Diskuze k článku

Německo se zříká uhlí, Evropa plynu

Příspěvků 22

29.1.2020 9:16

Již načerpaný plyn

Velekněz Ratata 83.?.?.?

bude z Německa ekologicky a pod dozorem švédských autistů odtransportován do Auschwitz, pronajatý na 99 let od Poláků. Ti z nájemného uhradí přesun základny Ram(m)stein na území Rzeczy Pospolitej. Přítomnost rusko-německého mírového plynu v táboře symbolicky završí vypořádání se s minulostí a v duchu usnesení sjezdu evropských poslanců vyjádří společnou odpovědnost za rozpoutání války.

376466

29.1.2020 19:17

RE: Již načerpaný plyn

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 376466

Ano, už to konečně začínám chápat, ta Merklová je naprosto geniální...

Ona ty liberální a blbé Němce nahradí kreativními a pilnými mohamedány a ti si dovlečou velbloudy a dovednosti v jejich využívání k dopravě a tím nahradí auta a i ta na baterky, tím odpadne potřeba ropy i elektráren a sušený trus těch mohamedánů a jejich velbloudů nahradí "modrou energii", ty smrduté a neekologické Putinovy pšouky z Nord Streamu...

Naprosto skvělé a i ta Gréta, hýbající celou Zeměkoulí a jejím nejbližším okolím, ji za to pochválí hned, jak tu skvělou myšlenku pochopí...Holky šikovný, ty až se dají dohromady, tak to teprve nabere grády...[chechtot]

376493

29.1.2020 9:28

...cosi se děje !

Petr Gejdoš 185.?.?.?

Zhruba na přelomu let 50. a 60. minulého století se krypto-vládnoucí super-elity dozvěděly "COSI" důležitého. (Co možná souvisí s třetí částí fatimského proroctví.) A následně se změnila od základu strategie konceptuálního řízení světa. Změna se neprojevila okamžitě v celém světě a ani ne ve všech oblastech lidského činění. Což tedy u konceptuálního řízení ani nelze čekat. Někde se změna neprojevila přímo dodnes !

Podle všech příznaků dobíhá právě doba, kdy se důsledky či následky toho "COSI" začnou naplno projevovat. Mluví se zde však o celoplanetárních procesech, které samy o sobě - byť jsou pro nás nepředstavitelně složité a mohutné - jsou pouhou mikro-částečkou s nekonečným Vesmírem okolo ! Proto když napíši, že právě dobíhá ta doba - lze si pod tím představit klidně i několik staletí. Čili dostatek času pro "lajdáky", žijící podle zásady "Po nás Potopa !!", aby dále hrabali pod sebe, bez ohledu na cokoliv. Za slovo "lajdák" lze dosadit cokoliv jiného, co by lépe vystihlo jistý druh lidí.

Já osobně se však domnívám, že ta doba již se na staletí počítat nebude ! Dokonce i desetiletí se mi začíná jevit jako hodně dlouhá doba a že tedy náš OSUD se právě naplňuje podstatně rychleji, než by bylo milé komukoliv !

Návod na objasnění vazeb:

- Probíhá lidstvem jen nepatrně ovlivněná klimatická změna, která patrně v šokově krátké době skončí razantním nástupem "doby ledové".
- Na světě je skoro 8 miliard lidí a v podstatě všichni (!!) trpí dietetickou podvýživou. Přitom lidstvo (tedy jeho část) vlastní dnes zbraně, jež by dokázaly vyhladit život na Zemi až do mikrobů včetně !
-Znečistění životního prostředí dosáhlo míry, kdy i ti výše zmínění lajdáci si začínají uvědomovat, že "to moc dobré není" !!
- V podstatě se naplňují příznaky tzv. "Velkých Proroctví".

Je toho hodně, co by bylo nutno dodávat k výše řečenému ?

376467

29.1.2020 9:47

To jsou všechno příznivé zprávy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Varianty:
Buď tento počet lidí zůstane a pak platí, že "z hov.a bič neupleteš a pokud upleteč, nezapráskáš." Pos.re se to.
Nebo počet lidí radikálně snížíé nějakým bruelvirem (zakážou léčení ruskou protilátkou jako u eboly nebo koronaviru). Antikoncepce, homosvazky, potraty nepomohou, to vše je nadlouho.
Pokud počet lidí rdikálně neklesne, pak se to pos.re tak jako tak. Migranti k tomu přispějí, čím víc migrantů, tím se to pos.re dřív, ti dělat nebudou, kdo je bude živit, z čeho?
Komunismus (třeba jak Protiproud mluví o zeleném komunismu) je nemožný. Za komunismu tu nebyli nejen miliardáři, ale ani milionáři. Papaláši měli třeba barák a chalupu, ale nebyli to žádní boháči dnešního typu. Museli by vyvlastnit solárbarony, biopalivbarony, ale hlavně banky, to prostě nejde. Komunismus je nemožný. Je možný jen (inter)nacionální socialismus. A ten předpokládá, že lidi jsou hmotně, materiálně v klidu. A to za předpokladů v článku není možný. Takže se to pos.re.
Problém by ale byl, i kdyby teze článku zase odvolali. Kde by kradli? Třeba Francie krade po celém světě vodu (vealia), to přestane. Takže se to pos.re i tak.
Jediné tedy řešení vyhubit rychle většinu obyvatel.
A to není tak jednoduché. Bruselvirus sna ano, ale musí hned od začátku být protilátka, tajná, pro ludry prachaté a vedoucí.
A i to má problém. Jak zde bude pusto a prázdno, co udělá Rusko? Čili oni současně potřebují neutralizovat Rusko.
Ať tedy tak či onak, jistě se to pos.re.
A jediná konspirační teorie tedy zůstává, že tato pra.ata pracují na tom, aby se to pos.alo co nejdřív.
A proč jsou to příznivé zprávy? Protože se to pos.re jim a ne obyčejným lidem, pod okovanou botou tohoto zvrhlého režimu.
Vznikne tu nový režim, který už nebude okrádat svět, který nebude honit HDP kvůli bohatým pra.atům, lednička zase vydrží 30 let, nebudou se převážet jablka ze Španělska, ale budou ty naše, nebude se lítat na rekreo do Thajska, nebude výroba pro výrobu a kšeft, ale pro lidi, nebude Milión chvilek, ale jedna klidná doba, krajině se vrátí voda, ve školách budou děti vyučovat a ne prznit, budou zase učit učitelé a ne asistentky, cizinci budopu trestáni dvojnásobně a ne polovičně a Čech bude zase Čech a ne černioch.

376469

3.2.2020 21:18

RE: To jsou všechno příznivé zprávy

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 376469

Malá technická pane kolego:
Zmíněná Veolia je v portfoliu 18.000 firem, co mají v pazourách Rothschildové a zisky mizí v jimi vlastněných bankách Barclays, či Deutsche Bank atd. Už nějakou dobu 22 nejbohatších iluminátských rodin vládne Západu a na vrcholu moci těchto predátorů jsou právě talmuďáci Rothschildové....

376586

29.1.2020 9:54

článok uvádza zaujímavé súvislosti, ale .....

libertarian 31.?.?.?

....ale ta podstata je o stupeň vyššie. SVET (minimálne europa) sa zbláznil. A podrobne rozoberať tie bláznovstvá je zbytočné. Pokiaľ ich malý zvyšok normálnych ľudí nedokáže zastaviť, tak by sa mal ten zvyšok ľudí starať hlavne o záchranu vlastných životov. Pripraviť sa.
V demokratickom prostredí šialená väčšina zvíťazí, a nič s tým neurobíme.

376470

29.1.2020 10:11

A pokud vážněji,

Velekněz Ratata 83.?.?.?

tak mě napadá jen tolik: Je na tom mj. vidět, jak pofiderní, kočkopsovité ekonomické nástroje se chystají k realizaci záměru, který snad, snad, někdy, někdo třeba i myslel dobře, a každopádně je dneska zabalený do mnoha vrstev rádoby pozitivní ideologie a propagandy. A samozřejmě, taky obludná megalomanie designérů toho záměru (o "projektantech", ani, v horším případě, sociálních inženýrech, se nedá mluvit).

Obojí by nám něco mělo připomenout, ale tohle je objektivně spíš ta horší varianta. Socialistický šlendrián a megalomanie většinou spíš nevedly k fatálnímu tnutí do samotné výrobní základny. Samozřejmě krom šíleností jako Maův skok nebo Chruščova reorganizace zemědělství, ale dokonce i to jejich ekonomiky jakž takž nějak ustály, tedy v oněch totalitních poměrech a hlavně díky nim. Druhá věc, že Západ má dneska tu základnu pochopitelně trochu jinde.

A ta kočkopsovitost se samozřejmě týká toho, že z jedné strany je nadále adorován tržní liberalismus a v podstatě i nabídková strana jako zdroj bohatství či hodnot a na druhé straně se - aby se ideologický vlk nažral ? nebo oba ideologičtí vlci ? - zavádějí "jakoby tržní" nástroje např. v podobě zmíněných bondů, které nebudou o nic funkčnější než slavné emisní povolenky. Stačí se podívat, co se děje s těmi. Cena se zmnohonásobuje, protože se uměle vytvořil "trh" s uměle nedostatkovou hodnotou, Ve výsledku hřa s nulovým součtem, prosperují dobyvatelé nově nalezené renty, spekulanti finančně nejsilnější nebo nejvlivnější nebo nejlépe obojí. Finální, reálný produkt určený konečnému spotřebiteli zdražuje, byť zatím ne mnohonásobně (a ty náklady, které nemůžou přehodit na spotřebitele, reální výrobci taky někde nesou). Kočkopsovitá je i jakási hra na jakési prognózování či snad dlouhodobé plánování. To by sice bylo potřeba jak praseti drbání, a úspěšně ho využíval i státní kapitalismus. Dneska ale už i samotné korporace dělají strategické hrubky jen proto, že oddělí a pozvednou manažerské/finanční úseky vysoko daleko nad výrobu a vývoj (Boeing). Ale to všechno je přece v perfektním souladu s dnešním ekonomickým mainstreamem.

Akorát opravdická realizace takto megalomanských záměrů není dlouhodobě slučitelná s dnešní (či spíše donedávnou?) podobou západní demokracie a zároveň s udržením materiální základny té společnosti nebo i té demokracie a aspoň řádově srovnatelné úrovni. A ta základna, teda ta ekonomika, není skladiště, ale dynamický systém nějak reagující v čase. Někde se teda bude muset slevovat a budou se pracně hledat a ještě pracněji zdůvodňovat a prodávat další kočkopsovité kompromisy. Taky známe.

Vlastně import migrantů tady dává dobrý smysl: však se podívejte na vlastní oči, že vy si žijete ještě moc dobře. A to se nestydíte být proti Energiewende??

376474

29.1.2020 10:31

OFF topic otazka pro pana Stworu

Martinik 31.?.?.?

Pane Stwora, muzete mi prosim sdelit vase naklady na mesicni provoz zvedavec.org?

Uprimne, chapu a respektuji, ze mi je do toho prd, ale rad bych to proste vedel.

Za mesic leden je zde 22 clanku, z toho mozna 1/3 prekladu, zbytek puvodni, ceske.

Za preklady jsem napocital cca 5000,-Kc.

Chapu, ze i provoz neco stoji, ale to jsou drobne.

Ptam se na co potrebujete 35000,-Kc? Narikate ve stylu, ze pokud se 35000,-Kc nevybere, nebude zvedavce mozno provozovat....proste, ze to stoji min. tech 35000,-Kc.

Podle par vet v cervenem baneru doslova knourate o pomoc, ktera kdyz neprijde tak bude konec sveta. Nejak z toho citim spise slusny kseft nez touha po sdileni a sireni pravdy a svobodnych informaci.

Opakuji...vim, ze mi do toho nic neni, ale....pokud chcete takhle knourat, vykaslete se na to a bezte nekam makat.

Z uctou,
Martin

376476

29.1.2020 12:32

RE: OFF topic otazka pro pana Stworu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 376476

Bez úcty, sluníčkáří a vítačující stojí víc a i pro mnohé nepochopitelně navždy i v jeky. [smích] Navíc s parazity, edozine. Či hůře.

Tak napadlo mne že víkingové si pořídili pěknou sešlost ať už to pojmete jakkoliv, tedy vládu.Ale asi nesehnali k babám jagu s chodící chuloupkou tak tam dali ilustračního "potěmkina místo
https://www.youtube.com/watch?v=ep4OSdn4ARU komici
Vložený obrázek

https://pravyprostor.cz/jiz-i-u-nas-aktiviste-z-ne...

376480

29.1.2020 13:49

RE: OFF topic otazka pro pana Stworu

Joachim Argon 89.?.?.?

Reakce na 376480

No a v Americe zase bijou cernochy.....
[velký smích])))

376486

29.1.2020 13:52

RE: OFF topic otazka pro pana Stworu

zdeněk412 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 376476

Tak to nečti, myslíš si že provoz webu není práce ?? ! A za práci patří odměna, a tohle práce je a velká ... a za to makání bys měl dostat ..

376488

29.1.2020 10:57

Německo páchá sebevraždu v přímém přenosu

F&T 212.?.?.?

Tohle musí být plán na rozvrácení a likvidaci Německa.

Němci se musí připravit na situaci, kdy energie prostě nebude.
V roce 2030 chtějí aby do Berlína vjížděly pouze elektrouata. Takže spotřeba elektrické energie naroste.

Elektřinu nechtějí vyrábět z jádra a už ani ne z uhlí a plyn jim také nevoní. Takže buď nebude vůbec a nebo ji budou draze nakupovat od okolních zemí.

V okamžiku když udeří uměle vytvořený nedostatek, tak nebude ani na ekonomické nepracující migranty. Ti se začnou bouřit a vznikne po celém Německu chaos.

Z tohoto průšvihu se mohou vyhrabávat celá desetiletí,

A nebo je naplánován zase nějaký vůdce, který všechny uměle vytvořené problémy smete stejně jako to proběhlo před 100 lety? Globální prediktor možná úmyslně zapouští kořeny fašismu. V okamžiku jak němci nebudou mít co jíst a bude se elektřina vypínat tak se na ekologii prostě vykašlou a budou volit radikální strany, které nabídnou alespoň nějaké řešení.

376477

29.1.2020 12:34

RE: Německo páchá sebevraždu v přímém přenosu

Jan Hanuš 77.?.?.?

Reakce na 376477

Taky mám pocit, že jde hlavně o likvidaci Německa, ale nechápu proč a co bude dál.

376481

29.1.2020 13:56

RE: Německo páchá sebevraždu v přímém přenosu

zdeněk412 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 376481

Jen připomenu, že vedlejší Francie vyrábí cca 70 % z jádra a zcela bez problémů.
A třeba se z Německem dohodly, že budou dovážet z Francie. Ale smysl toho absolutně nechápu ..

376489

4.2.2020 11:11

RE: Německo páchá sebevraždu v přímém přenosu

John Doe 77.?.?.?

Reakce na 376481

Jde o cílenou přípravu pochodu na východ za nerostným bohatsvím Ruska.
Islámské hordy, v Německu živené ze sociálních dávek, se pod vedením vůdců vydají k větší slávě Allaha padnout v boji proti Ruským kuffār (nevěřícím).

376596

30.1.2020 23:59

RE: Německo páchá sebevraždu v přímém přenosu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 376477

Myslím na PL jsem zakopl, že němci inkasovali 850 miliard euro ekodotací a kompenzací. Až skončí fiat money budou se muset někerý "odborníci" rychle vrátit na zem.

376516

29.1.2020 12:58

Celá agenda nebezpečí "Globálního oteplování" je uměle vyvolaná

pepina 89.?.?.?

Již v roce 2015 vytvořil odcházející vedoucí Bank of England Mike Carney, předseda představenstva rady pro finanční stabilitu banky pro mezinárodní vypořádání (FSB), pracovní skupinu pro finanční zveřejňování informací o změně klimatu (TCFD), aby poskytoval poradenství „investorům, věřitelům“ a pojištění rizik souvisejících s klimatem. “

V roce 2016 TCFD spolu s City of London Corporation a britskou vládou zahájily iniciativu Green Finance Initiative, (Iniciatíva Zelených Financí), jejímž cílem bylo nasměrovat biliony dolarů na „zelené“ investice. Centrální bankéři FSB nominovali 31 osob do TCFD. V čele s miliardářem Michaelem Bloombergem, zahrnuje klíčové lidi z „JP MorganChase„, od „BlackRock“ – jednoho z největších správců aktiv na světě s téměř 7 biliony dolarů; „Barclays Bank„, „HSBC, londýnsko-hongkonská banka“ (opakovaně pokutována za praní drog a dalších černých fondů), „Swiss Re„, druhá největší pojišťovna na světě; Čínská banka „ICBC„, „Tata Steel„, „ENI oil„, „Dow Chemical„, těžařský gigant „BHP Billington“ a „David Blood z Al Gore’s Generation Investment LLC„ a další.

Když se nejvýznamnější nadnárodní korporace, největší institucionální investoři na světě, včetně BlackRock a Goldman Sachs, OSN, Světové banky, Anglie a další centrální banky BIS, postaví za financování tzv. Zelené agendy, (Green New Deal), je čas podívat se za povrch veřejných kampaní aktivistů klimatu na aktuální agendu. To, co se nám ukáže, je pokus o finanční reorganizaci světové ekonomiky využívající klima se snahou přesvědčit obyčejné lidi, aby nespravedlivou oběti „zachránili naši planetu.“

Podrobnosti:
1) http://desitka.org/globalni-oteplovani-stopa-penez...
2) http://desitka.org/sledujte-skutecne-penize-za-nov...

376482

29.1.2020 13:08

Komu ku prospěchu?

Jan Hanuš 77.?.?.?

Najednou mě napadlo položit si tuhle jednoduchou otázku. Asi to bude ku prospěchu nějakým investorům, kteří z toho budou těžit, ale nejvíc to vlastně zase pomůže Rusku. Putin se už teď těší, že bude tepleji. Už v minulosti se Rusové snažili vyřešit problémy kruté zimy. Putin už plánuje, jak oteplení využít k rozvoji Ruska. A když krachne Evropa, tak co má být? Rusko může být kompletně soběstačné. Cožpak je nutné všechno vozit kolem celé zeměkoule sem a tam? Dřív jsme byli na soběstačnost pyšní, tak proč ne znovu? Rusové mají díky klimaalarmismu a pitomcům z Evropy nakročeno dobře. Jestlipak za tím ten dareba Putin nakonec není?

376483

29.1.2020 13:50

Cituji : " Podle odhadů vlády je bez práce 6 tisíc Němců."

Joachim Argon 89.?.?.?

????

376487

29.1.2020 16:52

RE: Cituji :

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 376487

Tak to bude asi o tom aby si tam lidé mysleli že se mají dobře. Tam možná. Ale teď jsem poslouchal na SV že unie nabízí jako řešení neplnohodnotnou práci. Tedy takovou která nepkryje ani základní životní potřeby. Někteří tady pamatují "drábkovinu dělat za existenční minimum. Takže tady byli také průkopníci ale stále jsou s výší nastavení bídáckých mezd v rozvojovce exekutistanu. Ale na druhou stranu mají dokonalá komunistická zabezpečení €araboadričanů státy. Nevolníky z jejich požitků vybojovávaných po staletí ze šlechty a lůzrzbohatlíků a rázem je to fuč a navíc je za to multikulturalisti třeba ve švédsku, nejenom a statisticky na každý den v roce z bombovým útokem tedy obohacují. Zvláštní politika kterou neuměli v minulosti ani diktátoři. Holt genocídu, no ano dotahují k dokonalosti.

376490

29.1.2020 17:06

RE: často se u jinak přínosných alternativních článků vyskytují podobné okaté chyby

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Reakce na 376487

které by prokouklo i dítko školou povinné, o překladateli nemluvě. To musí bejt ? Míra nezaměstnanosti v Skopčácku, které má jinak prostě už dost, je záviděníhodných 3.1 % (1.360 000) ....

376491

29.1.2020 18:29

Hodně nedomyšlené !

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Ti pánové, co řídí Evropu jsou jen politické loutky skutečných vlastníků Západu. Zřejmě nic neslyšeli o tom, že se mění magnetické pole Země s centrem dosud v Kanadě na Sibiř a už několik let klesá aktivita Slunce. Brzy jim budou jak plyn, tak uhlí a jaderná energie velmi potřebné. Tedy pokud se nehodlají stát otužilci nebo napodobit životní styl Eskymáků.

376492

Příspěvků: 22

29.01. 09:16 Velekněz Ratata  Již načerpaný plyn
29.01. 19:17 R.E.  RE: Již načerpaný plyn
29.01. 09:28 Petr Gejdoš  ...cosi se děje !
29.01. 09:47  To jsou všechno příznivé zprávy
03.02. 21:18 Maximus1  RE: To jsou všechno příznivé zprávy
29.01. 09:54 libertarian  článok uvádza zaujímavé súvislosti, ale .....
29.01. 10:11 Velekněz Ratata  A pokud vážněji,
29.01. 10:31 Martinik  OFF topic otazka pro pana Stworu
29.01. 12:32  RE: OFF topic otazka pro pana Stworu
29.01. 13:49 Joachim Argon  RE: OFF topic otazka pro pana Stworu
29.01. 13:52 zdeněk412  RE: OFF topic otazka pro pana Stworu
29.01. 10:57 F&T  Německo páchá sebevraždu v přímém přenosu
29.01. 12:34 Jan Hanuš  RE: Německo páchá sebevraždu v přímém přenosu
29.01. 13:56 zdeněk412  RE: Německo páchá sebevraždu v přímém přenosu
04.02. 11:11 John Doe  RE: Německo páchá sebevraždu v přímém přenosu
30.01. 23:59  RE: Německo páchá sebevraždu v přímém přenosu
29.01. 12:58 pepina  Celá agenda nebezpečí "Globálního oteplování" je uměle vyvolaná
29.01. 13:08 Jan Hanuš  Komu ku prospěchu?
29.01. 13:50 Joachim Argon  Cituji : " Podle odhadů vlády je bez práce 6 tisíc Němců."
29.01. 16:52  RE: Cituji :
29.01. 17:06  RE: často se u jinak přínosných alternativních článků vyskytují podobné okaté chyby
29.01. 18:29  Hodně nedomyšlené !

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 0

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 2

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,51 Kč
Kanadský dolar
17,36 Kč
Australský dolar
16,57 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,42 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,66 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 678,45 Kč
1 unce stříbra
578,13 Kč
Bitcoin
1 210 982,33 Kč

Poslední aktualizace: 7.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 502