Diskuze k článku

Operácia „STORM“, „OLUJA“ alebo BÚRKA

Příspěvků 16

27.5.2020 9:31

Za nemorálnosť sa platí.

libertarian 31.?.?.?

> Smutnou skutočnosťou je, že z tzv. bývalých východných štátov sa stali
> lokajské štáty s bábkovými vládami, podporujúcimi zločiny svetového teroristu
> – USA. A to platí aj o Slovensku...Dokedy?

- tzv. bývalé východné štáty podporujú zločiny svetového teroristu – USA. A preto sa z nich spravodlivo stali lokajské štáty s bábkovými vládami. A ovčania východných štátov sú poddanými svojich politikov, svojich demokratických vlád. Kruté, ale spravodlivé. Za nemorálnosť sa platí.

379693

27.5.2020 17:49

RE: Za nemorálnosť sa platí.

JanN 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 379693

...ovčania východných štátov sú poddanými svojich politikov, svojich demokratických vlád. Kruté, ale spravodlivé. Za nemorálnosť sa platí.

Nic ve zlém, ale ty ses tady nedávno chlubil, že jsi za komunistů tajně poslouchal "pravdu" vysílanou rádiem ze Západu (věř mi, že RFE bylo řízeno právě z těch USA, které zmiňuješ jako světového teroristu). "Pravdu", kterou podle tebe zlí komunisti údajně ututlávali. Takže teď se ti tvá vysněná "pravda" zhmotnila a za svou "nemorálnost" máš, cos chtěl. Tak si nestěžuj. I kdybys tu dalších 100 let trolloval s tím tvým "ovčani, ovčani, ovčani", tak ze sebe hřích extra blba stejně nesmyješ.

379705

28.5.2020 23:54

RE: Za nemorálnosť sa platí.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 379705

vieš, vtedy sme mali tu všetci jedného veľkého nepriateľa..vraj komunistu, a pritom tu normálnejšie nikdy nebolo.

379727

27.5.2020 9:38

Potvrzuji a svědčím

Retrais 194.?.?.?

V devadesátých letech jsem byl pod vlajkou OSN v Chorvatsku. Bohužel článek je pravdivý. Chorvaté pustili z vězení nejhorší zločince a vytvořili z nich bojové jednotky, které měly západní vojenské poradce. De facto jim veleli. Děly se tam neskutečné zločiny, vraždy na všechno co se hýbalo, pročesávání obytných čtvrtí a vyvražďování. No, Chorvaté v tom mají bohaté zkušeností z dob druhé světové války. Neuvěřitelné bylo, že když jsem přijel domů tak naše média mlela jen o zlých Srbech a chudácích Chorvatech. Bože, Ty to vidíš...

379694

28.5.2020 19:17

RE: Potvrzuji a svědčím

Ivan Stubna 91.?.?.?

Reakce na 379694

Som rád, ze ko ocity svedok ste videli, co sa tam dialo. Je cas nemlcat, ale podat svedectvo..Pekny den. Stubna

379719

27.5.2020 11:09

Je to nepochopitelný.

Jan Hanuš 77.?.?.?

Četl jsem o hrůzách, které prováděli Chorvati za 2. světové, ale tehdy nevraždili "jen" Srby, ale všechny ostatní. Vraždili pro vraždění a za Hitlera. Dokonce pokračovali ve vraždění, když už Hitler nebyl. Nerozlišovali ani podle národnosti, ani podle víry. Vraždili křesťany i muslimy. Byli to hlavně Ustašovci-fašisti, pod velením Ante Paveliče. Chovali se neuvěřitelně brutálně, oběti mrzačili a po kusech házeli do řeky.
Nechce se tomu ani věřit. Mám kamaráda Chorvata a je to neuvěřitelně hodný člověk. Jezdíme tam na dovolenou a všichni si to pochvalují.
Dá se vůbec poznat, co se skrývá v nás lidech? Jsme vážně jen ovce, nebo se uvnitř něco skrývá? Zvířata pro potěšení nezabíjejí.

379697

27.5.2020 15:36

RE: Je to nepochopitelný.

jirkap 62.?.?.?

Reakce na 379697

Jezdím často do Srbska.Z vyprávění jednoho zmrzačeného srbského generála,který nemá obě nohy a ruku vím jací byli Chorvati.Sousedi,jedna rodina Srbové,druhá rodina Chorvati.Žili vedle sebe desítky let,pomáhali si na stavbě domu,grilovali na zahradě.Pak se Chorvatsko osamostatnilo a hodní sousedé srbskou rodinu zmasakrovali motykami.Ten generál se dnes stará o válečné veterány.Velel jednotkám u Vukovaru.Jeho džíp tam najel na minu.

379701

27.5.2020 16:40

RE: Je to nepochopitelný.

ping789 91.?.?.?

Reakce na 379697

no nevím jak zvířata, ale mi kuna pro potěšení zamordovala 89 poštovních holubů když jsem jednoho dne večer zapomněl zavřít dvířka do holubníku, sežrala jen dva, , a co se skrývá v lidech ? geny a genetická paměť biblických rozměrů

379702

27.5.2020 17:15

RE: Je to nepochopitelný.

Jan Hanuš 77.?.?.?

Reakce na 379702

Aha, tak proto se v Chorvatsku platí kunou.

379704

28.5.2020 18:42

RE: Je to nepochopitelný.

Honza999 86.?.?.?

Reakce na 379702

Kuna je nepozabíjela z touhy po vraždění. Pozabíjela je proto, že dělali randál a zmateně poletovali. Chtěla klid na jídlo.

379718

27.5.2020 11:23

Svět kapitálu bez hodnot

svatoslav.butora 2a00:x:x:x:x:x

Přeji hezký den v nehezky uspořádaném světě. Za nesnesitelnost zločinů lehkého bytí Sluhů Světa Kapitálu můžeme připsat odpovědnost řídícím entitám tohoto Světa Kapitálu. Tyto zločinné světovládní struktury mají jména, pod kterými se presentují jako Vláda USA a spol., a jako jejich sluhové ze Světa Sluhů Kapitálu, Světa Sluhů Mohameda, Sluhů Vatikánu, Sluhů tzv.EU a všem těmto entitám Říše Zla sloužicí OSN /UN/. Těm všem může Svět Lidí "děkovat" za potoky krve lidí a za veškerá neštěstí plynoucí z jejich darebáckého "vládnutí". Ti, co si myslí, že jsou v "bezpečí" pod ochrannými "spojeneckými" křídly těchto Monster v bezpečí nejsou.

Ani proradná tzv.EU ani Vláda USA a spol. a jejich služka OSN/UN/ již v krátkém čase nebudou bránit mírovému rozvoji světa. Přestanou existovat. Vím, že to obětem jejich darebáckého "vládnutí" v Jugoslávii nepomůže, ale jejich skuteční vrahové a plánovači světovlády za méně než 10 let skončí a památka na ně bude jen jako zápach smrduté stoky.

379699

27.5.2020 13:56

Tato společnost je rozdělená, a to mnoha dělícími hledisky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

např. na katolíky a nekatolíky (bezvěrce, jinověrce). A je to dobře. Katolíci to nebudou číst, ti budou nově jásat nově při kytarách. A budou si myslet, že tím získají nové věřící. Možná získají. Z těch, kteří článek nebudou číst. Nebudou vědět a ani je nebude zajímat nějaké vraždění Srbů. Budou nově jásat nově při kytarách. Může se ale stát, že si článek přečte nějaký katolík, nejásající při kytarách. Podívá se do seznamu papežů a vidí: sv. Jan Pavel II. (1978–2005). Pak se podívá, kdopak tohoto člověka svatořečil? A vidí: Beatifikace Benedikt XVI., Kanonizace František. A řekne si: copak tito tři pánové to vše nevěděli? Ale ano, věděli. A vzpomenesi na slova Ježíše Krista: Já jsem přišel, abych vydal svěděctví pravdě. A řekne si: moderní církevní svinstvo. Srač.y a s.áči. Že USA je od věků celosvětově vraždící netvor snad všichni už, kromě prof. Fialy, vědí. Že Německo pos.re každého, kdo se k němu jakkoliv přiblíží, snad všichni už, kromě živočicha, kterého posadili do křesla ministra zahraničních věcí, vědí. Ale nevědí, že katolíky vedl, jeho blahořečil a jeho svatořečil vždy jeden z této moderní "trojice", která USA i Německu jde naruku a přitom káží cosi o pravdě. Vždyť až se s tou pravdou setkají, pose.ou se strachem. A s nimi i jejich chorvatské ovce. Bude to věru zajímavé. Jak říká klasik: bude to mazec. I když dnes ještě jásají ještě při kytarách. MAZEC.
Vložený obrázek

379700

31.5.2020 21:49

Autor pise nieco o com hovno vie

Brezo 109.?.?.?

Pre autora obcianska vojna v Juhoslavii evidentne zacina vyhnanim Srbov ktory boli naozaj neviniatka a neozbrojeny cakali na to ze pridu Chorvati a vyvrazdia ich.To ze vyhnali Srbi za pomoci juhoslovanskej ludovej armady najskor vsetkych neSrbov z uzemia Chorvatska a Bosny v rokoch 1990-1995 je samozrejme autorom zamerne zamlcane ako aj vznik nenavisti Srbov voci Chorvatom a naopak.Vlozenie celeho vztahu do historickeho kontextu autor nepotrebuje lebo by musel vysvetlovat vznik Juhoslavie a jej predchodu Kralovstva Srbov, Chorvatov a Slovincov. Az do vzniku vzajomneho statu nenavist neexistovala a tak ako si Srbi urobili nepriatelov z Albancov pocas balkanskych vojen tak si ich spravili aj z Chorvatov a Slovincov a z kazdeho naroda ktory zil v Juhoslavii.
Vojnu zacali Srbi za pomoci Juhoslovanskej ludovej armady a ich zamerom bolo Srbsko na linii Karlobag, Karlovac, Koprivnica. Sice by ich na danom uzemi nebolo ani 50% ale vsak aj v Uhorsku bolo Madarov nieco 40% tak mozno by to slo. Pokus o rehabilitaciu Milosevica a jeho planu vsetci Srbi v jednom state je chaby pokus zviest sa na vlne vytriezvenia z politiky "najlepsej demokracie" USA.
USA rozbili Juhoslaviu planovanou a dlhotrvajucou akciou. Nema nic spolocne s Clintonom lebo tym ze ma zenu sialnu lezbu jedine co robil je ze si nechal kurit pero Monikou a maloletimi dievcatami od Epsteina. Proces rozbitia zacal este od Nixona. Agentom CIA sa stali najme Albanci ktorych financovali Wahabisti zo Saudskej Arabie.
Lenze autor takeho nieco nepotrebuje, na akcny pribeh o chudakoch Srbov ktorym sa vratilo presne to co robili inym narodom prihliada na obete.
Len na zaver - chceli vsetko a posrali to.

379752

2.6.2020 23:30

RE: No, hlavně že zde hostující BISkári a SISkári se vyznaj'...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 5.?.?.?

Reakce na 379752

Nikdy, v průběhu historie, nebylo zmizení státu dílem náhody… tento stát byl zničen programově, násilným způsobem a ve válce, která pokračovala a při níž byla spáchána série válečných zločinů.

Renomovaný americký teoretik Stephen John Steedman uvedl se znalostí věci v revue Foreign Affairs v r. 1993, že na začátku války (cituji): „… neexistovalo ani Slovinsko, ani jiný stát. Existoval pouze jediný stát a to Jugoslávie, v jehož čele stál, v této fázi krajně kritické, reprezentant Chorvatska Stjepan Mesič; předseda vlády Ante Markovič, také z Chorvatska, stejně jako ministr zahraničních věcí Budimír Lončar. V celém vrchním vojenském velení pouze dva z 16 hlavních generálů byli Srbové, většina z nich byli Chorvaté, Slovinci nebo příslušníci jiných národností.

Tento stát disponoval silnou a dobře organizovanou vojenskou mocí, která byla s to kontrolovat každý konflikt a zabránit katastrofě. Avšak tato moc přenechala terén polovojenským formacím, pašerákům zbraní, kriminálníkům, narkomafii, pokud máme na mysli proces v Kosovu.

Ale tato moc postupovala koordinovaným způsobem s Evropskou unií, zvláště s Německem a Vatikánem.

Evropská unie vyžadovala, aby legitimní armáda byla uzavřena v kasárnách a zdržela se jakékoliv akce. Šlo o dosažení toho, aby se armáda dobrovolně stala vězenkyní ve vlastní zemi, což logicky otevíralo možnosti aktivity polovojenským silám usilujícím o odtržení. A vojenské akce začaly od odtržení Slovinska v roce 1991, odtržení, které bylo provázeno vojenskými operacemi.


Začátky konfliktu

V červnu 1991 slovinské polovojenské síly bez jakéhokoliv důvodu zrádně zavraždily vojáky jugoslávské armády, kteří střežili hranici s Itálií a Maďarskem a převzaly její kontrolu. Z hlediska ústavy Jugoslávie, Charty OSN a všeobecných právních principů uznávaných civilizovanými národy se jednalo o školní případ povstání proti státu, což opravňovalo tento stát učinit všechna nezbytná opatření k obnově míru…
Slovinská vláda, místo, aby v klidu umožnila uskutečnit opatření jugoslávských úřadů, vyhlásila svou nedůvěru a odhodlání vzdorovat silou, což také učinila. Uvedla do pohybu své polovojenské jednotky, které tehdy čítaly 36 000 ilegálně vyzbrojených bojovníků…

Byla spáchány strašné zločiny, nešetřící dokonce ani vojenské nemocnice. Tři reprezentanti Evropské unie (trojka) se dostavili na místo a popsali dramatickou situaci, kterou viděli. Seznam zločinů je dlouhý a existuje filmový materiál o zločinech spáchaných slovinskými polovojenskými silami, který byl pořízen jistou rakouskou společností…

Evropský parlament přijal 10. července 1991 rezoluci odsuzující – nikoli povstaleckou stranu, nikoli secesionisty, ale legální armádu Jugoslávie. Byla provedena záměna zločinců za oběti, kt...Automaticky kráceno

379799

5.6.2020 21:03

RE: No, hlavně že zde hostující BISkári a SISkári se vyznaj'...

Brezo 109.?.?.?

Reakce na 379799

To pises z akeho zdroja?

379853

6.6.2020 23:56

RE: No, hlavně že zde hostující BISkári a SISkári se vyznaj'...

Brezo 109.?.?.?

Reakce na 379799

Netusim co ste za magora ale ja som na rozdiel od Vas v tej Juhoslavii zil od 1975-1991. Cela moja rodina je povodom zo Srbska a stahovala sa na zapad tak ako postupovali Turci az zakotvila na lavom brehu rieki Kupa.
Predpokladam ze nejake vedomosti o vztahoch Srbov a Chorvatov ste vycucali z internetu a "zarucenych" sprav Srbov ktorym ako vzdy po prehratej vojne niekto ublizil.

379876

Příspěvků: 16

27.05. 09:31 libertarian  Za nemorálnosť sa platí.
27.05. 17:49 JanN  RE: Za nemorálnosť sa platí.
28.05. 23:54  RE: Za nemorálnosť sa platí.
27.05. 09:38 Retrais  Potvrzuji a svědčím
28.05. 19:17 Ivan Stubna  RE: Potvrzuji a svědčím
27.05. 11:09 Jan Hanuš  Je to nepochopitelný.
27.05. 15:36 jirkap  RE: Je to nepochopitelný.
27.05. 16:40 ping789  RE: Je to nepochopitelný.
27.05. 17:15 Jan Hanuš  RE: Je to nepochopitelný.
28.05. 18:42 Honza999  RE: Je to nepochopitelný.
27.05. 11:23 svatoslav.butora  Svět kapitálu bez hodnot
27.05. 13:56  Tato společnost je rozdělená, a to mnoha dělícími hledisky
31.05. 21:49 Brezo  Autor pise nieco o com hovno vie
02.06. 23:30  RE: No, hlavně že zde hostující BISkári a SISkári se vyznaj'...
05.06. 21:03 Brezo  RE: No, hlavně že zde hostující BISkári a SISkári se vyznaj'...
06.06. 23:56 Brezo  RE: No, hlavně že zde hostující BISkári a SISkári se vyznaj'...

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 58 čtenářů částkou 13 108 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V zemi s největší mírou proočkovanost vypukla nová epidemie koronaviru14.05.21 19:40 Seychelles 4

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 9

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 1

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 15

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
20,96 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,56 Kč
Kanadský dolar
17,31 Kč
Australský dolar
16,30 Kč
Švýcarský frank
23,25 Kč
100 japonských jenů
19,17 Kč
Čínský juan
3,26 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,33 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 655,52 Kč
1 unce stříbra
574,88 Kč
Bitcoin
1 041 782,15 Kč

Poslední aktualizace: 15.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 087