Diskuze k článku

Zbraň nebo nákaza?

Příspěvků 10

13.2.2020 6:02

Az se ucho od zbanu utrhne, tak zjistime jak jsme maly.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 203.?.?.?

Jak Marie Teresa rekla,ze,problemem nejsou chudi lide,ale,bohaci!
lidstvo bude stale zkouset horsi a horsi zbrane hromadneho niceni,az s ejim to povede znicit zivot na teto planete.Nemohu pochopit ,proc lide jim rikaji,ze jsou inteligenti,kdyz ti inteligenti znici svou nebezpecnou praci-vyskumem, znici veskery zivot.V prirode tezko najdeme zivocich ,jez by nicil sve vlastni "hnizdo",tak,jak to po desetileti delaji lide.Nehoda se stane a v minulosti nehoda stala zivot obevitele.Jen to ,co lezi na dne more v dusledku prvni a druhe valky nam da asi brzo odpoved,zde,na dne spocivaji miliony tun valecneho materialu, iperitem pocinaje a foskem plynem konce,Nikdo vlastne nevi,az proreznou obaly,co nastane.
Mimochodem poskozena japonska elektrarna vypousti radiaktivni vodu do more.
S podivem je ,ze Saar,Embolia ated koronalni virus je patentem Ameriky.

376869

13.2.2020 9:27

Prý k ochraně vybízel

Protiva 51.?.?.?

Třeba o tom, že tomu očnímu lékaři (předpokládám že jde o v článku uvedeného Li Wenlianga) zemřel pacient a že pak jako dobrovolník pomáhal (a bez ochrany), slyším prvně. Doposud bylo naopak zmiňováno, že při své praxi zpozoroval (snad jako první) příznaky nové infekční nemoci u svých pacientů a své kolegy nabádal aby se chránili ochrannými pomůckami.

Stejně tak bychom se ale mohli ptát, zda třeba novinář (a právník) Čchen Čchiou byl uvězněn protože vynášel informace které měly zůstat utajeny, nebo ho prostě jen semlel kafemlýnek který má svá pravidla pro karanténu (a asi i pro to jakou hodnotu má čí život).

P.S.
Vzpomeň jinak lide národa Českého, jakou ochranu a podporu zdraví ti dává "vitamín D", vyrobený v lidské kůži díky UVB složce slunečního záření (řekněme od května, konce dubna, v poledne, bez znehodnocení mytím). Lze ho získat i ve stravě a doplňcích stravy.

Informací je na Internetu dost, přesto si dovolím pár drobností zmínit...

V letní den, na přímém poledním slunci, si vyrobíme (jde zhruba o třídenní postupný proces, proto zmíněno to mýdlo) denně asi 20 000 IU (mezinárodních jednotek) a to během půl hodiny a více naše tělo nebude mít potřebu tvořit.
Na každých 10 000 IU by bylo vhodné přijmout i 6 000 IU vitamínu A a obecně užívat i více hořčíku (který, kromě toho že bude potřeba v jinak běžících metabolických procesech, zvyšuje hladinu vitamínu D v krvi).
Vysoké hladiny vitamínu D v krvi je údajně dosaženo již při užití zmíněnch 10 000 IU pokud je užíván i hořčík. Bez vitamínu D se vůbec neaktivují některé obranné mechanismy lidského těla, bez dostatku vitaminu C nefunguje správně. Kdo může ať užívá vitamín D spolu s vitamínem K2 (MK7), což je v Česku nehorázně drahé (proto nezapomínejte na hořčík který eliminuje i nesprávné, teoretické a neprokázané, chování těla při užívání potravních doplňků) a obecně vším co si metabolismus vyžádá.
Pokud šáhnete po stravě (živočišných tucích bohatých na vitamín D) která nemá dostatek vitamínu D, doporučuji ji konzumovat spolu s potravním doplňkem.
Potravní doplněk vždy konzumujte s živočišným tukem (máslo, sádlo, nerostlinný olej, tučnémaso, tučné rybí maso, ...).

376873

13.2.2020 10:02

Kde je příčina vzniku a rozšíření toho koronaviru, je trochu více komplikované.

pepina 89.?.?.?

Já jsem narazil na jeden zajímavý článek na alternativním USA webu s krásným názvem The Last American Vagabond. V tom článku, mimochodem velmi kvalitně ozdrojovaném, autor kromě jiného poukazuje na činnost „Agentury pro obranný výzkum Pentagonu“ (DARPA), a jejího propojení např. s Duke University (světoznámá soukromá univerzita v Durhamu v americkém státě Severní Karolína), kdy tato univerzita je klíčovým partnerem programu DARPA Pandemic Prevention Platform (P3), který se oficiálně zaměřuje na „dramatické urychlení objevování, integraci, předklinické testování a výrobu lékařských protiopatření proti infekčním onemocněním. “První krok programu Duke / DARPA zahrnuje objev potenciálně ohrožujících virů a vývoj metod pro podporu šíření virů, aby mohl být virus použit pro navazující studie.

Duke University je ale také společným partnerem čínské univerzity Wu-han, což mělo za následek otevření univerzity Duke Kunshan v Číně v roce 2018. Zejména čínská univerzita Wu-han – kromě svého partnerství s Dukem – zahrnuje také multilaboratorní Ústav lékařské virologie, který, podle jejich webových stránek, od 80. let úzce spolupracuje s Lékařským výzkumným ústavem pro infekční choroby americké armády.

Tím dochází k celé řadě vzájemné spolupráce. Například jedna studie provedená v jižní Číně v roce 2018 vyústila v objevení 89 „nových netopýřích koronavírusových“ kmenů, které používají stejný receptor jako koronavírus známý jako Middle East Respiratory Syndrome (MERS). Tato studie byla společně financována ministerstvem pro vědu a technologii čínské vlády, dále USAID – organizací, která byla údajně považována za krytí pro americké zpravodajské služby a americkým národním institutem zdraví – který spolupracoval s CIA i Pentagonem na infekčních chorobách a výzkumu biologických zbraní.

Takže jednoznačně říct, zavinili to „amíci v rámci obchodní války“, nebo Číňané svým bordelem, není až tak jednoduché.

Kdo má zájem, podrobnosti na http://desitka.org/netopyri-upravy-genu-biologick...

376875

13.2.2020 11:56

RE: Kde je příčina vzniku a rozšíření toho koronaviru, je trochu více komplikované.

pacholíček 80.?.?.?

Reakce na 376875

Můžeme číst tisíce dobře ozdrojovaných článků a každý nás povede jiným směrem, takže nám nakonec zbyde jen to primitivní ,, Komu prospěch?,,..... Ale nezoufat, Bil s Melindou už to vykoumali. Ještě že byli tak prozíraví.
Teď to Číňanovi z humozních důvodů za pár švestek střelí.
Ještě že mezi námi žijí takoví filantropní dobráci.
Hned se mi líp spí. Už se mi nezdá o genocidě.
Pacholík.

376877

13.2.2020 19:25

logika

Malý a zvedavý 185.?.?.?

Prečo by Čína mala vyrábať biologickú zbraň, ktorá by selektívne účinkovala práve na čínsku mužskú populáciu?

376887

13.2.2020 21:18

Konečný verdikt

siky 181.?.?.?

Děkuji uživatelům Pepina a Pacholíček za informace.
Jinak, je to jasné: čínská vláda je v tom až po uši!
Jak můžou tvrdit, že 'virus nebyl modifikován'? Neřekli 'u nás' nebo 'námi', nebo tak něco - prostě popírají pravdu. A z laboratoře uniknout samovolně nemůže. Pokud je komunistická čínská vláda tak starostlivá o své ovečky, proč nezajistí např. vitamíny C (K a další), když lidé po celém světě potvrzují potřebné posílení imunity i v případě této nemoci? Místo toho prázdné regály a represe - prostě sovětský sen! Taky je tu absence jistých zakázaných slov, např. 'Koloidní Stříbro' nebo 'MMS'!

Samozřejmě, zmíněná 'spolupráce' s americkými laboratořemi, jež mají v tomto oboru praxi, mluví sama za sebe. Opět ti samí... ILUMINÁTI [naštvaný]

376894

13.2.2020 21:48

RE: Konečný verdikt

pacholíček 80.?.?.?

Reakce na 376894

Mám tomu rozumět tak že čínské velení se rozhodlo ořezat vlastní populaci na polovinu?

Pacholík.

376897

14.2.2020 0:06

RE: Konečný verdikt

siky 181.?.?.?

Reakce na 376897

Skutečně nevím, na kolik, ale jsem toho názoru, že je to koordinováno 'shora', tedy na úrovni vlády 'za vládou', neboli deep-state či iluminátů. I kdyby komunisté milovali své ovce sebevíce (což nemilujou), tak rozkaz je rozkaz. Např. u nás proces s Miladou Horákovou a Slánským byl také rozkázán 'shora', tedy KGB/CIA/stínová vláda, přestože vraždili své vlastní kolegy, ať se jim to líbilo, nebo ne.

Jinak iluminátům se říká, že populace půjde na cca 500 miliónů (někdy 1-2 miliardy, apod.), ale neřekne se jim, že to plánují na cca 120, jinak by totiž nesouhlasili. I ten největší blb z nich by si spočítal, že dojde i na něj. A tak jak oni lžou a zabíjejí, stejnou měrou to postihne i je. Jak říkal Nikolaj Levašov: ,,Oni (sociální parazité) jednají na základě mylných konceptů." A měl pravdu.

376898

14.2.2020 12:34

RE: Konečný verdikt

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a03:x:x:x:x:x

Reakce na 376898

Hraje jim do noty že to přepočítali na 135 000 a tomu neuvěří ti z mozkem a nehnou prstem, neuvěří že to tak bude. Je to jedna rodina se služebnictvem, bezmozků.

376905

19.2.2020 4:36

Prece jednou se to musi podarit znicit cely svet

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 203.?.?.?

Rika se, clovek, pan vseho tvorstva.
No a podivejme se jak tento polobuh hospodari s touto planetou. Pomaly vyvoj po mikroorganismu, jsme presli do posice dnesniho sveta, jez nam naznacuje, ze,jestli tak budem “hospodarit”, jak to dnes delame, tak, tato planeta zkonci, tam, kde zacala u mikroogranismu a pan sveta a vseho lidstva, zustane , nepohrben na povrchu zeme.
V USA na 14 000 vedcu maji licence-povoleni provozovat-pracovat s mikrobiologickym vyzkumem, mimo university a nebo state-soukrome laboratore.
At, to je kde je to, jednoho dne prijde den , jez vse zmeni, omylem a nebo zamerem programu ovladnout svet a to jakymkoliv zousobem a pod jakymkoliv nazyvanym systemem noveho otrostvi. Svet s mnoha nabozenstvi, jez jedni potiraji druheho a ve zkutecnosti neslouzi lidem, spise, naopak, vedome a nevedome napomahaji tomu soudnemu dnu, kdy,ten posledni clovek na odchodu, zasebou” zavre dvere” a veskera moc, se zmeni v prach, z prachu jsi povstal a v prach se promenis. Corona virus se mnozi a ne jen to mutuje, predelava se sam a jeho process se muze zcela zmenit, v to, co kdysi “Spanelska chripka”. Roky zpet napsal jeden clovek nazor na tento business-obchod.
Laborator vyrobi novy virus a tim se manipuluje do vsech moznych stadii, zaroven, laborator zacne pracovat na ochrane pred touto virusovou nakazou, takze, farmaticky prumysl, vyrobi virus a vyrobi ochranne latky, ktere jdou na market, na trh a takto si tento druh obchodu zajisti zakaznika, od vlady statu az po jednotlivce. Ebola, AIDS, ptaci chripka, a vse ostatni je USA patentem s pomoci politiku neznalych veci dozenou lidi s pouzitim jimi vytvorenych zakonu k povinnemu ockovani, jinak, za par roku, k vrazde obyvatelstva,”demokratickou”, Georgia pomnik v nekolika recech rika budouci pravdu, ze nastane planovany holocaust na neuzitecnych jedlicich. Profesor v Texasu porada prednasky o odlidneni vse je z rad studenstva-posluchacu, prijato velkym potleskem, kde dve tretiny lidstva je treba vyhubit.Tak se ctenari raduj z kazdeho noveho dne, nebot nevis, co Te ceka o par minut navic, jestli to odkaslani je stale nevinne-prirozene a nebo uz jsi neco spatneho chytil, aby se obchod rozebehl.
Je ,cas nechat pivo nedopite a jit na ulici protestovat proti bezuhonym.

376988

Příspěvků: 10

13.02. 06:02  Az se ucho od zbanu utrhne, tak zjistime jak jsme maly.
13.02. 09:27 Protiva  Prý k ochraně vybízel
13.02. 10:02 pepina  Kde je příčina vzniku a rozšíření toho koronaviru, je trochu více komplikované.
13.02. 11:56 pacholíček  RE: Kde je příčina vzniku a rozšíření toho koronaviru, je trochu více komplikované.
13.02. 19:25 Malý a zvedavý  logika
13.02. 21:18 siky  Konečný verdikt
13.02. 21:48 pacholíček  RE: Konečný verdikt
14.02. 00:06 siky  RE: Konečný verdikt
14.02. 12:34  RE: Konečný verdikt
19.02. 04:36  Prece jednou se to musi podarit znicit cely svet

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 0

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,47 Kč
Kanadský dolar
17,37 Kč
Australský dolar
16,53 Kč
Švýcarský frank
23,40 Kč
100 japonských jenů
19,41 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 599,78 Kč
1 unce stříbra
578,54 Kč
Bitcoin
1 223 989,73 Kč

Poslední aktualizace: 8.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 450