Diskuze k článku

Chvála české rozvážnosti

Příspěvků 36

7.12.2019 9:20

Dobré ráno

Golem 95.?.?.?

Keby obyčajní ľudia prevyšovali elity , tak by ste nemali takú politickú a sociálnu situáciu akú máte.
Spoločnosť dostáva to čo si momentálne zaslúži.

375161

7.12.2019 10:36

RE: Dobré ráno

Prodost 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 375161

Protokol č. 15, kap. 10. Pod naším vlivem se uplatňování zákonů gojímů snížilo na minimum. Prestiž zákonů utrpěla liberálními výklady, zavedenými do této oblasti. V důležitých politických a dalších podstatných záležitostech a otázkách soudci rozhodují tak, jak jim nadiktujeme, vidí věci v takovém světle, v jakém jim je ukážeme pro administrativu gojímů, ovšem prostřednictvím osob, které jsou našimi
nástroji, ačkoli se zdá, že s nimi nemáme nic společného .....atd.
Add. Mnohokrát jsem slyšel, že "protokoly" jsou podvrh. Našel jsem tuto odpověď: "Pokud o jízdním řádu někdo řekne, že je to podvrh, stačí se přesvědčit, zda podle něho jezdí vlaky. Tož tak. Hezký den

375165

7.12.2019 9:54

Nejvyšší oud se zastal somálské studentky?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Tak předně, Nejvyšší (s)oud je hnízdo starých bolševických prokurátorů, takže se nedivme, že plodí rozsudky v té nejlepší gottwaldovské tradici posluhovačů tomu kdo je zrovna u moci.

Zajímavé je ale to, že dnes se soudům vyhýbají i poměrně slušně zabezpečení zástupci střední třídy, protože lze bez problémů prosoudit statisíce jen na právnících a soudních znalcích, v deset let táhnoucím se procesu.

Tak mi řekněte, kde na to vzala prachy "somálská studentka"?
Tohle by bylo zajímavé vystopovat.
Buď to platí strejda Soros přes ziskovky, nebo ty prachy jdou z petrodolarových fondů saudských wahabistů.

375162

7.12.2019 11:14

Svět kapitálu bez hodnot

svatoslav.butora 2a00:x:x:x:x:x

Přeji hezký den v nehezky uspořádaném světě. Když je "ústavně" stanoveno, že "zákony" tzv.EU jsou nadřazeny zákonům ČR, tak je zřejmé, že rozhodnutí vlády i rozhodnutí "ústavního" soudu jsou rozhodnutí protektorátní instance. Je citelně cítit působení zločinného působení tzv."nadřízené" entity centra tzv.EU. A tato entita tzv.EU je řízena zločinným spolkem Sluhů Smrtihlava, kterých řídí a zastřešuje zločinná OSN/UN. Toto globální Zlo je plně v moci Sluhů Kapitálu, Sluhů Mohameda a Sluhů Vatikánu. Právního "řádu" Světa Lidí se zmocnilo seskupení "globálních" darebáků. Veškeré Zlo a Degradace práva a Degradace Mravních hodnot a Hodnoty světa kapitálu bez hodnot pochází odtud. Šíření zla a bezpráví a démo(n)kratických anti-hodnot tzv. Západu k nám přichází z této strany. Stejně jako za Protektorátu, který tehdejší pan president Hácha neřídil...

375169

8.12.2019 10:23

Diskriminace rusů? Co to je?

siky 190.?.?.?

Nedělám si iluze o spravedlnosti českých soudů, ale polemizovat o tom, že nějaký hotel nechtěl ubytovat rusy, mi přijde zcestné.

- Rusové, společně s ukrajinci u nás tvoří nejpočetnější 'menšinu', společně s cikány
- Jsou často zapleteni do násilné trestné činnosti a mají expanzivní tendence
- Jejich plíživou invazi podporují jejich tajné služby a zlikvidují každého, kdo se jim připlete do cesty
- Aplikují tajnou doktrínu na základě odhalení historických pravd, publikovaných manželi Nikolajem a Světlanou Levašovovými.
- Dnes tu máme kontingent větší, než po roce 1968, ale nyní již s nárokováním českého občanství, což je fatální
- Podle odhadů přes 50% z nich mají být agenti, většina z nich donucením
- Jakmile dosáhneme kritické hodnoty - v příštích letech, tato 5. či 6. kolona bude mít vojenské krytí RF, jak oznámil několikrát V. Putin

A teď odpovím já na otázku, co je to skutečná diskriminace rusů:
pokud někdo z nich odmítne spolupráci s jejich tajnými službani, ruská vláda zinscenuje falešný soudní proces a extraditaci 'neposlušného'. V kauze Torubarov dala ruská vláda jasný signál, co to je to ni 'svrchovanost' nejen ČR, jaké jsou jejich skutečné záměry a KDO JE V NAŠÍ ZEMI PÁNEM.

375190

8.12.2019 12:00

RE: Diskriminace rusů? Co to je?

Jan Hanuš 77.?.?.?

Reakce na 375190

Sleduju ruské bloggery, TV, rádio. Jsou tam velmi kritické články na Putina, někteří jsou extrémně nespokojení, ale nic o donucených agentech. Dokonce ani na Krymu ne, a tam by se to i dalo čekat.

375191

9.12.2019 13:03

RE: Diskriminace rusů? Co to je?

siky 181.?.?.?

Reakce na 375191

Ano, ale toto nevyvrací moje informace. Donucení agenti jsou především v zahraničí a bezpochyby vědí, že jejich 'páni' nezávisí na Putinovi - je to spíš jejich zaměstnanec a navíc nahraditelný. Nespokojenost s Putinem je dána vývojem jejich situace a ne zneužitím síly v zahraničí - proti nám. Co se týká Krymu, ten byl připojen za souhlasu jejich obyvatel, ale naše anexe půjde proti naší vůli.

375220

9.12.2019 13:57

RE: Diskriminace rusů? Co to je?

Jan Hanuš 77.?.?.?

Reakce na 375220

Nechtěl jsem nic vyvracet, chtěl jsem jen říci, že hledám informace, a nic, co by potvrzovalo váš názor jsem nenašel. Pokud tedy máte nějaký odkaz na zdroj, rád si to přečtu.

375226

10.12.2019 5:56

RE: Diskriminace rusů? Co to je?

siky 181.?.?.?

Reakce na 375226

Zmíněná kauza Torubarov mluví sama za sebe. Obecně se ví, že takových je mnoho, není to jen on. Jsou to slova Litviněnka, potvrzená v praxi. A já potvrzuji operaci Golgota, jejíž existenci mám potvrzebou přímo od jejich agentů. Ta se netýká jen ČR, ale celé západní Evropy coby součásti nového SSSR, pravděpodobně v rámci iniciativy 'bezpečné zóny' od Lisabonu až po Vladivostok. Pochopil jsem, že by šlo asi o EAU, či podobně.

375238

9.12.2019 19:59

RE: Diskriminace rusů? Co to je?

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 375220

Bláboly. Opět hromada nesmyslných blábolů posbíraných na serverech typu Hrom někým, kdo má mozek zničený lejzrovými psychotronickými zbraněmi. Vy jste sem byl přidělen, abyste poslal Zvědavce do zapomnění? Jde vám to docela dobře tu rozesírat bez vás obvykle plodnou diskuzi, soudruhu.

375232

9.12.2019 21:17

RE: Diskriminace rusů? Co to je?

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 375232

Lovče,
nechte ho vyjádřit. Berte to jako exkurz do podvědomých úrovní psychiky jedince, který stojí na druhé straně barikády. [chechtot]

375233

10.12.2019 5:46

RE: Diskriminace rusů? Co to je?

siky 181.?.?.?

Reakce na 375232

Jakou plodnou diskuzi, vždyť tu jenom urážíte, napadáte a sám žádné informace nemáte. Antikomunistům říkáte soudruhu a sám stojíte na jejich straně. A na jaké informace z Hromu se odkazujete? Pošlete tedy link, sám jste se přiznal, že ho čtete...

375237

9.12.2019 13:45

rusům se stýská po Jelcinovi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 375191

Podle toho co píšete, se rusům fakt stýská po Jelcinově éře, kdy zločinci mohli vše, a lidi půl roku nedostávali výplaty či důchody.
ALe spíš jsou to podplacení šmejdi, podpindosníci. Ti mají pod kontrolou média, různé pisálky co jsou placení v dolarech apod.

To je jak u nás, podle mediální scény 99% obyvatel nenávidí Zemana a Babiše. Přitom vyhráli volby. To trochu neštymuje, že?

375225

10.12.2019 6:33

RE: rusům se stýská po Jelcinovi

siky 181.?.?.?

Reakce na 375225

Po Jelcinovi nevím, možná jsou tam takoví, co vzpomínají na SSSR. Je tam značná nespokojenost s Putinem, příkladem je současná důchodová reforma. Zřejmě vědí, že když se tak oslavují úspěchy, mohli by na tom být lépe. Co se týká vítězství ve volbách, je tu také otázka, z koho si mohu vybrat a kdo počítá hlasy. Nicolas Maduro taky 'oficiálně' vyhrál volby, ale nakonec je to podvod, jak také ukazují zkušenosti z Bolívie.

www.zvedavec.org/komentare2019/10/8071-volby-a-kri...

375239

8.12.2019 12:33

RE: Diskriminace rusů? Co to je?

Pátá Mojžíšova 7:24 89.?.?.?

Reakce na 375190

> Rusové, společně s ukrajinci u nás tvoří nejpočetnější 'menšinu', společně s cikány
SSoudruh siky se zcela odhalil jako xido-fašistický zmrd! Že by u nás Rusové tvořili nějaké velké společenství, pochybuji. Ukrajinců je zde spousta, a zřejmě jich bude s rostoucím rozvratem Ukrajiny, majdanizací, „privatizací“ do pařátů globalistických banksterů, čím dál víc. Nějak zvlášť mě to netěší, ale jsou to lidé nám blízcí, kteří zde pracují, obvykle za nižší mzdy. V podstatě svou účastí kazí cenu práce. Jinak by například zaměstnavatelé ve stavebnictví museli nabízet mzdu hodnou jakoby svobodného člověka - nikoli otroka, někdy i na úrovni minimální mzdy.
> Jsou často zapleteni do násilné trestné činnosti a mají expanzivní tendence
Tohle je vrchol debilizace od zmrda siky! Ukrajinci zde pracují, takže na násilné činy jim moc energie nezbývá. Trestné činnosti se asi někteří dopouštějí, ale pochybuji, že by byli výrazně nad průměrem. Podle mě se Ukrajinci chovají podobně jako domorodci, poměrně slušně, alespoň pokud žijí v pronajatých bytech mezi Čechy. Asi o víkendech víc chlastají, požívají nemírné množství alkoholu.
Ukrajinci tady neotročí za málo peněz z dlouhé chvíle, nebo že mají druhý plat od ruských tajných služeb, ale protože u nich xido-převrat způsobil ještě tragičtější hospodářské otřesy, xido-lupičství, než u nás! Co se týče současných tajných služeb na Ukrajině, to jsou podobní zaprodanci xido-korporátního globalistického fašismu jako čučkaři u nás.
>Dnes tu máme kontingent větší, než po roce 1968, ale nyní již s nárokováním českého občanství, což je fatální
Xido-komunisti v roce 1968 zcela logicky vyhodnotili situaci. Nešlo o socialismus s lidskou tváří, jak se část místních otroků nechala oklamat, ale o slintání globalistických xido-banksterů po růstu moci a zdrojů. O svobodu banksterů loupit a zotročovat na našem území!

>vojenské krytí RF, jak oznámil několikrát V. Putin
Kéž by trottl siky měl pravdu! Naše armáda totiž otročí zájmům banksterů. Vraždí lidi někde v Afghánistánu nebo v Mali. Tupě zírá, spolu s policií ovládanou i Aspen Hamáčkem, jak zde pomalu přibývají mohamedáni. Až xido-fašisti zavedou novou pašeráckou agendu prosazovanou přes „neziskové“ politické organizace typu zločinecké Rozumkovy OPU a xido-Evropskou komisi, tak by se k zachování bělochů v Čechách ruská armáda náramně hodila - pokud by hájila zájmy většinové společnosti, bílých gojimů.
Ideálně znovu řádně oplotit hranice a střežit je. Pro mohamedány, jako žoldáky SSionismu a kalergismu, vstup velmi omezit. „Právo na uprchlictví a azyl“ snědých a černých z nějakých vzdálených tramtárií považovat za nežádoucí invazi.
>KDO JE V NAŠÍ ZEMI PÁNEM
Globalističtí xido-banksteři! Nepřátelé evoluce. Lupiči slintající po zdrojích a území Ruska!

375192

8.12.2019 13:12

RE: Diskriminace rusů? Co to je?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 375192

https://www.euro.cz/byznys/firem-ovladanych-z-ciziny-je-pres-86-tisic-nejvic-z-ruska-1403097

Rusko, ukrajina, a další "zbytky sovětského svazu", podstatně víc než 25 000 firem v "čechách"...


[velký smích]

375193

9.12.2019 13:16

RE: Diskriminace rusů? Co to je?

siky 181.?.?.?

Reakce na 375193

Ano, řada z nich je zapojena do tunelování ekonomiky a nekalé soutěže, v některých případech i násilí proti konkurenci. Vše je kryto jejich tajnými službami.

375223

9.12.2019 21:30

RE: Diskriminace rusů? Co to je?

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 375223

siky je idiot, nebo SSvatými xido-fašisty placený debilizártor? Tak blbý, obeznámený se situací kořistnictví a mocenskou posedlostí, někdo těžko může být!
Je zde mnoho ukrajinských firem. Uklízečka má firmu; kosmetika podlahových krytin. Přidavač u zedníků; pomocné stavební práce. Aby xido-fašisti provozující významnou část velkých firem nebo xido-mafiáni dodávající firmám otroky, nemuseli řešit mzdy, sociální a zdravotní pojištění a daně z mezd! Benešovského nižšího xida Švarce systém - Švarc-systém!
Tunelování, to je košer xidácký podnik! Kilometr dálnice v Dánsku za stopadesát miliónů (v přepočtu na kč) - v ČR za třistapadesát, po nastoupení xida Babiše prý jen stopadesát miliónů. Kolik stál kilometr dálnice /silnice pro motorová vozidla za komunistů? Milion?
Kolik stál tunel Blanka? Trojnásobek vysoutěžené ceny? Jak je taková lupičská zrůdnost možná? A proč nebyly uplatněny SSankce jako při stavbě pečkárny/xida Petsche paláce, později úřadovny košer GeSStapa? Další tunelování; xido-chazar Bakala a OKD a byty, přes čtyřicet tisíc bytů uloupených s poSSvěcením šábesgoje. Nebo Xido- chazarský zrzavý zmrd vyškolený ve vysokých lupičských školách v uSSa, jež provozoval Harvardské lupičské fondy při xido-lupičské kuponové "privatizaci"! .... a tisíce dalších košer lupičství, včetně vody; Rothschild-Veolia!

Putin slouží ruským xidům, možná chasidům, kteří vedou válku s globalistickými revolučními xidy, bankstery - Rothschildy, Rockefellery, Morgany, Warburgy, Mellony, Guggenheimy a podobnými xido-fašistickými lupičskými zmrdy. Putin je loutkou menšího zla, podle mého názoru - protože genocidu považuji za nejvyšší zlo! Jako xid Zeman je loutkou menšího zla než šikmočelý magor a také xido-zednář Drahoš, poskok vyznavačů genocidy pronárodů!

V současnosti globalističtí xido-zmrdi, banksteři a jejich řiťolízači, usilují o naplevelení Evropy nikoli mandelinkou bramborovou, ale mohamedánskými polodebilními a debilními krimigranty. Následně o genocidu evropského bílého obyvatelstva. Ta zrůdnost genocidní pod lstivým pláštíkem svobody, demokracie, nároku na lepší život mohamedánů, "uprchlictví" mohamedánů kamkoli pro cokoli, a propagandy volby pohlaví pro starousedlíky (s vymývání mozků i dětem), je již v plném proudu.

SSoudruh siky je na SSprávné straně, asi jako spratek řeporyjský, xid Novotný, kámoš se xido-zednářem politologem Petrem Fialou, předsedou xido-SSionistické ODS!

Zlem jsou xido-globalistré! Život bílých gojimů v Čechách neohrožuje zlý Putin, Putler, ale potomci provozovatelů Hitlera - globalističtí banksteři, SSoudruhu siky, debilizátore!

375235

10.12.2019 6:46

RE: Diskriminace rusů? Co to je?

siky 181.?.?.?

Reakce na 375235

Co to je za termíny!? Xido, SSoudruh, SSvatý, SSankce, GetSStapo... jeden tu upozorní na zločiny nebo konspirace a spustí se mu takováhle hatlamatilka a navíc urážky všeho typu... to je ale vůl! [naštvaný]

375240

10.12.2019 9:21

Oblbování gojimů agentem siky

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 375240

>Co to je za termíny!? Xido, SSoudruh, SSvatý...
SS, symbol banksterské zvůle. Podobnou roli jako před sto lety SA dnes naplňují; xid spratek Novotný, Milion chvilek pro "demokracii", OPU, TI, OSF nebo elfové. SS, Schutzstaffel, ochranný oddíl, xido-zrůdnosti sadistického banksterismu. Banda ničemů a vrahů, sluhů xido-genocidní strategie. Tu prozradil i SSoudruh Heydrich (šikmočelý, úzkolebý xido-Chazar s klabonosem), viz Miroslav Ivanov, Atentát na Heydricha - přednáška o převýchově a likvidaci otroků. ("Popravili" ho nikoli za jeho zrůdnosti, ale kvůli jeho ambicím a osobnímu archivu. Banksterům začal překážet.)

>Xido...
to je prosté, vládne nám "pravda a láska", všeobjímající "demokracie", takže v důsledku jejího působení nahrazuji ž písmenem x

>jeden tu upozorní na zločiny nebo konspirace...
Tady se především upozorňuje na zločiny a zločinné spolčení. Jenže SSoudruh siky oblbuje, relativizuje, a na to zase upozorňuje ten vůl, tedy já. Domnívám se však, že oblbovač vaší jakosti by měl mít zažitý Talmud. Tam SSoudruzi rabíni gojimy nazývají spíš prašivými psy, černými prasaty, snad i osly. Ale volem? Nechám takové jemné rozlišení, ale rozeberu jejich nejnovější moudra.
Komunismus není vynález Rusů, ale mojžíšských zmrdů, starověkých farizejů, zrůd (to není ani tak urážka jako nálepka pro ničivé šmejdy). V mojžíšismu jsou popsány zázraky s macesy, s křepelkami (jen netuším, jestli přiletěly pečené SSvatým až do huby [mrknutí jedním okem]). V otrokářském ježíšismu pak; "Nemějte starost...co budete jíst...co budete mít na sebe..." Komunismus provozují SSpravedliví dodnes v kibucech. V Rusku komunismus spáchali SSvětoví xido-banksteři, za účelem loupení uloupeného. Tito nejzrůdnější ze zrůdných totiž chorobně slintají po růstu zdrojů a moci.

Nějaké žvatlání o plánu Rusů rozšířit komunismus od Vladivostoku po Španělsko, to je dojemné oblbování, ale v xidácké bibli je; "Každé místo, na něž vaše noha šlápne, bude vaše..." (Mojžíš, Dt11,24). Mezi bolševiky byla většina xidů (to x si voni pro pochopení nahradí souhláskou ž). Bolševici se zřejmě zahleděli do díla xida Marxe, a nařízení banksterů už zanedbávali, i jejich agenta xida Bronsteina odstavili, proto tolik "pravdolásky" proti Rusku i nyní. "Zdroje Ruska patří celému lidstvu," ale to celé lidstvo je - několik desítek globalistických banksterů, pánů NATO, FED, EU, MMF...

Ještě se jim musím svěřit, jak mě potěšili, když začali oblbovat s důchody v Rusku a neoblíbeností Putina. Jako Kraďousek nebo další příslušníci košer démonkratického bloku! Prostě se v posledních několika dnech zcela odhalili jako záškodník, debilizátor, oblbovač!
Komunismus byl a je blábol, debilita. Podivný socialismus byl podle mě ještě slučitelný s přežitím národů. Zcela ničivý xido-banksterský kalergismus nikoli! Shalom

375242

10.12.2019 16:06

RE: Oblbování gojimů agentem siky

siky 181.?.?.?

Reakce na 375242

Kde jsou mé lži? Pouze urážíte! Četl jste publikace od Nikolaje Levašova? Děláte překvapeného nebo je to pro vás další 'xido-komuniSSta' nebo něco takového? Pochopil jsem vás jako komunistu, jež obhajuje invazi z roku 1968. 5. Mojžíšova je pro mě kolona... Vaše vystupování je poněkud nekonzistentní a spíše se hodí na vás to, čím napadáte ostatní. [cool]

375250

10.12.2019 19:03

RE: Oblbování gojimů agentem siky

Jan Hanuš 77.?.?.?

Reakce na 375250

Něco jsem od Levašova četl: Přišli jsme z vesmíru, lítají kolem nás duchové, odněkud tryská energie, léčil, ale nevyléčil, mluví s mrtvými, když budu mít šest těl materiální duše, dostanu se za hranice země atd. Prostě cvok. I ten Kafka je lepší.

375253

10.12.2019 21:04

RE: Oblbování gojimů agentem siky

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 375253

Takovej Guru Jára, kterej svojí šou prodával blbejm amíkům. [smích]

375258

11.12.2019 9:41

RE: Oblbování gojimů agentem siky

siky 181.?.?.?

Reakce na 375258

Tak na to, že získal OPAKOVANĚ zakázky od americké vlády to není nijak špatné. Jaké zakázky jste získal vy? [cool]

375267

11.12.2019 10:58

RE: Oblbování gojimů agentem siky

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 375267

Dle čeho Siky hodnotíte přínosnost jednotlivce či skupiny pro společnost?

Pokude to vezmu dle vašich zvrácených měřítek, tak i např. FED, CIA mají opakovaně zakázky od americké vlády. To je podle vás kriterium, proč danému subjektu věřit?

Praxe je kriterium pravdy!
A Levašov byl několikrát natočen jak nepokrytě lže. Nehledě na jeho vyjádření, proč nepůsobí v Rusku, ale v USA, kde se odkryla jeho etika. Samozřejmě musí sdělovat část pravdy, jinak by byl okamžitě nedůvěryhodný pro dav detto např. Klimov atd...

Dříve jsme jej také studovali, no v rámci poznávaní jistiny jsme pokročili k objektivnějším, metrologicky průkazným informacím.

375269

12.12.2019 5:45

RE: Oblbování gojimů agentem siky

siky 181.?.?.?

Reakce na 375269

Přínosnost pro společnost v případě vyspělejších jedinců je dosti obtížné zhodnotit ze strany zaostalejších jedinců. Manžele Levašovovi jsem pochopil jako ty, jež se snaží podkopat parazitický systém, komunismus a zločiny tajných služeb a posunout naši civilizaci směrem (nejen) k přežití (což dneska není zaručeno) a k tomu, aby pro zbytek vesmíru nebyla hrozbou, ale přínosem. To je jeden z důvodů, proč se dostávají pod palbu sociálních parazitů.

CIA a FED jsou fakticky nadřízení americké vlády a jejich 'zakázky' nelze považovat za legitimní. Jsou to spíše rozkazy, zneužití a parazitizmus, proti kterému Levašovovi vystupovali. Ale když myslíte, že je to snadné získat jejich zakázku, zkuste to vy! Obchodní stratég, desinformátor, technik či informatik? Narazíte na jedno: vaše odbornost, úroveň či serióznost nebude dostatečná pro takovou práci, nemluvě o parapsychologii.

A teď to podstatné: kde jsou ony lži Nikolaje Levašova a jeho neetická vyjádření?

[zmaten]

375286

14.12.2019 21:44

RE: Oblbování gojimů agentem siky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 375286

kde bol kedy komunizmus ... toto mi ide tak neskutočne na nervy ... ak chcete poucovať najskôr si niečo precitajte... pokiaľ ja viem bol SOCIALIZMUS .. a malo sa to dostat do KOMUNIZMU kde mal mat kazdy všetko "zadarmo" podla potrieb

375358

11.12.2019 9:21

RE: Oblbování gojimů agentem siky

siky 181.?.?.?

Reakce na 375253

A vy nejste cvok? Ptal jsem se vašeho kolegy a ne vás! O původu lidstva se vyjadřují podobně i oficiální vědci, to samé o duchovních bytostech a řada poznatků Levašova byla potvrzena. A koho nevyléčil? V posledních letech měl tak plno, že nemohl většinu lidí vůbec přijmout! Jeho výsledky mluví samy za sebe. A co mluví za vás? [zahanbení]

375265

11.12.2019 11:24

RE: Oblbování gojimů agentem siky

Lovec idiotů 91.?.?.?

Reakce na 375265

Vaše slabomyslné příspěvky zde mrší diskuzi. Doufám že jste za to alespoň placen, nechce se mi věřit, že by ze sebe někdo dělal blázna dobrovolně.

375270

11.12.2019 17:18

RE: Oblbování gojimů agentem siky

Pátá Mojžíšova 7:24 78.?.?.?

Reakce na 375250

Vědí voni, co znamená Pátá Mojžíšova 7,24? Evoluční strategie xidovstva, vyhubení pronárodů jako klatých, třeba pašováním islámem a AIDSem nakažených černochů s IQ 60!
„Hospodin/JHVH/Alláh ti je (gojimy, národy) předá ochromené velikým zděšením, dokud nebudou vyhlazeni. Vydá ti do rukou jejich krále a zničíš jejich jméno pod nebem; nikdo se proti tobě nepostaví, dokud je nevyhladíš.“ (SSvatá Bible/ Starý zákon/Tóra Dt 7,24)
Něco tak zrůdného, kdysi i lstivého, jako jsou voni, to nejde urazit. Pouze rozpoznat a označit; mojžíšská talmudistická zrůda. Voni mě pochopili jako komunistu, když komunismus považuji za lstivou xidáckou otrokářskou ideologii? Voni, kromě toho, že obhajují bláznivého kabalistu Levašova, oblbují gojimy ve prospěch xido-banksterů, jsou v důsledku školení kádrů ještě idiot? Invaze v roce 1968 byla na místě! Za humny byla xido-banksterská uSSa armáda, aby zde za kolaborace se zdejší xidáckou SSebrankou vytvořila svobodu banksterského loupení a zotročování gojimů, demente! Socialismus byl sice podivný, ale jejich kecům nevěřili ani odvážnější puberťáci. Zato dnes tady je konfident fašismu siky, ve funkci elfa, aby gojimy oblboval! Podobných mojžíšských postiženců, kteří vnucují gojimům lstivé lži jako zaručenou pravdu, je spousta. Celá havlérka, "antikonspirátoři", záškodnické Serešovy organizace, dokonce ČT a ČRo!

Siky, elf, konfident banksterismu;
>Tak na to, že získal (Levašov) OPAKOVANĚ zakázky od americké (fašistické) vlády to není nijak špatné. Jaké zakázky jste získal vy?...duchovních bytostech a řada poznatků Levašova byla potvrzena. A koho nevyléčil? V posledních letech měl tak plno…Jeho výsledky mluví samy za sebe. A co mluví za vás?

Jan Hanuš:
>Levašov…Přišli jsme z vesmíru, lítají kolem nás duchové, odněkud tryská energie, léčil, ale nevyléčil, mluví s mrtvými, když budu mít šest těl materiální duše, dostanu se za hranice země atd. Prostě cvok. I ten Kafka je lepší.

Za mě tady může být provozována demokracie, ale chce se mi přiměřeně odporovat zločinnému xido-banksterskému, fašistickému spolčení, které si lstivě na demokracii hraje. Proti současnému nástupu kalergismu, plánu vyhubení pronárodů lstivou ideologií uprchlictví mohamedánů – odkudkoli a kamkoli jim xido-pašeráci nalžou, byl socialismus pohoda. Socialismus se nesnažil občany vyhubit, jako nyní banksteři a kolaboranti - prostřednictvím mohamedánských žoldáků.

375276

9.12.2019 19:12

RE: Diskriminace rusů? Co to je?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 375193

Když tady kdysi soudruh Kocáb " vyháněl rudou armádu z československa", odjížděli odsud nakonec zástupy rozčilených dobře živených a nepříliš honěných ruských vojáčků, s perspektivou, že v rusku nebudou mít kde bydlet, ale vedle nich se sem sunul daleko početnější zástup jejich mafie, kriminálníků a emigrantů, které sovětská státní mafie už u nich oholila za to že mohou v podstatě emigrovat, o všechny prostředky, a nebo jim naopak prostředky dala na založení podnikání v čechách. Skupovali to tu soudruzi za soudruha Klause nastojato za babku. Nakonec nějaký ruský představitel sdělil v tisku, že je strašně rád, že odešlo do zahraničí takové množství zločinecké mafie, a doufá, že už u nás zůstanou a nevrátí se, protože by je stejně prej museli po návratu pozavírat do psychiatrických ústavů, věznic, a nebo je nejspíš postřílet. Tohle mi připadá jako velice racionální politickoobchodní úvaha, protože je jasné, že pokud se někde mění režim, či potápí loď, tak první ji opouštějí krysy. A tak je to možné i inteligentně využít k deratizaci státu. Stejně tak jsou dnes rádi bratři slováci, že sem odešel soudruh Babiš, a smějí se nám, že prej k nám od nich přelezly štěnice...


[velký smích]

375230

8.12.2019 18:00

Když už tedy autor článku nahrál na smeč,

Erwin 194.?.?.?

nedá mi to, abych toho nevyužil. Lze si představit, že v nějakém hotelu v nějaké zemi (ať zůstanu u stejného přirovnání) oznámí majitel nějaké skupince Čechů, že je ubytuje pouze za podmínky, že podepíší nesouhlas s nějakým historickým škraloupem, kterého se Češi dopustili. A soud potvrdí, že takový souhlas si může majitel hotelu vynutit.
To by bylo křiku. Domnívám se, že by bylo ihned po rozvážnosti a dospělosti, abych citoval autora. Všichni by byli bezesporu nadmíru rozhořčeni a pobouřeni.
Češi přece nemají žádný škraloup, žádného kostlivce ve skříni. Jsou to přece, dle Palackého, holubičí povahy, mírný, bodrý a mírumilovný národ. Za vše špatné mohou cizáci. Od dob obrozenců si to dodnes myslí drtivá většina Čechů. Nebudu to dále rozvíjet a uvádět nějaké příklady. V tom moři běd, které postihují lidstvo, nejsou Češi žádnou výjimkou. Ovšem z dějepisu ani od českých historiků se nikdy nedozvíme nic negativního o vlastním národě. Pak pochopitelně panuje shoda u příslušníků národa a málokdo by dokázal formulovat či přiznat nějakou vlastní špatnost v průběhu toku historie.
Ještě jedna poznámka k autorovi článku, kde píše o genocidě Polabských Slovanů a Lužických Srbů. Zkus si Davide najít něco o těchto národech, o jejich historii a pak si vezmi do ruky slovník cizích slov a vyhledej si význam slova genocida. Bude tě čekat překvapení.

375200

8.12.2019 19:29

RE: Když už tedy autor článku nahrál na smeč,

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 375200

Čím tady Erwine, zastánče sudeťáků, oblbujete?

Klostermann popsal život v pohraničních horách konce devatenáctého století v několika románech. Místní Němci nadávali spíš na bavorské pytláky. Jenže někteří z pytlačících bavoráků byli křížení se xidáky, podle toho se i chovali. Pohrdali, vyhrožovali i vydírali. Hajní, Němci i Češi, pytláky, zloděje dobytka a lupiče také nešetřili, protože měli od vrchnosti, xido-Schwarzenbergů, nařízeno hájit velkopanský majetek.

Genocida je xidácká evoluční strategie, vyhubit pronárody jako klaté, viz bible, Pátá kniha Mojžíšova. Tam, kde byly kostely a synagogy - války, vraždění a nesváry především provokovali xidáci a jejich šábesgojimové, sobotkové.

Genocida je ve slovníku vydaném za komunistů popsána například takto; vyhlazování příslušníků národních, etnických, rasových nebo náboženských skupin s cílem tyto skupiny úplně nebo částečně zničit. Genocidy se dopouštělo do května 1945 systematicky a v obrovských rozměrech nacistické Německo...

Jenomže nyní je k dispozici mnoho materiálů, že obě světové války zorganizovali, spáchali xido-banksteři, i propagandu o vyvoleném německém národu, a štvaní Němců proti jiným národům, státům. Banky, potištěné papírky směnné, komodity, továrny, zotročování, vyzbrojování...banksteři!

Vyhnání Němců z Čech po druhé světové nebyl ani tak vynález Beneše jako jeho zednářských páníčků, stejných loupeživých banksterů, kteří válku spáchali! Potřebovali otroky na obnovu zničeného Německa a jeho znovuvyzbrojení. Takoví vysídlenci trpěli pocitem křivdy a byli náramně snadno zneužitelní.

Usedlí lidé obvykle pracují, starají se, aby měli co pít, jíst, co si oblékat, kde hlavu složit. Mají snahu se sousedy vycházet přijatelně, úměrně tomu, jak potřebují vzájemnou pomoc. Ale xidáci a jejich banksterská vrchhnost mají strategii naprosto jinou, paranoidní, lstivou, kořistnickou a genocidní!

375203

8.12.2019 18:54

vrchol drzosti sudeťáků

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a02:x:x:x:x:x

Česká obec Kořenov toleruje na vlastním obecním pozemku (!!) pomník vrahů, okupantů a válečných zločinců:


https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/Pamatni...

https://aeronet.cz/news/zapomente-na-vlasovce-v-ji...

Minář z "Milionu chvilek pro sudeťáky" propaguje uniformu NSDAP

https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/Demonst...

https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/Hitler-...

Co všechno si ještě necháme líbit? Budeme čekat až všichni pamětníci nacistické okupace vymřou a pak našim dětem budou moct do hlav nalívat kdejakou zhovadilost?

375202

9.12.2019 10:58

RE: vrchol drzosti sudeťáků

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 375202

To jsem zvědavý, jestli ti místní "podnikatelé" už mají své penziony vyzdobené hakenkreuzy a v šatníku uniformu henleinovců, aby mohli přivítat dobře platící hosty z Německa.

Ať byl Masaryk jaký chtěl, tak s tím českým lokajstvím měl pravdu. To je prostě naše slabina na kterou bychom měli dávat pozor, aby z nás zase nebyl národ služek a lokajů.

Ale aby to nevypadalo jako havlo-chazarské plivání na čechy, tak musím dodat, že Habsburgové na tom usilovně pracovali, abysme byli těmi ohnutými slouhy cizácké elity.
To že se Globální prediktor rozhodl uměle vytvořit z národa negramotných alpských horalů řídící centrum střední evropy za účelem vytvoření stabilní zóny klidu, ještě neznamená, že jsme se tu měli cítit dobře. Naopak, prosperita místních obyvatel by celý jeho projekt mohla ohrozit.

Takže bylo R-U zónou klidu a stability? Ano.
A bylo zároveň "žalářem národů" ? Určitě.
Věci jsou málokdy jednoduché a černobílé.

375214

9.12.2019 12:24

RE: vrchol drzosti sudeťáků

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 375214

No, spíš by se měli nachystat na ty "novoněmce" a naopak haknkajce všechny, včetně toho s tím nebožtíkem by měli odstranit a taky řádně přepracovat šajsenketu a ty svoje koběty pozavírat na několik zámků...[velký smích]

Asi to těm blbcům z kraje, kde musí topit i v létě, vůbec nedochází, jsou opožděni zhruba o jednu fázi dlouhou 30 let...

375218

Příspěvků: 36

07.12. 09:20 Golem  Dobré ráno
07.12. 10:36 Prodost  RE: Dobré ráno
07.12. 09:54  Nejvyšší oud se zastal somálské studentky?
07.12. 11:14 svatoslav.butora  Svět kapitálu bez hodnot
08.12. 10:23 siky  Diskriminace rusů? Co to je?
08.12. 12:00 Jan Hanuš  RE: Diskriminace rusů? Co to je?
09.12. 13:03 siky  RE: Diskriminace rusů? Co to je?
09.12. 13:57 Jan Hanuš  RE: Diskriminace rusů? Co to je?
10.12. 05:56 siky  RE: Diskriminace rusů? Co to je?
09.12. 19:59 Lovec idiotů  RE: Diskriminace rusů? Co to je?
09.12. 21:17 vousy13  RE: Diskriminace rusů? Co to je?
10.12. 05:46 siky  RE: Diskriminace rusů? Co to je?
09.12. 13:45  rusům se stýská po Jelcinovi
10.12. 06:33 siky  RE: rusům se stýská po Jelcinovi
08.12. 12:33 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Diskriminace rusů? Co to je?
08.12. 13:12  RE: Diskriminace rusů? Co to je?
09.12. 13:16 siky  RE: Diskriminace rusů? Co to je?
09.12. 21:30 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Diskriminace rusů? Co to je?
10.12. 06:46 siky  RE: Diskriminace rusů? Co to je?
10.12. 09:21 Pátá Mojžíšova 7:24  Oblbování gojimů agentem siky
10.12. 16:06 siky  RE: Oblbování gojimů agentem siky
10.12. 19:03 Jan Hanuš  RE: Oblbování gojimů agentem siky
10.12. 21:04 vousy13  RE: Oblbování gojimů agentem siky
11.12. 09:41 siky  RE: Oblbování gojimů agentem siky
11.12. 10:58 vousy13  RE: Oblbování gojimů agentem siky
12.12. 05:45 siky  RE: Oblbování gojimů agentem siky
14.12. 21:44  RE: Oblbování gojimů agentem siky
11.12. 09:21 siky  RE: Oblbování gojimů agentem siky
11.12. 11:24 Lovec idiotů  RE: Oblbování gojimů agentem siky
11.12. 17:18 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Oblbování gojimů agentem siky
09.12. 19:12  RE: Diskriminace rusů? Co to je?
08.12. 18:00 Erwin  Když už tedy autor článku nahrál na smeč,
08.12. 19:29 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Když už tedy autor článku nahrál na smeč,
08.12. 18:54  vrchol drzosti sudeťáků
09.12. 10:58  RE: vrchol drzosti sudeťáků
09.12. 12:24 R.E.  RE: vrchol drzosti sudeťáků

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

33

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 47 čtenářů částkou 11 385 korun, což je 33 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Měnové kurzy

USD
21,18 Kč
Euro
25,57 Kč
Libra
29,82 Kč
Kanadský dolar
17,50 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
23,30 Kč
100 japonských jenů
19,34 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,44 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 631,55 Kč
1 unce stříbra
556,33 Kč
Bitcoin
1 198 398,59 Kč

Poslední aktualizace: 12.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 532