Diskuze k článku

Zelenskyj vyhrál nad Porošenkem – co se bude dít dál?

Příspěvků 38

29.4.2019 10:04

Dal som si tú námahu a pozrel som si niekoľko dielov "Слуга Народа."

lubosmat 212.?.?.?

Môj záver z tých prvých 9-tich/ dielov je:

1) Snaha o situačnú komiku,
2) Ukázať Rusko-jazyčné obyvateľstvo v nelichotivom svetle,
4) Je to stredoveká parafráza na to, keď šašo miesto jedného dňa, vládne a riadi veci verejné určité neprerušené obdobie a dôsledky takéhoto vládnutia vedú k absurdným situáciám.

Realita bude mať od tejto parafrázy "Слуга Народа." ďaleko. Už prvý krok a to výber poradcov a novej vládnej garnitúry, nebude zodpovedať filmovej predlohe, tu si jednoducho kandidátku p. Zelenskij z prstu nevycucia, a podpíše to, čo mu sponzori predložia.

Prezidenti, premiéri, ministri a ich poradcovia sa menia, ale väčšina administratívneho aparátu sa nemení, a ani oligarchia a nevzdala svojho vplyvu. Jediná zmena je, že sa presunulo ťažisko zahraničnej politiky z východu na západ o nejaké tie uhlové stupne, stále nerobí z Ukrajiny demokraciu západného typu.

Východiská pre neutralitu sú síce dobré, ale na to je potrebné ukončiť ATO a uznať, že rozhodnutie Krymu pripojiť sa k RF bolo nezávislé, alebo požiadať oficiálne RF o rozumné reparácie za stratu územia. Takto by sa mohla stať UA mostom medzi východom a západom, RUSKO by nemohlo nič než UA v neutralite podporovať, západ nemá čo by Ukrajincom vzal a tiež by sa s danou situáciou musel zmieriť.

Neutrálne postavenie UA je vzhľadom k moci, ktorú tam získali sily snažiace sa odovzdať suverenitu štátu do rúk USA, NATO a EU nemysliteľné.

371279

29.4.2019 10:48

Na stadiónu vyhrál Poroch

opus111 89.?.?.?

S článkem vcelku souhlasím, ovšem na stadiónu jednoznačně vyhrál Poroch!
Zeljenskij měl problém rychle a srozumitelně formulovat v ukrajinštině, protože jeho rodný jazyk je ruština. Také je Poroch mnohem zdatnější rétor, co se týče nacionalistických frází a floskulí. Kdo by to neznal, a jakože třeba ti co přihlíželi ze zahraničí a nejsou detailně obeznámení s jeho působením za posledních pět let, tak Poroch byl přesvědčivý. Kdo byl v obraze, tak samozřejmě viděl, že to byl vrchol Porochovy prolhané mediální kampaně, v tom je Poroch mistr a Ukrajinci jistě nevolili podle výsledku na stadiónu, to by ty výsledky vypadaly zcela jinak.

371280

29.4.2019 13:04

Jak se volí "demokraticky"

Palopalo 89.?.?.?

No jestli volby na Ukrajině byly tak "demokratické" jako na Slovensku [velký smích]

Přehled volebních manipulací a podvodů na Slovensku
https://www.youtube.com/watch?v=XEXH1utIA_w

Harabín o zneužití volebních průkazů (vojebních průkazů)
https://www.youtube.com/watch?v=DmDOPgO_jw0

Noam Chomsky o "demokratickém" volebním systému v USA
https://www.youtube.com/watch?v=TtqWezfIhMY

371281

29.4.2019 13:11

Už mě to s tou "Ukrajinou" unavuje.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

"Proč až po pěti letech
Puč na "Ukrajině", zosnovaný USA a EU byl r. 2014.
Od té doby zemřelo v bojích přes 10.000 lidí.
"Ukrajinu" pučisté hospodářsky zničili.
Počet obyvatelstva strašidelně klesl.
"Putin chce nabídnout ruské občanství všem Ukrajincům."
Proč ale až po těch pěti hrůzostrašných letech?
Přece všichni, kromě médií, vědí o smrtném srabu na "Ukrajině".
(Mezi tato média patří ovšem i Katolický týdeník.)
No protože Porošenkova junta dopadla ve volbách katastrofálně na hubu.
To už nemůžou popřít ani zaprodaná médía ani Západ.
No a tak "Ukrajina" půjde pokojně do Ruska."

371282

29.4.2019 16:51

Konec státnosti Ukrajiny

Miroslava 46.?.?.?

Text není špatný, ale Saker opomenul hlavní podstatu všech problémů na Ukrajině. V této zemi se hroutí státnost. Zkušený politik Porošenko s tím nemohl nic udělat i přes ohromnou finanční i politickou západní podporu. Volba slabého politika Zelenského je pouhým příznakem agónie ukrajinské státnosti. Západ se zdá prozřel, že obnovit státnost je nereálné, a tedy zůstává jen jedna varianta, aby byla země loajální - živit 40 milionový národ. Ovšem takové možnosti už Západ nemá, má svých problémů nad hlavu. A Rusko celou Ukrajinu rovněž nepotřebuje. Halič byla vždycky pro Rusko velkou potížistkou a je velmi pravděpodobné, že tuto část Ukrajiny odmítne. Za vlády Zelenského budeme s velkou pravděpodobností svědky šoumenské, demagogické rétoriky a prohlubující se agónie v průmyslu, sociální sféře a obecně státnosti. Toto je nejvěrohodnější scénář.
Záchranou pro Ukrajinu by byl snad jen politicky neutrální status, kdy budou dobré vztahy udržovány se všemi zeměmi. Jenže v současných podmínkách, kdy se SVĚT TVRDĚ DĚLÍ NA DVOJPOLÁRNÍ, je neutrální status pro jakoukoli zemi velmi nepravděpodobný. Ještě tak možná, kdyby se dostala k moci silná autorita světového měřítka. Jenže Zelenskyj takovou figurou není. Proto je Ukrajina jako stát odsouzena k zániku.

371283

29.4.2019 19:01

RE: Konec státnosti Ukrajiny

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 371283

Když tak čtu váš příspěvek, úplně nad ním kroutím hlavou. Zřejmě jste vůbec nepochopila, o co na Ukrajině jde...

> Saker opomenul hlavní podstatu všech problémů na Ukrajině. V této zemi se hroutí státnost.

Tohle si moc pletete!!! Zaměňujete příčinu a následek. Zhroucení státu není příčinou, ale následkem! Příčinou je to, že k moci byli dosazeni lidé, kteří měli Ukrajinu vyrabovat!

>Zkušený politik Porošenko s tím nemohl nic udělat i přes ohromnou finanční i politickou západní podporu.

Prosím vás, o jaké zkušenosti to mluvíte? Porošenko byl vybrán, aby Ukrajinu dovolil zničit a rozkrást těmi, kteří obvykle stojí za všemi rozkrádačkami. O zkušenosti se mluvit nedá, pokud tedy tím nemyslíte zkušenost plácat páté přes deváté, hlavně plivat na Rusko a svalovat vinu za vše na něj. To ale umí kdejaký gay porno "herec" s IQ tykve. Tzv. "ohromná" finanční pomoc byla naprosto směšná a navíc nebyla určena pro rozvoj Ukrajiny, ale pro její destrukci! Většina peněz z té "pomoci" byla rozkradena a nejen tzv. "Ukrajinci".

>Volba slabého politika Zelenského je pouhým příznakem agónie ukrajinské státnosti.

Zelenský je stejně slabý jako Porošenko, ale stojí za ním starý hodný jidova Kolomojský. Tedy ten, kdo financuje nacistické bataliony, které vraždí civilisty, drancují a znásilňují rusky mluvící obyvatelstvo.

>Západ se zdá prozřel

??? To nemyslíte vážně... Vy si myslíte, že likvidace Ukrajiny byla nějaká chyba? A likvidace Jugoslávie, Iráku, Lýbie a Sýrie také chyba? Musím vás ubezpečit, že to nebyla chyba, ale záměr! Tzv. "západ" dělá vše pro to, aby oslabil Rusko a slabá Ukrajina ovládaná vypatlanými nacisty má sloužit jako předmostí pro útok na Rusko. Ti "Slava Ukrajiny, gerojam slava" imbecilové mají posloužit stejně jako například islamističtí retardi, kteří zničili Lýbii a Sýrii. Skončí pod drnem.

> Za vlády Zelenského budeme s velkou pravděpodobností svědky šoumenské, demagogické rétoriky

Na chlup stejné jako Porošenkovy. Už je to koneckonců vidět v jeho prohlášeních proti Rusku.

> a prohlubující se agónie v průmyslu, sociální sféře a obecně státnosti.

Nic nového, to se tam už pár let děje. Cílem je vytvoření obyvatelstva skládajícího se ze zbídačených nevzdělaných chudáků, kteří za pár dolarů prodají nejen svoje dcery do bordelu, ale i jejich půdu a vše co mají a pak budou otročit na panském.

> Ještě tak možná, kdyby se dostala k moci silná autorita světového měřítka.

Vy si vážně myslíte, že tyhle věci řídí "autority"? A kde na světě taková "autorita" je? Dokonce i Putin je jen zástupcem jisté zájmové skupiny a bez ní by nemohl existovat. Každý, kdo se vymkne kontrole, je "po zásluze" oddělán. Třeba jako Kaddáfí.

371284

29.4.2019 21:54

RE: Konec státnosti Ukrajiny

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 371284

Jo, tak nějak..., je potřeba si uvědomit že "když žid nahradí Žida a obráceně", nic se pro gójima nezmění...

371288

29.4.2019 22:25

RE: Konec státnosti Ukrajiny

Miroslava 46.?.?.?

Reakce na 371284

Vážený pane,

nepatřím k těm, kteří věří v teorie spiknutí, k těm, kdo věří v tajné síly, které jakoby řídí tento svět, o nichž jakási skupina lidí mnoho kecá, ale nemůže přinést žádná přesvědčivá fakta o reálné existenci oněch tajných sil. Domnívám se, že pro pochopení globální geopolitiky je třeba vycházet z reálně existujících států, jejich vlád, jejich potenciálu a jejich zájmů.

Globální politiku v našem světě určují USA a jejich satelity - převážně EU na straně jedné, na straně druhé- Rusko, Čína a Indie a jejich spojenci. Boj těchto sil za rozdělení sfér vlivu je podstatou světové geopolitiky.

Nikdo nemůže objasnit, proč za tisíciletí epochy rozumného člověka jen stěží vzpomeneme světlou osobnost včele země, proč řešení států jsou často – řekla bych velmi často – hloupá, neslouží k blahu lidstva, k růstu svobod, k mravnosti a mravnímu povznesení společnosti. Z hlediska ateistického myšlení to nelze NIKDY pochopit a přesvědčivě objasnit. Všechna ateistická politologická objasnění nemají žádný smysl, jsou pseudonačné, neboť nejsou schopny nic předpovědět, dokonce i na nedalekou budoucnost.

Pro věřícího člověka je očividné, že vše procesy v našem světě určuje nadpozemský boj světlých a temných sil. Temné síly chtějí, aby v našem světě bylo nastoleno peklo - celosvětová tyranie. Státnost libovolné země se nachází pod silným vlivem temných sil, právě proto státnost libovolné země nemůže za tisíciletí své existence vytvořit nic, co by člověka duchovně a mravně povznášelo. A v současných podmínkách všechny státy pracují na mravní rozklad lidstva.

O Ukrajině:

Netvrdila jsem, že je Porošenko dobrým a silným politikem, jen jsem říkala, že je zkušeným a každý zkušený politik velmi dobře ví, co je třeba dělat, aby ho opět zvolili. Ale je to jen člověk a ne v jeho rukou leží osud Ukrajiny. Dokonce, i kdyby byl na jeho místě 10x schopnější politik, věřte, nic by se mu nepodařilo. Proč? Protože Ukrajina je jen OBĚTÍ nadpozemského boje mezi těmi hlavnímí dvojpolárními silami, o nichž jsem výše psala. Žádná z těchto sil nebude souhlasit s tím, aby celá Ukrajiny přešla pod vliv USA nebo naopak k Rusku. Proto bude Ukrajina ROZERVÁNA. Toto řešení bylo přijato ještě předtím, než se stal Porošenko prezidentem.

Zvolení Zelenského – nevýrazného člověka je příznakem toho, že proces rozdělení Ukrajiny nabírá tempo.

Vše, co dnes na Ukrajině pozorujeme, je pouhým následkem likvidace státnosti. To je podobné jako u včel, či mravenců, když jim vezmete matku, začne chaos a zkáza. A žádné síly nejsou schopny navést pořádek.

Všichni dobří, pořádkumilovní lidé by měli prosit Nebesa a konat v rámci svých možností, aby toto rozdělení proběhlo maximálně mírně, bez ostrého vojenského konfliktu.

371289

30.4.2019 9:37

RE: Konec státnosti Ukrajiny

kolokol 185.?.?.?

Reakce na 371289

Zdravím, musím říct, že se mi vaše komentáře líbí pro jistý duchovní nadhled. Ale první odstavec toho, na který reaguji, ukazuje na jistou míru naivity v pohledu na reálné fungování světa. Ani Kristus nepopírá vládu Satana nad světem, a ten (Satan) jistě neinspiruje lidi ke křišťálově čistému jednání. Přesvědčivá fakta o těch, kdo se snaží a umí působit v skrytu, a o jejich činech a záměrech zajisté nebude snadné získat a účinně rozšířit. Meyrink se někde vyjadřuje v tom smyslu, že největší záludností ďábla je, že dělá jakoby neexistoval.
Nicméně souhlasím s tím, že je třeba být při tom všem naladěn pozitivně a v dobru.

371293

30.4.2019 22:59

RE: Konec státnosti Ukrajiny

Miroslava 46.?.?.?

Reakce na 371293

Dobrý den. Teorie spiknutí jsou čistě lidské, antinaučné výmysly, na něž možno svést všechno. Naprosto souhlasím, že jedna z chytrostí ďábla je vymýšlet takové světonázorové koncepce, které vytváří v lidských hlavičkách iluzi, že on neexistuje a nijak se neprojevuje v našem světě. Je velmi udivující, že i věřící podléhají této iluzi. Z toho ovšem plyne, že nečiní-li se ďábel v našem světě, tak za všechna utrpení na Zemi je zodpovědný Bůh, krutý a nemilosrdný. Jenže to je hloupost, která přímo protiřečí životu Spasitele a celému Evangeliu.

“Bůh je světlo a není v něm žádné tmy“. (1 Janův 1:5)

Za všechna neštěstí, utrpení, nemoci, katastrofy, války, smrt je zodpovědný ďábel!

A kdo chce pravdu znát, jak je svět uspořádán, existuje zatím dost informací.

Relativně nedávno u nás vyšla ucelená filosoficko-náboženská koncepce geniálního ruského myslitele D. Andrejeva Růže Světa, která objasňuje nejen uspořádání světa, ale i vesmíru, otázky bytí, boj dobra a zla, objasňuje hybné síly historického procesu lidstva.

Koncepce D. Andrejeva je unikátní a nemá žádnou konkurenci v predikční síle. Ještě jednou podtrhnu, že neexistují žádné politologické teorie a vůbec světonázorové koncepce, schopné alespoň něco předpovědět ohledně budoucna. Koncepce Andrejeva je jediným fenoménem schopným dát věrohodnou prognózu.

Zvláště zdůrazním, že Růže Světa nijak neprotiřečí dokázaným vědeckým faktům. Předpověděla mnohé vědecké objevy, historické události, včetně předpovědí týkajících se perspektiv lidstva.

A na závěr: předkládá čtenáři, co je třeba konat, aby byly perspektivy osobní, ale i celého lidstva pozitivní.

371309

30.4.2019 23:50

K oblbování, docela vědecky

Pátá Mojžíšova 7:24 89.?.?.?

Reakce na 371309

Spiknutí šmejdů, otrokářské zlořády, světové války a revoluce, evoluční strategie SSvatých nebyly a nejsou?
Za zlo zodpovídá Ďábel, kterým i nepoznatelný mojžíšský Bůh pohrdá, že?

Koukolík František, Život s deprivanty - Zlo na každý den;
K oblbován jako; „to nikdy nepochopíme“
To je jednoduché…opakované vysvětlení. Jestliže je lidé přijmou, možná je
utěší. Zároveň však sami sobě zabrání, aby pochopili, proč k takové události mohlo dojít. V zásadě stejným způsobem tato snadno pochopitelná »vysvětlení« celá tisíciletí zabraňují pochopení příčin, jádra i souvislostí čehokoli katastrofálního, otřesného, složitého, pro jedince nezvládnutelného
- a čím dál častěji zbytečného.

Společnými znaky těchto »vysvětlení« bývají:
1. nepřímo vyřčená nutnost zříci se vlastního zdravého rozumu;
2. zdánlivě morální vyznění
3. zastření podílu na odpovědnosti;
4. zahalení katastrofální skutečnosti, které se dalo předejít, a to
5. odkazem na vyšší, neověřitelné síly;
6. přesunem odpovědnosti tvrzením, že jde o druh trestu za provinění vůči vyšším, neověřitelným silám.
…můžeme podobná »vysvětlení« považovat za projev manipulace
s posluchači, cynismu, stupidity, eventuálně za projev stavu osobnosti,
kterému se nyní říká disociativní, dříve hysterie.

371312

30.4.2019 12:18

RE: Konec státnosti Ukrajiny

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 371289

Madam, tady vůbec nejde o nějaký nadpozemský boj "temných sil" za nadvládu nad světem, tady jede o už po dlouhou dobu trvající a velice konkrétní snahu židovstva všeho druhu a původu o ovládnutí zbytku světa a veškeré nám před očima se odvíjející konflikty jsou právě jeho vyjádřením s tím, že mezi sebou o vládu nad už zcela porobeném světě svádí dvě skupiny "židů" a "Židů", jak to velice trefně definoval tolik opovrhovaný a vysmívaný pan "VK" z Aeronetu.
Tyto dvě základní skupiny které mají stejnou snahu o přivlastnění si světa mají stejný cíl, jen se poněkud rozchází ve způsobu, jak to udělat a kdo při tom bude mít hlavní slovo... a k zastavení jejich na svět zcela prokazatelně neblahého vlivu nebude mít to Vaše modlení a žmoulání amuletů pražádný vliv, neb i samo křesťanství s církví jsou jen proxy prostředky tohoto uchvacování světa pro židy a Židy a dnešní postoj Vatikánu to jen potvrzuje...

I ty dvě zcela konkrétní základní skupiny židovstva se se stejnou zarputilostí jako Vy modlí, aby jim jejich světovládné jejich náboženstvím jim naslibované a posilované choutky byly naplněny a nebyly nikým překaženy, ale na rozdíl od Vás pro to kromě modlení dělají vše a proto je jasné, kdo v tomto sporu zvítězí...
Vy a ti všichni ostatní pošetilci spoléhající pouze na boží vůli, to rozhodně nebudete...
Syn trevírského právníka Herschela Mordechaje Leviho, nějaký Karel Marx kdysi prohlásil, že "náboženství je opium lidstva..." a jak vidno, Vy jste zcela v rauši a většina Ukrajinců taky a tak spoléháte na zásah shora, ale ujišťují Vás, že se jej nedočkáte...a vše, co je před námi, to "velké finále", bude velice prozaické a banálně lidsko-pozemské. jako ostatně vždy bylo...

371299

30.4.2019 14:10

Ukrajina byla zprivatizována bankstery

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 371289

Oddávat bychom se měli především svému rozumu. Třeba mnohým bombardérům, včetně "humanitárních", šéfují docela živí pozemští šmejdi.
>nepatřím k těm, kteří věří v teorie spiknutí...lidí mnoho kecá, ale nemůže přinést žádná přesvědčivá fakta o reálné existenci oněch tajných sil...

Záhada, jaktože vše neřídí všemocný nepoznatelný SSpasitel ze spasitelské debilizace? Místo zločinné spiknutí lze také použít; evoluční mocenská sektářská strategie. A přesvědčivá fakta jsou popsána mnohými myšlení schopnými lidmi, a opakuji (i pro oblbovače); přečtěte si jednak Bibli a Protokoly sionských mudrců, pak důkladně knihu Karlheinz Deschner, Moloch. Deschner popsal „pravdolásku“ na více než třista stranách, např; „… ‚vyvoleným národem‘ …vrší zločin na zločin…vysílá špicly, podporuje teroristy, podněcuje menší či větší konflikty, rozpoutává světové války a zaplavuje nejlepší ze všech států kokainem. Tento skvost mezi národy, ‚jedinečný lid‘…vším je vinna cizina, kterou proto je třeba očistit od vší její špíny, vychovat, zkrášlit a zušlechtit vlastními ideály…nechtěli nikdy nikoho ovládat, sami svobodní nechtějí zotročovat druhé. Oni vždy jen strážci a zachránci světa jsou skuteční andělé spravedlnosti…Ďáblů je však mnoho a mohou přijímat nejrozličnější formy, ztělesnění…“

>Nikdo nemůže objasnit...proč řešení států jsou často...hloupá, neslouží...růstu svobod

Rozumní lidé jsou mrzáckými samovyvolenými šmejdy po tisíciletí oblbováni, zotročováni - jak je zřejmé z mnoha případů. SSvoboda vrchních penězokazů roste, politika otevřených dveří je velice uplatňována.
Globalistické korporace válečné výroby nevlastní neviditelný bůh, ale docela živí pozemšťané, mnohdy banksteři. Vaše žvásty, Miroslavo, jsou záměrným oblbování!

>Pro věřícího člověka je očividné… nadpozemský boj světlých a temných sil…
Pro myslícího člověka je očividné, že velké války s milióny mrtvol byly spáchány docela pozemskými mocensky chorými zrůdami v lidských tělech. Lidská jatka v tak obrovských rozměrech mohli deprivanti spáchat, protože ovládali jak debilizaci otroků, tak mnoho zdrojů, a také právě kvůli zločinnému spolčení, ve SSvaté víře, SSajanům, kolaborantům po celé Zemi.

Teď banksteři chovají a šikují mohamedánské hordy v Africe pro „obohacení“ Evropanů. K obvyklým pracem nepoužitelnými, ale zato k násilí nadanými zblblíky s IQ 70. Kalergismus jede! A SSvatý otec pomáhá, banksterům, jako obvykle!
Jaké báječné debilizace šíří SSajani a kolaboranti; „Nárok na lepší život“ (bezpracný život ze sociálních dávek = z daní bílých evropských otroků, kalergisty nezajímá, že z „obohacení“ nejsou šťastni černí přivandrovalci ani bílí domorodci)....Automaticky kráceno

371301

30.4.2019 14:18

RE: Konec státnosti Ukrajiny

Antinatalista 85.?.?.?

Reakce na 371289

Rozdíl mezi imbecilem, který věří v mezinárodní spiknutí a idotem, který věří ve světlé a temné síly, mravnost nebo dokonce peklo, je pouhých několik bodů inteligenčního kvocientu.

Věnujte se radši kuchyni, zahrádce a intenzivně oblažujte svého dvounohého Pána. Na víc očividně nemáte. Děsím se, jestli osoba jako vy má děti. To musí být "materiál". Syn u policie, dcera v bordelu?

371302

30.4.2019 23:23

Čím vyšší IQ, tím amorálnější šmejd?

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 371302

Zločinné spiknutí neexistuje?
Synagogy po celém světě nejsou, dokonce ani ve Stockholmu, v Londýně, v Římě, v Tokiu nebo v Plzni?
Mojžíšismus popsaný v Bibli a Talmudech, strategie a cíle SSpravedlivých - jak jen zní ta SSvatá moudra? Rozbory biblických a talmudistických SSvatostí, citace z Talmudu od Jana Nerudy nebo Rohlinga si nyní odpustím. Jen by mě například zajímalo, jakého vyznání je Leo Steiner ze SSvatého spolku Rekonstrukce státu. Jaktože má zrovna tato sekta přístup se svými „moudry“ do „veřejnoprávních“ sdělovacích prostředků a telefon na agenta Bureše? Šíří „moudra“ ze svých hlav a za své, nebo mají SSvaté sponzory a ještě „odklánějí“ z našich daní?

371311

1.5.2019 18:44

IQ ≫ morálka

Antinatalista 85.?.?.?

Reakce na 371311

Ne, žádné zločinné spiknutí neexistuje. Existuje pouze jedno pravidlo a to, že už od narození je lidstvo oprávněně rozděleno - malá elitní menšina je určena k chovu a zbylá, nekvalitní, nemyslící a bučící většina musí táhnout. Vy zjevně patříte do druhé kategorie. Takže na značky a budovat. Budovat pro nás, elitu, komunismus, tedy podle našich potřeb. A pro vás? Pančovaný špiritus, instantní pomeje, sprcha jednou za dva týdny a spánek maximálně čtyři hodiny denně. Lidí je málo, dobytka moc. Plánem je do roku 2035 přirozeně snížit populaci dvounohého skotu na pět procent současného stavu. Jak říkal jeden anglický gentleman, který to má pod čepicí srovnáno jako málokdo: Kdybych se znovu narodil, chtěl bych se vrátit jako smrtící virus, abych pomohl řešit problém přelidnění.


[velký smích]

371315

1.5.2019 19:59

RE: IQ ≫ morálka

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 371315

Pokud je od narození lidstvo oprávněně rozděleno na elitu a dav. Kdo toto rozdělení inicioval, jak a kdy? Tam je třeba začít narovnávat současné zvrácené poměry.

Asi chápete, že plujeme na jedné lodi jménem Země a elita již ztratila řídící mechanizmy pro realizaci depopulace, aniž by ji to samotnou neohrozilo.

Takže jak dál? Budete čekat pod křídlem svého pána zla, až běsný dav pomalu si zvyšující svou informovanost vás sežere, nebo se stanete Člověkem?

371317

1.5.2019 20:49

RE: IQ ≫ morálka

Antinatalista 85.?.?.?

Reakce na 371317

Ptáte se špatně, vousatý mane. Zkuste spíše odpovědět na Lessingovu otázku, zda má vlk jehně rád, nebo ho nenávidí? Pokud pochopíte jedno, pochopíte vše.
[velký smích]

371318

2.5.2019 16:31

RE: IQ ≫ morálka

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 371318

Možná byste měl při psaní lépe rozlišovat, co zde prezentujete jako ironii. Ono to na první pohled vypadá, že to myslíte vážně. Až na druhý pohled je zřejmé, že takové neskutečné hovadiny nikdo vážně myslet nemůže.

371326

2.5.2019 17:01

Všechny vás přetaví nová doba

Antinatalista 85.?.?.?

Reakce na 371326

Lovče idiotů, chápete, že ten kdo pronásleduje idioty, musí být sám idiotem? Vše existující je jednotou a bojem protikladů. Proč myslíte, že hlavní kat židovského národa Eichmann pronesl jako poslední slova toto /po oznámení o výkonu trestu smrti oběšením/: Jen si věšte, aspoň bude o jednoho Žida míň...

[velký smích]

371327

2.5.2019 21:56

RE: Všechny vás přetaví nová doba

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 371327

Vy myslíte, že židé jsou národem? A odkdy prosím vás?
Myslíte že ten umělý státní útvar Izreael z nich udělal národ?
Je to národ asi jako Ukrajinci...
[velký smích]

371330

2.5.2019 19:49

= RE: IQ ≫ morálka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 371326

Víra v dostatečně neskutečné hovadiny tvoří základ světa. Každý skutečný věřící, pokud není sám schopen generovat vhodné hovadiny, musí mít minimálně nějakou tu šajenskou mluvící kůži, aby byl v klidu...

[velký smích]

371329

3.5.2019 13:55

RE: = RE: IQ ≫ morálka

Antinatalista 85.?.?.?

Reakce na 371329

Pokud bych nebral fantazii s fikcí za realitu, vlastně bych vůbec nežil. Vždyť skutečnost je tak přízemní a ordinérní, že?
Slavný čínský mudřec Čuang-c´o tom píše už před několika tisíci lety: V noci jsem často snil o tom, že jsem motýlem. Teď ale nevím, zda jsem člověk, kterému se zdá, že je motýlem, a nebo jsem motýl, kterému se zdá, že je člověkem.
[mrknutí jedním okem]

371340

2.5.2019 23:29

RE: IQ ≫ morálka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 371318

Tady jste asi zapomel odkaz na tu pohadku o vlku a jehnatku. Takova zkratka do dvou minut. A jaky je druhy dil? Tedy jako mladej vlk, nejake vlk v prostredku-perspektivni, prestarlej vlk... Mam na mysli hierchii ve smecce? Kdyz nemame tu fyzickou nesmrtelnost, tak jak to dopadne s vlcetem, ktere je spatnou parodii na gaucaka mi je vcelku jasny. Ale jak to funguje mezi vama vlkama?... Vite, aby obycejny clovek mohl zvazit, zda by se preci jenom nevyplatilo do roku 2035 se narvat mezi tech 5% "vyvolenych". Dneska to dela nejakych 400 milionu stastlivcu. Pokud jsou teda hlavni kriterium jenom prachy, tak to by jste si meli dat majzla, tech novejch miliardaru v Cine, Indii, Brazilii... Kolik tam asi pri 3 miliardach lidi bude novejch milionaru? Ani v tyhle loterii ani na burze ci v zivote se nema podcenovat dynamika deni. V jednu chvili je clovek mezi 5%, pak se ukaze ze vsadil na spatnyho kone a uz je osobni tragedie na svete.
https://www.youtube.com/watch?v=SzTXPxUv794

371333

3.5.2019 14:26

RE: IQ ≫ morálka

Antinatalista 85.?.?.?

Reakce na 371333

Takových by bylo, kteří by chtěli žít. Otázka peněz není hlavním ani jediným kritériem. Důležitější je původ, v tom vězí kořen všeho. Původ, styky, cíle a peníze!

Čínští, indičtí a brazilští byznysmeni si sice můžou zvát anglické komorníky, aby je učili bontonu a etiketě, ale dopadne to s nimi jako ve filmu Světáci. Rozumíte? Zatímco my měli zámky, kočáry, na řetězu medvěda a žádná spodnička před náma nezůstala suchá, oni na nás dřeli na poli a žili na hnoji. Znáte opiové války? To byla parádní operace, kterou vymyslely hlavy skutečných stratégů. Šachy jsou oproti tomu hra pro děti.
Abych to shrnul, pouze nám náleží vedoucí role. Samozřejmě budeme potřebovat sloužící, ale na ty místa bude ohromný nával. Tak pilně cvičte a možná, opravdu možná budete jednou mít to štěstí zouvat mi jezdecké boty.

[chechtot]

371341

4.5.2019 1:02

RE: IQ ≫ morálka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 371341

Cituje mistra taoismu, ale evidentne vam unika pointa. Cuang-c' temito metaforami upozornoval na nedokonalost a nevhodnost jazyka k popisu nejzassi reality - TAO. De facto Superenergie, z ktere pochazi cely vesmir a vsechno byti na vsech urovnich. Pokud TAO je jedine skutecne, pak vsechno ostatni je iluze. Samozrejme v prastare cinske civilizaci s nekolik tisic let neprerusenou kontinuitou k tomu existuje velmi siroka a pestra diskuze. Stejne tak o dharme jako zpusob zivota byt v souladu s vnitrni povahou skutecnosti okolo nas. Jit proti dharme znamena zkazu. Pokud jde o strategii tak Sun-c', ale treba i Kniha peti kruhu z Japonska. Kdyz se Cinani mohli dnes priucit jak dolete a pristat na odvracene strane Mesice. Proc ne neco od Musasiho?

Jak bych vam to rekl korektne? Kdyz Cinan dojde k zaveru, ze vase "vysoke" postaveni je v souladu s dharmou, tak vam k tomu servisu bot, jeste poskrabe na podbradku a posimra za usima, kdyz u toho blahem zachrotate, tak vam bude tleskat. Pokud dojde k zaveru, ze vase "vysoke" postaveni neni v souladu s dharmou, tak bude cekat na rekneme spravne nacasovani. Ale ja myslim, ze pucflek, co drzi dvere od limuziny na sebe nepouta nejakou extra pozornost, tak to bude v klidu. Nejsem tedy odbornik na sinologii, ale vsadil bych si na Cinu ponekud vice do budoucna nez vasi pratele z bankovnich kruhu. Krome CR se jim vicemene vsichni bankeri v Evrope cpou do riti.

P.S. Ja samozrejme nejsem Cinan, takze od me se pri zadosti vylizat gumaky, muze nadit zadatel vseliceho, jak se patri na spravnou tvrdou ceskou palici.[velký smích][velký smích]

371347

4.5.2019 10:03

RE: IQ ≫ morálka

Antinatalista 85.?.?.?

Reakce na 371347

Velice se mýlíte. Tao stejně jako dharma jsou pouhé představy, spíše humorné a zábavné než poučné. Je na nich krásně vidět omezenost a myšlenková sterilita tehdejších "vyspělých" civilizací.
To je stejné jako s těmi vašemi japonskými knihami strategie, velký humbuk a nic víc. Samozřejmě pro pitomce se jedná o mimořádná díla, ale každý šikovný kšeftsman to má v malíku od narození. Mnohem důležitější je to, co v těch knihách napsáno není.

O číňánky nemám obavy, sám jsem tam už před lety investoval. Slepičky se činí, kokodají, snášejí zlatá vajíčka a penízky se sypou. Až se sypat přestanou, tak se jenom změní jejich zařazení a místo toho, aby byly krmeny, budou samy sloužit za krmivo. Vždyť je to pořád dokola už tisíce let to samé a nikdo to změnit nedokáže.

P.S. Pletete si žádost s rozkazem, tvrdá česká palice. Jakou metodou tu tvrdost měříte? Podle Brinella, Rockwella nebo Vickerse? Pamatujte si, že co je tvrdé, je křehké. Jedna rána a pššš. Proto musíte mít hlavu měkkou a tvárnou, ale tvrdý musíte být na zcela jiném místě, o dost níž...
[chechtot]

371355

5.5.2019 19:21

RE: IQ ≫ morálka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 371355

Jo jo predstavy, to je ted velmi nebezpecna vec. Tedka mame tech predstav za 240 bilionu globalniho dluhu. 3 krat cela tahle planeta se vsim, dovolim si rict vcetne i vas. [vyplazený jazyk] Nejvetsi sranda na tehle predstavach je ze to treti zatnuti sekery probehlo od malych turbulenci s Lehmanem 2008. Za celych dlouhych deset let prozrat celou planetu tomu rikam jizda. Aspon tim odpadli hospodske debaty, zda krivka je asi hyperbola a v jake casti te krivky se financni virtualni trhy pohybuji. Ja jenom az to praskne, aby s tema vasimi zlatymi vejcemi a investicemi neskoncilo jak s jinymi predstavami. Uplne jsem zapomel na jezdecky gumaky, vetsina lidi sic uz dneska ke konim nema vztah, ale modryje staj s konema musi pravy dzentlmen mit, ze jo? To by mamo bylo, aby si na nas nekdo na bale v opere vytahoval triko. Tady je takovy rychlokurz pro lidi, co si neumi zout boty. Vetsina lidske populace to zvladne v prvnich peti letech zivota. Preji vam hodne uspechu pri studiu.
https://www.youtube.com/watch?v=IdrgP-2rTC8

Pokud jde o cinsky pristup k predstavam, tak bych nepodcenoval. Treba na Tchaj-wanu si minuly rok myslelo 70% obyvatelstva, ze v Pekingu jsou v souladu s tou dharmou a maji pozehnani z nebes. Jak vidno, ze tam vladne komunisticka strana jim v tomto pojeti predstav neprekazi. Aby se z cista jasna Formosa nepripojila k Cine. To by byla rana! Vite ono neni podstatne jestli nejakym predstavam verite ci neverite, a dokonce i kdyby cirou nahodou jste se trefil do cerneho, ale pri vasem romantismu nevim.. Pocita se, kdyz predstavam veri treba miliarda lidi. V oddeleni propagandy by jste se mohl neco dozvedet. Vcetne toho, ze marketingove nahradit Boha se nikdy nikomu nepodarilo trvale. Semtam pacient po usilovne snaze umrel a stal se zajmem archeologu, semtam to rozdejchal jako dnes treba Rusko. Co se stane neomarxistickym pokusem o globalizaci zapadu? Dojde k rozpadu na mensi celky, a tam kde "proces ideologicke globalizace" byl nejuspesnejsi pres krvave obcanske valky si bud lidi vynuti navrat ke korenu sve kultury a vseho narodniho zakladu nebo padnou. Mene narusene casti se muzou jeste obcanske valce vyhnout. Rozhodujici bude zabranit obcanske valce v USA, bez toho by ten vas 5% plan lepsich zitrku do pate petiletky 2035 skoncil velmi rychle v.... Vsak vy vite. [velký smích][velký smích]

371373

2.5.2019 1:13

RE: IQ ≫ morálka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 371317

To máte těžké, vlk zůstane vlkem a je zbytečné se na něj zlobit, že cení zuby a žere jehňata. Nemůže si pomoct. A bude to dělat, dokud nepotká Pána a majitele těch jehňat, který jej odstřelí. Vlku to ovšem nevysvětlíte, jelikož za celý svůj vlčí život, nikdy žádného takového s flintou nepotkal. Prostě na myslivce nevěří.

Kromě vlků jsou pak ještě zdivočelí psi. Zapomněli, že mají Pána a hrají si na vlky. Místo hlídání žerou, co je jeho, ale těší se přitom na pochvalu a piškoty. Myslí si, jak na všechno vyzráli. Dokud si nepoleží v komoře, pěkně vedle vlků, nožky nahoře.

Tak jako jistý Franta Vysmátý z Horní Dolní, co vytrvale jezdí v protisměru. Laškuje a užívá si života. Protože co Franta živ, tamtudy nikdo jiný v tu dobu nejel. A tak to bude pořád, až do smrti...

371320

2.5.2019 0:18

RE: IQ ≫ morálka

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 371315

...jo, ten džentlmen byl ten starej fosilní kretén Phillip, co strkával tu neméně odpudivou Perchtu z Fuckingameského paláce, až z ní vystrkal ušatýho Čárlse a jeho kriplíky, kteří všichni bez rozdílu právě jsou svým dílem za mizérií tohoto světa a jeho obyvatel...
Ano, jen tak pište dál a snad naserete a probudíte co nejvíc těch dobytčat klátících se nemotorně po zadních nohách postrkujíc těmi předními, pokud mají čas mezi tím 12-hodinovým troj-směnným šroubováním v německých montovnách, ty supermárketové vozíky plné dovozového hnoje...

371319

2.5.2019 2:22

RE: IQ ≫ morálka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 371315

Plan neni treba soudruzi splnit, ten je treba prekrocit? To pry pro zmenu reklo nejaky jelito na vychode. Uz zejtra to muze byt klidne skoro nula, ta svetova populace. Sekyra je zatnuta momentalne na 240 bilionu zeleneho papiru dluhu, coz ma trikrat prevysovat hodnotu veskereho majetku, sluzeb a toho dvouhoneho dobytka na tehle planete? Polepsili jsem si od Lehmana 2008 o celych 70 bilionu tomu rikam jizda, kde se hrabe soudruh Marx s tim svym opiem. Jestli jsou v tom zapocitany zivoty i tech jelit. jo to fakt nevim? Vono prezit tenhle krach a vyhnout se globalni valce nebude, zadna prdel. Co myslite vy jako expert na bankovni smetanku, kdyz se generalni staby tech co maji nuklearni zbrane oblozi zlatyma cihlama pocukrovanymi diamantama, budou mit generalove vetsi pocit sucha a bezpeci? Doufam, ze jo.

Slysel jsem vypraveni lidi, kteri se hromadne octli v ruznych meznich situacich, bombardovani v koncentracnim lagru, vylododovani v korejske valce apod. Vzdycky stejny na kolenou byl ten "dobytek" bez ohledu na ismus a verejne se modlil k Bohu a to jednohlasne bez dohledu politruku. V invidualni zkusenosti si to vetsinou lidi nerikaji nahlas, ale pekne uvnitr hlavy. Kdyz je ten dvounohy dobytek dostihovy kun, dokaze fungovat v ruzove mlze (prekrveni oci), potkal jsem jenom jednoho kone, co dokazal jit za mlhu do bezvedomi. Jako ateista jsem myslel, ze mezi tim uz nic neni. Ale ono je, tam muze byt verici clovek, ne fanatik (ten fachci na adrenalin). Telo dokaze syntetizovat biochemicky hormony skupiny enkefalinu a enfedrinu, mimo jine funguji jako silne tlumice bolesti ( radove tisicnasobne ucinejsi nez morfin) a nemaji vedlejsi ucinek na srdecni cinost, zvysovani krevniho tlaku apod. My idealisti tomu rikame, byt neseny na kridlech andelu. Taky maji mit vliv na regeneraci. Zkuste sahnout do srajtofle, regenerace je dlouhovekost, dokonala regenerace "elixir zivota". Jestlize existence je pouze mezi narozenim a smrti, jak se veri prej mezi elitami, pak nesmrtelnost by mohla prolomit moralni limitu teto existence a ta zni ty chcipni dneska a ja zitra. To by myslim stalo za vsecky prachy sveta.[velký smích][velký smích]

371321

2.5.2019 23:12

RE: IQ ≫ morálka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 371315

Tak jsem projel vaše písmo pod nickem a musím přiznat, se to čte před spaním jako fakt famózně/ takové perly od vlčí babičky z její krabičky /. Něčeho více by na skladu bylo? Web, kniha-y, nebo alespoň více pište tu...děkuji

371331

2.5.2019 15:26

RE: Konec státnosti Ukrajiny

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 371289

Nikdo nemůže objasnit, proč za tisíciletí epochy rozumného člověka jen stěží vzpomeneme světlou osobnost v čele země, proč řešení států jsou často – řekla bych velmi často – hloupá, neslouží k blahu lidstva, k růstu svobod, k mravnosti a mravnímu povznesení společnosti.
Chyby jsem si z citace dovolil odstranit.

Bible, opomíjená dokonce i tkzv. křesťany- má odpověď na ten mišmaš, co tu jelita provádí.

1. Jana 5:19 Víme, že pocházíme z Boha,+ ale celý svět leží v [moci toho] ničemného.

Komentáře tohoto textu poukazují na příčinu všeho zla, na Satana.

Matouš 13:19
19 Kde někdo slyší slovo o království, ale nechápe jeho smysl, přichází ten ničemný a uchvacuje, co bylo zaseto do jeho srdce; to je zaseté podél cesty.

Lukáš 4:6
6 a Ďábel mu řekl: „Dám ti celou tuto autoritu a jejich slávu, protože byla předána mně a dávám ji, komukoli si přeji.b

Jan 12:31
31 Nyní je souzen tento svět; nyní bude panovník tohoto světa vyvržen.b

Hebrejcům 2:14
14 Protože jsou tedy „malé děti“ podílníky na krvi a těle, on se také podobně podílel na týchž věcech,a aby svou smrtí přivedl vniveč
c toho, kdo má prostředek k působení smrti,d totiž Ďábla,*e

371324

2.5.2019 15:47

RE: Konec státnosti Ukrajiny

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 371284

Soudruhu, zkus se místo rozumování naučit správně psát Libye.

371325

29.4.2019 20:38

Kulturní fronta...

RomanTička 178.?.?.?

"Umělci" vždy zpívají píseň toho, koho chleba jedí. Takže pokud je Ukrošistán pevně v chapadlech US-EU chobotnice, komediant pojede v její linii. Jen to bude o něco větší loutka, než Pornošenko.

371286

29.4.2019 21:30

V České republice jako na Ukrajině

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Lůza o sobě opět dala vědět
"Proti Babišovi a Benešové protestovaly v Praze a dalších městech tisíce lidí.
Mají obavy, že nová ministryně bude spojenkyní premiéra a presidenta."
Chátra asi chce, aby ministryně byla proti presidentovi a premiérovi.
A tento pouliční hnůj sám sebe nazývá demokraté.

371287

30.4.2019 10:55

RE: V České republice jako na Ukrajině

lubosmat 195.?.?.?

Reakce na 371287

Medzi nimi je Slovensko, a viete čo si tu piata kolóna vymyslela naposledy?

Kde sa vzala tu sa vzala, vznikla "Asociácia učiteľov Slovenska" a vyhlásila čierny deň učiteľov.

Učitelia mali prísť do škôl a učiť v čiernom. Tento Ďzihádistan im moc nevyšiel a len asi 10 % adeptov na "Sailonov" prišlo podľa povelu učiť do školy v čiernom.

Vzápätí sa spustila iniciatíva: Čierne nástenky a Čierna výzdoba tried. Osobne som bol s manželkou, ktorá učí na strednej škole nakúpiť farebné "krepáky" z jej vlastného vreckového (cca. 20€), aby si deti na protest proti tejto šialenej iniciatíve mohli polepiť po nástenkách farebné ovečky.

Škola má pripravovať deti na svetlé zajtrajšky, nie navykať na čierne vdovy a deprimovať ich.

Nehovoriac o tom, že škola má byť absolútne apolitická.

371296

30.4.2019 19:48

Ukrajina je na dlouho odepsaná

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Padla za oběť své neuvěřitelné naivitě,falešným slibům a blyštivému pozlátku Západu a intrikám, lžím, křiváctví a násilí potomků tamějších banderovců a nosatých chazarských šmejdů.

371307

Příspěvků: 38

29.04. 10:04 lubosmat  Dal som si tú námahu a pozrel som si niekoľko dielov "Слуга Народа."
29.04. 10:48 opus111  Na stadiónu vyhrál Poroch
29.04. 13:04 Palopalo  Jak se volí "demokraticky"
29.04. 13:11  Už mě to s tou "Ukrajinou" unavuje.
29.04. 16:51 Miroslava  Konec státnosti Ukrajiny
29.04. 19:01 Lovec idiotů  RE: Konec státnosti Ukrajiny
29.04. 21:54 R.E.  RE: Konec státnosti Ukrajiny
29.04. 22:25 Miroslava  RE: Konec státnosti Ukrajiny
30.04. 09:37 kolokol  RE: Konec státnosti Ukrajiny
30.04. 22:59 Miroslava  RE: Konec státnosti Ukrajiny
30.04. 23:50 Pátá Mojžíšova 7:24  K oblbování, docela vědecky
30.04. 12:18 R.E.  RE: Konec státnosti Ukrajiny
30.04. 14:10 Pátá Mojžíšova 7:24  Ukrajina byla zprivatizována bankstery
30.04. 14:18 Antinatalista  RE: Konec státnosti Ukrajiny
30.04. 23:23 Pátá Mojžíšova 7:24  Čím vyšší IQ, tím amorálnější šmejd?
01.05. 18:44 Antinatalista  IQ ≫ morálka
01.05. 19:59 vousy13  RE: IQ ≫ morálka
01.05. 20:49 Antinatalista  RE: IQ ≫ morálka
02.05. 16:31 Lovec idiotů  RE: IQ ≫ morálka
02.05. 17:01 Antinatalista  Všechny vás přetaví nová doba
02.05. 21:56  RE: Všechny vás přetaví nová doba
02.05. 19:49  = RE: IQ ≫ morálka
03.05. 13:55 Antinatalista  RE: = RE: IQ ≫ morálka
02.05. 23:29  RE: IQ ≫ morálka
03.05. 14:26 Antinatalista  RE: IQ ≫ morálka
04.05. 01:02  RE: IQ ≫ morálka
04.05. 10:03 Antinatalista  RE: IQ ≫ morálka
05.05. 19:21  RE: IQ ≫ morálka
02.05. 01:13  RE: IQ ≫ morálka
02.05. 00:18 R.E.  RE: IQ ≫ morálka
02.05. 02:22  RE: IQ ≫ morálka
02.05. 23:12  RE: IQ ≫ morálka
02.05. 15:26 Jarda z Brna  RE: Konec státnosti Ukrajiny
02.05. 15:47  RE: Konec státnosti Ukrajiny
29.04. 20:38 RomanTička  Kulturní fronta...
29.04. 21:30  V České republice jako na Ukrajině
30.04. 10:55 lubosmat  RE: V České republice jako na Ukrajině
30.04. 19:48  Ukrajina je na dlouho odepsaná

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 1

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 0

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 3

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 2

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 0

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 3

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 1

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 3

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 963,78 Kč
1 unce stříbra
547,80 Kč
Bitcoin
886 290,82 Kč

Poslední aktualizace: 1.8.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 085