Diskuze k článku

Overtonovo okno: Když příklad dojde naplnění

Příspěvků 26

10.9.2019 7:37

Český překlad videa ze Švédska...

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

Ví někdo o přeloženém (titulky) videu "vědce" Magnuse Söderlunda? Díky.

373566

10.9.2019 9:33

Toto je o zvrhlosti zvané liberální společnost

Šifrin 37.?.?.?

A o tom, že existovala společnost úplně jiná - tradiční, nebo pospolná společnost, viz pospolne.cz a kniha Bůh synergie. A jak došlo ke zrodu zrůdy.

373568

10.9.2019 9:49

Super článek...

siky 181.?.?.?

V praxi se to využívá i k prosazení komunismu a k likvidaci lidských práv. Např. popotahovat někoho kvůli názoru je absurdní a po roce 1990 by to bylo téměř nemyslitelné. Dnes se okatě porušuje ústava a kopíruje se čínský model.

Pojídání masa je také aktuální téma, např. korporace typu Coca-Cola, hamburgerové společnosti, dokonce i restaurace či mlékárny, provádějí ve vybraných dnech satanské rituály a mixují lidské maso do svých produktů. Konzumenta můžou tímto donutit pojídat lidské maso až několikrát do roka, bez jeho vědomí. http://satya888.sweb.cz/satan/

A dále, ono letecké neštěstí taky nebyla náhoda, na seznamu je i JFK jr. kvůlu přípravě kandidatury na presidenta a Larry McDonald, po svém tvrzení o konspiračních teoriích - dnes potvrzeno!
https://www.nndb.com/lists/332/000069125/

A v neposlední řadě Putin - dříve byl 'zlý' kvůli zabrání ruského Krymu a dnes je 'hodný' a skrytě oznamuje konec svobodné společnosti... to je to, co od začátku chtějí!

373569

10.9.2019 11:00

Takový mladý člověk....

Vnější pozorovatel 185.?.?.?

Přišlo mi pozoruhodné, že autor popsané teorie zemřel v takovém mladém věku, jenom 43 let. Tak jsem si zadal do vyhledávače jméno autora teorie s anglickým slovem úmrtí... A hle nikoliv nepřekvapivě, ... odešel z našeho světa v plném rozpuku sil, uprostřed svého díla, náhle a překvapivě ...
při letecké nehodě... [mrknutí jedním okem]
Stejně jako mnozí jiní před ním... Od Tomáš Bati, Lawrence Steihardta, přes JFK jr., po - naposledy kompletní rodinu jednoho ze zakladatelů Slovenské parlamentní a vládní strany tento, nebo minulý rok....

Jak nečekané...

Think Tank Leader Dies In Plane Crash...
https://www.mackinac.org/5947

373570

10.9.2019 11:17

"Jak technologii zničit"

libertarian 31.?.?.?

Ako zničiť technologii „Overtonova okna“ , to je správna otázka. Ale autor odpoveď na otázku nenapísal. Ja vidím odpoveď skrytú v pochopení podmienok, ktoré vyžaduje technologia „Overtonova okna“ , aby fungovala.

Vyžaduje :
1. ľudskú hlúposť. Bez ľudskej hlúposti sa človek - rozumný - nedá presvedčiť tou metódou čiastočných krokov.

2. Vyžaduje demokraciu. V slobodnej (nie demokratickej) spoločnosti nemôže víťazná skupina debilných ovčanov vnucovať ostatným žiadne ZLO. V slobodnej (nie demokratickej) spoločnosti si KAŽDÝ človek žije život podľa svojich predstváv, a NESMIE , nemá možnosť , vnucovať ZLO iným ľuďom. V demokracii - ak gauneri zvíťazia vo voľbách - môžu vnucovať ČOKOĽVEK. Využijú k tomu silu štátnej moci.

---------------------
V dnešnej dobe ľudská hlúposť ovláda väčšinu, a stále sa rozširuje. A demokracia , umožňujúca šírenie ZLA pomocou sily štátu - víťazí. Máme smolu - vďaka svojej hlúposti.

373571

10.9.2019 12:15

RE: Okno Overtona se posouvá a bude posouvat dále...

Miroslava 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 373571

Nesmíme zapomínat, že prakticky všichni lidé podléhají sugesci. Na tomto lidském rysu se vlastně drží reklama. Plus kapitalismus, který umožňuje amorálním lidem dělat kolosální zisky na exploataci lidských neřestí. Počítačové hry, v nichž žádná vražda nevyzývá SOUCIT, ale naopak RADOST z počtu zamordovaných. Pornografie představuje polovinu internetového trafficu, primitivní video obsah (skandály, humor níže pasu, katastrofy, ...), to je hlavní, co lidé vstřebávají na internet. Výsledkem toho je všeobecný mravní úpadek a nárůst počtu lidských zrůd ve společnosti. Jakmile bude těchto mrzkých jedinců 5-10%, ve společnosti nastane taková atmosféra obav a chaosu, že všichni budou žíznit po tvrdé ruce, jež navede pořádek. Tvrdá ruka tyrana nevyhnutelně přijde a navede pořádek.

Je možné zavřít okno Overtona? Jistě a je to nutné, alespoň kvůli nastupující tyranii. Jenže, aby to bylo možné, stačí jen vvést čtvrtou MRAVNÍ větev moci, jejíž hlavním úkolem bude omezování všeho, co vadí na cestě mravního povznesení společnosti. Nic složitého v takovém zdokonalování demokracie není. Avšak je to nereálné, protože lidstvo řídí elita, jež sestává z mravně šílených jedinců. Nenajde-li lidstvo v sobě síly přelomit situaci od mravního úpadku k mravnímu povznesení, okno Overtona se bude posouvat dále až k přeměně na LIDSKÝ DOBYTEK. Bohužel.

373572

10.9.2019 13:05

RE: Okno Overtona se posouvá a bude posouvat dále...

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 373572

- NIE.
Vnucovať ľuďom "mravný" život je NÁSILIE. Každý človek má iné predstavy o mravnosti. Jediná skutočná MRAVNOSŤ je : NEKONAŤ ZLO iným ľuďom.

A platia moje slová :
Násilie vyžaduje demokraciu. V slobodnej (nie demokratickej) spoločnosti nemôže víťazná skupina debilných ovčanov vnucovať ostatným žiadne ZLO. V slobodnej (nie demokratickej) spoločnosti si KAŽDÝ človek žije život podľa svojich predstváv, a NESMIE , nemá možnosť , vnucovať ZLO iným ľuďom. V demokracii - ak gauneri zvíťazia vo voľbách - môžu vnucovať ČOKOĽVEK. Využijú k tomu silu štátnej moci.
-------------------------------------

"protože lidstvo řídí elita, jež sestává z mravně šílených jedinců. "
- NIE. Ľudstvo riadia gauneri, ktorých si SLOBODNE volia debilní ovčania. V demokracii každé násilie a zlo pochádza od voličov víťaznej strany. Je obrovsky pohodlné (a nepravdivé) váľať vinu na "tých hore" - ak sme "tých hore" zvolili my. Ak sme im dali MOC do rúk vo voľbách.

373574

10.9.2019 17:18

RE: Okno Overtona se posouvá a bude posouvat dále...

Efs 85.?.?.?

Reakce na 373574

> Jediná skutočná MRAVNOSŤ je : NEKONAŤ ZLO iným ľuďom

Toto heslo je dva tisíce let pozadu a souvisí s desaterem božích "zakázání". My už jsme se však od té doby měli naučit milovat svého bližního a činit to, co bychom chtěli, aby jiní činili nám. Místo toho však, abychom pokročili o tu úroveň výše, docela jsme zaspali dobu. A vrací se nám, že jsme se to nenaučili.

373578

10.9.2019 15:09

RE: Okno Overtona se posouvá a bude posouvat dále...

Erwin 194.?.?.?

Reakce na 373572

Zdá se, že také žijete v zajetí myšlenky, že je buď demokracie nebo totalita (tyranie). Že demokracie je boj dobra ze zlem a podobné žvásty. Za 30 let života v tomto režimu lze nepochybně vypozorovat, že žití se zde postupně zhoršuje. Demokracie se tak odhaluje a ukazuje svou pravou tvář.
Jak chcete zavést morálku v režimu, který je ze své podstaty proti přirozené lidské morálce. Odpovídáte si sama - nelze.
Proto je nezbytné nahradit demokracii něčím lepším. Ovšem pokud je člověk neochvějně přesvědčen, že existuje buď demokracie nebo totalita, sám se vylučuje z možnosti posunout se dále. Kritický člověk zcela přirozeně mluví o reformách a navrhuje rozumná řešení pro tu či onu oblast společnosti. Nemá však v tomto zamotaném světe možnost je prosadit. Ten, který se odváží kritizovat nemorální a zločineckou podstatu režimu, dostává logické a předvídatelné nálepky. Volat po morálce - to už ovšem není demokracie, ale touha po normální lidské společnosti.

373575

10.9.2019 15:31

RE: Okno Overtona se posouvá a bude posouvat dále...

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 373575

ano.
Demokracia je forma totality, v ktorej totalita jednotlivého vládcu je nahradená totalitou demokratickej volebnej väčšiny, víťaza, ktorí vládne z vôle voličov a z ich poverením.
Demokracia síce MôŽE byť aj slobodná, ale to by voličmi museli byť anjeli.
Reálni voliči si zvolia gaunera, ktorý "iným berie - zdaňuje - a mne dáva. "
.

373576

10.9.2019 20:06

RE: Okno Overtona se posouvá a bude posouvat dále...

Miroslava 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 373575

Demokracie, to jest vláda lidu, NIKDY NEBYLA A NENÍ. To, co západní svět označuje demokracií a vnucuje celému světu - někdy humanitárním bombardováním - není vůbec demokracie, ale hezký obal, za nímž se maskuje MOC VELKÉHO KAPITÁLU. Do 60. let minulého století se tato "demokracie" ještě jakž takž rozvíjela, ale potom nastal zlom a západní svět s narůstajícím tempem začal mravně degradovat. V amorální společnosti, v níž jsou legalizovány lidské neřesti, zvrácenosti a vraždy z principu nemůže odvádět kvalitní práci. Právě proto dnes Západ prohrává konkurenci. Upadá prakticky ve všech oblastech ekonomického i společenského života. Proto ještě jednou zdůrazním, że pokud lidstvo nezastaví mravní úpadek, nevstane na cestu mravního povznesení, v popředí ho očekává nejstrašnější tyranie, jakou dosud nemělo za celou lidskou historii. Přitom tyrana budou lidé vítat s aplausem jako ve své dobê Němci vítali Hitlera. Příčina spočívá v tom, že amorální sytém bez přestání chrlí miliony a miliony lidských zrůd. Když jich bude kritické množství (podle vědeckých odhadů 5-10%), žádná demokratická policie si s nimi už neporadí. Chaos začne narůstať a sami lidé zatouží po tvrdé ruce, která navede alespoň elementární pořádek.

373581

11.9.2019 22:56

RE: Okno Overtona se posouvá a bude posouvat dále...

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 373572

Lidstvo tu sílu změnit se v sobě nenajde. Bible predikuje pro čas konce takový stav lidstva, že tomu nikdo neuvěří.
2. Timoteovi 3
,,Věz však, že v posledních dnech+ tu budou kritické časy, s nimiž bude těžké se vyrovnat.+ 2 Lidé totiž budou milovat sami sebe, budou milovat peníze, budou sebejistí, domýšliví, rouhači, neposlušní rodičů,+ nevděční, nevěrní,+ 3 bez přirozené náklonnosti,+ nepřístupní jakékoli dohodě,+ pomlouvači,+ bez sebeovládání, suroví,+ bez lásky k dobru,+ 4 zrádci,+ svéhlaví, nadutí [pýchou],+ [budou] spíše milovat rozkoše než milovat Boha,+ 5 [ti,] kdo mají způsob zbožné oddanosti,+ ale vůči její síle se prokazují [jako] falešní;+ a od těch se odvracej,,.

Protože je svět lidí v moci ničemného satana, věci ve světě se řítí do pekel, přesně jak to vyhovuje odpůrci Boha.
Nic nepomůže, že apoštol Pavel varoval, že jako to bylo za dnů Noema, za dnů Sodomy a Gomory, takové to bude i v ZÁVĚRU SYSTÉMU VĚCÍ, nikdo si toho nevšímá.
Lidé jsou užaslí z toho, co za prasárny se ve světě děje, ale neznají merito věci, kterou predikovali proroci tisíce let předem. Spíše se tomu vysmívají a ťukají si na čelo.
A zatím co se dnem za dnem přibližuje Boží zásah, jsme varováni.
Efezanům 6:11–17
Bible – Překlad nového světa

11 Oblečte si úplnou výzbroj+ od Boha, abyste se dokázali postavit Ďáblovým nástrahám,
12 protože nebojujeme+ proti krvi a tělu, ale proti vládám, proti mocem, proti vládcům tohoto temného světa, proti zlým duchovním silám+ v nebeských místech.

13 Proto na sebe vezměte úplnou výzbroj od Boha,+ abyste se ve zlém dni dokázali postavit na odpor, a až všechno vykonáte, pevně stát.

14 Stůjte proto pevně: Buďte přepásáni opaskem pravdy,+ mějte na sobě pancíř správného jednání+ 15 a nohy mějte obuté připraveností oznamovat dobrou zprávu o pokoji.+ 16 Kromě toho všeho uchopte velký štít víry,+ kterým budete moct uhasit všechny ohnivé šípy toho zlého.+ 17 Vezměte si také přilbu záchrany+ a meč ducha, tedy Boží slovo,+
*,, proti zlým duchovním silám+ v nebeských místech.,,
Satan i s démony byli svrženi z nebes v minulém století podle popisu v knize Zjevení Jana. Nyní tedy jsou v blízskosti země a proto po jejich svržení lidé zažívají těžkosti. Viz:
Kniha Zjevení poukazuje na to, jaké dva odlišné výsledky mělo vytvoření Božího Království v nebi. První se týká samotného nebe, druhý se týká země. Ve Zjevení 12:7–9, 12 je řečeno: „V nebi vypukla válka: Michael a jeho andělé vedli bitvu s drakem a drak a jeho andělé vedli bitvu, ale nezískal převahu ani již pro ně nebylo nalezeno místo v nebi. Velký drak byl proto svržen, ten prahad, který je nazýván Ďábel a Satan, jenž zavádí na scestí celou obydlenou zemi; byl svržen na zem a jeho andělé byli svrženi s ním. Proto se radujte, nebesa a vy, kdo v nich přebýváte! Běda zemi a ...Automaticky kráceno

373597

11.9.2019 22:57

RE: Okno Overtona se posouvá a bude posouvat dále...

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 373597

a moři, protože k vám sestoupil Ďábel a má velký hněv, neboť ví, že má krátké časové období.“

373598

11.9.2019 11:17

RE:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 147.?.?.?

Reakce na 373571

lidská hloupost nestačí, ještě je potřeba armáda ignorantů, z nich řada může být i velmi inteligentní

373588

11.9.2019 23:53

RE:

Miroslava 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 373588

Ano, je to tristní, ale zatím není vidět žádná vlivná společenské síla, která by si stanovila za cíl mravní povznesení národa. Dokonce i křesťanské církve s mlčenlivostí sledují mravní úpadek - gay parády, legalizaci drog, prostituce, eutanázie, ve veřejném prostoru dominování skandálů, násilí, humoru níže pasu, primitivizaci a debilizaci literatury, kinematografie, divadla, architektury, všech sfér umění....

373599

11.9.2019 15:10

RE:

zbyrih 109.?.?.?

Reakce na 373571

Nejsnáze se „okno“ popsané Overtonem posunuje v tolerantní společnosti. Tedy ve společnosti, která nemá žádné ideály a v důsledku toho jasné rozdělení dobra a zla.

Čili nejtěžší je to prosadit ve společnosti která lpí na hodnotách a má ideály.
Toť odpověď.

373593

10.9.2019 12:45

A otevírat okno takovým zlům je alternativa, zvědavost?

Sasin 178.?.?.?

A otevírat okno takovým zlům je alternativa, zvědavost?

Za pomoci předsedajícího západu nám kradou podíly na naší neprodejné půdě, naše podíly na rozpočtu a naše nezadatelná práva rozhodovat svým rovným podílovým dílem o naší budoucnosti a tomu máme otevírat okna dokořán a divit se, že nám ty jejich rady, danajské a vědomosti křivácké lámou vaz? Těm jejich zvráceným naukám a sebraným spisům o tom jak hlupák ještě k větší bídě přišel máme věnovat čas, který zbývá do rozpadu jejich šmejdských učení máme říkat dobrá investice nebo to ořechové o co se můžeme opírat než se z těch oken naučíme skákat spořádaně, zásluhově? Nenní na čase se z toho už vzpamatovat?

373573

10.9.2019 17:16

Svět šílí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

A víte proč ? Protože doslova šílí dosud nedotknutelné "elity" Západu,které ze zákulisí vždy rozhodovaly o všem podstatném, a to z toho, že se jim sen o nastolení jejich globální diktatury rychle rozplývá jako pára nad hrncem. Proto ten ekologií zaštítěný terorismus dominuje vysílání TV,propagace genderové rovnosti, propagace LGBT, masový import na jejich rozkaz vybombardovaných a vykradených zoufalců i nejhorších zločinců z IS do relativně klidné a dosud blahobytné Evropy, mediální štvanice na nepohodlné a vzpurné, záhadami opředená úmrtí jejich oponentů a kritiků, propagace kultury, která je vše jiné než skutečnou kulturou, inkluze, úpadek školství, volatilita akcií a cen komodit atd. A to ještě "elity" neví, co se chystá. Tisíce žalob na dosud nedotknutelné příslušníky "elit" za dlouhodobé a soustavné vyvolání válek, genocid, krizí, státních převratů, atentátů, pedofilii, uctívání a provozování satanských rituálů atd. Tentokrát budou žaloby adresované nikoliv jejich soudům a tribunálům,jako je ten haagský, nýbrž nově vzniklému soudu, kteří vytvoří nejlepší právníci těch zemí, kde "elity", celá desetiletí kradly, vyvolávaly války, finanční a ekonomické krize, náboženské a etnické konflikty, daly zabíjet nepohodlné atd. A těch zemí je opravdu moc. Opravdu bych nechtěl být v kůži "elit".

373577

11.9.2019 8:17

RE: Svět šílí

kolokol 93.?.?.?

Reakce na 373577

Šílenství světa popisujete dobře, ale zajímalo by mě blíž co se to chystá na ty "elity". A hlavně by mě zajímalo, kdo to chystá. Kdo má v tomto šíleném světě moc vypořádat se s mocnými? Prostě mi to přijde jako neralistický scénář...

373586

11.9.2019 16:32

RE: Svět šílí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 373586

Rád Vám odpovím, i když zřejmě nevěříte, že by někdo mohl "elity" Západu a vlastně celého světa sesadit z trůnů či dokonce poslat k soudu.Jsou to ti, kteří už nyní mají obrovskou moc a současně plné zuby západního, především pak amerického diktátu, vydírání, jejich "humanitárního" bombardování, pokrytectví, intrik, lží , gigantických ekonomických a finančních loupeží pod falešnou vlajkou šíření demokracie, svobody a lidských práv, falešných ratingů,soustavného vyvolávání státních převratů a "barevných" revolucí atd. Možná se budete divit, ale jejich už opravdu hodně a jejich počet i moc stále a velmi rychle roste.

373595

11.9.2019 14:00

=RE: Svět šílí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 373577

Takový pan Musk se svými raketami, satelity a elektromobily, to je dobrá ekonomická i principiální bomba, která jistě předčí jaderné bombardování lidstva, jen ho správně zaměřit na vhodný cíl. Aby mohl blázen nebo zločinec nejlépe škodit, je nutné mu poskytnout vzděláním znalosti a rozhled, a nechat ho se zmocnit nějaké vrcholové funkce, kde může o všem rozhodovat a škodit tak kvalifikovaně seshora. Největší groteska je, že spoustu jeho nákladů kromě dohola okradeného obyvatelstva zeměkoule ochotně zaplatí i parta solventních v podstatě nevzdělaných zbohatlíků, která se dle výše konta stále více a dotěrněji považuje za jakousi "elitu". Není to nic nového, v čechách již před stoletími šílený Rudolf druhý najímal podvodníky nebo šílence na výrobu zlata, a respektoval i horentní výdaje, končící bankrotem. Je otázka, kdo si co na takovém šílenci nebo idiotovi vezme, až jednou nenadále natáhne bačkory, a další století nám budou z oblohy padat na hlavy v optimálním případě jen jeho choromyslné a superdrahé výtvory, které za pár let nenávratně zastatrají..

[velký smích]

373592

10.9.2019 18:30

Z úplně jiného sudu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Neuvěřitelně mě irituje, když vidím a slyším, jak dochází k nesprávnému používání pojmů v médiích.Buď z hlouposti nebo (častěji) proto, aby se jidáši zavděčili svým chlobodárcům a získali od nich nějaký ten jidášský groš. Proto připomínám všem myslícím a vzdělaným, kteří ještě svědomí nepovažují za balast :
1. EU opravdu není socialistický projekt neomarxistů. EU, podobně jako Izrael, vytvořili po 2. světové válce Rothschildové, Warburkové, Lazardi ad, pro něž je pouhé slovo socialismus noční můra, protože jim velice krátí zisky a tím i ubírá moc. Na lidech, kterými "elity" jen opovrhují, jim naprosto nezáleží, jde jim pouze o sebe a o vlastní profit.
2.Vše, k čemu v současnosti dochází, není vítězství demokracie, svobody a lidských a práv, jak je médii na pokyn jejich řídících a veskrze zločineckých "elit" soustavně prezentováno, nýbrž úmyslnou aplikací teorie chaosu a hesla rozděl a panuj, které se "elitám" vždy hodně vyplatilo a osvědčilo. Dosud ano.
3.Podezírat "elity" z propagace a podpory socialismu je stejná naivita a hloupost jako udělat z notorického zloděje ochranku svého majetku. Daleko blíže měly "elity" , a to vždy, k fašismu, nacismu, rasismu.
4.Všichni hovoří o Sorosovi jako o donátorovi všech možných státních převratů, "barevných " revolucí atd. Pokud by senilní geront Soros všechno výše zmíněné financoval sám, dávno by již byl bezdomovcem žijícím pod mostem či v lepenkové krabici v nějakém parčíku. Financují to soustavně jeho páníčkové, tj. Rothschildové ad.
5.Komunismus byl jen idea. Mnoho z toho, co se psalo o komunismu bylo, a to právem a s ohledem na dominantní lidské vlastnosti, naprosto k smíchu. To, co ale komunisté napsali o kapitalismu a imperialismu, je téměř beze zbytku pravda. Dnes a denně se o tom můžeme přesvědčovat na vlastní kůži.

373579

10.9.2019 22:40

Kabbalizmus, satanizmus a kanibalizmus

pozorovateľ 109.?.?.?

Preberám z diskusie na aeronete
- - -

Kanibalizmus je významnou súčasťou satanistickej kultúry a taktiež sa vyskytoval ako súčasť židovských kabbalistických praktík.

V rámci množstva židovských náboženských rituálov sa vyskytuje konzumovanie krvi kresťanských detí, hlavne chlapcov. Primiešava sa do koláčov konzumovaných pri sviatkoch Pesah (Veľká noc) a Purim (oslava masového vraždenia Peržanov z iniciatívy židovky Ester). Kresťanská krv sa pridáva do vína počas židovskej obriezky, používali ju na zastavovanie krvácania, ako liek proti menštruačným a pôrodným bolestiam židoviek, ako rituál vernosti pri svadbách a ako rituál prenášania židovských hriechov na zástupnú obeť pred smrťou:

http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=system/file... (str. 59-61 ) Najstručnejšia kniha k téme (60 strán textu), vhodná ako úvod pre začiatočníkov.

Získavanie krvi realizovali židovské komunity formou únosov malých detí, ktoré boli následne dobodané dlhými ihlami a nechávané vykrvácať, inokedy boli obete podrezané na hrdle košeráckym nožom a scedené z krvi.

Detailná kniha k téme: http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/li... (270 strán textu)

Ešte význammejší je prvok kanibalizmu v sektách satanistov, ktorí minimálne čiastočne vychádzajú z praktík židovskej kabbaly, ale dotiahli brutalitu a okultizmus praktík na ešte vyšší level.

V rámci satanistických obradov je bežná prax pitie krvi zabitých utýraných obetí (krv obsahuje vysoké dávky endorfínov, takže má na konzumentov narkoticko opojný účinok)

Ďalej je bežná prax rituálneho konzumovania srdca zabitej obete, konzumácia potrateného dieťaťa, konzumácia placenty alebo konzumácia tela rituálne zabitého malého dieťaťa. Častokrát je matka donútená zjesť časti tela vlastného dieťaťa.

zdroje:

Šokujúca výpoveď 15 ročného dievčaťa čo prežilo zajatie Satanistov (len pre silné povahy)
https://www.youtube.com/watch?v=gnot0oTb9VU

Pekelný život – Boj obětí – rituální zneužívání dětí v Německu
http://www.nwoo.org/2016/05/06/pekelny-zivot-boj-o...

Svedectvo obrátenia satanistu: Robil som satanistické rituály na potratových klinikách, dnes som katolík
https://jezismaria1.webnode.sk/svedectvo-obratenia...

Všetky tri linky sa venujú predovšetkým témam týrania a znásilňovania detí satanistami, resp. témam potratov, ale v každom jednom linku sa vyskytujú aj krátke zmienky o satanistickom kanibalizme.

Okrem toho existujú rôzne ďalšie škandály. Link neviem v rýchlosti nájsť, ale spoločnosť Coca Cola bola obvinená, že používala do svojich nápojov dochucovadlo, vyrobené z tiel potratených detí. Malo fungovať ako stimulant chuti. Samozrejme že o tom konzumentov “zabudli” informovať. Keď zač...Automaticky kráceno

373582

10.9.2019 22:41

pokračovanie

pozorovateľ 109.?.?.?

Reakce na 373582

Keď začali podozrenia prenikať na verejnosť, Coca Cola bleskovo používanie prísady ukončila.

Ďalej existujú škandály v súvislosti s potratovými klinikami, kedy kliniky predávajú záujemcom orgány potratených detí: hlavne srdce a pečeň (játra). Nákupné ceny sú vysoké, približne 600 dolárov za kus, pričom oficiálny účel je na výskum a transplantácie pre choré deti. Kupcovia sú však zásadne anonymní.

zdroj: https://aeronet.cz/news/svedsky-profesor-behaviora...

- - -

A z hlavného článku na aeronete dodám ešte toto:

"...budete překvapeni, jak se procesy urychlují a nejednou všechno začíná zapadat do sebe jako součást zvráceného kanibalistického plánu proti Kristu, neboť ten, kdo pozře lidské maso, propadá ďáblu a je odsouzen mu sloužit. Přesně o to přitom jde v kabalistických rituálech a při uctívání Satana během černých mší, kterých se účastí nejvyšší politici a představitelé bank, korporací a nadnárodních skupin, během kterých se zasvěcují do služby Baalovi, velvyslanci Satana na Zemi, protipólu Ježíše Krista, který by vyslancem Boha na Zemi v lidské formě."

zdroj: https://aeronet.cz/news/svedsky-profesor-behaviora...

373583

11.9.2019 5:43

Z celeho sveta ,jen Putin jde ochranit stat pred zlosyny sveta

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 203.?.?.?

Co, mozna ctenarum Zvedavce uteklo v te zaplave informaci a falesnych zprav.
Poprve v historii, od konce druhe svetove valky, se, politik, premier, Ruska, vyzval narod , aby branil
svou historii, sve narodni zvyky,tradice, sve nabozenstvi, meli rodiny a mlade divky, aby uchovali sve pannenstvi
, co by dar svym manzelum,jinymi slovy,vyjadril se k moralce naroda,aby nepodlehl stat-narod, zapadnimu zpusobu zivota
, aby rusky narod nezkoncil, .tak,jak dnes konci Evropa, ktera nema dostatek deti v rodine, ktera ma manzelstvi bez deti
a timto se osparvedlnuje priliv muslimskych emigrantu, jez znici krestansky svet.
Mozna , ze se ctenar divi, ale, muslimove se nijak netaji s plany prevzit Evropu,co by muslimsky stat. Demonstrace muslimu v ulicich jeste krestanskych mest nesou plagat, za deset roku z Vas nadelame otroky a nikdo z politiku "ani nepipne"mozna , ze si mysli , ze muslimske vlade budou mit stale svoji zidli.
Druhym ukazatelem je nase vsude bujici feministicke hnuti, jez ma zaklady v Emme Goldmanove, jez v roce 1907 rekla ,ze feminismus znici krestanske rodiny a vysledek dnes, nikdo z rad feministek si nestezuje za znasilneni desetiletych devcat muslimama. Znovu, politici se svym pravnim radem vic nici krestany, nez muslimove, kostel, verici vseho druhu, ani neprotestuji, kostel-vira ma sve problemi s homosexualy a je druhou bitevni zradou nad krestanstvem.
Takze, v ideologii Ruska je zachovat se, nenechat se propagandou a svetovym vylhanym tiskem znicit,zapojit obcana s jeho vnitrnim pocitem k domovu a statu v jednom siku s politiky proti neviditelne sabotazi lidskych hodnot, jez zdedili po svych predcich a ted je otazka, co dnesni svet zapadniho stilu da nove generaci, valky s korumplovanymi politiky a s armadou nezotpovednych byrokratu. Putin bude za to nenavidenejsi politik sveta, nebot se osobne vzeprel Holywoodskemu systemu zivota, jez je v Rusku, zavrzen a to bude v ocich zapadu neodpustitelny hrich, primo zlocinem. Pozoruhodny ukaz je, ze, vlada Ruska, jde spolecne s pravoslavnym nabozenstvim za moralni hodnoty, jez , zapadni svet znicil.

373584

11.9.2019 10:37

RE: Z celeho sveta ,jen Putin jde ochranit stat pred zlosyny sveta

Miroslava 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 373584

Právě že se nevzepřel "hollywoodskému stylu života" a Hollywoodu, ten má v Rusku stále zelenou, což je velká škoda. Z jedné strany návrat k pravoslavné víře, k tradicím a z druhé strany produkce Hollywoodu, a to je ohromná síla, která zahlušuje, ba přímo hubí poryvy duše k Vyššímu.

373587

Příspěvků: 26

10.09. 07:37 ObcaneCR.cz  Český překlad videa ze Švédska...
10.09. 09:33 Šifrin  Toto je o zvrhlosti zvané liberální společnost
10.09. 09:49 siky  Super článek...
10.09. 11:00 Vnější pozorovatel  Takový mladý člověk....
10.09. 11:17 libertarian  "Jak technologii zničit"
10.09. 12:15 Miroslava  RE: Okno Overtona se posouvá a bude posouvat dále...
10.09. 13:05 libertarian  RE: Okno Overtona se posouvá a bude posouvat dále...
10.09. 17:18 Efs  RE: Okno Overtona se posouvá a bude posouvat dále...
10.09. 15:09 Erwin  RE: Okno Overtona se posouvá a bude posouvat dále...
10.09. 15:31 libertarian  RE: Okno Overtona se posouvá a bude posouvat dále...
10.09. 20:06 Miroslava  RE: Okno Overtona se posouvá a bude posouvat dále...
11.09. 22:56 Jarda z Brna  RE: Okno Overtona se posouvá a bude posouvat dále...
11.09. 22:57 Jarda z Brna  RE: Okno Overtona se posouvá a bude posouvat dále...
11.09. 11:17  RE:
11.09. 23:53 Miroslava  RE:
11.09. 15:10 zbyrih  RE:
10.09. 12:45 Sasin  A otevírat okno takovým zlům je alternativa, zvědavost?
10.09. 17:16  Svět šílí
11.09. 08:17 kolokol  RE: Svět šílí
11.09. 16:32  RE: Svět šílí
11.09. 14:00  =RE: Svět šílí
10.09. 18:30  Z úplně jiného sudu
10.09. 22:40 pozorovateľ  Kabbalizmus, satanizmus a kanibalizmus
10.09. 22:41 pozorovateľ  pokračovanie
11.09. 05:43  Z celeho sveta ,jen Putin jde ochranit stat pred zlosyny sveta
11.09. 10:37 Miroslava  RE: Z celeho sveta ,jen Putin jde ochranit stat pred zlosyny sveta

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

33

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 47 čtenářů částkou 11 385 korun, což je 33 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 0

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,20 Kč
Euro
25,60 Kč
Libra
29,80 Kč
Kanadský dolar
17,49 Kč
Australský dolar
16,37 Kč
Švýcarský frank
23,32 Kč
100 japonských jenů
19,32 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,16 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,41 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 524,66 Kč
1 unce stříbra
573,14 Kč
Bitcoin
1 059 740,56 Kč

Poslední aktualizace: 13.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 882