Diskuze k článku

Lokaji vo vedení rezortu ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí

Příspěvků 9

18.5.2020 7:37

pekná diagnoza, ..... ktorá ignoruje realitu

libertarian 31.?.?.?

Súčasná vláda je bruselo-riťo-lezecká a americko-riťo-lezecká. Koná tak, ako koná, pretože JE TAKÁ.
Súčasná vláda JE TAKÁ, pretože takúto si demokraticky zvolili ovčania slovenskeho štátu. Nemusí sa mi to páčiť, ani sa mi to nepáči, ale ..... TAKTO FUNGUJE demokracia.
Súčasná demokracia je založená na princípe, že ovčania SÚ LOKAJI svojej vláde. A vláda je lokajom toho celosvetového vládcu. Nemusí sa mi to páčiť, ani sa mi to nepáči, ale ..... TAKTO FUNGUJE demokracia. Ovčan v demokracii odovzdá vo voľbách moc do rúk svojho otrokára, a potom mu robí otroka, lokaja, sluhu, .......

V referende o členstve SR v EU sa ovčania rozhodli ODOVZDAŤ moc do rúk euroUnie. A ODOVZDALI ju.

379473

18.5.2020 10:52

Zkus to ještě jednou, Same.

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 379473

Český etymologický slovník (Rejžek) : "referendum ‘přímé hlasování občanů o
zákonných opatřeních’. Z lat. referendum ‘o čem má být podána zpráva’ od
referre ‘podat zprávu’"
V moderni době jde do velké míry o to, jakým způsobem do lokální či celospolečenské hry na demokracii zasáhnou masmédia - Velmoc (někdy má vyšší moc jak moc exekutivní , zákonodárná či soudní, proto " velmoc" , srovnej s Církví ve středověku). Nakolik jde tedy ve výsledku o ROZHODNUTÍ občana či občanky - svobodných a informovaných, a nakolik jde spíše jen o PŘIKÝVNUTÍ stáda. Nějakému narativu, který byl vytvořen v procesu marketingu určitého zboží , za účelem jeho masového prodeje.
Občané často mají pocit, že ROZHODUJÍ, ale je to mnohdy pocit klamný, zavádějící na další a další scestí, svědky tohoto procesu jsme dnes a denně. I v časech mimo formální referenda (někdy se píše, že demokracie je každodenní referendum, ale i to je zavádějící fráze - neb občan například nemůže nést odpovědnost už den po volbách, za to, co zvolil...nemá šanci jak svůj hlas odvolat, a teorií lidských práv daná mu teoretická možnost svrhnout vládu naráží už v prvém sledu na právě že moc Velmoci - jakou má nad občany , vůbec nemusí ani dojít k hrozbám policejně - perzekučním).
Ano, něco z toho občan a občanky skutečně chtějí, jak píšete - protože opětovně chodí spořádaně a cíleně (pseudocíleně) k onomu divadlu zvanému " svobodné volby" (volby , komodifikované či exkluzivně-partajnické asi nejsou " svobodnými", ba kdo ví zda jsou vůbec ještě " volbami " ). Legitimizují takto vzniklou moc. Ovšem co jiného mají dělat ? Mají se snad vzdát i této ohlodané kosti ?

Co navrhujete Vy - aby udělali ? Suplovali státní organizaci např. různými neziskovkami ? Mafijního typu , užírajícími vzácné zdroje ? Nebo co konkrétního vlastně navrhujete ?
Dílčí (ale nesmírně významný, z hlediska celé civilizace !!) projekt onoho pana Unterguggenbergera, jehož PRAKTICKÁ alternativa (do realné praxe zavedený model, úspěšný !!!) mohla zabránit válce...i ten bankéři zničili, potlačili, v podstatě zabili. Přičemž vůbec nešlo o formální politický boj, šlo ale zřejmě o docela závažnou úpravu rámce výrobních vztahů, proto to tak zasáhlo srdéčko monopolistů ( Unterguggenberger se vzdal stranické příslušnosti, srovnej s naprostým opakem a protipolem - s Schicklgruberem, také původem z Rakouska). No a i tak dodnes lidé po té soutěži o fiat měnu (totalitní ??) zatíženou úrokem touží, kvůli ní se houfně klamou a nechávají klamat, kvůli ní podvádí, vraždí....půjdou kvůli ní opět i do velké války s Ruskem ?!???

Zbývají jen ty malé ostrůvky, komunity (opět - i tam užívají modifikací výrobních vztahů, které panují ve většinové společnosti). Ne vždy jde ale o vzory hodné následování, i mezi nimi najdeš partičky divné...Automaticky kráceno

379474

18.5.2020 17:12

RE: Zkus to ještě jednou, Same.

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 379474

Stačilo napísať, že mám pravdu..........

> Ovšem co jiného mají dělat ? Mají se snad vzdát i této ohlodané kosti ?

- ísť voliť, to nie je ohlodaná kosť. To je výsmech tých gaunerov tým ich poddaným.

> Co navrhujete Vy - aby udělali ?

- navrhujem, čo NEMAJÚ robiť : Nemajú legalizovať tých gaunerov vo voľbách.
Ak by ich nelegalizovali, možno by sa našlo dosť aktívnych, ktorí by následne zareagovali aktívnejšie, agresívnejšie, a čosi by sa pohlo. Lenže teraz sú tí odvážnejší preválcovaní tými aktívnymi voličmi.
Prečo by som trebárs ja mal byť aktívnejší - keď tých gaunerov legalizuje 70% ovčanov ??!!

379480

18.5.2020 20:28

RE: Zkus to ještě jednou, Same.

JanN 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 379480

Proč bys měl být ty aktivnější? Protože si tu každý den x-krát stěžuješ, jak za tvůj zpackanej život můžou všichni ostatní, jenom ne ty sám. Když nechceš sám nic dělat a vzdát se svého pohodlí, tak to nechtěj ani po druhých. A nestěžuj si na to, kdo ti vládne.

379483

18.5.2020 11:19

RE: pekná diagnoza, ..... ktorá ignoruje realitu

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 379473

Ano, s politováním musím konstatovat, že tomu tak je. Slováci jsou ještě o třídu blbější a proto jim tam velí takoví bezcharakterní poskoci a vyznavači vyvolených a proto mají provázky svých loutek ještě kratší o to zuřivěji s nimi loutkáři potahují.
Je to tragické a komické zároveň...
Takhle to dopadá, když má stejný volební hlas např. Lubo Huďo a negramotný alkoholik z romské osady u Prešova, který zrovna v den voleb nemá na flašku a právě tomu se říká "demokracie"...[velký smích]

To jsou výsledky přesně těch názorů, které tu trousila ze své obličejové výtrusnice svého času Krvavá Madla Albrightová, když razila názor, že "obyčejný občan tomu nerozumí, že se nemá zajímat o dějiny a politiku a má to nechat na odbornících, kteří mají to správné vzdělán (tč. u Sorose)" a názorů Vency Flašky a jeho potrhlé teorie "nepolitické politiky občánka otevřené společnosti"...

"Nepolitická politika" jen zpochybňuje a zahaluje realitu se všemi jejími antagonismy a konflikty zájmů, je to blábol a anestetikum na lidi, kteří ji akceptují, aby se vzdali prosazování svých spravedlivých zájmů a trpně nechali protistranu dělat si co uzná za vhodné a výsledky těchto zhovadilých principů a nezájmem o politiku a politiky dnes vidíme všude okolo sebe a hlavně jejich výsledky...(skvělým příkladem toho je právě zvolení té "Vogue Barbee Pičutové" za p-residentku Slovenska)
Politické strany se stávají zkorumpovanými bezpohlavními trubci živení ze státního rozpočtu a korupce a faktickou moc přebírají parazitické nevládky a pologramotní křiklouni s šekelem v kešeni...a tím celá ta slavná a všemi opěvovaná parlamentní demokracie chcípá a přetváří se bordel připomínající výjevy z obrazu Hyeronima Bosche, když vidíme "naše" zájmy prosazovat nevěstky babylonské typu Ďourové, nebo duševně nemocných feťáků typu Novotného anebo potrhlého chlapa v ženských šatech s velkou vrstvou make-upu na tlamě a s křivě nasazenou parukou, který se tak dlouho díval ženskejm mezi nohy (než ho idioti v Belgii zvolili do EP byl gynekolog),. až z toho zblbnul ...[oči v sloup]

To zcela logicky nedopadne dobře a všichni to vědí...ale důležité je to, že "nikdy jsme se neměli líp!!!"

379476

18.5.2020 17:02

RE: pekná diagnoza, ..... ktorá ignoruje realitu

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 379476

> pekná diagnoza, ..... ktorá ignoruje realitu

- heheéééé..... v čom ignorujem realitu ???

> Ano, s politováním musím konstatovat, že tomu tak je.

- takže to s tým ignorovaním asi nemyslíte vážne (tu šmajlík)

379479

18.5.2020 22:36

RE: pekná diagnoza, ..... ktorá ignoruje realitu

ping789 31.?.?.?

Reakce na 379479

možná, kdybyste použil biologii a statistiku , hůře by vaši oponenti glorifikovali blbce hovoříc o chrabrém lidu, je to prosté, to čemu se všude přezdívá demokracie je prakticky vláda té nejodpornější lůzy , proto je tento " blahodárný" společenský pasystém tak stabilní , a já děkuji těm vládním estébáckým zmetkům a poskokům fašistů z bruseli , jak krásně nastavili tuzemské populaci zrcadlo, že tu je 5 milionů hysterických bab bylo jaksi bēžné , ale že těch bab je 10 milionů je výsledek věru nelichotivý, proto bych blanické rytíře nebudil, mohli by začít rubat tuzemce v domění, že jde o cizáky

379484

18.5.2020 11:13

Svět kapitálu bez hodnot

svatoslav.butora 2a00:x:x:x:x:x

Přeji hezký den v nehezky uspořádaném světě. Celý ten systém antihodnot a řízení odlišťování Světa Lidí je ovládán Říší se sídlem v USA, která všechno dělá tak, jak to mají naprogramováno v genech jejich zakladatelé a vůdcové a majitelé od dávných časů jejich otrokářských předchůdců. Takže o žádnou demokracii se nikdy nejedná a nejednalo.
Jak správně podotýká pan "libertarian" v jeho komentáři, vše podléhá v tomto jejich světovládním systému jediné otrokářské entitě, která vše co dělá dělá v zájmu jejich starověké otrokářské vize o jejich nadlidské výjimečnosti. Kvůli tomu jsou většinou všechny tzv.Západní (otrokářské) demokracie sparchantělé a v úpadku. Sparchantělé jsou i centra jimi řízeného světa, kterými jsou tzv.OSN/UN/ tj.kolektivní prostitutka sloužící všem entitám, které si ji vydržují; a dále je ve stavu sparchantění tzv.EU/tj.IV.Velkoněmecká Říše.
Tyto darebácké entitý "řídí" jim podřízené národy a státy pomocí lží a krádeže národních identit a jejich národního bohatství a území.
Vyrábějí pomocí "démo(n)kracie" z občanů "ovčany" a tváří se přitom skvěle, pro-tože kvůli finančním výhodám v jejich službách placení tzv.národní "politici" jsou jejich slouhy.
Kdyby tito "národní" slouhové nebyly voleni, tak otrokářské entity demokratického Západu již mají připraven systém pro eliminování svobodného národního jednání pomocí nám cizích vojenských základen a mohamedánských migrantů.
Žádná pronárodní zahraniční politika v současnosti neexistuje. Existuje jen z tzv. Západu přes tzv.naše ministerstva řízená nenávist vůči Ruské Federaci potažmo vůči Číně. To jsou poslední více-méně na otrokářské démo(n)kracii USA a spol. nezávislé státy... a naši ministerští slouhové se k tomu propůjčili.
Jsou stejní parchanti jako ti, co je ovládají. Žijeme v nehezky uspořádaném světě, protože ho řídí parchanti z tzv.Západu. Věřím, že se v Evropě proti tomu jako první postaví skuteční demokraté z Francie i Německa... a potom i u nás.

379475

19.5.2020 2:21

O Demokracii a pandémii ktoré sa nestali!

lubosmat 193.?.?.?

Nerobím si ilúzie možno z 30% môžu naozaj slováci za to, že máme vo vedení štátu proatlanticky orientovanú "Prekolem ťa tiež", a zlepenec "Při zdi konajících potřebu".

Z 30% dávajú tomu cirkusu legitimitu ľudia, čo dúfajú v zázrak a nakoniec predsa len idú voliť, niečo iné ako im diktuje "Veľký Brat".

Zo 40% je to však marketingový podvod, dopasovaný pre istotu kalkuláciami z ESETU.

Očakávali sme demokraciu, a dostali sme kryptokraciu ktorá sa pasie na krížencovi plutokracie s korporatokraciou.

Dnes, už je nad slnko jasnejšie, že COVID-19 bola, je a bude len ďalšia "banálna" chrípka, ktorá síce otriasla vierou vo všemocné pretechnizované zdravotníctvo bez ľudí a lôžok, pričom okrem administratívneho chaosu významné škody na populácii nenapáchala.

Jedinú pozitívnu vec, ktorú nová Slovenská vláda urobila je, že nerozbehli testovanie v čase, keď chrípka kulminovala, teda vo februári, ale až mesiac po funuse, nezachránil to ani frontálny útok na rómske osady.

Vyjasňuje sa dokonca, že aj percento ľudí ktorí chrípku tak povediac prechodili, sú zdraví no maju v krvi protilátky, je veĺmi nízke, drvivá väčšina populácie ani po kontakte s vírusom jednoducho neochorela.

Preto musím so smútkom v srdci vyhlásiť, že na Slovensku je opäť vláda, ktorá sa drží hesla "Škodím aj keď nemusím".

Podľa reálnych štatistických ukazovateľov, sme môhli byť v Európe frontmeni v uvoľňovaí okov prehnaných administratívnych opatrení. Miesto toho sa čaká až na moment, keď zahraničná ponuka služieb opäť preváži tú domácu. Pomoc sa smeruje k tým, čo na nás najviac zarábajú, zablokované je školstvo a kultúra, a už vôbec nechápem umelcov strkajúcich verejne hlavu do náhubkov, miesto toho aby sa bili za svoje miesto pod slniečkom.

Osobne si nepamätám nikoho na vrcholnom poste MZV Slovenska, čo by nebol býval lokajom. Najväčší bol asi Lokajčák, no Ficovi to aj tak nepomohlo, že si túto zmiju hrial tak povediac na hrudi.

379488

Příspěvků: 9

18.05. 07:37 libertarian  pekná diagnoza, ..... ktorá ignoruje realitu
18.05. 10:52 Joseph Chlor  Zkus to ještě jednou, Same.
18.05. 17:12 libertarian  RE: Zkus to ještě jednou, Same.
18.05. 20:28 JanN  RE: Zkus to ještě jednou, Same.
18.05. 11:19 R.E.  RE: pekná diagnoza, ..... ktorá ignoruje realitu
18.05. 17:02 libertarian  RE: pekná diagnoza, ..... ktorá ignoruje realitu
18.05. 22:36 ping789  RE: pekná diagnoza, ..... ktorá ignoruje realitu
18.05. 11:13 svatoslav.butora  Svět kapitálu bez hodnot
19.05. 02:21 lubosmat  O Demokracii a pandémii ktoré sa nestali!

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 0

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 2

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,48 Kč
Kanadský dolar
17,37 Kč
Australský dolar
16,53 Kč
Švýcarský frank
23,38 Kč
100 japonských jenů
19,41 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 603,07 Kč
1 unce stříbra
578,59 Kč
Bitcoin
1 225 850,53 Kč

Poslední aktualizace: 8.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 894