijetím "darů" a "pomoci" od tzv.EU se zvýrazní nesvéprávnost naší vlády a celé země.

Řešením pro nás je v této době nastoupit cestu na obnovu naší maximální možné soběstačnosti a na maximální odpoutání se od sparchantělých smluv s tzv.EU, která již žádnou unií není.

379793

2.6.2020 15:22

EU je realizovaný projekt banksterů a aristokratů z Bilderberg Group

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Najděte si, kdo elitářský spolek Bilderberg (správně Bilderberk) založil, komu fandili jeho zakládající členové a snadno zjistíte skutečné cíle EU. Velmi podobné cíle mají i CFR a Trilaterální komise.Taky organizace elitářů. Protože celá EU je jen vazalem a poskokem zámořského chazarského kaganátu, sledujte dění v Americe a rychle pochopíte osud celé EU. O skutečnou demokracii,tedy vládu lidu, svobodu, prosperitu či lidská práva tady opravdu nešlo, nejde a nepůjde. Ani náhodou.

379795

3.6.2020 4:45

Nezavděčíte se fakt nikomu.

Maximus1 78.?.?.?

Pan autor napsal srozumitelný, obsahově správný článek a pár pitomečků se v tom hned začalo šťourat a vůbec nešli k meritu věci. Hlavně ti ze začátku příspěvků. Jeden hned musí hlásit, že babylonská věž je nepravda, další se šťourá ve starých bájných hláškách a ještě další musí si tady hrát na machra, že byl kdysi někdo a asi je nyní jen starý ješitný osel. Naštěstí v závěru příspěvků se našli i tací, co posvítili správným směrem. Pitomcům (i sebevzdělanějším) řeknete, že jedna a jedna jsou dvě, ale pitomec šťoural řekne, ale také to může být: tři bez jedné jsou také dvě. Duvenblate!

379801

4.6.2020 12:35

Někdo by si rád užíval ješitnosti, ale v myšlení má značné zábrany

Gój 46.?.?.?

Reakce na 379801

Autor možná napsal pro někoho srozumitelný článek, ale vychází podle mě z nesprávných poznatků.
Bible byla a je lež a bizár, od počátku až do konce!
EU nebyl projekt zoufalých Evropanů, ale těch zločinců, kteří války provozovali!
Podobně jako Marshallův plán nebyl blahem, ale nepřátelským převzetím trhů a zdrojů.
No a za současnou propagandou o pomoci nejpostiženějším (korona, opět akcí zinscenovanou bankstery) je zase podvod. Musíte občas používat rozum více než emoce. Při "pomoci", podobně jako před několika lety v případě Řecka, jdo o větší zadlužení států a jejich občanů u banksterů, a následný výprodej, ještě větší závislost, zotročení.
EU je tedy ovládána bankstery, nikoli Merkelovou a Macronem nebo Německem a Francií. EK byla zase dosazena těmi zákulisními zločinci. Občany nevolená EK předkládá zákony. Jednotná řeč, jenotná šmejdy ovládaná měna, jednotná podvodná politika (změna obyvatelstva využitím nájezdníků, Zelený úděl, zákony psané korporacemi...). Co na tomto zločinci ovládaném podniku chcete reformovat?

379824

4.6.2020 15:49

RE: Někdo by si rád užíval ješitnosti, ale v myšlení má značné zábrany

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 379824

Nemám s tím co píšete problém. Jen mi bylo líto autora, kdy někteří psavci řešili nepodstatné věci. Co se týče znalostí o politice a o tom kdo vládne světu, tak mám vážený pane o tom sakra hodně nastudováno a to co píšete, dávno vím....že je bordel zvaný EU nereformovatelný je samozřejmost, se starými kurvami se nový bordel neotvírá!

379827

3.6.2020 8:36

Možná se i zhroutí, ale...

Jan Hanuš 77.?.?.?

nám to nepomůže. Pořád se něco hroutí, ale jinde zase něco nového vzniká. Když se cokoli změní, tak je to ku prospěchu těm nejbohatším a chudí to zaplatí. Koneckonců už ty nové daně na chudé Lejnová vymýšlí. Ale když to nebude Lejnová, přijde někdo jiný, a třeba odjinud. Nakonec to můžeme teď pozorovat v USA jako na divadle. Rabují tam oponenti i oportunisti, ničí všechno. Ti první z přesvědčení, ti druzí protože se to zrovna vyplatí. Policisti chodí v rozestupech, ale je jich pořád stejně. Za feudalismu by dostali chudáci navíc karabáčem. Teď trochu slzného plynu, pár gumových projektilů, zápis do CIA-Gates databáze, příště čip pod kůži, vězení jsou plná.
Peníze taky nic nevyřeší, kvalitní karabáč je lepší. Ten feudalismus bude.
Ale možná máme my Češi "štěstí". V Praze je kulturní židovské centrum, do Vídně cobydup a Putin se umí s Židy domluvit.
Každý plán se ale může pokazit, v USA to teď bude krásně vidět. Máme štěstí, že jsou pořád před námi. Můžeme se dívat.

379802

Příspěvků: 24

02.06. 01:08 Gój  EU je ovládaná šmejdy!!!
02.06. 06:52 prednohor  RE: EU je ovládaná šmejdy!!!
03.06. 10:26  Mene tekel, naval šekel !
02.06. 06:48 Petr ZDENĚK  Mene mene Tekel upharsin
02.06. 13:23 PhDr Jiří Vaško  RE: Mene mene Tekel upharsin
02.06. 07:33 rosco  EU Titanic
02.06. 08:05 libertarian  Pan autor má pravdu, ktorá je nepoužiteľná.
02.06. 08:14 ping789  čeho je mein Gott autor doktor ?
02.06. 13:28 PhDr Jiří Vaško  RE: čeho je mein Gott autor doktor ?
02.06. 17:35 Domovník  RE: čeho je mein Gott autor doktor ?
02.06. 20:33 ping789  RE: čeho je mein Gott autor doktor ?
03.06. 03:23 PhDr Jiří Vaško  RE: čeho je mein Gott autor doktor ?
03.06. 10:22  tisíciletý boj proti slovanstvu
02.06. 09:43 Joseph Chlor  Ta vez nepraskne.
02.06. 10:46 rosco  RE: Ta vez nepraskne.
02.06. 09:46  nepokoje v americe
02.06. 15:02 svt  RE: nepokoje v americe
02.06. 22:44  RE: nepokoje v americe
02.06. 13:53 svatoslav.butora  Svět kapitálu bez hodnot
02.06. 15:22  EU je realizovaný projekt banksterů a aristokratů z Bilderberg Group
03.06. 04:45 Maximus1  Nezavděčíte se fakt nikomu.
04.06. 12:35 Gój  Někdo by si rád užíval ješitnosti, ale v myšlení má značné zábrany
04.06. 15:49 Maximus1  RE: Někdo by si rád užíval ješitnosti, ale v myšlení má značné zábrany
03.06. 08:36 Jan Hanuš  Možná se i zhroutí, ale...

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,45 Kč
Kanadský dolar
17,37 Kč
Australský dolar
16,53 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,41 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 599,78 Kč
1 unce stříbra
578,54 Kč
Bitcoin
1 210 741,07 Kč

Poslední aktualizace: 9.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 443