Diskuze k článku

Pavel Novotný: Na Bartošové budeme parazitovat, až ji zabijeme

Příspěvků 28

6.5.2020 2:00

Morálka Vyvolených

Gój 46.?.?.?

Soudruh Řeporyjec šíří své "hodnoty" na Parlamentní listy.cz. Přečtěte si jeho názory. Domnívám se, že se zásadně neliší od "hodnot" nejen ODS, ale i "demokratického" bloku, ANO nebo Aspen kliky ČSSD. Košer zmetek místo plné lsti předstírá jakousik upřímnost. Je to zrůda podobná Kartousovi, Drahošovi, Fendrychovi, Šafrovi, a aby výčet byl gendrově vyvážený, Fridrichové, Jourové, Petře Procházkové nebo soudružce Šabatové.

379186

13.5.2020 9:40

RE: Morálka Vyvolených

ruzyne 37.?.?.?

Reakce na 379186

S Bartošovou to řek celkem idiotsky upřímně a nebyl to on, osobně kdo by jí někam dohnal, z jeho strany to bylo spíš smutné konstatování. Základem bulváru jsou lidé kteří ho čtou. Bulvární novináři nejsou žádný příkladní mudrcové, jako spíš vypitý hlavy a novotný není výjimka.

379351

16.5.2020 15:30

RE: Morálka Vyvolených

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 379351

Kdo formuje kulturní a sociologické prostředí současnosti?
Říká vám něco bezstrukturní řízení? Nebo myslíte, že ti pisálci si sami vybírají, jaký typ informací budou šířit?

Novotný zde řekl pravdu a vypovídá to o jeho morálce šmejda, kdy zničený lidský život jiného člověka mu je uplně u prdele. Senzace a prachy jsou pro něj přednější.

Holt fašistické Deuteronomium a Izajáš v moderní formě bulvárního press-tituta.

379447

6.5.2020 8:35

Židovský rypák z Řep

Čech 37.?.?.?

V nějakém interview co je na YouTube o sobě tvrdí, že "je chytrý, protože je Žid".

Ten zmrd, a žřejmě i Kolář a Hřib, nemluví za Čechy ale za Židy!

Až vám v Rusku odmítnou něco prodat s poukazem na Novotného a na to že jsme náckové, tak jim řekněte "Éto nět Čechy, éto Jevréji!"

379194

6.5.2020 11:20

DOPLNĚNÍ: RE: Židovský rypák z Řep -

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

Reakce na 379194

St 16.4.2014 ČT24 Dělníci bulváru

Možná ta pasáž, podle zmínky o jistém původu, pochází z tohoto zdroje...
Doporučeno všem voličům ODS a aplaus ve stoje!

379203

6.5.2020 20:17

RE: Židovský rypák z Řep

wes 81.?.?.?

Reakce na 379194

Novotný reagoval rezolutně: „Židé objektivně v průměru inteligentnější jsou, s tím nic nenaděláš. Za Okamurou by slepě nešli, navíc, oni nešli dobrovolně, lidi jako ty je strkali do dobytčáků,“ odpověděl.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pave...
Děkuji za informace a projevený zájem. Relevance nulová. Nikdo tě neslyší, nikoho nezajímáš, nic z toho nebude! Nesnáším čeládku ve světnici, už mě, prosím, neotravu, mám důležitou práci. Pomocné síly v zemědělství jsou den ode drzejší.
https://www.parlamentnilisty.cz/profily/Pavel-Novo...
Nebojím. Nic jsem neudělal. Necítím vinu. Dostanu rok podmínku max. Ale jako ve stropu. Pak ještě pojedme dohrávky, já vždycky všechno vím jak bude. Ale nepodmíněný trest nedostau. Vím to. Mám zkušenosti. Je nepodstatné, že se kriminalisté musí tak trochu podrobit dikátu. V klidu mě odstíhají, státní zástupce jim to vrátí, předělají to, nakon...

O sobe rika 1:13, ze "jsem polovicni Zid a vy jste Goj...", resp. 11:50 A.Bartos "Cech a Zid":
http://www.nwoo.org/2015/12/11/adam-b-bartos-pavel...

379222

6.5.2020 8:50

Milý židovský fešák

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Chce kandidovat do poslanecké sněmovny. Určitě ho podpoří všichni dostupní Klausové. Inteligentní lidi je potřeba na všech duležitých místech.

379195

7.5.2020 3:39

RE: Milý židovský fešák

-x- 46.?.?.?

Reakce na 379195

Fešák je vykastrovaný pes. [mrknutí jedním okem]

379226

6.5.2020 9:22

Kdo se povýší nad ovčany?

JanN 2a02:x:x:x:x:x

Fajn. Kdo ze Zvědavců podá na pana Novotného trestní oznámení? Pořád tu čteme, jak jsou obyčejní lidi hloupé, zbabělé, občansky neaktivní ovce, které si nechávají dobrovolně kálet na hlavu od podobných škodičů. Kde tedy najdeme ucelený seznam všech desítek/stovek trestních oznámení podaných statečnými, uvědomělými, občansky vysoce aktivními Zvědavci na Novotné, Hřiby, Bureše, Jourové, neziskovky, novináře atd za posledních x měsíců/roků? Předem dík za odkaz.

379196

6.5.2020 11:07

RE: Kdo se povýší nad ovčany?

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 379196

>Kdo ze Zvědavců podá na pana Novotného trestní oznámení?

Ono je to s tím podáním složitější. Museli bychom žít v právním státě, aby to mělo smysl. Ale ve státě, kde je justice pod botou těch stejných Novotných, by to bylo jen házení perel sviním. Zbytečná energie a ještě na sebe podavatel přivolá pomstu.

A to nemluvě o tom, že samotná formulace a výklad našich zákonů je natolik pružná a komplikovaná, že by se jen obtížně hledal, jaký že to zákon vlastně Novotný porušil.

379200

6.5.2020 16:22

RE: Kdo se povýší nad ovčany?

JanN 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 379200

V tom případě by bylo fér pozdržet se dalších dehonestujících komentářů vůči "ovcím", "ovčanům", "tupým gójům" apod. On s tou českou justicí už měl zkušenost v tomhle státě téměř každý. Když ne osobně, tak minimálně v rodině. A pomstu na sebe nechce přivolávat taky žádný racionálně uvažující občan starající se o rodinu a mající na krku hypotéku.

Takže buďto prokázat občanskou statečnost a jít příkladem, nebo se přestat nadřazovat nad ostatní, a u každého článku a zprávy "Ve zkratce" nesvádět alibisticky současný stav na zbabělost zbytku republiky. Protože pokud se nechtějí do podávání trestního oznámení pouštět stateční a uvědomělí Zvědavci, kteří by se mohli alespoň zaštítit nějakou komunitou a webem s nějakým renomé, těžko to vyžadovat od jednotlivců s vlastními problémy a bez jakékoliv záštity - táty od rodiny, dělníka v továrně, mámy samoživitelky, důchodce v pečovateláku, živnostníka, studenta atd. Tzn, drtivé většiny republiky. Díky.

379212

6.5.2020 17:10

RE: Kdo se povýší nad ovčany?

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 379200

>Ono je to s tím podáním složitější. Museli bychom žít v právním
>státě, aby to mělo smysl. Ale ve státě, kde je justice pod botou těch
>stejných Novotných, by to bylo jen házení perel sviním.

- nuž, ja to vidím ešte ABSURDNEJŠIE. Pretože :
1. Novotného si zvolili ovčania v celej jednej pražskej štvrti. Názory voličov městské části Praha-Řeporyje zrejme sú podobné názorom ľudí vo zvyšku Prahy. Navyše je funkcionár druhej najväčšej polit.strany . Z čoho vyplýva, že je ukážkou výraznej vzorky z ovčanov štátu.

2. Vzhľadom na bod.1. možno predpokladať, že v demokratickom štáte je názorový prúd výraznej časti národa tiež súčasťou právneho systému štátu. V demokracii je právo odvodené od morálky ovčanov.

3. Vzhľadom na bod 2. je jeho konanie (skoro ?) zhodné s právnym systémom štátu, alebo aspoň mu blízke.

Takže - nie je DôVOD Novotného žalovať. Zrejme je nemorálny samotný právny systém.

A ešte : Nakoľko výrazná väčšina predstaviteľov štátnej moci nenamieta proti Novotného konaniu - je treba predpokladať, že štátna moc demokraticky zvolená (aj opozícia) je v zhode s Novotným.

379214

6.5.2020 16:59

RE: Kdo se povýší nad ovčany?

Kadlik 109.?.?.?

Reakce na 379196

A kcemu by to jako bylo ? Vyhazovat penize za trestni oznameni kdyz mate 100% jiste ze Justicni mafie se tim ani nebude zbyvat poripade to akorat schodi ze stolu v nehorsim pripade si smlsou na statecnem obcanovy a finacne ci trestene ho zlikviduji ! Nebudte najivni nezijeme v pravnim state !

379213

7.5.2020 13:24

RE: Kdo se povýší nad ovčany?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 379196

Milý Jane,já tlačil trakař v roce 1950,takže pamatuji,že jakékoliv trestní oznámení se hodilo počátkem 1990 pod stul. Zejména takové,které smrdělo VYMAHATELNOSTÍ PRÁVA. Udělej si,pokud máš tu možnost OSTROVNÍ bydlení s vlastní elektřinou,vlastní vodou a na systém hod FAKÁČE.

379242

6.5.2020 10:25

odkaz na daný rozhovor

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

rozhovor Pavla Novotného pro idnes dne 22.7.2013
https://www.idnes.cz/revue/spolecnost/pavel-novotn...

379197

6.5.2020 11:13

Co na toho Novotného ODS ?

R.E. 46.?.?.?

No, co by měla říkat strana klausovských ýbermenšů, která je plná ekimáků se vším všudy a líbačů prdelí šlechty a germánů ?!

Fiala, nynější šéf strany a bývalý šéf české pobočky kalergiho pohrobků z Panevropské unie je z rodu těch, kdož si dopřával jeden druhému zvláštního zacházení od německých nacistů (jeho otec a strýc si jako kluci prošli koncentrákem, protože jejich matka byla židovka) a tak se nedivme podpoře, kterou dnes zahrnuje právě to hovado Novotné a že ke všem těm jeho excesům okolo vlasovců využívaných k potlačování protihitlerovského odboje a likvidacím povstání v ghettech mlčí jako pěna i jinak velmi a ke všemu kritická židovská obec !!!

Přístup a míněnáí eskimáků, zahraniční šlechty a germánů vůči nám je dostatečně jasný a cíle ODS také, takže proč a čemu se divit?!
Fiala s Novotným & Comp. jen dokončují co Klaus a jeho kamarádi z "prognosťáku" začal i když předvádi ty "vlastenecké" velmi pozdní tanečky. Jemu nevadí, kam tenhle stát a národ ve své době posunul, jeho jen sere, že dnes nemá na něj takový vliv, jaký by on a jeho rodina potřebovala...

Je potřeba si přečíst tu Dolejšího "Zprávu o Velké listopadové homosexuálně-sionistické revoluci", přiložit ji na výjev, který vidíte z okna svých domovů a budete mít před očima kompletní a všemi barvami zářící obraz cílené likvidace státnosti i národa, který téměř zcela ztratil zdravý rozum a pud sebezáchovy a nechá si vnucovat eskimáky naprosto stejné zhovadilosti (vytváření deep state), které trvale a neléčitelně ochromily už před více, než půl stoletím USA a teď se o to snaží s větším či menším úspěchem i všude, kam dohlédnou a kde po nich zůstává jen chaos, bída a zmar...

A Novotný je právě ten úderník, který pro ně pracuje v plném nasazení a rozeštvává lidi, ničí jim životy a bude to dělat tak dlouho, dokud se někdo nenasere a nezakroutí mu krkem, při kterém zas bude kvičet jako podsvinče, že je chudák a otloukánek a že vše se vždy svede na něj a on to přitom vždycky myslel s každým jen dobře, neb mu to přikazuje jeho víra a jako věřící člověk by se nikdy žádného svinstva nedopustil...[chechtot]

379201

6.5.2020 17:55

Myslím si, že to málokoho překvapí.

Joseph Chlor 89.?.?.?

Že jsou lidé prodejní i pokleslými (ovšem kdoví zda v tomto případě nejde spíše o nešťastníka, duševně nemocného člověka - zřejmě nejen porucha osobnosti ale ještě i něco jiného).
Daleko hroznější je ten fakt, že tyto lidi (dobrovolně ???) volí, v údajně svobodných (komodifikace - daná právě že i tím působením bulváru, tohoto žánru projevů lidských vášní silně existenci svobodného rámce zpochybňuje) volbách . To je děsivé. Tady už nejde jen o fiasko vzdělávacího systému, tady jde o víc....

Např. Hitler také nebyl nebezpečným sám o sobě, takřka nikomu nebyl schopen ublížit. Až když získal určitý počet příznivců.
I když...zdá se že v tomto ho zmíněná osoba trumfuje, zřejmě dokázal ublížit člověku (sám to dokonce přiznává, že chce být nelidskou hyenou ) i v časech, kdy , krom svých mecenášů a čtenářů (čtenářky prominou) , žádné příznivce neměl, určitě ne ve smyslu politicky (což ovšem bývá vesměs také jen a jen o ekonomickýych motivacích) motivovaných příznivců.
Takže jedna nula pro dotyčného.

No, musí mít z něj asi pan přeceda Fiala radost, sám si totiž rád udržuje pověst slušného člověka. Na to dbá, o to stojí. Že by stál i o takové voliče a příznivce ODS, kteří zvolí Novotného a podporují ho ?!?? To se mi nechce věřit....asi to vše bere z křesťanského hlediska, tedy že Novotnému odpustí i ten hyenismus...
To je akceptovatelné, katolíci to tak mají zařízené, ale i katoličky. Výhodné, že ?

Douška.
Nicméně je poměrně neotřelé, když nějaký parazit sám veřejně přizná, že je parazitem (" ...Na Bartošové budeme parazitovat, až ji zabijeme, řekl Novotný..." )..... a že dál chce být parazitem. A třeba až za hrob (jiné osoby, samozřejmě). To zase klobouk (přecednický ??) dolů......
To určitou dávku schopnosti sebereflexe i odvahy vyžaduje, byť by byly zvrácené.
To bychom také měli akceptovat. Všichni, i nekatolíci (nekatoličky prominou).
Ovšem odporuje to těm úvahám, které uvedl na trh myšlenek a pocitů už kdysi dávno Lúkianos, v knize "Šlehy a úsměvy". Z kterých by mimochodem mělo vyplývat , že Novotný potřebuje Rusko na věčné časy a nikdy jinak..
[velký smích])))

379215

6.5.2020 18:37

Je to horší, než si myslíme...

siky 190.?.?.?

Ivetu nezabil žádnej bulvár, ale psychotronická zbraň BIS. Tenhle plk byl jen na jejich objednávku, aby odvedl pozornost od tohoto tématu a skutešné příčiny smrti mnoha lidí. [naštvaný]

379219

6.5.2020 20:57

RE: Je to horší, než si myslíme...

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 379219

Doporučuji vám urychleně navštívit specialistu na poškození mozku vzniklé působením psychotronických zbraní a následné nepřeržité nošení čepice z alobalu. Nevím ale, jestli už není pozdě na účinnou léčbu...

379223

7.5.2020 17:08

RE: Je to horší, než si myslíme...

siky 181.?.?.?

Reakce na 379223

Už zase? Urychleně? Tenhle vůl už mele měsíce nebo roky furt to samý.. [zmaten]

379251

7.5.2020 11:49

RE: Je to horší, než si myslíme...

čo 95.?.?.?

Reakce na 379219

psychotronické zbrane dávno existujú a používajú sa. Ale prečo Bartošová, v čom jej prisudzujete takú dôležitosť, aby ju niekto "sundal" takouto zbraňou?

379235

7.5.2020 17:19

RE: Je to horší, než si myslíme...

siky 181.?.?.?

Reakce na 379235

Samozřejmě, ale jsou stále sofistikovanější a hlavně rozšířenější. Je to tedy časovaná bomba. Pokud si všímáte, vraždy hvězd nejsou ničím výjimečným, i třeba v USA. V rétorice CIA se tomu říká 'antikulturní tvorba', co by důvod k fyzické či jiné likvidaci. Seznam je dlouhý. Dalším důvodem je to, že Iveta nepodepsala žádnou drakonickou dohodu s elitami či entitami, byla v tomto ohledu tedy svobodná, čímž nejenže zabírala 'místo na slunci', ale vyvolávala tím i pekelnou závist, a to konkrétně ze strany satanistů, jež za toto pochybné výsluní slávy obětovali svoji duši. A pokud se zde zeptáte, kdo konkrétně, byla to Lucie Bílá.

379252

7.5.2020 21:40

RE: Je to horší, než si myslíme...

-x- 46.?.?.?

Reakce na 379252

Dobrý den.

A nějaké zdroje pro Vaše tvrzení uvedete nebo?

379261

8.5.2020 2:03

RE: Je to horší, než si myslíme...

siky 181.?.?.?

Reakce na 379261

Zdroje na co nebo? Čtete konspirační teorie?

379265

8.5.2020 7:04

RE: Je to horší, než si myslíme...

Rada 37.?.?.?

Reakce na 379252

Tohle si bohužel už dlouho myslím taky.To s tou Bílou dle mého sedí.

379266

7.5.2020 12:02

Ani Hříbeček se nenechal včera zahanbit

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

„Je třeba si připomenout, že Rudá armáda dorazila do Prahy 9.května jako do fakticky svobodného města. Sověti tak nenesli hlavní zásluhu na jejím osvobození“.
Ještě jsem nečetl kolosálnější pitomost, než je tahle. Měla Praha někdy ve své historii, ve svém vedení většího dějepisného primitiva, než je tenhle pomatenec, který zřejmě nevlastní ani nejprimitivnější schopnost uvažovat o příčinách a následcích jevů a o jejich logické provázanosti? Neměla. Ten si nikdy nepoloží otázku, proč Pražané – když jak říká, že Sověti nenesli hlavní zásluhu na osvobození Prahy – neuskutečnili své vítězné povstání třeba v roce 1941, nebo 1942, nebo 1944 a proč s tím čekali až se Rudá armáda v 45ém hnala dolů z Krušných hor a od Brna? Nebo v 1939, ale tehdy Václavské náměstí mluvilo jiným jazykem. Jazykem předků hříba, koláře, novotného, v. moravce, schwarzenberga – vždy malým písmenem. Bez té Rudé armády za zády, ta velká síla, na kterou v tu chvíli naší právem spoléhali, by se povstání nikdy nekonalo, nikdy by na ně nikdo ani nepomyslel – Schörner, 900 tis. zdivočelých, vystrašených fašistů, rozezlených svými slovanskými otroky…. Komu asi bylo adresováno „Praha volá o pomoc“ a „„Govorit Praga, sročno parašutnoj poddjeržki““, právě dnešního dne, před 75 lety, esesákům-vlasovcům snad?
Je zde ale šance – budou-li dějiny tak obratně-barbarsky přepisovat takoví kre…i, má pravda přece jen šanci přežít. Ne zvítězit, zatím stačí přežít. Zatím.

379236

7.5.2020 12:55

Řeporyjec prasečí (Süs řeporyjensis)

RomanTička 94.?.?.?

D-fensova "teorie zmrda" nám říká, že ZMRD je v původním slova smyslu nepovedený výsledek rozmnožovacího procesu. V přeneseném slova smyslu je to značně neoblíbená osoba s odpudivými charakterovými vlastnostmi. Řekl bych, že v případě tohoto prasečího řeporyjce jde o oba významy v jedné osobě.
Být židlí je sice dneska v módě, a svoje židlovství "najednou" objevuje čím dál víc lidí, i já sám jich několik znám, ale řeporyjcovi bych jeho žizmrdí původ i věřil.. A některá z jeho babiček či prababiček si to někdy rozhodně na hnoji rozdala s prasetem a došlo k vzácnému genetickému jevu, totiž smísení genů z několika pohlavních styků v jednom embryu.....

379241

8.5.2020 0:42

S kým máme tu (ne)čest

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

https://www.televizeseznam.cz/video/real-talk/pave...

379264

Příspěvků: 28

06.05. 02:00 Gój  Morálka Vyvolených
13.05. 09:40 ruzyne  RE: Morálka Vyvolených
16.05. 15:30 vousy13  RE: Morálka Vyvolených
06.05. 08:35 Čech  Židovský rypák z Řep
06.05. 11:20 ObcaneCR.cz  DOPLNĚNÍ: RE: Židovský rypák z Řep -
06.05. 20:17 wes  RE: Židovský rypák z Řep
06.05. 08:50  Milý židovský fešák
07.05. 03:39 -x-  RE: Milý židovský fešák
06.05. 09:22 JanN  Kdo se povýší nad ovčany?
06.05. 11:07 Vladimír Stwora  RE: Kdo se povýší nad ovčany?
06.05. 16:22 JanN  RE: Kdo se povýší nad ovčany?
06.05. 17:10 libertarian  RE: Kdo se povýší nad ovčany?
06.05. 16:59 Kadlik  RE: Kdo se povýší nad ovčany?
07.05. 13:24  RE: Kdo se povýší nad ovčany?
06.05. 10:25  odkaz na daný rozhovor
06.05. 11:13 R.E.  Co na toho Novotného ODS ?
06.05. 17:55 Joseph Chlor  Myslím si, že to málokoho překvapí.
06.05. 18:37 siky  Je to horší, než si myslíme...
06.05. 20:57 Lovec idiotů  RE: Je to horší, než si myslíme...
07.05. 17:08 siky  RE: Je to horší, než si myslíme...
07.05. 11:49 čo  RE: Je to horší, než si myslíme...
07.05. 17:19 siky  RE: Je to horší, než si myslíme...
07.05. 21:40 -x-  RE: Je to horší, než si myslíme...
08.05. 02:03 siky  RE: Je to horší, než si myslíme...
08.05. 07:04 Rada  RE: Je to horší, než si myslíme...
07.05. 12:02  Ani Hříbeček se nenechal včera zahanbit
07.05. 12:55 RomanTička  Řeporyjec prasečí (Süs řeporyjensis)
08.05. 00:42  S kým máme tu (ne)čest

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

33

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 62 čtenářů částkou 11 696 korun, což je 33 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 0

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 2

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 4

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 1

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 5

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 8

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 4

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Zajímavá úvaha o nelogickém postupu v případě COVID10.04.21 15:15 Česká republika 7

Pokrová radnice v Budapešti vztyčila duhovou sochu Svobody v BLM pokleku. Vydržela 24 hodin09.04.21 12:27 Maďarsko 2

Colorado: Vakcinační síť Covid vakcín Johnson & Johnson byla uzavřena kvůli nežádoucím účinkům09.04.21 08:00 USA 0

Odsouzení muslimové znovu před soudem09.04.21 04:30 Turecko 0

Měnové kurzy

USD
21,62 Kč
Euro
25,90 Kč
Libra
29,89 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,72 Kč
Švýcarský frank
23,51 Kč
100 japonských jenů
19,88 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,70 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,54 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 468,72 Kč
1 unce stříbra
563,35 Kč
Bitcoin
1 334 954,44 Kč

Poslední aktualizace: 16.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 218