Diskuze k článku

Bergamo v obležení: svědectví lékaře z centra epidemie

Příspěvků 21

12.3.2020 1:46

Blížící se recese

Mika 46.?.?.?

http://desitka.org/proc-nastavajici-ekonomicky-kol...

Koronavirus slouží jako nástroj k nástupu ekonomické recese. Je to příprava, chcete li nácvik na zhroucení západního ekonomického systému a pozdějšího restartu světové ekonomiky. Držte si klobouky, bude to hodně z kopce!

Včera vysel tento článek na novinkách :
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/italie-se-probo...

Uvnitř tohoto článku je zajímavá tabulka statistiky výskytu koronaviru, počty nakažených a zároveň i mrtvých lidí.
Bylo by velmi zajímavé tyto čísla oficiálně srovnat s počtem mrtvých při dopravních nehodách nebo počtem mrtvých při obyčejné chřipce.

377422

12.3.2020 3:33

Zrejme se

favela 103.?.?.?

Reakce na 377422

jedna o viry dva nebo vice jich..Najednou .
Nevidim zminku o antibiotikach a daslich lecich , ktere se nasazuji na zanety ...

377424

13.3.2020 1:13

RE: Zrejme se

baba_Blažková 193.?.?.?

Reakce na 377424

Antibiotika ničí bakterie, ne však viry. Samozřejmě, že se na základě oslabení organismu virem může připojit bakteriální infekce, to jsou ta známá úmrtí starých lidí v nemocnicích na zápal plic. Covid-19 však není ten případ. Zánět v plicích a následný kolaps způsobuje virus samotný, proto je to takové svinstvo, před kterým bychom měli mít respekt.

377442

12.3.2020 2:29

Příznaky a léčení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/kazdy-treti-nak...

377423

12.3.2020 4:16

Ano důležitý článek!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Kámoš má v severní Itálii kamarádku pracuje jako zdravotní sestra, nemůže se ji dovolat. Pokud jsou přetíženi... Tady je zajímavý pohled na koronavirus z ekonomického úhlu pohledu. Čína reagovala ve Wu-chan při 547 nakažených s drakonickou razancí, kdy mobilizovala část zdrojů centrálně řízeného státu, který je efektivnější při řešení událostí jako epidemie. Za 6 týdnů 80 000 nakažených a 3 000 mrtvých. Dnes jsou za první vlnou. Itálie karanténa až při 7 000 infikovaných, ale Francie, Německo, Španělsko mají po 1 000 nakažených teď - nejvyšší čas začít jednat, pokud nechcete geometrickou řadou rostoucí epidemii, která se zastaví na dvou třetinách populace s úmrtností 4%. Jestli něco takového proběhne, tak ekonomické škody z karantény budou v porovnání s následky epidemie.... Dojde totiž k zhroucení fiat money a to samo o sobě je riskantní podnik a bylo dobře transformaci na krytou měnu provést bez asistence pandemie. Od impoteního Bruselu nečekejte nic. EU evidentě nedokáže reagovat na epidemii a to znamená desintegrace tohoto nákladného a neschopného spolku. Co mě sere, že se eurohujeři v budoucnu budou vymlouvat jak to krásně fungovalo a pak přišla pandemie ...Rakušani, Švýcaři se chovají racionálně, česká vláda se drží vcelku dobře.
https://pravyprostor.cz/kolaps-trhu-se-nebezpecne-...
Menší státy bez aglomerací na tom budou lépe, než mohutně industrializovaný a zalidněný Wu-chan. Pelegrini zakázal bohoslužbu, katolíci přijali a pravoslavní odmítli. Na venkově, kde přijde více lidí do kostela epidemie nebude tak nebezpečná, a v co lidi věří je v takových časech zásadní ohledně duševní hygieny. Jeden přítel mi vyprávěl příběh z katolického Polska v 60-tých letech. Mladý lékař začal zabavovat pacientům křížky, dozvěděl se to ředitel nemocnice. Během války prošel skrze takové věci, že zanevřel na víru v Boha, mladýho se předvolal a řekl .."půlku na uzdravení děláme my zdravotníci a tu druhou v co lidi upřímně věří." Celková úmrtnost je pod 4% na 110 000 nakažených globálně, není to veselé, ale dá se s tím poprat. Prevencí populace maximálně minimalizovat počet těžkých případů a zabránit přetížení nemocnic, jak popisuje doktor z Bergama. Hygiena půl zdraví, hodně čerstvé zeleniny, ovoce. Hodně tekutin, věnovat se pozitivním koníčkům a činostem, aspoň hodinu denně na čerstvém luftě, tělesná cvičení ale nehrát si na vrcholáče, ....

P.S. Němci by se měli probrat a použít tu svoji "ponurou genialitu", tohle je něco co dokážou zvládat. Znamená to spustit se z ideologických oblak " kdyby byli v řiti ryby" zpátky na zem a začít racionálně jednat!!

377425

12.3.2020 16:55

RE: Ano důležitý článek!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 377425

> Dojde totiž k zhroucení fiat money a to samo o sobě je riskantní podnik a bylo dobře transformaci na krytou měnu provést bez asistence pandemie.

Konečně někdo odvážný, pane/paní "108". Kdo si dovolí předpovědět, co nás v blízké budoucnosti čeká.

Teď ještě poprosím o Váš názor na dílčí související problémy:

a) kdy konečně dojde KE ZHROUCENÍ FIAT ...?
b) jakou komoditou bude kryta Vámi předpovězená KRYTÁ MĚNA?
c) Kde vezmou těžce zadlužené státy (např. PIGS) dostatek oné krycí komodity, aby mohly splácet své dluhy?

Předem děkuji za Vaše odpovědi. [smích]

377432

13.3.2020 14:15

RE: Ano důležitý článek!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 377432

Italové i jinde v Evropě reagovali pomalu - turistická sezona jako značný zdroj příjmů, což je pochopitelné bez reálné ekonomiky se vypaří politická struktura. De facto EU už existuje pouze formálně, není schopna reagovat na migraci, což Erdogan už prakticky zjistil a chce setkání s Merkelovou a Macronem v Ankaře. Ohledně koronaviru... Pokud by někteří byrokrati začali být aktivní, tak na národní úrovni přefiltrovat přes zdravý rozum, nepotřebné ignorovat. Sdílet opatření od vlády na kraje a z nich na obce. Češi potřebují vědět proč? Nezbytné informace dodat a věřím, že většina lidí se tím bude na základě vlastního zdravého rozumu řídit a kooperovat s místními i státními institucemi. Roušky např. sterilizovat pro více použití.

Bez reálné ekonomiky se zmizí i schopnost reagovat za krize i v běžném režimu. Za reálnou ekonomikou stojí miliony lidí, co mají na různé úrovni odbornost a schopnost konat. Zlato, kredity jsou sami o sobě bezcenné. Ale můžu přijít oblečený jako bezdomovec a za unci zlata dostanu dnes do úrovně zhruba 1500 dolarů, co budu potřebovat a to i na black market. Možná jde to barbarský přežitek, ale peníze jsou to čemu lidi věří, že jsou peníze. A co uznají za krytí ? ... Zatím většina populace s drahými kovy nemá problém. Problém mají ekonomické a ideologické směry z důvodu blbosti, prodejnosti či neschopnosti vidět jakou komlexní cenu je nutno platit za fiat money a to je nekonečná expanze která vede k expanzi v politice - války, výrobě furt dokola na úkor kvality, ekologické devastaci i demografické explozi,... Navíc ti co mají monopol tvořit kredit z ničeho a v rámci globalizace finančnách trhů pumpují inflaci do zbytku světa, přivedli část mocenské elity k nebezpečné iluzi - reálně fungující světovládě, což je čiré šílenství.

Propad burzy v NY včera dosáhl úrovně z konce studené války, nejenom SSSR byl ekonomicky vyčerpaný. Akorát rusové hrajou šachy a neumí poker. Kdy v blízké budoucnosti se to sesype? Automechanik při opravě v. pumpy, řekl je tam na výměnu kulový čep u pravého kola. Jak dlouho mi to ještě vydrží. Zasmál se řekl já nevím třeba další 3 roky anebo ti zítra upadne kolo. Pokud spadnou burzy, tak se bude muset přejít rychle na peníze, kterým budou lidi věřit, a jsem si naprosto jistý že obchod poběží nějaký čas v barteru a za drahé kovy ve velkém, na lokální úrovni si lidi mohou vypomoct i lokálními kredity, ale jakmile stát zavede důvěryhodné peníze, tyto lokální měny vždy rychle mizí, ale vždy ekonomicky místním lidem pomohli překonat tvrdé časy. Inflace v ČR od 1989 720%, osobně si myslím, že největší podíl má "tištění" dolar, pak euro a nakonec koruna. Reálný výkon zaostal sedmkrát za optimismem, potřebou, zlodějinou.. Nazvěme to.. Jak dlouho si myslíte, že tohle může ještě fungovat?!

377455

12.3.2020 9:51

koronavirus je sice divadlo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

ale hrané v reálném světě. Čína už má i nové peníze, je tam hotovo, "nákaza" už může ustoupit.. V Evropě jde o její přeformátování. Po koronaviru už bude Evropa jiná.
A hrají všichni papaláši, včetně šéfa WHO – ten by měl jít do lochu jako první. Merkelice se svými 70 % jako druhá. Poslušně se zapojil i papež. Je zajímavé, že se připojil i Orbán, ale pozor: využil k tomu to, že vycouval z "dohod" o "uprchlících" OSN. Jen Rusko nehraje a hrát nebude. Putin je rozumný člověk a ne komediant. Samotný koronavirus je pouhý chřipkový kmen, takových kmenů má chřipka snad sto, jen jeho následky patří mezi ty závažnější. Držte si klobouk, jedeme s kopce.
Ještě je příznačné, že ke koronaviru připojily (USA+SA) krizi ropy.

377426

12.3.2020 11:36

RE: koronavirus je sice divadlo

Jan Hanuš 77.?.?.?

Reakce na 377426

Mám podobný názor. To divadlo je tak profesionálně vedené, že to prostě nemůže být pravda. Je to rozehráno na všech úrovních. Možná i ten dopis nějakého doktora z Itálie je toho součástí. Je to tak mediálně přesvědčivé, že to musí být bouda.

377428

12.3.2020 13:48

RE: koronavirus je sice divadlo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 377428

Ještě jsem zapomněl dodat, že to těsně navazuje na brexitovou krizi EU: Největší přispěvatel do rozpočtu EU je fuč. A překrásně hraje i Trump: ten zákaz letů z Evropy (kromě Velké Británie - !) je skvělý. Jak říká klasik: Za bankrot kvůli koronaviru se nikdo nemůže zlobit. A proč Itálie? Salvini číhá, aby následoval Británii, to už by byla smrtelná rána. Takže se využije přechodného období, dokud jsou v Itálii u moci zrádci, kolaboranti s EU. Proto to Itálii naordinovali. Hlavní hygienička ČR má padáka. Asi nechtěla hrát divadlo: V kopci se nepřepřahá. Je potřeba z ní vytlouct doznání, že koronavirus pandemií je. Nebo ji nějak odrovnat, moc ví.

377430

12.3.2020 17:10

RE: koronavirus je sice divadlo

Jan Hanuš 77.?.?.?

Reakce na 377430

A možná bude i penzijní reforma. Nikdy bych nevěřil, že to překoná i Grétu. Chudák holka musí trpět. Ale to uzavření a hlídání hranic se mi celkem líbí. I Babiš z toho něco vytěží a Trump skáče radostí. Dneska půjdu na pivo, když je to dovolený. Doufám, že nevykoupili vodku.

377433

12.3.2020 14:17

RE: koronavirus je sice divadlo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 377428

A nakolik by jste dokázal jít v reálu do rizika, kdyby jste byl třeba premier? Mám rád grafy a tady je docela střízlivé hodnocení. Není vyloučeno, že pokud by nějaký stát neudělal vůbec nic kromě osvěty obyvatelstva v hygieně, tak průběh by byl stejný. Itálie nedělala nic do čísla 7000, pokud ve Španělsku, Francii s podobným klimatem začnou dělat něco při čísle 1000, tak by to mohlo jít porovnat. Silně pochybuju, že se v Paříži nebo Madridu někdo s veřejně vymahatelnou odpovědností v časech na hraně s masovou panikou, dovolí neudělat nic, sic by to mohli být zajímavé data, ale.... Lidé už pověsili jak nás učí historie na stromech všeliké panstvo, a pokud se později ukázalo, že měli pravdu, tak jim dokonce i někdy postavili pomníčky, prohlásili je za svaté apod. Terka tady píše mimo jiné o Egyptu a koronaviru, a ona mívá velmi dobrý nos a intuici a evidetně je dobře informovaný praktik. Lidi mají přátelé v Itálii, někteří dokonce pracujou ve zdravotnictví, uvidíme jaké budou informace z první ruky. Sice žádné numera, ale natvrdo lidký pohled někoho uvnitř!! https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clan...
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove...

Je možné, že v tom třetím světě někdo neudělá nic, protože na to prostě nemá žádnou kapacitu, takže kromě osvěty se může tak akorát modlit. Jestli výsledek bude stejný, tak informace o tom nebudou ve veřejném prostoru vůbec existovat. Ani Pjakin se k ním nedostane. Vždy je omezený on-line ( respektive se zanedbatelným časovým spožděním ) přístup k informacím, vždy existuje zkreslení dat na významné úrovni a vždy existují nepředvidatelné důsledky na komlexní systém od jisté meze složitosti. A vždy existují procesy naprosto mimo kontrolu, které doběhnou vlastní setrvačností, u některých lépe známe jejich vnitřní podstatu a s jitými omezeními, jak jsem uvedl, lze činit odhady do budoucna a někde prostě naše znalosti o vnitřní podstatě jsou chabé nebo nulové, dané úrovni poznání. I kdyby existovalo tajné globální mocenské centrum, jak v něho věří Pjakin, tak s těmito omezeními bude muset žít. To jsou mocné odvěké překážky světovládě, plus ekonomické zákonitosti o efektivitě. Od jistě velikosti se systém stává centrálně řiditelný za cenu těžkých ztrát. Brusel je ukazkový příklad, Čína funguje o něco lépe jako víceméně jednojazyčný kulturní prostor (90% Chanové), EU je mnohonárodnostní projekt, a snaha o likvidaci národního charakteru náraží na rostoucí odpor. Jaký by měl být jediný jazyk EU, francoužtina, němčina? V minulosti zkoušeli latinu a ... Ohledně informačních limitů nejsme schopni objektivně říct, zda zpověď doktora z Bergama je autentická.

377431

12.3.2020 9:58

Situácia je.....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

...iste kritická, nikto si nemôže dovoliť podceňovať, zomierajú ľudia, ale aby takéto články neprispievali k väčšej panike, Taliansko vírus zasiahol ako blesk z jasného neba, riešili za pochodu, možno tiež podcenili v začiatku, vírus sa aj preto rýchlo a plošne rozšíril, ostatné eukrajiny mali/majú čas na opatrenia, aj keď ide v podstate o pribrzdenie šírenia, lebo snáď je každému jasné, že sa čísla nakazených budú zvyšovať, pokiaľ vakcína neuzrie svetlo sveta.

Psychický tlak zo situácie môže ľudí skôr skoliť ako samotný vírus, oslabuje tiež fyzické zdravie, imunitu: ´psycho-pandémia´ – horší vplyv na ľudí môžu mať prijaté zákazy organizovania spoloč. akcií,..., zatváranie inštitúcií,.., byť zabarikádovaný od strachu doma (a nalievať sa frťanmi), hoci obmedzenia za vzniknutých okolností sú iste nevyhnutné;... včera som pred pokladníčkou mierne zakašľala a ona výrazom naznačila, že by bolo vhodné odstúpiť ďalej, čo som mimovoľne aj urobila (a potom som nedočiahla kartou na terminál). Nebezpečné je nechávať to skĺznuť do rovín, že sa budeme báť chytiť pomaly kľučiek, potravín v obchode…..život tak či onak ide ďalej.

377427

12.3.2020 12:11

Nezamlouvá se mi to

siky 181.?.?.?

Velice často se tu opomíjí potřeba vitamínu C pro boj s infekcemi a D, pokud jde o oblast s nedostatkem slunce. Taky si všímám 'zakázaných' termínů, jako třeba 'koloidní stříbro' či MMS, které mají úžasný efekt proti řadě nemocí a nikdo si netroufne je zmínit.

V neposlední řadě, je to uměle vytvořená a šířená infekce, ale její protagonisté za to souzeni nebudou, narozdíl od těch, co nenodržují karanténu. [naštvaný]

377429

12.3.2020 17:36

korelace je evidentní

ping789 91.?.?.?

Děni už nabývá charakteru frašky, zjevným cílem této biozhn je odstranění hotovosti, zavedení totální kontroly a jako obvykle koncentrace majetku a ekonomiky likvidací malých firem, oslabení Ruska. Jde to dobře podle plánu, gojové vzorně spolupracují. Nadporučík Mazurek by měl radost. Požehnaná planeta.

377434

12.3.2020 18:04

RE: korelace je evidentní

Mika 46.?.?.?

Reakce na 377434

Oslabení Ruska? Nevidím to tak. Celé to cvičení CO se nyní provádí v Evropě, USA je v pořadí, Čína hlásí snížení počtu nemocných, nástup do práce a v Rusku pár desítek nemocných a zatím žádná velká protiopatření. Je pravda, NATO + USA + Evropské hodnoty budou po dva měsíce chřestit zbraněmi na hranicích Ruska.

377436

12.3.2020 19:01

Zajimavym je to, ze Ukrajina jiz pres 2 tydny hlasi ....

Joseph Chlor 89.?.?.?

....jen 1 nakazeneho .
Pritom Ukrajinci a Ukrajinky patri k nejvice migrujicim lidem.
Divne.

377437

13.3.2020 21:03

RE: Zajimavym je to, ze Ukrajina jiz pres 2 tydny hlasi ....

Adam.......... 94.?.?.?

Reakce na 377437

Mají jeden přístroj pro kontrolu v Kyjevě.Navíc pracují všichni tady a roznáší to v potravinovém průmyslu.

Nepatří zrovna k lidem starajícím se o osobní hygienu o rouškách ani nemluvě.

Rozdíl mezi Itálií a Ukrajinou je ten,že nemocní mají roušky,ale v Čechách a na Ukrajině nikoliv.

ONI je nepotřebují !!![bliji]

377468

12.3.2020 19:12

Několik otázek pro přemýšlivé

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

1.Je koronavirus dílo přírody bránící se přemnožení lidstva nebo sofistikované dílo genetických inženýrů ?
2. V případě, že to není dílo matky přírody, kdo jej vyrobil ?
3. Kdo to v tom druhém případě zorganizoval a zaplatil ?
4. Co tím chtěl dosáhnout a proč to udělal ?
5. Nebyla to jen další nehoda v "biohazard laboratory" ?

377438

12.3.2020 23:15

Dnešní hláška od piva.

Jan Hanuš 77.?.?.?

Kdyby měl Babiš pivovary, tak se hospody nezavřou.

377439

13.3.2020 16:08

gratuluji k otevřeným hranicím z bacilonosičema z Afriky

Adam.......... 94.?.?.?

Když se podíváte na mapu,tak tam kde je přístav směr Afrika je asi 10.000 nakažených a v horní části Itálie je asi 20 lidí nakažených na mapě.

Samozřejmě je ted ta veřejná MAPA předělaná aby se na to nepřišlo...zajímalo mě kdo tu mapu ted před 2-3 dny překreslil,takže již není vidět ten rozdíl v oblasti přístavů směrem z Afriky.

Místo toho mají jakoby ted jednu velkou tečku aby nebylo vidět počet nakažených z Afriky.Půjde to do milionů a to je dobře.

Muslimové na postupu do Řecka a ted padne vláda a oni je sem vpustí tyhle hordy přímo na bezbrannou armádu a paralyzovanou vládu...moje gratulace.

Kdyby nebylo Rusko jako hraniční stát už by byli Turci před branami.
Nebo muslimové přijdou až po epidemii?

Asi budou hodní a počkají až vás ta epidemie skosí co říkáte?

377456

Příspěvků: 21

12.03. 01:46 Mika  Blížící se recese
12.03. 03:33 favela  Zrejme se
13.03. 01:13 baba_Blažková  RE: Zrejme se
12.03. 02:29  Příznaky a léčení
12.03. 04:16  Ano důležitý článek!!
12.03. 16:55  RE: Ano důležitý článek!!
13.03. 14:15  RE: Ano důležitý článek!!
12.03. 09:51  koronavirus je sice divadlo
12.03. 11:36 Jan Hanuš  RE: koronavirus je sice divadlo
12.03. 13:48  RE: koronavirus je sice divadlo
12.03. 17:10 Jan Hanuš  RE: koronavirus je sice divadlo
12.03. 14:17  RE: koronavirus je sice divadlo
12.03. 09:58  Situácia je.....
12.03. 12:11 siky  Nezamlouvá se mi to
12.03. 17:36 ping789  korelace je evidentní
12.03. 18:04 Mika  RE: korelace je evidentní
12.03. 19:01 Joseph Chlor  Zajimavym je to, ze Ukrajina jiz pres 2 tydny hlasi ....
13.03. 21:03 Adam..........  RE: Zajimavym je to, ze Ukrajina jiz pres 2 tydny hlasi ....
12.03. 19:12  Několik otázek pro přemýšlivé
12.03. 23:15 Jan Hanuš  Dnešní hláška od piva.
13.03. 16:08 Adam..........  gratuluji k otevřeným hranicím z bacilonosičema z Afriky

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

61

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 105 čtenářů částkou 21 389 korun, což je 61 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 1

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Rusko zablokovalo článek o Palachovi na webu Českého rozhlasu.18.07.21 12:50 Rusko 5

Exministr kultury Herman převzal nejvyšší vyznamenání sudetských Němců17.07.21 18:58 Německo 1

Policejní bezmoc, stát na feťáky, žebráky, dealery drog v Praze kašle17.07.21 13:47 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
29,96 Kč
Kanadský dolar
17,35 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
23,69 Kč
100 japonských jenů
19,71 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 271,88 Kč
1 unce stříbra
548,45 Kč
Bitcoin
745 434,95 Kč

Poslední aktualizace: 25.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 607