Diskuze k článku

Kdepak je kavárna?

Příspěvků 21

18.3.2020 0:42

80% procent nezaměstnaných již do 30 dní

Adam.......... 94.?.?.?

Nyní dochází k obkličovací operaci.

Vytváří se kotel.

Po vytvoření kotle začnou docházet rychle zásoby.

80% nakažených Evropanů nemůže pracovat a tedy ani získat peníze.

Obkličovací operace budou dokončené a potom bude nepřítel uvnitř rozbit do

fragmentů.

Jednotlivé kapsy známé jako domácí ochranné karantény budou odříznuté od jídla

po mnoho let.

Nakažení nemohou sklízet úrodu a tedy jí ani sázet.

Otevřením Pandořiny skřínky si na sebe přivodili nemoc ,která byla určená POUZE PRO ASIATY.

Stejně jako si otevřením Pandořiny skřínky na sebe přivodili nemoc AIDS určenou pouze pro černochy v Africe.


Co je to SARS ....?Již to víte? Určitě né !

Neexistuje ani jeden vojenský doktor profesor či epidemiolog,který by vám to

sdělil.

Oni vám to neřeknou co je ve skutečnosti SARS.

377622

18.3.2020 8:58

RE: 80% procent nezaměstnaných již do 30 dní

kisolv 31.?.?.?

Reakce na 377622

Půlnoční výblitek ožralého Adama. Proč to editor nesmaže?!

377629

18.3.2020 9:14

RE: 80% procent nezaměstnaných již do 30 dní

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 377629

>Půlnoční výblitek ožralého Adama. Proč to editor nesmaže?!

- ešte nedávno by som sa pod toto podpísal. Dnes, keď vidím, aká šialenstvá sa dejú vo svete, a váčšina z nich pod patronátom nášho najväčšieho brata, pod patronátom milovanej EU a s IMPLICITNýM SÚHLASOM väčšiny ovčanov, tak sa na akékoľvek trápne tvrdenia začínam dívať s miernym pochopením.

377632

18.3.2020 20:40

podle mě ne - RE: 80% procent nezaměstnaných již do 30 dní

F&T 45.?.?.?

Reakce na 377629

Psychologové ve své studii dokázali, že chorobný pesimista vnímá realitu lépe než běžný člověk s růžovými brýlemi. Ten totiž nevnímá rizika naoplátku vůbec.

Sice podle mě trochu přestřelil, ale následující měsíce ukáží minimálně část z toho, co popsal.

Správně by měl každý racionálně hodnotit situaci.

377654

19.3.2020 17:13

RE: podle mě ne - RE: 80% procent nezaměstnaných již do 30 dní

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 377654

>Psychologové ve své studii dokázali, že chorobný pesimista vnímá realitu
>lépe než běžný člověk s růžovými brýlemi. Ten totiž nevnímá rizika
>naoplátku vůbec.

- běžný člověk s růžovými brýlemi je v zmysle Darwinovej teorie vývoja druhov mŕtvy druh bez budúcnosti. [chechtot]

Väčšina dnešnej europskej populácie je v zmysle Darwinovej teorie vývoja druhov v slepej uličke. Mŕtva. Na tomto je postavená budúcnosť našej rasy.

377675

18.3.2020 7:11

Na žádné kompenzace nemají právní

Qwe 37.?.?.?

nárok.

377626

18.3.2020 9:03

Minimalne jednu kavarenskou hyenu ....

Joseph Chlor 89.?.?.?

....mate zde :

http://blog.aktualne.cz/blogy/jiri-zlatuska.php?itemid=36129

Tento clovek je pritom vedec a vysoky funkcionar v sektoru vzdelavacim.
Zrejme vsak neumi ani pocitat (staci si umet porovnat populaci USA a nasi, ve vztahu k tem jim uvadenym respiratorum ) v ramci uciva treti tridy obecne. No a mel by umet takovy uvest i informaci, kolik respiratoru ci masek ma vyhradne pro sve uziti verchuska Bileho domu, kdyz uz takovou vec natukne (a vyuzije ji ve svem oblibenem to utoku proti Cechum ci jejich predstavitelum). Informaci je az porovnani , rozdil, toto by mel zejmena informatik vedet
No a krestan je pry to. A urcite politicky turista.
Prska vsak kolem sebe jedovatou slinu i pres turistickou rousku.

Jeste by mohl naznacit, jak sve obranne ukoly aktualne plni NATO.
A poslat Trumpovi dopis, ve kterem se ho zepta, zda chtel skutecne zkorumpovat firmu CureVac - aby se prestehovala do USA a eventualne vynalezenou vakcinu exkluzivne poskytla jen USA.
Kdyz uz takhle verejne moralizuje i v obdobi, kdy se od takoveho cloveka ocekava spise to, ze nejak konkretne pomuze. Aspon tak, jak pomahaji nekteri studenti, potazmo nekteri radovi kantori a kantorky.

377630

18.3.2020 9:46

Technicka.

Joseph Chlor 89.?.?.?

Uz (viz napr. Honkong) i v USA uvazuji , ze krom " standardni" (bohatym miliardy, chudakum nic) stimulace rozdaji kazdemu obcanovi po 1000 USD.
Coz by znamenalo cca 25 000 korun.
Za sebe bych, v pripade, ze by nase vlada (nebo snad " nase" ČNB ?!??) k necemu takovemu sahla, navrhoval, ze kazdy obcan CR by mel mit moznost se takove pripadne penezni injekce vzdat - obdrzel by pak za to napr. nejak odznak (ale krestan by nic takoveho nemel chtit pozadovat, prava ruka nema vedet co dala ruka leva).
(Ovsem zatim to vypada tak, ze nase vlada nechce distribuovat pres sve organizace vsem obcanum ani obycejne rousky , ktere jinde stoji par korun)

Douska.
Penize jsou (mely by byt)pouze prostredkem, jejich uzitna hodnota by mela byt zejmena tato. Bohuzel se casem penize staly nejen fetisem, ale dokonce i komoditou.
Pri rozumne , nerku-li moudre administraci (vcetne jejich distribuce) penez, lze dosahnout uzitku, celospolecenskeho. Ovsem k tomu je treba rozumnych, ba snad i radeji moudrych lidi......(kterych se bohuzel nedostavalo uz po Versaille 1919).
Nemelo by vsak jit o fiskalni pomoc, lec o monetarni investici. Byt by de facto ve svych dusledcich a dle stavajicich kriterii (konzervujicich) slo o totez (ale ono to neni totez, pokud se penize odfetisizuji a (re)dekanalizuje se sektor financne-spravni).
No a k tomuto jeste mala aktualitka, clanek Jiriho Skuhrovce " Karanténa připraví o příjem asi 412 tisíc lidí, pětina může být brzy v exekuci".

377633

18.3.2020 9:46

Zatím viru fandím.

Jan Hanuš 77.?.?.?

Pořád věřím, že není tak nebezpečný, jak se říká. To porovnání dat s uvězněnými důchodci na výletní lodi, v rozporu s oficiálními daty, to potvrzuje. Ale trefil se do černého. Kéž by ty neziskovky a ty ukňouraný záludný "umělce", s kavárnou včetně, spláchl.
Babiše taky pořád nemám rád, ale čím dál víc ho obdivuju. On na té vlně surfuje bravůrně.
Bohužel přijde o něco horší doba. Je to kuriozní, ale už před 20 lety asi jsem si typoval, že nás jednou ovládnou Číňani - a ono se to blíží. Ale netěším se.
A pořád si myslím, že to taky zorganizovali spolu s těmi globalisty. Pokud je za tím státní elita USA, ta se jim to vymklo a vrátí se to jako bumerang.
Ale nikomu ten názor nevnucuji. Na veřejnosti už se i bojím něco o tom říkat. Tenhle pocit jsem už jednou zažil.
Jinak ale - Goebels by žasnul, možná by ty tanky ani nevyjely, tohle je lepší.

377634

20.3.2020 18:25

RE: Zatím viru fandím.

-x- 46.?.?.?

Reakce na 377634

Dobrý den.

Co by se jim mělo vymknout, pokud by to plánovali? Když umíte vyrobit speciálně selektivní vir umíte vyrobit i protilátku a předem se naočkovat.

Nebo si snad myslíte, že jsme stále v roce 1945 a všichni se chtějí podívat na vlastní oči jak to "pšoukne" a ofoukne je vítr?

Kde to žijete? Iluze svobody je tak dokonalá, že ji nepostřehnou ani držitelé diplomů za léta strávená studiem manipulace davů či kvantových teorémů.

377721

18.3.2020 12:36

Dobrý nápad.

Jan Hanuš 77.?.?.?

Není můj, vymyslel to můj syn a maká. Nabídl pomoc všem důchodcům v domě, kde bydlí. Zajistí zdarma nákupy i roušky, protože to pro někoho může být problém. Tady nejde o to, jak je virus nebezpečný a kdo ho vymyslel, ale dopadá to na každého. Solidarita by být měla. To se od kavárny a parchantů, jako je Hrušínský, nedá čekat. Ten můj klučina píše, že začít musí každý sám u sebe. To velké dítě teď učí mně. A je na tom mnohem hůř finančně, než já s tím mizerným důchodem a příspěvky na bydlení. Díky synku.

377642

18.3.2020 12:37

adoptuj staršího člověka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Internetem se teď šíří akce "adoptuj staršího člověka" kdy si lidé vyberou ve svém okolí někoho starého či nemohoucího, opuštěného nebo jinak potřebného a jemu pak různě vypomáhají, třeba s nákupem, léky, vyřídit nějaké věci a podobně.

To se mi moc líbí. Jsem zvědavý jestli se tohle rozběhne i v naší zemi kde si většina hledí svého a akorát všichni brblají u piva.

377643

18.3.2020 18:40

Thank you, yankees

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

Kolem Číny a Ruska je rozmístěno cca 400 biologických laboratoří amerických prasat. Kazachstán, Kyrgyzstán, Afghánistán, Pákistán, Vietnam, Tchajwan, Filipíny, Jižní Korea, Japonsko… a všude kolem americké vojenské základny.
Všechny tyto výzkumy financuje Pentagon. A všude, kde jsou biolaboratoře (nebo v jejich blízkosti), se záviděníhodnou pravidelností propukají nová neznámá onemocnění, která Američané cynicky ignorují. Provádějí pokusy na druhých a hlavně, aby to bylo co nejdál od území USA, např. v Gruzii, kde na neznámý virus zahynuly stovky lidí. Všude, kde Američané zřizují laboratoře pod pláštíkem boje proti bakteriální hrozbě, roste počet epidemií desetinásobně.
HIV/AIDS byl vrcholem amerického genového inženýrství 80. let, i dnes tato práce aspiruje na Nobelovu cenu se znakem minus. Rusové prokázali, že slavný virus HIV není „pomstou“ přírody člověku, ale dílem rukou člověka samého. Žid Söroš, který tehdy financoval ruskou vědu, prohlásil, že pokud se bude pokračovat v tomto „provokativním tématu“, zastaví financování. Téma bylo uzavřeno, ale Britové po 10 letech práci Rusů dokončili. A přišli ke stejnému závěru: HIV je virus vypěstovaný v laboratoři.
Dnes začínají Američani tlačit na Indy kvůli „časově nevhodnému“ objevu genomu koronaviru, ve kterém byly, mimochodem, objeveny vsuvky HIV, které mu umožňují zabudování do lidské buňky.

377652

18.3.2020 23:49

RE: Thank you, yankees

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 377652

>Kolem Číny a Ruska je rozmístěno cca 400 biologických laboratoří
>amerických prasat. Kazachstán, Kyrgyzstán, Afghánistán, Pákistán,
>Vietnam, Tchajwan, Filipíny, Jižní Korea, Japonsko… a všude kolem
>americké vojenské základny.

- lenže , voľakedy platilo :
nepriateľský vojak je nepriateľ, a po odchytení ide do zajatia.
S nepriateľom spolupracujúci "náš" človek je ZRADCA, a má ísť na šibenicu.

Dnes :
Na nepriateľského vojaka iba nadávame,
a vlastných ľudí spolupracujúcich s nepriateľom ignorujeme , resp. volíme ich do vlády

377657

21.3.2020 7:19

RE: Thank you, yankees

F&T 45.?.?.?

Reakce na 377657

Jenže dnes jsme kolonií (kryptokolonií) a to co vy mylně považujete za nepřátelského vojáka je zástupce armády státu, který tady vládne.

377732

19.3.2020 10:34

RE: Thank you, yankees

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 377652

http://infokuryr.cz/news.php?extend.22678.2 (29.9.2018)

na s.3z5 cituji:
Ty působí (laboratoře) především ve státech bývalého SSSR. Od Ukrajiny počínaje a Kyrgystánem konče. V současné době lze indentifikovat z dostupných zdrojů tyto přísně utajované laboratoře v 25 sátech. Všechny byly založeny,financovány,jsou udržovány a kontrolovány americkou vojenskou agenturou. Žádná z referenčních laboratoří nespadá pod jurisdikci státu, ve kterém se nachází.

377663

19.3.2020 12:35

Měním názor, omlouvám se.

Jan Hanuš 77.?.?.?

V poslední dnech pozoruji cvrkot na FB a žasnu. Naše zatracovaná mládež, co kouří marjánku a jejichž vzhled někdy vzbuzuje u nás starších divné pocity, najednou maká až to sviští. I z toho FB je zřejmé, že to dělají s nadšením, že je to baví a vidí v tom nějaký smysl. Možná, možná - kdyby měli normální práci, která by měla smysl a mohla by je bavit, bylo by mnoho věcí jinak. Nabízí ale kapitalismus něco podobného ve firmách, Práce u pasu ve Foxconnu by mě taky nebavila. Evidentně je hodně těch slušných, co se do neziskovky koupit nedají. Mrzí mě, že jsem se na ně díval tak ošklivě.

377670

20.3.2020 2:44

RE: Měním názor, omlouvám se.

favela 103.?.?.?

Reakce na 377670

To je princip kazdeho povalecneho usili ,kdyz cil a pro kazdeho je znovuvybudovani vseho zniceneho , touha po zlepseni . Nadseni , energie a usili neberou koncu. Spolecnost prosperuje .
Ale beda , kdyz vlady a organizace neinspiruji a neprinasi nove cile, nove ideje , nove motivace a novou budoucnost a kdyz se skudci LBGT + feminsti, dostanou k moci..

377691

19.3.2020 13:30

1000000 chvíľok

Šoty 178.?.?.?

A však oni sa vrátia. Čo by ináč robili? Robili?!

377673

21.3.2020 7:23

RE: 1000000 chvíľok

F&T 45.?.?.?

Reakce na 377673

Pokud moc uchopí jedna mafie, tak všechny ostatní zlikviduje.

To se stalo i za Stalina v Rusku v té době žádná jiné mafie nemohl existovat. A pokud by se o to někdopokusil, tak je Stalin nechal nedemokraticky postřílet a hnít několik dní na zemi.

377733

21.3.2020 9:27

Kavárna už vylezla

RomanTička 37.?.?.?

A začala si přihřívat polívčičku na nošení roušek a zákazu vycházení. Jede v tom pochopitelně hlavně Milion chcanek na demokracii a celá pravdolásková kulturní fronta v čele se zmrdy typu Klus a Mádl..

377739

Příspěvků: 21

18.03. 00:42 Adam..........  80% procent nezaměstnaných již do 30 dní
18.03. 08:58 kisolv  RE: 80% procent nezaměstnaných již do 30 dní
18.03. 09:14 libertarian  RE: 80% procent nezaměstnaných již do 30 dní
18.03. 20:40 F&T  podle mě ne - RE: 80% procent nezaměstnaných již do 30 dní
19.03. 17:13 libertarian  RE: podle mě ne - RE: 80% procent nezaměstnaných již do 30 dní
18.03. 07:11 Qwe  Na žádné kompenzace nemají právní
18.03. 09:03 Joseph Chlor  Minimalne jednu kavarenskou hyenu ....
18.03. 09:46 Joseph Chlor  Technicka.
18.03. 09:46 Jan Hanuš  Zatím viru fandím.
20.03. 18:25 -x-  RE: Zatím viru fandím.
18.03. 12:36 Jan Hanuš  Dobrý nápad.
18.03. 12:37  adoptuj staršího člověka
18.03. 18:40  Thank you, yankees
18.03. 23:49 libertarian  RE: Thank you, yankees
21.03. 07:19 F&T  RE: Thank you, yankees
19.03. 10:34  RE: Thank you, yankees
19.03. 12:35 Jan Hanuš  Měním názor, omlouvám se.
20.03. 02:44 favela  RE: Měním názor, omlouvám se.
19.03. 13:30 Šoty  1000000 chvíľok
21.03. 07:23 F&T  RE: 1000000 chvíľok
21.03. 09:27 RomanTička  Kavárna už vylezla

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

60

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 101 čtenářů částkou 21 109 korun, což je 60 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 2

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 1

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Rusko zablokovalo článek o Palachovi na webu Českého rozhlasu.18.07.21 12:50 Rusko 5

Exministr kultury Herman převzal nejvyšší vyznamenání sudetských Němců17.07.21 18:58 Německo 1

Policejní bezmoc, stát na feťáky, žebráky, dealery drog v Praze kašle17.07.21 13:47 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,78 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,98 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,07 Kč
Švýcarský frank
23,68 Kč
100 japonských jenů
19,76 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,56 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 278,22 Kč
1 unce stříbra
552,27 Kč
Bitcoin
709 404,47 Kč

Poslední aktualizace: 23.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 535