Diskuze k článku

Podivné techtle mechtle s rouškami na vládní úrovní

Příspěvků 40

23.3.2020 6:20

Klobouk dolů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Pan Brand na plný koule a bez servitku. Konečně někdo napsal pravdu o tom jak naše hrdinna a ,,kompetentní,, vláda bojuje s krizovou situací, potažmo virem.
Do boje nasadili proflaknuteho banditu a zloděje Tvrdika,sekunduje mu demagog Hamacek alias Bakaluv politruk a celé to mají jistene velkým podnikatelem Babisem. Hlavně vydělat na lidském strachu a blbosti.
A neschopná a autodestruktivni EU nemá jinou starost, než ze všech svých pruseru spojených z koronavirem obviňovat arcilotra Putina a jeho zlou říši nazývající se Rusko. To nevymyslis.
Jjnak Rusko,Čína, Venezuela a Kuba pomáhají nejvíce napadeným státům Evropy, zdravotním materiálem, léky ale i doktory. Naše média k tomu zaryte a trapně mlčí.
A kdepak je náš velký bratr za velkou louži, kterému kavárna tak leze do zadku?
Kdepak je s pomocí pro nyní stradajici Evropu? My to spíš připadá, že z toho má USA ještě radost,konečně se splní jejich vlhký sen - Evropa bude v těžké krizi a oni na tom nakonec vydělají, tak jak tomu bylo i v minulosti (viz 1.i 2.světová).

377836

23.3.2020 10:10

RE: Klobouk dolů

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 377836

Ano, je to tak a už se zase ozývají staré rusofobní firmy praskotem svých koulí při čtení zpráv o tom, že "Člověk v tísni" CIA agenta Sajmona Pánka namísto oplácení za dvě miliardy ze státního rozpočtu svým vydržovatelům rozvrací státní zřízení a štve proti vládám právě těch NATO "nepřátelských" států, které přispěchaly na pomoc Itálii, protože se už nemůžou dívat na tamní apokalypsu, jejíž důsledky na decimaci místního obyvatelstva jsou asi 4x vyšší, než v Sýrii během nejintenzivnější fáze občanské války, kdy na obou válčících stranách i bezbranným obyvatelstvem umíralo denně okolo 165 lidí...
Dění v Itálii dobře znám a dostávám odtamtud téměř denně opravdu necenzurované zprávy od svých přátel, které znám většinu svého už brzy života starobního důchodce...
Když před pár lety začali mohamedáni a negři pomazávat panenku Marii v kostelech hovnama, řekl jsem jim dobrým katolíků já neznaboh z pozaŽelezné opony, o kterých byli přesvědčeni, že žerou malé děti, že jejich jediná a poslední naděje k záchraně přijde z Ruska a nikoli od atlantických/anglosaských "spojenců", ale z Východu. Někteří proto se mnou chvilku nemluvili a nadávali mi do "Putinových fašistů" přesně v intencích té sluníčkářsko-multikulti-liberální idiocie, která ovládá EU...
No a dnes, když někteří už 3 neděle, pokud už nebyli odvezeni erárním náklaďákem k urychlené kremaci bůh ví kam, ležící se "zápalem plic" a doposud bez návštěvy lékaře, se mi s dojetím omlouvají.
Ty strašné statistiky úmrtí v posledních dnech nevyjadřují vůbec pravý stav, ten zůstává co se týče počtu obětí nejasný, neboť do něj jsou zahrnuti jen ti, kteří zemřeli ve špitále, nebo za asistence lékařské služby a spousta starých a osamělých lidí bez vlivu v it. zdrav.systému, zemřelých doma v nich zahrnuta není...
Dá se ale očekávat velmi rapidní rozšíření nákazy i na jih, neb uzavřením fabrik a podniků poskytujících postaradatelnou produkci a služby se uvolnila velká masa arbeitů pocházejících z jihu Itálie tzv. "terronů" a ti vyrazili do svých otčin na samém jihu, cca 41.000 jen z oboru restaurací a pizzerií...Takže, "was morgen komm?....
Jinak, ten článek skvěle popisuje tu impotenci i fantastickou symbiózu státu, jeho doslova orgánů a schopnost těch politikou se zabývajících a živících zrůd adaptovat se na každou situaci a vydělat na ní. V tom jsou daleko obdivuhodnější, než kreativita a schopnost mutací toho ošlivého dnes už nejoblíbenějšího domácího zvířátka zvaného coronavirus a lidi to ani moc nesere, jen jsou poněkud nevrlí, že mají poněkud pokažený svůj zaběhlý způsob opečovávání své hovniválí kuličky, nebo koule...[velký smích]

377846

23.3.2020 10:40

RE: Klobouk dolů

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 377836

Kecy. Po bitve kazdy general.
Jde kdyz tak o systemove (je hyenismem vinit zrovna a jen Babišovu vladu...a kdyz uz - tak co vedeni kraju ??!!)) selhani, zejmena tech, kteri rozhoduji o REZERVACH na celostatni ci krajske urovni. Coz se tyka i ČNB (jsou " rezervou" akcie napr. Apple...nebo je rezervou haly plna stroju, schopnych na povel spustit masovou vyrobu rousek ci respiratoru ??).
Nase vlada dela jiste chyby, ale celkove hodnoceni ponechme budoucnosti, dnes je velmi predcasne hodnotit JEDNOTLIVE (informaci je az porovnani, jine je jen nesmyslnym zvanenim) vlady, staty, spolecnosti.

MOmentalne mi zde chybi sada opatreni Bezpecnostni rady , ktera by v sobe obsahovala managerskou mobilizaci projektantu, konstrukteru, inzenyru, strojaru, mechaniku atd. - schopnych bud na zaklade legalne sehnane dokumentace ci diky okopirovani navrhnout a sestrojit potrebne (rousky, respiratory) vyrobni linky.
A dale vyuziti toho faktu, ze hotely a pod. zarizeni, jejich ubytovaci kapacity, jsou " bezvirove" (pote , co jsou jiz pres tyden bez klientu). Protoze jiste by ucinnejsi byla karantena JEDNOTLIVYCH osob na jednotlivych pokojich, nez je karantena domaci, kdy veli snadno muze dojit k nakazeni ostatnich clenu domacnosti. Tedy nejaka motivace ci prinuceni majitelu vhodnych (strava, hygiena...) ubytovacich kapacit.

377849

23.3.2020 8:55

Nevyvazene i kdyz nekdy vtipne

Jan999999 89.?.?.?

Je to snuska obvineni uradu v krizove situaci, takove, ktera zde jeste nebyla! Vlade a zejmena Babisovi vdecime za rychlou reakci na ohrozeni virem a prozirava a rychla opatreni, ktera nas lepe chrani nez cela EU. Jinak jsme tady meli pomery jako v Lombardii. O tom soudruh posmevacek ani slovo, to neni dulezite.
Proc nepresetrite Al Hammadiho a jeho nakupni 'uspech' predrazenych pomucek proti viru? CSSD odjakziva krade a vymaha uplatky, on podepsal prece Lithium za hubicku a urcite ne zadarmo!
Ale toho vysetrovani se nedockame, CSSD ovlada vnitro, policii i soudy. Vysmejou se nam.

377837

23.3.2020 10:26

RE: Nevyvazene i kdyz nekdy vtipne

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 377837

Ty jeden šuline devítkovej a kdopak si tam toho posranýho ASPEN_
-Al Hammadího do vlády vzal, nebyl to náhodou Bakšiš, jehož min.školství i zdravotnictví jsou Hamáčkovi kolegové z Bakalovského ASPENU, kde s nimi kromě jiných působí i Krvavá Madla Albrightová a Robert Kagan, manžel Viktorie Nuland, pekařky těch zázračných placek z Majdanu ???!!!!!![oči v sloup]

Svatá sprostoto. Tys ještě nepochopil, že ta tebou opěvovaná Bakšišova vláda je zrovna takový geneticky upravený vir, jako ta slavná "corona" a kdo a proč do ní vložil ten element, který z ní dělá toho škůdce??!!

377848

24.3.2020 20:33

RE: Nevyvazene i kdyz nekdy vtipne

Antimon 89.?.?.?

Reakce na 377848

Měl by jste si změřit teplotu ......

377912

23.3.2020 9:30

Demagogie.

Qwe 37.?.?.?

Prosím o konkrétní čísla zákonů, nařízení, vyhlášek atd, které nařizují vládě zajistit soukromým zdravotnickým zařízením ochranné pomůcky. Žijeme snad v socialismu? Soukromí podnikatelé už za sebe neodpovídají?

377842

23.3.2020 23:23

RE: Demagogie.

Antoaneto 109.?.?.?

Reakce na 377842

Mno soukromým zdravotnickým zařízením asi ne. Ale my tu máme jenom soukromá zdravotnická zařízení??? Státní tu nemáme??? A ty státní měly všeho dost?

377873

24.3.2020 7:39

RE: Demagogie.

qwe 94.?.?.?

Reakce na 377873

Je v gesci zdravotnických zařízení zajistit si ochranné pomůcky. Udělali v tom něco všas? Jednali aspoň včas s MZ? Nemocnice krajské jako neziskovky totéž. V páteřní síti nemocnic zásoby měli, i když nijak velké. Červený kříž zásoby měl. Proč, to v TV řekli - protože se včas zásobili. Takže to šlo. Majitelé firem jsou povinnni zajistit zaměstnancům ochranné pomůcky - zajistili je včas? Ne, povykují jak idioti, že jim je vláda nedala.
Samozřejmě epidemii takovéhoto rozsahu NIKDO nemohl předvídat. I kdyby zásoby měli, už by došly a skutečně by to bylo na vládě. Ta asi také zaspala. Nicméně soukromý sektor se na předzásobení jednoduše vyskašlal, protože chce vydělávat a ne kupovat roušky do foroty. Tak teď ať drží tu svoji sprostou hubu a pěkně chodí k vládě s prosíkem.
Drzost opozice, kritiků a redaktorů ČT je neskutečná.
Ukažte, vy kritici, jeden stát v Evropě, který má všeho dost.
Trump před týdnem vedl silácké řeči a dnes je posraný až za ušima, jak hezky se jim to tam rozjíždí. A Italii zachraňuje Rusko a Kuba (sic!)

377883

24.3.2020 20:35

RE: Demagogie.

Antimon 89.?.?.?

Reakce na 377883

Přesně tak. Navíc řada nemocnic jsou akciovky, tedy privátní. I když v nich má stát také podíly.

377913

23.3.2020 9:49

Máte v tom má guláš

obcan 162.?.?.?

V tom skladu v Lovosicích byl taky zabaven materiál od Číny Itálii, tolik k příběhu o poctivym podnikateli co chytře nakoupil.

1,5 miliardy bylo utraceno za ochranné pomůcky do této doby, ne za jednu zásilku, součástí dodávek jsou také ochranné obleky nebo brýle, jistě v tom budou započtené i testy. Například v pátek dorazilo 1,1 milionu respirátorů za 75 milionu, jestli umíte počítat, tak je to jen za materiál necelých 70 korun za respirátor. Místo toho, aby si to pisatel zjistil, tak cenu za respirátory věští z koule a napíše "Tak to je řekněme 200 až 250 milionů Kč na uvedený milion respirátorů." Co takhle použít google a dát tomu pár vteřin?

Zdroj

https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3064746-cesko-ceka-na-milion-respiratoru-v-poslednich-dnech-pribyly-stovky-nakazenych

Jen další dezinformační článek.

377844

24.3.2020 7:14

RE: Máte v tom má guláš

Alfred 37.?.?.?

Reakce na 377844

To, že to byl materiál z Číny Itálii je potvrzeno a neoddiskutovatelné. Vláda se za to zabavení Italům omluvila a slíbila nápravu. Mám za to, že autor, jinak dobrý, celkově v tomto článku silně ujel. Škoda.

377881

23.3.2020 10:01

epidemie? kolosální podvod století!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2620.?.?.?

Vám to pořád nedochází? Proč se netestuje na virus?
Proč to může dělat jen hrstka spřátelených laboratoří?

Protože by se odhalilo, že je to všechno jen kolosální podvod !!!

Tu ženskou co vyvinula levnější metodu odstranili právě z tohoto důvodu.
Jak to že všude jinde umírají, zatímco u nás si teď vycucali z prstu 1 mrtvého?

Pjakin o tomto už ve 3 pořadech mluvil:
https://www.youtube.com/watch?v=-Etw51nyp2w

377845

23.3.2020 11:24

RE: epidemie? kolosální podvod století!

qwe 94.?.?.?

Reakce na 377845

Jistě. A ještě dodejte, že američané nepřistáli na Měsíci.

377853

23.3.2020 14:56

RE: epidemie? kolosální podvod století!

Mika 46.?.?.?

Reakce na 377853

Kdo jenom kouitkem oka pochybuje o Američanech na Měsíci a dovoluje si šířit konspirativní teorie! Zde je jasný důkaz, který pochybovače navždy umlčí!

https://www.youtube.com/watch?v=_-03RjbxKhM&feature=emb_title

377859

24.3.2020 7:48

RE: epidemie? kolosální podvod století!

qwe 94.?.?.?

Reakce na 377859

Natočit se dá všechno, ale ne to vnutit lidem. Kozoroh 1 je výborný film ale nereálný. Já jsem té doby pamětník. USA v oblibě nemám, lžou standardně víc než RP blahé paměti, ale co je pravda, je pravda. Kosmické projekty SSSR a USA byly sledovány vzájemně i z jiných zemí (Francie, Anglie). Kdyby se amíci pokusili o podvod, SSSR by to s velikou chutí zveřejnil. Měsíční prach, co Apollo z Měsíce přivezlo byl slejný jako ten, co přivezla sovětská Luna.
Ledaže byste předpokládal spiknutí vlád celáho světa proti lidem K tomu nemám co říci.

377885

25.3.2020 18:41

RE: epidemie? kolosální podvod století!

ping789 91.?.?.?

Reakce na 377885

nemáte co říci ? tak mlčte ! nerozumite ani jednomu , k čemu se zde vyjadřujete, soukroma zdravotnická zařízení (szz) se zásobují průběžně a nesuplují povinnosti státu v krizových státem vyhlášených dobách, státní hmotné rezervy ( zákon podepsaný zloději ) neuvádějí ministerstvo zdravotnictví jako oprávněný subjekt , který smí nárokovat tvorbu rezerv podle a v rámci krizových plánů - poslanci toto schválili, takova jsou pravidla vykradeneho stánku s párky, netahejte do toho szz, ta podle stejných kokotských zákonů slouží komerci, tedy tvorbě zisku, a položky nakoupené na sklad zdaňuje státu zlodějů stejně jako ostatní firmy vydírané státní mafií darmožtoutů, takže nikdo nedrží ekonomicky neúčelné zásoby , protože je za to pokutován daněmi !
o spiknutí vlád celého světa proti lidem nevíte nic , ale to vám nebrání se projevit přesně v intencích Prokokolů, mlčeti zlato ignorante

377953

26.3.2020 7:44

RE: epidemie? kolosální podvod století!

Qwe 37.?.?.?

Reakce na 377953

Asi jste vůbec nepochopil co jsem říkal

377968

23.3.2020 19:24

RE: epidemie? kolosální podvod století!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 377853

Jestli byli Američané na Měsíci nevím, ale to, že některé scény byly natočeny na Zemi prozrazují dva jevy středoškolské fyziky - matematické kyvadlo a vrh šikmý vzhůru.

Jde o to, že perioda kmitů (u matematického kyvadla) nezávisí na jeho hmotnosti, ale pouze na gravitačním zrychlení. Některé komíhající se předměty na klipech jakoby z Měsíce periodou odpovídají spíše pozemské gravitaci. Taktéž výška, kterou dosáhnou zrna písku, která se uvolní při chůzi astronauta, není tak velká, jako by měla v měsíční přitažlivosti být. To ještě není neprůstřelný důkaz, že tam nebyli, jen že se něco točilo na Zemi ve studiu.

Pochybností je hodně, ale pokud tam přesto byli, můžou si za ně sami. Raději měli říct, to a to jsme natočili na Zemi, jelikož jsme chtěli cestu běžným lidem více přiblížit. A na místě (na Měsíci) to natočit z nějakých důvodů nešlo. Oni to ale neudělali, spíše se chovají jako potrefená husa, chycená při lži, jako už ostatně mnohokrát. Pak už nikdy nemáte šanci poznat, kdy americká vláda zrovna mluví pravdu.

377865

23.3.2020 12:52

RE: epidemie? kolosální podvod století!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 377845

Pjakin existenci koronaviru nepopírá, naopak zdůrazňuje jak je důležité ho porazit. Jako příklad uvádí právě Čínu, která je díky organizaci,disciplíně a vysokému nasazení z nejhoršího venku a nyní se snaží pomocí nejvíce zasaženým zemím.
A proč jsou u nás testy drahé a provozované pouze státem a soukromé organizace je nemohou praktikovat? To pravé vysvětluje pan Brand ve svém článku.

377855

23.3.2020 20:37

RE: epidemie? kolosální podvod století!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 51.?.?.?

Reakce na 377855

Co kecáte? V posledním videu řekl, že ve vedlejší provincii letos zemřelo přes 1 000 lidí na ptačí chřipku a média to ostentativně ignorují. Přičemž všichni hysterčí kvůli nějakému hypotetickému viru který nikdo ani pořádně neviděl.
To co tu je, je jen obyčejný chřipkový kmen.
A proč staří lidé umírají ve zvýšené míře, má zcela jiné důvody.

Vysvětlovat vše penězi je jednostranná zaslepenost. Pak nám může uniknout že finanční zisk je tu vedlejší, ale z té masové hysterie a manipulování davem vzejde zisk mnohem větší (pro světové elity).

377867

23.3.2020 23:19

RE: epidemie? kolosální podvod století!

F&T 45.?.?.?

Reakce na 377855

Nic takového Pjakin NEŘÍKAL! Pokud neumíte rusky počkejte si na překlad od Ireny Aneri. Mohl by jste prosím napsat, kde jste k tomu blábolu přišel? Možná prostě jen nerozumíte. Ale bylo by dobré nešířit nepravdu.

To co říká Pjakin nemusí být pravda, na druhé straně je nezbytně nutné umět pochopit sdělené.

377872

23.3.2020 18:49

RE: epidemie? kolosální podvod století!

koudsk koudsk (zavináč) seznam (tečka) cz 31.?.?.?

Reakce na 377845

Tento podvod podle mě překonal i 11. září. Ti, kteří za tímto stojí, se musí nepřetržitě válet smíchy po zemi, když vidí v televizi mluvit prasečí ksicht, vedle kterého to do znakové řečí dává těžkooděnec.

Jaksi zapomněli, že se dají dohledat údaje o celkových úmrtích ve všech zemích aktualizované každý týden. Tato data existují mj. z důvodu, aby byl zavčas odhalen a lokalizován případný virus. Lze tam vidět sinusovku, kdy v zimě je vždy více úmrtí a v létě méně. No a jak data vypadají za letošní 10. a 11. týden? Ve většině zemí zemřelo ještě méně lidí, než je pro toto období obvyklé. Vzali starce, kteří by stejně zemřeli, a přesunuli je do škatulky "koronavirus". Kromě toho vyvolali paniku, což jednak samo o sobě oslabuje imunitní systém, jednak kvůli tomu každý člověk s rýmou utíká do nemocnice a zabírá tam místo (Itálie). Průměrný věk úmrtí 79,5 let v Itálii také mluví za vše . Dobrý článek na toto téma zde: https://www.casopis-sifra.cz/jak-se-dela-pandemie/.

Kromě toho se objevila zajímavá úvaha o souvislosti s očkováním, dle které měli být důchodci v postižených oblastech v Itálii ve velkém očkováni proti chřipce: https://www.maurizioblondet.it/bergamo-quanti-dei-.... Záhadně vysoká úmrtnost v Itálii (pokud by se skutečně prokázala), by pak napovídala na scénář "zika", kdy komáři nevysvětlitelně respektovali brazilské hranice. Později vyplavalo na povrch, že došlo ke změně zahrnující skutečnost, že určitá finanční podpora v rodičovství v Brazílii byla nově podmíněna nutností očkování matky v těhotenství. Po 7 měsících se začala rodit děcka s malými hlavami, tak to hodili na komáry. Mimochodem, zikou také strašili, jak se bude ve velkém šířit, a za několik měsíců "virus" záhadně zmizel.

Stále si myslím to stejné, co jsem se psal už skoro před měsícem. Tentokrát nemají vydělat farmaceutické firmy na vakcínách, tentokrát to poslouží na odpálení krize: https://ibb.co/9sK8bYJ

377863

23.3.2020 22:42

RE: epidemie? kolosální podvod století!

Miroslava 46.?.?.?

Reakce na 377863

Vidím to podobně jako Vy, připadá mi to celé podivné a srovnávám to s habaďůrou 11.09. V principu takový dostatečně velký chaos je často k něčemu dalšímu potřebný, včetně posílení autoritativního systému. Myslím si, že nazrál čas se k tomu přiklonit třeba i v souvislosti s ekonomickou krizí a změnou systému. A samozřejmě lidé v panické hrůze z chřipky vše s poklidem přijmou.

377868

23.3.2020 11:08

Akce a reakce

svatoslav.butora 2a00:x:x:x:x:x

Přeji hezký den v nehezky uspořádaném světě. Díky práci naší vlády zbývá i čas na vydechnutí si od každodenních starostí jak přežít současnou epidemii.
Každý myslící subjekt reaguje na podněty z vnějšího okolí v jistém reálném čase. Vláda ČR reagovala ze všech vlád v Evropě nejrychleji a zodpovědně i na základě zkušeností s epidemií v Číně. Její akce a reakce v dané situaci jsou zodpovědné.

Problémy se zabezpečením ochranných roušek a zdravotnického materiálu jsou symetrické vzhledem ke stavu světa "pod vlivem" Světa Kapitálu. Navzdory tomu je vláda ČR ke prospěchu lidí v ČR vyřešila...a nadále řeší. Ale ihned se vyrojili a rojí se jako mouchy hodnotitelé, kteří by všechno vyřešili úplně jinak a lépe, že ano. A když to nejde jinak, že ano, tak třeba řešitele krize kriminalizovat.
Stalo se nepsaným pravidlem - při uskutečňování mezinárodních obchodů - poskytování "darů" pro všechny komodity, nejenom pro roušky....To by bylo nutno změnit pravidla v nejvyšších patrech mezinárodního obchodu, aby se mezinárodní obchodní výměna zlevnila; a to platí zejména v krizových obdobích.

Autor článku se dopracoval namísto věcného hodnocení k mediálnímu výkřiku a plivnutí do tváře všech, co za současného chaotického stavu věcí udělali všechno co bylo v jejich silách pro eliminování té hrůzy, která do světa vzešla z laboratoří vědců, kteří se zaprodali vládcům USA a jejich "ušlechtilým" zbraním hromadného ničení.
Autor článku jen ať křičí a vypouští své demagogické konstrukce dál, ať se ví, kdo stojí za sparchantělou globalizací a zotročováním Světa Lidí.

377852

23.3.2020 12:58

Humanitární bombardování.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

V lékárnách již umí jako za socialismu říkat Roušky nemáme ve třech světových jazycích. Rusové ted humanitárně nikoliv FLAŠKOVITĚ bombardují Itálii. Chtonik Štětina a jeho banda di musica vzteky rozkousavají roušky. https://www.youtube.com/watch?v=189j8AcFqj0&t=11s

377856

23.3.2020 13:43

naprosto přesný článek.

Adam.......... 79.?.?.?

Jákepak poděkování?

Čína bude muset splácet "válečné reparace za vývoz a šíření zbraně hromadného ničení !Reparace větší než poražené Německo.

Nejlépe bude celou Čínu rozkouskovat a rozdělit aby již takové nebezpeční nemohlo znovu povstat.

Zbran hromadného ničení asi 4 stupně od shora s výsledkem genocidy starého obyvatelstva.V Itálii již brzy 2000 mrtvých denně a potom dojde na mladé.

Protože vám říkám,že to není SARS.

Začnou umírat i mladí lidé a nebude mít kdo je nahradit.Leda dovozem primitivních inženýrů z Afriky.

NO a proto kupuji již roušky,ale i protichemické vybavení celé dlouhé roky,protože jsem nevěděl,který den to z Číny přijde.A je to tady čekání na vir skončilo.

377857

23.3.2020 15:00

RE: naprosto přesný článek.

Qwe 37.?.?.?

Reakce na 377857

Skutečně důležité je to, že Čína je schopna sestřelit jakoukoliv US družici nutnou k vedení války a že je schopna z mobilních ramp zasáhnout termonukleárními multihlavicemi celé západní pobřeží USA a celou Evropu. Tak se na to včas připravte.

377860

23.3.2020 16:25

RE: naprosto přesný článek.

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 377857

Bohužel je zcela neoddiskutovatelné, že za zavlečení nákazy do Itálie a konkrétně do Milána, je zodpovědná velká skupina čínských gastarbeitů, kterých pracuje už nejmíň od poloviny 90. let postupně až několik desítek tisíc v místních textilkách...
Už před pětadvaceti léty, když jsem působil v Monze, propukl skandál, kdy se provalilo, že u Sesto San Giovanni v původní gumárně "Pirelli", která je tak veliká, že zeď okolo ní má po odvodě 6km a jež byla uzavřena a její technologie a výroba přesunuta do Brazílie, že její budovy byly tajně a bez vědomí správce obsazeny "žlutými termity z Číny", kteří se tam napojili na systém rozvodu el.proudu, zatemnili okna hal a rozjeli tam výrobu hader pro Versacceho a ostatní buzíky.
Makalo se na 3 směny a bydlelo se tam, jako v kasárnách bez kontaktu s vnějším světem, jako tajné město ve městě...
Časem se na to přišlo, ale nikdo to neřešil, vše měl pod kontrolou jeden ze základů kapitálismusu a demokracie a jeden z oporných sloupů EU a to nám všem známá tetka korupce...
A od té doby je v Miláně čínská čtvrť s čilými kontakty s hadrníky a hadráři z kontinentální Číny a právě ty byly u toho zavlečení do Itálie...

377861

24.3.2020 20:45

RE: naprosto přesný článek.

Antimon 89.?.?.?

Reakce na 377861

"Bohužel je zcela neoddiskutovatelné, že za zavlečení nákazy do Itálie a konkrétně do Milána, je zodpovědná velká skupina čínských gastarbeitů, kterých pracuje už nejmíň od poloviny 90. let postupně až několik desítek tisíc v místních textilkách..."

Opravdu jsou PŘÍČINOU to gastarbeitři? Nejsou to spíše italské textilky (jejich majitelé) které si navezly levnou pracovní sílu?

377915

26.3.2020 12:53

RE: naprosto přesný článek.

MichalB 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 377857

Ten virus nepříšel z Číny ale z USA

V USA už měli dříve před propuknutím epidemie mrtvé chybně označené jako úmrtí na chřipku

A hned po propuknutí epidemie v USA vědělo americké CDC, které mrtvé exhumovat a zjistit, že skutečnou příčinou smrti byl koronavirusProkecl se zástupce CDC při slyšení v Kongresu

proto USA tak zuřivě vykřikují "čínský virus" a teď si najednou "vzpomínají", že Čína vážnost situace zatajovala. Jenže před pár týdny se celý Západ posmíval Číně za tvrdá opatření a mluvil o "nedemokratickém režimu", protože čínská vláda přijala stejná opatření, jako dnes přijímají USA, Itálie, Španělsko i ČR
Tehdy Čínu kritizovali za příliš tvrdá opatření a za "záminku" k omezení demokracie v Číně a za vyvovlávání paniky, teď najednou Čínu obviňují, že dělala málo paniku.
Trump a celá ta jeho parta lžou a chovají se naprosto nechutně


Stejné jako se španělskou chřipkou - do celého světa se rozšířila z USA a pýárově ji pojmenovali španělská, aby se skutečný viník schoval

Dnes je to stejné s"čínským virusem" Covid19 z USA

[cool][cool][cool]

377982

23.3.2020 14:01

Babišova vláda a supermarket.

Jan Hanuš 77.?.?.?

Když se na to podívám, jako 80% obyvatel, tak si můžu říct, že supermarket doplnil zásoby, protože neustále myslí na naše dobro a jeho jedinou starostí je, abychom se měli dobře a mohli pořád papat. Manažer se rozplývá radostí, že nám chutná.
Nebo si můžu myslet, že to dělá hlavně pro zisk. Patřím asi k té menšině co si myslí právě tohle. Neupírám zásluhy Babišovi nebo supermarketům, ale z lásky k nám to nedělají. Nakonec na ty my "obyčejní" doplatíme nejvíc. Oni ne. Už teď jim v hlavách šrotí kalkulačky - kolik to asi vydělá?

377858

23.3.2020 20:09

Nejde o výdělek, ale o válku klanů

F&T 45.?.?.?

Reakce na 377858

Máme u nás dva největší klany: Babišovo domácí mafie proti eurohujerské mafii.

Babiš ucítil možnost všechny podniky konkurence poškodit několikatýdenní odstávkou, přičemž Agrofert nebude současnou situací příliš postižen. Podniky se budou moci dostat do platební neschopnosti, protože všechny rozpočty byly napjaté a s tak velkým výpadkem nikdo dopředu nepočítal.
Babiš takto už zlikvidoval většinu konkurence, ale teď se těší na největší sousto za svou kariéru.

Eurohujerská mafie Babišovi úder vrátí, jen jak se dostane k lizu.

Pro běžné občany ani jedna ze soupeřících stran nenabízí nic pozitivního.

377866

23.3.2020 18:06

V Maďarsku převzala armáda

Kertag 85.?.?.?

kontrolu nad 140 strategickými podniky.

377862

23.3.2020 22:56

America first!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

… a právě teď, když je Italům nejhůř, americké letectvo vyvezlo z této země „home“ 500 tisíc testů na COVID-19. Umí si to někdo představit? Masky padají. Ne ty medicínské.

Total Force Airmen delivered approximately 500,000 testing swabs to the Memphis Air National Guard Base, Tennessee. Supplies were flown in from Aviano Air Base, Italy to the FedEx hub in Memphis, Tennessee, to be distributed to medical facilities across the U.S. pic.twitter.com/b6G1XEGToI — U.S. Air Force (@usairforce) March 20, 2020

377869

24.3.2020 7:49

RE: America first!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a0b.?.?.?

Reakce na 377869

To proto že by se ukázalo, kdyby se masivně testovalo, že se žádný covid nekoná.
Kde máte důkazy, tisíce fotek na instagrmu jak itálie vymírá?
Nikde nic, jen pár nejasných fotek ve stylu bílých přileb v Sýrii.

377886

23.3.2020 23:01

Jak nám Foreign Policy píše

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

Koronavirová pandemie povede k zastavení globalizace (přesně: zlomí vaz velbloudu hospodářské globalizace), úpadku amerického panování, růstu nacionalistických nálad a vytvoření stabilnějšího globálního ekonomického systému. Na konci krize se mnozí nebudou chtít rozloučit s novými pravomocemi. COVID-19 urychlí přechod moci a vlivu ze Západu na Východ a povede k méně otevřenému, méně prosperujícímu a méně svobodnému světu. Washington sice neprošel testem vůdcovství, ale svět prý nebude mít z toho prospěch.

Jsou nepoučitelní a už i komičtí. Nejsem si jist, jestli společnost potřebuje „svobodu“ po americku.

377870

23.3.2020 23:05

Je-li tohle pravdou, pak máme ostudu a trapas jak sviňa!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

Česká republika si přivlastnila tisíce lékařských masek, odeslaných z Číny do Itálie…

V České republice skončil tranzitní náklad v 680 tisících masek a velké množství respirátorů, které odešly z Číny do Itálie. Jak je to možné?
Velmi jednoduše – Češi padělali doklady a označili náklad jako „nezákonný“. Dle vlastního uvážení otevřeli přepravní kontejnery a vyložili je. Je také pozoruhodné, že cesta masek z Číny do Itálie přes Českou republiku nevedla. Nakonec však skončili v nějakém českém skladu. Česká policie je objevila, tiše zabavila a distribuovala do nemocnic.
A teprve tehdy bylo zjištěno, že to byla pomoc Číny Itálie…
Itálove: „Velmi závážný případ nedostatečné solidarity v Evropské unii v souvislosti s mimořádnou situací s coronavirem – Česká republika proti Itálii.“
Bez ohledu na to, jak se Italové rozčilují na nejvyšší úrovni, nic jim to nepomůže – česká vláda neví, jak se z této situace dostat, protože nemůže masky (roušky a respirátory) kompenzovat. [oči v sloup]

377871

24.3.2020 7:47

RE: Je-li tohle pravdou, pak máme ostudu a trapas jak sviňa!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a0b.?.?.?

Reakce na 377871

Skopčáci nám udělali nedávno to samé. A to se pořád povyšují jak jsou oproti nám vyspělí. Takže stydět se můžeme, ale nejsme o nic horší než ostatní okolo.

377884

24.3.2020 9:17

Zajimave disproporce. Praha opet preferovana.

Joseph Chlor 89.?.?.?

Takovy jakysi zdravotnicky rasismus, porovnejte velikost populace napr. Prahy a MS kraje.
"Distribuce zdravotnického materiálu podle Ministerstva zdravotnictví" (seznam.cz)
vyjimam : Hlavní město Praha - bryle 2000 ks, 7 580 l dezinf. materialu, 462 563 ks rousek, 104 070 ks respiratoru....MS kraj - 10 ks, 2 600 l, 27 109 ks, 8 120 ks....
Atd.

377893

Příspěvků: 40

23.03. 06:20  Klobouk dolů
23.03. 10:10 R.E.  RE: Klobouk dolů
23.03. 10:40 Joseph Chlor  RE: Klobouk dolů
23.03. 08:55 Jan999999  Nevyvazene i kdyz nekdy vtipne
23.03. 10:26 R.E.  RE: Nevyvazene i kdyz nekdy vtipne
24.03. 20:33 Antimon  RE: Nevyvazene i kdyz nekdy vtipne
23.03. 09:30 Qwe  Demagogie.
23.03. 23:23 Antoaneto  RE: Demagogie.
24.03. 07:39 qwe  RE: Demagogie.
24.03. 20:35 Antimon  RE: Demagogie.
23.03. 09:49 obcan  Máte v tom má guláš
24.03. 07:14 Alfred  RE: Máte v tom má guláš
23.03. 10:01  epidemie? kolosální podvod století!
23.03. 11:24 qwe  RE: epidemie? kolosální podvod století!
23.03. 14:56 Mika  RE: epidemie? kolosální podvod století!
24.03. 07:48 qwe  RE: epidemie? kolosální podvod století!
25.03. 18:41 ping789  RE: epidemie? kolosální podvod století!
26.03. 07:44 Qwe  RE: epidemie? kolosální podvod století!
23.03. 19:24  RE: epidemie? kolosální podvod století!
23.03. 12:52  RE: epidemie? kolosální podvod století!
23.03. 20:37  RE: epidemie? kolosální podvod století!
23.03. 23:19 F&T  RE: epidemie? kolosální podvod století!
23.03. 18:49 koudsk  RE: epidemie? kolosální podvod století!
23.03. 22:42 Miroslava  RE: epidemie? kolosální podvod století!
23.03. 11:08 svatoslav.butora  Akce a reakce
23.03. 12:58  Humanitární bombardování.
23.03. 13:43 Adam..........  naprosto přesný článek.
23.03. 15:00 Qwe  RE: naprosto přesný článek.
23.03. 16:25 R.E.  RE: naprosto přesný článek.
24.03. 20:45 Antimon  RE: naprosto přesný článek.
26.03. 12:53 MichalB  RE: naprosto přesný článek.
23.03. 14:01 Jan Hanuš  Babišova vláda a supermarket.
23.03. 20:09 F&T  Nejde o výdělek, ale o válku klanů
23.03. 18:06 Kertag  V Maďarsku převzala armáda
23.03. 22:56  America first!
24.03. 07:49  RE: America first!
23.03. 23:01  Jak nám Foreign Policy píše
23.03. 23:05  Je-li tohle pravdou, pak máme ostudu a trapas jak sviňa!
24.03. 07:47  RE: Je-li tohle pravdou, pak máme ostudu a trapas jak sviňa!
24.03. 09:17 Joseph Chlor  Zajimave disproporce. Praha opet preferovana.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 58 čtenářů částkou 13 108 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Kódy do covidpasu začneme vydávat od 1. června, řekl Babiš. Dezinformace! tvrdilo MZ před rokem16.05.21 18:42 Česká republika 6

V Británii se objevil první nepohlavní starosta města16.05.21 18:30 Británie 3

Školy s rúškami zaznamenali o 37% viac infekcií než školy bez rúšok16.05.21 11:29 USA 11

Agenti GRU stihli kromě Vrbětic a Skripala i ozařovat americké diplomaty16.05.21 09:55 Rusko 2

V zemi s největší mírou proočkovanosti vypukla nová epidemie koronaviru14.05.21 19:40 Seychelles 4

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 13

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 1

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 15

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Měnové kurzy

USD
20,98 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,56 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,27 Kč
Švýcarský frank
23,26 Kč
100 japonských jenů
19,19 Kč
Čínský juan
3,26 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,34 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 850,97 Kč
1 unce stříbra
579,66 Kč
Bitcoin
906 676,78 Kč

Poslední aktualizace: 17.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 091