Diskuze k článku

Další varování před účinky sítě 5G

Příspěvků 10

9.8.2019 10:59

Americká armáda/vláda už v roku 1976 vedela, že rádiofrekvenčné žiarenie je zdraviu škodlivé

pozorovateľ 109.?.?.?

DEFENSE INTELIGENCE AGENCY: BIOLOGICAL EFFECTS OF ELECTROMAGNETIC RADIATION (RADIOWAVES AND MICROWAVES) EURASIAN COMMUNIST COUNTRIES (1976)
https://www.orsaa.org/uploads/6/7/7/9/67791943/__u...

Jedná sa o sumarizáciu zistení o zdravotných dôsledkoch mikrovlnných zdrojov (zrejme hlavne vojenské radary) na zdravie ľudí. Štúdia často cituje výsledky sovietskych výskumov v tejto oblasti. Napríklad tam bolo na jednom mieste spomenuté, že komunistické východoeurópske krajiny nastavili veľmi prísne normy ohľadom dávok, ktorým môžu byť ľudia (civilisti) vystavení.

Jedná sa o dokument, ktorý nikdy nebol v režime utajenia a popisuje výlučne zdravotné dôsledky, bez akéhokoľvek napojenia na vývoj mikrovlnných zbraní.

Napriek tomu jeho šírenie bolo prísne limitované počtom vyhotovených kópií.

Obsah dokumentu:

II. Biologické účinky rádiovĺn a mikrovĺn (dokopy cca 12 strán)

1. Krv

2. Kardiovaskulárny systém

3. Bunky

4. Centrálny nervový systém

5. Tráviaci systém

6. Hormonálny systém (Glands)

7. Metabolizmus

8. Reprodukčný systém

9. Zrakový systém

10. Vnútorné vnímanie zvukov

III., IV., V.

Rôzne poznámky, postrehy, metodológie, bezpečnostné limity

Porovnávanie výsledkov amerických a sovietskych výskumov v oblasti.

.

Bez ohľadu na detaily a informačné medzery v daných štúdiach je zreteľné, že americká armáda už v 1970ych rokoch mala k dispozícii dostatok informácií o nebezpečnosti účinkov mikrovlnného žiarenia na zdravie ľudí.

Napriek tomu ani armáda ani americká vláda nerobí nič proti masívnemu nasadzovaniu mobilných vysielacích zariadení v civilnom sektore a dokonca sa pred verejnosťou snažia tieto zdravotné hrozby popierať a banalizovať.

.

Poznámky k čitateľnosti

Text je kompaktný, stručný, dobre čitateľný.

Dôležité pasáže z dokumentu sú zvýraznené červenými rámikmi.

.

Iné poznámky

Nie je nutné štúdiu čítať podrobne. Mnohé informácie sú medzičasom už zastaralé a mnohé otázky, nad ktorými autori štúdie v danej dobe iba váhali, sú medzičasom vyriešené, resp. rozpracované do výrazne hlbších detailov.

Analyzované boli hlavne mikrovlnné zdroje vo frekvenciách desiatok MHz až po 300 MHZ, t.j. výrazne slabšie frekvencie, než používajú dnešné systémy. Zároveň boli ale často anylyzované výrazne vyššie intenzity žiarenia, než povoľujú súčasné normy.

Zaujímavá informácia, ktorá sa viac-krát objavila v dokumente, bola tá, že východoeurópske krajiny mali výrazne prísnejšie bezpečnostné normy ohľadom povolených dávok žiarenia, než americké normy. Autori štúdie zdôrazňujú, že nie je možné v USA adoptovať podobne prísne normy, pretože by to ohrozilo budúci ekonomický rast a technologický rozvoj krajiny (napríklad limitovalo ďalší rozvoj elektrónkových technológií atď)

Významné

372965

9.8.2019 11:00

pokračovanie

pozorovateľ 109.?.?.?

Reakce na 372965

Významné ťažisko informácií pochádza z eurázijsko-komunistického výskumu, hlavne ZSSR, Československo a Poľsko.

Zaujímavé tiež je, že socialistické štúdie bežne pracovali s fenoménom "netepelných" účinkov rádiofrekvenčného žiarenia, zatiaľ čo americkí vedci netepelné účinky poväčšine odmietali akceptovať s tvrdením, že sa nedajú pokusmi preukázať (a teda nepriamo ich posúvali do roviny šarlatánstva).

Celkovo bolo v dokumente naznačené, že sú indície, že aj nízkovýkonné rádiofrekvenčné a mikrovlnné žiarenie môže mať škodlivý vplyv na ľudský organizmus a to hlavne na cievny systém (zhoršovanie stavu ciev), nervový systém (neurodegeneratívne) a reprodukčný systém (zvýšený výskyt neplodnosti a spontánnych potratov). V ďalších témach existovali indície, že dochádza k zmenám oproti kontrolným neožiareným vzorkám, ale v tej dobe s nejednoznačnými výsledkami ohľadom dlhodobej zdravotnej nebezpečnosti.

.

Každopádne, bez ohľadu na určitú vágnosť a zastaralosť informácií v dokumente je jasné, že americká vláda/armáda mala už v roku 1976 dostatok informácií k tomu, aby vedeli, že nízkovýkonné RF žiarenie nie je úplne zdraviu neškodné.

372966

10.8.2019 5:56

Tech mlynskych kamenu na krku , je dnes vice..

favela 203.?.?.?

Reakce na 372965

Muzeme je klidne nazvat novym holokosty, ktere ten stary ma zakamuflovat..
I ten byl produktem monopolniho imperialismu ,zvaneho nacismus..
Obcan EU, jiz dnes je nelegalni a mimo zakon , protoze take odporuje okupaci a nechce se podridit vlivu Stockholm Syndrom a zamilovat do svych teroristu /jako Merkel, Macron a spol/,a tak prekazi jiz svoji existenci vsude. Monsanto zakoupene korporaci Bayer i se zalobou v USA , kdy tisicum lidem, zpusobil rakovinu. Soudce pohotove snizil nahradu z miliard na neco milionu.. Ted je moznost rakovinu rozsirit /mimo tropicke choroby, teror/ jeste na evropany..Otrok ma nizkou hodnotu, je jich dost a dost a ve valkach slouzi zcela zadarmo..Trump a jeho dalsi ,tentokrate "obchodni valka" s Cinou je zcela v logice jejich zajmu. Prestehovali "praci" do zaostale Ciny se spoustou levnych otroku, ale nechali se prelstit Elitou mistni cinskou.. Ale otroctvi dnesni, imperialisticke , je nesrovnatelne straslivejsi ,s minulymi.. Protoze otroku je vsude prilis mnoho..V tovarnach na Aple /vzor a icona imperialismu/vyrobky, pachaji lide sebevrazdy a reditele hlavni korporace verejne mluvi o lidech jako o zveri v ZOO. To vse je ovsem zatajovane . A sebevrazdy otrokum Zakazali.
Aby toho nebylo dost tez fanaticti Pravdolaskari fanatickeho a teroristickeho Islamu siri dalsi formu Afroarabskeho krvelacneho /a dalsiho/, Imperialismu na nas a vsude na celem svete.. Trumpuv se tak potaci samozrejme jako vzdy , v chaosu a bezradnosti.. Ne jednu stranu jsou islamisti potreba , ale na druhou zase nejsou....Jak a kde .Veci pokrocily tak , ze nejdou vratit po dobrem..Existence a pocty lidi, kteri se chteji mit hure navzdory dnesni skutecnosti a zkusenostem !! vzrusta !!... Antisemitismus byl a zustava problem , kdyz vsecky vlady pronasleduji i mirne kritiky s hlavnim ukolem ochranovat misto svych spoluobcanu jen zidy..Za kazdou cenu.. Zidovsti kritici sionismu jsou nazyvani, nenavistnymi Antisemity a nevinni historici jsou dokonce vezneni za praci dobrat se skutecnosti..A tak neni jasne kdo je vlastne ten Antisemita ,asi vsichni a nikdo....Kazdy projev , nekdy uz i znamka nechuti k cinnosti miliardaru Wall Streetu a neocons obcana, konci hrozbami a je casto preventivne trestana, prave vladami , ktere si clovek zvolil a urady..Totez se preneslo tez na afroaraby a z toho duvodu vlady jednaji s vlastnim obcanem/volicem , paradoxne, jako s nejakym cizim ilegalnim a nepratelskym zivlem.. Tady nevidim jine vychodisko ,nez zase /jako casto predtim a z vlastni zivotni praxe/, zasah vyssi moci.

372974

9.8.2019 11:21

Prehľad histórie mikrovlnných technológií ovládania mysle

pozorovateľ 109.?.?.?

Je to iba v angličtine, ale kto má čas, veľmi doporučujem k prečítaniu:

http://stopthecrime.net/wp/category/mind-control/

Je tam celý prehľad najvýznamnejších projektov z oblasti mikrovlnného ovládania mysle a tiež mnohé priekopnícke mená, vrátane tých, ktoré sú spomenuté v článku na zvedavcovi.

Iba bodovito vymenované:

MK-Ultra ...elektroškoky, mučenie, drogy

Orion ...drogy, hypnóza, rádio-hypnotické programovanie

MK-Delta ...rádiohypnotické programovanie pomocou televízorov, antén, vysielačov. Snaha o ovplyvňovanie správania davov

Významné mená výskumníkov:

- Dr. Jose Delgado ...autor myšlienky ovládania správania občanov pomocou skrytých zvukových a mikrovlnných vysielačov za účelom zriadenia "psycho-civilizovanej spoločnosti"

- John C. Lilly,

- Lawrence Pinneo, Allan Frey ...techniky umelej telepatie - elektronické čítanie myšlienok a elektronický prenos zvukov do cudzej hlavy (tzv. Frey effect)

- Ross Adey ...elektromagnetickými vlnami vyvolávané pocity a emócie - únava, hnev, ospalosť, depresia, zúrivosť...

- Ewen Cameron ...vyvinul pre CIA techniky mentálneho programovania mysle, vymazávania pamäte, programovania falošných spomienok, riadenia správania. Býva niekedy spomínaný významný účastník projektu Monarch (pseudonym Dr. White). Používal elektrošoky na vymazanie pamäte obetí.

- Robert Becker

Operácia Pandora ...vývoj knižnice mikrovlnných pulzovaných frekvencií na vyvolávanie konkrétnych typov nálad

V dôsledku škandálu s projektom MK-Ultra v roku 1975 sa všetok ďalší výskum techník ovládania mysle posunul ešte hlbšie do zóny utajenia a ilegality.

Vyvíjajú sa rôzne techniky hypnotického riadenia ľudí, mikrovlnného ovládania davov...

Vývoj nesmrtiacich zbraní (non-lethal weapons, less-than-lethal weapons) založených na mikrovlnných vysielačoch a určených na nenápadné potláčanie nespokojnosti domáceho obyvateľstva

Testy s veľkoplošnými rádiovými anténami a ich efektov na myseľ a zdravie obyvateľstva: Phoenix II, Trident, HAARP, TOWER, GRILL-FLAME, CLEAN SWEEP atď...

Prípady tajného nasadenia mikrovlnných zbraní proti demonštrantom v USA.

Atď...

372967

9.8.2019 18:32

RE: Prehľad histórie mikrovlnných technológií ovládania mysle

Venny 185.?.?.?

Reakce na 372967

Proč z toho děláš vědu s velkým dokazováním? O škodlivosti a nepříznivých vlivech radiového záření ti v té době poloviny 70. let řekl u nás každej protiletadlovec, co kdy sloužil u radarů, především v cm pásmu.

372970

9.8.2019 13:39

Několik videí

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

posouzení dle vlastního uvážení

zde

372968

9.8.2019 22:03

Plánovaná regulace................

Rohador 90.?.?.?

Lidí je na světě jak "sraček" a tohle je "cesta" jak problém vyřešit. Přežijou jen silný kusy a těm pak neublíží ani kosmický záření --- ušetří se za stíněné lodě a skafandry, až pohneme se k Marsu..... [chechtot]

372972

11.8.2019 12:49

Méně zarputilé jednostrannosti by nebylo?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Možná by v rámci menšího ohlupování lidí stálo za ta zveřejnit i názory vědců s opačnými poznatky-. A potom také nemíchat vliv záření vojenských mikrovlnných zařízení sedmdesátých let se technologiemi 4G a 5G - pohybujeme se 1-2 řádny v jiných frekvencích.

372996

12.8.2019 9:08

RE: Méně zarputilé jednostrannosti by nebylo?

Venny 185.?.?.?

Reakce na 372996

Samozřejmě "vjedci", obhajující neškodnost 5G a podobných, sponzorovaní zřizovateli těchto sítí, budou mlít něco o neškodnosti a nebo dokonce o prospěšnosti. Poukazování na "směšné" zkušenosti staré několik desetiletí je nevhodné a není třeba jej dále rozpitvávat proč. Skutečnost, že nové 5G sítě pracují na mnohem kratších vlnových délkách, nebo chcete--li vyšších frekvencích, by vás měla spíše zarážet a měl byste se nezávisle pídit po možných vedlejších efektech tohoto záření. Jistě vám řekne něco pojem rádiové pozadí. Vynecháme-li přirozené zdroje, tvořilo jej až do 90. let POUZE vysílání televize, rádia, vojenské a amatérské vysílačky (ty posledně jmenované s nepatrnými výkony a hustotou), k nim v padesátých letech masové přistoupily radiolokační zařízení různých vlnových délek. Od 60. let z různých technických a ekonomických důvodů lze sledovat posun k vyšším vysílacím frekvencím nejen u TV ale i u rádia (VKV) a lokátorů s požadavky na přesné zaměřování apod.
Později významně přibývají vysílače mobilních operátorů, sítě s krátkým dosahem - domácí sítě WiFi, dálkové ovladače čehokoliv, zabezpečovací mikrovlnné technologie čehokoliv. Samozřejmě nelze zapomenout na satelitní TV a podobné výdobytky vědy a techniky. Nezdá se vám toho trochu moc, v čem se 24 hodin denně pohybujete? A že nic na sobě nepozorujete? Jistě, nemusíte hned, ale třeba z toho budete mít řídký sperma, což je mimochodem dávno prokázaný vliv centimetrového a milimetrového záření na lidský organizmus. A do toho 5G vysílač pomalu v každé ulici. Úžasná představa... Ony ty vysílače, pravda, nebudou silné, ovšem bude jich mnoho a budou pracovat v nebezpečných frekvencích. Každý chlap, co prošel kolem radaru v jakékoliv profesi vám řekne, že existuje přímá úměra mezi frekvencí vysílače (zdroje záření obecně, tedy i přirozeného) a pravděpodobností nepříznivého vlivu na lidský organismus v dlouhodobém horizontu.
Pokleslý argument, že vše je v pořádku, protože je to podle nějakých norem, zavání pojmem "vrtěti psem". Vážený, je-li něco v normě, neznamená to nutně, že je vše v pořádku a bezpečné. Poslední větší pokus ohýbat zdravotní normy a předpisy ohledně vystavení lidského organizmu mikrovlnnému záření se udál v souvislosti s Topolánkovým úsilím výstavby brdského radaru. Snažili se to posichrovat po všech stránkách, kluci vykutálení.

373012

13.8.2019 13:41

RE: Méně zarputilé jednostrannosti by nebylo?

Velekněz Ratata 83.?.?.?

Reakce na 372996

1. Proč vůbec mluvíte o "ohlupování lidí" natož "menším ohlupování lidí" ? Připisujete snad autorovi "ohlupování "- a priori ?

2. Ano, "frekvence jsou jiné". Ve stejné logice ovšem "pořád jsou to rádiové vlny". Skok z frekvencí 4G na 5G je taky docela významný, atd. Samotný argument "frekvence jsou jiné" tedy žádný obsah nemá, upřímně řečeno.

3. Především ale existuje něco jako princip předběžné opatrnosti, o kterém já osobně slyšel poprvé kupodivu ne už před válkou od pana okresního hejtmana, nýbrž někdy v 1990 myslím ještě na fakultě od Holanďanů, co nás tam přijeli civilizovat, pomoct s právním státem, ochranou ŽP a tak. Byli hrozně fajn, aby bylo jasno, a o předběžné opatrnosti (i jiných vymoženostech) uměli vykládat, že se jednomu sbíhaly sliny. Nuže, pokud se na princip předběžné opatrnosti (či jiné vymoženosti) hází bobek tak očividně jako v případě 5G nebo třeba glyfosátu (a navíc je pro průměrně zkušeného člověka a občana zjevná snaha to maskovat nebo překrýt něčím jiným), tak mně osobně by to aspoň jako červené světélko bohatě stačilo. V souvislosti s kladnou odpovědí na dvě kontrolní otázky: 1) Může jít o velké prachy? 2) Může jít o mocenské využití ?

V těchto případech pak ani trocha zarputilosti nebývá na škodu. Z hlediska čirého zkoumání vědeckého je to možná trochu diskomfortní, ale to už sorry jako.

373027

Příspěvků: 10

09.08. 10:59 pozorovateľ  Americká armáda/vláda už v roku 1976 vedela, že rádiofrekvenčné žiarenie je zdraviu škodlivé
09.08. 11:00 pozorovateľ  pokračovanie
10.08. 05:56 favela  Tech mlynskych kamenu na krku , je dnes vice..
09.08. 11:21 pozorovateľ  Prehľad histórie mikrovlnných technológií ovládania mysle
09.08. 18:32 Venny  RE: Prehľad histórie mikrovlnných technológií ovládania mysle
09.08. 13:39 ObcaneCR.cz  Několik videí
09.08. 22:03 Rohador  Plánovaná regulace................
11.08. 12:49  Méně zarputilé jednostrannosti by nebylo?
12.08. 09:08 Venny  RE: Méně zarputilé jednostrannosti by nebylo?
13.08. 13:41 Velekněz Ratata  RE: Méně zarputilé jednostrannosti by nebylo?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 58 čtenářů částkou 13 108 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Kódy do covidpasu začneme vydávat od 1. června, řekl Babiš. Dezinformace! tvrdilo MZ před rokem16.05.21 18:42 Česká republika 4

V Británii se objevil první nepohlavní starosta města16.05.21 18:30 Británie 3

Školy s rúškami zaznamenali o 37% viac infekcií než školy bez rúšok16.05.21 11:29 USA 11

Agenti GRU stihli kromě Vrbětic a Skripala i ozařovat americké diplomaty16.05.21 09:55 Rusko 2

V zemi s největší mírou proočkovanosti vypukla nová epidemie koronaviru14.05.21 19:40 Seychelles 4

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 12

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 1

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 15

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Měnové kurzy

USD
20,96 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,56 Kč
Kanadský dolar
17,31 Kč
Australský dolar
16,30 Kč
Švýcarský frank
23,25 Kč
100 japonských jenů
19,17 Kč
Čínský juan
3,26 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,33 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 655,52 Kč
1 unce stříbra
574,88 Kč
Bitcoin
1 003 875,72 Kč

Poslední aktualizace: 16.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 448