Diskuze k článku

Se zavedením páté generace mobilních sítí český národ nejspíš zblbne

Příspěvků 28

11.11.2019 6:09

Kdo ví.......

Rohador 90.?.?.?

Jen by mne zajímalo, když je síť 5G tak škodlivá, proč proti ní nebrojí i 1% nejbohatších a nejmocnějších lidí světa? To jako budou chodit venku ve speciálních skafandrech a bydlet v extra odstíněných budovách, aby nebyli poškozeni jako ostatní "obyčejní" lidé???

Nevěřím, že by právě "ONI" neměli ty správné páky na to, jak pokusy o zavedení sítě 5G zarazit.

Přemýšlejte.[cool]

374541

11.11.2019 16:18

RE: Kdo ví.......

Jarda z Brna 109.?.?.?

Reakce na 374541

Ve dnech setkání politiků na veřejných komunikacích se nestříká chemtrails. Ve dnech smažení z věží s anténami a radary se taky obeznámí s nebezpečím a zustanou v krytu. Nemožné za hodinu, zázraky do tří dnů.

374558

11.11.2019 17:28

RE: Kdo ví.......

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 374541

V Bruseli (jako v prdeli) instalaci 5G zakázali. Je rozdíl krátkodobá a trvalá expozice. Dá se to v objektech odstínit faradayovou klecí, ale je to velmi drahé, ale ne pro "elitu". A ta kabala co řídá globál procesy se trvale vůbec v "civilizaci" nevyskytuje. A navíc, to čemu ty, rozumbrado, říkáš "elita" - to jsou jen "vyšší slouhové".

374559

11.11.2019 22:20

RE: Kdo ví.......

pozorovateľ 109.?.?.?

Reakce na 374559

ad: "Dá se to v objektech odstínit faradayovou klecí, ale je to velmi drahé, ale ne pro "elitu".

Ono to zase až tak drahé nie je, ale elita dbá na to, aby sa táto informácia pokiaľ možno vôbec k ľuďom nedostala...

Riziká mobilov a wifi sietí. 8. časť: Možnosti materiálového tienenia proti mikrovlnnému žiareniu https://diskuter.wordpress.com/2019/06/16/rizika-m...

Najpodstatnejšie sú kapitoly 6 a 7, ten zbytok je hlavne vysvetlenie fyzikálnych princípov...

Ale celé sa to točí stále okolo tej najzákladnejšej myšlienky. Elita si NEŽELÁ, aby ľudia vedeli, že to žiarenie je škodlivé. Tým pádom ľudia ani nebudú hľadať spôsoby ochrany a ešte si natešene dementizujúce 5G žiariče namontujú do spálne nad posteľ...

374574

12.11.2019 8:31

RE: Kdo ví.......

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 374574

Udělat účinnou Faradayovu klec pro mikrovlnné délky alespoň z ložnice je nákladově investice, řádově tisíce Kč na m2. Pro lidi s běžným příjmem, je to velmi drahé, Prodávají se všelijaké levnější tapety, ale jejich účinnost je malá.

374582

12.11.2019 18:57

RE: Kdo ví.......

pozorovateľ 109.?.?.?

Reakce na 374582

Vždy je to o pomere nákladov a efektivity.

Vytapetovanie celej izby kuchynským hliníkovým alobalom vyjde veľmi lacno, akurát že nemôžete do bytu pozývať žiadnu návštevu...

Čo sa týka serióznejších prístupov, tak podstatné sú nasledovné veci:

1) obvykle nie je nutné premeniť celý dom na farradayovu klietku, pretože stačí odtieniť najsilnejší zdroj žiarenia, čo je typicky stena smerom k BTS anténe, resp. stena k susedovi s najsilnejšou wifi.

2) v rámci tienenia nie je nutné dosiahnuť absolútny útlm signálu (čo by obnášalo nutnosť útlmu o aspoň 90 decibelov, t.j. na 0,000 000 001 pôvodnej sily žiarenia). V praxi je viac než postačujúce aj keď človek dosiahne útlm o 20-30 decibelov, t.j. na 1/100 až 1/1000 pôvodnej dávky. Organizmus má určitú mieru obranných a regeneračných schopností, takže s určitou mierou škodlivej dávky sa dokáže vysporiadať.

3) wifi signál je pomerne výrazne pohlcovaný múrmi domu, takže nie je nutné tak dôkladné tienenie ako v prípade BTS antén.

Udáva sa, že žiarenie pod hodnotou 0,001 mW/m2 by malo byť pre väčšinu ľudí bezpečné. To je približne dávka žiarenia, vo vzdialenosti 60 m od wifi, resp. 10 km od BTS antény. Pri týchto dávkach neboli preukázané žiadne skutočne závažné zdravotné následky.

Potom je tu druhá hodnota, cca 1 mW/m2 (1000-násobok pôvodnej hodnoty). To je hodnota, ktorú väčšina ľudí ešte zvláda bez viditeľných negatívnych príznakov, ale už narastá riziko zdravotných následkov z kumulovanej dávky. Táto dávka zodpovedá približne 3 metrom od wifi routera a 300 metrom od BTS antény. Elektrohypersenzitívni ľudia sa už cítia zle aj v rozsahu 0,001-1 mW/m2.

Dávky nad 1 mW/m2 boli jednoznačne preukázané ako zdraviu ničivé: ničiace nervový systém, ničiace srdcovocievny systém, rakovinotvorné, poškodzujúce plodnosť atď.

Typická hodnota 1 meter od wifi routeru je 8-24 mW/m2 (v závislosti od typu routeru) a typická hodnota 100 metrov od BTS antény je podobne cca 10-30 mW/m2. Tieto hodnoty už sú fakt zlé.

Súčasné "bezpečnostné" normy povoľujú dávku 10 000 mW/m2 !!!

A teraz späť k téme tienenia.

Zo zdravotného hľadiska pomôže aj samotný fakt, ak sa človeku podarí odtieniť 90-99% žiarenia, napríklad z blízkej BTS antény, čím zrazí zdraviu ničivú hodnotu 10 mW/2 na relatívne bezpečné hodnoty 0,1-1 mW/m2. Takýto útlm sa dá bez problémov dosiahnuť aj obyčajnou kuchynskou hliníkovou fóliou nalepenou na jednu steny izby.

Skutočne dôslednú stavbu farradayovej klietky potrebujú iba silne elektro-hypersenzitívni ľudia a tu stojí za zmienku, že chybne navrhnutá 100% farradayova klietka môže v skutočnosti stav žiarenia v byte ešte zhoršiť, takže amatéri by si mali na to dať dobrý pozor...!

- -
Nemám žiaden lepší zdroj než to, čo som linkoval o kúsok vyššie. Potom sú tu už iba skutočne profesionálne weby s hromadou textu, ktorý bude člove...Automaticky kráceno

374597

12.11.2019 18:58

RE: Kdo ví.......

pozorovateľ 109.?.?.?

Reakce na 374597

(pokračovanie)

ktorý bude človek študovať niekoľko týždňov...

http://elektrosmog.voxo.eu/ (rubrika článkov v ľavom rozklikávacom menu)

374598

11.11.2019 20:26

RE: Kdo ví.......

Golem 95.?.?.?

Reakce na 374541

1% najbohatších má šupiny miesto kože , im to neškodí
[chechtot][chechtot][chechtot]

374565

12.11.2019 19:16

reptiloidi nebo humanoidi ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2620:x:x:x:x:x

Reakce na 374565

Podle mých informací promile nejmocnějších tvorů planety, nejsou reptiloidní formy života, ale klasicky humanoidní, velmi podobní lidem (víc než tzv. greyové). A kupodivu vůbec ne semitského vzhledu, ale právě naopak. Spíš árijského (jejich jmého si dohledejte na internetu sami).
Dost trefný je film Prométheus - pokračování Vetřelce, ten závěr je vystihuje docela přesně, hlavně povahově. Arogantní blbečci, velmi mocní, velmi schopní, ale pořád jen arogantní hovada nerespektující vesmírný řád, a už vůbec ne člověka jako takového, jehož se cítí být páni.

Proč si asi vybírají pro své přímé operace, při kterých obchází židy, skoro jen samé blonďáky?
(pro běžnou autonomní činnost samozřejmě používají světové židovstvo - jimi zkonstruovaný nástroj)
Typickým příkladem je blonďatý Trump, Pjakin co s nimi nepřímo komunikuje je taky blonďák (i proto ho v KOB vybrali), Kevin McDonald desítky let veřejně bojující proti židům zcela beztrestně je taky blonďák, David Duke to samé, Julian Assange dtto... určitě si dokážete dosadit další příklady sami.

Proč asi byl židy řízený německý nacizmus tak posedlý blonďáky? Protože ho "blonďáci" stvořili.

Takže žádní reptiloidi.
Ostatně, původně reptiloidní formu těla měla před tisícemi reinkarnací řada z nás, ani o tom nevíme. A nebo naopak, naše tělesná schránka může nést úseky DNA a vlastnosti typicky "plazí" - odolnost suchu, teplomilnost apod.

Teď se uzavírá jeden dlouhý vesmírný cyklus, a řada z nás má proto v současné inkarnaci vlastnosti, schopnosti a tělesné charakteristiky té vesmírné formy, kterou byla před desítkami až stovkami tisíc let, než jsme se inkarnovali na tuto planetu (proto chybí evoluční článek mezi člověkem a opicí).

374599

11.11.2019 22:16

RE: Kdo ví.......

pozorovateľ 109.?.?.?

Reakce na 374541

Napíšem serióznu odpoveď:

ad: "Jen by mne zajímalo, když je síť 5G tak škodlivá, proč proti ní nebrojí i 1% nejbohatších a nejmocnějších lidí světa?"

1) pokiaľ vieš, ako daná technológia funguje, vieš sa proti nej účinne brániť. Globalistické elity sa postarajú o to, aby v blízkosti ich domov žiadne vysielače neboli v činnosti, v dobe chemtrailovania nebudú vychádzať z domu, budú používať správne detoxikačné látky (katastrofálna je kombinácia 5G signálu s ťažkými kovmi v tele, ako je ortuť a hliník)

2) mikrovlnné vysielače sú súčasť vojenského výskumu, ktorý naštartovala práve táto 1% elita, a ktorý má vo svojej finálnej fázi zabezpečiť tejto elite, že celý svet bude ovládaný pasívnymi otrokmi bez vlastnej vôle a s veľmi limitovanou inteligenciou.

Sen akejkoľvek tyranie...

ad: "To jako budou chodit venku ve speciálních skafandrech a bydlet v extra odstíněných budovách, aby nebyli poškozeni jako ostatní "obyčejní" lidé??? "

Ono to vôbec nie je také zložité. Už dnes sú známe technológie a materiály, ako si odtieniť dom tak, aby jeho vnútro bolo úplne chránené od akéhokoľvek rádiového či mikrovlnného signálu. Armáda to používa už niekoľko desaťročí, napríklad na ochranu pred odpočúvaním. V civilnom sektore sa v poslednej dobe objavujú materiály z jemných kovových tkanín, ktoré sa dajú použiť na výrobu oblečenia, ktoré vyzerú úplne ako normálna bežná bavlna, ale plne tieni prichádzajúce žiarenie.

Rovnaké materiály sa dajú použiť ako tieniace nátery na steny domu, závesy, záclony, periny do postele atď...

Navyše elektromagnetické žiarenie pôsobí na človeka kumulatívne, to jest, pokiaľ sa elity v nebezpečnom prostredí budú zdržovať iba krátku dobu, nijak ich to zdravotne nepoškodí, na rozdiel od chudákov ľudí, ktorí musia v danom prostredí bývať 24 hodín denne, bez šance na regeneráciu.

ad: "Nevěřím, že by právě "ONI" neměli ty správné páky na to, jak pokusy o zavedení sítě 5G zarazit."

ONI to financujú a majú maximálny záujem na čo najrýchlejšom zavedení systému do praxe. Vedia, že čas hrá proti nim a ľudstvo sa príliš rýchlo začína prebúdzať z Matrixu... Je možné, že 5G je pre nich poslednou šancou, ako si zachrániť život a zabrániť masovej revolúcii ľudí proti hornému 1%. V takom prípade sa na nejaké poškodenie zdravia na vlastnej strane nehľadí, ak im to má zaistiť šancu na prežitie...

374573

12.11.2019 10:02

RE: Kdo ví.......

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 374541

To je otázkou o čem, s kým a čím. Bigpharmou? [smích]
Nedávno jsem četl že ultrazvuková vyšetření způsobují na buněčné úrovni a DNA větší poškození jak rentgen.

374584

11.11.2019 8:37

toto je už príliš

Golem 95.?.?.?

Dobré ráno , odporúčam každému odvážnemu a hlavne ozbrojenému občanovi aby zariadenia 5G v blízkosti jeho domova zostrelil (doslova) pokiaľ tam bude inštalované bez súhlasu obyvateľov.
Vážne.
Držím palce.

374546

11.11.2019 9:00

otevřený dopis pro srandu vládním psychopatům

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a03:x:x:x:x:x

Otevřené dopisy psychopatům u moci, to je asi jako házet želatinové medvídky na slona. Sotva si toho všimne. Pro ty psychopaty je to míň nepohodlné než komáří bzučení.

Dokud jim nebudou chodit desítky mailů od nasraných občanů, a především,

DOKUD PŘED KANCELÁŘÍ KAŽDÉHO POSLANCE DENNĚ NEBUDE POSTÁVAT FRONTA LIDÍ POŽADUJÍCÍCH VYSVĚTLENÍ PROČ HLASOVAL PRO TOHLE SVINSTVO A NAOPAK PROTI JINÉ POZITIVNÍ VĚCI

tak se nezmění vůbec, ale vůbec nic. Národ pivnních brblalů tak bude mít vládu jakou si zaslouží. A věřte, že Kradlousek nebo Gottwald budou proti tomu co přijde jen slabý odvar. (nápověda: "korporátní fašizmus"[mrknutí jedním okem]

374547

11.11.2019 9:31

Bohužel

Prodost 2a00:x:x:x:x:x

nevěřím, že česká justice učiní cokoliv konstruktivního ve prospěch lidí. Pro zajímavost článek:
http://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/nejsi-pol...
Považuji za velice výstižné "odhalení", že zakladatelem "moderních" tradic justice tohoto státu je Josef Urválek. Justice je vnořený deep state do těla státu na němž parazituje a odměnou jej rozkládá zevnitř. Žádná demokracie, žádná spravedlnost, od totality k totalitě, od fašismu přes komunismus znovu do fašismu. Totiž: Moc korporátní + moc finanční + moc politická = fašismus. Ten vznikl v USA jako cesta a cíl. Nikoliv v Itálii, nebo v Německu. Tam byl importován spolu s neomezenou finanční mocí po té, kdy se tvorba peněz stala privátní, politicky nekontrolovanou záležitostí - FED 1913. Atd., atd. vážení. K tématu ještě dobrý film: https://uloz.to/file/8oqYs1Gy/rezonance-jsme-elektromagneticke-bytosti-resonance-beings-of-frequency-mp4
Je tam i srt soubor s titulky.

374549

11.11.2019 9:43

kdo to všechno řídí ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 192.?.?.?

Teorií o tom, kdo tohle všechno shora řídí je mnoho. Jedna šílenější než druhá.
Jenže, přesně tohle jsem si myslel když jsem před 10 lety objevil Zvědavce. Kterého mám dnes jako minstreamový oddech místo večerníčku [smích] a převážně studuju odvážnější teorie.

Jedna taková teorie třeba praví, že úplně na vrcholu této pyramidy dlí nehmotné astrální bytosti, které se živí energií utrpení a zoufalství, prostě z lidí vysávají energii pomocí utrpení.
Jistě uznáte, že trpící vyděšený člověk se rozhodně necítí plný síly, ale spíš naopak, jako by mu ji někdo odsával, někam z něj odcházela.

Nejzajímavější na té "teorii" je, že ji v pozměněné verzi znali prakticky ve všech tradičních kmenových kulturách, od andských a amazonských indiánů, až po šamany kmenů roztroušených po sibiři.
Jen nám byla existence tohoto zatajena.

Ta teorie rovněž praví, že i ti nejmocnější supertajní superilumináti, před nimiž se dnes hrůzou třesou i nejmocnější rabíni v Izraeli a pejzatí světoví finančníci a miliardáři, jsou pořád jen poskoci a slouhové těchto astrálních sil. Tyto síly jim dokážou zařídit neomezené bohatství a neomezenou moc, i neomezené zdraví, výměnou za to, že tu zavedou peklo na zemi, kde je jen utrpení a bída. D9ky čemuž můžou cizopasit na naší energii. Přesně jako to bylo v Matrixu, pro ně jsme jen chodící baterky.

Tak jak se dnes pro nastupující generaci dětí oprašuje středověká teorie o placaté zemi, aby v budoucnu nikoho nenapadlo, že je nějaký vesmír kde žijí další bytosti. Tak stejně před námi tisíc let zatajují existenci jiných bytostí, ať už těch pozitivních ke kterým se můžeme obrátit o pomoc, tak těch negativních, před kterými je potřeba se chránit.
Jak se můžete chránit před někým, o jehož existenci nemáte ani tušení?

374551

12.11.2019 6:24

RE: kdo to všechno řídí ?

Jacob 193.?.?.?

Reakce na 374551

Proč se nepodepíšete??

374579

12.11.2019 17:26

RE: kdo to všechno řídí ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 374579

A ty ses podepsal?

Až tu uvedeš své skutečné celé jméno, rodné číslo a bydliště, pak teprve budeš podepsanej.

374591

11.11.2019 21:41

Mikrovlnné zbrane a ich vojenské využitie

pozorovateľ 109.?.?.?

Je veľmi dobré, že článok túto tému spomenul. Je to presne tak - zdravotné riziká mikrovlnných vysielačov sa zámerne utajujú práve z dôvodu, že sú využívané vojenským priemyslom, ktorý si absolútne neželá, aby sa o tom viedla verejná diskusia. Chamtivosť telekomunikačného priemyslu je v poradí motivácií až na druhom mieste.

Zopár dokumentov, ktoré dokladujú vojenské využívanie mikrovlnných vysielačov:

1)

Bioeffects of Selected Nonlethal Weapons (1998)

Odtajnený dokument americkej armády z roku 1998 popisujúci fungovanie a vojenskú nasaditeľnosť elektromagnetických, akustických a laserových „nesmrtiacich“ zbraní na ovládanie správania jednotlivcov a davov.

anglický originál: https://sigint.files.wordpress.com/2008/02/bioeffe...

stručný rozpis tém dokumentu: https://diskuter.wordpress.com/2019/08/29/bioeffec...

2)

COM-12 BRIEFING – MIND CONTROL OPERATIONS – AQUARIUS GROUP ACTIVITIES (1992)

VEĽMI CENNÝ DOKUMENT! Uniknutý dokument z prostredia americkej tajnej služby, v ktorom je popisovaná celá história amerických techník programovania mysle, od prvopočiatkov hypnózy, cez programovanie atentátnikov až po nový perspektívny trend “rádio-hypnotického” programovania celej populácie pomocou veží maskovaných ako vysielače mobilného signálu.

anglický originál http://stopthecrime.net/COMM%2012%20BRIEFING001%20...

stručný rozpis tém dokumentu https://diskuter.wordpress.com/2019/10/06/com-12-b...

Väčšina dokumentu sa venuje "starým" technikám ovládania mysle, hlavne techniky vojenskej hypnózy a narko-hypnózy, ale od cca strany 45 sú popisované moderné technológie ako sú implantáty, rádio-hypnotické ovládanie ľudí a ďalšie techniky masového ovládania správania davov.

3)

História "mind control" výskumu

(iba v angličtine, ale veľmi zaujímavé)

- http://stopthecrime.net/wp/category/mind-control/ (hlavný článok)
- http://stopthecrime.net/docs/grillflame.pdf (poznámky pod čiarou)

4)

Štúdia americkej armády z roku 1976 o zdravotných rizikách mikrovlnných vysielačov.

https://www.orsaa.org/uploads/6/7/7/9/67791943/__u...

Je zrejmé, že už v roku 1976 mala americká armáda dostatok dôkazov o zdravotnej nebezpečnosti mikrovlnného žiarenia, ale napriek tomu dodnes hrá pred verejnosťou mŕtveho chrobáka...

A tak sa dá pokračovať...

374567

11.11.2019 21:53

Walter Bowart: Operation Mind Control – Researcher’s Edition

pozorovateľ 109.?.?.?

Skutočne až desivý náhľad do možností mikrovlnných zbraní ponúka táto kniha:

Walter Bowart: Operation Mind Control – Researcher’s Edition

Ponúka prehľad celej histórie amerických "mind control" projektov, tak ako ich mala pod patronátom CIA, vrátane jej až neuveriteľnej brutality, cynickosti, bezohľadnosti, sadizmu a ignorancie akýchkoľvek zákonov, pod ktorými mala fungovať.

Čítanie nie je vôbec pre slabé povahy, pretože človeku bude doslova až zle od žalúdka od toho množstva zdokumentovaných ľudských osudova, ktoré CIA v rámci svojich pokusov a projektov zničila.

Kniha zachováva logickú historickú postupnosť a tak jednotlivé kapitoly na seba do istej miery chronologicky nadväzujú.

Popisované témy:

- techniky vojenskej hypnózy.

- CIA, drogové programy, LSD, techniky drogovej hypnózy (tzv. narko-hypnóza)

- projekt MK-ULTRA a príbehy jeho obetí

- projekt Monarch a príbehy jeho obetí

- projekty elektro-hypnózy a jej postupný vývoj do podoby tzv. rádio-hypnotického ovládania davov, elektronické vymazávanie pamäte obetí, prepisovanie osobností, falošné spomienky, tvorba mnohonásobne rozštiepených osobností...

Je toho tam hrozne veľa a väčšina popisovaných príbehov je fakt otrasná a zdeptávajúca...

x x x

Tematika venovaná elektromagnetickým zbraniam začína od kapitoly 26.

Zopár poznámok k niektorým kapitolám (celé to nemám ešte prečítané)

26 Sleeper Agent _ str. 373

...je to príbeh osoby menom Joe Vialls, zverejnený v autobiografickej knihe Mike-Alpha-Delta-3 (pravdepodobne nikdy nebola v plnej podobe publikovaná, pretože tomu zabránila britská tajná služba MI-5)

...príbeh popisuje novú formu programovania atentátnikov v podobe elektro-hypnotického programovania mysle, kedy sú osobe pripojené k hlave elektródy a slúchatká a cez ne je mu do mozgu púšťaný nízkvo-frekvenčý elektromagnetický signál o vysokej intenzite (tvz. ELF signál). Text popisuje, že týmto spôsobom je možné v človeku vytvoriť viacnásobné osobnosti bez nutnosti dlhodobého mučenia a tiež že je možné človeku vymazať spomienky do podoby tisícok izolovaných zábleskových sekvencií, ktoré človek nedokáže spätne poskladať do súvislého príbehu.

...v príbehu sa objavuje meno CIA agentky Julie Long (pseudonym), ktorá dohliadala na jeho programovanie a neskôr na správnu realizáciu jeho atentátnickej misie.

...v texte sú pomerne detailné popisy ako ELF programovanie pôsobí na mozog, v kombinácii s drogami pre narko-hypnózu a drogou pravdy. Sú tam popisy vytvárania viacvrstvového osobnostného programovania, kedy sa človek prepína medzi rôznymi úrovňami falošne vytvorených osobností. Aj keď nie je popis 100% technicky presný, poskytuje čitateľovi základ k téme, ktorý je v nasledujúcich kapitolách dopĺ

374569

11.11.2019 21:54

pokračovanie

pozorovateľ 109.?.?.?

Reakce na 374569

dopĺňaný o presné technické detaily.

27 Deep Probe _ _ 393

...Jose Deldago, elektromagnetické vysielače a ovládnutie mysle rozzúreného býka

...ESB (electronic brain stimulation), ECT (electro-convulsive therapy)

...ESB ako formy ovládania správania ľudí (ovládanie pocitu hladu, sexuálneho vzrušenia,

...umelá telepatia

28 From Bionic Woman to Stimulated Cat _ _ 413

...RHIC-EDOM (rádiohypnotické programovanie, elektrické rozpustenie pamäte)

...veľké rádiofrekvenčné vysielače

...čipy do mozgu


29 Invisible Warfare _ _ 427

...pulzované mikrovlnné žiarenie, ELF frekvencie

...robert becker, HAARP, LIDA machine, všetko možné

30 Tuned to A Mental Radio? _ _ 451

...techniky vysielania zvukov do hláv ľudí pomocou elektromagnetických vysielačov

...EM vysielače schopné cielene zamerať každý jednotlivý ľudský orgán a spôsobovať jeho problémy (napínanie konkrétneho svalu, bolesti hlavy, výpadky pamäte, rečové problémy, búšenie srdca, falošné vizuálne a zvukové vnemy (farebné záblesky, hlasové texty) atď...

...príbeh ženy Dorothy Burdick

33 The Fire in Waco _ _ 503

...prípad veľmi podobný sekte Jima Jonesa. Sekta Davida Koresha poblíž mesta Waco. David Koresh bol bývalý agent CIA, ktorý sa spolu so 6 ďalšími účastníkmi projektov "mind control" vymkol agentúre spod kontroly. CIA bola preto rozhodnutá ho buď priviesť tvrdým vyjednávaním k rozumu alebo všetkých zavraždiť. V roku 1993 tábor sekty napadla najprv jednotka FBI, počas následnej prestrelky bolo zabitých cca 5 ľudí na oboch stranách. Nasledovalo 51 dní obliehania, kedy boli na tábor sekty vysielané psychotronické zbrane (od ostrého svetla a nepretržitej hudby až po mikrovlnné frekvencie v 20 GHz pásme, ktoré mali priviesť účastníkov k zblázneniu alebo k samovražde). Potom nasledoval útok špeciálnych jednotiek Delta Force podporovaných tankmi, ktoré zaútočili na tábor, prerážali do stien domov diery, vohnali tam nervový plyn a následne bielym fosforom vypálili tábor do základov. Pred verejnosťou bola prezentovaná historka, že počas bojov sekta spáchala radšej samovraždu, než aby padli do zajatia.

...kapitola ešte pokračuje popismi snáh miestneho prokurátora o vyšetrenie celého prípadu, ktoré viedli k jeho zavraždeniu novým typom mikrovlnných zbraní, ktoré človeku v tele potrhajú vnútorné orgány a človek zomrie na masívne krvácami. Všetci účastníci incidentu, od vyšetrovateľov, svetkov až po vojakov z Delta Force jednotky zomreli v nasledujúcich mesiacoch v rámci série záhadných úmrtí a vrážd.

34 Have Buck Rogers Ray Gun - Will Travel _ _ 527

...o elektromagnetických lúčových zbraniach

...kapitola začína príbehom reklamného inzerátu propagujúceho nástroje na ochranu pred mikrovlnnými zbraňami.

...pokračuje dlhým rozhovorom zo zamestnancom danej firmy, ktorý prináša mnoh

374570

11.11.2019 22:01

pokračovanie

pozorovateľ 109.?.?.?

Reakce na 374570

mnohé detaily o schopnostiach a fungovaní mikrovlnných lúčových zbraní. Je tam napr. spomenuté, že gigaherzové mikrovlnné zbrane umožňujú smerovať lúč určitým konkrétnym smerom, zatiaľ čo žiariče na dlhších frekvenciách boli všesmerové a ohrozovali aj samotného útočníka. Tiež je tam spomentuté, že pri dostatočnom výkone dokážu tieto lúčové zbrane doslova "rozmačkať" vnútorné telesné orgány ako keď človek v dlani rozmačkne vajce. Tiež je tam popisované, že nasadenie týchto zbraní na pokusné zvieratá je strašné, že im doslova strieka krv zo všetkých telesných orgánov (očí, uší, zovšadiaľ).

...V jednej časti rozhovoru zamestnanec vysvetľuje, ako funguje obojstranná komunikácia "umelou telepatiou", kedy sú do hláv obetí vysielané hlasy útočníkov a zároveň dokážu útočníci čítať myšlienky obete. Je to vysvetľované, že sa jedná o mikročip, tajne implantovaný do tela obete (napríklad do zubu), ktorý sníma elektrické impulzy mozgu a odosiela ich rádiovou frekvenciou útočníkom, ktorí to dokážu dešifrovať do podoby reči.

...veľmi zaujímavá kapitola.

35 Human EM Targets _ _ 545

...mix prípadov ľudí, na ktorých armáda tajne testovala účinku elektromagnetických žiaričov v praxi.

- - -

A tak ďalej.

Vo všeobecnosti každá jedna kapitola je založená na nejakom reálnom príbehu reálnej osoby, ktorá slúži ako modelový príklad fungovania nejakej konkrétnej technológie a jej použitie v praxi.

V starších kapitolách sú takto popísané príbehy vojakov, ktorým armáda v rámci testov vymazala počas služby ich pamäť. Sú tam príbehy ľudí, ktorí navštívili pychiatra, netušiac že pracuje tajne pre CIA a tento psychiater ich formou hypnózy premenil na diaľkových atentátnikov. Sú tam prípady ľudí, ktorí prešli brutálnym výcvikom programu Monarch, aby sa stali totálne ovládateľnými otrokmi bez akejkoľvek vlastnej vôle a pripravení na základe špecifickej kódovej vety splniť ľubovoľný naprogramovaný príkaz. Sú tam prípady ľudí, na ktorých CIA tajne testovala rôzne drogy (LSD, BZ, heroín, drogy pravdy, hypnotické drogy a mnohé iné, dodnes utajované látky), pričom týmto ľuďom totálne rozvrátila psychiku a urobila z nich duševné trosky. A hromada hromada ďalšieho...

374572

12.11.2019 10:03

média + hollywood

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 104.?.?.?

Reakce na 374572

Hezky tu spamujete. Ale takovéhle technologie nikdo nepotřebuje, pokud mají ve svých rukou všechny média a Hollywood.
Stačí zrušit všechny košer média a lidi se hned začnou vzpamatovávat a vyhledávat skutečné informace.

O to teď probíhá rvačka. Bureš skupuje média, Kellner se taky pochlapil a koupil Novu, tohle je zdroj veškeré moci, ne žádné tajné vojenské programy.

374585

12.11.2019 18:38

RE: média + hollywood

pozorovateľ 109.?.?.?

Reakce na 374585

"Blahoslavení duchom chudobní, lebo ich je kráľovstvo nebeské..."

Asi tak...

Je to úžasne naivná predstava, že keď o niečom neviem, tak to neexistuje a ak náhodou predsa existuje, tak mi to nemôže uškodiť... Je to v zásade klasická pštrosia taktika - strčiť hlavu do piesku stýlom nevidím žiadnu hrozbu a cítim sa super bezpečne...

Môžem vás ubezpečiť, že som si o téme za poslednú dobu naštudovať viac než dosť, aby som vedel, že je to plne reálna a fyzikálne funkčná technológia... A aj to, že je už po nejakú dobu nasadzovaná do praxe, či už v rámci selektívnych testov na vytipovaných jedincoch alebo otestované technológie aj na rozsiahlejšie územia.

374593

12.11.2019 12:02

Tento národ je blbý odjakživa, je mu to vrozené...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Obávám se že jediný úspěšný projekt postupné psychologické likvidace lidstva byl vynález teslových třífázových proudů 50 Hz a vybudování antén celosvětového vysílacího systému tohoto kmitočtu vedením její magnetické složky zemními proudy, a elektrostatické složky všudypřítomnou energetickou sítí. Ostatní ambiciozní projekty "mind control" bylo jen superdrahé ambiciozní ale totální fiasko, svědčící o naprosté neschopnosti současné "vědy".

[velký smích]

374586

12.11.2019 18:51

RE: Tento národ je blbý odjakživa, je mu to vrozené...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 374586

A v čem teda těch síťových 50Hz tak škodí? U mikrovln bych to chápal, ale padesát hertzů?

Neřekl bych, že disponujete tak rozsáhlými tajnými informacemi, abyste mohl posoudit, jaké radiové technologie proti nám používají či nepoužívají (třeba ten HAARP).

Už dřív jste se tu znemožnil, když jste se holedbal, jak mikrovlny člověku prokazatelně neškodí. Přitom o účincích zejména na nervovou soustavu vyšších živočichů víte houby, vašnosto. Tak jako my ostatní, až na pár elitních vědců (ve smyslu toho že složí nejvyšší elitě).

374595

12.11.2019 21:36

RE: Tento národ je blbý odjakživa, je mu to vrozené...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 374595

Herec Werich kdysi tvrdil, že bavíme li se víc než minutu s Blbcem, baví se pak už spolu pouze dva Blbci.

[velký smích]

374603

13.11.2019 1:38

Marná snaha

Kadel 84.?.?.?

U národa, který dobrovolně setrvává v EU a NATO, toho 5G na zblbnutí už moc nenadělá.

374607

22.2.2021 22:22

Český národ už zblnul i bez 5G

Jaroslav Škeřík 89.?.?.?

Že nereaguje arogantní vláda na dopisy, (nejenom tyto), že je vláda ve střetu zájmů, to je již dlouho veřejným tajemstvím.
Že si tuhle vládu zvolil tento národ je důkaz toho, že národ zblbnul již dávno před zavedením 5G sítě.

386829

Příspěvků: 28

11.11. 06:09 Rohador  Kdo ví.......
11.11. 16:18 Jarda z Brna  RE: Kdo ví.......
11.11. 17:28  RE: Kdo ví.......
11.11. 22:20 pozorovateľ  RE: Kdo ví.......
12.11. 08:31  RE: Kdo ví.......
12.11. 18:57 pozorovateľ  RE: Kdo ví.......
12.11. 18:58 pozorovateľ  RE: Kdo ví.......
11.11. 20:26 Golem  RE: Kdo ví.......
12.11. 19:16  reptiloidi nebo humanoidi ?
11.11. 22:16 pozorovateľ  RE: Kdo ví.......
12.11. 10:02  RE: Kdo ví.......
11.11. 08:37 Golem  toto je už príliš
11.11. 09:00  otevřený dopis pro srandu vládním psychopatům
11.11. 09:31 Prodost  Bohužel
11.11. 09:43  kdo to všechno řídí ?
12.11. 06:24 Jacob  RE: kdo to všechno řídí ?
12.11. 17:26  RE: kdo to všechno řídí ?
11.11. 21:41 pozorovateľ  Mikrovlnné zbrane a ich vojenské využitie
11.11. 21:53 pozorovateľ  Walter Bowart: Operation Mind Control – Researcher’s Edition
11.11. 21:54 pozorovateľ  pokračovanie
11.11. 22:01 pozorovateľ  pokračovanie
12.11. 10:03  média + hollywood
12.11. 18:38 pozorovateľ  RE: média + hollywood
12.11. 12:02  Tento národ je blbý odjakživa, je mu to vrozené...
12.11. 18:51  RE: Tento národ je blbý odjakživa, je mu to vrozené...
12.11. 21:36  RE: Tento národ je blbý odjakživa, je mu to vrozené...
13.11. 01:38 Kadel  Marná snaha
22.02. 22:22 Jaroslav Škeřík  Český národ už zblnul i bez 5G

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

14

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 23 čtenářů částkou 4 874 korun, což je 14 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 1

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 2

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 2

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Češi dávají Rusku ultimátum! Trapnost už nemůže být větší21.04.21 19:29 Česká republika 7

Policista Chauvin shledán vinným ve všech třech bodech obžaloby21.04.21 14:51 USA 2

SÚKL hrozí Právu pokutou až půl milionu za články o ivermektinu21.04.21 11:15 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
21,50 Kč
Euro
25,80 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
16,61 Kč
Švýcarský frank
23,52 Kč
100 japonských jenů
19,66 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
28,73 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 480,97 Kč
1 unce stříbra
570,25 Kč
Bitcoin
1 223 183,24 Kč

Poslední aktualizace: 6.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 459