Diskuze k článku

Postmoderní aktivistický nihilismus

Příspěvků 29

9.10.2019 1:27

Nihilizmus

Sasin 178.?.?.?

No, teda pecka
Že gdyž je něgdo vybranej jako menší zlo demográticky, menšinou, že temu nejde nic vytknout. Nebo že starej lotr mexickej gdyž přepíše majetek na mladého, že mu na to systém dá eště dotácu, že je to norrmálka nebo další pecka, že zlodějský a korporátní tržní tržíček je stejně normální jako rodina. Nuže tedy závěrečné faktické zjevení mnoha zbytečnými slovy vybarvené přetvářky o normálnosti režimu, kterému zatvrzelí dutci říkají demosgráca, Muheeeeeee

373992

9.10.2019 12:04

RE: Nihilizmus

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 373992

Vot éto systěma. No starej umře, zbydou po něm spotřebovaný společný zdroje a číslo na kontě v bance - to je jeho imaginární dosažený skore... Banku v ten den vyberou gengstři, což už nikomu nevadí. Tak asi [zmaten]

Heat Shootout Scene [High Quality] https://www.youtube.com/watch?v=ZL9fnVtz_lc

374002

9.10.2019 20:23

RE: Nihilizmus

Sasin 178.?.?.?

Reakce na 374002

Všimni si Pitralone jaké hodnoty si vybrali ti pode mnou...

Napsal něgdo z nich jasně, že chce aby naše neotřesitelně zajištěná rodina byla tou nejdůležitější hodnotou?
Nebo považuje něgdo z nich jako základní hodnotu podíl na společném vejvaru z naší celé země, že z našich hodnot se s nikým nebudou zbůhdarma dělit a že dělit si ji budou rovným dílem a to nepodmíněně? Že cizákům a nosatejm ani hlt? Napsal něgdo, že chce aby každej synek a dcera od naší mámy byly tím zaopatřeným dědictvím o kerémžto se svorně bude rozhodovat mezi všemi našimi potomky a to přímo veřejně aby každej o tom slyšel ?

O jakých hodnotách ti blboni mluvěj, chápeš to?

374015

9.10.2019 23:21

RE: Nihilizmus

Gój 46.?.?.?

Reakce na 374015

O hodnotách pohrdání hranicemi a podlidmi ( jeden z nich se vyznává veřejně, řeporyjský starosta Novotný). O lepšolidské potřebě prolamovat hranice, zvyky, tradice a zadupávat přirozenost. Především u podlidí, lidí obyčejných, pracujících. Komu a kterým "hodnotám" se lepšolidé mají klanět, vědí a dodržují (NATO, EU, USA, liberální "demokracie", vítání Novoevropanů...). Ovládají nejméně dvojí "morálku"!

374017

10.10.2019 9:36

RE: Nihilizmus

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 374015

No děcka se jim umlátěj v konkurenčním boji předních oligarchů za přihlížení různejch obdivuhodnejch papalášů usazenejch někde v dáli ~ 200 km na svejch židličkách.
Teda využijou se jako kanonenfutr při rabování v systému příjmy minus výdaje. Chtěj od nich co největší číselnej zisk ze všeho možnýho, při co nejmenších nákladech - i daňovejch.

Metoda - Urvi si tu co můžeš a pak zmiz někam pryč. Učit děcka modlení se k pánbíčkovi za velký civilizejšn hodnoty - to znamená vymejvat jim mozek. Asi tak ?
[zmaten]

374021

10.10.2019 18:52

RE: Nihilizmus

Sasin 178.?.?.?

Reakce na 374021

Jo. gdyž si něgdo myslí, že je záslužnej a jeho názory ho přesvědčují o tem, že je poslanej aby vytknul písemně svoji důležitost z nějaké státem placené pozice a vysvětlil blboňům, že tuny kapitalistické ocele vykálíme tím, že se vrhneme do náruče zlo dějským oligarchům a zbohatlíkům, keří si prapodivnými zakony a papíry přivlastnili co odjakživa patří nám, že roztrháme své rodiny , každej ke svý práci a zásluhově se jednotlivě bez záchraného pásu rodiny došplháme do otrockého důchodu, kerej nám kapitalisti, jedno esli socialističtí nebo kapitalističtí vypočítaj dle vlastního uvážení podle razítek sehnaných na trhu "práce" a že gdyž je normální dotovat syny a dcery oligarchů, že už normální dotovat naše syny a dcery není košér, že by ubylo hádépé, že by se aji mohl nějakej vrchnost pán urazit, páč si myslí že je velkomožný, tak co s takovýma přemoudředlama a kokotama udělat? Máme si takové debily snad volit neboco jako furt po nás chcou? Ať si každej veme svůj podíl na půdě a může tam od rána do večera přednášet zemákům, hlávkám zelí a květákům a uvidíme esli kvůli jejich předsevzetí se ta zelenina zdvojnásobí, ztrojnásobí a že budou mít rajčata jako melouny a pak ať přindou, že to dokázali. Jinak ať už někam vypadnou, ať zalezou někam do hnoje, a přestanou votravovat svřma debilníma a jalovejma názorama sebranejma z harpagondechujckého smeťáku. Heh

374027

11.10.2019 12:24

RE: Nihilizmus

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 374027

No leckerej se toho důchodu ani nedožije, i když platil daně a odvody celej život. Platil to ze svýho, ale zpátky nedostane nic. No jelikož stát a národní majetek byl mezitím vyrabovanej. To je dobře vymyšlený.
Géniové chazarský ekonomie přišli s myšlenkou, že jestliže národní majetek patří všem, takže vlastně nepatří nikomu, byť státu generuje vejvar, ze kterýho všichni žijeme. A bude nejlepší ho předat cizincům, ať si to nechaj....

Kabát - Colorado lyrics https://www.youtube.com/watch?v=O4L0zWDZ228

374032

9.10.2019 10:18

Dnešok nie je typický NIHILIZMOM

libertarian 31.?.?.?

Ten divný horný príspevok od : Sasin 178.?.?.? je logickým dôsledkom tohto divného článku.
Pan Vlastimil Podracký divne vníma realitu . Dnešná doba vôbec nie je typická "nedostatkom hodnôt" . Dnešná doba je typická extremnym nadbytkom ABSURDNÝCH HODNôT. Tie "hodnoty" hlásané slniečkármi doslova ničia tie skutočné, klasické hodnoty. Dnešok nie je typický NIHILIZMOM, ale je typický ŠIALENÝMI "hodnotami". A práve tým je nebezpečný - pretože ľudia CHCÚ mať hodnoty, a preto preberejú aj tie šialené "hodnoty".

374000

9.10.2019 12:07

RE: Dnešok nie je typický NIHILIZMOM

cc 46.?.?.?

Reakce na 374000

To je ralativní. Hlavní šílená hodnota je konzum. Téměř každý člověk jednotlivě uznává, že přehnaný konzum je špatný, pokud se ale najde někdo, kdo chce konzum omezit, ať už kvůli ekologii nebo kvůli něčemu jinému, je obviňován a urážen nejvíce těmi, kteří si o sobě myslí, že jsou proti konzumu a titíž lidé navrhují naprosto nefunkční řešení. Stejně tak jsou lidé pro to, aby všichni měli možnost uspět. Avšak zároveň jsou všichni pro kapitalismus, který běžným lidem uspět neumožňuje, nebo jen zcela výjmečně (což, pokud se to povede, je přehnaně oslavováno, aby lidé viděli, že "to jde"[mrknutí jedním okem]. To, že se utlačuje nižšší a dnes i střední sociální třída se maskuje tím, že se pomáhá nepřizpůsobyvím, čímž ukazujeme, jak jsme dobří - další zvrácená hodnota. To všechno ukazuje, že hodnoty, které máme, nejsou opravdové - jsou to jen zástěrky, které mají jako hodnoty vypadat. Jestli to budeme považovat za zvrácené hodnoty, nebo nihilismus není důležité. Bez ohledu na to, jak to nazveme, máme problém.

374003

9.10.2019 12:27

RE: Dnešok nie je typický NIHILIZMOM

WAZARI Milan (tečka) Javurek (zavináč) upce (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 374000

Dnešní doba má jednu jedinou hodnotu - peníze.

374005

9.10.2019 23:25

RE: Dnešok nie je typický NIHILIZMOM

Gój 46.?.?.?

Reakce na 374005

Především moc!

374018

11.10.2019 7:55

RE: Dnešok nie je typický NIHILIZMOM

Venny 185.?.?.?

Reakce na 374018

Peníze a moc jsou vzájemně provázané. Kdo má peníze, má moc (nebo vliv, to už je jedno). A kdo má moc, využívá ji k tomu, aby zůstal u peněz a tedy i neustále u moci, aby legalizoval kvantum získaných peněz a metody, jak k nim přišel, aby držel konkurenci u ledu. A ten, kdo příliš vystrkuje hlavu nebo není dostatečně mocensky kryt, zpravidla o ní přijde. Eufemisticky se tomu říká trh, politika a podobně. A volby jsou jen zástěrkou k nabytí dojmu legality. Pokud se někde volby vymknou, je zle - mocní, kteří měli být nejmocnější, nemají nejvyšší moc, mají tedy i méně peněz, jsou daleko od bezpečného krytí a hrozí jim ztráta hlavy. Pokud v úsilí o zachování vlastní hlavy ji začnou příliš vystrkovat, mohou o ní lehce přijít. A ne jenom přičiněním těch, kteří hájí svoji moc nejvyšší. Konkurence mocichtivých a peněz nenažraných je obrovská. Systém to umožňuje a žije z toho.

374030

9.10.2019 11:09

Svět lidí a svět hodnot

svatoslav.butora 2a00:x:x:x:x:x

Přeji hezký den v nehezky uspořádaném světě. Je možno položit si otázku: Ve které zemi na tomto kulatém světě je systém vztahů uspořádaný hezky? V každé i v té nejlépe uspořádané společnosti se nájde problém a problémy, které lze řešit na bázi uznávaných hodnot. Jako příklad lze uvést Švýcarsko. Tamní systém hodnot nepotřebuje svrhávat vládu, nenávidět po moci toužící politické soupeře a přepadávat sousední země, organizovat invaze náboženských migrantů a bojovat o světovládu. Když nějaká skupina lidí získá názorovou převahu a tím i vliv na řízení, tak další názorové skupiny trpělivě čekají a pracují na tom, aby se uplatnily v dalším období. Oni ví, že není kam spěchat. Vše má svůj čas jako v přírodě. Jsou i další země, ve kterých vývoj na bázi hodnot nepotřebuje k životu agresivní přesuny k moci. Tendence k nihilismu a ke globalismu dokážou eliminovat systémem hodnot Světa lidí. Ve střední Evropě a také i v České Republice je systém vztahů vzniklý během dlouhé historie po 30-ti leté válce také kvalitní jako ve zmíněném Švýcarsku; ovšem je modifikovaný neustále se opakujícím úsilím agresivního mocenského centra/center zejména z Německa a USA a spol. o nadvládu. Jejich chapadla moci mají dlouhodobě neblahý až smrtící vliv na náš vývoj a vývoj ve světě. Proto má význam "být svůj" a nebát se být "svůj" aniž by jsme se jejich vlivu a vlivu nihilismu a globalismu a v poslední době i "západnímu idiotismu" servilně podrobili. Svébytný způsob myšlení a existence má zázemí kupř. i v USA (America First), kde se také svádí souboj o svébytnost bez nadvlády tamního u nich hnízdícího globálního Monstra...

374001

9.10.2019 12:57

RE: Svět lidí a svět hodnot

cc 46.?.?.?

Reakce na 374001

Švýcarsko bych za příklad nedával. Oni vlastní kapitál. Nemají daleko k tomu být daňovým rájem. Urkývají se tam a perou špinavé peníze. Proudí k nim peníze od ostatních. Do značné míry jsou to paraziti. V kapitalismu jste snadno buď parazit nebo chudák. Jiné možnosti jsou natolik obtížné, že od nich lidé i státy čím dál více ustupují. Pokud jste dotován ostatními a prazitujete na nich, pak si můžete dovolit mít skvělé hodnoty, které platí ostatní a nikam nespěchat. Česká republika však není v takovém postavení, aby si něco takového mohla dovolit - její práce živí další státy a musí na to vydělat. Mít skutečné a dobré hodnoty v kapitalismu nemá daleko k sebevraždě.

374006

9.10.2019 13:13

RE: Svět lidí a svět hodnot

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 374001

Švýcarsko je špatný příklad té vaší "kultivovanosti a slušného chování" státu.
Švýcarsko je uměle vytvořený útvar, tam žádná "syntéza hodnot" neexistuje,je tam nen "rovnováha sil a ochoty se o problémech pobavit".
Švýcarsko je něco jako všemi stranami vydržovaná "rozpočtová organizace", nebo spíš politicko-kontaktní komsorcium patřící státům a silám, které spolu soupeří, ale jej si vydržují jako informační kanál kvůli možnosti vyjednávání a hledání kompromisů a které více, či méně, dle své síly a schopností, zneužívají...Švýcarsko je Rothschildova bonsaj...[velký smích]

374007

9.10.2019 12:15

Je třeba pochopit prostou pravdu....

Miroslava 80.?.?.?

Evangelijní přikázání by se měla stát konstitucí tohoto světa: jinak je tento svět odsouzen ke zkáze.

374004

9.10.2019 15:22

RE: Je třeba pochopit prostou pravdu....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 374004

> Evangelijní přikázání by se měla stát konstitucí tohoto světa ...

Desatero přikázání přece UŽ BYLA faktickou konstitucí (alespoň křesťanské části) světa. Proč se těm časům v Evropě říká doba temna? Opravdu si přejete podobnou éru temna zopakovat?

Vojta

374009

9.10.2019 20:42

RE: Je třeba pochopit prostou pravdu....

cc 46.?.?.?

Reakce na 374009

Desatero je starý zákon, v "době temna" ho sice uznávali, ale už bylo překonáno novým zákonem. Problém nebyl v desateru ani v novém zákoně, ale v tom, že mnoho lidí tuto "konstituci" nedodržovalo. Mimoto doba temna nebyla tak temná, jak si myslíte. Většině lidí se díky církvi život zlepšil - možná to tak nevypadá, ale starověk byl daleko horší - jistě, obdivujeme starověké civilizace, ale ty žili z práce otroků a na měštany museli pracovat venkované - a právě postavení venkovanů se ve středověku znatelně zlepšilo a práce otroků velice omezila. Stejně tak se v "době temna" vytvořila v Evropě mezinárodní síť univerzit, která neměla nidky jinde obdoby a která by bez církve neexistovala a paradoxně později právě tyto základy později vymítili fámy, kterým se věřilo a byly chybné. Sice jejich vyvrácení bylo krutě vykoupeno, ale na tehdejší dobu do nebylo tak srašné. Každá doba má svoje a různé doby se dívají na minulost různě - "doba temna" je spíše reklamí slogan než líčení skutečnosti. A nemůžete minulost posuzovat jen podle dnešních měřítek. Zkuste si dohledat i jiné zdroje.

374016

9.10.2019 15:44

To je jen vaše prostá pravda...

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 374004

Ještě si musíte ujasnit, zda to tedy bude zub za zub, nebo ze sebe nechat udělat otroka s příslibem na "život po smrti".

Každý člověk ve svém nitru ví, co je správné a co ne. Má svobodu si to vyzkoušet. Veškeré ideologie včetně organizovaného náboženství ho této svobody zbavují a zavírají ho do klece. Přesně tam, kde ho chtějí mít jeho "pastýři".

Blbé je, že dostat se z této klece, kde už každý je, je nesmírně těžké. A celý římský systém, kterého jsme součástí, je nastaven tak, aby to bylo pokud možno nemožné.

374010

9.10.2019 16:54

RE: Je třeba pochopit prostou pravdu....lidového přísloví

ping789 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 374004

" kdo svatý žere, ten čerty sere " konstituovali jste svět mnoho staleti tím vaším jewangeliem a výsledek tu máme , měli jste se víc modlit a méně krást [bliji]

374011

9.10.2019 14:11

Z internetu:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Nick: Kolektiv pracovníků: Soudruzi, upozorňujeme, že tady zítra ani v pátek nebudeme. Musíme připravovat rozsáhlá protiteroristická opatření v souvislosti s úmrtím Kadlíka Bůha. Jo, to se zase pomějeme na účet eráru...
Odpovědět

Nick: Kolektiv pracovníků: Pracovat rukama považuje celý protiteroristický útvar za nejhorší variantu dehonestace nás vyšších lidí. Soudruzi, proč jsme studovali? Abysme makali rukama jako blbá pakáž?
Odpovědět
_______________________
Ani bych se nedivil. Spousta státních úředníků by měla spíš polykat benzáky na pavilonu Neklid v Bohnicích, než chodit na veřejnosti ozbrojena, a nebo rozdávat zbrojní průkazy dalším bláznům...
Odpovědět

[velký smích]

374008

9.10.2019 17:37

Viděno trochu jinak

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Dnešní svět je zvrácený a doba vymknutá z kloubů doslova šílí. Vše se relativizuje, tradiční hodnoty jsou nahrazovány pseudohodnotami, černé se stává bílým a bílé černým. Proč jsou najednou protěžováni přistěhovalci z vykradených a vybombardovaných zemí Asie a Afriky do Evropy právě těmi politiky, kteří Velkému bratrovi za velkou louží odkývali bombardování a vykrádání těchto zemí nebo jej v tom ještě materiálně podporovali ? Proč je v Evropě protlačována elektromobilita, když jsou současně omezovány a rušeny jaderné a tepelné elektrárny na fosilní paliva ? Komu to slouží ? Kde po zrušení elektráren státy vezmou elektrický proud na dobíjení předražených elektrických samohybů ? Z ohyzdných větrníků a z polí osetých solárními panely ? To nepůjde. Jak může šestnáctiletá školačka a enviromentální aktivistka stavět do latě prezidenty a premiéry v OSN, přičemž na nich nenechá nit suchou a dívá se na ně tak, že by se srazilo i mléko na plotně? A podobných otázek je ještě mnoho. Já to vidím následovně (svůj názor nikomu nevnucuji ). Amerika, přesněji USA, se topí v dluzích a žije jen na úkor zbytku světa díky tomu, že většina plateb v mezinárodním obchodě je stále ještě v dolarech. Potřebuje oslabit a zastrašit své konkurenty stůj co stůj, protože Amerika chce svoji hegemonii udržet co nejdéle (přesněji její "elity" ). Evropu problémy s milióny přistěhovalců, cly na evropské výrobky, Čínu rozdmýcháváním konfliktů pod falešnou vlajkou ochrany lidských práv, vojenskými manévry a opět cly, Rusko sankcemi a mediální štvanicí, Irán vojenským útokem a sankcemi atd. Elektromobilita zřejmě počítá s tím, že mnoho současných řidičů už na elektrické samohyby nebude mít peníze a budou jezdit sockou nebo sedět na zadku. Když už se nepovedlo Rusko vyšachovat katarským plynovodem přes Sýrii, tak se alespoň podpoří rozvoj aut na elektřinu místo na pohon ropnými deriváty. Greta má zcela jistě mocné a bohaté ochránce a podporovatele, kteří patří k pilířům kapitalismu na Západě. Jinak by ji nebral nikdo moc vážně. Ochrana životního prostředí na jedné straně a neustále rostoucí drancování a vykrádání přírodních a lidských zdrojů jsou ale v rámci současného neoliberálního kapitalismu v diametrálním rozporu. Řešení tohoto rozporu je v rámci stávajícího systému prostě NEŘEŠITELNÉ stejně jako kvadratura kruhu. Vidím to tak, že přistěhovalectví do Evropy má oslabit Evropu, elektromobilita má do kolen přivést Rusko a Irán, podpora ochrany životního prostředí je namířena proti Číně, Indii a dalším rozjetým ekonomikám Asie.

374012

9.10.2019 18:11

October fest

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Na tom October festu ...
... to je černoch a dvě židovky ?

Asi budou čepovat košer pivo.

www.fzo.cz/wp-content/uploads/PR%C5%AEVODCE-KO%C5%A0ER-POTRAVINAMI-5779-PRODUKTY-POD-DOZOREM-RABIN%C3%81TU-%C5%BDOP.pdf


Jen tato piva byla vyrobena pod dozorem rabína [smích]

PIVO
Všeobecné pravidlo: všechna domácí světlá, neochucená piva.

Budějovický Budvar n.p.: všechny druhy (světlé i tmavé)

Pardubický pivovar a.s.: Pardubický Taxis, Pardubický Porter, Pernštejnské nealkoholické pivo, Čerstvé pivo z ležáckého sklepa, Kovář, Pernštejn Klasik, Pernštejn polotmavé, Pernštejn Vilém 11°, Pernštejn Premium, Pernštejn Premium hořký, Pernštejn Kvasňák 13°, Pernštejn Granát 13°

PRIMÁTOR a.s.: PRIMÁTOR Premium, PRIMÁTOR Dark, PRIMÁTOR 11 Lager, PRIMÁTOR Antonín, PRIMÁTOR 13 Polotmavé, PRIMÁTOR 16 Exkluziv, PRIMÁTOR 21 Imperial, PRIMÁTOR 24 Double, PRIMÁTOR Weizen, PRIMÁTOR Diamant, PRIMÁTOR Nealko, PRIMÁTOR India Pale Ale

Rodinný pivovar Berounský medvěd: Světlé 8° Cyklopivo, Tmavé 8° Cyklopivo, Světlé 8° se sníženým obsahem cukru (DIA pivo), Světlé 11° Zlatý kůň, Polotmavé 11° Medové, Tmavé 13° Berounský medvěd, Polotmavé 14° Klepáček, Světlé 15° Lord, Speciál tmavé 18° Grizlly, Bond pivo 11° světlé, Bond pivo 13° tmavé, Bond pivo 15° světlé, Bond pivo 18° tmavý speciál, Berounský Jubilejní Dobroděj 20°, František 10°, František 12°

Rodinný pivovar Bernard a.s.: všechny druhy

Asahi Brands Europe, a.s. (Plzeňský Prazdroj): všechny druhy neochucených piv, např. Gambrinus, Pilsner Urquell, Radegast, Velkopopovický Kozel, Master;
nealkoholická piva: Birell Limetka & Malina, Birell Pomelo & Grep, Birell Zázvor, Birell Polotmavý citron, Birell Botanicals Bezový květ s tymiánem a citrónem, Birell Botanicals s příchutí Zelený čaj s jasmínem a bergamonem;
ochucená piva: Gambrinus Řízný citron, Gambrinus Šťavnatý grep, Gambrinus Limetka & Bezinka, Kingswood Original, Kingswood Dry, Kingswood Rosé,
Kingswood Spiced Apple, Frisco Brusinka CIDER, Frisco Jablko & Citrón CIDER, Frisco Ananas & Lemon Grass CIDER, Frisco Lesní OvoceRodi CIDER

Sousedský pivovar Bašta: Táborská 49, Praha 4 - Nusle


Dá se tomu ještě říkat české pivo?

Nebo to znamná že ta ostatní piva jsou sračky vyrobené z "chmelových produktů", ve kterých může být cokoli?

374013

9.10.2019 19:52

nekrmte psychopaty

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 207.?.?.?

Má smysl se pořád dokola zabývat těmito deprivanty a sociopaty?
Čím víc pozornosti jim věnujeme, tím víc jím dáváme svojí energie.
To je vesmírný zákon. Čemu věnujeme pozornost, to krmíme svou energií. Bez ohledu na to, jestli jim věnujeme pozornost v pozitivním nebo negativním směru.
V obou případech nás vysávají. Proto každý sociopat touží po pozornosti. Aby z lidí mohl vysávat jejich energii.

Kdo věnuje svoji pozornost konstruktivním a pozitivním věcem, ten energii naopak čerpá.

Nehledě na to že na psychopaty a negativisticky myslící lidi se nabalují různé nehmotné temné entity které z nich vysávají energii a podněcují dotyčného k ještě větší negaci a k vysávání druhých lidí.

A to nejdůležitější na závěr. Vesmír nezná zápor. Jen ano. Když si tedy opakujete celý život "nechci být chudý, nechci být nemocný" tak hádejte, budete v životě bohatý a zdravý? Co myslíte?

374014

10.10.2019 9:52

RE: nekrmte psychopaty

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 374014

"Má smysl se pořád dokola zabývat těmito deprivanty a sociopaty?"

- deprivanty a sociopaty sa v demokratických voľbách dostali k moci, a ovládajú naše životy aj majetky. Takže po zvážení tohto faktu si odpovedajte na otázku.

374022

10.10.2019 11:09

RE: nekrmte psychopaty

cc 46.?.?.?

Reakce na 374022

Sociopaté se většinou ve společnosti moc vysoko nedostanou, problémem jsou psychopaté. A ti se vyskytují nejčastěji na místech ředitelů a manažerů, kteří nebyly demokraticky zvoleni a často jsou to i podnikatelé. Demokracie je jistě v krizi, ale minimálně v ohledu, který řešíte, je kapitalismus větší hrozbou než demokracie. Demokracii je třeba opravit, ale kapitalismus je neopravidtelný a musí být nahrazen.

374024

10.10.2019 21:54

RE: nekrmte psychopaty

Gój 46.?.?.?

Reakce na 374014

Nekrmte psychopaty je hloupost. Jsou v parlamentu, v politických aktivistických liberálních neziskovkách.
Raději vymýšlejte jak lepšolidi dostávat od moci. Vaší konstruktivní, pozitivní cestou.

374029

12.10.2019 1:24

Pokrok neni,vysledek je naprosta nula,pro lidstvo,vse se opakuje.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 203.?.?.?

Doba obcanske lenosti,plati lenochum myslet,co bude dal?
Sveho casu vznikla nova politicka strana nekontrolovana z pozadi,a, protoze to "smrdelo" vlastenectvim,obe ,sobe hrajici a navzajem spolupracujici zbyle strany pracovali na tom,aby, "nove prichoziho" znemoznili, k cemuz dopomahal i nas "demokraticky tisk."Pokud mate dite ve skole,tak,navsteva divadla , filmu,musi pro skolu schvalit rodice,co se stalo,ze najednou deti dostali volno,bez souhlasu rodicu,uvolnit deti ze skoly na protest k nove utvorene strane,co by spatne strane a zde propaganda operovala znamymi hesli o rassismu a jinemu,takze ,"demonstranti s vymytym mozkem se prali na schodisti s dost prekvapenou policii, jez celila vlne vyprovokaneho detskeho odporu ,coz ,opet vyuzil tisk,media.
Dnes ,na vlas podobneho se deje s detmi-protestujicimi,proti oteplovani planety a fanatici rvou, ze nam uz zbyva jen par mesicu a prijde pohroma a na ulici vznika nasilnyefekt,mezi protestujicimi detmi a mladezi a na druhe strane zatykajici policii,jakoby nemela nic jineho na praci. Ukaz v Australii,je kopii protestu i jinde ve svete,takze,tato "nemoc" je internacionalni,dava vzniknout novym hrdinum zitrka, hlavne,odvratit pozornost,co dela "vladnouci politicka strana",od vnitrnich problemu spatneho hospodarstvi. Kdysi,vzdy ve zpravach byla ukazka,jak daleko ma Australie ke splaceni vlastnich dluhu , dnes,uz se neco takoveho do zprav nedostane dluhu.
Jestlize obchod byl prodelecny,tak,zbankrotoval,to,vsak neplati u politiku,banky naopak maji dolarove zne,kdyz okradou sve zakazniky,pred zavrenyma dverma. Sfanatisovana mladez,jez ma prevzit budoucnost statu,nese plagaty,prevzit zezlo vlady,kdyz ,uz je jakoby pozde ,cokoliv zachranovat, mirovym pochodem a jednotlivymi protestanty uvazane k zabradli,na tycich uprostred mostu,naruseni provozu aut a uvazuje se prenest protest do letistnich budov, ala,Honkong priklad,jak se veci maji spravne vzit do ruky.
Tady zacina neco,co se nemusi politikum vyplatit,nebot toto zneuzivani mladych lidi bez znalosti problemu a poznani,co je pravda a co lez,vede k anarchismu,takze,historicky vzpomenme (1907) na Emmu Goldmanovou,jejiz milenec,anarchista, dosels pripravou na atentat proti presidentovi,jez byl, za to obesen,jez vedl protesty-nasilnosti vseho druhu, proste,jinou cestou se stejnym cilem,coz,prozivame dnes,kde lide nakonec svoji obcanskou svobodu, v ovzdusi nasili,vymeni za bezpecnost,jednu svetovou vladu,jako konecna stanice celych narodu.Anarchista prestava byt anarchistou,kdyz sam dosedne na vladni kreslo,spolecne s jinymi anarchisty,protestujici proti vsemu,Feminismus, homosexualove ,lesbien,ochrana zvirat,vyzkumi provadene se zviraty,znecistovani vody,prava deti,prava s predelanym pohlavim,rasismus,pravo na prava,nove zakony,prava, nove narozenych a tisice ostatnich prav jez rozdeli obcany od obcana,jen,elita ,zustane jednotnou elitou, jen na ochazejici obcanstvo je bez prav,uz jsou odepsany a mlada generace nema vztah ke starsim lidem, ani k vlastnim rodicum,prava skoly plati vic nez prava rodicu,nekde je tomu uplne naopak,ucitele se boji zalob...Automaticky kráceno

374036

14.10.2019 5:33

Jedine reseni je komunisticky lek,revoluce ruskeho vzoru.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 203.?.?.?

U koryta jsou stale jedni a tytiz,at,je rezim jakykoliv.
Narodil jsem se ve valce,Cechy a Morava protektorat,predvalecnou demokracii neznam,demokracii po valce,
jsem prozil jako kluk a sel jsem do uceni za komunismu, vojnu jsem prozil za Cepicky,potom Dubcek,s politikou lidske tvare, srpen 68 jsem prozil pred rozhlasem a za rok, stal proti samopamum milice u Jukmanova pomniku,zmena na Husakuv rezim a zmena na Sametovou,ale,to uz jsem byl venku.
Proc,to pisi,protoze jsem zjistil, ze je to jedna a ta sama hra,vzdy jde o majetek,dostat se k nemu s vytvorenim zakona, zakonodarci se prakticky nemeni.Ti co slouzili Hitlerovi byli pozdeji fanaticti komunisti a z komunistu jsou dnes demokrate,mnozi z nich neprisli o nic a at je zmena jakakoliv,vzdy preziji v pohode, navic byvaly komunisti si co novy obchodnici podali ruce s kapitalisty,proti kterym bojovali a kupodivu,kdyz jde o penize,tak si se zapadem naramne porozumeli,domaci lidi okradem dohromady s nasim novym partnerem a nebo uz jsou na zaslouzene vyssi penzi, dobre-vysoke platy, dobre ,vysoke penze.
Jak, by obycejny clovek mohl prezit po zkusenostech s byrokracii,kazdeho rezimu,Slansky byl odhalen jako velkoobchodnik,muj,tchan byl burzoust,protoze vlastnil nakladni auto na prepravu,dum po rodicich mu jeste vic pritizil, s vidinou Dubceka,se tchan dozvedel, ze nic nedostane zpet,protoze to daroval dobrovolne, mnozi za tu dobrovolnost poznali Jachymov a nebo kladenske doly,ocelarna a jine podniky na zkracovani lidskeho veku.
Jaka by byla mozna naprava?
Prakticky zadna,nebot zlodejna dedecku,prechazi na syna a dal na vnuka a postizenym lidem se rika ,zapomente, co se Vam stalo,mohlo to byt jeste horsi,prakticky se radujte,ze jste stastne prezili,zachranili jste si zivot,na majetek nekoukejte,ten vas je v dobrych rukou,jini se toho stesti nedozili.Muj znamy ma lek na tento zpusob zivota,znovu,udelat "ruskou"ocistnou revoluci, burzoustum ,jak, komunisti jmenovali ty co neco meli,vse jim sebrat komunistickym stylem,"nagajka u spanku", a zamezit,aby zase nepronikli do vlady,neudelat je spravcem sveho majetku,pod jakymkoliv rezimem. Takto komunistickou revoluci vylecit samotne byvale komunisty,co si nahrabali z cizeho.Marxistickou anarchii,obratit proti jejich pohrobkum a protoze jde dnes o globalizaci,tak udelat novy komunismus pod timto jmenem.

374065

Příspěvků: 29

09.10. 01:27 Sasin  Nihilizmus
09.10. 12:04 J_Pitralon  RE: Nihilizmus
09.10. 20:23 Sasin  RE: Nihilizmus
09.10. 23:21 Gój  RE: Nihilizmus
10.10. 09:36 J_Pitralon  RE: Nihilizmus
10.10. 18:52 Sasin  RE: Nihilizmus
11.10. 12:24 J_Pitralon  RE: Nihilizmus
09.10. 10:18 libertarian  Dnešok nie je typický NIHILIZMOM
09.10. 12:07 cc  RE: Dnešok nie je typický NIHILIZMOM
09.10. 12:27 WAZARI  RE: Dnešok nie je typický NIHILIZMOM
09.10. 23:25 Gój  RE: Dnešok nie je typický NIHILIZMOM
11.10. 07:55 Venny  RE: Dnešok nie je typický NIHILIZMOM
09.10. 11:09 svatoslav.butora  Svět lidí a svět hodnot
09.10. 12:57 cc  RE: Svět lidí a svět hodnot
09.10. 13:13 R.E.  RE: Svět lidí a svět hodnot
09.10. 12:15 Miroslava  Je třeba pochopit prostou pravdu....
09.10. 15:22  RE: Je třeba pochopit prostou pravdu....
09.10. 20:42 cc  RE: Je třeba pochopit prostou pravdu....
09.10. 15:44 Lovec idiotů  To je jen vaše prostá pravda...
09.10. 16:54 ping789  RE: Je třeba pochopit prostou pravdu....lidového přísloví
09.10. 14:11  Z internetu:
09.10. 17:37  Viděno trochu jinak
09.10. 18:11  October fest
09.10. 19:52  nekrmte psychopaty
10.10. 09:52 libertarian  RE: nekrmte psychopaty
10.10. 11:09 cc  RE: nekrmte psychopaty
10.10. 21:54 Gój  RE: nekrmte psychopaty
12.10. 01:24  Pokrok neni,vysledek je naprosta nula,pro lidstvo,vse se opakuje.
14.10. 05:33  Jedine reseni je komunisticky lek,revoluce ruskeho vzoru.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

30

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 40 čtenářů částkou 10 502 korun, což je 30 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Měnové kurzy

USD
21,05 Kč
Euro
25,51 Kč
Libra
29,70 Kč
Kanadský dolar
17,35 Kč
Australský dolar
16,39 Kč
Švýcarský frank
23,24 Kč
100 japonských jenů
19,34 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,34 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 465,93 Kč
1 unce stříbra
575,12 Kč
Bitcoin
1 218 273,45 Kč

Poslední aktualizace: 12.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 191