Diskuze k článku

Koronavirus – jaká hra se hraje?

Příspěvků 24

7.2.2020 8:10

O co go?

Mika 46.?.?.?

Na světě umírá podstatně více lidí na obyčejnou chřipku a panika žádná.
Tady něco nehraje.
Půjde li to takto dále, tak globální ekonomie bude těžce poznamená virusem, který má méně obětí než obyčejná chřipka!
https://reseauinternational.net/coronavirus-virus-de-la-soumission/

376669

7.2.2020 8:42

RE: O co go?

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 376669

>Na světě umírá podstatně více lidí na obyčejnou chřipku a panika
>žádná.

- ČR je počtom ľudí 1% oproti Číne. a v ČR zomiera na chrípku ročne niekoľkonásobok ľudí ako v Číne na tú koronafrašku.

Celé mi to pripadá ako maškarný ples, do ktorého sa zapojila väčšina ovčanov sveta, a v maskách sa hrajú na čosi ...... len neviem na čo.

O co go?
- Jediné "logické" vysvetlenie je, že väčšina ovčanov sveta sa už dávno zbláznila. Čomu zodpovedá aj celkový doterajší vývoj sveta.

Len sa divým, že sa do tejto trápnej hry zapojil aj Zvedavec. [zmaten]

376671

7.2.2020 11:05

RE: O co go?

svatoslav.butora 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 376671

Pane, vystupujete v příspěvku jako všehoznalý vševědoucí všeznalec podstaty všeho a všech. Přitom by stačilo, abyste se podíval do Wikipedie na titul označený jako "SARS". To je také dávněji uměle vyvinutý koronavirus a ten nový aktuální klon koronaviru patří do stejné "rodiny umělých virů". To, co jste pojmenoval jako "koronovirová fraška" je reálně probíhající testování účinnosti této biologické zbraně.

Odmítám vaše slovní označení pro lidi jako "ovčany". Když chcete označovat tímto způsobem téměř naprostou většinu svých spoluobčanů, kteří nemají téměř žádnou možnost tento problém řešit protože nejsou součástí "establishmentu", který se zmocnil nadvlády nad světem prostřednictvím "dolarové infekce", tak se vaše úvahy pohybují mimo realitu. "Ovčany", tj. globální dolarové infekci podlehajíci občany z nás všech dělá nemocný systém globálního rádoby "vládce dolarového světa". Ty umělé koronaviry jsou "jeho/jejich" dílem.

376681

7.2.2020 12:33

RE: O co go?

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 376681

V slušnej diskusii sa oponentovi vytýka to, čo povedal, nie to čo mu podhodíte.
----------------------------------
Termínom "ovčany" označujem tých "ovčanov" , ktorí vidia neexistujúce (a zanedbateľné) hrozby, a nevidia tie REÁLNE.
"dolarové infekce" považujem za reálne, ovšem - väčšine ovčanov táto infekcia absolutne nevadí.
--------------------------------

> většinu svých spoluobčanů,
>kteří nemají téměř žádnou možnost tento problém řešit protože
>nejsou součástí "establishmentu", který se zmocnil nadvlády nad světem

- establišment sa dostal k moci vo voľbách, v ktorých si ich zvolili tí ovčania. "Teoriu" , že vo voľbách sa nedá nič zmeniť - neberiem. Nedá sa vtedy, ak ovčania nechcú, alebo sú hlupáci.

> reálně probíhající testování účinnosti této biologické zbraně.
- podľa doterajších výsledkov je úmrtnosť tejto "zbrane" cca 1% úmrtnosti chrípky.
Jediným jej viditeľným účinkom sú srdcervúce články v novinách a TV. Škoda, že vo svojej kritike ste nejaký účinok nespomenul.

376686

7.2.2020 17:59

RE: O co go?

ID 93.?.?.?

Reakce na 376686

Dovolím si s Vámi mírně nesouhlasit. Ono ve volbách se opravdu v podstatě nedá nic změnit. Alespoň v současném nastavení s všeobecnou účastí. Představa, že člověk je svobodná bytost je omyl, ze kterého vychází omylné učení jako libertariánství, anarchokapitalismus a podobně. Člověk má totiž žaludek. (to jsem ale učinil objev, co?) A taky má tělesnou teplotu. (další Amerika objevena, …) Z toho plyne, že potřebuje cosi co by nacpal do žaludku a teplý pelech alespoň na noc. Takže člověk je vlastně sluha svého těla. Malá vsuvka pro věřící a pro ty, kteří pochopili duchovní podstatu člověka – v pozemském prostředí může duše přebývat jen v živém těle. Je tedy třeba se o toto tělo starat, sloužit mu. No a během statisíců až milionů let zjistil tento savčí druh, že tato služba je snazší v komunitě než každý sám. A že tato komunita je akceschopnější tehdy, když má jasné vedení. A že třeba 90% členů nemusí vůbec vědět, proč jdeme právě tam – prostě velitel řekl, tak nekecám a dělám. V pospubertálních filozofických diskuzích jsem vyřkl tezi jedné lodi – ta loď, která nás dovezla sem, nás poveze i dál, jiná tady totiž není. Takže je třeba se smířit s tím, že všechny principy a mocenská schémata která se budovala statisíce let, budou lidskou společnost řídit i po objevení parního stroje, televize, internetu, atd. Takže vždycky bude velmi úzká skupina velitelsky nejschopnějších (neplést s morálkou, inteligencí a podobně) velet a budovat si opěrný systém pochlebovačů, skupina cca 10% se bude snažit vědět kam máme namířeno a zbytek bude šlapat. Dokud bude co do žaludku a teplý pelech. A až přijde hlad, záleží na tom, kdo dokáže strhnout tu většinu, vyhledat obětního beránka a tak dále, vždyť víte. Všimněte si, že ke každé zodpovědné činnosti je zapotřebí průkaz, osvědčující nabytí znalostí a dovedností. Přitom tyto činnosti nikomu apriori zapovězené nejsou, každý může získat příslušný průkaz – pilotní, zbrojní, potápěčský, …
Takže až bude k volbám nutné mít volební průkaz získaný na základě ověřených znalostí, bude se jich účastnit mnohem méně lidí a pak bude ve volbách možné něco změnit.
Historie to zná, Demos bylo taky cca 10 – 15%, podobně jako členů Věče.
Nad rámec takovéhoto příspěvku je otázka odpovědnosti volitelů a zvolených a podobně. (Přitom je to otázka zásadní.)

376697

10.2.2020 16:34

RE: O co go?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 376697

Máte veľkú pravdu. Neostáva iné, len to skúsiť ešte s deťmi, zatiaľ sa stále rodia ďalšie, vychovávať ich tak, aby ich čo najviac malo ´preukazy´ a aspoň chrbtovú kosť k tomu. Riadna drina, čo. [smích]

376772

7.2.2020 13:40

RE: O co go?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 376671

Libertian, už z samého názvu ,,Zvedavec,, je zřejmé., že je zvědavý chce vědět proč, jak, za jakým účelem a proto píše o těchto věcech

376688

7.2.2020 17:32

RE: O co go?

Malý a zvedavý 185.?.?.?

Reakce na 376671

Musím upozorniť, že zatiaľ čo chrípka je "rodinná známa" a je dostatočne spracovaná a ako-tak predvídateľná, tak tento nový koronavírus je jedna veľká neznáma, preto tá panika. Ešte len získavame informácie. Ak sa ho aj nepodarí úplne zastaviť, pribrzdenie jeho šírenia poskytne čas na výskum aj na preventívne opatrenia a na vytvorenie vakcíny.

376695

7.2.2020 9:29

RE: O co go?

omar 109.?.?.?

Reakce na 376669

Pán editor mi asi odpustí, budem sa opakovať, skopírujem sem môj už uverejnený príspevok. Ide o dva rôzne biologické agens:


Tento koronavírus je selektívny. Napáda (a zabíja, úmrtnosť je cca 15%) mužskú populáciu, ktorá je ázijského pôvodu. Iných nie.
Vysvetlenie je jednoduché - Muži Aziati (Číňania) majú v pneumocytoch 2. typu 5-10x viacej receptorov pre vírus ako muži (Neaziati) v Európe alebo Amerike. Pacienti zomierajú na ARDS (adult (nie acute) respiratory distress syndorme).

Vírus chrípky je neselektívny, infikuje všetkých približne rovnako.

376675

7.2.2020 16:18

RE: O co go?

ID 93.?.?.?

Reakce na 376669

O co by mohlo jít? Není to zrovna seriozní informační zdroj, ale přece … Občas se s prckama dívám na pohádky. Třeba tahle je poučná (1) – Císař Ču Tim kolem roku 1400 postavil mohutné obchodní loďstvo, džunky byly třikrát větší než evropské lodě. Konali mnoho objevitelských plaveb, dováželi z cizích zemí koření, zlato, různé předměty, neznámá zvířata. A taky lidi a jejich názory, filosofie a náboženské směry. Mudrci a rádcové císaře varovali, že to může vést k rozdrobení společnosti a její soudržnosti. A že už Konfucius prohlásil, že „ten kdo orá pole přinese Číně štěstí, objevováním nezískáme mnoho dobrého“. Císař vyslyšel své rádce, dal rozpustit obchodní flotilu a zakázal další výpravy. Obětoval menší pro větší. A to menší nebylo vůbec malé, Čína začala zaostávat hospodářsky i vojensky a o pár století později dokázala dvacetitisícová (!) britská armáda ovládnout zemi. Takovýto okupant ale má zájem lid zotročit, zemi vyrabovat a ne se v ní usídlit. Takového okupanta lze vyhnat (stalo se), ekonomiku lze pozvednout (stalo se) a přitom národ a společnost zachovat v jednotě (stalo se). Pro srovnání z jiného informačního zdroje (taky není zrovna dokonalý…) – kniha Pochod titánů (March of the Titans - The Complete History of the White). Cca 1300 stran o tom, jak dopadne civilizace, která si v období rozkvětu nabere jiné etnikum, většinou na nekvalifikované práce, ať už jako otroky, nebo námezdní dělníky.
Takže pokud důsledkem koronavirové aféry je zavírání zahraničních fabrik a odjezd cizinců z Číny, může to být to, o co jde.
1) https://www.youtube.com/watch?v=RdhT1fbBniQ

376693

7.2.2020 23:45

RE: O co go?

Rudolf 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 376669

Nemohu s vámi války .Toto svinstvo je součástí války režimu USA proti Číně.Není to fantazie.Jde o to oslabit Čínu ekonomicky.Čína vyrábí pro velice hodně firem z celého světa.A to dobře ,proto má z toho velké finance, a financuje po celém světě ,což přivádí USA k zuřivosti.Proto dělá vše pro poškození Číny.Panika je už opravdu dosti velká.To samé uplatnuje režim USA a jeho poskoků proti Rusku.Rusko je obklíčeno obrovským množstvím vojáky USA a NATO s obrovskou nejmodernější výzbrojí.Na co asi,na PRÝ jakési dlouhodobé vojenské cvičení?Jasně to řekl jeden představitel režimu USA --Nejlepší prý bude napadnout Rusko v Kaliningradské oblasti.Proč tolik chtějí USA a země válku proti Rusku?

376708

12.2.2020 19:29

RE: O co go?

Baduan 82.?.?.?

Reakce na 376708

A on je čínský režim v něčem lepší než ten americký?
Možná prozatím v tom, že není tak agresivní jako současné americké Imperium.
Přesto si nemyslím, že mezi mocenskou elitou která ovládá USA a tou která ovládá Čínu je nějaký valný rozdíl.
Obě strany hrají hru o zdroje a lidská populace takovým zdrojem je.
Obě strany používají rozdílné metody řízení společnosti, princip je ale stejný.
Stačí se podívat kdo reálně v Číně vládne. Mezi nejvlivnější členy komunistické strany patří korporátní magnáti, kapitáni průmyslu a nejbohatší lidé Číny. To oni Čínu ovládají. Je to stejné, jako v USA kde vládnou bankovní a korporátní kartely.
Jestli lze o nějaké zemi říci, že se blíží k Orwellovskému řízení společnosti, je to právě Čína. Cenzura, potlačování názorů, připravovaný systém sociálního kreditu či celá města kde se testuje jak bude fungovat platební bezhotovostní systém. Svým způsobem dokonale řízená, kontrolovaná společnost.

Mám k USA milion výhrad ale nemyslím si, že zrovna Čína nabízí něco lepšího.

376860

7.2.2020 23:53

RE: O co go?

Rudolf 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 376669

V USA byl před lety natočený film o dopadu Corona viru na lidstvo.--Do Překladu !
http://www.almayadeen.net/news/politics/1377650/%D...

376709

7.2.2020 14:23

Haha

Víťa 37.?.?.?

Je vtipný, jak jste týden mlčeli a o viru nic nepsali, protože jste čekali na noticky a teď hned tři články [velký smích]. Není lehké být konspiračním vypatlancem, ke každé zprávě potřebujete, aby vám to někdo ideologicky příznivě vysvětlil...

376689

7.2.2020 19:23

RE: Haha

Pacholíček 80.?.?.?

Reakce na 376689

Víťo jdi si hrát někam na pískoviště a nepleť se dospělým do řeči. Šup, šup !!

376704

7.2.2020 18:51

Jen špinavá a hodně nebezpečná

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Poskoci amerických "elit" asi opět předvedli čeho jsou schopní, aby udrželi nyní už naprosto neudržitelnou dominanci svých chlebodárců nad zbytkem světa. Obávám se, že jde o nevyhlášenou biologickou válku proti státu, který převzal roli světové jedničky. Pokud se to prokáže ( a opravdu velmi intenzivně se na původu koronaviru vraždícího v Číně pracuje ), čeká Ameriku finanční a ekonomický Armageddon v nejbližší době.I trpělivost dosud shovívavých Číňanů má totiž své meze.

376701

8.2.2020 19:26

Jen ten kdo dostal z matematiky kouli jak Brno

foxikus 84.?.?.?

si neumí spočítat že na chřipku větší procento neumírá, Je to jednoduše proto že lidi neumí procenta a neumí si to spočítat. Přečtou si že na chřipku umřelo 2000 na koronavir jen 500 tak je chřipka horší a vůbec neberou v potaz že chřipkou byl nakažen milion lidí zatímco koronavirem jen 20.000. Upřímně takových lidí je mi líto, musí s tímhle bojovat celý život. A kromě toho se obávám že kdyby se každému kdo má chřipku dostalo péče jako těm co maji koronavirusníka tedy JIP s dýchacím přístrojem že na chřipku neumře nikdo.

srovnejte si fakta
koronavirusník přežije 8 dní bez hostitele
je nakažlivý i po dobu inkubace
nezáleží mu na věku hostitele / na chřipku umírají malé děti nebo starší občané
po dobu inkubace nemusí být symptomy jako horečka či kašel
inkubace 10-14 dní
nemoc způsobuje poškození plic, jater a ledvin/


každý kdo má základní medicínské vzdělání a nebo obyčejný selský rozum okamžitě vidí v čem je problém. Pak jsou tady ti druzí co budou blábolit bla bla bla chřipka je horší

376732

9.2.2020 8:58

RE: Jen ten kdo dostal z matematiky kouli jak Brno

anonym 185.?.?.?

Reakce na 376732

Ale ten problém je už v úrovni vzdělávání. Konkrétně v matematice byla situace otřesná na základních školách už kdysi před více než 50 lety, a daleko horší pak na gymnáziích (tedy s přístupem profesorů k výuce nebo vůbec jejich kompetentnosti s tím, jak rostla obtížnost učiva). To si osobně pamatuju. Studenti se tak biflovali cosi, čemu většinou ani nerozuměli a pak to (někdy třeba i s "úspěchem" ) používali k řešení úloh.
Samozřejmě, že takto získané znalosti (?) nemají žádný pevný základ. Není divu, že časem vyšumí a lidé jich neumí ani použít. Jenom tak může docházet k pochybným hodnocením, o kterých se zmiňujete. A to už ani nepřihlížím k tomu, co se tvrdí o současném školství. Jsem rád že tuto kapitolu života mám už dávno za sebou.

376746

8.2.2020 19:35

Účasť USA môže a nemusí byť

Milan Antal 62.?.?.?

Účasť USA sa ťažko preukazuje, ale vedie k nej množstvo stôp.
Pred časom bol uverejnený článok Načo je USA biologická slučka okolo Ruska. Rozoberá sieť biologických laboratórií USA v krajinách bývalého ZSSR. Načo USA preboha slúži takáto sieť, oni to určite nerobia z lásky k ľudstvu, ale potrebujú to použiť.
Pred časom boli zverejnené informácie ruského vedenia, tuším sám V. Putin sa pozastavil nad informáciami, že Američania zbierajú genetický materiál Rusov. Nuž, tá sieť laboratórií v ázijských krajinách zrejme zbierala aj genetický materiál Aziatov. A tu sa natíska odpoveď, prečo koronavírus zasahuje len Aziatov.
Nedá sa to dokázať, ale preboha, načo je USA zbierať genetický materiál ľudí po svete, za tým môže spočívať len veľká lumpárna. Kľudne aj taká ako koronavírus. Nech USA prestanú robiť takéto kroky a potom ich ťažko niekto bude podozrievať.
Ale teraz sa logicky javia ako hlavný podozrivý.
Ako hlavný podozrivý vystupujú na pozadí ich hospodárskej, obchodnej, informačnej vojny proti Číne. So svojím starým spoločenským systémom Číne jasne hospodársky, technologicky nestačia, a tak namiesto toho, aby svetu ponúkli niečo pozitívne, snažia sa zničiť svojho konkurenta. V logike ich posledných krokov voči Číne sa javí objavenie tohto koronavíru, predtým prasačí mor ako súčasť ich vojny proti svojmu konkurentovi.
Nedá sa to dokázať, ale stopy vedú týmto smerom.

376733

8.2.2020 22:16

Kde je příčina vzniku a rozšíření toho koronaviru, je podstatně více komplikované.

pepina 89.?.?.?

Já jsem dnes narazil na jeden zajímavý článek na alternativním USA webu s krásným názvem The Last American Vagabond, (pro neznalce Poslední americký tulák). V tom článku, mimochodem velmi kvalitně ozdrojovaném, autor kromě jiného poukazuje na činnost "Agentury pro obranný výzkum Pentagonu" (DARPA), a jejího propojení např. s Duke University (světoznámá soukromá univerzita v Durhamu v americkém státě Severní Karolína), kdy tato univerzita je klíčovým partnerem programu DARPA Pandemic Prevention Platform (P3), který se oficiálně zaměřuje na „dramatické urychlení objevování, integraci, předklinické testování a výrobu lékařských protiopatření proti infekčním onemocněním. “První krok programu Duke / DARPA zahrnuje objev potenciálně ohrožujících virů a vývoj metod pro podporu šíření virů, aby mohl být virus použit pro navazující studie.

Duke University je také společným partnerem čínské univerzity Wu-han, což mělo za následek otevření univerzity Duke Kunshan v Číně v roce 2018. Zejména čínská univerzita Wu-han - kromě svého partnerství s Dukem - zahrnuje také multilaboratorní Ústav lékařské virologie, který, podle jejich webových stránek, od 80. let úzce spolupracuje s Lékařským výzkumným ústavem pro infekční choroby americké armády.

Tam dochází k celé řadě vzájemné spolupráce. Například jedna studie provedená v jižní Číně v roce 2018 vyústila v objevení 89 „nových netopýřích koronavírusových“ kmenů, které používají stejný receptor jako koronavírus známý jako Middle East Respiratory Syndrome (MERS). Tato studie byla společně financována ministerstvem pro vědu a technologii čínské vlády, USAID - organizací, která byla údajně považována za krytí pro americké zpravodajské služby a americkým národním institutem zdraví - který spolupracoval s CIA i Pentagonem na infekčních chorobách a výzkumu biologických zbraní. Takže jednoznačně říct, zavinili to "amíci v rámci obchodní války", nebo Číňané svým bordelem, není až tak jednoduché.
Kdo má zájem, podrobnosti na http://desitka.org/netopyri-upravy-genu-biologicke...

376738

9.2.2020 10:59

Komu ku prospěchu?

Jan Hanuš 77.?.?.?

Vzhledem k tomu, že vstupní data nejsou ověřitelná, je to zatím jen o víře, kdo má, nebo bude mít pravdu. Silně mi to ale připomíná ekoaalarmismus a greténismus. Tam se taky nedá nic ověřit, ale panika je slušná. Slouží to výhradně pánům peněz, takže za tím budou. Mám pocit, že chtějí poškodit úplně všechny. Proč, to se ukáže brzy.

376748

9.2.2020 14:02

Panika v nedohlednu

casco 2605:x:x:x:x:x

S celosvětovou pandemií se zatím nepočítá, protože americké a evropské burzy na ten coronavirus alert nereagují tak jak by v opačném případě měly - jen blb by investoval do podniků kde je půlka zaměstnanců v nemocnici ať živá nebo už mrtvá. Zato v Číně ztrácejí indexy až 8%, ale to je kvůli možné zpřísněné karanténě, která by nařídila lidem zůstat doma a nechodit na čas do práce. Číňani moc peněz stejně nepotřebují, protože si můžou ve stavu nouze chytnout netopýry a tu karanténu v klidu přežít.

376751

9.2.2020 21:44

Odborník na chov prasat zemřel v ČR Ppo srážce s kamionem...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

https://tn.nova.cz/clanek/amerika-v-soku-v-cesku-j...

https://tn.nova.cz/clanek/veterinar-a-charitativni...

Kdo si tenkrat vsimnul te podivne autonehody, vedel, ze tu neco nehraje...

376756

12.2.2020 18:33

Co našel čínský oční lékař?

Protiva 104.?.?.?

Co našel, a před čím varoval kolegy, onen čínský oční lékař?

Kdyby ti lidé měli jen příznaky nachlazení, rýmy, chřipky,... prostě by je jen zdrbal, že v takovém stavu se k lékaři nechodí.

P.S.
Vzpomeň jinak národe Český, jakou ochranu a podporu zdraví ti dává "vitamín D", vyrobený v kůži díky UVB složce slunečního záření (řekněme od května, konce dubna, v poledne, bez znehodnocení mytím). Lze ho získat i ve stravě a doplňcích stravy. Informací je na Internetu dost.

376856

Příspěvků: 24

07.02. 08:10 Mika  O co go?
07.02. 08:42 libertarian  RE: O co go?
07.02. 11:05 svatoslav.butora  RE: O co go?
07.02. 12:33 libertarian  RE: O co go?
07.02. 17:59 ID  RE: O co go?
10.02. 16:34  RE: O co go?
07.02. 13:40  RE: O co go?
07.02. 17:32 Malý a zvedavý  RE: O co go?
07.02. 09:29 omar  RE: O co go?
07.02. 16:18 ID  RE: O co go?
07.02. 23:45 Rudolf  RE: O co go?
12.02. 19:29 Baduan  RE: O co go?
07.02. 23:53 Rudolf  RE: O co go?
07.02. 14:23 Víťa  Haha
07.02. 19:23 Pacholíček  RE: Haha
07.02. 18:51  Jen špinavá a hodně nebezpečná
08.02. 19:26 foxikus  Jen ten kdo dostal z matematiky kouli jak Brno
09.02. 08:58 anonym  RE: Jen ten kdo dostal z matematiky kouli jak Brno
08.02. 19:35 Milan Antal  Účasť USA môže a nemusí byť
08.02. 22:16 pepina  Kde je příčina vzniku a rozšíření toho koronaviru, je podstatně více komplikované.
09.02. 10:59 Jan Hanuš  Komu ku prospěchu?
09.02. 14:02 casco  Panika v nedohlednu
09.02. 21:44  Odborník na chov prasat zemřel v ČR Ppo srážce s kamionem...
12.02. 18:33 Protiva  Co našel čínský oční lékař?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

61

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 105 čtenářů částkou 21 389 korun, což je 61 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 1

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Rusko zablokovalo článek o Palachovi na webu Českého rozhlasu.18.07.21 12:50 Rusko 5

Exministr kultury Herman převzal nejvyšší vyznamenání sudetských Němců17.07.21 18:58 Německo 1

Policejní bezmoc, stát na feťáky, žebráky, dealery drog v Praze kašle17.07.21 13:47 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
29,96 Kč
Kanadský dolar
17,35 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
23,69 Kč
100 japonských jenů
19,71 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 271,88 Kč
1 unce stříbra
548,45 Kč
Bitcoin
745 434,95 Kč

Poslední aktualizace: 25.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 495