Diskuze k článku

Bitva o prezidentské křeslo ve Washingtonu přešla v boj o budoucnost Ameriky

Příspěvků 18

8.4.2020 4:57

Deep state

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 68.?.?.?

je docela hezký název pro spiknutí finančních vládců světa, které dusí zejména bílou civilizaci po dlouhá staletí. Je ovšem přinejmenším smutné, když tzv. demokratický systém je v područí dobře organizovaných tajných organizací. Na druhou stranu je ale jasné, že tato mafiánská zákulisní nadvláda vede ke všem krizovým tragédiím lidstva a je hlavní příčinou válečných konfliktů.
Prezident s tímto establishmentem nic nemůže dělat, neboť je jím sám dosazen. A v nepravděpodobném případě, že by se prezident o nějakou bitvu pokusil, tak dojde k jeho zničení. Z historie jsou velmi dobře známy i prezidentské vraždy.

378455

8.4.2020 8:52

RE: Deep state

Šifrin 77.?.?.?

Reakce na 378455

Vážený, Vaše představa, že tady máme demokracii, je iluze. Byl nám sem implantován jako by demokratický systém založený na tom, že každý máme jeden hlas a ten představuje jakési elementární "kvantum" moci. Tuto moc prý uplatňujeme ve volbách - a toto je prý ta jediná a správná demokracie.
Ve skutečnosti tímto sklapla past. Neboť ani já, ani Vy, ani kdokoliv z řadových občanů - jako dělníci, rolníci, zdravotníci, dokonce i inteligence (která si myslí, že je mozkem lidstva...) a dokonce ani většina živnostníků a podnikatelů nemáme vůbec žádnou moc. Pouze si nás do voleb kupují - a kdo vlastně? Nadnárodní kapitál. Ti vlastní sdělovací prostředky a o své pravdě přesvědčují ostatní. V prvé řadě inteligenci, která se tímto jakoby průzračným modelem nechala uchvátit (pokračuji Leninovými slovy - inteligence je Velké Há, malé ó, římská 5, ne a ó). Oni nás vlastně kupují, ale aby to nebylo tak drahé (musí se šetřit), tak je potřeba co nejvíce lidí od voleb odradit - různé aféry vyvolávají dojem, že politika je špinavá - a mravný člověk se nechce zamazat a proto nejde k volbám. Stačí tedy koupit ty ostatní, co jim buď toto nedochází, nebo mají mravnost nastavenu níže. Cílem této demokracie je vytěsnit chudou většinu z vědomí společnosti, tato demokracie jako systém je ve skutečnosti zrušením mravního zákazu zabití bližního svého. Tato "demokracie" je založena na tom, že nadnárodní kapitál ovládá naše vědomí - manipuluje s ním.
Na tom všem nic nemění snaha jednoho bohatého člověka - ten totiž tuto situaci nechápe, nebo dnes asi již spíše nechce chápat a chová se jako poslanec tradičního sněmu. Proto po něm "pražská kavárna" tak jede.

378460

8.4.2020 14:07

RE: Deep state

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 378460

Ačkoliv máte samozřejmě pravdu, kolega na kterého jste reagoval, použil záměrně "tzv. demokracie", takže se domnívám, že tento problém chápe.

Je hezké, že si pořád někdo myslí, že by Trump mohl něco změnit, osobně bych tak optimistický nebyl. Lidé v pozadí jsou mafiáni bez jakýchkoliv skrupulí. Zavraždění člověka, kvůli kterému nemohou postavit nějaký mrakodrap, je to nejmenší. Natož aby se jim někdo sral do důležitějších věcí.

America Is Not a Democracy

"Preference průměrného Američana mají jen nepatrný, téměř nulový, statisticky nevýznamný dopad na veřejnou politiku."

Nicméně si nemyslím, že platí toto:
>tak je potřeba co nejvíce lidí od voleb odradit

V USA je dvojhlavá jednostrana a je jedno, koho lidi zvolí. Pokud by lidi přestali k volbám chodit, iluze tzv. demokracie se zhroutí jako domeček z karet.

I unás není možné volbami něco změnit, krásný příklad jsou třeba ti Piráti, kteří rozhodně před volbami neslibovali, že začnou přejmenovávat ulice a bourat pomníky. Předtím to byly například Věci veřejné, Zelení a jiné rádoby alternativní strany, které po zvolení okamžitě přešly do standardního módu, tedy ignorování, případně rovnou převrácení volebního programu.

378471

9.4.2020 9:28

RE: Deep state

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 378471

Jenomze i Trump je potomek z vyznamne mafianske New-Yorské rodiny. Takze ty jejich metody velice dobre zna a i sam umi velmi dobre pouzivat (nikoli zneuzivat). Neco si prectete o mafiich v USA. On je dobrym kmotrem, ktery chape, ze si nelze znicit prostredi (okoli) ve kterem sam zije. Aby byla spokojena jeho rodina, musi zit mezi spokojenymi i sousedy. V ramci Trumpa jde o cele USA. Podobne to chape i napr. Putin, Orban i jini vyznamni vudci.

To tem z jiz zdegenerovanych potomku zakladatelu, nyni bazin, jasi unika. V rade pripadu soucasne baziny predstavuji pouze zdivoceli, z retezu utrzeni byvali sluzebnici (pouzil bych zde slovo podpindolstnici) bez kouska vize. Ti ziji pouze tady a ted. Po nas potopa. Hlavne si uzit.

Koukneme-li do historie, tak zprvu mafian, byl-li spravedlivym kmotrem, ziskal moc a bud on, nebo jeho potomek se stal kralem a z mafianskeho rodu se stal rod kralovsky.

378486

9.4.2020 11:21

RE: Deep state

-x- 46.?.?.?

Reakce na 378486

"Koukneme-li do historie, tak zprvu mafian, byl-li spravedlivym kmotrem, ziskal moc a bud on, nebo jeho potomek se stal kralem a z mafianskeho rodu se stal rod kralovsky."

Zajímavé. A já se domníval, že dřív (ranný středověk až ranný novověk) to fungovalo podle pravidla silnější pes mr*á, kdy silnější v lepším případě vyraboval slabšího, v horším rovnou vyzabíjel jeho potomky a místo nich zplodil vlastní. Ideálně s heslem na rtech "My vás vy neznabozi pokřtíme" a vono ne, vona mafie a z ní rovnou království. No to jsou mi věci. [Velký smích]

Co uvést nějaký zdroj?

378488

9.4.2020 21:59

RE: Deep state

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 378488

Napriklad zde hned několik:

https://www.alescenek.cz/zbozi/89321/teoria-statu-...

Dobre je zamerit se na to jak vznikla rise Rimska. Nejprve mklany, ty se spojovali atd, atd..

Tak přijemne studium.

378499

8.4.2020 5:31

A co ty chalupy č.1 a č.2 ?

Erwin 194.?.?.?

Jedna inženýrská kancelář obdržela úkol : postavte věž. Zadání – rozměry jedna ku libovolné, ovšem zachovat poměr ke věžím v New Yorku. Materiál – libovolný.
A tak se inženýři pustili do práce. Vyrobili věže ze dřeva, odléli z oceli, olova i hliníku. Z polystyrenu i špilek. Z papíru i žuly. V mnoha měřítkách, jaká si jen lze představit. Sestrojili například i ohromné množství miniaturních nosníků a smontovali věže stejně, jak byly ve skutečnosti. Některé věze z těchto nosníků spolu svařovali, jiné nýtovali. Podlaží zalévali betonem a okolo sestrojili vnější ocelový skelet.
Jakmile bylo vše hotovo, zazněl příkaz : odříznout horní čtvrtinu. A tak se i stalo. Najednou se vám, milé děti, začaly dít věci. Všechny věže, ať byly celé z betonu či polystyrenu, olova nebo ze dřeva, z nosníků či plastu, se zhroutily do svého půdorysu a ihned se rozpadly na prach. Horní čtvrtina po odříznutí drtila zbylé tři čtvrtiny pod sebou a vše se řítilo dolů volným pádem. Nakonec i samotná horní čtvrtina se rozpadla na prach.
Tento úkaz, děti, zdánlivě neobvyklý, ovšem potvrzen nejen na modelech, ale jak víme i ve skutečnosti, se dostal do všech učebnic po celém světě a právem se stal novým fyzikálním zákonem, za který obdrželi tito inženýři Nobelovu cenu. Zazvonil zvonec...

378456

8.4.2020 6:20

RE: A co ty chalupy č.1 a č.2 ?

ls 86.?.?.?

Reakce na 378456

A chalupa č. 3 z toho dostala třesavku a spadla taky.
Já osobně mám radši tu O červené Karkulce.

378457

8.4.2020 19:38

RE: A co ty chalupy č.1 a č.2 ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 378456

Pche, to vi kazdej.

Tak se prece davno bouraj veze a baraky po celym svete.

Nariznete vrsek, rozdelate tam ohynek a vse spadne.

To jen delobuchova loby nuti domy odstrelovat.

378481

8.4.2020 9:35

Trump se chystá zatočit s deep state

libertarian 31.?.?.?

Je to zložitejšie. Trump nie je hlupák. Trump vie, že môže dostať cesťák na služobku do Dallasu, a potom skončí (pre neho) veškerá sranda. V Dallase sa nesranduje.

A BUDOUCNOST AMERIKY je už rozhodnutá a nezmeniteľná. Etnická štruktura amerického (afro-amerického) ľudu je síce zmeniteľná - ale iba jedným smerom.

378463

10.4.2020 13:30

RE: Trump se chystá zatočit s deep state

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 378463

Humanitárně lidskoprávně neziskově pozitivně diskriminovali tvůrce hodnot až se dostali do spirály. A aby to nebylo lidem v evropě líto zřídili jim prozřetelně ECB $=€ swapovkou €araboafriku s kalergiho p(l)ánem.
https://www.youtube.com/watch?v=Wu7DztcylyI
https://www.youtube.com/watch?v=StIzboo1Hic
https://www.youtube.com/watch?v=0jscRoMq02c
https://www.youtube.com/watch?v=Tgc0oRFhLBI

378522

8.4.2020 11:29

Teror a lži 11. září 2001 (9/11), Andreas von Rétyi

Gój 46.?.?.?

"Země neomezených možností" zřejmě zná mnoho forem takových neomezených možností i ve směru manipulace, ochoty sáhnout k násilí a klamu. Nikoli bez důvodu Kevin Ryan v červnu 2005 prohlašoval: V USA zahrnují tyto lži lacinou propagandu, která se přijímá jako žurnalismus, policejně státní opatření, která slibují bezpečnost, a hory dluhů, které simulují obrázek blahobytu. Kromě toho jsme akceptovali mnoho nevyslovených sebeklamů a mimo jiné také ideu, že vždy máme neomezený podíl na surovinových zdrojích tohoto světa bez ohladu na to, kde jsou uloženy anebo na to, kdo by s námi nemusel sdílet názor...Oficiální teorie o 9/11 je klíčovým aspektem našeho momentálního sebeklamu...narůstající problémy...úbytek surovinových zdrojů...tajná zpráva Energy Taskforce Report z května 2001...9/11 zahajuje nový boj o poslední surovinové zdroje našeho věku

378466

8.4.2020 11:31

USA VONÍ JAKO ZMOKLEJ CIRKUS

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

V počtu zbytečných obětí lidských životů mnohonásobně překročili "kowboyové"/kraví muži/z USA i hitlerovské německo a zbytek světa.pokud se člověk třeba i pouze letmo seznámí s dokumentem na Google: Dvě stě let terorismu USA , tak se již nebude divit ničemu ! třeba ani sejmutí dvojčat, či pandemii coronaviru kluků z jůesej./dnes se veřejně hovoří že v prachu sestřelených budov V NEW YORKU byl přítomen nanotermit. Jak se tam vzal? ps.Mocný americký developer žid Larry Silverstein vydělal na pádu Světového obchodního centra 11. září 2001 miliardy dolarů. Majitel okázalých, ale prodělávajících budov Dvojčat se zároveň zbavil obrovského břemene. Neuvěřitelná náhoda? Souhra okolností? Záměr?

378467

8.4.2020 13:41

Dvojčata a virus..

Jan Hanuš 77.?.?.?

Článek ukazuje hlavně na to, že celá akce byla řízena a provedena tak dobře, že se to objasňuje až teď, po mnoha letech. Psalo se tu už, že divadlo s virusem nemůže být organizované, poněvadž by se to rozkecalo. Jak je vidět, oni to umí a nerozkecá se to. Cílem banksterů byly války v asi 7 zemích, které byly předem určeny.
Teď jsou c-virusem taky stanoveny cíle. Nejsem expert na tyhle věci, ale jako vývojář se na to dívám třeba jen intuitivně. Dokázat nic nemůžu. Myslím si, že aktuálním cílem je Rusko, USA, Itálie, EU, malé firmy a chudí lidé obecně.
Všechny cíle nevyjdou, těch 7 zemí se taky nepovedlo srovnat se zemí, Rusko do toho hodilo vidle.
Teď to taky asi nevyjde všechno, ale některé cíle jsou snadnější. Itálie bude pravděpodobně rozkradena jako Řecko, USA se hodně změní, EU taky. S Ruskem to bude těžší, ale nikdo neví. Chudí se okrádají snadno, malé firmy taky
Na válkách s terorismem banksteři vydělali, na viru zase vydělají a my budeme přemýšlet, proč se to nerozkecá a kdo ty statistiky vlastně dělá. Možná by si fandové statistik mohli začít psát data o zdražování a krachu malých firem. Třeba to bude taky hokejka. A můžou si zasoutěžit o exponent.

378470

8.4.2020 17:18

Nejde jen o Ameriku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

V současnosti se hraje o celý svět. Ameriku, celý tzv. Západ a mnoho dalších států stále dosud ovládají, vykrádají, zotročují a do značné míry i vlastní mocné klany Rothschildů, Rockefellerů, Morganů, Warburků, Lazardů, Habsburků, Windsorů ad. Už celá staletí. A samozřejmě Vatikán. Ten už dvě tisíciletí. Nyní chtějí i ten zbytek světa, který dosud neovládají a který se brání zotročení. Samozřejmě své skutečné cíle pečlivě tají a bojují prostřednictvím naivních otroků vždy pod falešnou vlajkou. Až do posledního otroka. Výše zmíněným klanům slouží především FED a dolar,dítě FEDu ECB a euro, NATO, CIA,MMF, WB, BIS, OSN a další globálně působící organizace, obrovské nadnárodní korporace jimi financované,mocné tajné služby, přední výzkumná pracoviště a tzv. think tanky mnoha zemí, média tzv. mainstreamu, která též vlastní, globální sociální sítě, zkorumpovaní, vydíratelní a zastrašení politici ve vládách a v parlamentech mnoha zemí světa.Výše uvedené klany tudíž představují obrovskou moc a sílu, ale jejich příslušníci mají i své slabiny. Za prvé, je jich i s jejich přisluhovači zlomek promile lidstva. Za druhé, jsou smrtelní jako ostatní lidé. Za třetí, mají své velmi utajované libůstky, které je zcela vyřazují z množiny slušných lidí. Za čtvrté, tak moc milují moc a mamon, že jsou na nich psychicky zcela závislí. Za páté, nemají skutečné přátele, jen obchodní partnery. Za šesté, jsou velmi zbabělí, a proto jsou vždy ukrytí v pozadí a v bezpečí svých rezidencí.

378476

8.4.2020 19:31

RE: Nejde jen o Ameriku

Alfred 37.?.?.?

Reakce na 378476

No a jak se tedy hraje o celý svět? To mi jako z toho textu nevyplynulo.

378480

9.4.2020 22:14

RE: Nejde jen o Ameriku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 378480

Tady je to podrobneji:

http://zvedavec.org/komentare/2018/09/7695-co-pred...

378501

9.4.2020 19:12

Koronavirus a 5G

Martinik 31.?.?.?

Jeden z monoha lekaru v USA tvrdi, ze pacienti netrpi "virovou" pneumonii, ale ze to vypada, ze jejich krev proste neni okyslicena a tim se dusi...proste nedostatek kysliku. Je vseobecne znamo, ze zatim co pozavirali americany doma, v mega velkem se instaluji 5G vysilace po celych statech. Pri zareni na frekvenci 60GHz tato frekvence absorbuje molekuly kysliku, tedy ho nici(google)...ze by ta pricina udajnych zapalu plic byla nekde jinde? Protoze pak by se potvrdila udajna konspoiracni teorie jako mrazivy fakt! Video na info o teto informaci nize. Jedna se o lekare z NY JIPky.

https://www.facebook.com/john.g.bego/videos/10158206053279886/?t=3

378498

Příspěvků: 18

08.04. 04:57  Deep state
08.04. 08:52 Šifrin  RE: Deep state
08.04. 14:07 Lovec idiotů  RE: Deep state
09.04. 09:28  RE: Deep state
09.04. 11:21 -x-  RE: Deep state
09.04. 21:59  RE: Deep state
08.04. 05:31 Erwin  A co ty chalupy č.1 a č.2 ?
08.04. 06:20 ls  RE: A co ty chalupy č.1 a č.2 ?
08.04. 19:38  RE: A co ty chalupy č.1 a č.2 ?
08.04. 09:35 libertarian  Trump se chystá zatočit s deep state
10.04. 13:30  RE: Trump se chystá zatočit s deep state
08.04. 11:29 Gój  Teror a lži 11. září 2001 (9/11), Andreas von Rétyi
08.04. 11:31  USA VONÍ JAKO ZMOKLEJ CIRKUS
08.04. 13:41 Jan Hanuš  Dvojčata a virus..
08.04. 17:18  Nejde jen o Ameriku
08.04. 19:31 Alfred  RE: Nejde jen o Ameriku
09.04. 22:14  RE: Nejde jen o Ameriku
09.04. 19:12 Martinik  Koronavirus a 5G

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 0

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,47 Kč
Kanadský dolar
17,37 Kč
Australský dolar
16,53 Kč
Švýcarský frank
23,40 Kč
100 japonských jenů
19,41 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 599,78 Kč
1 unce stříbra
578,54 Kč
Bitcoin
1 223 989,73 Kč

Poslední aktualizace: 8.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 111