Diskuze k článku

Koronavirus a pofiderní čísla úmrtí

Příspěvků 32

20.5.2020 7:31

Jéééj...

omar 195.?.?.?

Nakoniec je to jasné - čítali ste listy o prehliadke mŕtveho, pitevné protokoly, "upgradované" pitevné protokoly (po testoch na 50haliernik)? Nie? Ani ja, ale niekto to veľmi pekne zaranžoval. Klobúk dolu (smekám klobouk)! Táto masmediálna bublina ukázala, akí sú mocní. Ako vedia zmanipulovať väčšinu populácie. Ich gratuliere! Teraz beží "priamom prenose" Brazília, uvidíme až kam to "vyskrutkujú", smradi.
Naozaj, vôbec nie zlé... Ale majú relatívne ľahkú prácu - v SK akúsi "Farmu" podľa peoplemetrov (?) pozerá 1,6 milióna Slovákov (pri celkovej populácii cca 5,5 milióna vrátane novorodencov). Tak prečo by si nepopozerali šírenú paniku o "hadru přes pysk"?
No a vakcína pre 7 miliárd? = [cool]

379513

20.5.2020 11:53

RE: Jéééj...

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 379513

>Táto masmediálna bublina ukázala, akí sú mocní. Ako vedia zmanipulovať
>väčšinu populácie.

- Oni vôbec nie sú až takí mocní. To iba "my" (mnohí z nás ) sme takí debilní.
(píšem "debilní", pretože tu sa nejedná o klasickú sprostosť, teda ODBORNÚ NEZNALOSŤ , tu sa jedná o chorobnú neochotu starať sa o svoj život a svoje záujmy)

379522

20.5.2020 23:33

Sorry jako

Gój 46.?.?.?

Reakce na 379522

Ale vy jste blb nebo blb? Z obou stran se to čte stejně!
Banksteři sice ovládají kde co, zlo je jejich práce, ale "mnohí z nás sme takí debilní"?
Lidé se starají, aby uhájili život, aby měli co jíst, co na sebe, kde bydlet. To jim zabere většinu pracovního času.
Zodpovězte, génie, jak mají ovčané nabýt přesvědčení při svém zahlcení bojem o žvanec a přístřeší, že téměř vše, co jim předkládají sdělovací prostředky nebo školství ve vztahu k moci, je podvod?
Jaké máte konstruktivní, pozitivní řešení jak z otroctví pro zaměstnané, již značně vytížené spoluobčany?
Nebo vás jen těší jinými, většinou pohrdat?

379538

23.5.2020 11:22

RE: Sorry jako

Trubka trubka (zavináč) trubkoslav (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 379538

Tak jako jasně, článek je ale psán jiným jazykem.
Vaším jazykem to je:
"Bééé béééééééé, béé mééééé (pardon, hrubka) bééééé béééééééééééééééé béééé"
[chechtot]

379602

20.5.2020 8:50

dobrý článok

libertarian 31.?.?.?

dobrý článok plný faktov, argumentov, logiky. Lenže logika a argumenty sú k ničomu. Predsa - pre väčšinu ovčanov je pravda to, čo povie minister v televízii. Prípadne, čo povie ktokoľvek v televízii, pretože predsa v televízii je všetko pravda.
Je moc milé, ako všetci veria tej demagogii, hoci NIKTO nevidel jediného zomretého vplyvom koronavírusu. Vlastne ani jediného chorého. A vlastne ani nik nedokáže rozoznať chrípku od "smrteľného" koronaírusu.

379514

20.5.2020 9:06

A stejně budeme věřit,

Jan Hanuš 77.?.?.?

a budeme a budeme. Odposlechnul jsem zajímavý "rozhovor". Pracující dělník s rouškou nadával na vládu, že už ho s tím hadrem na hubě štve (řekl to samozřejmě jinak) a opodál stojící důchodkyně se na něj obořila: " Co nadáváte pane, vždyť nám vláda zachránila život".
Možná chybí víra v nějakého Boha, možná to i ten František tak zařídil, aby nebyla. Lidi něčemu prostě věřit musí. Je zvláštní, že nevěří sami sobě a nechají se tak snadno rozeštvat.
A mimochodem - taky jsem na žádného nemocného nenarazil, ani o něm neslyšel. Nežiju v dolech, běhám jenom mezi pivaři v undergroundu. Možná jsou odolnější.
Ale možná na ten virus taky zhebnu. Mám vysoký tlak, dvakrát mrtvice, a není to všechno. Při třetí mrtvici si prý ještě smím zavolat sanitku, dál pak ne, prý se určitě vzpamatuju sám, jako předtím. Jasné příznaky.

379515

20.5.2020 12:09

RE: A stejně budeme věřit,

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 379515

> Lidi něčemu prostě věřit musí. Je zvláštní, že
>nevěří sami sobě a nechají se tak snadno rozeštvat.

Ja som amatér "psycholog". A mám pocit, že ľudia dnes absolutne sa prestali zaujímať o akékoľvek trochu sofistikovanejšie témy, otázky. V časoch mojej mladosti sme aj hodiny strávili s kamarátmi v debatách o kadečom - čo sa nás až tak netýkalo. Dnes je ľuďom všetko u riti, zaujímajú sa iba o politikov , Kuciaka a zľavy v Tescu.

> Možná chybí víra v nějakého Boha,
- Boha nahradili politici a štátna moc. Ľudia nedokážu žiť bez nejakej viery v nejakého "Boha" , ktorý ich ochraňuje.
Keď tu občas (často [chechtot] ) spochybním konanie politikov, reagujú "diskutéri" podobne, ako reagujú veriaci pri spochybnení Boha.

379523

20.5.2020 13:17

RE: A stejně budeme věřit,

JanN 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 379515

Máte pravdu. Většina lidí potřebuje něčemu věřit. Někdo existenci všemocného, zlovolného Boha, který řídí celý svět a osudy všech lidí na této planetě. Někdo jiný zase bezmezně věří v existenci všemocné, zlovolné světovlády, která řídí celý svět a osudy všech lidí na této planetě. Tak to prostě je.

Mimochodem. Proč vlastně do Itálie přiletěli špičkoví ruští vojenští experti s lékařskou pomocí, když se jedná o malou chřipečku, kterou navíc nikdo neonemocněl a ani kvůli ní nezemřel? Proč v Moskvě směli chodit lidi ven na ulici jen když se policii prokázali nainstalovaným čipem? Proč Švédsko, které tu bylo roky pranýřované jako experimentální země světovlády na plošnou výměnu/likvidaci bělochů, je těmi stejnými kritiky najednou oslavované jako vzor politické odvahy a moudrosti, a boje proti světovládné corona propagandě? A proč vlastně ty zlé západní vlády do poslední chvíle tvrdily, že se jedná jen o trapnou chřipečku a nechtěly ani objednávat roušky a respirátory, aby pak v panice platily Číňanům x-násobné ceny?

Plno nehezkých otázek, že? Ale malý vystrašený člověk si vždy vymyslí důvod, proč to ten Bůh vlastně dělá pořád tak neuvěřitelně komplikovaně. Hlavně, když to malému vystrašenému člověku neohrozí jeho skálopevnou víru, jedinou jistotu jeho života, a bude moct i nadále ukazovat opovržlivě prstem na nás, na ty Bohem zatracené, bezbožné ovečky [mrknutí jedním okem]

379524

21.5.2020 0:10

RE: A stejně budeme věřit,

Gój 46.?.?.?

Reakce na 379524

Nadčlověk mezi gojimy polozožil provokativní otázky. Rusové cestovali zachraňovat nemocné stařečky ( nemocné i s dalšími chorobami, jak už to tak ve stáří bývá), aby prokázali lidskost, nikoli podlost jako košer zlo Člověk v tísni! Na druhou stranu je pozitivní, že košer banksteři zatím jen značně poškodili ekonomiku a jejich koronavirus příliš nezabíjel ( jako před sto lety jejich "španělská chřipka). Záhadou zůstává, co ten jed napáchá se schopností rozmnožovat se.
Švédsko není vzor politické odvahy, ale laboratoř zla!
Zlé západní vlády jsou lokajové banksterů, nemají vlastní názor! A roušek je spouta, v různých tvarech a barvách, a klidně bez certifikace banksterských organizací! Kdejaká tvořivá babička jich urobí i několik denně! Ani Číňana nepotřebuje. Zato "naše" vláda nakoupila od Číňanů několik miliónů roušek a respirátorů.
Proč Bůh, jeho zástupci na Zemi vlastně zlo činí? Inu, pro moc! Pro ukojení posedlosti mocí!

379539

20.5.2020 14:15

RE: A stejně budeme věřit,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 379515

Teda úprimne sa Vám divím, že po dvoch mŕtviciach ešte čítate alternatívne weby a ich diskusie. Prevencia pred tou možnou treťou (neprajem Vám ju samozrejme), navyše s vyhliadkami ako píšete, to rozhodne nie je.

379529

20.5.2020 17:29

RE: A stejně budeme věřit,

Jan Hanuš 77.?.?.?

Reakce na 379529

Nečtu všechny alternativní weby, některé diskuze jsou fakt nechutné a náladu nezlepší. Tady jsem rád.

379533

20.5.2020 17:58

RE: A stejně budeme věřit,

Miroslava 46.?.?.?

Reakce na 379515

Naprostý souhlas - chybí víra v Boha a v takových situacích jako s koronavirem či v těžkých životních situacích se u mnohých jen posilují negativní pocity, nechají se snadně manipulovat, protože chybí intuici, naděje a víra, že to není tak hrozné, jak to na první pohled vypadá, že to dobře dopadne. Je to skutečně velmi stresující spoléhat v životě jen sám na sebe - na omezený lidský rozum a schopnosti.

379534

21.5.2020 10:27

RE: A stejně budeme věřit,

svatoslav.butora 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 379534

Přeji hezký den, Paní Miroslavo. Váš komentář je moudrý. Bez Stvořitele je Svět Lidí prázdný. Je jako rodina bez Rodičů. Ať se Vám daří a daří usmívat se na svět s vírou.

379549

20.5.2020 9:34

Není třeba pochybovat.

casco 76.?.?.?

Že v tom mají doktoři skutečně bordel co se týče skutečných příčin úmrtí nasvědčují numera zde https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboa..., kde kumulativní čísla v relaci s počtem obyvatel různých virem zasažených zemích vykazují vskutku nehorázné deviace.

379517

20.5.2020 10:12

Svět kapitálu bez hodnot

svatoslav.butora 2a00:x:x:x:x:x

Přeji hezký den v nehezky uspořádaném světě. Součástí této dnešní aktuální neuspořádanosti je i chaotický proud autoritatívně pronášených informací ze zdrojů Světa Kapitálu a ze zdrojů kolem vlád USA a spol. a jejich služky OSN/UN/ a též ze zdrojů tzv.EU.
Nikdy by ten svět nemocných "vládců" nereagoval takovými technickými opatřeními proti neznámému viru, kdyby nebyly k dispozici vědomosti o jeho původu a vlastnostech.
Ten element, který spouští to co se připisuje patentovanému viru covid-19 byl připraven uměle v laboratořích pod patronací nadlidí v USA a spol. Skutečnost, že si to ti blázniví nadlidé nechali patentovat nemohou zakrýt. Nemohou zakrýt ani strach, když si uvědomili, co za svinstvo jim uniklo z jejich peklu sloužícím "výzkumným" pracovištím.
Manipulace s počty mrtvých má jednoduchý darebácký význam : zastavit pokusy o právní vymáhání škod na autorech a investorech této bio-zbraně. Nejdřívě nadlidé obviňovali Čínu a když se prokázalo, že jejich vlastní idioti si to nechali patentovat, tak s tím přestali.
Jediným kladným přínosem této koronavirové krize je skutečnost, že si lidstvo uvědomilo nebezpečí těch utajovaných vojenských laboratoří, které produkují tento vir a jiné virové svinstva ve jménu vědy a Smrtihlava...
Věřím, že se v hlavách neúcty-hodné WHO zrodí alespoň jeden lidský nápad a vygenerují iniciativu k zničení všech biologických vojenských laboratoří.

379518

20.5.2020 11:30

Malá tehnická.

Joseph Chlor 89.?.?.?

Cituji z článku : ".... Zpráva v časopise Americké lékařské asociace, kterou napsala skupina italských lékařů, analyzujících alarmující vysoká čísla covid-19, poukázala na to, že když státní lékařské autority provedly detailní zkoumání vzorku 355 „pravděpodobných“ úmrtí na covid-19, zjistily, že průměrný věk byl 79,5 let. „V tomto vzorku mělo 117 pacientů (30%) ischemickou srdeční chorobu, 126 osob (35,5%) mělo cukrovku, 72 z nich (20,3%) mělo aktivní rakovinu, 87 pacientů (24,5%) mělo atriální fibrilaci, 24 (6,8%) jich trpělo demencí a 34 osob (9,6%) mělo v minulosti mozkovou mrtvici. Průměrný počet dřívějších nemocí byl 2,7. Z celkového počtu pouze tři pacienti (0,8%) neměli žádnou nemoc.“ To znamená, že z celého vzorku mělo 99,2% pacientů jiné závažné nemoci.

U osob, které byly v Itálii pozitivně testovány na covid-19, byla bez ohledu na dřívější závažné onemocnění uváděna jako příčina úmrtí covid-19...."

Tak fajn. A teď kolik lidí má v Itálii kolem 80 a kolik z nich má ischemickou srdeční chorobu , cukrovku, aktivní rakovinu, atriální fibrilaci, demenci, někdy utrpělo mozkovou mrtvici. A kolik z nich je nenakažených a stále živých.
Jinak jde totiž o klasiku - dopředu hotový hodnotící soud a " pečlivě" vytříděná a vybraná fakta, aby se tento hodnotící soud podařilo potvrdit.
Nic nového, dělá to tak každý druhý .

Aktualně jde ale i o jiné věci.
Například že se budou cpát peníze (z daní také to i chudých lidí, DPH platí i ti nejchudší) např. leteckým společnostem (dopravci potřebných hmot prominou)i, i těm, které jsou nadnárodními megakolosy. No, pak už jen majitelům fotbalových klubů, majitelům golfových hřišť, hvězdám komerční hudby a spol. atd atd apod. ....a je to.
A co majitelé a provozovatelé bordelů a pod. zařízení ? Ti byli a jsou a budou postiženi možná nejvíce......(ale mohu se mýlit, osobní zkušenosti nemám). No a samozřejme kurvy, to je jasné. Na ty se zcela zapomnělo.

No a ještě to Rusko (ale i další země)..
Ani údajná celosvětová pandemie nedonutila hlupáky, grázly a jejich gorily a opičky k tomu, aby ASPOŇ NA ČAS pozastavili(y) sankce na něj(ně) uvalené.
Budou mít tak dotyční a dotyčné ruce od krve ? Budou spolupracovat na eventuálním prohlubování eventuální hospodářské krize (víme z minulosti, co vše můžr taková krize přinést) ? Přiznají si to ? Zastydí se ?

379521

20.5.2020 13:39

a když se do těch pofiderních čísel umrtí ...

Franta Jouda 2a00:x:x:x:x:x

... zahrne i pofiderní a rozdílná kvalita testů, je z toho takový guláš, že věřit téhle hysterii může jen opravdu velmi nesvéprávný jedinec.
Stačí si uvědomit jak obrovský rozdíl vzniknul při testování promořenosti obyvatelstva ČR. Dle vládních testů 0,4 %, dle testů Českobudějovického kraje 5%. .... 12,5x jiný výsledek.
Dá se předpokládat, že i v testech zjišťujících aktuální přítomnost viru budou mezi zeměmi značné rozdíly.

Zkusme, jen tak protože můžeme, tímto rozdílem přepočíst oficiální České mrtvé s blbonavirem.
303x12.5 = 3787. To už je číslo při kterém by méně otrlí jedinci zalézali do sklepů s dostatečnou zásobou mouky a droždí.
A pokud bychom tohle hypotetické číslo porovnali s 6x větší Itálií, zjistili bychom, že jsme na tom vlastně prakticky úplně (pardon, hypoteticky) stejně.

379526

20.5.2020 15:38

Už to ináč nazývať nebudem, ako pandémia ktorá nebola!

lubosmat 212.?.?.?

Píšem však preto, aby som sa podelil s tým, čo som sa dozvedel z včerajšieho výjazdového vystúpenia vlády SR ohľadne tzv. "SMART" inteligentnej karantény, ako aktu uvoľňovania administratívnych opatrení proti šíreniu COVID-19.

Keďže už 3 dni po sebe ku dňu spomínaného vystúpenia vlády SR, na Slovensku nebol zistený žiaden nový prípad nákazy na COVID-19, zostávajú v platnosti všetky doteraz prijaté opatrenia, ale tí ktorí chcú byť "SMART" teda nechcú kŕkať po návrate z cudziny v karanténe, môžu kŕkať doma, akurát si občas zosnímajú biometrické údaje z tváre, aby bolo jasné, že sú "SMART", a aby im Orwell z hrobu zatlieskal.

Pre mňa to bola bohužiaľ opäť len informácia, s hodnotu akú by mi odovzdal návštevník verejného domu s narazenou pánskou ochranou na hlave, že aby zvýšil úroveň ochrany pred venerickými ochoreniami, má okrem nej na hlave dobrovoľne nastoknutý aj klobúk, pravdaže všade na verejnosti.

Keby medzi tou tlupou z úradu vlády SR neboli aj ženy, dalo by sa o našej krásnej krajine v srdci Európy povedať, že jej v súčasnosti vládnu samé údy, náležite vylepšené o vyššie spomínanú ochranu po návšteve verejného domu.

379530

20.5.2020 22:47

A co celková úmrtnost oproti dlouhodobému průměru za srovnatelné období?

baba_Blažková 193.?.?.?

Jakpak nám vypadá? Zvedla se?
Já odpověď znám, of course. Co vy?

379537

21.5.2020 6:58

RE: A co celková úmrtnost oproti dlouhodobému průměru za srovnatelné období?

jjj 46.?.?.?

Reakce na 379537

Počet úmrtí v Evropě se zvýšil ve srovnání s chřipkovým obdobím loni (kdy je vyšší úmrtnost než po zbytek roku) o 50%! Takže úplně nezávisle na testování/netestování/vadách v testování - mortalita odpovídá skutečně těžké epidemii.

379541

21.5.2020 6:59

RE: A co celková úmrtnost oproti dlouhodobému průměru za srovnatelné období?

jjj 46.?.?.?

Reakce na 379541

https://www.euromomo.eu/graphs-and-maps/

379542

21.5.2020 11:36

RE: A co celková úmrtnost oproti dlouhodobému průměru za srovnatelné období?

lubosmat 212.?.?.?

Reakce na 379542

Grafy sú krásne ale:

Bavíme sa o 20 krajinách s populáciou dohromady okolo 428 000 000 ľudí Denná mortalita priemerná pri dožití cca. 85 rokov je na úrovni 13795, čo je týždenne 96565 osôb. Grafy v odkaze uvádzajú týždenný priemer mortality kdesi na úrovni 50000, stále mi tam chýba 46565 mŕtvych.

Alebo ak týždenne bežne zomiera vo vybraných krajinách 50000 ľudí, za akú dlhú dobu vymrie všetkých 428 000 000? Trvalo by to 161,5 roka.

Žeby bol vekový priemer viac ako 85 rokov a k nám to ešte nedorazilo?

379556

21.5.2020 15:10

RE: A co celková úmrtnost oproti dlouhodobému průměru za srovnatelné období?

jjj 46.?.?.?

Reakce na 379556

Tenhle epidemiologický server nezobrazuje celou Evropu, ale jen ty státy (a v Německu jen dvě zemské organizace - Hesensko a Berlín), které se před 10 lety k projektu přihlásily. A Rusko schází, atd.
To ale dle mého soudu není důležité - důležité je, že ta čísla jsou mnoho let k dispozici, dělají se na jejich základě výzkumy vlivu epidemií a hlavně to nikdo s pár miliony dolarů v kapse na poslední chvíli nezmanipuloval.

Čísla z tohoto serveru používají zkušení epidemiologové jako Wodarg nebo Bakhdadi (tak jsem se na server dostal), když komentují podle nich přemrštěná opatření vlád na covid-19.

379563

21.5.2020 17:33

RE: A co celková úmrtnost oproti dlouhodobému průměru za srovnatelné období?

lbosmat 79.?.?.?

Reakce na 379563

Pravdže sa bavíme len o v štatistike spomenutých krajinách. Vytrhnúť z kontextu centrá, kde sa v nemocniciach koncentrujú pacienti z širšieho okolia a tým zvýšiť umelo chrobnosť je nenetické.

Takmer 50% odchýlka je nenormálna, ak nebudú údaje korektné (úplné) môžeme sa tu prieť donekonečna.

Prehnané údaje o chorobnosti hrajú do karát lekárom a farmaceutickej lobby, takže načo údaje korigovať, navyše vôbec neodrážajú prírastok a starnutie populácie, a s tým zvýšenú mortalitu.

379569

21.5.2020 8:03

už to není ani nuda

ping789 91.?.?.?

Místo abyste používali mozek, tak se trumfujete kravinama a propagandou vypouštěnou v rámci akce "konečné řešení" lidských zdrojů , dokazujete tak obsedantně nutkavou potřebu věřit čemukoliv , hlavně věřit .
Dokazujete libertariánovi, že má jednoduchou pravdu, neboť vaše naprogramování věřit z vás dělá kubery , kteří po 10 minutách bez cigára vykouří i clintona a lewinskou dohromady, hlavně věřit čemukoliv, rychle a levně. Tohle je přelet nad kukaččím globálním hnízdem. Jste směšní a zdebilizovaní, a ty roubíky vás označují výstižně.
p.s. speciálně pro "goj" , rozhlédni se kolem sebe po ulici, myslíš si, že tohle si zaslouží nějaký soucit od vlků ? tak si počti v bibli a toře

379544

21.5.2020 15:18

RE: už to není ani nuda

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 379544

Váš příspěvek dokázal, že také potřebujete a věříte "něčemu". Naprosto v ničem se od "zdebilizovaných a směšných" nelišíte. V ničem.

379564

21.5.2020 13:43

Polarizace

Baduan 82.?.?.?

I na tomto tématu lze sledovat stále markantnější polarizaci společnosti. Začíná se vytrácet nějaký rozumný a pragmatický pohled.

Jedna skupina lidí bude hysterčit, volat po zavírání hranic na celé roky, karanténách ,povinném nošení roušek i při spaní a každý nárůst nakažených budou prezentovat jako nastupující apokalypsu. V rámci svého virtuálního bezpečí budou ochotni se vzdát i své svobody a nebudou váhat tvrdě trestat každého, kdo se v jejich očích proviní.

Druhá skupina zase bude celou záležitost absolutně bagatelizovat, chlubit se tím, jak jsou i ta základní hygienická opatření pro ně na obtíž a jak to oni nedodržují a jak to natřeli té "neschopné" vládě která je chce prý zotročit. Někteří budou dokonce tvrdit, že virus neexistuje a celé je to jakási monstrózní konspirace. Jejich ego a přesvědčení bude natolik silné, že v rámci jakéhosi svého virtuálního "odboje" nebudou z principu respektovat vůbec nic. Samozřejmě pokud díky jejich nezodpovědnosti přijdou další restrikce, jenom je to utvrdí v jejich pohledu na svět.

A tyto dvě skupiny se budou do krve hádat kdo z nich má pravdu. Stačí si projít jakoukoliv diskuzi na internetu. Až na výjimky lidé nejsou schopni debatovat, argumentovat a najít alespoň dílčí shodu. Obě skupiny se budou urážet a zesměšňovat.

No a pak zbývá někde uprostřed skupina lidí, kteří si současnou situaci a riziko uvědomují a podle toho se chovají. Ale zároveň vědí, že život musí plynout dál a riziko k životu patří. A tak se na jednu stranu chovají zodpovědně, jsou ochotni a schopni dodržovat alespoň základní hygienická opatření, na druhé straně ale nepodléhají davovému šílenství a panice kterou massmédia šíří a snaží se žít normální život v rámci možností.
Mám pocit, že takto uvažujících lidí je v naší společnosti stále méně.

379560

21.5.2020 17:54

RE: Polarizace

JanN 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 379560

Překvapuje mě, že i zde na tomto serveru lze objevit inteligentní, racionální názor. Já osbně bych si dovolil oponovat v tom, že by inteligentních lidí ubývalo. Hned vysvětlím proč.

Sednete-li si s manželkou v sobotu večer do restaurace, kde zní klidná hudba, obsluhuje vás spořádaný číšník a kolem vás se baví lidé beroucí ohled na ostatní, určitě tam vydržíte dlouho a prodiskutujete v klidu plno zajímavých témat, možná si uděláte i nové přátele.

Nicméně, usadíte-li se v restauraci, kde bude vulgární, drzý číšník, a návštěvníci u ostatních stolů budou nahlas vyřvávat naprosto irelevantní nesmysly, oplzlosti a budou vás v jednom kuse slovně i fyzicky obtěžovat, logicky tam vydržíte jen krátce. Jediná vaše konverzace tam bude maximálně nepříjemný argumentační střet s obsluhou či hosty.

Současný online prostor je velmi podobný. Objevuje se tu plno primitivů z různých ideologických nebo zájmových pólů, kteří jsou hodně slyšet, nerespektují nic a jejich jednání a vyjadřování je poháněno pouze sobeckostí, hamižností, nenávistí nebo hloupostí. To ovšem neznamená, že by se inteligentní lidé ze společnosti vytráceli. Jen se v reakci na tenhle marasmus stáhli logicky do ústraní. Chybí jim prostor, kde by jejich hlas byl slyšet. Ta klidná restaurace s příjemnou obsluhou a civilizovanými, ohleduplnými lidmi.

Mimochodem, nemusí se jednat jen o online prostor nebo o českou společnost. Platí to stejně dobře i na současnou situaci původních civilizovaných obyvatel na dnešním Západě. I oni ztratili svůj hlas, svůj prostor. I oni ztratili svého mluvčího, svou základnu. V níž by se sdílely racionální, inteligentní myšlenky a byly by slyšet. I oni jsou dnes na internetu nebo u voleb odkázáni na omezený výběr. Mezi úplně strašnou restaurací a mezi strašnou restaurací. Snad si rozumíme.

379571

21.5.2020 16:53

teprve začínají umírat ....na hlad

Adam.......... 2a02:x:x:x:x:x

Rusko však v dubnu rozhodlo a pozastavení vývozu obilí a Ukrajina o přijetí stejného opatření uvažuje.

Já to říkal od začátku.Samozřejmě mě nikdo neposlechl...fajn ted budete nakupovat 5x 10x dráž.
Říkal jsme jasně nakoupit zásobu na 3 roky na Ukrajině dokud dávají.
Ukrajinci nejsou zrovna nejchytřejší národ.Klidně vám to prodají,pokud jim vláda dá nějaké dluhopisy.Ukrajinci vám prodají v podstatě cokoliv...to nevyužít mohli jenom hlupáci.No již nebude.
Vláda nenakoupila tak ted můžete žrát řepku.

Ale néé nikdo nic nekupil,takže se přepravte na dalších 5 let VIRU a bez jídla.

379567

22.5.2020 7:48

pro vyvolené kultivované mezi námi v odporné restauraci

ping789 91.?.?.?

https://pravyprostor.cz/nejde-mi-to-do-hlavy/ a idiot může lovit

p.s. další úroveň civilizované košer genocidy - kdo nedrží hubu , není kultivovaný , bravo, na to gojové slyší a panáčkují skvěle, nikdo nesmí zpochybňovat jejich kultivovanost, chtělo by to studii "kultivované koblihy a jejich uhlíková stopa", kultivovanou v Alcronu

379585

22.5.2020 12:30

RE: pro vyvolené kultivované mezi námi v odporné restauraci

JanN 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 379585

Víte, nikdo vám nebrání otevírat si ústa a vyřvávat jako libertarian na Zvědavci, jako Dežo v nějaké sociálně vyloučené lokalitě nebo jako super drsný gangsta někde v americkém ghettu. Jen se vás zeptám: Jak dlouho řvete a k čemu vám to bylo? Už se něco díky vašemu řvaní změnilo k lepšímu? Odpovím za vás: Ne, nic. Jen si tím zbytečně trháte žíly.

Inteligentní, kultivovaný a racionálně uvažující člověk na rozdíl od vás dávno zjistil, že hysterické bečení a dětinské vztekání se k ničemu nevede. Není-li vyčůránek s defektní morálkou. Takový chytrák potom podobné rozumově jednodušší hysterické uřvance snadno a rád opět využije ke svým plánům na získání peněz/moci. Neotevíral jste si loni ústa na Letné? Sešlo se vás tam dost...

379591

23.5.2020 13:33

RE: pro vyvolené kultivované mezi námi v odporné restauraci

ping789 91.?.?.?

Reakce na 379591

ale jo, změnilo , minimálně zakejhá vždy potrefené košer kultivované ptactvo, a to mne baví, fakt, je legrační roky sledovat, jak zde zazáří vždy nějaký kultivovaný jasánek z univerzity v dolní lhotě se svými načtenými příručkami a pocitem , že letopočet začal včera a má kultivovaně sdělit gojům hustou novinku typu bez práce nejsou koláče - tak jo , pracujte abychom my měli ty koláče , pac a pusu , aristokratickou, na vysoké čelo [mrknutí jedním okem]

379610

Příspěvků: 32

20.05. 07:31 omar  Jéééj...
20.05. 11:53 libertarian  RE: Jéééj...
20.05. 23:33 Gój  Sorry jako
23.05. 11:22 Trubka  RE: Sorry jako
20.05. 08:50 libertarian  dobrý článok
20.05. 09:06 Jan Hanuš  A stejně budeme věřit,
20.05. 12:09 libertarian  RE: A stejně budeme věřit,
20.05. 13:17 JanN  RE: A stejně budeme věřit,
21.05. 00:10 Gój  RE: A stejně budeme věřit,
20.05. 14:15  RE: A stejně budeme věřit,
20.05. 17:29 Jan Hanuš  RE: A stejně budeme věřit,
20.05. 17:58 Miroslava  RE: A stejně budeme věřit,
21.05. 10:27 svatoslav.butora  RE: A stejně budeme věřit,
20.05. 09:34 casco  Není třeba pochybovat.
20.05. 10:12 svatoslav.butora  Svět kapitálu bez hodnot
20.05. 11:30 Joseph Chlor  Malá tehnická.
20.05. 13:39 Franta Jouda  a když se do těch pofiderních čísel umrtí ...
20.05. 15:38 lubosmat  Už to ináč nazývať nebudem, ako pandémia ktorá nebola!
20.05. 22:47 baba_Blažková  A co celková úmrtnost oproti dlouhodobému průměru za srovnatelné období?
21.05. 06:58 jjj  RE: A co celková úmrtnost oproti dlouhodobému průměru za srovnatelné období?
21.05. 06:59 jjj  RE: A co celková úmrtnost oproti dlouhodobému průměru za srovnatelné období?
21.05. 11:36 lubosmat  RE: A co celková úmrtnost oproti dlouhodobému průměru za srovnatelné období?
21.05. 15:10 jjj  RE: A co celková úmrtnost oproti dlouhodobému průměru za srovnatelné období?
21.05. 17:33 lbosmat  RE: A co celková úmrtnost oproti dlouhodobému průměru za srovnatelné období?
21.05. 08:03 ping789  už to není ani nuda
21.05. 15:18 Lovec idiotů  RE: už to není ani nuda
21.05. 13:43 Baduan  Polarizace
21.05. 17:54 JanN  RE: Polarizace
21.05. 16:53 Adam..........  teprve začínají umírat ....na hlad
22.05. 07:48 ping789  pro vyvolené kultivované mezi námi v odporné restauraci
22.05. 12:30 JanN  RE: pro vyvolené kultivované mezi námi v odporné restauraci
23.05. 13:33 ping789  RE: pro vyvolené kultivované mezi námi v odporné restauraci

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 38 čtenářů částkou 10 202 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 0

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 1

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

Měnové kurzy

USD
21,00 Kč
Euro
25,56 Kč
Libra
29,72 Kč
Kanadský dolar
17,38 Kč
Australský dolar
16,54 Kč
Švýcarský frank
23,37 Kč
100 japonských jenů
19,32 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 686,02 Kč
1 unce stříbra
578,13 Kč
Bitcoin
1 220 968,99 Kč

Poslední aktualizace: 10.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 666