Diskuze k článku

Pravda o koronaviru vychází na světlo

Příspěvků 27

20.4.2020 7:22

Mne to Nedava Smysl

coinageboy 167.?.?.?

Svetova ekonomie v riti, kvuli chripce.
Zrejme jde o nastoleni novych poradku.

378774

20.4.2020 8:02

Pouze k te lodi Diamond Princess.

Joseph Chlor 89.?.?.?

Stav k dnesku : Celkem zjistenych pripadu nakazeni 712, zatim zemrelo 13 lidi, 644 lidi " vylecenych " (zatim neni zaruceno, ze nedojde k recidive), 55 lidi stale nakazenych - z toho ve vaznem stavu 7 lidi.

Douska.
" Pravda" (co je to pravda, o tom by se mohly vest dlouhe diskuse, nikam nevedouci...viz napriklad dokonce i zpusob moderovani zdejsi " svobodne" pseudodiskuze) se v takovychto pripadech jako je i aktualni sireni koronaviru , ukaze az ex post.
Takze opatrne s takovymi clanky.

378776

20.4.2020 12:02

RE: Pouze k te lodi Diamond Princess.

Jan Hanuš 77.?.?.?

Reakce na 378776

Opatrně s absolutními čísly. 13 z 3700 je 0,35%. Je to hodně nebo málo?
Jsou tam převážně velmi staří lidé a nikdo nemůže s jistotou říct na co umřeli. Virus jim mohl jistě přitížit, ale izolace a nervák na lodi taky. Uvádění absolutních čísel vnímám jako nejhorší druh propagandy, co tu frčí. Vždycky je potřeba srovnávat, a to i s jinými chorobami. Kdybych byl v té hysterii, co panuje, izolován na lodi, tak umřu strachem.

378787

20.4.2020 14:17

RE: Pouze k te lodi Diamond Princess.

hc 88.?.?.?

Reakce na 378787

Všechna ta čísla - ať jsou jakákoliv - vyjadřují to, co bylo. A ani teď není jasné co bude. Není lék, není vakcína, stále se spolehlivě ví snad jenom to, že se to svinstvo šíří snadno a rychle. Jaká rozhodnutí v takové situaci přijímat? Raději tvrdší než měkčí, takový je i můj názor. A jsem si jistý, že kdyby se u nás situace vymkla kontrole, tak ti samí, kteří se teď vztekají i jen kvůli povinným rouškám, by řvali, že nás vláda záměrně zamořila smrtelně nebezpečným koronavirem.

378793

25.4.2020 7:12

RE: Pouze k te lodi Diamond Princess.

PremVec 213.?.?.?

Reakce na 378793

Hustotu viru ve zduchu a tím možnost organismu se s menším počtem virů vypořádat snížíme větráním a desinfekcí vzduch v mìstnosti.

378901

20.4.2020 15:00

RE: Pouze k te lodi Diamond Princess.

orinoko 37.?.?.?

Reakce na 378776

Nejlepsi diskuse jsou zadne diskuse, jak to Cesku liberalne lajnuje modry soudruh Safr. Pro jistotu nepestuje zadnou. A kdyz se da modremu soudruhovi prostor, tak to pak vypada jako honolulu na Nove republice. A jsou i dalsi priklady. Vsechno je rizene. Predevsim pak tzv. pravda a laska, modra ideologie, i Kolar na Praze 6. Ale skoda mluvit. Yes, seer, nou seer. Tomu rikam svobodna diskuse.

378796

21.4.2020 10:25

RE: Pouze k te lodi Diamond Princess.

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 378796

Ja chtel spise naznacit to, ze zatim neni k dispozici ani pravda ohledne tkzv. spanelske chripky - jak vznikla, respektive odkud prisla.
Ostatne ani pravda ohledne vzniku , pricin Velke valky (a nasl. ) neni k dispozici.
Ale ani pravda o kolonialismu , tedy o konkretnich vinicich (svedlo se to na " bilou rasu" ci na " evropske kolonizatory" - kdy paradoxne nejvetsimi vyznavaci tohoto principu KOLEKTIVNI VINY jsou ti, kteri jinak velmi halasne princip kolektivni viny - napriklad Nemcu ci Sudetendeutsche , ODMITAJI...asi neni treba je jmenovat).
Kdy neni to jen o tom, ze je snaha postulovat pouze jeden popis, misto uznani vice popisu , ale zejmena snaha vyloucit z popisu fakta o tocich kapitalu, nejen financniho.

378818

20.4.2020 8:20

Zase není dobré tu argumentaci přehánět

Velekněz Ratata 90.?.?.?

9/11 taky bylo předmětem zneužití a manipulace, ale to neznamená, že ty mrakodrapy vůbec nespadly. Chápu, jak to asi ausgerechnet FSK myslí, ale nejlepší bývá škůdcem dobrého.

Citace jako že podle WHO neexistují žádné důkazy o šíření viru vzdušnou cestou kapénkami a přední německý virolog neobjevil způsob přenosu kapénkami ani kontaktem nutně přivádějí k naivní otázce, jak že se to teda ten sajrajt vůbec šíří, nebo jestli se teda vůbec nějak šíří, když neumí prý dokonce ani to, co zvládá ordinérní myxovirová chřipka.

Mor jsem po třiceti letech taky otevřel, ale ten citát není tak úplně komplet. Říká to tam doktor Rieux a nemyslí tím, že proti "moru" by se snad mělo "bojovat" především morálním postojem. To je snad tak trochu part jiné postavy, nebudu jmenovat, na ten mor tam umírá a ani by to nebylo fér, také není jednorozměrná. Rieux totiž (na pilátovskou otázku, co je poctivost), dodává: Nevím, co to je všeobecně, ale vím, že v mém případě to prostě znamená dělat své řemeslo.

378777

20.4.2020 8:20

Pravda o koronaviru nikoho nezaujíma

libertarian 31.?.?.?

Pravda o koronaviru vychází na světlo. PRAVDA má však problém - ovčanov nezaujíma PRAVDA. Ovčanov zaujímajú tie kecy ich politikov, ktorí ich najprv vystrašia k smrti, a následne na nich navalia spústu obmedzení, aby ich zachránili.
Politici až tak slintajú od rozkoše, pri ktorej pridávajú nové zákazy, príkazy, predlžujú tyraniu ovčanov, ........ a ovčania spolu s politikmi slintajú od rozkoše, že ich zachraňujú. Ovčania už zdementneli, a nedá sa s tým nič robiť.
Svet neničí koronavírus, svet ničí epidemia sadomasochizmu - ktorej sa oddáva väčšina ovčanov.

378778

20.4.2020 8:26

Mám dojem

Mika 46.?.?.?

Mám dojem, že celá koropanika, následný strach lidí a tím pádem lepší manipulace s nimi, má za cíl nastolení nového světového pořádku. Bez tohoto divadla by to vládám neprošlo.

Především se jedná o prakticky permanentní kontrolu lidí pomocí moderních technologií, cestování jen pro vyvolené, správně proočkované a s dobrou imunitou, nastolení tzv.sociálního kreditu jako v Číně (od května chytrá karanténa a možná na věčné časy).

Pandemie se taky bohužel podepíše na krachu malých firem, provozoven a podniků. Nahradí je velké nadnárodní společnosti s velkým kapitálem.

Obávám se inflace a nástupu nezaměstnanosti.

378779

20.4.2020 9:38

RE: Mám dojem

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 378779

>Pandemie se taky bohužel podepíše na krachu malých firem, provozoven a
>podniků. Nahradí je velké nadnárodní společnosti s velkým kapitálem.

- Pandemia je v tom nevinne, pretože žiadna pandemia nie je.
Sú OFICIALNE štatistiky, že počet mŕtvych v 1 kvartále je zhodný, resp. MENŠÍ ako v predošlých rokoch v tom období. Tu, aj v ostatných štátoch. Ten krach malých firem, provozoven a podniků bude -ako dôsledok vládneho "zachraňovania" . Toto je celkom dokázateľné, len to málokto povie. Pretože ovčania milujú svojho otrokára - vládu.
Vlastne, na webe je spústa dôkazov - článkov a videí, v ktorých špičkoví odborníci na mikrobiologiu hovoria, čo ja opakujem po nich. Lenže ľudia NECHCÚ prijať pravdu.

378781

20.4.2020 10:02

Ja osobne...

orinoko 37.?.?.?

mam trochu jiny pocit. Celkove to na me pusobi, jako boj na nekolika frontach. My se muzeme jen domnivat , kdo valci s kym, o co a proc; kdo se prizivuje, kdo preskupuje co, a to jak na globalni , tak mistni urovni.
Muzeme vnimat, jak nam nekdo vyklada o globalnim prediktorovi, jehoz zasadne nejmenuje /pritom je odpoved jednoducha - penize a moc z nich vyplyvajici/ ... pise o ruznych urovnich rizeni, pricemz si mnohdy jedno protireci s druhym. Takova vyssi divci. V takovem podani pak uplne schazi moment nahodilosti , improvizace, nechtenych dusledku a ruznych selhani. To neni fake podle dobovych kriterii, ale jen dalsi pripis do svazku - neco jako Budouci zakon. /Vedle Stareho a Noveho./
Ja osobne mam na haku nejaka doporuceni zakonem stejne nevynutitelna. Delam si, co chci, jezdim, kam chci, a pozoruji cvrkot. Dokonce k jidlu na verejnosti i chlastam pivo. Rousku ale jinak nosim. A prave o to jde. Mame , my Cizci, prokazat loajalitu. Formalni sice, ale zadanou. A nejde o vladu. Ta nakonec dela totez. Stejne si pocinaji Rakusaci, Madari a dalsi.
A vedle Covid 19 bezi jine deje , a dokonce mozna podstatnejsi , nez je rouska na moule.
Vsude mozne je nakaza, ale valci se dal. Na zemi i v medyjalnim prostoru. Vsechno je , jak ma byt. Za chvili padne i tato kulisa. A svet nebude jiny ani nahodou.

378782

20.4.2020 10:29

Co si o tom dnes myslím

eda521 86.?.?.?

Pokud vyjdu z faktů nejen v tomto článku, existují organizátoři koronavirové "epidemie", kteří mají k dispozici velkou škálu mocenských nástrojů, oficiálních i neoficiálních. Virus je vyroben uměle, ve 4-6 modifikacích s různou mírou nebezpečnosti. Ve spolupráci s médii a řízeným rozšířením různého typu viru do různých zemí mají organizátoři tyto nástroje:
- selektivní napadení různých zemí podle konkrétního zájmu v dané zemi
- šíření strachu jako nutné informační opory pro drastické omezení svobody obyvatel
- zablokování informačních toků vedoucích k pravdivému popisu situace a následným adekvátním (nikoliv přehnaným) opatřením.
K poslednímu bodu stačí do informačního prostoru vnášet fejky, manipulovat dostupné statistiky nejednotnou, příp. reálně absurdní metodikou, zablokovat šíření "ohrožujících", tj. reálně stabilizujících, informací - to je např. zablokování pořadu Duše K z 15.3. na YT. JD to komentuje mj. zde:
https://www.youtube.com/watch?v=EzMrOYNEL58
Co je globálním záměrem organizátorů, o tom hovoří tento rozhovor:
https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/2020/04/oper...
Pro lokální podmínky je tu domněnka Mariána Kotleby:
https://www.youtube.com/watch?v=sbHOWit8wdE
Jsme v globální hře se strachem, ale dnes na každém z nás záleží více než dříve. Doporučuji poslouchat Jardu Duška, je čas se probudit, každý sám za sebe, do vědomí lidské sounáležitosti.

378783

20.4.2020 11:00

Související rozkrádačka

Lovec idiotů 194.?.?.?

Hodní Američané podali u soudu žalobu na Čínu, že díky "jejich zlému viru" přišli o 1,2 bilionu dolarů. "Shodou okolností" je to suma, kterou Američané dluží (vládní dluhopisy) Číně.

Jen pár detailů k článku:

>Prezident německého Institutu Roberta Kocha Lothar Wheeler prohlásil 20. března na tiskové konferenci, že za příčinu smrti pacientů s pozitivním výsledkem testu považují německé úřady oficiálně koronavirus a nepřihlíží k existenci jiných onemocnění.

To samé platí u chřipky a pokud chce někdo smrtnost COVID19 srovnávat s chřipkou, neměl by se tento argument používat.

>neexistují žádné důkazy o šíření viru vzdušnou cestou kapénkami. A přední německý virolog Hendrick Streck neobjevil způsob přenosu kapénkami ani kontaktem.

Tak tohle je docela úlet... Takže virus nemá šanci jak se šířit? Ale přečtěme si, co je v originálním rozhovoru:

Zeit online: Ale vy jste proti přísnému zákazu vycházení... Proč?

Streeck: Jedním z důvodů je, že děláme vše, co je pro náš imunitní systém špatné. Jsme doma a nevycházíme na slunce. Sedět na dece v parku s pouhými čtyřmi lidmi je zakázáno. Nedíváme se ale ani na fakta. Sars-CoV-2 je kapénková a nikoli vzdušná infekce. Pokud by to byly spalničky a my všichni neměli imunitní ochranu, také bych doporučil vyhnout se veřejné dopravě. Choval bych se také jinak, pokud by se to týkalo neštovic.

> vyprávěl o tom, že v úmrtních listech lékaři uvádějí jako příčinu smrti COVID-19, což je podle jeho názoru „naprostý nesmysl“.

Ano, je to nesmysl, ale pak nemá smysl počítat oběti obyčejné chřipky.

> Problém je, že americký pojišťovací systém Medicare vyplácí 13 tis. amerických dolarů za pacienta s koronavirem a 39 tis. amerických dolarů v případě, že takového pacienta připojí k přístroji umělé plicní ventilace.

Problém je, že toto tvrzení je zavádějící. Ano, Medicare vyplácí o 20% víc v případě, že se jedná o COVID19. Ale rozhodně nevyplácí výše uvedené částky nemocnici za to, že tam přišel nemocný s COVID19.

Několik lidí mě soustavně napadá, že operuji s čísly a informacemi, které jsou uváděny v článcích. Tyto lidi upozorňuji, že pouze rozporuji konkrétní informace a můj názor na koronavirus je tento: viru nikdo neunikne a je potřeba, abychom si vytvořili přirozenou imunitu. Teď, když se ukázalo, že vir není tak nebezpečný, je potřeba zrušit tvrdá opatření. Neboť už se rozjíždí obrovská rozkrádačka (zadlužování států a likvidace zbytků střední třídy a malých podnikatelů).

V každém případě je však nutné, aby se v článcích na dané téma neobjevovaly nesmysly, neboť to shazuje celou smysluplnou diskuzi.

378785

20.4.2020 14:18

Koeficient

WAZARI Milan (tečka) Javurek (zavináč) upce (tečka) cz 2001:x:x:x:x:x

Zajímavé je, že zpočátku se odvolávali na koeficient nakažlivosti - až klesne pod jedna, budou se opatření redukovat. Od okamžiku, kdy koeficient klesl, přestali o něm mluvit.

378794

20.4.2020 14:47

RE: Koeficient

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a0b:x:x:x:x:x

Reakce na 378794

Jestli nemají podezření že vobouchaní "roboti kdo chce lidské zdroje jsou po kariéře jimi plánované ale s jinou kterou jim nevyfouknou ale posychrovat gatesovými lektvary tedy jako i zaplatit mohou formou zlámání si vlastních noh. Rasové se začínají štítit vlastní prace s pytlem?
To nadšení s nevyplácením důchodů je přešlo již před měsícem a podezření neplodnosti je uvádí do rozpaků že na jejich rody výtečníků lenních pánů €araboafrika hákovat nebude a tam mají takřka jistotu. Mohou zavřít pindosové během své generace a hořce plakat nad autogenocídou s cestovkou dvou kontinentůů co by vetřelci i na vlastní. [mrknutí jedním okem] To je blbé že jo vážení karieristé vidět co jste zmatlali a žádný opravář kterému poručíte sloužit nebude protože není že jo. [překvapení]
https://www.youtube.com/watch?v=iIciXYyMW6k
Bonus
https://www.youtube.com/watch?v=-OaUwEz-WG0

378795

20.4.2020 16:32

Od demagógie k decentralizácii

lubosmat 212.?.?.?

Kedy má predátor najlepšiu šancu uloviť nejakého prežúvavca? Predsa keď stádo rozoženie a potom si vychutná lov na jednotlivca.

Príčin vyvolať poplach okolo nového typu chrípky bolo zrejme niekoľko:

1) Prílišné znečistenie životného prostredia v Čine priemyselnou produkciou, ktorej len časť sa reálne v Číne spotrebúva, ale odpad z výroby tam zostáva do posledného zrnka prachu, navyše spotrebitelia v západnom svete by si priali aby boli odpady recyklované tam kde sa pôvodne výrobky vyrobili,

2) Svetová ekonomika postavená na dolárových podvodoch, finančných machináciách a neférových podmienkach,

3) Krachujúci systém zdravotníctva s parazitujúcimi poisťovňami a minimálnou mierou solidarity,

4) Zničená sebestačnosť štátov v rezortoch poľnohospodárstva a výživy a stým súvisiace nelogické zásobovanie potravinami závislé na "lacnej" doprave,

5) Vysoká miera korupcie a nefér prístupu pri prerozdeľovaní dotácií v EÚ od poľnohospodárstva až po investičnú výstavbu,

6) Zlodejský bankový systém, bez ktorého dnes už nie je možné nič /bez bankovej prirážky/ zrealizovať ani v úbohej domovej samospráve.

7) Zamestnanci ľahko prijímajúci túto izoláciu, keďže rozdiel medzi sociálnymi dávkami a mzdou je smiešny, alebo dávky sú nič a plat len 3x toľko.

Tance okolo COVID-19 boli spôsobené panikou z neznámeho, neskôr sa tvrdiť pesničku niekomu náramne hodilo a teraz, keď už štatistiky potvrdzujú predpoklady nízkej mortality sa demagógiou obrnení politici nevedia, alebo skôr nechcú vykoktať, keďže doma zavreté a zastrašené obyvateľstvo majú tak povediac na lopate.

378797

20.4.2020 22:13

Přestože či právě proto, že nesleduji

Erwin 194.?.?.?

TV a neposlouchám rozhlas, mám na tuto hysterii, na základě informací, které jsou mi známé, následující názor :
Cov, stejně jako chřipka, (u nás ?) nezabíjí.
Vážně nemocní a silně oslabení lidé, kteří k tomu všemu navíc dostanou chřipku nebo v letošním roce cov, umírají. Pokud je hodně oslabena imunita, imunitní systém se chová chybně (přehnaně) a vznikají i trvalé následky.
Statistiky úmrtí jsou zavádějící a podle mého jsou vedeny zkresleně. Každého zemřelého, který měl cov, tak spousta lidí vnímá jako oběť cov. Tato úmrtí jsou denně veřejně vytrubována a působí to na lidi tak, že jsou přesvědčeni, že zemřeli na cov.
Nedávno přejel spěšninový vlak, zvaný raketa, jistého člověka, u kterého se prokázalo, že měl cov. Předpokládám, že bude bez jakýchkoliv pochybností zařazen do statistik jako oběť, která podlehla tomuto zákeřnému nikoliv vlaku, ale viru (samozřejmě přeháním a vymýšlím si - spěšninové vlaky už řadu let nejezdí).

Přihodilo se to bezpochyby mnohým, že například silně prochladli či za hodně chladného počasí skončili ve vodě, jako se stalo kdysi mě. Dostal jsem chřipku, aniž by se na mě přenesla od někoho z okolí, kdo už ji měl.
Taktéž zápal plic jsem si před mnoha lety přivezl z mládežnického pobytu. Byl jsem jediný ze zájezdu. Též silné prochladnutí.
Dočetl jsem se, že chřipka, angína i zápal plic je virového resp. bakteriálního původu.
Kde se ve mně ten virus vzal, když jsem nepřišel do styku s nemocným? Pro mne otázka naprosto zásadní.
Vysvětluji si to tak, že viry a bakterie poletují v ovzduší, oslabený organismus dovolí silné množení a takový člověk onemocní.
Pokud se mýlím, zůstává pro mě otázka, jak to, že oslabený jedinec dostane chřipku/angínu/zápal plic, aniž by se setkal s viro/bacilonosičem, stále nezodpovězena.
Vidím kolem sebe následující události :
5 lidí, které znám, dostali cov. Další čtyři zřejmě též, ale nebyli testováni a po pár dnech drobných potíží šupajdili do práce. Kromě těch, kterým to prokázali. Ti jsou v karanténě, ačkoliv už nemají žádné obtíže a průběh byl stejný či mírnější než u chřipky.
Až tento uměle vytvořený blázinec skončí, budu zvědav, zda v příštím roce, až bude nějaká chřipková "epidemie", bude vládou opět prováděna tato taškařice, budou denně vybubnovávány počty mrtvých, u kterých byl zjištěn chřipkový virus, budou roušky a zbržděn chod společnosti.
Nepochybuji o tom, že mrtvých s chřipkovým virem bude příští rok více než letos s virem cov.

378799

20.4.2020 22:52

RE: Přestože či právě proto, že nesleduji

Janecek 69.?.?.?

Reakce na 378799

Toto je prevelice dobra otazka jak to ze dostanu vselijake virove onemocneni aniz bych se s nekym setkal, staci jen prochlazeni. Toto ovsem plati i u anginy, coz je asi bakterialni nemoc. Dal jsem si uprostred horkeho leta poradne ledovou kofolu a skoncil jsem s takovou anginou v krku jako nikdy.

Jedna moznost tedy je, ze jsou viry ve vzduchu vsudy pritomne a jen cekaji na oslabeneho jedince. Druha pravdepodobnejsi teorie je, ze uz ty viry v sobe mame naporad pokud se do nas jednou dostaly, asi snad je nemame od narozeni. Virus udajne funguje tak, ze bunku naprogramuje, ze pri urcitych podminkach ho bunka ma zacit rozmnozovat. Pri prochlazeni se tyto podminky snizenim teploty splni a bunka zacne rozjizdet tvoreni viru. Podle mne v tomto take spociva tak zvane otuzovani, protoze se musi delat postupne. Prochladim se jen trosku a nejake viry se vytvori a imunitni system na to zareaguje a takto si vlastne clovek trenuje oddolnost proti nemocem, ktere uz v sobe ma.
Zajimave je , ze indiani se divili kdyz prvni evropane meli rymu, nebot toto udajne neznali. Nevim ovsem jestli to bylo tim, ze byli vic otuzili a nebo k nim ten korana virus rymy jeste nedorazil.

Nejsilenejsi je ovsem to, ze virus je udajne nezivy, nema metabolismus a prirozenou touhu zit jako ostatni zive organismy. Toto je velmi sokujici, neb clovek nemuze nikdy pochopit proc by se neco neziveho chtelo mnozit. Naopak pocitacove viry, ackoliv nezive ....

Zajimave je take to, ze kojici matka s tezkou chripkou tu chripku na novorozence neprenese.

Zaver je tedy ten, ze toho mnoho nevime a nektere veci nikdy vedet nebudem, neb naz mozek neni k jejich pochopeni prizpusoben a s tim se musime smirit a naucit zit. A hlavne se nesmime nechat oblbovat lidmi, kteri pouzivaji slova imunita a energie atd v kazde druhe vete tvarice se jak vsemu rozumi.

378801

22.4.2020 14:12

RE: Přestože či právě proto, že nesleduji

-x- 46.?.?.?

Reakce na 378801

Dobrý den,

víte, ono "To" asi bude celé malinko jinak. [cool]

Prvně totiž musíte uvěřit konceptu, že nějaké fyzické tělo, intelekt, emoce a spousta dalších proprietárních systémů a podsystémů existuje, aby tento 3D svět mohl fungovat a evolvovat.

To pak lze uvěřit lecčemus. Třeba i tomu, že nalévání ledové kofoly (kolik -10°C?) do rozhicovaného těla (38°C) způsobí angínu pomocí termošoku podchlazením krčních uzlin (start pro množení) a otužování (Wim Hof) jest antidotem (zejména psychickým).

Je třeba si uvědomit, že viry, bakterie a plísně jsou zde od nepaměti a projekt homosapiens sapiens žije jen a právě díky symbióze s nimi. Kolik váží střevní mikrobiom a jak funguje?

A co teprve, když se zeptáte odborníka třeba na konzumaci různých zrajících sýrů. Žádná plíseň není zdravá a (ne)škodlivá. Vždy jde jen o množství. [mrknutí jedním okem]

Kupříkladu standardní NIVA (kultura Penicillium roqueforti) Vás po jednorázové konzumaci pěti deka nezabije, ale po denní konzumaci lze po letech s úspěchem sledovat zásadní změnu (devastaci?) střevního mikrobiomu a zjevení se jakéhosi permanentního zahlenění ve formě chronické rýmičky.

Obdobně lze odvodit i přenos chřipky z kojící matky na dítě.

Ergo, jak by se mohlo nakazit, když ještě koncept chřipky nezná? [mrknutí jedním okem]

Prostě a jednoduše. Ta lžička tu je jen proto, že jsme v její koncept uvěřili.

Děkuji za 17 příspěvek. [smích]

378851

21.4.2020 7:39

RE: Přestože či právě proto, že nesleduji

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 378799

- Presne takto to je. To nie je môj "názor", to je FAKT. Je spústa verejne dostupných dôkazov, len si ich treba v tej sračke vyvolanej štátnou demagogiou nájsť.

Najhorším "vírusom" je ľudská debilita, ktorá bráni ľuďom hľadať FAKTY, a ktorá núti ľudí veriť štátnej propagande.

Najhoršie je to, že politici doslova zažívajú orgazmus pri vymýšľaní nových obmedzení, buzerácii, pri pritvrdzovaní života ľuďom. Pri pohľade na ich eufóriu s ktorou pred kamerami oznamujú ďaľšie "zachraňovanie ovčanov - mi je zle od žalúdka.

378809

21.4.2020 14:54

Američané velmi rádi zachraňují svět

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Alespoň ve svých četných béčkových filmech. Dělají to nejčastěji "humanitárním" bombardováním nevinných ve formálně suverénních státech,nekonečným válčením se silami "zla", organizováním a financováním státních převratů, barevných revolucí, majdanů, sankcemi, finančním vydíráním a zotročováním, atentáty, mediální propagandou atd. Určitě mají v klobouku i četné další fígle.A všechno jen proto, aby udrželi svou, nyní už neudržitelnou dominanci a především dominanci "svých" většinou chazarských "elit" nad zbytkem světa. Přitom tyto "elity" jsou ve skutečnosti jen všehoschopnou mafií odporných zločinců v drahých oblecích. Kladu si otázku, kdo zachrání ten zbytek světa před naivními řadovými Američany a především před jejich zločineckými "elitami" hrajícími si pokrytecky na mírotvůrce a filantropy ? Že by to byl produkt genetických inženýrů, způsobující Covid 19, o tom už hodně pochybuji, protože i coronavirus považuji za uměle vytvořenou zbraň chazarské mafie proti lidstvu. A na co nestačí coronavirus, to musí zvládnout média a politici v tzv. suverénních zemích, kteří "elitám" lezou usilovně do konečníku a servilně plní jejich cíle.Tím hlavním cílem "elit" je globální otrokářský řád známý jako Nový světový řád.

378827

21.4.2020 17:36

Co je to pravda?

Baduan 82.?.?.?

Děkuji za článek, rád jsem si ho přečetl a prošel si odkazy na zdroje ze kterých je čerpáno.

Ale co chci napsat je, že nikdo neví jaká je dnes pravda. Nehodlám tady rozporovat nebo polemizovat se závěry které jsou uvedeny v článku neboť nejsem odborně vzdělán abych si toto mohl dovolit.

Vědci, lékaři a mnozí další kteří mají odpovídající vzdělání se dnes mnohdy neshodnou na nějakých jasných a všeobecně přijatelných závěrech o koronaviru a mnohé tyto názory a studie jdou kolikrát i proti sobě. Tím pádem není tak těžké si najít ty studie a názory, které odpovídají vašemu pohledu na věc a podpořit tak tu vaši "pravdu".
Podobných článků by se dalo napsat opravdu hodně, každý z nic bych mohl odkazovat na různé vědecké studie a lékařské kapacity a každý takový článek by mohl přijít se zcela jiným závěrem. A každý takový autor by mohl napsat, že má "pravdu".

Jediná "pravda" je taková, že zatím je velmi málo informací o tomto viru a stále moc nevíme jakým směrem se může situace vyvinout.
Pravdu možná znají ti, kteří ho vyrobili nebo záměrně pustili ven. Ti se ale o své poznatky dělit nebudou.

378831

21.4.2020 18:01

prislo mi mailem

wes 81.?.?.?

Slysel jsem neco posledne o zalobe na Gatese. Pak mi prijde tohle. Muze na tom byt v zasade neco pravdy?

Trump aktivoval zákony stavu nouze a také tábory pod správou FEMA - Federální agentura pro řízení mimořádných událostí. FEMA má nyní veškorou výkonou moc jak nad hmotným majetkem (firmy, organizace apod.), tak i ve vztahu k lidským bytostem. Trump znárodnil Federální rezervní banku (FED) a peníze spravuje Ministerstvo financi a finanční úřad, který řídí FEMA na základě exekutivního příkazu Trumpa. V pondělí bylo pro američany připraveno 80.000.000 šeků. Pro každého dospělého byl vystaven ve výši 1200 US dolarů a pro dítě do 15 let 500 US dolarů.

FEMA může kohokoliv bez rozhodnutí soudu na místě zatknout a též odvést do tábora. Má nyní neomezené možnosti, jako každá vojenská policie. Odsunula tímto Kongres USA od možnosti rozhodování, ale i Trump má některá rozhodnutí, dle stanov, omezena. Je potvrzeno, že mnoho lidí z DEEP STATE je zatčeno a neustále probíhají čistky. Probíhá osvobozování dětí z podzemních tunelů a „líhní.“

Celá FEMA má od 13.03.2020 přesně šet měsíců na výkon svých pramocí, a poté vše přechází do normálního stavu. Nevíme zatím jaké kompetence si ponechal Trump. Jedno je ale jisté, že dnes přerušil jakékoliv finanční příspěvky Světové zdravotnické organizaci (WHO), což také dosti drsně a úderně zdůvodnil. Nevíme, jestli jste to věděli, WHO je organizací, která přes bílé koně patří právě největšímu masovému vrahovi planety Země – Billu Gatesovi a jeho manželce.
Majetek Billa Gatese zmrazen

Trump nechal zmrazit veškeré účty a majetek Billa Gatese a jeho manželky. B. Gates byl sice zatčen, ale na velkou kauci byl ponechán v domácím vězení. Je odpečetěna žaloba, která nyní bude provedena. Dnes už víme, že nebude mít možnost pobytu doma, ale bude odvezen do věznice. Nebude mít možnost se moc obhajovat, protože jeho zločiny jsou veřejně známy, a bude to podobné jako s Epsteinem. Pro toho si asi tentokráte nebude moci nikdo z Izraele přiletět…..

Zde Vám mohu přinést vynikající zprávu. B. Gatesovi zabavili veškeré dokumenty a všechny chemické a biologické hmoty a látky, stejně tak již vyrobené vakcíny na očkování proti Koronaviru, a nejen proti němu. Všechno !!!!! !!!!! Američané oslavují, protože vědí, že tento tah byl konečným pro koronavirus. ŠACH MAT, řekl by šachysta. Zatím se ale neví, jak dlouho zůstanou doma kvůli „karanténě.“ Zde prosím rozumějte – jak daleko je akce proti DEEP STATE dokončena.....

Vážení, buďte klidní, nemusíte mít už obavy, i když se neustále omýlá něco o vakcíně a očkování. Trump to rozhodl za nás, bojovníky proti očkování, jakémukoliv očkování......
Dle dalších zpráv byl zatčen, a pobývá ve vězení, Tom Hanks, stejně jako jeho žena.

378833

21.4.2020 19:15

RE: prislo mi mailem

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 378833

...to jsou jen ničím nepodložené fullfordovské bláboly z Tadesco-webu...[oči v sloup]

378835

21.4.2020 19:26

RE: prislo mi mailem

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 378833

Opravdu nerad vám kazím radost, ale tyhle informace jsou od starého známého podvodníka jménem Benjamin Fulford. Ten člověk již minimálně 15 let pouští tyhle radostné informace do světa. Samozřejmě jde o naprosté kraviny a to ani není potřeba mluvit o obřích podzemních městech, kde americká armáda bojuje s mimozemšťany. Též zaručená informace od Fulforda. Dle jeho zpráv už byla světová kabala tisíckrát poražena. Škoda, že to není nikde vidět. A ještě větší škoda je, že někdo tomu dokonce věří.

378836

Příspěvků: 27

20.04. 07:22 coinageboy  Mne to Nedava Smysl
20.04. 08:02 Joseph Chlor  Pouze k te lodi Diamond Princess.
20.04. 12:02 Jan Hanuš  RE: Pouze k te lodi Diamond Princess.
20.04. 14:17 hc  RE: Pouze k te lodi Diamond Princess.
25.04. 07:12 PremVec  RE: Pouze k te lodi Diamond Princess.
20.04. 15:00 orinoko  RE: Pouze k te lodi Diamond Princess.
21.04. 10:25 Joseph Chlor  RE: Pouze k te lodi Diamond Princess.
20.04. 08:20 Velekněz Ratata  Zase není dobré tu argumentaci přehánět
20.04. 08:20 libertarian  Pravda o koronaviru nikoho nezaujíma
20.04. 08:26 Mika  Mám dojem
20.04. 09:38 libertarian  RE: Mám dojem
20.04. 08:44 jirkap  Zajímavé video !!!!!!
20.04. 10:02 orinoko  Ja osobne...
20.04. 10:29 eda521  Co si o tom dnes myslím
20.04. 11:00 Lovec idiotů  Související rozkrádačka
20.04. 14:18 WAZARI  Koeficient
20.04. 14:47  RE: Koeficient
20.04. 16:32 lubosmat  Od demagógie k decentralizácii
20.04. 22:13 Erwin  Přestože či právě proto, že nesleduji
20.04. 22:52 Janecek  RE: Přestože či právě proto, že nesleduji
22.04. 14:12 -x-  RE: Přestože či právě proto, že nesleduji
21.04. 07:39 libertarian  RE: Přestože či právě proto, že nesleduji
21.04. 14:54  Američané velmi rádi zachraňují svět
21.04. 17:36 Baduan  Co je to pravda?
21.04. 18:01 wes  prislo mi mailem
21.04. 19:15 R.E.  RE: prislo mi mailem
21.04. 19:26 Lovec idiotů  RE: prislo mi mailem

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,45 Kč
Kanadský dolar
17,37 Kč
Australský dolar
16,53 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,41 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 599,78 Kč
1 unce stříbra
578,54 Kč
Bitcoin
1 210 741,07 Kč

Poslední aktualizace: 9.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 892