Diskuze k článku

Reklama a válka proti bělochům – pokračování

Příspěvků 23

15.5.2020 8:05

Já bych k tomu jenom přičinil (obligátní) poznámku

Velekněz Ratata 90.?.?.?

že tam zdaleka není jen ta dimenze rasová, ale i sociální. Lépe řečeno je to jedno a totéž. Americká střední třída - o Státech je řeč a termín "střední třída" přes svou rozplizlost i vnitřní členění atd. má nějaký obsah a je hned každému zhruba jasný - je jednak pořád bílá, ona vpravdě JE tím (bílým) "americkým národem", nositelem i adresátem jeho hodnot ať jsou reálné nebo fiktivní, a je to třída produktivní, na ní a na její práci i podnikavosti materiálně stojí existence té Ameriky, o které teď mnozí říkají, že je určena k "reformátování" a podobně. Etnicky "nebílí" příslušníci střední třídy se s jejím hodnotovým světem minimálně donedávna většinou sami a rádi identifikovali - byli konformní, stejně tak k Americe patří to, že k alespoň "nižší střední třídě" se většinově počítali i zaměstnanci a dělníci - slušně vydělávající a hlavně se širokými možnostmi svobodně se podílet na spotřebě.

Zkrátím: je to i útok, zjevně dobře promyšlená součást útoku na třídní základy americké společnosti. Ostatně doufám, že vás použitá terminologie nedráždí.

379410

15.5.2020 12:35

Bez produkce není kšeftu. Ale i naopak.

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 379410

Fakticky stojí však zejména na jejich (a nejen jejich ) zadlužování se, bez dluhy vytvořené poptávky by tamní střední třída skončila ve slumech. Plus bez Asijci vyrobeného (ale i poptávaného ) zboží, ale dnes uz i i Asijci vyprodukovaných služeb. Plus bez zbrojní výroby. Atd.
Nedávno proběhla tiskem zpráva, že pro obrovskou část příslušníků tamní střední tříidy představuje problém náhly výdaj ve výši 400 USD, kdy by si museli půjčit, nebo zadlužit se. Dokonce byla uveřejněna odezva jednoho novináře, kdy nejprve ho ta zpráva pobouřila...avšak když nad tím začal uvažovat, tak dospěl k tomu, že i on - ač je docela slušně placen, musel by si zřejmě někde půjčit.
Číslicemi 400 USD, tj cca 10 000 korun.
V zemi, která na válkách většinou jen profitovala (samozřejmě že ne všichni tamní lidé) , kterou nepostihl Drang nach Osten, ani ji nepostihlo realsoc zaostávání, země (opět nesprávně volený termín) která ovládá po dekády zdroje ve všech koutech planety Země (a stejně je jí to málo), která disponuje vládou nad dolarem - tedy prostředkem po kterém baží jiné země i další entity světa coby po rezervě i směnném prostředku, který má vliv na hodnotu jejich měn, jejich ekonomik, jejich režimů...
Země vlády bílé rasy, slovníkem Whitemedia a spol.

Pokud používáte termín " střední třída", tak by dle Vás měla existovat i horní a spodní třída ?
No a tyto třídy nekonzumují ? Včetně bank, korporací.....ale i vládních struktur....
Včetně nemravné a marnivé poptávky......tažené taky dluhy....včetně prostředků jako jsou food stamps (obdoba potravinových lístků u nás po válce)....

Jsou dluhy fenomenem (zbožím, statkem) produktivním ?

Hezký den.

379427

15.5.2020 8:08

Odporní

vladimír7 213.?.?.?

židovskí rasisti, niekto v minulosti mal svätú pravdu.

379411

15.5.2020 8:47

Abych neztratil kontakt s děním v kinematografii,

Erwin 194.?.?.?

požádám jednou za rok, za dva, přátele, aby mi napsali tituly filmů, které bych měl shlédnout a které považují za díla s jistou kulturní hodnotou.
První otázkou k takovým titulům, kterou jim pokládám, je, zda se ve filmu filmové postavy bratříčkují s různými negry, mohamedány či asiaty. Pokud ano, film škrtám. Nepatří to do mého světa a do naší kultury. Dokážu přirozeně a pravdivě vnímat pouze takový film, kde hrají jen herci mé kultury.
Nejsem samozřejmě sám a naivně jsem se domníval, že klesající návštěvnost takových propagandistických sraček se podepíše na ziskovosti filmů a tvůrci se budou muset přizpůsobit požadavkům publika.
Tento článek a mnohé další naznačují, že tvůrcům filmů je to docela jedno a logicky se tak vkrádá myšlenka, jakoby jim „někdo“ tyto ztráty ochotně kompenzoval.

379413

15.5.2020 10:01

RE: Abych neztratil kontakt s děním v kinematografii,

siky 181.?.?.?

Reakce na 379413

Ano, samozřejmě, kompenzuje. Jedná se o zlodějský systém centrálních bank v rukou baksterů - právě žido-reptiliánských, jež si násilím udržují právo tisknout peníze, tzn. krást. Tím, kdo kompenzuje jejich projekty je tedy každý uživatel podvodné měny, což znamená každý.

379415

15.5.2020 10:46

RE: Abych neztratil kontakt s děním v kinematografii,

Jan Hanuš 77.?.?.?

Reakce na 379413

Stejný názor, jen se řídím podle úvodní fotky nebo stačí pár minut filmu. Multikulty ihned mažu, TV nesleduji.

379421

17.5.2020 7:56

RE: Abych neztratil kontakt s děním v kinematografii,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a0b.?.?.?

Reakce na 379413

To se hodně ochuzujete. Protože řadu jinak dobrých filmů by nikdy nenatočili kdyby tam nedali negra, asiata, homosexuála nebo trochu té feministické propagandy. To je v holémúdu povinnost jinak si ani neškrtnete. Jako za komančů v každém filmu musela být aspoň drobná agitka.

Když budete zcela důsledný tak zjistíte že úplně každý film propaguje nějakou ideologii nebo světonázor. Už na základě světonázoru režiséra. Indický film zase z principu musí být ovlivněn hinduizmem.

Třeba zásadní film jako je Matrix by nikdy nevznikl kdyby 2. roli neobsadil černoch a 3. roli jakási sufražetka v latexu. Přesto ten film nesl tak klíčové poselství, že museli povinně natočit nesmyslné 2. a 3. pokračování aby původní ideu rozmělnili a bagatelizovali.

O tom, že je naše planeta ovládaná neviditelnými bytostmi které nás využívají jako zdroj bioenergie se začalo naplno mluvit teprv nedávno. Přičemž to poselství bylo v Matrixu před 20 lety a natvrdo v "Oni žijí" ještě o 10 let dříve.
https://www.csfd.cz/film/1328-oni-ziji/prehled/

379455

15.5.2020 9:04

Společnostem jde především o zisk

Ten zlej 5.?.?.?

Autor nemá pravdu v tom, že společnostem by nešlo o zisk. Jde jim jen o zisk. Nesoulad faktu odrazování svých zákazníků s tímto tvrzením je pouze zdánlivý. Drtivá většina velkých amerických korporací je pyramida dluhů a jejich přežití je závislé na burze, půjčkách apod. Ty je mohou poslat ke dnu hned. Kdežto odliv zákazníků ne. Například tisk - enormní propady nákupů, protože lidem se nechce číst levičácká propaganda. Přesto noviny stále fungují, i když nevydělávají. Když peníze vyrábíte, je vám jedno, co zákazníci. Krásný příklad je Facebook. Nějak se mu moc do cenzury nechtělo, znamená to lidi, neproduktivní náklady atp. Najednou ze dne na den FB na burze oslabil a byl o 2 miliardy chudší. Pak vše šlo ráz na ráz. Aby byly korporace ziskové, je pro ně důležitý názor majitelů peněz, ne nějakých zákazníků, kteří to stejně budou muset koupit, protože na trhu nic jiného není. Firmy, které zlobí, nerostou.

379414

15.5.2020 10:03

Svět kapitálu bez hodnot

svatoslav.butora 2a00:x:x:x:x:x

Přeji hezký den všem, kterým jsou antihodnoty v hnusném Světě kapitálu cizí. Je potřeba mít duchovní a mravní zázemí, abychom k tomu co generuje tzv. Západní informační "kultura" a jejich "médiá" cítili HNUS a ODPOR. Je to přirozený odpor a hnus ke všemu, co je nelidské.... a oni, tI "oni" se tím informačním nemravním hnusem živí a šíří ho jako mor a špiní jejich krysím myšlením Svět Lidí a život a životní funkce Země. Svět Lidí a Svět Rozumu a duševního zdraví lidí a také environmentální prostředí Země je pod vlivem jejich "řízení" a pod vlivem jejich krysích nenažraných nemravných zvrácených myšlenkových systémů čím dál více podobný velkému krysímu doupěti. To je výsledek krysího působení Světa Sluhů Mohameda a Světa Sluhů Kapitálu přes jimi ovládané světovládní entity OSN/UN/ a tzv.EU. Je štěstí v neštěstí, že v USA se našly síly, které jsou schopné proti globálnímu působení těchto zparchantělých Sluhů Smrtihlava bojovat.
Tu u nás s krysími hodnotami zatím přímo nebojujeme, my je jen "demokraticky" odmítáme; ovšem je to nevýrazné a Svět Kapitálu bez hodnot s jeho krysími služebníky postupně vytlačuje naše kulturní a mravní zázemí diktátem antihodnot z centra tzv.EU. Celá soustava globalizace plodí krysí hodnoty. Proto není divu, že i Velká Zlá Černá Německá Paní je mediátorem ohavných krysích myšlenek Sluhů Světa Mohameda a Sluhů Světa Kapitálu přes jimi ovládanou OSN/UN/. Globalizace je sprosté slovo a "Mohamed" a "Issacson" mají globalizaci za hlavní část jejich náboženství.

379416

15.5.2020 10:05

Jen souhlasit

wes 81.?.?.?

Jsou to velci rasisti, a velice radi umi rasismus pripisovat jinym.
Prikladu, jak tlumit nasi populaci je opravdu mnoho, od alkoholu, pres hazard, homosexualitu, falesnou karieru, reklamu, ruzne gretizmy...
Pritom kdyz se ohlednu kolem, semtam se daji najit zvlastni rody, kterych jakoby se to netykalo a od vsech tech vlivu si drzi distanc.
Pridejme umele oddelovani generaci vyrokama typu "mladi museji byt nejlepe sami", co lze vylozit opravdu ruzne, pak mlada generace ztraci overene a overitelne informace a docela prirozene podleha reklamim vlivum. Trva dlouho, nez nabere zkusenosti, zpocatku si mysli o sobe prilis a nez se nadeje, tak jsou stari a kruh se opakuje. Zide a dalsi skupiny oznacovany jako Zide vyhravaji hlavne tim, ze jsou nadcasovejsi, a vnimaji lepe mezigeneracni souvislosti. Mozna i to jsem rekl spatne a lepsi by bylo rict - navozuji takove prostredi tem ostatnim, aby ty jejich mezigeneracni vazby narusili.
Mezi podobne mantry lze radit "stat je spatny vlastnik", jako kdyby to casto nebyli titez, kteri pred 50 let hlasite hlasali pravy opak.
V podstate jsme pak v pozici hadru ve vetru.
Krize jako tahle vsak nuti lidi premyslet a trenuje je. Mame slusny potencial si s vecma poradit. Akorat jsme se zatim nenaucili drzet lepe pospolu.
Treba i to Ceskoslovensko rozdelit byla z tohoto pohledu pitomost. Ano, da se udelat nejaka pratelska unie, dobre vim, ze v Bratislave nemohou resit Prazske problemy a naopak. Ale ten Brusel je tedkom lepsi? Kdyz se uz i nana Merkelova posere pred nanou Leyenovou ? Pritom jsou obe jen slepice, ktere bez zrni mohou cekat akorat na lisku?
V tomhle namichanem etnickem kokteilu na nasem uzemi tezko najit zpusob, jak vyjit. Paradoxne to dobre popsal reporyjsky Novotny, je to v podstate jen potvrzenim segregace jiste skupiny:
26:11 "pro mne je horsi predstava, ze by nam vladli lidi jako vy a madarsky domobrany a hlinkovy gardy, nez kdyby nam sem vladli ti muslimove".
https://youtu.be/Eu4n3Kkbbls?t=1571

Tez 36:13 "Vam se to nastesti nepodari, protoze stejne vas je ve skutecnosti malo"
Snad jeste nekdo pochybuje, ze se tito lide porad chovaji jako migranti?
Snazi se mocne uchytit a pak si zakladaji sva getta? Tohle je ten uzitek z michani rozdilnych kultur? Je jasne, ze nejde jen tak delit mouku od popela a stroje na to nejsou. Oni snad opravdu chteji znicit nase etnikum pomoci jinych najezdniku, se kteryma si troufaji poradit lepe diky jejich nizsimu iq a kulture. Dost pro to delaji. Nam prece staci nekyvnout. Rict tvrdsi, ne. Vsem, kdo lzou. At i oni respektuji stejna dohodnuta pravidla hry. Ne podle pocasi, ktere sami urci.
Zadne namesti, zadne hysterie, zadne hloupe referenda z ulice, nebo mdle a za nic neodpovedne koalice. Seriozni skolstvi, seriozni kvalifikace, a seriozni zastoupeni a strukturni spolky, obnova realneho hospodarstvi. Zpet k poradku, overovani, zkusenostem a organizaci.

379417

15.5.2020 10:17

Třetí strana mince...

siky 181.?.?.?

Zavražděný presidentský kandidát, vědec a parapsycholog Nikolaj Levašov se vyjádřil již dávno k tomuto problému: my běloši jsme legitimní majitelé této planety, jelikož ostatní rasy sem byly importovány z jiných světů nejen k vytvoření diversity, ale především kvůli azylu, jež potřebovaly kvůli galaktickým válkám (vedených primárně ze strany reptiliánů). Doma jsme tu především my, než oni.

A to další: tyto rasy nemají rozvinuté jisté mozkové struktury (na úrovni vyšších dimenzí), což usnadňuje jejich snadnější manipulaci a je to primární důvod migrační krize organizované dnes. Z toho samého důvodu byla hlavně západní Evropa na tak vysoké úrovni oproti ostatním, i když jsou tam i jiné faktory. A to chtějí zničit.

Mezi bělochy je mnohem vyšší procento lidí, jež chápou zločinnost NWO/MPWO a jsou schopni rozvinout své vědomí tak, že jejich systém logicky zanikne. Aby tomu zabránili, lifrují sem hordy co nejprimitivnějších násilníků, s nimiž můžou snadno manipulovat a štvát je proti nám.

Nikolaj Levašov se o nich vyjádřil jako o lidech s 'nízkou evoluční úrovní', kteří neprošli reinkarnacemi dnes nutnými k pochopení nutnosti boje proti globální diktatuře, za lidská práva, finanční sytém, atd. Jsou to právě hlavně lidé z Afriky a Blízkého východu, odkud dnes pochází většina migrantů.

379419

16.5.2020 10:07

RE: Třetí strana mince...

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 379419

Mohl byste uvest, kdy (zhruba, staci kdyz zaokrouhlite na tisice let ) a jak (staci zminit, netreba rozvadet dopodrobna konstrukci onech dopravnich prostredku) , popripade konkretne odkud (staci uvest prislusnou galaxii) , sem byli ti lide naimportovani ? I napr. jihoamericti tkzv. Indiani...nebo napr. Neandrtalci ?
No a vy sam mezi ne take patrite (snadneji jste manipulovatelny napr. Levašovem...) ?

Byla sem naimportovana z jinych galaxii treba i nejaka zvirata ? Ktera ?
A nejake veci taky ?

Hezky den.

379441

19.5.2020 9:30

RE: Třetí strana mince...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 379441

Já bych vám odpověděl. Ale podle dogmat p.Stwory jsme v této galaxii s 300 miliardami hvězd (g. Andromedy má rovný bilion) jediné inteligentní bytosti. A toto přesvědčení hájí s umanutostí A.Koniáše a nekompromisností svaté inkvizice. Což je jeho nezadatelné právo coby majitele tohoto webu.

Ale tím pádem si nové a převratné informace o inteligentních mimozemských formách života
(o kterých věděli jak staří Keltové, praslované a většina indiánských kultur - proč asi věnovali tolik energie a úsilí tvorbě astronomicky orientovaných staveb a kamenných observatoří - jen aby se pro zábavu mohli koukat na hvězdičky?)
budete muset na internetu dohledat sám a sám se v tom zorientovat, co jsou hollywoodské lži a manipulace a co může být pravdivé.

379495

20.5.2020 9:20

RE: Třetí strana mince...

siky 181.?.?.?

Reakce na 379441

Příspěvek zrušen pro hloupost a zaplevelování diskuze nesmysly. Editor

379516

15.5.2020 10:45

Rasizmus, jen něco zkopíruji ze zakázaného serveru White-media

Ji®ik 78.?.?.?

Šalamounovy ostrovy leží v jihozápadní části Tichého oceánu. Jde o desítky blízkých ostrovů zčásti pokrytých tropickým pralesem plným rozmanitých forem života.

Vědci zde hledali odpověď na otázku, jak se jeden druh rozdělí na dva druhy. Co je příčinou, že se z jednoho druhu oddělí skupina, která se postupně stane novým samostatným druhem ?

Vědci studovali jeden druh místního ptáka, který se právě nachází na začátku procesu rozdělování na dva samostatné druhy. Jde o ptáka z čeledi Monarchidae - lejskovcovití, který má černě zbarvený vršek těla a červenou spodní část.

V jedné části Šalamounových ostrovů, na ostrově Makira, došlo u místní populace tohoto druhu ptáka k mutaci genu MC1R, který reguluje produkci barviva melaninu a tím určuje zbarvení peří. Ptáci z této místní populace tím ztratili červené zbarvení břicha a zbarvili se kompletně do černa.

Pak vstoupily do hry instinkty, které u lidí nazýváme termínem xenofobie / rasismus. Vědci zjistili, že obě skupiny se spolu přestaly míchat. Originálně zbarvení ptáci začali ty černé považovat za cizince a přestali se s nimi křížit. Ani černí nejeví zájem o hledání partnera mezi dvoubarevnými.

Jelikož černí nositelé nové mutace se nemohou míchat s těmi původními, originálně zbarvenými, nedochází k výměně genů. Jejich mutace se tak nemůže přenést do celé populace.

A tím byl zahájen celý proces vzniku nového druhu. Z původního se oddělila skupina ( nový poddruh, neboli rasa), která směřuje k tomu, že se v budoucnu stane novým samostatným druhem.

V průběhu příštích tisíciletí dojde vlivem náhody, nebo přizpůsobování měnícím se podmínkám k dalším mutacím, k dalším a dalším změnám v genofondech těchto dvou skupin. Tyto kumulující se změny způsobí, že se ta původní a ta nově zbarvená populace budou navzájem více a více odlišovat a vzdalovat. Mutace se nebudou přelévat, neboť vlivem xenofobie/rasismu nedochází k vzájemnému křížení. A jednou už budou tak odlišní, že bude možné ty nové, černě zbarvené oficiálně prohlásit za nový druh. A proces stvoření tak bude dokončen.

Pokud by nedošlo ke xenofobii / rasismu, tak by se všichni míchali mezi sebou a mutace způsobující černé zbarvení by se postupně rozšířila do celé populace a změnila by celý druh.

Je tedy jasné, že xenofobie a rasismus hrají v tomto procesu klíčovou roli. Pokud změna na úrovni genů vyvolá viditelnou odlišnost, na což reaguje původní populace tím, že začne tu novou považovat za cizí, začne rozlišovat na My a Oni a přestane se s ní křížit, pak je odstartován proces zrození nového druhu.
Závěr

Xenofobie a rasismus tedy hrají roli v procesu stvoření nových forem života a napomáhají k rozmanitosti a rovnováze na Zemi. Musíme tyto přirozené síly chránit a podporovat [mrknutí jedním okem]

Jinak souhlas s kolegou ohledně Lavašova.

379420

15.5.2020 10:46

za tohle by měli viset

Adam.......... 2a02:x:x:x:x:x

Tak za tohle by měl někdo viset.

379422

15.5.2020 17:56

Mravní rozklad "civilizovaných" národů na všech frontách...

Miroslava 46.?.?.?

Malý národ nejenže drží otěže moci a financí tohoto světa, ale má ohromný vliv i v kulturním světě, bohužel více v negativním aspektu. Jenže i my sami temné kultuře často napomáháme, volíme-li vulgární a hnusný obsah, za nějž dokonce rádi zaplatíme. Pornografie přináší kolosální příjmy, nízký obsah je mnohem atraktivnější s desítkami milionů zhlédnutí a ohromné zisky jdou do kapes právě těch temných producentů.
Z výchovně vzdělávacího systému byla pedagogika jako systém mravního povznesení eliminována. Napomáhala u dětí již z dětství formovat mravní city a svědomí. Dnes již ve školách dávno není, máme přece svobodu. A když člověk stojí před volbou, na co koukat, co poslouchat, číst, tak většinou volí ne to, co jej duchovně a mravně povznáší. Zkusme položit na stůl dva časopisy, na jednom bude velký titulek o smyslu života a na tom druhém vulgární fotografie. Ve většině případů nahlédneme do toho druhého. Tak to vidíme i v každodenním životě, kdy bulvární tisk má mnohem větší náklad než seriozní vydání nebo třeba film, aby upoutal pozornost, musí obsahovat buď krvavé, anebo nestoudné sexuální scény.

A malý národ typu Maxe Isaacsona dělá na úpadku národů ( zvláště těch „civilizovaných a nejvyspělejších“) svůj byznys...

379431

15.5.2020 19:40

souhlas s poznámkou

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 51.?.?.?

Souhlasím s vaší závěrečnou poznámkou, Vladimíre.
Co mě na té korona-pakárně štvalo nejvíc, byl ten "zákaz sexu".
To mimořádně teplé předjaří se mi, slovy klasika, silně vráželo do poklopce a já měl opravdu chuť si najít novou známost.
A pak přišla ta iluminátská pakárna.
A žena coby tvor emotivní, stádní a submisivní, té masírce podléhá bohužel víc než muž.

379433

15.5.2020 22:51

Z hlediska zbývajících 3% obyvatel planety "" Reklama a válka proti bělochům – pokračování

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 51.?.?.?

Kolaps kultury a civilizace je blízko protože je prostě nemá kdo zastoupit. Nikdo se nestará jako oni komplexně o domovy a prostředí pro lidi a egoisté stylu opičích tlup rozmetají vše kudy potáhnou.

379436

18.5.2020 16:44

na Zvědavci řádí ilumináti ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a0b.?.?.?

Tohle je fakt podivné buď tu V.Stworovi řádí ilumináti nebo reptiliáni nebo obojí.
Napřed tu bylo asi 22 komentářú, pak se ten počet snížil na 18 a dnes dokonce na 17.

Že nějaké komenty V.Stwora zcenzuruje, to bych pochopil. Ale že je uveřejní a až později záhadně začnou mizet, to je fakt dost divné a pro mě těžko pochopitelné.

379478

18.5.2020 18:05

RE: na Zvědavci řádí ilumináti ?

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 379478

Zcenzurováno až poté, co větev s nesmysly neustále rostla. Idiotismus, že tady řádí nějací reptiliáni nebo jiné příšerky z vesmíru, vám možná bude trpět Mašek na bývalém osud.cz, ale tady to nepatří. Stejně jako nesmyslná vazba mezi 5G sítěmi a koronavirem. Obojí budu mazat, protože nízká, až hloupá úroveň diskuze snižuje hodnotu tohoto webu.

379481

18.5.2020 18:31

RE: na Zvědavci řádí ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 379481

> nízká, až hloupá úroveň diskuze snižuje hodnotu ...

Tentokrát jste trefil hřebíček, pane Stworo. A co soudíte o korelaci úrovně diskusí s výší příspěvků?

Přeji pěkné dny

Vojta

379482

19.5.2020 9:14

RE: na Zvědavci řádí ilumináti ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 379481

Je to vaše nezpochybnitelné právo mazat příspěvky na vašem webu.
Ale úroveň vašeho webu si snižujete jen vy sám. Protože jste zaspal dobu a vaše názory se zasekly ve stylu myšlení illuminátské éry a amerických neoconů v době před 20 lety.
Ještě bych pochopil, že máte problém prokouknout ten nesmysl co nám tisíc let cpou do hlavy církve, že jsme ve vesmíru s miliony galaxií a desítky biliónu slunečních soustav jediné inteligentní bytosti.
Mě samotnému to trvalo 30 let.

Ale co nechápu, že jste dosud nevstřebal zcela logické (ale náročné na pochopení) učení V.V.Pjakina a thinktanku FKT které jako jediné vysvětluje to co se teď na globální úrovni děje. Na rozdíl od Sakera, Robertse a pod, kteří jsou jako vy beznadějně zamotaní v neoconském výkladu politiky a zcela jim uniká postup globálního řízení. A proto jim nic nevychází a jeden článek popírá ten další.

379494

Příspěvků: 23

15.05. 08:05 Velekněz Ratata  Já bych k tomu jenom přičinil (obligátní) poznámku
15.05. 12:35 Joseph Chlor  Bez produkce není kšeftu. Ale i naopak.
15.05. 08:08 vladimír7  Odporní
15.05. 08:47 Erwin  Abych neztratil kontakt s děním v kinematografii,
15.05. 10:01 siky  RE: Abych neztratil kontakt s děním v kinematografii,
15.05. 10:46 Jan Hanuš  RE: Abych neztratil kontakt s děním v kinematografii,
17.05. 07:56  RE: Abych neztratil kontakt s děním v kinematografii,
15.05. 09:04 Ten zlej  Společnostem jde především o zisk
15.05. 10:03 svatoslav.butora  Svět kapitálu bez hodnot
15.05. 10:05 wes  Jen souhlasit
15.05. 10:17 siky  Třetí strana mince...
16.05. 10:07 Joseph Chlor  RE: Třetí strana mince...
19.05. 09:30  RE: Třetí strana mince...
20.05. 09:20 siky  RE: Třetí strana mince...
15.05. 10:45 Ji®ik  Rasizmus, jen něco zkopíruji ze zakázaného serveru White-media
15.05. 10:46 Adam..........  za tohle by měli viset
15.05. 17:56 Miroslava  Mravní rozklad "civilizovaných" národů na všech frontách...
15.05. 19:40  souhlas s poznámkou
15.05. 22:51  Z hlediska zbývajících 3% obyvatel planety "" Reklama a válka proti bělochům – pokračování
18.05. 16:44  na Zvědavci řádí ilumináti ?
18.05. 18:05 Vladimír Stwora  RE: na Zvědavci řádí ilumináti ?
18.05. 18:31  RE: na Zvědavci řádí ...
19.05. 09:14  RE: na Zvědavci řádí ilumináti ?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 38 čtenářů částkou 10 202 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 0

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 1

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

Měnové kurzy

USD
21,00 Kč
Euro
25,56 Kč
Libra
29,72 Kč
Kanadský dolar
17,38 Kč
Australský dolar
16,54 Kč
Švýcarský frank
23,37 Kč
100 japonských jenů
19,32 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 686,02 Kč
1 unce stříbra
578,13 Kč
Bitcoin
1 220 968,99 Kč

Poslední aktualizace: 10.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 326