Diskuze k článku

Hodnotová analýza a národní obrození?

Příspěvků 44

25.4.2020 3:54

V aW

zarathustra 2001:x:x:x:x:x

Jsem rad ze zminujete Voskovce a Wericha. Zvedavec ma dobre zpravy a slusne komentare.
Zminit Voskovce nebo Wericha na Aeronetu tak by se tam diskutujici pomatli vztekem nebot maji dobre vygumovanou hlavu od pana VK ze za vsechno muzou zidi.
V komentarich se tam najdou takove klenoty jako ze atheismus vymysleli zidi aby mohli na gojimi. Nebo ze F. Nietzsche bil zid. Sam VK nazyva zidy NOSATY PANI SE ZAKRIVENEJMA ZOBAKAMA. To je zurnalistika jak noha. Umim si predstavit nosateho pana ale nejak uz me nejde tam pridat ten zakrivenej zobak.
VK radoby vlastenec zasitej v nemecku neustale narika jak se ublizuje rusku ale server ma registrovanej v Americe na kterou neustale nadava.
Kdyz na neho nekdo chce podat trestni oznameni tak hned krici -NAS NEMUZETE ZALOVAT my jsme chraneni Americkou ustavou.
Zvedavec je solidni zpravodajstvi prinasi zajimave clanky a Zvedavec si nic nevymejsli jako ten pan VK na AE NEWS.

378900

25.4.2020 13:15

RE: V aW

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 378900

Já se dost divím, že Zvědavec Váš komentář pustil. Já si osobně myslím, že zdejší šéf je poctivý chlap hledající pravdu. A to že ho drží celou dobu. Ne, že by se nemýlil, ale je poctivý. Ale píšu hlavně kvůli AeNews. Já jsem ho dřív dost četl a leccos jsem bral. Takže se nedivím těm, kdo to taky berou. Ale mně se úplně zhnusil až k opovržení. A napíšu vám proč. Ne kvůli židům.. Něco daleko horšího mě zhnusilo. Protože čtu dost alternativních webů. A je tu do očí bijící věc: Uvažte, čím se liší AeNews od všech ostatních. Uvažte. Chvíli uvažujte. Nevíte? Nevidíte to? Máte zastřené oči třeba tím psaním o židech? Prozradím vám tedy trpkou pravdu: AeNews se liší od všech ostatních superdetailními informacemi, které nikde jinde nejsou. Ještě nechápete? Copak si myslíte, že AeNews má stovky investigativců, kteří pro něj pracují? Naivkové. Je jediná, opravdu jediná možnost. AeNews dělají státní bezpečnostní služby. Nelze jinak. Nevím, kterého státu. Ale jedno je jasné jak facka: S AeNews musí ten, kdo si to uvědomil, nutně, bezvýhradně a ihned skončit. Je to státní propaganda, šikovně zastřená. Kterého státu nevím. Vodítek by bylo víc. Třeba to zuřivé a zběsilé psaní proti T. Okamurovi a SPD. Nevím. Ale je to KONEC.

378911

25.4.2020 22:25

RE: V aW

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

Reakce na 378911

Férový, poctivý a skutečný web (třeba mu říkejme "alternativní"[mrknutí jedním okem] by NIKDY neměl mazat/censurovat komentáře do diskuse - pokud jsou věcné, slušné. To je však praxe Aeronetu. Vždy šlo o komentáře, které věcně rozporovaly nebo zpochybňovaly obsah v článku. V některých případech šlo přímo o lži v článku. V jednom případu došlo k tomu, že komentář byl puštěn do diskuse, ale CENZOR z textu odstranil větu. Netřeba dlouze bádat, aby člověk pochopil.

SVCS toto neřeší - dá prostor komukoliv - to je jejich kredo. Posluchač si přece přebere..

Svobodné rádio - fixací Kapal-Okamura se ztratil kritický odstup, ačkoli se snaží dělat prospěšnou věc, pokud jde o SPD mění se to místy v propagandistické rádio. SPD má velké problémy s kompetentností poslanců (nad rámec běžné stranické agendy a témat) a problém největší ve vedení strany. Psal jsem zde v diskusi.

378921

27.4.2020 16:45

RE: V aW

moucha 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 378911

Ae skončil, dělal ostudu.

378951

25.4.2020 18:21

RE: V aW

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 378900

Marek Pešl je opravdu Vedoucí kolotoče...

"Pan VK" žádné zdroje z okolí Ministerstva vnitra nemá. Jsou to z jeho strany pohádky, které si
vymýšlí na základě nějakých dojmů.

A proti Aeronetu není vedena žádná cílená kampaň ze strany státní moci. To je taky nesmysl. Je pravděpodobné, že novináři v počátku doufali, že najdou nějakou "ruskou stopu".

A ještě k tomu tvrzení některých, že to podle poslechu přeci nemůže být on. Ale ano, může. Tato domněnka je založena na tom, že dotyční něvěří, že zrovna Marek Pešl by mohl být Vedoucí Kolotoče. A tak jako argument použijí ten hlas.
Ale v té reportáži Marek Pešl prakticky nemluvil, byl udýchaný, ty podmínky tam byly zcela jiné, než jaké má, když s rozvahou debatuje. A když mluví do rádia, používá modulaci hlasu.

http://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/marek-pes...

378917

26.4.2020 18:00

RE: V aW

casco 2605:x:x:x:x:x

Reakce na 378900

"F. Nietzsche bil žid?"

Snad F. Nietzcheho bil (asi přes hlavu) nějaký žid, ne? Nebo jak je to s tou češtinou "around here?"
[překvapení]

378932

27.4.2020 17:22

RE: V aW

idevpas 178.?.?.?

Reakce na 378900

Zase nemožno bagatelizovať objektívne značný vplyv svetového židovstva na globálne historický proces, vývoj sveta a ľudstva.
Je nutné chápať, že gójsky "dobytok" je riadený hlavne nepriamymi metódami, kam patria aj ideológie, filozofia, "umenie", financie, a pod. - teda ide o významné až strategické oblasti ľudskej činnosti s neúmerne vysokým výskytom židov.
Ale je nutné si uvedomiť skutočnosť, že židia sú tiež len nástroje v rukách ešte mocnejších úrovní svetovej mocenskej pyramídy (resp. nad-židovsko-masonskej úrovne).
Keď si zoberieme napr. globálne bankárske rodinné klany židovskej proveniencie, tak ide prakticky o "dištančne" riadených "bio-robotov", ktorí podvedome vykonávajú jeden prastarý program/algoritmus, a síce:

Lebo Hospodin, tvoj Boh, ťa požehná, ako ti sľúbil, a ty budeš požičiavať mnohým národom, ale ty sám si nebudeš požičiavať; budeš vládnuť nad mnohými národmi, ale nad tebou nebude panovať nijaký.

378952

27.4.2020 21:20

RE: V aW

idevpas 178.?.?.?

Reakce na 378900

Systém v buržoázne liberálnych parlamentných pseudo-demokraciách (resp v "nájomných" štátoch, kde si zákulisná buržoázna "elita" v podstate prenajíma politikov a politické strany) bol zámerne vytvorený takým spôsobom, aby v ňom dominoval židovskí "bio-robot".

378958

25.4.2020 8:13

Vaxman a Werichštajn "naši" národní bardi?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 45.?.?.?

No toto...

378902

28.4.2020 14:06

RE: Vaxman a Werichštajn by se tomu sami smáli z plna hrdla, z národoveckého folklóru měli psinu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 5.?.?.?

Reakce na 378902

Navíc pojem buditel razil po válce Nejedlý (jako že národ nebyl mrtev, jen spal).
Ve dnech Osvobozeného divadla se užíval výraz obrozenec
K źidům se ostentativně nehlásili, což hlavně ty americké krapet iritovalo, Woody Allen Voskovce zesměšnil ve filmu parodujícím ruskou literaturu.
Sice na to vypadali a Voskovcův strýc se jmenoval Pinkas, ale jméno. měl české, tuším Soběslav.
Werich později označil část tvorby V+W za přehnaně optimistickou, víc si za socíku asi nemohl dovolit.
V diskusi tu někdo anonymně psal, že Éronet provozují fízli, co spáchali i web Spiknutí proti církvi a lidstvu a zaplevelovali zdejší diskuze vydávajíce se za různé katolické úchylky, což mi přijde pravděpodobné.
Rovněž užití avataru s Paroubkem, kterého nenáviděly hlavně degenerované produkty popřevratového školství, o něčem svědčí ...

378971

25.4.2020 9:16

Národní obrození?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Ono stačí mít správný názor na rodinu. Pak není daleko správný názor na národ. Je stará vesta, že právě kvůli tomu, aby zlikvidovali národy, likvidují rodiny. Nikde v masmédiích dnes není stálá, trvalá podpora rodiny; třeba na chvilku je, aby za okamžik následovala podpora kdejaké k.rvy.

378903

25.4.2020 10:01

Povalaci, darmozraci a socialne vazby

AntePortas 188.?.?.?

Achilovou patou kazdej spolocnosti je neproduktivna vrstva obyvatelstva. Rast poctu povalacov a darmozracov je v nepriamej umere k zivotnej urovni pracujucich. Je krasnou rozpravkou, ze je to mozne zmenit. Len tak mavnutim carovneho prutika zredukovat pocet parazitov. Realita je vsak ina. Brania tomu socialne vazby. Len tazko mozno v prostredi rodinkarstva a klientelizmu ocakavat, ze otec vyhodi od koryta svoju dceru alebo syna. Nevyhodi, ani v minulosti sa tak nestalo, ked sa napr. Maria Terezia dostala na tron Pragmatickou sankciou.
Ziadne obrodenie nepride. Pre pracujucich nepride sama od seba ziadna pozitivna zmena. Naopak, povalaci a darmozraci si budu chciet posilnit svoje posty za akukolvek cenu. Aj za cenu kolapsu spolocnosti. Zacala sa faza definitvneho rozkladu civilizacie.
Zda sa, ze je to sposobene ludmi. Vraj to tu riadia bohaci, nejaky GP. Nie, neriadi. Sme stale na ceste z bodu A do bodu B. Obeh okolo galaxie je ako beh po atletickom ovale, chvilu s vetrom a chvilu proti nemu. To v akej faze sa prave nachadzame nikto nevie. Pokojne sa mozme dostat do pasma, kde je akykolvek zivot luxusom. Preto si treba uzit kazdy den tohto zivota. Vytvorit si vlastny funkcny mikrosvet, prestat sa obzerat naokolo a riesit spolocenske ci politicke problemy. Ako si kto ustelie, tak si lahne. Ziaden strach. Sice je smer nasej cesty uz dany, ale svoju cestu do bodu B si mozme zvolit kazdy sam.

378904

27.4.2020 17:44

RE: Povalaci, darmozraci a socialne vazby

idevpas 178.?.?.?

Reakce na 378904

Doplním, že každú činnosť človeka možno zatriediť v podstate iba do dvoch hlavných kategórií:
1. biologicky a demograficky podmienená činnosť (jedlo, oblečenie, bývanie, vzdelanie a rozvoj, veda, preprava, obrana, ...)
2. paraziticko-degradačná činnosť (cigarety, alkohol, hracie automaty, holyvúdske braky, úrok, dividendy, a-sociálne siete, ...)
A s tou referenčnou skupinou globalistov (tzv. GP) sa jednoznačne mýliš, pretože mnohé zásadné veci vo svete sú dôsledkom práve účelového nastavenia určitých strategických parametrov globalizácie prostredníctvom príslušnej globalizačnej koncepcie (biblickej), ktorej korene siahajú až do starovekého Egypta a pravdepodobne ešte oveľa hlbšie do minulosti (do "predpotopnej" civilizácie).
Mimochodom, globalizácia je objektívny proces, ktorý sa nedá zastaviť, ale spôsob jej riadenia má čiste subjektívny charakter!

378953

27.4.2020 21:18

RE: Povalaci, darmozraci a socialne vazby

idevpas 178.?.?.?

Reakce na 378904

Navyše, "neviditeľná ruka" pohlavárov globálnej politiky sa už viackrát v minulosti prejavila pri viacerých významných udalostiach globálneho významu, ktoré zmenili celý svet (napr. WW1, revolúcia v Rusku, WW2, "pristátie" Američanov na Mesiaci, operácia "911", "korónová" mystifikácia, a pod.).
Síce je možné, že pôvodní vlastníci biblického projektu globalizácie už dávno vymreli (prípadne boli vyvraždení konkurenčnými globálnymi mafiami v rámci klanových vojen) - LENŽE ich davo-"elitárna" koncepcia riadenia ľudstva, ktorá ho objektívne ženie do záhuby, tu ešte stále straší!

378957

28.4.2020 10:58

RE: Povalaci, darmozraci a socialne vazby

AntePortas 188.?.?.?

Reakce na 378957

Vnimas svet prilis uzkoprso. Svet ma svoje pravidla. Jednym je, ze za chyby sa plati. Dalsim je to, ze svet je produktom akcie a reakcie. A dalsim zasa, ze pokrok je priamo umerny poctu moznosti teda diverzite. To su pravidla, ktore nijako nemozno obist, lebo su to prirodne zakonitosti.
Ak sa teda niekto rozhodne svet unifikovat, strati diverzitu a tym sa uroven pokroku znizi. To je podobne, akoby vytvoril radium s protonovym cislom 80. Aka bude stabilita takeho izotopu a kolko taky izotop vydrzi? Prirodne zakony nikto nepresti.
Kazdy, kto chce riadit spolocnost, musi vychadzat z akcie a reakcie. Moze vyuzit len to, co existuje. Moznosti vytvaraju pracujuci, nie riadiaci, Ti ich len vyuzivaju. Dnesna doba ponuka vdaka IT moznost ovladat vsetko od jedneho stola. Je moznost, tak je snaha. No k tomu je aj 7 miliard ludi, co predstavuje ekvivalent tazkeho prvku v chemickej tabulke. Ten ma vela protonov, kde kazdy z nich ma moznist pritiahnut elektron a s nim aj dalsi atom. Podstatou je teda vacsia moznost spajania sa. Vsetky organizmy vznikli spajanim sa roznych casti do celku. Ak tuto moznost niekto ludom vezme, znizi sa pocet moznosti a tym spolocnost degraduje, az dokym sa uplne nerozpadne. Teda dokym si nenajde opat prirodzenu rovnovahu.
Preto tu nikto nic sam neriadi. Vzdy musi dbat o reakciu a zachovanie diverzity, inak pride o vsetko. Z toho dovodu sa snazi ludi presvedcit, ze uz ma situaciu pod kontrolou a oni su len statistami. Nie su. Su stale rovnako doleziti, lebo zosobnuju silu reakcie, ktora formuje aj naslednu akciu. V podstate nikto nevie, co sa bude diat dopredu, ale moze sa tak tvarit a pokial ma dostatocne silny medialny kanal, o tom ludi aj presvedcit, nech sa spravanie ludi podla toho zelania upravi.

378967

4.5.2020 19:40

RE: Povalaci, darmozraci a socialne vazby

Darmožráč 178.?.?.?

Reakce na 378904

Možná zavřít všechny občany (lidi, zvířata, rostliny, viry i bacily) do koncentráku, jestli tam už nejsou, kde budou všichni produktivní? A ty neproduktivní zavřít do ZOO? Podobně jako lední medvědy, kteří díky oteplování, tj. změně klimatu polárního na tropický, nemohou žít za polárním kruhem, neboť jim nechutná včelí med? Cesty do bodu B z bodu A i běh pubertálů po atletickém oválu vítám. Bez toho by se náš ekonomický růst zastavil, a nemohli bychom naplnit boží plán a zničit veškerou biosféru planety.

379163

25.4.2020 11:48

Bůh synergie

Šifrin 77.?.?.?

Já osobně jsem původně měl jen jakéhosi hryzajícího červíčka, ale jeho následkem jsem začal studovat Stalina. Jenomže jsem během tohoto studia došel k velmi překvapujícím zjištěním, které se Stalinem nemají až tolik společného. Uvědomil jsem si, že společnost živých tvorů se organizuje na základě zcela jiných pravidel, než se nám snaží namluvit dnešní mocní. Ve skutečnosti se dnes společnost řítí do ohromné krize a jako jediné východisko vidím návrat k přirozené organizaci společnosti. Podstatné najdete v knize Bůh synergie a na pospolne.cz, na dalším pracuji - v současnosti na překladech knih S. G. Kara-Murzy Sovětská civilizace a Manipulace vědomím.

378906

1.5.2020 16:16

RE: Bůh synergie

Vstalin 178.?.?.?

Reakce na 378906

Přečetl jste Sebrané spisy JVS? Nebo si děláte názory na autorská vyjádření z názorů jiných autorů - tj. jedna paní povídala, že jedna paní povídala, atd.??

379072

25.4.2020 11:49

Osobné obrodenie.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Rozlezené zlo je už hĺbkové, vyprodukované síce z povrchných mozgov škodiacich jednotlivcov, či skupín, ale rozlezené plošne pod „kožou“ ľudstva, je všade, vo všetkom, medzi všetkými a keďže mu to dovoľujeme, darí sa mu. Dostalo sa príliš hlboko, zakoreňuje sa a jedinou zbraňou je zísť do hlbších úrovní a bojovať už v tých sférach, v ktorých je možné vytvoriť reálny, účinný protitlak, ktorý sa prejaví nakoniec aj navonok.

Článok nepochybne nesie správne myšlienky, ale pokiaľ sa neobrodia jednotlivci na osobnej úrovni, nestane sa zhola nič, len sa budú bez výraznejších dopadov dookola povrchovo čeriť vody a chvíľu z toho budeme mať fajn pocit, ale to je všetko.

378907

1.5.2020 16:12

RE: Osobné obrodenie.

Obrodník 178.?.?.?

Reakce na 378907

Naší obvyklým rozlišováním na dobro a zlo se asi nedostaneme k žádnému osobnímu obrození, či lépe řečeno k obrození osobního bludu. Je to rozlišení velmi relativní, které závisí na hodnotícím kritériu. Protože tato nebývají shodná, liší se i hodnocení. Co jeden má za dobré, druhý má jako zlé. Nelze se tedy domluvit, aspoň prozatím, a tak nakonec po právu vítězí právo silnějšího. Nebo, ne?

379071

1.5.2020 19:11

RE: Osobné obrodenie.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 379071

Máte iste kus pravdy, keď sa na to pozeráte takto.

Čo tak ale univerzálne nemenné hodnoty ako napr. zmysel pre spravodlivosť, pravdu. Mať ideály (nemyslím teraz Jon Bon Joviho) a rázne o ne zabojovať, hájiť si ich. Dnes už hodne smiešne, že? Tieto kritéria sú ale ´v hĺbke´ vlastné každému. Ako na tom sme, keď ich už zrejme vôbec nezaraďujeme, ako i sám nakoniec píšete (nespomínate to), medzi obvyklé rozlišovanie dobra a zla, ktoré je podľa vašich slov také relatívne.

No nech sa páči. Tak len ďalej ostaňme pri tej relativite, kamže nás ešte dovedie.

P. s.: z významov slova ´obrodenie´: oživenie, znovuzrodenie - to už samo o sebe vypovedá o hlbšej zmene, resp. k návratu k niečomu.

379074

2.5.2020 9:14

RE: Osobné obrodenie.

AntePortas 188.?.?.?

Reakce na 379074

Spocnost stoji na moralke, nie na zakonoch, ktore aj tak nikto nepozna. Ak premier krajiny verejne prehlasi, ze najomca nemusi platit prenajimatelovi najomne, tak sa tym nici moralku. Neplatit sa potom moze stat precedensom vsade. Cize uz nielen neplatit najomne, ale neplatit nic a za nic. Ked prezidentka krajiny verejne prehlasi, ze chce vytvorit krajinu, kde sa ludia nebudu bat zomierat, postavi tym smrt nad zivot. Smrt tym prestane byt zlou. A tak zotrie rozdiel medzi umriet a byt zabity. Samozrejme, ze toto robi niekto zamerne. Zamerne nici moralku, pravidla pre fungovanie spolocnosti. Spolocnost bez pravidiel nemoze riadne fungovat. Nahradi ju chaos. Nakoniec, ten co to vymyslel, utrpi straty ako vsetci ostatni. Bez moralky nebudu pravidla a bez pravidiel sa neda ani nic poriadne urobit ci vyrobit. Riadenia sa zial chytili uplni hlupaci, i ked za kazdu cenu tvrdia opak. Obmedzeni a hlupi ludia nemozu viest spolocnost k prospechu. Preto nie je mozne, aby takito hlupaci a obmedzenci vladli spolocnosti tisicrocia, ako to sami tvrdia, Nie, su tu maximalne par storoci a odvtedy znicili, co sa dalo. Dokial clovek nedosiahne na hviezdy, neprekrocil tien zvierata, lebo ani ono to nedokaze.
Clanok je rovnako naivny ako jeho autor. Nechape, ze s hlupakmi sa mozme hybat len smerom spat. Vsetko uzitocne, co tento svet ma, priniesli pracujuci, nie hlupaci a obmedzenci hrajuci sa na riaditelov zemegule.

379083

2.5.2020 21:02

RE: Osobné obrodenie.

Obrodník 178.?.?.?

Reakce na 379083

Hlupáci svět, přírodu a lidi, nemohli nijak zničit. Zničili jej lidé chytří a pracující. Pochybuji, že bychom si ve stavu naprosté vyčerpanosti vyhrnuli rukávy a pomocí práce zpětně uvedli přírodu a člověka do vyššího (ne)pořádku. Původní blbost nastala hloupým nápadem přetvořit přírodu, kterou hlupák považoval za špatně udělanou, jevila se mu nedokonalá, tak podle svých stupidních představ se vrhnul do jejího předělává.
Například přirozené viry se nám zdály špatné, tak jsme vynalezli mnohem lepší. Ani sekeromlat nám nestačil, tak jsme vynalezli atomový kyj. Nohy nám nestačily, tak máme auta, ploché a křivé nohy, tlusté zadky, umělé klouby, vozíčkáře a ležáky, ulice plné belhajících trosek. Prométeus si to přikování ke skále zcela zasloužil. Nyní mu supové kolovají a vyžírají játra, tak si stěžuje. Může si stěžovat - ale jen na svoji hloupost.

379114

2.5.2020 20:51

RE: Osobné obrodenie.

Obrodník 178.?.?.?

Reakce na 379074

Jasně, jsem pro, ale co s těmi, kteří na to kašlou, a díky těm univerzálním hodnotám (ve skutečnosti konvenční společenské smlouvě), dokáží ty upřímné zastánce univerzálních hodnot tak skvěle klamat, podvádět, okrádat, vykořistovat, mrzačit na těle i na duchu, mořit a umořovat? Dělají to s občany, jako sami občané s jinými komoditami (občany, rostlinami, zvířaty). Soudíme je podle sebe, ale oni nás také, ovšem zcela jinak než my je.
Jinak, chápání relativity občanské morálky, vůbec neznamená, že ji musíme porušovat, jak si automaticky myslíte, že z toho vyplývá. Takto se nikam nedostaneme.

379113

4.5.2020 22:23

RE: Osobné obrodenie.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 379113

No….buď ich všetkých povešať na kandelábre, alebo rovno postaviť k múru a… neviem, čo by sa Vám viac pozdávalo.
.
Za seba viem povedať, že si zvyknem občas otvoriť ústa, kde treba a keď je toho už moc, ale stálo ma tu už aj flek a tiež hodne nervov, to je fakt, to sa musí nechať.

Ak by Vás niečo...podnetné v tomto smere napadlo, dajte prípadne vedieť.

[smích]

379165

25.4.2020 12:13

Budete(me) znovu delat to....

Joseph Chlor 89.?.?.?

...co budou chtit po svych starych matinky, manzelky, partnerky ci devky investoru.
Pokud se nezmeni financni system (aby se penize znovu staly prostredkem a ne cilem) , nezmeni se takrka nic (nic duleziteho).
Dokonce si myslim, ze se u nas ani nezacne budovat protihladova hladova zed (dalsi vodovodni sit - tentokrat urcena k zavlazovani). Staci kdyz opet trochu zaprsi...a parazite to zde opet rozjedou, carpe diem.
Nezmenily nic duleziteho ani Velka valka, ani Velka krize....ba ani holokaust (viz soucasne realie v prostoru Levantu).

Jeden citat, od Charlese Dickense (" Americké poznámky" ) :

„ V tom je právě záměr těchto lidí a jejich hanebných skutků, že z politického zápasu dělají boj tak zuřivý a surový, tak ničivý pro všechnu sebeúctu v poctivých lidech, aby to všechny citlivé a slušné lidi odradilo a oni s lidmi sobě podobnými aby mohli probojovávat svoje sobecké názory nikým neomezováni.“

Douska.
Hlavne aby nas nasi "spojenci" zas nezatahli do nejakeho velkeho svetoveho konfliktu. Pokud by usoudili, ze by jim takovy valecny konflikt mohl odpomoci od ekonomickych trablu, tedy zabranit nejake domaci revoluci. To vidim aktualne jako nejvice dulezite, byt na to nemame takrka zadneho vlivu - zda se neco takoveho stane ci nestane.

378908

25.4.2020 13:29

Společenské obcovací mešuge

kal.el 185.?.?.?

Vložený obrázek
a
Vložený obrázek
s bonusem
Vložený obrázek

378912

25.4.2020 20:35

video ve zkratce "zásluhou viru se staneme nesmrtelnými"

ping789 31.?.?.?

posílá gojum zřetelný vzkaz a nejen jim , stálo by za rozbor to naléhání na bukolický život - kdo tedy bude mít přístup a k čemu a kdo nikoliv, nicméně popis života goje je přesný, jen nevim jestli apoštolové dnešního stavu jsou ti praví zachránci - jako že kuny budou nejlepšími sprâvci slepičárny ...

378918

25.4.2020 21:59

A je to tady.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Co nevyhubí celkem neškodný koronavir (je-li vůbec jaký), toho dosáhne ... a budeme mít tu pověstnou, dlouho očekávanou zaltou miliardu.

"Zlom v boji s koronavirem? Švýcaři chtějí očkovat už na podzim."

A budeš mít hodnotovou analýzu a národní obrození ... v prd.li.

378920

26.4.2020 3:22

A keďže zomierajú starci, očkovať sa budú kojenci!

Lubosmat 193.?.?.?

Je to prevencia ako noha, ale vysoko účinná, žiadne zaočkované dieťa nezomrie na koronavírus minimálne po dobu expirácie očkovacieho preparátu, teda v nasledujúcivh dvoch rokoch po zaočkovaní.

Svetovú ekonomiku posielajú ku dnu banky, korporácie a rozbujnená birokracia, preto sa bude obmedzovať domáca mikroekonomika, zdrvotníctvo, školstvo a kultúra.

Voskovec sa hanbil zo "zasľúbenej" krajiny vrátiť, Werich to dokázal a pomohol "zasľúbenú" krajinu budovať doma, aby si po vzhliadnutí na spoločné dielo "Jeden dělá to, druhý zas ono a všichni dohromady uděláme moc", nakoniec siahol na život, česť Jeho pamiatke.

S národným obrodzovaním je potrebné tiež zaobchádzať opatrne, keďže bolo použité v prvom rade na rozvracanie impérií a štátov, samostatne bez néležitých injekcií akoby ani neexistovalo.

378923

26.4.2020 12:20

Severokorejský vůdce padl

Adam.......... 2a02:x:x:x:x:x

Další zbytečná obět COVIDU.Již jen 5 let epidemie moru potrvá.Stačí vydržet 5 let ve skafandru.

378927

26.4.2020 14:28

RE: Severokorejský vůdce padl

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 378927

Skúste si ten skafander povoliť v hlavovej časti, malo by to umožniť lepšie prúdenie krvi do hlavy.

378929

26.4.2020 21:04

Svět po koronavirové pandémii

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

už nebude stejný jako před ní. V biologických a biochemických laboratořích pod správou USA, jejich NATO a CIA vyrobený virus rychle a paradoxně ukončí dominanci Západu. Paradoxně proto, že organizace sloužící zájmům amerických "elit" jej použily jako tajnou biologickou zbraň, aby urychlily dosažení svého hlavního cíle (tzv. Nového světového řádu ), když Rusko se nedalo vyprovokovat nesčetnými provokacemi k jaderné válce a Čína zase ponížit do role podřízené "továrny" pro celý svět. Hegemonem 21. století se stane Asie a v ní pak zejména Čína. Na dosud blahobytném Západě dramaticky vzroste nezaměstnanost, inflace a velmi "přefouknuté" hodnoty akcií a mnohých měn naopak zažijí dramatický pokles. My jsme se v roce 1989 s nadšením naivních otroků připojili k Západu. Právě naivní otroci Západu se začnou bouřit a občanské konflikty a války budou v rychlém sledu následovat.A proč ty všechny hrůzy nastanou ? Jen proto, že zlomek promile lidstva se zločineckou minulostí i přítomností a bez výčitek svědomí se cítí být předurčen vládnout skrze vlastnictví svých bank, korporací a médií celému světu.

378934

27.4.2020 0:35

RE: Svět po koronavirové pandémii

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 378934

Kéž by jste s tím bordelem měl pravdu. Já už se na něj dlouho těším a ono pořád nic a na Západě už vůbec nic...
Co všechno si ti lidé nechají líbit tam i u nás je k nevíře...ti budou jen odvracet pohled a ucpávat si uši i kdyby jim doslova srali na hlavy všem a denně, jak to vidíme obrazně a dokud je nebudou řezat a vykrvovat a to doslova a ve velkých kvantech, tak ty svoje tlustý prdele nezvednou ani o milimetr...holt "česko snese fšecko", jak říká pan "VK" a nejen česko, ale i zbytek té totálně zdebilnělé, pod taktovkou velkého pejzatého loutkáře potrhlými ženskými ovládané Ojropy...[velký smích]

378935

27.4.2020 8:40

Kde vlastne zmizli nespokojní študenti, učitelia, zdravotníci, nezamestnaní, dôchodcovia ???

lubosmat 212.?.?.?

Diskusie nespokojnosťou priam kypia a na uliciach ticho a kľud.

Teroristi IGIL dokonca na čas zastavili boje, považujúc riziko nakazenia od COVID-19 za vyššie, než riziko smrti od projektilov, granátov a mín, alebo preto, že centrála tak nariadila?

Nosíme rúška preto, lebo:
- musíme byť ohľaduplní k starším,
- musíme byť ohľaduplní k sebe navzájom
- sa bojíme sankcie za prípadné nedodržanie,
- tak nariadila všetkými „milovaná! vláda,
- tak nám to nakukali médiá,
- sme presvedčení, že sa nám takto podarí poraziť „zákernú“ chorobu?

Už máme dostatok dôkazov o tom, že celé to bola, je a naďalej bude len fraška, rozprávka pre masy „Memento mori“.

V mene nášho „blaha“ sa obmedzila sloboda pohybu osôb, zhromažďovania sa, uspokojovania potrieb nad rámec tých základných ...

Pri naťahovaní tohto šialenstva do „ad absurdum“ hrozia naozaj veľké škody, hlavne v sektoroch maloobchodu a služieb.

Ak zavedieme karanténne opatrenia v čase nevedomosti je to prezieravé, ale ak v nich zotrvávame napriek signálom, že sa situácia stabilizuje, je to život ohrozujúce.

Ak sa dostaneme do potenciálne toxického prostredia zadržíme na chvíľku dych, urobíme ochranné opatrenia nasadíme si napríklad dýchací prístroj, začneme dýchať a analyzujeme situáciu. Ak zistíme, že to bol falošný poplach, alebo toxicita už nie je život ohrozujúca, masku snímeme a robíme ďalej. V prípade, že by sme sa rozhodli predlžovať aj napriek odporúčaniam, prácu v dýchacích prístrojoch / len tak pre istotu/, začneme tým automaticky ohrozovať svoje zdravie.

Všetci sú akosi spokojní so súčasným stavom, nikto sa organizovane nepokúsi o vyvolanie trebárs občianskej neposlušnosti, voči absurdnému noseniu rúšok trebárs v lese. Individuálne to pár jedincov urobí, ale aj tak veľmi zvažujú prečo tak robia.

Vyvolať vášne a nechať kričať otupenú masu zmanipulovaných duší pod dopredu postavenými tribúnami, to je tá pravá spontánnosť a prejav slobodnej vôle, bez ohľadu na to, čo za blbosť je predmetom protestu.

378939

27.4.2020 11:19

Lži a jenom lži. Pokolikáté už?

Erwin 194.?.?.?

Člověka něco zaujme. V této touze po vědění se oprošťuje od přirozené lenosti a vstřebává vše dostupné. I hůře dostupné. Rád by i nedostupné.
Postupně si utváří názor a jak říká Peter Staněk, dává si informace do souvislostí. A porovnává s běžně prezentovaným a veřejností vnímaným.
Často pak člověk s hrůzou zjistí, že se v hlavním informačním proudu o této záležitosti lže. A mnoho lží do veřejnosti takto vsakuje.
Nejprve porovnává, zda se nejedná o vlastní omyly, ale těch lží neustále přibývá, čím hlouběji do tématu člověk zabředá.
Pak nastává fáze, kdy pátrá, proč se lže. Není vždy jednoduché najít pravé či jednoznačné příčiny.
Porovnejme s hysterií okolo koronaviru. TV, alespoň z toho, co jsem zachytil, lže. Celý tento cirkus má za úkol vzbudit v lidech pocit, že je lidstvo téměř na pokraji vyhynutí. Je to lež. Lže se o příčinách jednotlivých úmrtí. Každý, kdo zemřel a zjistili u něho vir, je zapsán, že příčinou jeho úmrtí byl vir. To přece není pravda a dává to člověku jednoznačný argument, že jim věřit nelze. Lékaři a další odborníci, kteří se nebojí a nazývají věci tak, jak je z hlediska své odbornosti vnímají, v hlavním informačním proudu prostor nedostanou.
V záplavě informací těžko v této fázi nalézt pravou příčinu těchto lží. Nastávající hospodářská krize a utažení šroubů osobních svobod se jeví jako nejpravděpodobnější.
Tvrzení, že vir má za úkol zlikvidovat zbytečné jedlíky, se mi jeví nereálné. Vir, který má slabší účinky než chřipka (ověřeno z bezprostředního okolí u blízkých), nemůže tento úkol splnit.
Na depopulaci bude teprve vytvořena Gatesovými kámoši patřičná vakcína.
Všechny ty zákazy a vládní nařízení se tak v tomto světle jeví jako skutečná a nefalšovaná taškařice. Pokud by to ovšem mnozí nebrali smrtelně vážně. Podařilo se jim naprosto dokonale národ vyděsit a ztumpachovatět.
Buď jsou vláda a její pohůnci debilové nebo adepti na pásku přes oči a ke zdi. V případě, že utahují kohoutky ekonomiky proto, že si myslí, že tím někomu pomáhají před hrozným virem, jsou debilové.
Pokud vědomě pomáhají startovat krizi, přihlásili se k řešení č.2.

378946

27.4.2020 20:00

RE: Lži a jenom lži. Pokolikáté už?

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 378946

Na všetky "prečo" poznám jedinú odpoveď : Väčšina ovčanov (minimálne v europe) zdebilnela. Fakt sa hľadaním odpovedí zaoberám výrazne veľa, ale inú odpoveď nepoznám. V čase, keď politici sú ovčanmi odkopnuteľní - sa ovčania nechajú buzerovať, okrádať, ničiť si život politikmi.
Výzva českých lekárov z Univ.Karlovi je jasným dôkazom, že politici ojebávajú ovčanov nezmyselne. Pokiaľ za tým nie je ovšem nejaký dôvod zo spikleneckých teórií.

378955

27.4.2020 22:56

RE: Lži a jenom lži. Pokolikáté už?

Erwin 194.?.?.?

Reakce na 378955

Mohl byste zde popsat aspoň heslovitě, z jakého důvodu podle vás zdebilněli? Pokud budete uvádět pohodlnost, lenost používat mozek, nechtít vyčnívat, odmítat jiné informace, než z TV, které bezmezně důvěřují, strach ze zjištění, že by informace mohly vážně narušit zaběhnuté představy a šablony, bezmezná důvěra k politikům, kteří je mnohokrát podvedli, nebudou to důvody neznámé.
Bylo pro vás těžké přestat být ovcí? Vyžadovalo to snad mimořádné úsilí a vypětí, abyste pochopil některé důležité souvislosti a poodhalil fungování našeho světa, vztahů, příčin a následků?
Není to naopak lidská důvěra, která chce věřit více v dobro než ve zlé úmysly?
V čem se tak liší konzument TV a občan, který hledá a nalézá? Myslím ovocem, které nese, ne kecy.
Kam například řadíte sebe a čtenáře Zvědavce? Čtenáři Zvědavce nemají výmluvu, že by nebyli informováni, přesto je jejich konání/nekonání ve výsledku shodné s těmi, které nazýváte ovčany.
Je nás a bude nás vždy menšina. Majitelé světa to moc dobře vědí. Proto je jimi ustavena demokracie, vláda zlodějů a zrádců národa, jak nepřestávám opakovat, která nikdy nedopustí, aby jakákoliv vláda vládla ku prospěch národa a JEHO zájmům. Zloději a zrádci nemají ve svém slovníku slovo národ. Maximálně stát jako firmu.
Mnoho lidí si stále dělá falešné naděje, že zrovna nás mine invaze všelijakých negrů, mohamedánů a další svoloče, která to tu spolu s cigány převezme. Ta naděje je stejně falešná, jako adidasky z rákosníkova krámu. Nikdo nic proti tomu nezmůže. Tedy metodami, které nabízí demokracie. A demokracie je pro všechny posvátná. I pro ty, kteří už chápou. Bohužel.

378959

28.4.2020 8:46

RE: Lži a jenom lži. Pokolikáté už?

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 378959

>Mohl byste zde popsat aspoň heslovitě, z jakého důvodu podle vás
>zdebilněli?

Vo vašom predošlom, aj v tomto príspevku ste sám uviedol spustu argumentov, pre zdôvodnenie môjho tvrdenie. Ja teda urobím iba akési zhrnutie do jednej vety :

Ak ľudia NIE SÚ OCHOTNÍ ani schopní sa brániť pred buzeráciou, a extremnym okrádaním, šikanovaním zo strany vládnej moci (ktorú si sami volia) , tak sú to tupé ovce.

> Bylo pro vás těžké přestat být ovcí? Vyžadovalo to snad mimořádné úsilí a vypětí,
> abyste pochopil některé důležité souvislosti .... ?

- vyžadovalo to veľa času pre vyhľadanie a štúdium spústy materialov na webe. Ale bavilo ma to. Väčšina ovčanov ODMIETA čo len vypočuť si už nachystané argumenty .

378962

28.4.2020 9:38

RE: Lži a jenom lži. Pokolikáté už?

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 378962

O tom, že zde je z valné většiny obyvatelstvo totálně zdebilnělé není pochyb a svědčí o něm hlavně ty výsledky voleb, jeho reprezentanti na všech úrovních a neschopnost zapamatovat si události a okolnosti na ně se vztahující ani na jeden jediný měsíc a taky zábavám pakultuře a meédiím, kterým holdují...a taky to, jak se k sobě chovají, jak a komu lezou do prdelí, kdy a jakými mávají fanglemi a co všechno jsou ochotni ze svých povětšinou skromných výdělků sponzorovat ať přímo, nebo nepřímo přes státní rozpočet...[velký smích]

378964

27.4.2020 21:12

RE: Lži a jenom lži. Pokolikáté už?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 87.?.?.?

Reakce na 378946

Tak o tom žádná, business ve svém zájmu krize přímo plodí. Kdo vás přesvědčil že to jsou nějací samaritáné? Že vám dají práci? Práce je nekonečné množství a zrovna od nich tedy ocenění je zlá lež. Zaplatíte zdravím a bídnými životy. To je pro jejich smysl života a ne jimi užívaných. Vezměte rozum do hrsti. Nikde v médiích oligarchů - mainstreamu ani ve školách tržníků vám to nepoví. Dojedete na to co je psáno to je dáno. Pokud se nenaučíte v neofeudalismu používat mozek.
https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ

378956

1.5.2020 9:45

ÁNO

Svarog 78.?.?.?

Zvedavec je síce pocitvá stránka , ale akútne jej chýba mladícka sviežosť a pružnosť ako kontrast k stareckej strnulosti.
Prejavuje sa to napríklad tým , že tu snáď nikto nechápe rozdiel medzi bolševizmom a "socializmom" a to len preto , že postarší páni to majú celé roky zaužívané tak , že všetko pred 1989 je BolšeTrocizmoSocializmusovýKomunizmus , čiže všetko a čokoľvek.
Ešte by som sa spýtal či Zvedavec preberá správy od AC24 alebo naopak , je tam článok s presne rovnakým nadpisom , to niečo s 5G a EÚ.
Je to jedno v podstate , keď je to pozítivna vec , pýtam sa čisto zo zvedavosti , či existuje nejaká spolupráca medzi spomenutými stránkami.
Ako správny ťažký konšpirátor (inak by som tu teraz nebol) rozmýšľam či oboje nespravuje CIA [překvapení] [chechtot]

379059

1.5.2020 14:38

RE: ÁNO

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 379059

Pokud tu něco spravuje CIA, tak to tvoje vědomí a vědomosti, což jsi nám zrovna tou svojí pitomou poznámkou potvrdil, ty jeden pružný a zároveň plastický, předčasně zmoudřelý mladý muži...[chechtot]

379070

3.5.2020 9:00

RE: Kontaminace

Regenerát 178.?.?.?

Reakce na 379059

Ta mladá krev chybí všude, nebo je kontaminovaná drogovou a maloměšťáckou pasivitou. Počkáme až staří zhebnou, mezitím z nich ještě něco vysajeme, a bude po všech ideologických problémech. Idea komunizmu byla například (úmyslně nebo i hloupě?) kontaminována tezí, že napřed musí člověk jíst a potom přemýšlet. S jídlem však roste chuť, lenost a blbost. Netrpí, většina nespokojených příspěvkářů na sociálních sítích stejným přesvědčením? Nezlobí se na oněch globálních i lokálních "horních deset tisíc" jenom proto, že jim nechtějí dát více peněz a možností, aby mohli ještě více a rychleji "jíst" a degenerovat? Což nespočívá podstata té náramné svobody a demokracie v konkurenčním boji a potlačování o to, kdo dříve a více totálně zblbne? No, a není to nakonec dobře? Někdo musí tu špinavou práci udělat. Napřed se samosebou (i s dopomocí) odstraní staří a pak přijdou na řadu zpitomělí mladí, kterým je všechno srdečně jedno. Těch pár osamělých frustrovaných žvanilů na sociálních sítích nemá žádný vliv. A navíc prospěšně slouží jako užiteční idioti za záporné příklady idiotizmu a svobody slova.

379119

Příspěvků: 44

25.04. 03:54 zarathustra  V aW
25.04. 13:15  RE: V aW
25.04. 22:25 ObcaneCR.cz  RE: V aW
27.04. 16:45 moucha  RE: V aW
25.04. 18:21  RE: V aW
26.04. 18:00 casco  RE: V aW
27.04. 17:22 idevpas  RE: V aW
27.04. 21:20 idevpas  RE: V aW
25.04. 08:13  Vaxman a Werichštajn "naši" národní bardi?
28.04. 14:06  RE: Vaxman a Werichštajn by se tomu sami smáli z plna hrdla, z národoveckého folklóru měli psinu
25.04. 09:16  Národní obrození?
25.04. 10:01 AntePortas  Povalaci, darmozraci a socialne vazby
27.04. 17:44 idevpas  RE: Povalaci, darmozraci a socialne vazby
27.04. 21:18 idevpas  RE: Povalaci, darmozraci a socialne vazby
28.04. 10:58 AntePortas  RE: Povalaci, darmozraci a socialne vazby
04.05. 19:40 Darmožráč  RE: Povalaci, darmozraci a socialne vazby
25.04. 11:48 Šifrin  Bůh synergie
01.05. 16:16 Vstalin  RE: Bůh synergie
25.04. 11:49  Osobné obrodenie.
01.05. 16:12 Obrodník  RE: Osobné obrodenie.
01.05. 19:11  RE: Osobné obrodenie.
02.05. 09:14 AntePortas  RE: Osobné obrodenie.
02.05. 21:02 Obrodník  RE: Osobné obrodenie.
02.05. 20:51 Obrodník  RE: Osobné obrodenie.
04.05. 22:23  RE: Osobné obrodenie.
25.04. 12:13 Joseph Chlor  Budete(me) znovu delat to....
25.04. 13:29 kal.el  Společenské obcovací mešuge
25.04. 20:35 ping789  video ve zkratce "zásluhou viru se staneme nesmrtelnými"
25.04. 21:59  A je to tady.
26.04. 03:22 Lubosmat  A keďže zomierajú starci, očkovať sa budú kojenci!
26.04. 12:20 Adam..........  Severokorejský vůdce padl
26.04. 14:28  RE: Severokorejský vůdce padl
26.04. 21:04  Svět po koronavirové pandémii
27.04. 00:35 R.E.  RE: Svět po koronavirové pandémii
27.04. 08:40 lubosmat  Kde vlastne zmizli nespokojní študenti, učitelia, zdravotníci, nezamestnaní, dôchodcovia ???
27.04. 11:19 Erwin  Lži a jenom lži. Pokolikáté už?
27.04. 20:00 libertarian  RE: Lži a jenom lži. Pokolikáté už?
27.04. 22:56 Erwin  RE: Lži a jenom lži. Pokolikáté už?
28.04. 08:46 libertarian  RE: Lži a jenom lži. Pokolikáté už?
28.04. 09:38 R.E.  RE: Lži a jenom lži. Pokolikáté už?
27.04. 21:12  RE: Lži a jenom lži. Pokolikáté už?
01.05. 09:45 Svarog  ÁNO
01.05. 14:38 R.E.  RE: ÁNO
03.05. 09:00 Regenerát  RE: Kontaminace

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování02.08.21 16:13 Česká republika 0

Pozvánka na Letnou 28. srpna 2021 na akci „Zachraňme republiku“02.08.21 15:41 Česká republika 0

Vláda počítá s tím, že po očkování umřou děti02.08.21 15:31 Česká republika 0

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 2

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 4

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 3

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 1

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 3

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 1

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 3

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
21,49 Kč
Euro
25,51 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,23 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,59 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,11 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 944,02 Kč
1 unce stříbra
547,92 Kč
Bitcoin
855 618,85 Kč

Poslední aktualizace: 2.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 894