Diskuze k článku

Milion chvilek - Sudetští Němci - Nacistická šlechta - Schwarzenberg a jeho tlaky na prolomení Benešových dekretů

Příspěvků 71

1.7.2019 7:07

zachraňovat životy není zločin

ping789 194.?.?.?

zachraňovat majetek není zločin [chechtot]
znáte tohle heslo : "ničemu nevěřit a troufnout si vše"
inu mili gojove, každému to jeho

372273

1.7.2019 7:54

Desfours - Walderode

Venny 185.?.?.?

Ještě v 90. letech ukazovali průvodci na zámku Hrubý Rohozec rozstřílené dveře do jednoho sálu. Stalo se, když si pro toho uvědomělého vlastence a milého krajana po válce přišla ozbrojená stráž. Zřejmě aby jej pak turnovským, rohozeckým a dolánským občanům předváděla jako vzor českého patriota, kterým prý byl. A on se ze skromnosti před nimi schovával a zamykal... [překvapení]
Jenže život šel dál, priority českého protektorátu se změnily, takže o Walderodovi se skromně a stydlivě mlčelo a začaly mizet a přestaly být publikovány fotografie s hákovým křížem nad zámkem, s tlupami rozjařených důstojníků Wehrmachtu (a zřejmě i z jiných složek tehdejší moci) a podobné.
Je asi vhodné připomenout, že zámek dostali Desfoursové (později dynasticky propojeni s Walderody) za věrné služby Habsburkům za 30-leté války. Podobně přišli k majetkům Rohani (Sychrov) a Clam - Gallasové (Frýdlant). Zatímco u Sychrova jakási forma odškodnění již proběhla, frýdlantské panství není (zatím) možné někomu vrátit, protože rod vymřel po meči i po přeslici. Zůstává i nadále státním majetkem, i když...
V.

372274

1.7.2019 10:28

Tož v krátkosti asi takhle:

R.E. 46.?.?.?

...Tady ten chlívek je právě přímé pokračování "listopadu", té slavné "Velké listopadové homosexuálně-sionistické revoluce", která měla vrátit k moci židovskou mafii, kterou Kléma klepnul v 50. letech přes prsty a tak to zkusila v 68., sešikovaná ve formě "reformních komunistů" a když jí to Brežněv s Ulbrichtem překazil, přechameleonilia se do Chátry 77 a za pomoci mezinárodní organizace trockistů s přispěním Sorosovy NGO-filiálky CIA se jí to podařilo právě v tom listopádě....,
... no a protože její jádro je poněkud v posledních letech volbami od vlády odstrkováno, chtějí se vrátit nedemokraticky, protože už leze ta mafie, soustředěná v "pražské havloidně-kafilérní kavárně, lidem na nervy a volbami nemá šanci..
Takže to stádo ovcí bourající zbytek republiky ve prospěch Bruselu a velkoněmecké 4. říše a sudeťáků mává zcela pomateno českými vlajkami s pocitem, že jsou vlastenci...
Jsou to přímí následníci těch volů, co zvonili klíči tenkrát na Letné před 30 lety, nebo jejich ještě o řád blbější potomci a dělají to v zájmu těch samých mafiánů, kteří organizovali už ten puč v listopadu....,
....jde jen opět je vrátit k moci a dokončit dílo zkázy, včlenit okradenou, vyrabovanou a státní suverenity zbavenou ČR do sestavy Velkoněmecké říše a do majetku jí vládnoucích elit, jichž je např. SchláffenDreck členem a k tomu jim mají opět pomoci notoričtí popletové typu Svěráka, mladí hloupí zblblíci a pečlivě vybraní tupani tam svezení z celé republiky...
Už zašli tak daleko, že se jeden debilní český novinář ptal Berntda Posselta, "co by udělal, jako první, kdyby ho Češi zvolili za presidenta...." ...ano vážení, někteří už takhle hluboko se pohroužili v tom vlezdoprdelismu Západu a Německému kalífátu a jeho úchylným elitám do análu....

Jak praví klasik:" Bude-li každý z nás z křemene, je celý národ z kvádrů....." a jelikož je každý z nás z hovna, je celý národ žumpa...to mi připomnělo mr.Hankey ze seriálu South Park.....[bliji]

372277

1.7.2019 19:52

RE: Tož v krátkosti asi takhle:

Sasin 178.?.?.?

Reakce na 372277

Žádnej šmudla šmejd si ty zámky nestavěl ze svýho. Byly to ouřady na vybírání činži okradeným synům a dcerám od naší mámy. Fasovali to za bonzátství a podržtaškování vládci, kerej si jel pro pomazání do Vatikánu. Tak je to. Heh.

No a ten Lucemburg , co si říkal jako Karel 4 se sem nasral jako by mu to tady říkalo pane.

372287

1.7.2019 11:28

Dlouhodobý monitoring postojů české veřejnosti k Dekretům...

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

Dlouhodobě se neustále monitoruje postoj veřejnosti k otázce Ben.dekretů (BD)
Velmi stručně vývoj a několik čísel:
Měly by platit nadále: 3/2002 67% vs. 11/2016 43%
Měly by být zrušeny: 3/2002 5% vs. 11/2016 12%
Neví: 3/2002 28% vs. 11/2016 45%

Provedeno CVVM SOÚ AV ČR
Trend je zřejmý. Není čemu se divit...

372278

1.7.2019 11:35

nešťastný článek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 54.?.?.?

Škoda že se článek hemží zbytečnými invektivy jako "havloidi" případně "vzteklé štěně dienstbier" a pod. Ne že bych je nepovažoval za výstižné.

Ale takhle ten článek nemohu poslat nikomu ze svých pomatených a naivních pravdoláskařských známých, kteří by takové informace potřebovali nejvíc.
Zaseknou se na prvním "havloidovi" a dál to číst nebudou. Takže takto sepsaný článek je zcela kontraproduktivní.
My co sledujeme alternativní média to stejně víme, a ti co je nesledují si ten článek nepřečtou.
Takovouhle formou psané články akorát přispívají k polarizaci společnosti, přilévání oleje do ohně a vlastně pracují ve prospěch zla.

372279

1.7.2019 12:59

RE: nešťastný článek

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 372279

Tak, když to těm svým uprděným havloidním známým nejste schopen vysvětlit sám, tak článek krapet dle svého jemnocitu poopravte, aby je moc nepohoršoval a pak zašlete...ušetříte možná jejich jemné a citlivé povahy tomu, co může tento trend snahy zrušit Benešovy dekrety přinést v budoucnu všem, něco z čeho by se při svém jemnocitu a urážlivosti mohli třeba i posrat...[velký smích]

...jako se posírali svého času např. v Jugoslávii, nebo dodnes na Ukrajině...[oči v sloup]

372281

1.7.2019 15:39

RE: nešťastný článek

zbynek 109.?.?.?

Reakce na 372279

Přesně tak.
Bohatě by stačil chronologický výpis hříchů, a potom jednotlivé hříchy uvádět do širších souvislostí.

372283

1.7.2019 16:00

RE: nešťastný článek

dir 217.?.?.?

Reakce na 372279

Ale jděte. Takže k "polarizaci společnosti a přilévání oleje do ohně" nepřispívá židozednářská špína, plundrujíci tuto zemi a páchající genocidu obyvatelstva této země, nýbrž ten, kdo tu špínu pojmenovává? Pozoruhodné. Mimochodem. Vy máte "pravdoláskařské, pomatené a naivní známé"? Řekni mi kdo jsou tví známí a já ti řeknu, kdo jsi. Legie se vždy přitahují. Co takhle si pročistit život a najít si známé, se kterými si rozumíte?

372284

1.7.2019 23:13

RE: nešťastný článek

Carlos 85.?.?.?

Reakce na 372279

Zcela souhlasím. Navíc bych přidal, že článek směšuje dokazatelná fakta s výroky typu "jedna paní povídala" i výroky nepravdivými nebo vykládanými na základě špatně pochopené skutečnosti. Tento způsob vyjadřování odradí spoustu čtenářů, kteří by k tomu měli co říci. A nakonec je to ke škodě celému Zvědavci.

372292

2.7.2019 2:30

RE: nešťastný článek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 372292

Snažíš se manipulovat. "Nepravdivá" tvrzení můžeš svobodně odhalit a uvést na pravou míru.

372293

2.7.2019 6:58

RE: nešťastný článek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 372292

Přátelé, tak právě zde pan Carlos (1.7. - 23:13) ukázkově předvádí odpověď ve stylu pravda a láska. To je: nula argument, ale moralisticky vele-moudrá.

Racionální člověk by totiž oponoval "... zde a zde je konkrétně v článku nepravda. To tedy autore prr. Buď se mýlíš, nebo přímo lžeš.

Nuž, racionální člověk by ale na oponenturu pravdoláskařskou typu Carlos (1.7. - 23:13) měl tendenci vznést přímý dotaz "Kde jsou v článku ta nepravdivá fakta konkrétně?". Ale to je špatný argument. Na to pravdoláskař neslyší. Kdo se takto na přímo zeptá, je pro něj přisprostlý, určitě netaktní a neslušný.

Pravdoláskař po takovém přímém, pro něj "urážlivém" dotazu, veřejně deklaruje, že "Slušný člověk na urážlivé dotazy neodpovídá!" a "Kdo takové dotazy klade, tak je neslušný a netaktní - ukažme si na něj prstem.". Že?!?

Nakonec článek je o Schwarzenbergerovi a ten je v tomto stylu argumentace mistr mistrů. Právě nedávno jsem někde četl zase jeho vyjádření, že by "... bylo slušné aby Benešová a Babiš odstoupili, když ti lidé tak protestují...". https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Schw...

NE, NE. Od pravdoláskaře racionální oponenturu nečekejte. Racionálně na něj též ani náhodou nenaléhejte!!! Stejně Vám neodpoví. Pouze mu naběhnete na jeho moralistické vidle, kde si vás napíchne a všem ukáže, co že jste za nehodného člověka, který zasluhuje jen opovržení.

S pravdoláskařem nutno diskutovat zcela jinak. Nalít mu vlastní medicínu.

"Vážený pane Carlos (1.7. - 23:13), bylo by slušné podpořit Vaše tvrzení argumenty. Je nemorální tímto způsobem vkládat diskusní příspěvky. Styďte se. Hamba!"

372297

2.7.2019 22:02

RE: nešťastný článek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 372297

Přesně o tom jsem psal. Být slušný není ostuda, stejně jako být vzdělaný nebo sečtělý. Ostuda je psát páté přes deváté a vědět o tom málo nebo nic. Chtít se zalíbit tím, že budu psát mezi závažnými fakty pomluvy a urážky. Hodit do jednoho pytle Karla Schwarzenberga, který nebyl odsunut ani nepřišel o majetek v souvislosti s Benešovými dekrety, s Des Foursem - Walderode, který přijal říšské občanství a jako takový byl povinen narukovat do wehrmachtu. /Rozhodování pro něj asi nebylo jednoduché, když mu velká část majetku zůstala v Sudetech./ Z WM odešel, jakmile se mu naskytla první příležitost. Přes toto mu bylo vráceno v roce 1947 české občanství, ovšem nikoliv sebraný majetek, to už se jaksi nestihlo. Vzhledem k tomu, že znám osobně lidi, kteří se zrovna v této kauze angažovali, vím, o čem mluvím. Ale sbírejte dál body šířením pomluv a závisti. Vyvrátit konkrétně, to není těžké, ani bych na to nepotřeboval listovat v internetu, ale je na to škoda slov. Autor článku sám vylévá s vaničkou i dítě.

372304

3.7.2019 11:11

RE: nešťastný článek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 199.?.?.?

Reakce na 372304

Tak moment. Pokud někdo přijal občanství státu který nás tou dobou okupoval, tak si nezaslouží nic jiného než zabavení majetku a vyhnat svinským krokem.
To že občanství dostal zpět, ukazuje jen na prohnilost druhé republiky.

A řekl bych že lidi volili tehdy Gottwalda jako dnes Babiše - jako protestní hlas proti všem předchozím prohnilým režimům. Jen to mělo pak nepříznivé následky i z toho důvodu že se k moci dostala řada zmetků a trockistů jako Salzmann a pod.
U nás nikdy nebyl čistý stalinizmus jako v Rusku, a po smrti Gottwalda už vůbec ne. Tady to vždy ovládali "židobolševici" ,přesněji řečeno trockisti.

372316

3.7.2019 6:15

Opakuji zase belohorske udalosti

favela 103.?.?.?

Reakce na 372279

s uloupenim a vydrancovani a sprostou zradou tech "nejuslechtilejsich krys" ,zradou svych/jejich slibu /nic noveho jen nekonecne infekce zrady na programu zapadni "fronty"/, s nekonecnou chamtivosti , zlocinni Uslechtilci a germansti skudci lidstva habsburci Ceske koruny a jejich sluhu vedli a zapocali velmi vyhlazovaci tricetiletou valkou...Velmi prikladny Holokost nastartovali, ani prvni a ani posledni..

372311

1.7.2019 12:29

Drang nach Osten

Antinatalista 85.?.?.?

Dekrety okamžite zrušit a vrátit ukradený majetek Němcům. Nejlíp jim rovnou dát celý všivý kvazistát Česko a pak jednou skutečně může být z této kolonie funkční spolková země.

To, co po válce předvedla česká pakáž, se opravdu jen tak nevidí. Vrcholem českých dějin však není tato ohromná krádež zvaná Benešovy dekrety a likvidace /ne odsun!/ německy hovořících občanů tehdejšího Československa, kteří tvořili intelektuální elitu národa, ale Pražské povstání. Typická švejkovská povaha českého dobytka, který vesele celou dobu kolaboruje, cpe si pupek, chodí na filmy a pak dva dny před koncem války se osmělí zahrát si na vojáčky a nebýt Vlasovců, budovy by hyzdilo nesrovnatelně více pomníků padlých idiotů.

Vůbec celá ta česká společnost a kultura je jedna velká senkrubna. Samý ubrečený básník, samá spisovatelská veš. Zavřít, rozpustit, vaporizovat.

[velký smích]

372280

1.7.2019 20:16

RE: Drang nach Osten

Sasin 178.?.?.?

Reakce na 372280

No a gdyž se taková pitomá neuctivá verbež odsunovala z naší državy do prdele, tak na tebe zapoměli.

372288

2.7.2019 2:36

RE: Drang nach Osten

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 372280

Podobným způsobem se vyjadřuje spratek Pavel Novotný v Parlamentních listech.

372294

2.7.2019 8:24

RE: Drang nach Osten

Venny 185.?.?.?

Reakce na 372294

Zcela správný postřeh! Pokud jde opravdu o toho vejlupka, zdá se, že funkce starosty jej málo vytěžuje, takže mu zbývá čas smrdět po různých alternativních stránkách.

372300

2.7.2019 12:45

RE: Drang nach Osten

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 372280

Máte pravdu. A že český národ je zase skutečným národem se pozná až podle toho, že takoví jako vy budou za taková slova sedět. Ne se válet v base, ale budou tam dělat. A pokud odmítnou, dostanou holí.

372301

2.7.2019 19:27

Práce je pro voly, a proto práci čest...

Antinatalista 85.?.?.?

Reakce na 372301

Češi nikdy žádným národem nebyli, byl to typický mischung a dost pochybuji o tom, že se nějakým národem v budoucnu stanou, i když je třeba objektivně zmínit nemalou snahu českých žen doplnit stavy místního pracujícího skotu nevšední praktikou, a to vozením poměrně velkého a stále rostoucího množství zajímavých dárečků-outěžků ze zahraničných dovolených. Se srdcem divno hrát, jak píše Alfred de Musset...

[velký smích]

372302

2.7.2019 22:18

===RE: Práce je pro voly, a proto práci čest...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 372302

Nějak Vám zřejmě hráblo při čínských investicích. Občas se to stává. Nechcete domluvit schůzku s Michajlem Gorbačovem ? Třeba zejtra v půl čtvrté odpoledne v Bohnickém sanatoriu, u vchodu do pavlionu č.27. V případě zájmu přijďte včas. Heslo synagoga. Soudruh Gorbačov, který nyní bydlí v pavilonu č.26 je značně pracovně vytížen...

[velký smích]

372305

5.7.2019 12:56

RE: Práce je pro voly, a proto práci čest...

rosco 185.?.?.?

Reakce na 372302

jak vidno, nekteri tvrdolini zrejme jeste nepochopili, ze narod se definuje pres matersky jazyk, rozhodne ne genetikou. Mozna to ale pri tom horku zpusobil zapareny sabesdekl. O to zabavnejsi je ovsem skutecnost, ze z tech zhuba 3 milionu Rusu dovezenych do Izraele neumelo minimalne 85% hebrejsky. Pokud by se ovsem vzala v potaz genetika, i zde zustane krecovita snaha vytvorit zdani israelskeho naroda usmevna. Potomci tech puvodnich zidu v Palestine, kterych tam r 1900 nebylo vic nez 7% maji totiz stejny genom jako lokalni Arabove a ten importovany zbytek se geneticky nelisi od populace drivejsi evropske domoviny.
Dokonce i israelsky historik Shlomo Sand neodolal nutkani napsat knihu : Jak byl vymyslen israelsky narod a druhou knihu: jak byl vymyslen Israel. [chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][velký smích]

372370

2.7.2019 23:06

RE: Drang nach Osten

maršal Žukov 87.?.?.?

Reakce na 372280

Trochu pritvrdé. Pravda sa dá napísať aj jemnejšie. Ale chápem, tiež sa dokážem rozčúliť a potom sa pekné slová len tak sypú.
Takto si podozrivý, že si Nemec, ktorému nevyšli reštitúcie.
Fakt je, že 76% priemyslu po vojne boli nemecké fabriky. A že sa česi za protektorátu mali oveľa lepšie ako za komančov. Koniec koncov presne ako my Slováci.

372307

13.8.2019 20:02

RE: Drang nach Osten

Andrej Vyšinskij 46.?.?.?

Reakce na 372280

Bohu žel pisatel má pravdu. Celé české národní povstání a tím spíše to Pražské byla šaškárna. Je třeba si to přiznat. Proti Němcům bojovali jen Rusové - Vlasovci a pak samozřejmě Rudá Armáda. Opravdové povstání, to bylo Varšavské povstání nebo Slovenské národní povstání. Bohu žel, takoví Češi jsou - zbabělci a lháři a takové je právě lidé jako je Schwarzenberg potřebují.

373034

1.7.2019 13:54

Jsou odhodlaní.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Je to pořád to samé. "Demokratický" blok je odhodlaný. Národní blok diskutuje. Je to vidět i z komentářů k tomuto článku. Diskuse proti odhodlání. To nemůže skončit dobře. A příkladů je mnoho. Zdaleka ne jen Sudeťáci nebo Benešovy dekrety. Ruský čelný idiot taky pořád diskutuje. Teď jsem viděl, že na oficiální mapě G20 patří Kurily Japonsku. Idiot bude tak dloho diskutovat s odhodlanými, až to prohraje. Napřed jeden malý ostrůvek a po létech prohraje všechno. Prostě jsou odhodlaní. Proč. Protože válku sice prohráli, ale odhodlání neubylo. U nás to samé. Válku prohráli, ale odhodlání neubylo. Diskutující musejí všude prohrát proti odhodlaným. Jediné řešení: místo diskuse – odhodlání. Žádná diskuse. Proti odhodlaným ani diskuse není možná. Konec diskuse. U Sudeťáků, u Benešových dekretů i u Kuril. A všude jinde. A je to i v našem parlamentu. Nechápu, jak mohly diskuse proti odhodlaným trvat až do rána. Co tam pořád diskutovali. Místo všech těch diskusí stačila jediná věta: Vyližte si pr.el. A když chcete diskutovat vy, diskutujte. MY jsme ti odhodlaní. A řekli jsme vám už vše. Třemi slovy.

372282

1.7.2019 21:23

RE: Jsou odhodlaní.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 372282

Ano správně!

Je to o odhodlání. Jak na straně vlády, tak každého z nás. Nenechat si nabulíkovat všechny ty nepřirozené pitomosti. Nutno se vrátit se ke kořenům na nichž život od nepaměti stojí.

Vymývání mozků bylo už tolik, že většina již začíná mít problém rozpoznat co je nám přírodními zákony dáno.

Článek od stejného autora: "Každý si musí především ujasnit, co je podstatou života!" https://ceskoaktualne.cz/2019/06/zpravy-k-zamyslen...

372289

1.7.2019 21:28

RE: Jsou odhodlaní.

rosco 185.?.?.?

Reakce na 372282

ne tak docela, jsou odhodlani protoze maji v zadech penezokazeckou Kosher Nostra, jakmile prituhne, odhodlani se vypari. Nedavno ve Skopcakove odpraskli odhodlaneho CDU vitace a prestoze melou neustale svalnate reci, nemuze byt pochyb ze v palici jim to bude nadale vrtat a odhodlani polevuje.V ceske kotline je znacny problem nedostatecna znalost cizich reci a tudiz i neprekroucene historie pejzatych zlocincu, malokdo se namaha si to dohledat, opojeni z honby konzumistanu jeste pretrvava. To samozrejme s blizici se celosvetovou ekonomickou krizi zcela jiste opadne a nahradi ji kapitalni kocovina.
Z pohledu ceske populace tedy plati, ze cim hure tim lepe, protoze otupele stado potrebuje poradny kopanec, aby se probralo. Podle mne bude kopanec velmi tvrdy, protoze zavislost na nemecke ekonomice je znacna a oproti predstavam o zazracne sile jejich ekonomiky bude Nemecko velmi tvrde postizeno, podle pravidla: mas tisicove dluhy, mas problem, mas miliardove dluhy problem ma tvuj veritel, a take protoze jejich zahranicni odbytiste pujdou masivne do kolen a ke vsemu si nabrali hordy nemakacenku ktere musi zivit.Neni vubec vylouceno, ze podvodne restituce budou za nejaky rok znovu projednany a zruseny, jakmile se Eurozona rozpadne, coz je nevyhnutelne, bude nemecky vliv masivne omezen. [chechtot][chechtot][velký smích]

372290

1.7.2019 19:38

Národní podílové restituce.

Sasin 178.?.?.?

Národní podílové restituce.

Požaduji restituce na půdě pro každého synka a dceru od naší mámy.
Požaduji restituce společného rospočtu podílem každému synovi a dcerce od naší mámy.
Požaduji restituci navrácení rozhodování , věcném, o potřebách všech našich podíníků.

Hlasuji za vykopnutí násosek , cizáků a šmejdů přisátých na našich podílech.
Hlasuji za zrušení drzých daní a vypsání daní navždy jen cizákům. Heh

P.S. Zdaňovat naše lidi? Za co?

372286

2.7.2019 7:21

za co ?

ping789 194.?.?.?

Reakce na 372286

za to ! (včera 13:54) to přesně definoval, dokonale, ale to ty dobře víš, i to že synové a dcery už jsou jen lgbt
p.s. podle synagogy je článek neslušný a tím poplašil goje - krásná ukázka techniky úskoku z protokolů , tradice je tradice [mrknutí jedním okem]

372298

2.7.2019 21:54

RE: za co ?

Sasin 178.?.?.?

Reakce na 372298

Víš sám dobře, že s blázny už nevyjednávám

Vyjadřuji se věcně, jasně a bez ideologokosmických nesmyslů.

Volím věcně. Heh

I) Podíl na neprodejné půdě po předcích od naší mámy.
II) Podíl na rozpočtu z celé země podílníkům.
III) Podíl rovný a přímý při volení veškerých potřeb podílníků.

HLAVA II.

Volím.
1) bezpodmínečný rovný podílový příjem
2) bezpodmínečný dekret na podíl půdy
3) bezpodmínečné bydlení
4) bonusový přístup k uzdravování
5) právo na bezpodmínečný podíl dospělým podílníkům na věcných volbách potřeb
6) zrušit úřady na vymáhání sociálního a zdravotního výpalného
7) zřídit národní směnárnu platebních poukázek
8) zdroj nezávislé energie do každé naší rodiny
9) zakázat lichvu, exekuce, pronájmy bydlení a jiných životně podstatných statků
10) zřřídit národní podílovou výrobně automatizovanou výrobu potřeb
11) propagovat a udržovat národní školství vedoucí k vědění
12) Zabezpečit národní zásobovatelskou síť,
13) Zabezpečit národní telekomunikační síť a výrobu součástek z našich zdrojů
14) Zrušit patentování technologií do ciziny a převést agendu do národního vlastnictví
15) Očistit naše dějiny od plev a definovat národ jako výslednou podstatu spolužití našich rodových linií
16) Zrušení dotací a podpory činností za účelem matematického zisku
17) Každý měsíc národní svátek a zrušit náplavy svátků z ciziny
18) Zrušit mezinárodní aktivity za účelem zisku
19) Podporovat naši kulturu a obyčej
20) Zrušit funkci panského rezidenta

HLAVA III.

UŽ NIGDY ŽÁDNÉ PÁNY!

372303

3.7.2019 9:18

RE: za co ?

rosco 185.?.?.?

Reakce na 372303

roztomlie, Leo Trockij by si ucakl rozkosi. Skromna otazecka, kde se dostane ten matros ktery hulis? To musi byt trida A kvality.
Preji uspesnou rekonvalecsenci. [chechtot][chechtot][chechtot]

372314

3.7.2019 15:25

RE: za co ?

Lovec idiotů 91.?.?.?

Reakce na 372314

A ty souhlasíš s tím, že prachy získané drancováním přírodního bohatství patří do pracek pár vyvolenců, nebo co? Že naše daně tam končí také?

372320

5.7.2019 13:07

RE: za co ?

rosco 185.?.?.?

Reakce na 372320

nejinfantilnejsi argumentace je vlozit nekomu neco do ust a pak to vyvracet nebo kritizovat. Nic takoveho jsem netvrdil, ovsem pokud si prectes ty jednotlive body a souhlasis, nejvyssi cas navstivit lekare. Bohuzel ten asi ekonomicky analfabetizmus nevyleci. Nejvic pobavi lovci idiotu kdyz ulovi sami sebe.[velký smích][velký smích][velký smích][velký smích][chechtot]

372371

3.7.2019 21:48

RE: za co ?

Sasin 178.?.?.?

Reakce na 372314

Ty rocco přemoudředlo, napiš sám svých dvacet požadavků, keré budeš volit a pošli je dalším blboňům jako si ty. A až dojde na sečítání mezi všemi našimi podílníky tak pochopíš jakéj si blboň. Heh

372327

4.7.2019 17:09

Do tanku - v tank!

Antinatalista 85.?.?.?

Reakce na 372327

Jestli nejste za svoje perverzní ideje ochoten bojovat a chcípnout, tak s nima aspoň neotravujte ostatní. Nejmenujete se Dušátko?

[bliji]

372350

4.7.2019 21:28

RE: Do tanku - v tank!

Sasin 178.?.?.?

Reakce na 372350

Antinatalista Do tanku - v tank!

Napiš svých dvacet požadavků, potřeb a stůj si za tím. Esli to nedokážeš tak choc v materinu ric. Heh

A pro ostatní blboně přípodotek

1) První věc o čem se nevyjednává je životní prostor, čili podíl na neprodejné půdě.
2) Druhá věc je vyjednávání o výši podílu na rozpočtu z vejvaru celé země každému synovi a dcerce od naší, mámy". Né cizákům ani kukačkám.
3) Třetí věc je jak se bude o společném rozhodovat a to musí být rovným podílem, o tom se s tankisty nesmlouvá.

Jsi schopen to pochopit?

372359

6.7.2019 9:10

RE: Do tanku - v tank!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 79.?.?.?

Reakce na 372359

Hele ty Einsteine a s kým vůbec chceš vyjednávat a co znamená že volis tyhle požadavky? On se Te na to někdo ptal? Nebo myslíš že ty Tvé výplody někoho relevantního zajímají

372383

7.7.2019 3:12

RE: Do tanku - v tank!

Sasin 178.?.?.?

Reakce na 372383

Ty relevantní člověče, každej blboň by měl mít napsaný na papírku alespoň těch usmolenejch dvacet bodů, viz víše, klidně to může doma smolit s celou rodinou pokud do nějaké eště patří aby věděl co v životě potřebuje aby nehonil zloděje a šmejdy se zakřížkovaným volebním papírem stvrzující jeho nepříčetnou nesvéprávnost. A dokud se ty papíry nebudou sčítat mezi všemi podílníky na neprodejné půdě, tedy mezi našimi, v sečítacím středisku průběžně každej tejden, stvrzených v podatelnách naprotivá úřednímu potvrzení aby na konci roku z teho vyšel sečtenej kompletní rozpočet, co lidi chcou, tak zapomeň na jakékoliv rozumné změny. A že by těch papírů bylo hodně si piš. Klidně může být vzor do začátku ten nahoře. Ale páč na této planetě žijou bezmozci vláčení otroctvím jakousi jednoprocentní mentální chudinou, je jasné, že takových relevantních individují místo svých potřeb blekotají o tem jak to ten nebo ten šmejd myslel je stále mnoho, opravdu mnoho, takže gdyž budou na svoji ostentativní pitomost umírat, vůbec mi to nebude vadit. Takoví už sou stejně už jen spotřebiče. Heh

372389

10.7.2019 13:02

RE: Do tanku - v tank!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 372389

Je dobre že ukazuješ ostatním blboňům cestu. Až budete mít vy blboni nejakej sraz, dej vědět, rad bych se zasmál.

372446

5.7.2019 13:17

RE: za co ?

rosco 185.?.?.?

Reakce na 372327

nejak jsi se na tu dvacitku zafixoval, jestli to nebude tim, ze do 30 uz nenapocitas.
Ja zadnych dvacet pozadavku nepotrebuji me staci 4.
1. odebrat volebni pravo ekonomickym analfabetum
2.zrusit centralni banky a jejich manipulaci urokovych sazeb a peneznich objemu, neboli legalizovaneho penezokazectvi
3. zkonfiskovat veskere sdelovaci prostredky a nasledne je privatizovat, s omezenim podilu na 1% /1akcionare.
4.zrusit statem vynucene platidlo neboli legal tender
Vsechno ostatni uz probehne samo.
Ovsem to pochopit budou pro tebe asi o 4 cisla vetsi boty[chechtot][chechtot][chechtot]

372372

5.7.2019 21:00

RE: za co ?

maršal Žukov 87.?.?.?

Reakce na 372372

Ja to zúžim na 1 bod:
1. Zobrať moc židom.
Ostatné pôjde ako po masle.

372375

8.7.2019 12:18

RE: za co ?

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 372375

Bohužel takto to nepůjde...

Židé jen odpracovávají sociologický operační systém popsaný ve Starém zákoně. Již tisíce let pomalu koncentrují moc a pasou ovce pomocí lichvy pro toho, kdo systém vytvořil – nazvěme je např. světové zákulisí. Židovstvo se již vyčerpává a je již plně identifikováno, viz. např. nedávné vyjádření Sorose ke snížení životní úrovně elit.

Jak zabezpečíte, že světové zákulisí nepředeleguje funkci židovstva (pastýřů) na nový nástroj? Akorát to nebude na ekonomické úrovni, ale vyšší...

Jistě chápete, že budoucích variant řízení na globální úrovni rozeběhlo světové zákulisí více a vybere ten nejefektivnější systém pro udržení své moci a zabezpečení nezhroucení biosféry. Která je nyní na kraji kolapsu právě díky ekonomice podřízené lichvě, která rozeběhla překotný hon za ziskem bez ohledu na životní prostředí.

Proto by měli židé urychleně začít konat v rámci své budoucnosti. Samotní by měli chtít změnit finanční systém, kterému vládnou. Vrátit se zpět ke své misi osvěty, která jim byla dána přes jejich proroka Mojžíše. Zákulisí je totiž nadšeně v budoucnu hodí přes palubu, svalí na ně veškerou vinu a vykoná na nich finální pogrom.

Jediná možnost udržitelná po generace je zvýšení gramotnosti lidí na celém světě v rámci sociologie a řízení. Jedině tak si většina vyžádá změnu systému ve globálně spravedlivou společnost. Gramotného jedince z davu elita zašlape, jak se stalo mnohým v dějinách.

Jiná cesta se obávám není.

372403

5.7.2019 22:11

RE: za co ?

Sasin 178.?.?.?

Reakce na 372372

Obávám se, že splněním tvých čtyřech, asi počítáš jen do čtyř, bodů se tvá mentální a životní úroveň nezmění. A to by byla opravdu, ale opravdu velká škoda. Heh

Neklesej ale na mysli, takových veletoků jako ty u nás zahnízdilo hodně, každej má jiné představy jak změnit svět aby otroctví zůstalo nadále výnosné a legální.

372377

8.7.2019 7:59

RE: za co ?

rosco 185.?.?.?

Reakce na 372377

uklidni se Zweisteine, o moji mentalni a zivotni uroven si starosti nedelej, ta tvoje byla uz pred vic nez pred 42 lety kdy jsem emigroval do Svycar v porovnani s moji na urovni trpaslika. V te dobe jsi jeste sedel na nocniku a pri pomysleni na jeho obsah slastne pomlaskaval a mumlal "papu". Od te doby sleduji jak v tom vasem rozkradenem Kocourkove opet vylezaji z kanalu prevleceni a neprevleceni bolsevici a trousi opet sve marxisticke slabomyslnosti podobne tvym infantilnim 20 bodum.Mate ovsem bobanku smulu, pokud jde o rozkradeni toho co se rozkrast dalo, byla pejzata mafie prvni, jejich trockisticti a zidobolsevicti klauni kteri si dnes rikaji neocons a vladnou vsem NATO statum urcite cekali na tobe podobne amatery.[chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][velký smích][bliji]

372396

9.7.2019 22:51

RE: za co ?

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 372396

Vy si asi myslíte...
A) Že vysoká životní úroveň ve Švajcu je díky švýcarským občanům.
B) Že nízká životní úroveň v Čechách je díky českým občanům.

Pravděpodobně jsou dle vás ve Švýcarsku lidé 5x pracovitější, či mají 5x větší IQ?

Ovšem to je absolutní nepochopení nadnárodní až globální politiky. Samotní občané neurčují prakticky žádné základní parametry systému, ve kterém budou žít. Jsou většinou jen pasenými ovcemi pro určité cíle globální politiky.

Viz. dějiny z pohledu vývoje systémů:
např. Egypta, Římské říše, Holandska, Švýcarska, Anglie, USA...

372438

10.7.2019 8:16

RE: za co ?

rosco 185.?.?.?

Reakce na 372438

nesmysl Svycari nejsou v zadnem pripade chytrejsi nez ceska populace, meli ale velmi chytre predky kteri zavedli primou demokracii a s tim spojenou masivni decentralizaci (obec,kanton federace) ktera masivne omezuje kompetence politickych sasku, kterych tu ostatne nemame o moc mene nez CR.
To je hlavni duvod zdejsi prosperity a druhym bylo ustavou garantovane 40% kryti meny zlatem, ktere si bohuzel zdejsi hlupaci hlasovanim pro novou ustavu v roce 1999 zrusili. Zhruba od te doby to jde sice mirne ale z kopce.
Presto ale spolecne s Islandem je Svycarsko jedinou demokracii kde obcan stale jeste rozhoduje, nekdy bohuzel diky propagande pejzatych medii i spatne. Zdejsi system ma ale tu vyhodu ze spatne odhlasovany problem se muze odhlasovat znovu. To je take duvod proc kolaboranti Eurosojuzu se krecovite snazi zatahnout Svycarsko do EU, rozhodovani obcanu je jim trnem v oku.[velký smích]

372441

10.7.2019 16:34

RE: za co ?

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 372441

Víte, co jediné je na vašem příspěvku informačně pravdivé a povzbuzující?
Že jedinci podporující liberalismus jako vy, mají tak mrzkou znalost politiky, že řízení již dlouho ve svých rukou neudrží a Trump vaší líheň sviní celou pošle na porážku a ani ho to nebude stát moc sil. [chechtot]

Již jsme to tu rozebírali mnohokrát, dokolečka dokola...

Žádný, opakuji žádný současný vrcholný politik není svobodný ve svém jednání. Politik je do své funkce dosazen zájmovou skupinou (mafií) stojící za ním v pozadí. Bez kapitálu a podpory v pozadí prostě nemáte šanci dostat se na tak vrcholnou řídící funkci.

Základní casting politiků tedy probíhá mimo oficiální demokratické procedury (volby). Nehledě na to, že valná část politiků již vstupuje na světlo ramp s tím, že na ně mafie v pozadí má páky, aby byli snáze řiditelní.

Následně politici plní cíle dané mafie v rámci udržitelné tolerance. Pokud politik překročí jemu vymezené mantinely, záleží na míře provinění a dle toho je potrestán.

Vaše vysněná pohádka pro švýcarské děti, jak jejich předci byli chytří a dokázali si sami svobodně bez nadnárodního-globálního řízení:
a) zavést přímou demokracii
b) udržet neutralitu během několika válek
c) stát se světovým finančním centrem
...
je takovou hloupostí, že k tomu není co dodat.

Snad jen to, že prozření z vašeho snu bude reálné, až finanční centrum bude plně převedeno do Asie. A pak si můžete doma v alpách při padající životní úrovni povídat, jak jste všichni ve švajcu chytří. [chechtot]

372454

8.7.2019 11:22

RE: za co ?

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 372314

Myslíš toho Trockého, který přijel do Ruska s plnými kapsami dolarů provést revoluci a utopit národy SSSR v krvi na oltáři permanentní revoluce.

Díky Bohu, že mu Lenin se Stalinem skřížili plány. Protože ani ty bys tu jako prvotřídní šábes-gój dnes nebyl.

Měl by ses dovzdělat, než začneš žvanit nesmysly.

372400

9.7.2019 20:39

RE: za co ?

rosco 185.?.?.?

Reakce na 372400

prober se komiku, ze ty ses vzdelaval na vysoke cikanske?
Lenin Trockemu zadne plany nezkrizil, protoze v dobe pred Stalinem byli kamosi naprosta vetsina tehdejsi vlady (lidovi komisari) byli zidi a tudiz jedna ruka. Vagon zlata privezl do Ruska Lenin, vse financovano zidovskyma bankama. Teprve kdyz byl Stalin u moci a zacal byt paranoidni, nechal odkrouhnout koho potkal mimo jine i Trockeho.V te dobe byl uz Lenin davno v krabici [chechtot][chechtot][chechtot][chechtot]

https://verbotenesarchiv.wordpress.com/2014/01/26/der-judische-charakter-der-sowjetunion/

http://www.texemarrs.com/082010/baku_oil_fields.htm

372433

10.7.2019 1:22

RE: za co ?

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 372433

Házet Lenina do jednoho pytle s Trockým je projevem nepochopení oč tenkrát v Rusku šlo a házet Stalina do jednoho pytle s Trockým je už projev hlouposti...

372439

10.7.2019 9:00

RE: za co ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 372439

Nejvhodnější by tenkrát bylo, naházet je všechny tři do jedné krabice...[velký smích]

372442

10.7.2019 16:42

RE: za co ?

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 372433

Komiku říkej svému otci, protože ty jsi vtip. [chechtot]

I cigán má občas dobrou myšlenku. Ale tobě nepomůže ani studium, protože ti chybí základní metodologie práce s informacemi.

Takže ačkoliv budeš číst a číst, udělá ti to v hlavě akorát guláš, tak proč se trápit? [chechtot]

372455

2.7.2019 22:56

Sudety

maršal Žukov 87.?.?.?

Prečo si vlastne vy česi myslíte, že Sudety by mali byť vaše? Veď nielen tie, ale aj mimo nich máte kopu počeštených nemeckých geografických názvov.
Pokiaľ viem, Sudety boli Nemecku odňaté vo Versailles a v Mníchove 1938 si ich zobrali naspäť.

372306

3.7.2019 10:50

RE: Sudety

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 372306

Zukove Zukove!

Máme to chápat jako pokus o otevření Orwelova okna k prosazení alternativního Sudeťáckého výkladu dějin??? Čechy, Morava a Slezsko se ve svých hranicích prakticky nepohnuly cca 1000 let nazpět. A to ani v době kdy jsme byli integrováni v Rakousku, později Rakousku-Uhersku.

1. Ti Němci, nebyly nikdy Němci, ale německy mluvící příslušníci Království Českého, později císařství Rakouského.
2. V pohraničních územích panovali až do Bílé hory ryze Česká, Moravská a Slezská šlechta a též se zde mluvilo více česky nežli německy.
3. Až po Bílé hoře byly české elity (šlechta), popravená na Staromáku nebo uniklá do exilu, nahrazena Německy mluvící katolickou. Respektive k nám bylo dosazeno cizí panstvo. Pak se začala prosazovat výrazněji Němčina na celém území. Zde hledejme též kořeny našeho Švejkování. Stále ale šlo o Čechy, Moravany a Slezany, poddané Rakouského císařství.
4. V baroku, kdy se situace jakž takž uklidnila a asi by se prosadila Němčina jako dorozumívací jazyk (stejně jako ve východní části Rakouska), po roce 1848 došlo k prvním atakům ze strany obrozenců na všechny, Čechy, Moravany a Slezany, kteří v běžném životě přešli na Němčinu, že jsou Němci.
5. Situace kulminovala za první republiky, kdy všichni kteří mluvili Německy byli Masarykovskou Prahou za Němce také označováni a náležitě persekuováni. Rozkol národa byl již neřešitelný.
6. Teprve tehdy se občané pohraničí prohlásili za opravdové Němce, následoval Mnichov a persekuce všech Česky mluvících.
7. Benešovy dekrety byly po válce jediné rozumné východisko takto historicky rozeštvaného českého národa. V té poválečné době jsme opravdu již nemohli my Česky mluvící Češi a Německy mluvící Češi společně koexistovat.
8. Současné snahy prolomit Benešovy dekrety ale vedou zejména ve prospěch právě té cizácké pobělohorské šlechty. A to je zcela nepřijatelné, jako je nepřijatelné je prolamovat jakkoli. Obávám se, že by opět tekla krev.
9. Mimo jiné nepozorujete, že nějak pomalu najíždíme na Angličtinu jako dorozumívací jazyk. Jazyk zatím největšího agresora na planetě, který svého času takřka celou její polovinu kolonizoval - a ta snaha nadále jinou formou trvá?

372315

3.7.2019 12:37

RE: Sudety

ping789 194.?.?.?

Reakce na 372315

hádanka: co mají body 5) a 8) společného ?

372317

3.7.2019 22:45

RE: Sudety

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 51.?.?.?

Reakce na 372306

Hmmm, a Rujána, "Chemnitz" - zkomoleně Kamenice, pRUSko a další jsou názvy vyloženě germánské, že?
Podle vaší logiky by 3/4 německa měly připadnout zpět slovanům kteří to tam obývali v 8. století.
Super, já nejsem proti [smích]

Ostatně Řád německých rytířů byl stvořen temnými silami ovládajícími naši planetu jen o jedinému účelu - k terorizování a likvidaci slovanského obyvatelstva evropy. Už to slovo "řád" smrdí na sto honů a evokuje pyramidální systém moci, hrubě neslovanský a v rozporu s životní filozofií všech přírodních národů.

372328

4.7.2019 12:32

RE: Sudety

maršal Žukov 87.?.?.?

Reakce na 372328

Môže to všetko byť pravda a tiež som názoru, že Slovania by mali dominovať Európe.
Ale doteraz sa ukázali ako málo zivotaschopni. V prírode prežijú len najsilnejší a ak sa máme riadiť prírodou, tak si prečítaj Mein Kampf.
Židia skolili najväčší slovanský národ coby dup v časoch, keď nejednali tak skryto ako teraz.
V tomto sa Nemci ukázali ako oveľa schopnejší a súdržnejší, pripojac k sebe asi milión ne-nemcov, vrátane Slovanov, ktorí v sebe našli odvahu a silu.
Ale nestačilo to.

372338

4.7.2019 15:03

RE: Sudety

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 372338

...ano, bohužel, asi milion zmrdů Slovanů a jimi oblbnutých pitomců se k nim přidalo a něktrerým chronicky vypatlaným to zůstalo a navíc to přenesli i na své potomky stejně mldého rozumu, jako byli sami k velké radosti hlavního architekta německého nacismu, majitele světového finančního systému...

372341

4.7.2019 15:24

RE: Sudety

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 372338

Němci jsou také Slovani, stejně jako všichni ostatní bílí... Neboli Kavkazani... Jen prošli "vzdělávacím procesem" Římské říše a od té doby to Slovani "nejsou".

372345

4.7.2019 16:33

Slovani dominují akorát ve spotřebě alkoholu

Antinatalista 85.?.?.?

Reakce na 372338

Děsím se toho, kdyby měli Slovani dominovat v Evropě. To by byl čurbes, jaký svět ještě neviděl. I země třetího světa jsou kulturnější. Samozřejmě neberu v potaz výmysly a debility chorých hlav jako Indoárijské védy nebo soudruzi Solženicyn, Klimov, Pjakin a další chátra z východních plání.

A teď všici si zapějeme tu naší, slovanskou:
My smé Slovani,
jedna rodina,
samej blbeček,
samá dylina.

[velký smích]

372348

4.7.2019 19:19

RE: Slovani dominují akorát ve spotřebě alkoholu

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 372348

Trollujete a urážíte. Takže sbohem.

372354

5.7.2019 19:32

RE: Sudety

rosco 185.?.?.?

Reakce na 372306

trochu sis to popletl Dezo, po 1. valce byly Horni Uhry sebrany Rakousku Uhersku a ted je chteji Madari zpatky, to bys mel coby diplomovany drotar vedet.[chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot]

372373

5.7.2019 20:58

RE: Sudety

maršal Žukov 87.?.?.?

Reakce na 372373

Ty ako paštikársky tajtrlík by si mohol vedieť, že horné uhry nikdy maďarom nepatrili. Nemajú čo chcieť naspäť. Ono totiž Uhorsko nerovná sa Maďarsko. Prekvapivá informácia, že?

372374

5.7.2019 22:32

RE: Sudety

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 372374

Před časem navštívil profesor Klaus Maďarsko, a při rozhovoru s Orbánem litoval, že Maďarsko nemá žádné hory kde by se dalo lyžovat. Orbán se zamyšleně zadíval na obrovský obraz Bratislavského hradu, který kraloval jeho pracovně, a odpověděl mu, že Maďarsko má přece Vysoké a Nízké Tatry. Pak se pánové bavili ještě o Triatonské dohodě...[velký smích]

372378

6.7.2019 14:48

RE: Sudety

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 372378

Teď jsem dostal sprostě vynadáno od generála Lochmana z krajského policejního ředitelství Na Zbraslavi, že to prej nebyla TriaTonská ale TriaNonská mírová smlouva. Generál mi rozčileně opsal půl wikipédie. Omlouvám se za ten bezvýznamný překlep, a doufám, že mu zatím jeho baráky na Zbraslavi neobsadí po nějaké restituci sudeťáci...[velký smích]

372386

5.7.2019 23:04

RE: Sudety

rosco 185.?.?.?

Reakce na 372374

no jasne Dezo, asi proto tomu Nemci rikali Oberungarn se spravnim centrem v Kosicich uvnitr madarskeho kralovstvi v 16-17.stol
"die österreichische Oberungarische Grenzoberhauptmannschaft (auch Oberungarisches Grenzgeneralat, lat. supremus capitaneatus (confiniorum) partium regni Hungariae superiorum, 1564–1686) mit Sitz in Kaschau (Košice) innerhalb des Königlichen Ungarns. "
Obavam se ale ze na vasi Vysoke drotarske jste to neprobirali.
[velký smích][velký smích][velký smích][chechtot]

372379

6.7.2019 13:47

RE: Sudety

maršal Žukov 87.?.?.?

Reakce na 372379

Oberungarn - Horné Uhorsko. Žiadne Maďarsko. Ja neviem, ste tam za Moravou všetci dislektici?
Maďarsko vzniklo v 1918.
A Orbanove vlhké sny o Tatrách... je to krpatý Maďar, chcel sa vytiahnuť pred Klausom...
Privlastniť si cudzie pre nich nie je žiadny problém, vrátane dejín a osobností.
Stoličný Belehrad
Ostrihom
Blatenské jazero
Pannónia
Slováci nemajú komplex malosti preto nikdy nemali potrebu brat druhým. Nech si vyššie spomenuté a ďalšie slovenské mestá, jazerá a oblasti nechajú.

372385

3.7.2019 13:30

Kniha

WAZARI Milan (tečka) Javurek (zavináč) upce (tečka) cz 195.?.?.?

Otázkami okolo některých těchto parazitů s "modrou" krví se zabývá historička Nečasová ve svých knihách "Cui bono restituce", Walderode je v druhém díle kapitola 2. Doporučuji.

372319

9.7.2019 16:36

RE: Kniha

JaJa 85.?.?.?

Reakce na 372319

Mrkněme se též na https://www.novinky.cz/domaci/450268-historicka-se.... Walderode je první, Lichtenstainové chtějí již dlouho též a další čekají v řadě.

Z článku vyjímám:
Šlechticova dcera Marie Salm-Reifferscheidt-Raitz byla verdiktem soudu potěšena...

Boj o omluvu je součástí mnoholeté soudní tahanice, v níž se Salmovy dcery zatím neúspěšně pokoušejí získat miliardový majetek rodu na Blanensku včetně zámku v Rájci nad Svitavou.

Klíčovou záležitostí je přitom přihlášení se Salma k německé národní příslušnosti. Dědičky totiž tvrdí, že se jejich otec přihlásil k němectví pod nátlakem. Salm chtěl po válce získat zpět československé občanství, ale než se jeho žádost stačila definitivně vyřídit, zemřel.


Nakonec budou všichni tvrdit, že byli s Němci pod nátlakem...[bliji]

372427

10.7.2019 20:18

Jak Ruml vracel občanství Walderode - Hitlerovo špionovi v utajení.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

V roce 1992 hrabě Walderode vznesl požadavek na vrácení svého někdejšího panství podle zákona o restitucích.

Učinil tak poté, co získal československé občanství. To mu na tehdejším ministerstvu vnitra udělil Jan Ruml. Učinil tak na základě zákona 39/1969 Sb., který umožňoval udělení československého občanství „osobám zvláštního zřetele“ bez splnění zákonných podmínek. Zákon, který byl před rokem 1989 využíván takřka výlučně pro občany SSSR, zůstal v platnosti a Jan Ruml jej používal pro udělení občanství vybraným jedincům. Podle některých zjištění se zdaleka nejednalo pouze o hraběte Walderode.

Ruml podle zjištěných informací vůbec nezkoumal historické dokumenty, prostě Walderodemu udělil občanství. Schůzka Ruml-Walderode, na které mělo být vše vyřízeno, měla proběhnout 16. 4.1991. Proti vydání občanství tehdy marně protestovala i generální prokuratura.

Podrobnosti zde:
http://www.virtually.cz/clanky2/3593.html

„Ministr Ruml mi pak jednoduše odepsal, že je to jeho rozhodnutí jako ministra, že na něj má právo a nemusí mi nic vysvětlovat. Proč tak učinil na základě Walderodeho neplatného občanského průkazu, už v dopise nevysvětlil.“

Zastánce naopak Ruml našel v týdeníku Respekt, který v roce 1994 vydal text Vladimíra Mlynáře Občan Walderode, který se podivuje nad tím, že se z „banálního správního případu“ stala politická kauza, a dokonce, že ministr vnitra Jan Ruml musí jít něco vysvětlovat poslancům tehdejšího Levého bloku.

Výše uvedené informace jsou citací z článku na Parlamentních listech z 10.7.2019:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Rod-...

Vložený obrázek

Na obr. z r. 1997 Jan Ruml a Ivan Pilip jako hlavní aktéři "Sarajevského atentátu v roce 1997: boj o moc se zvrhl. Zrůdy, které vrazily kudlu do zad Václava Klause. Ivan Pilip a Jan Ruml. Zrádci, kteří poprvé zahájili převrat v České republice. Tehdy chtěli odstranit Václava Klause st.
Zdroj obr.: http://www.skrytapravda.cz/domaci/2301-ivan-pilip-...

372458

Příspěvků: 71

01.07. 07:07 ping789  zachraňovat životy není zločin
01.07. 07:54 Venny  Desfours - Walderode
01.07. 10:28 R.E.  Tož v krátkosti asi takhle:
01.07. 19:52 Sasin  RE: Tož v krátkosti asi takhle:
01.07. 11:28 ObcaneCR.cz  Dlouhodobý monitoring postojů české veřejnosti k Dekretům...
01.07. 11:35  nešťastný článek
01.07. 12:59 R.E.  RE: nešťastný článek
01.07. 15:39 zbynek  RE: nešťastný článek
01.07. 16:00 dir  RE: nešťastný článek
01.07. 23:13 Carlos  RE: nešťastný článek
02.07. 02:30  RE: nešťastný článek
02.07. 06:58  RE: nešťastný článek
02.07. 22:02  RE: nešťastný článek
03.07. 11:11  RE: nešťastný článek
03.07. 06:15 favela  Opakuji zase belohorske udalosti
01.07. 12:29 Antinatalista  Drang nach Osten
01.07. 20:16 Sasin  RE: Drang nach Osten
02.07. 02:36  RE: Drang nach Osten
02.07. 08:24 Venny  RE: Drang nach Osten
02.07. 12:45  RE: Drang nach Osten
02.07. 19:27 Antinatalista  Práce je pro voly, a proto práci čest...
02.07. 22:18  ===RE: Práce je pro voly, a proto práci čest...
05.07. 12:56 rosco  RE: Práce je pro voly, a proto práci čest...
02.07. 23:06 maršal Žukov  RE: Drang nach Osten
13.08. 20:02 Andrej Vyšinskij  RE: Drang nach Osten
01.07. 13:54  Jsou odhodlaní.
01.07. 21:23  RE: Jsou odhodlaní.
01.07. 21:28 rosco  RE: Jsou odhodlaní.
01.07. 19:38 Sasin  Národní podílové restituce.
02.07. 07:21 ping789  za co ?
02.07. 21:54 Sasin  RE: za co ?
03.07. 09:18 rosco  RE: za co ?
03.07. 15:25 Lovec idiotů  RE: za co ?
05.07. 13:07 rosco  RE: za co ?
03.07. 21:48 Sasin  RE: za co ?
04.07. 17:09 Antinatalista  Do tanku - v tank!
04.07. 21:28 Sasin  RE: Do tanku - v tank!
06.07. 09:10  RE: Do tanku - v tank!
07.07. 03:12 Sasin  RE: Do tanku - v tank!
10.07. 13:02  RE: Do tanku - v tank!
05.07. 13:17 rosco  RE: za co ?
05.07. 21:00 maršal Žukov  RE: za co ?
08.07. 12:18 vousy13  RE: za co ?
05.07. 22:11 Sasin  RE: za co ?
08.07. 07:59 rosco  RE: za co ?
09.07. 22:51 vousy13  RE: za co ?
10.07. 08:16 rosco  RE: za co ?
10.07. 16:34 vousy13  RE: za co ?
08.07. 11:22 vousy13  RE: za co ?
09.07. 20:39 rosco  RE: za co ?
10.07. 01:22 R.E.  RE: za co ?
10.07. 09:00  RE: za co ?
10.07. 16:42 vousy13  RE: za co ?
02.07. 22:56 maršal Žukov  Sudety
03.07. 10:50  RE: Sudety
03.07. 12:37 ping789  RE: Sudety
03.07. 22:45  RE: Sudety
04.07. 12:32 maršal Žukov  RE: Sudety
04.07. 15:03 R.E.  RE: Sudety
04.07. 15:24 Lovec idiotů  RE: Sudety
04.07. 16:33 Antinatalista  Slovani dominují akorát ve spotřebě alkoholu
04.07. 19:19 Vladimír Stwora  RE: Slovani dominují akorát ve spotřebě alkoholu
05.07. 19:32 rosco  RE: Sudety
05.07. 20:58 maršal Žukov  RE: Sudety
05.07. 22:32  RE: Sudety
06.07. 14:48  RE: Sudety
05.07. 23:04 rosco  RE: Sudety
06.07. 13:47 maršal Žukov  RE: Sudety
03.07. 13:30 WAZARI  Kniha
09.07. 16:36 JaJa  RE: Kniha
10.07. 20:18  Jak Ruml vracel občanství Walderode - Hitlerovo špionovi v utajení.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

82

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 137 čtenářů částkou 28 543 korun, což je 82 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 0

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 0

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 1

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 1

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 2

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 2

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
25,51 Kč
Libra
29,94 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
15,87 Kč
Švýcarský frank
23,68 Kč
100 japonských jenů
19,61 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,14 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,32 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 273,81 Kč
1 unce stříbra
549,71 Kč
Bitcoin
858 900,70 Kč

Poslední aktualizace: 30.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 560