Diskuze k článku

Demonstrace proti Babišovi

Příspěvků 25

22.6.2019 1:14

Může jít také o privatizaci zdravotnictví a důchodů

Barney 46.?.?.?

O peníze jde vždy až v prvé řadě. ODS stále mrzí, že musela po prohraných krajských a senátních volbách odpískat Julínkovu privatizaci zdravotnictví, zdravotní daně, tedy nějakých 300 mld. Kč ročně. TOP 09 zase mrzí, že ji Babiš spolu se Sobotkou odpískal důchodovou reformu, tedy nějakých 500 mld. Kč jdoucích ročně na důchody, které by jinak mohly jít do akciového kasina. Umíte si asi představit ten vztek vlivných skupin, když o výše uvedené sumy přišly. Babiš se privatizovat zdravotnictví nechystá. Nechystá se ani privatizovat důchody, naopak je zvyšuje, čímž penize přesouvá k důchodcům a obírá případné penzijní fondy. Odstraněním Babiše by se cesty k privatizaci otevřely.

Možná, že jde i o dostavbu Temelína, kvůli které padla Nečasova vláda. Skutečnou příčinu bysme se dozvěděli až po případném vítězství Majdanu roku z Václaváku, ale to si snad zde nikdo nepřeje.

372162

26.6.2019 9:13

RE: Může jít také o privatizaci zdravotnictví a důchodů

Jura1 85.?.?.?

Reakce na 372162

Nezapomínal bych na Benešovi dekrety a majetek Sudeťáků, kteří chtějí sjezd uspořádat u nás.

P.S. Němci nesmí bojovat proti Benešovým dekretům přímo, ty jsou totiž součástí mezinárodního práva = neměnnost poválečného uspořádání v Evropě.

Mohou ale bojovat za jejich dobrovolné zrušením samotnými čechy - a vsadím boty, že přesně tohle by Demagogický blok v případě volebního vítězství udělal.

372232

22.6.2019 9:23

Ejhle člověk

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

https://rutube.ru/video/831425afceeae965a6427c73a6...

372163

22.6.2019 9:59

poděkováni obyvatelstvu

ping789 194.?.?.?

Ještě že je zde tak inteligentí obyvatelstvo, které si lstivě nohama zvolilo arcilotra, aby je bránil před konverzí eusocialismu v islám. Tohle by nedal ani Pan Ondřej Sekora. ( pro ty absolutně tupé čtenáře doplňuji, že forma vlastnictví výrobních prostředků je pro společenský systém současnosti nejméně podstatná)

372164

26.6.2019 21:13

RE: poděkováni obyvatelstvu

hank 91.?.?.?

Reakce na 372164

A co je tedy pro společenský systém současnosti nejpodstatnější?

372245

22.6.2019 13:39

Letná?

Tom 70.?.?.?

Koneckonců, šťastný to národ, který by měl jenom 100 nebo 200 tisíc užitečných idotů …

372167

22.6.2019 13:59

Plánovaná demonstrace vůbec není spontánní, je zaplacená a organizovaná

F&T 212.?.?.?

Pokud uvažuje i DPP o posílení dopravy, tak takováhle demonstrace je setsakra dobře zajištěná, naplánovaná a zaplacená.

Trochu mě jímá hrůza co by se dělo po vítězství pražského Majdanu: Více uprchlíků v ČR? Ještě větší rozkrádačky než za Babiše? Rozvrat školství a výchovy dětí. Více práv pro sexuální devianty?

Ať se nad tím každý zamyslí, než půjde dělat dav neúspěšným politikům toužícím po korytu.

372168

22.6.2019 14:22

RE: Plánovaná demonstrace vůbec není spontánní, je zaplacená a organizovaná

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 372168

Obávám se že je to jedno z dalších největších policejních cvičení, a to spolupráce velkého počtu demonstrantů s 20 procenty neuniformované policie mezi nimi. Stejně jako před nedávnem, noční protiteroristické ve Smíchovském centru. Taky asi budou ceněné databáze mobilů přítomných účastníků, procvičí se i ostřelovači na střechách...

"Česko" to je od roku 1989 největší komerční a psychologická semitská laboratoř. Je neuvěřitelé, co by asi policie dělala při dvousettisícových demonstracích v normálním suveréním státě. Pokud by to nebyla jen další úmyslně sezvaná politická šaškárna, stačilo by například několik nenápadných leteckých přeletů, nad Prahou, rozprášení nekolika kilogramů jodidu stříbrného, a dva dny před a ještě dva dny po by byla Praha zmítána celodenními průtržemi mračen.

[velký smích]

372169

22.6.2019 16:05

Paranoia starého muže je nezastavitelná...

Antinatalista 85.?.?.?

Reakce na 372169

???
Mezi demonstranty bude 20 procent neuniformované policie, což nám při uváděném číslu dvě stě tisíc účastníků dělá čtyřicet tisíc neuniformovaných příslušníků čili kompletní stav policejního sboru. A všichni budou v jednu dobu na jednom místě.
Pane vachmajstr, vy jste hlava. Musím před vašimi dedukcemi a výpočty smeknout svůj imaginární širák...
[velký smích]

372171

22.6.2019 19:01

RE: Paranoia starého muže je nezastavitelná...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 372171

O stavu kompletního policejního sboru se vedou různé diskuse, kdybyste však vyhnal z baráků v Dejvicích, Bubenči, na Ořechovce, v Karlíně či Stodůlkách a pod. osazenstvo dalších nenápadných dobře udržovaných baráků které nemají u vchodu cedulky, a u vrátnice nápis: "Průkaz ukazujte bez vyzvání", tak se vsadím, že byste se dostal klidně na šedesát až sedumdesát tisíc.

Nesmekejte však při Vaší neuvěřitelné píli a intleikenci, se kterou sledujete každý můj komentář, svůj imaginární širák zejtra na Letné, a nebo aspoň ne příliš rychle, protože byste mohl znenadání koupit jednu ze střechy, a bylo by tu o jednoho intelikenta méně,což by byla nenahraditelná škoda....

[velký smích]

372174

22.6.2019 14:51

K poznámke editora ohľadom "víťazného" slovenského majdanu

pozorovateľ 109.?.?.?

Až tak víťazne slovenská farebná revolúcia pre slniečkarov neskončila.

Celé to bolo viac než zamotané,takže skúsim veľmi stručne zhrnúť o čo išlo.

Davy na námestí žiadali na začiatku odstúpenie Fica (predseda vlády) a Roberta Kaliňáka (minister vnútra). Údajne z dôvodu napojenia na vraždu novinára Jána Kuciaka a rizika zametania dôkazov pod koberec. Ako priťažujúci faktor pre oboch politikov bolo, že sa poznali s podnikateľom Bašternákom,ktorý práve v tej dobe čelil trestnému stíhaniu za daňové podvody.

Takže davy na námestí žiadali odstúpenie Fica, pád vlády a zriadenie nikým nevolenej úradníckej vlády, ktorú by zostavil americký agent Andrej Kiska (formálne prezident SR).

Ficova pozícia bola komplikovaná faktom, že jeden z jeho koaličných partnerov, maďarská strana Most, sa zmietal vo vlastnom vnútornom konflikte, kde medzi sebou zápasilo slniečkárske a pragmatické krídlo. Šéf Mostu Béla Bugár sa dlhé týždne neúspešne snažil potlačiť rebéliu vo vlastnej strane, ale výsledkom boli odchody dvoch ministrov Mostu z vlády, hrozba zvrhnutia samotného Bugára a prechod celého Mostu k opozícii. Vďaka tomu by opozícia získala dostatok hlasov na zhodenie celej vlády.

V prospech Fica pre zmenu hralo to, že sa na jeho stranu aktívne postavili prakticky všetky alternatívne média (t.j. nečelil "jednohlasnému" tlaku ulice) a taktiež dve "anti-systémové" parlamentné strany Sme-Rodina (Boris Kollár) a ĽSNS (Marián Kotleba) zaujali vyčkávaciu taktiku a odmietli podporiť zbytok opozície v snahe o zhodenie vlády.

Napokon sa Ficovi a Bugárovi podarilo dojednať Šalamúnske riešenie, aby sa vlk nažral a ovca zostala celá. Fico aj Kaliňák sa formálne vzdali svojich pozícií a nominovali na ne politicky nevýrazných náhradníkov. Bugárovi sa vďaka tomu podarilo potlačiť vzburu vo vlastnej strane, keďže hlavná požiadavka rebelov bola odstúpenie Fica z pozície premiéra. Časť najviac nespokojných poslancov Mostu prešla do opozície alebo odišli úplne z parlamentu. Následne "rekonštruovaná" vláda dostala v parlamente dôveru (aj s podporou niekoľkých nezaradených poslancov) a pokračovalo sa vo viac-menej starej zostave. Premiérom sa stal nevýrazný Pellegrini, predsedom Smeru zostal Fico a naďalej zo zákulisia určoval hlavnú politiku.

Demonštranti, žiadajúci odstúpenie Fica sa ocitli v trapnej situácii. Obe ich požiadavky boli formálne splnené (Fico aj Kaliňák odstúpili), ale vláda zostala v pôvodnej podobe s rovnakým programovým trendom.

Demonštranti začali narýchlo vymýšľať nové požiadavky, prečo má padnúť vláda. Napríklad žiadali odvolanie Kaliňákovho nástupcu, odvolanie policajného prezidenta atď. Tieto nové témy však pôsobili tak kŕčovito,že väčšina ľudí nevedela, ako ich uchopiť. Demonštrácie pokračovali ešte niekoľko mesiacov po výmene Fica na čele vlády,ale ich účasť slabla,až napokon úplne upadli mimo záujem verejnosti.

372170

22.6.2019 17:38

Michal Semin to pochopil nejlepe

Rudolf_K 185.?.?.?

Myslim, ze pan editor ma pravdu, kdyz rika, ze demonstrace jsou predevsim proti Zemanovi. Dodal bych, ze na Zemanovi se jim nelibi, ze chce normalni vztahy s Ruskem.

No a kdyz se nepodari jeste vic zhorsit vztahy s Ruskem, tak aspon vyvolaji chaos. Ty zfanatizovane davy nevi, za co demonstruji. Myslim, ze ze vsech ceskych komentatoru Michal Semin nejlepe pochopil, co jsou neoconi zac:

1) Jde jim o vyvolavani chaosu
2) Jejich motivy jsou ideologicke, nikoliv materialni

A mj. ocitoval Michaela Ledeena:

,Naším křestním jménem je tvořivé ničení. Jak doma, tak v zahraničí. Každým dnem strháváme starý řád od obchodu po vědu, literaturu, umění, architekturu, film, politiku a právo. Naši nepřátelé tento vír energie a tvořivosti vždy nenáviděli, neboť ohrožoval jejich tradice, ať už byly jakékoli, a zahanbovala je pro neschopnost držet s námi krok. Bojí se nás, když vidí, jak rozvracíme tradiční společnost. Nemohou se cítit bezpečně, pokud existujeme. (…) Aby přežili, jsou nuceni nás napadat, stejně jako my musíme zničit je, abychom postoupili vpřed v našem dějinném poslání.“

Dela ale chybu, kdyz vedle neoconu stavi americky puritanismus a osvicenstvi. Neoconi nemaji ani s jednim ani s druhym nic spolecneho.

http://www.rukojmi.cz/clanky/8354-sponzori-z-usa-zadali-porad-vic-semin-vzpominal-jak-fungovaly-neziskovky-hned-po-sametu

https://hearthis.at/slobodnyvysielac/na-prahu-zmien-30-2019-05-20/

https://voxpopuliblog.cz/neokoni/

372172

22.6.2019 18:20

RE: Michal Semin to pochopil nejlepe

simonx 89.?.?.?

Reakce na 372172

Kdo neví, kdo je Ledeen (tedy Ledin):

zde

372173

23.6.2019 2:27

Myslím, že ani autor, ani editor nemají pravdu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

co se odhadování důvodů současných protestů týká. Jimi uváděné důvody by mohly přilákat pár stovek demonstrantů, při masivním náboru a finančních odměnách pár tisíc. Oněch dvacet až třicet tisíc protestujících, co se sešli na Václaváku (víc se jich tam totiž nemůže vejít) je možné donutit, aby zvedli zadky jedině silným tématem, které se jich přímo osobně dotýká. A to rozhodně Marie Benešová ani Čapí hnízdo či estébácká minulost premiéra (všechno navíc zcela vylhané nesmysly) nejsou.

To, co přinutilo naše živnostníky a podnikatele k tomu, aby ze sebe dělali na Václaváku a Letné hlupáky, jsou aktivity Babiše v křesle ministra financí i premiéra, které směřují k tomu, aby i prvně vyjmenovaní přispívali do státního rozpočtu tak, jak je na Západě obvyklé. Tedy EET, jejíž další vlna startuje, a kontrolní hlášení či zajišťovací příkazy jsou pravým důvodem, proč tato sociální vrstva, po dělnictvu nová vedoucí síla ve státě, zvedla zadnice a pod nesmyslnými důvody (protože ty pravé říci nemůže) chce potrestat (Demisi!!!) toho, kdo jim sáhl do peněženek a pozval je ke kase. Divím se, že tento prakticky jediný logický důvod nikdo neuvádí. Zadal jsem dvě desítky neobvyklých jmen dárců (aby nemohlo dojít k záměně) na transparentním účtu Milionu chvilek do vyhledávače. VŠICHNI to jsou živnostníci nebo podnikatelé.

372177

23.6.2019 10:34

RE: Myslím, že ani autor, ani editor nemají pravdu

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 372177

Proti manýrům Babiše, proti jeho bezzásadové a protilidové a protinárodní politice domácí i zahraniční, proti jeho oligarchistickým manýrům a hokynářské zkorumpovanosti je nucen protestovat každý, jen ne jeho volič-idiot, který přemýšlí stejně hokynářsky, jako on, ale ty záminky, které vyřvávají stále dokola Mádl, Issová @ Comp. a jako hrané z flašinetu, při kterém se co chvíli střídají s jinými a každý točí jinou rychlostí, to nejsou...
Pravda je, že kdyby se k moci dostala verbež, za kterou tihle dnešní "protestanti" mluví, by bylo pro nás, prosté občana a stát a jeho suverenitu a vše k ní patřící ještě daleko horší...
Babiš určitě má svůj vlastní názor na aktuální stav, který lidi "sere", ale díky svému zaháčkování v systému židovské vývěvy na majetek proti tomu nic nedělá ze strachu o svůj majetek a tak i když je miliardář, je ten nejhorší předseda vlády, protože je lehce vydíratelný a podplatitelný a to jeho volič-idiot nechápe a tvrdí opak...
Samozřejmě, že Babiš si nevezme úplatek ve formě ušmudlané poloprázdné obálky, jak to dělá on, Babiš má kolem krku smyčky ze svých investicí a miliardových úvěrů a samozřejmě ty slavné ke korupci a ovládánání stvořené dotace z EU.
On totiž nepodniká on jen špekuluje, jako každý usmolený eskimácký hokynář a navíc on čerpá (jak nám zdělil) a proto musí poslouchat a dokud to dělal, tak ho nechali vládnout a to už celých 6 let, ale protože má strach, že díky ústupkům EU přijde o voliče, začal trochu poslouchat a slyšet na problematiku imigrace a z toho důvodu se k vůči němu na pokyn z venku zvedla sionistická nátlakovka "prvdoláskařů" toho folkšturmu sionistů v ČR, a to otevřeně po jeho návštěvě a složení halachy u Zdi nářků v Jeruzalémě, kdy se otevřeně postavil na stranu židů sionistickým neokonům konkurující. Proto ho taky pozval Trumpeta a taky proto, než se stačil vrátit z USA, mu přes Faltýnka "zmáčkli koule...."Tento útok není jen proti němu, ale i proti Zemanovi, jenž patří na stejnou stranu konkurence sionistům a proto byl předtím terčem útoku ze strany havlových sion-hemoriodů právě on...
Eskimákům taje led, to jejich přirozené prostředí a to nikoli otelováním klimatu, což tvrdí dementi typu Gréty, ale postupného ztrácení monopolu na informace a proto začli být velice nervózní a to vše překotného, co se děje blízko i daleko, je projev jejich rozpadajícího se řídícího systému...a i krize Babiš je toho součástí...

A tak nám nezbývá, než s pobavením sledovat a pak konstatovat, kdo je blbější, jestli to byli ti voli, co před 30 lety n a Letné "zvonili klíčema", nebo jejich zbytky a jich děti, produkti lysenkovských filosoficko sociální žido-pavěd a inkluze..[velký smích]

372180

23.6.2019 12:03

RE: Myslím, že ani autor, ani editor nemají pravdu

Velekněz Ratata 83.?.?.?

Reakce na 372177

Vy máte taky pravdu, ale tomu se říká spojit příjemné s užitečným. Taky jsem včera viděl například ve výloze jedné maloměstské lékárny veliký plakát "Letná". Oba majitele z minulosti letmo znám, proto to zmiňuju, jsou to solidní a uvážliví lidé. Asi každý z nás tady by dokázal uvést podobné příklady. Samozřejmě že Babiš, EET a dotace je dožírají a hlavně vzhledem k té EET nejsou schopni v Burešovi rozpoznat to menší zlo.

EET není největší B. zločin, ale velmi, velmi se hodí, protože to i těm živnostníkům, pro které je to opravdu jen buzer navíc, umožní propojit si protiburešovský protest s legitimním osobním (klidně říkejte třídním, abych si trochu zaprovokoval) zájmem. Opravdu si nemyslím, že by zrovna lékárníci ve svém oboru mohli i dosud páchat nějaké podstané úniky. Daleko horší systémově je občas kretenistická aplikace v praxi a arogance moci vůbec, kdy například Ústavní soud jako nedávno řekne, že v podezření nemá finanční správa právo obstavit celý účet, ale právě jen ty částky, kde je podezření např. na nadměrný odpočet DPH, a finančí správa dokonce i do Českého rozhlasu Radiožurnálu troubí, že Ústavní soud sice rozhodl, to že je jako krásná práce, no, ale oni že budou dál postupovat jako předtím, protože je to podle nich podle zákona. A žádný obraz za zády redaktora zřejmě při těch slovech nesletěl a ani kvůli tomu nikdo nebude mít chuť demonstrovat, protože nadměrné odpočty DPH přeci páchají jenom mafiáni (ne že by je nepáchali, o tom žádná). A na tomhle se samozřejmě nic nezmění, pokud Babiše odstraní.

Kdežto u EET se v takovém případě udělá pár kosmetických úprav s ohromným PR a leckterý poctivý živnostník bude možná skákat radostí po celém majdanu, dokud si nespočte, co to znamená v praxi. A bude si opět zcela zaslouženě připadat jako blbec.

Důvodem prokurátorského převratu proti Nečasovi taky nebyla Nagyové kabelka, i když je tím jediným, co z toho Ištvánovi s Katánym v sukni zbylo. A sere to někoho ??

372181

23.6.2019 13:54

Ale je přece úplně jasné o co jde!

Pako24 109.?.?.?

https://www.clovekvtisni.cz/co-delame/vzdelani-a-osveta
https://www.jsns.cz/projekty/hleda-se-leadr
https://hleda.se/pgmportfolio/mikulas-minar/
Ještě to někomu není jasné?

372188

24.6.2019 4:28

Je to ještě složitější!

Maximus1 37.?.?.?

Zaregistrovali jste na videích z "revoluce" na Letné, že tam promluvili před davem pitomců také dva zástupci Sudetenlandsmanschaftu? No fakt tom těm hlupákům nedochází, že Babiš jen pro Sudeťáky, velká překážka, jeho Agrofertí firmy hospodaří totiž v Sudetech na celkem velkém prostoru! Zájmy se kříží! Takže určitě mají pravdu všichni ti co napsali v příspěvcích své názory vč. autora článku a jde ovšem tady o více, o průnik zájmů, superpozici, svazek (fasci) doslova fašistů a nad nimi vlaje vlajka EU! To by jeden nevymyslel! Všimli jste si pozdarvů osvědčených sionistických zednářských přátel typu Pitharta, Svěráka a spol.? Klucí by chtěli Majdan!

372198

24.6.2019 10:09

demonstrace na podporu Kradlouska, Bakaly, sudeťáka Herrmana

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Vladimír to řekl dobře. Babiše nesnáším. Ale tyhle demonstrace jsou na podporu Kradlouska, Schwarzenberga, Hamáčka, Bakaly, Kellnera a další desítky proamerických oligarchů. A především na podporu neoconské politiky, okupace naší země NATO, za výstavbu americké základny, za rabování ČR zahraničními korporacemi, podporu sudetoněmeckých nároků na 1/3 pozemků v ČR, privatizaci českých lesů, atd atd.

Lůza na náměstí má velmi krátkou paměť, když chce zpátky Julínka, privatizaci zdravotnictví a jeho nedostupnost pro staré a chudé, 8 let nezvyšování důchodů, takže dnešní sedmdesátníci sedí za kasou v supermarketech, Parkanovou blábolící písně o radarech a NATO, Řebíčka likvidujícího levnou železniční dopravu, Nečase a Langera a další zloděje.

S tím že TENTOKRÁT BY TO BYL PROCES ZCELA NEVRATNÝ, protože jedinou relevantní opoziční stranu ČSSD zničil Hamáček a spol.
Tedy KROMĚ (toho zatraceného) BABIŠE TU NENÍ ŽÁDNÁ OPOZICE vůči rabující politice řízené z US ambasády, která z nás chce udělat zemi 3.světa, druhou ukrajinu a americký tankodrom.

372204

24.6.2019 13:27

RE: demonstrace na podporu Kradlouska, Bakaly, sudeťáka Herrmana

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 372204

Poslední události ve výzkumné semitské laboratoři sociálního inženýrství "česko" názorně ukazují nevídané možnosti novodobé bolševické totality, nad níž musí zírat s hubou dokořán jak čína i rusko, tak i třeba všichni staři estébáčtí důchodci. Jak se nechat neškodně vyřádit davy, v podstatě již dnes vedené přeplacenými uměleckými šašky, a ještě si jako armáda a policie nechat bez hnutí prstem a se zmrzlinou či párkem v ruce připsat dvojnásobný žold za sobotu a neděli...

[velký smích]

372208

24.6.2019 14:47

RE: demonstrace na podporu Kradlouska, Bakaly, sudeťáka Herrmana

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 372208

Neprodleně / za dvacet minut po vyjití tohoto příspěvku /mi píše v mailu generál Lochman z krajského policejního ředitelství Zbraslav:
________________
Co to zase kecáš na zvědavci ? Dvojnásobnej žold ? To přidej dobytku. Ještě rizikovej příplatek a takzvaný teplotný, to je práce ve ztížených podmínkách. A nemysli si že platíme zmrzliny nebo párky v rohlíku. To je na erár. Ale zase na druhou stranu hloupej kdo dává a ještě hloupější kdo nebere. Práci čest! Když je dobře zaplacená, tak čest!!!!
______________________
Letošní léto je opravdu horké...[velký smích]

372209

25.6.2019 22:51

RE: demonstrace na podporu Kradlouska, Bakaly, sudeťáka Herrmana

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 372208

Je vidět že nejste moc zcestovalý. To byste teprve zíral co se děje v pokusných semitských laboratořích jménem USA a Británie, že by vám z toho vstávaly vlasy na hlavě.
Proti tomu byla i ta bolševická totita v ČR jen dětská hra na pískovišti.

372229

26.6.2019 10:52

RE: demonstrace na podporu Kradlouska, Bakaly, sudeťáka Herrmana

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 372229

V emerice či anglii nebo jak se to teď jmenuje, si určitě nikdo nesezve na horký nedělní odpoledne na čtyři hodiny hlavní náměstí čtvrt milionu lidí, ty čtyři hodiny je neoblbuje, a pak je v klidu nerozpustí bez jakýkoli výtržnosti. To mne připadá jako když včelař omámí kouřem roj včel.

Za hitlera třeba excitovali shromáždění lidí infrazvukem 7-10 Hz, generovaným zdroji v nedalekých autech nebo klimatizací v místnostech. Procházel jsem produkci dostupnou na internetu z Letenské pláně, ale žádná subliminální složka v hudbě a projevu nebyla patrná. Viděl jsem jen zpocené fízly, jak se na to otráveně dívali s buřtem a nebo zmrzlinou v ruce za dvojnásovnej nedělní žold, a takzvyný "horkostní", jak tu píše nahoře jeden z nich.

Jak tady někdo správně píše: český národ to je vrozená debilita, a získaná schizofrenie. Podíváme li se třeba na letenské křepčení toho šílenýho bolševickýcho Svěráka, vidíme opět to stařičký a osvědčený bolševický divadýlko Járy Zimmermana. Čeští političtí loutkáři vodí svoje loutky jak ind ovládá hůlkou kobry tančící poslušně před ním v košíku. To už ale není politické loutkářství, to je profesionální politická psychiatrie, která se na vývhodě Evropy může rozvinout do statisíců, zatímco, jak tuhle tvrdil americký velvyslanec, když prej on jde každej den kolem Bílýho domu, tak tam vždycky demonstruje za něco několik lidí, což je prej ukázkový příklad funkční demokracie.

[velký smích]

372237

24.6.2019 15:27

Povstání otroků

gogo 37.?.?.?

A co těch milion lidí - "de facto" polovina rodin - v exekucí?

A statisíce otců kterým "de facto" žena unesla děti a zmrdo-justice je poté dvacet let pronásleduje, totálně oškube a zotročí?

Proč máme platit daně státu, ve kterém nemáme právo ani na svoje děti a nesmíme vlastnit nemovitosti, auta, počítače, ... nic cenného?

Není zase čas na skutečnou revoluci?

Ať si Jelita a Jedia ty BLBÝ KECI strčí do prdele.

My nejsme jejich otroci !!!

372210

28.6.2019 11:25

Pisatel si preje zustat v anonymite

Pissipreje 81.?.?.?

Koukam, jak jste si pomohli vyloucenim diskutujicich, kteri slusnym zpusobem psali, co se vam nelibilo. A kam se podeli drivejsi jejich oponenti.

372264

Příspěvků: 25

22.06. 01:14 Barney  Může jít také o privatizaci zdravotnictví a důchodů
26.06. 09:13 Jura1  RE: Může jít také o privatizaci zdravotnictví a důchodů
22.06. 09:23  Ejhle člověk
22.06. 09:59 ping789  poděkováni obyvatelstvu
26.06. 21:13 hank  RE: poděkováni obyvatelstvu
22.06. 13:39 Tom  Letná?
22.06. 13:59 F&T  Plánovaná demonstrace vůbec není spontánní, je zaplacená a organizovaná
22.06. 14:22  RE: Plánovaná demonstrace vůbec není spontánní, je zaplacená a organizovaná
22.06. 16:05 Antinatalista  Paranoia starého muže je nezastavitelná...
22.06. 19:01  RE: Paranoia starého muže je nezastavitelná...
22.06. 14:51 pozorovateľ  K poznámke editora ohľadom "víťazného" slovenského majdanu
22.06. 17:38 Rudolf_K  Michal Semin to pochopil nejlepe
22.06. 18:20 simonx  RE: Michal Semin to pochopil nejlepe
23.06. 02:27  Myslím, že ani autor, ani editor nemají pravdu
23.06. 10:34 R.E.  RE: Myslím, že ani autor, ani editor nemají pravdu
23.06. 12:03 Velekněz Ratata  RE: Myslím, že ani autor, ani editor nemají pravdu
23.06. 13:54 Pako24  Ale je přece úplně jasné o co jde!
24.06. 04:28 Maximus1  Je to ještě složitější!
24.06. 10:09  demonstrace na podporu Kradlouska, Bakaly, sudeťáka Herrmana
24.06. 13:27  RE: demonstrace na podporu Kradlouska, Bakaly, sudeťáka Herrmana
24.06. 14:47  RE: demonstrace na podporu Kradlouska, Bakaly, sudeťáka Herrmana
25.06. 22:51  RE: demonstrace na podporu Kradlouska, Bakaly, sudeťáka Herrmana
26.06. 10:52  RE: demonstrace na podporu Kradlouska, Bakaly, sudeťáka Herrmana
24.06. 15:27 gogo  Povstání otroků
28.06. 11:25 Pissipreje  Pisatel si preje zustat v anonymite

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 58 čtenářů částkou 13 108 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Kódy do covidpasu začneme vydávat od 1. června, řekl Babiš. Dezinformace! tvrdilo MZ před rokem16.05.21 18:42 Česká republika 6

V Británii se objevil první nepohlavní starosta města16.05.21 18:30 Británie 3

Školy s rúškami zaznamenali o 37% viac infekcií než školy bez rúšok16.05.21 11:29 USA 11

Agenti GRU stihli kromě Vrbětic a Skripala i ozařovat americké diplomaty16.05.21 09:55 Rusko 2

V zemi s největší mírou proočkovanosti vypukla nová epidemie koronaviru14.05.21 19:40 Seychelles 4

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 13

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 1

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 15

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Měnové kurzy

USD
20,98 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,56 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,27 Kč
Švýcarský frank
23,26 Kč
100 japonských jenů
19,19 Kč
Čínský juan
3,26 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,34 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 850,97 Kč
1 unce stříbra
579,66 Kč
Bitcoin
906 676,78 Kč

Poslední aktualizace: 17.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 277