Diskuze k článku

Telekomunikační průmysl neprováděl žádný výzkum o zdravotním dopadu 5G

Příspěvků 50

13.4.2019 9:53

S.T.A.L.K.E.R - vypalovač mozků - je čas na alobalovou čepici?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Psáno přes proxy nebo TOR. Zrušeno.

370929

13.4.2019 16:32

Hloupy blb ma dotaz

ignaciusjreilly 2a01:x:x:x:x:x

Reakce na 370929

Proc, prosim neni dovolen komentar prez proxi, bo TOR?

(je mi jedno, co tam kdo psal)

To kdyz nekdo chce rict svuj komentar skryte, tak je teeerorista?

Nebo jak to tedy je?

370940

13.4.2019 16:50

RE: Hloupy blb ma dotaz

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 370940

Protože chlap má stát za tím, co říká (včetně důsledků), nebo to neříkat, když se bojí. Ale vypouštět něco zpoza buku pěkně v bezpečí a nechat provozovatele stránek tedy mě) nést případné důsledky, je vrchol zbabělosti, ubohosti a bezohlednosti.

370941

14.4.2019 11:01

RE: Hloupy blb ma dotaz

Palopalo 89.?.?.?

Reakce na 370941

Dokud nebudete stát před soudem, a státní zas-tupec se bude dožadovat vašeho "chemického léčení" v psychiatrické nemocnici, protože jste "velmi inteligentní, a proto velmi nebezpečný pro společnost"...

Maňásci a Joudové se možná změnili, a dneska je oblékají do jiných barev, i do celého spektra barviček, božínku, ale hra je to pořád stejná [velký smích]

Člověk který o sobě tvrdil, že "šoustá a fetuje s dcerou ředitele BIS", mi tvrdil, že BISStapo automaticky (softwarem) monitoruje telefonní hovory a internet, vyhledává v komunikaci definovaná klíčová slova, a když je najde, tak to nahraje do databází...

A když pak stojíte před soudem, z jakéhokoli důvodu, tak si vás v těch databázích prolustrují a "spočítají vám to".

Po tom co jsem to několikrát zažil, tomu věřím.

Ne každý má statisíce na právníky, a známé v jédiích, ...

A čas a psychický "morál" bojovat s (aktivníma) blbama, (užitečnejma) idiotama a zmrdama u moci a u koryt ...

Hrají s vámi "JUDr poker". Ze všech těch "informačních systémů", do kterých ONI mají volný přístup, vědí o kolik a co všechno vás můžou "ojebat" ...

A nejbrutálnější sviňárna je, když k tomu používají vaše děti. Cokoli podniknete, odnesou nějak vaše děti !

Pozitivní je jen to, že na vlastní kůži pochopíte, proč byly v historii všechny ty "obšanské války", "genocidy", "holokausty", ...

370955

14.4.2019 12:27

RE: Hloupy blb ma dotaz

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 370955

Vloženo přes TOR nebo proxy. Zrušeno

370962

14.4.2019 17:52

RE: Hloupy blb ma dotaz

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 370955

Aha takze editor, ktery asi se zakona musi dat vselike osobni personalie, kde prava totoznost je to nejmensi ma riskovat vseobecne za vsecky, "radosti" co nam tady sdelujete. Na netu jsem narazil, na informace o cloveku co soustal neci dceru. Uprimne receno ja bych osobni rozhovor povazoval za ztratu casu, ale urcite by se na siti, ci alternative nasli lidi s kteryma bych poklabosil u kafe, a z nekteryma asi nekde v lese nebo hodne hlucnym kulturnim zarizeni. Nejake "bezpecne kodovani" na netu, Assange je pan co stal o vzniku neketerych sifrovacich technik pro internet a je stejna konzerva jako lidi ze stare skoly. Samozrejme proxy nebo tor bude problem pro nizsi level sekurity, jenomze mame neco cemu se rika technologicky vyvoj a tyhle hlasky editora pamatuju na Zvedavci pred minimalne 7 lety. Jestli tito panove tedy nekoduji vsechno, vcetne telefonu, coz si myslim ze technicky a na urovni jednotlivce neni mozne, pak... Vtip neni v tom, co rikate do telefonu nebo datlujete na kompu, ale co si myslite uvnitr soukromi vlastni hlavy. Takze kdyz nekdo prolomi vasi elektronickou ci jinou komunikaci, tak pokud umite hrat na trochu lepsim levlu hru, tak to neznamena, ze vi co si myslite, jake jsou vase zamery, plany, uprimne nazory...., pouze vi co je ve vasich "depesich". Jedna mala poznamka, dokud budou lidi hromadne priposrani tak se nekona zadna ani zadouci zmena do budoucna. A i kdyz skoro zadna individiualni volba nemuze prilis "viditelne" ovlivnit realitu, tak je nesmirne dulezite, ze kazde to individualni rozhnodnuti se realizovalo!

370978

15.4.2019 17:04

RE: Hloupy blb ma dotaz

john 192.?.?.?

Reakce na 370941

kedysi tu bol naznak lutosti, ze prevadzkovatel poskytol udaje o diskutujucich na vyziadanie

teraz to skor vyzera na vedomu spolupracu [pláč]

371002

13.4.2019 18:28

RE: Hloupy blb ma dotaz

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 370940

Vkládáno přes TOR nebo proxy. Zrušeno.

370945

14.4.2019 11:35

RE: Hloupy blb ma dotaz

ROMAN1 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 370940

Bohužel je třeba si naplno přiznat, že navzdory režimním proklamacím v ČR/SR vůbec nežijeme ve svobodné společnosti, kde by platila nějaká svoboda slova. Natož svoboda slova absolutní! Nějaké náznaky byly v mezidobí od roku 1990 do cca 1993. Pak se svoboda slova začala pozvolna oklešťovat. Začalo to rozprášením redakce týdeníku Politika. Po vtažení ČR do neomarxistické EU se celý proces urychlil. Dnes jsme se svobodou vyjadřování na tom podobně jako před rokem 1989, akorát že je zakázáno se vymezovat proti jiným státům, etnikům, osobám a organizacím, než tehdy.
"Kdo ti vládne zjistíš podle toho, koho nesmíš kritizovat."
Čili podobně jako za starého režimu, je třeba si dobře rozmyslet, jak se vyjadřujeme - a hlavně kde. Především na veřejnosti! Tudíž je třeba znovu oprášit prastaré umění psát v jinotajích, vyjadřovat se dvojsmyslně, a umět číst tzv. mezi řádky.
Webový portál je veřejné místo, stejně jako třeba hospoda za c.k.monarchie či reálném socialismu. Majitel či správce tohoto prostoru nese bohužel osobní (trestní) odpovědnost za vše, co zde zazní. Této odpovědnosti se může zprostit leda přenesením na osobu pisatele - V praxi to funguje tak, že administrátor webu na požádání příslušných režimních orgánů sdělí IP adresu, či další osobní údaje pisatele (mluvčího), a ten potom čelí případným obviněním. (Popisuji tady pouze reálný dnešní stav znásilněné svobody slova, nikoliv abych toto obhajoval.)
Pokud zde někdo něco prohlásí skrze TORR, VPN, proxi, či podobný anonymizér, tak sice využívá svou absolutní svobodu slova (která jinak neexistuje), ale terč tím dělá z administrátora webu. Ten nemá jinou možnost než příspěvek smazat, aby se chránil.
Pokud se vám stávající stav nelíbí, je třeba dát ve volbách hlas takovým politickým subjektům, jež mají absolutní svobodu slova ve svém programu. A samozřejmě přesvědčit co nejširší okolí, aby učinilo taktéž. Jen tak lze dosáhnout nápravy.

370956

14.4.2019 11:54

RE: Hloupy blb ma dotaz

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 370956

V čem byla svoboda mezi lety 1990–1993, to by mě opravdu zajímalo. Můžete to nějak konkrétně rozvést?

Samozřejmě historie je proces a čím delší časový horizont jsme schopni analyzovat, tím blíže jsme k pravdě.

370958

14.4.2019 12:35

RE: Hloupy blb ma dotaz

ROMAN1 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 370958

Ta doba se nedá zapomenout. Takové malinké nadechnutí se. Kdo to zažil a vnímal, nemůže zapomenout. Tehdy se opravdu dalo vyjadřovat se (relativně) svobodně, říkat to, co vám neprošlo dříve, a pak už ani později.
Starý režim už nefungoval a nový se ještě neupevnil. Resp. měl více starostí s rozbitím státu a přípravou k rozkradení národního bohatství, než aby šikanoval běžné občany za jejich názory.
Co ještě konkrétnějšího chcete vědět?

370964

14.4.2019 14:26

RE: Hloupy blb ma dotaz

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 370964

Takto definujete svobodu, že jste mohl hulákat, co jste chtěl (nevadí, že vás nikdo neposlouchal) a za vašimi zády se paralelně připravovalo rozkradení majetku budovaného po dvě generace?

A nebyla to jen krycí clona iluze svobody pro upevnění ještě tvrdšího fašismu, než toho před 1989? Já bych totiž přesně takto postupoval, pod rouškou svobody a nevědomého davu, ať si řve jak chce.

Připomíná mi to Nikitu Sergejeviče před perestrojkou, který měl hodinové projevy a posluchače to již vůbec nezajímalo, protože ta reálná politika se již realizovala úplně jinde. A Nikita byl těm gramotným jedincům akorát k smíchu.

370968

14.4.2019 17:44

„Privatizace" do pařátů SSvato-banksterů byla ve výhledovém plánu už před spácháním VŘSR

Pátá Mojžíšova 7:24 89.?.?.?

Reakce na 370968

Přirozenosti a pudu sebezáchovy se oddávat nestačí, protože máme na víc?

Miroslav Dolejší (1931-2001) ;
„Nejdůležitějším – životně významným úkolem skutečných neviditelných mocenských garnitur je zajištění KONTINUITY MOCI. Tato kontinuita moci dopřává neviditelným „vyvoleným“ stálý podíl na moci a majetku bez ohledu na měnícím se vnějším politickém klimatu či na jeho viditelných reprezentantech, vybíraných na jedno použití s ohledem na jejich ochotu k mentální prostituci. Stěžejní zásluhu na mičurinském vypěstění disidentského hnutí v bývalém SSSR a v celé východní Evropě má nepochybně Jurij Vladimírovič Andropov, předseda Výboru státní bezpečnosti KGB v letech 1967 až 1982, generální tajemník ÚV KSSS v letech 1982 až 1984 … věděla KGB velice dobře od roku 1972…Připravovala se mírová smlouva s Německem a v jejím důsledku i sjednocení země, tedy faktický rozpad Východního bloku
... ke spolupráci ochotné zpravodajské služby Západu, zejména partnerská CIA.

… Michail Gorbačov, pragmatický, až po samu gumu flexibilní a ctižádostivý politik, byl právě tím mužem, kterého si Andropov ještě před svou smrtí v roce 1984 vybral jako hlavního aktéra následujících změn. Gorbačov...mocně propagačně, později též hmotně podporován reprezentací Západu, především USA…Podle scénáře, vypracovaného KGB a akceptovaného CIA, začala příprava disidentů v celé východní Evropě. Nejméně obtížná byla tato akce v Československu, kde byla již v normalizačních prověrkách let 1969 až 1970 vytvořena z bývalých funkcionářů KSČ ...disentu a „nových mocenských garnitur“. Vytvořením Charty 77 ...pod přímou patronací KGB a StB ...

…příbuzenskými a podobnými svazky (zájmové a finanční nevyjímaje). Jsou to především rodiny: Havlových, Dienstbierových, Pithartových, Šabatových... Mlynářových, Pelikánových, Slánských, Šternových...Kocábových, Princových... komunisté nebo jejich potomci, svobodní zednáři... xidé…zaujalo pozice v nejvyšších státních, diplomatických a hospodářských funkcích státu. Tato skupina občanů...schválena pověřenými orgány ...(prostřednictvím StB-GRU-KGB-CIA-moSSad)… Finanční prostředky pocházely především od xidovských mecenášů z mezinárodního PEN-klubu, Rotary-klubu, Xewish Agency, Guggenheimovy nadace v USA, B nai B rith, Masarykovy nadace při Masarykově museu v iSSraHelli, xidovských odborových svazů zejména v USA, Švédsku...

Národní ekonomiky neexistují, existuje pouze (SSvětová) ekonomika, jejíž řízení je určováno konsorciem 14 světových bank. Tento jediný fakt rozhoduje o suverenitě států a nezávislosti jejich politiky, protože toto konsorcium vlastní, řídí, nebo alespoň kontroluje 72 procent veškerého světového oběživa.

Vydal r. 1990, Mir. Dolejší (20.11.1931 – 26.6.2001...Automaticky kráceno

370977

15.4.2019 15:34

RE: „Privatizace

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 216.?.?.?

Reakce na 370977

Psáno přes TOR nebo proxy. Zrušeno.

370999

15.4.2019 9:45

RE: Hloupy blb ma dotaz

ROMAN1 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 370968

Nevím přesně co jste chtěl tímto příspěvkem říci, ale bych rád, kdybyste na mne přestal reagovat v osobní rovině. Jinak budete jako ten druhý blb ze Slovenska. Vyjadřujte se raději k situaci nebo k danému tématu. O mně víte velké kulové, a i kdyby, nebylo by to pro dané téma nijak relevantní. Já se vás taky neptal, co jste v inkriminovanou dobu dělal. Natož abych vám něco podsouval!

370991

15.4.2019 17:48

RE: Hloupy blb ma dotaz

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 370991

A vy jste poslední instance pravdy, že každý váš příspěvek máme nechat nekriticky vytesat do mramoru a vystavit v Louvre?

Uvědomte si, že zde působíte na tisíce čtenářů a tak jsem chtěl konkretizovat to vaše "nadechnutí svobody", abychom dali čtenáři vybrat z dvou úrovní chápání té doby.

Pokud vám to vadí, oponujte. K tomu diskuze slouží...

371003

15.4.2019 22:33

RE: Hloupy blb ma dotaz

ROMAN1 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 371003

Diskuze neslouží ke zbytečným osobním atakům. Alespoň zde by tomu tak nemělo být, nejsme někde na "Novinkách".
Ptal jste se, já vám odpověděl. Vy jste reagoval příspěvkem, kde jste víceméně potvrdil můj názor, a "ošperkoval" to zbytečným osobním výpadem.
Jaký to mělo mít smysl?

371009

13.4.2019 10:04

GSM antény - celoplošná zbraň hromadného ničení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Víte co to znamená mít celé území státu pokryté tisíci mikrovlnnými anténami vysoce výkonných GSM vysílačů pro mobiltní telefony (tzv. BTS) ?

To je vlastně celoplošná zbraň s biologickým účinkem. Už dnes by stačilo kdyby v nějaké rebelující oblasti nebo městě na dálku zvýšili výkon všech vysílačů naplno a lidem v celé oblasti bude zle, bude je bolet hlava, nebudou moci spát a do 2-3 dnů budou zcela neschopní nějakého boje nebo odporu.

A co teprv síť 5G, kde se vysílačem ovládaným z centra stane jakékoliv zařízení zapojené do sítě? (kromě toho že ty zařízení budou odposlouchávat vše ve svém okolí jako smartfouny dnes)

To každá elektronická věcička napojená na 5G se de facto stane mikrovlnnou zbraní namířenou proti vám.

370930

13.4.2019 14:01

RE: GSM antény - celoplošná zbraň hromadného ničení

pozorovateľ 109.?.?.?

Reakce na 370930

ad: "To je vlastně celoplošná zbraň s biologickým účinkem"

Ono to bolo presne s týmto účinkom od začiatku aj plánované... Tajný dokument uniknutý z prostredia amerických tajných služieb z roku 1992 popisuje vývoj tzv. "rádio-hypnotického programovania populácie" pomocou technológií, ktoré sa následne verejnosti predali ako vysielacie veže mobilného signálu: http://stopthecrime.net/COMM%2012%20BRIEFING001%20... (str. 46, 51)

Čo všetko je možné robiť s psychikou a nervovou sústavou ľudí pomocou elektromagnetických vysielačov je dobre popísané v ďalšom dokumente americkej armády: https://sigint.files.wordpress.com/2008/02/bioeffe... , skrátená verzia v angličtine tu: https://diskuter.files.wordpress.com/2019/02/un_ag...

Celá záležitosť s mobilnými vysielačmi na pasivizáciu verejnosti však môže mať v praxi veľkú slabinu v prípade, že verejnosť o ich účele bude vedieť. V takom prípade bude stačiť v povstaleckom regióne vypnúť elektrinu (resp. presekať príslušné káble k anténam) a celé "rádio-hypnotické" riadenie populácie pôjde k ľadu.

Ďalšia vec je, že pokiaľ ľudia budú poznať princípy fungovania týchto zbraní, sú schopní si vybudovať obranné techniky. Väčšina elektromagnetických vysielačov má problém pri prieniku hustými materiálmi (napr. železobetón), resp. pri prieniku elektricky vodivými materiálmi (hliníková fólia, medená fólia, oceľový plech). Pokiaľ by vypuklo povstanie, tak napríklad povstalecké veliteľské centrá by boli v elektromagneticky tienených miestnostiach plne v bezpečí pred nervovými účinkami daných vysielačov. Taktiež všetky priestory pod zemou by boli bezpečné.

370935

14.4.2019 12:26

RE: GSM antény - celoplošná zbraň hromadného ničení

ROMAN1 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 370935

Nic nového pod sluncem. Přečtěte si sci-fi román od sovětských autorů Arkadije a Borise Strugackých - OBYDLENÝ OSTROV. (Vyšlo v českém překladu v roce 1985.)
V knížce bylo velmi podrobně popsáno, k čemu sloužilo husté pokrytí území mikrovlnnými vysílačkami, a jaké to mělo euforizující účinky na převážnou část obyvatelstva. S výjimkou malé části tzv. degenerátů (tak je pojmenovával tamní režim), jenž tvořili místní odboj, a kteří při pravidelném zvyšování mikrovlnného záření nejásali v euforii vděčnosti k místnímu režimu, nýbrž upadali v bolestech do depresí.
Tímto je místní moc nejenže odhalovala, ale v podstatě i likvidovala...
Před 34 lety se to četlo jako těžké sci-fi.

370961

15.4.2019 7:37

od mikrovln po

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 370961

Vloženo přes TOR nebo proxy. Zrušeno

370985

15.4.2019 22:39

RE: GSM antény - celoplošná zbraň hromadného ničení

r.m. 31.?.?.?

Reakce na 370961

to byla vynikající scifi, a prakticky všechno co napsali by se dalo krásně zfilmovat, to co bylo zatím natočeno je ale bohužel škvár [pláč]

371010

13.4.2019 13:09

Neco se zde opomiji...

siky 181.?.?.?

EMR je problem, ale jde o to, ze specielne GSM a dalsi komunikace jsou UMYSLNE navrzeny tak, aby skodily - jsou to smrtici frekvence! S kazdym zvysenim frekvence v harmonickych frekvencich se zmnohonasobi skodlivost expozice (napr. GSM 850/900 vs. GSM 1800/1900). U 5G je vetsi problem s tim, ze se jedna o stejne frekvence, jake pouzivaji nektere mikrovlnne zbrane, proto tolik mrtvych.

Mame lepsi alternativu: pouzit Teslovy technologie a zmizi problem se zdravotnim dopadem a problemy s pokrytim ci dosahem vysilacu, i malych, navic frekvenci bude dostatek a zadne licence nebudou zapotrebi (chudak vlada a korporace). Existuji druhy skalarnich vln, jez jsou naopak zdravi prospesne a domluvite se i hluboko pod zemi ci pod vodou - tyhle technologie se uz pouzivaji v Rusku.

Jejich 'problem' je, ze komplikuji kontrolu vladam a umoznuji komunikace bez operatora.

370934

14.4.2019 16:32

RE: Neco se zde opomiji...

Antimon 89.?.?.?

Reakce na 370934

"Mame lepsi alternativu: pouzit Teslovy technologie …. " Ano? Teslovy generátory negenerují vysokofrekvenční elektromagnetické záření? Generují. A to s výkony, které vysoko přesahují výkony zařízení GSM a podobných. Tesla byl bezesporu schopný vynálezce, ale fyziku předělal nemohl.

370975

15.4.2019 19:12

RE: Neco se zde opomiji...

siky 181.?.?.?

Reakce na 370975

My pouzivame PUVODNI Teslovy technologie, ne ty jez resi volnou energii a jeji prenos na dalku a (tim padem i) bezdratovou komunikaci a kvuli cemuz byl zavrazden! Zminil jsem SKALARNI vlny. Mimochodem, i bez toho, pouhou zmenou frekvenci pozivanych v soucasnem systemu by se docililo velke zlepseni stavu, ale i tak by to nebylo ono...

371005

15.4.2019 20:40

RE: Neco se zde opomiji...

Antimon 89.?.?.?

Reakce na 371005

Takže bude Nobelova cena za fyziku? [smích]

371006

16.4.2019 19:41

RE: Neco se zde opomiji...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 190.?.?.?

Reakce na 371006

A komu? Teslovi byla odepřena a dostal ji plagiátor Einstein! Na tohle byste musel něco hodně zkurvit. Kolik bylo nutno vybombardovat zemí na nobelovku za mír?

371033

13.4.2019 14:18

Zdravotné riziká mobilov, wifi a mikrovlnného žiarenia:

pozorovateľ 109.?.?.?

1. Narušuje produkciu spánkového hormónu melatoninu. Melatonín má výrazné protirakovinové účinky
http://elektrosmog.voxo.eu/melatonin

2. Termálne a netermálne účinky elektromagnetických polí
http://elektrosmog.voxo.eu/dva-typy-ucinkov

3. Bunky, DNA a elektromagnetické pole
http://elektrosmog.voxo.eu/dna-bunky-a-em-pole

4. Pulzné elektromagnetické žiarenie
http://elektrosmog.voxo.eu/pulzne-ziarenie

12. Riziká RF žiarenia. Tepelné verzus netepelné žiarenie, rôzne grafy a tak...
http://elektrosmog.voxo.eu/rizika-ziarenia

-

Ľudia s elektromagnetickou hypersenzitivitou (EHS)

http://elektrosmog.voxo.eu/elektrohypersenzitivita

https://diskuter.wordpress.com/2018/09/27/rizika-m...

-

Je zaujímavé, že neionizačné rádiofrekvenčné žiarenie v ľudskom organizme spôsobuje podobné škody ako ionizačné rádioaktívne žiarenie. Čo bolo pre mnohých odborníkov veľké prekvapenie.

Väčšina ľudí vychádza zo zjednodušenej predstavy, že rádioaktívne žiarenie svojimi vysokoenergetickými časticami trhá vlákna DNA v bunkách a tak je zodpovedné za nadmerný úhyn poškodených buniek a nárast rizika rakoviny. V porovnaní s tým sa predpokladalo, že rádiofrekvenčné žiarenie je príliš slabé na akékoľvek poškodenie vnútrobunečných organických molekúl.

Realita je ale iná.

V skutočnosti rádioaktívne žiarenie väčšinu svojej biologickej ničivosti realizuje produkciou oxidačného stresu v bunkách (vysokoenergetická častica pri prelete rozštiepi molekuly vody v bunke do podoby O+ a OH- radikálov, ktoré následnými reakciami poškodzujú vnútorné štruktúry bunky). K priamemu roztrhnutiu DNA vlákna rádioaktívnou časticou dochádza výrazne zriedkavejšie, častejšie sú poškodenia DNA kyslíkovými radikálmi.

Je zaujímavé, že RF žiarenie spôsobuje podobné efekty, aj keď úplne iným fyzikálnym procesom. Hlavný efekt je, že RF žiarenie dereguluje metabolizmus vápnika v bunkách, ktorý sa následne nadmerne hromadí vnútri buniek a napomáha vytváraniu najrôznejších kyslíkových radikálov. Zároveň dochádza vplyvom RF žiarenia vďaka rezonančným frekvenciám k tzv. "rádiolytickému" štiepeniu DNA molekúl. DNA molekula sa totiž správa ako fraktálna anténa a je citlivá na veľmi širokú škálu rádiových frekvencií, kedy nie je problém nájsť takú frekvenciu, ktorá DNA molekulu poškodí.

Výsledný efekt je až prekvapivo podobný. Účinky nie sú okamžité, ale kumulatívne, t.j. čím dlhšie je človek vystavený zdroju problémov, tým viac škôd sa v jeho tele nahromadí. Aj ďalšie prejavy sú podobné: zvýšený oxidačný stres v bunkách, ktorý vedie k rýchlejšiemu starnutiu, poškodeniu imunity, poškodeniu nervových procesov, a samozrejme ku kumulatívnemu rastu rizika rakoviny.

370936

13.4.2019 15:21

5 G

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

je ďáblův vynález, který přesně charakterizuje myšlení a chování globálních zločineckých "elit", kterým už,naštěstí, zvoní hrana.Většinou jsou tyto "elity" přestárlé fosilie, které ovšem stále mají peníze a moc. Doslova hory peněz, ať už těch papírových nebo jen těch virtuálních na svých monitorech.Vyhladit přebytečné otroky (je jich už pro "elity" zbytečně až nebezpečně moc a o škodlivosti mikrovlnného záření v komplexu s jinými faktory na mozek, metabolismus a plodnost nechtějí vůbec nic slyšet ), zmanipulovat je podle svých šílených světovládných plánů (protože na mobily čumí už skoro každý a to pořád, je to pro otroky droga, a toho lze dobře zneužít a zbohatnout na tom přímo fantasticky ), nechat se šmírovat na každém kroku ( 5 G to jistě umožní ) a ještě si za svou likvidaci, ovládání a šmírování nechat pořádně od otroků zaplatit a namastit si vlastní bezedné kapsy. Tomu tedy říkám vynález zkázy patologických zločinců lidstva a smutný konec jejich otroků.

370938

13.4.2019 22:19

America First!

gogo 89.?.?.?

BREAKING President Trump EXPLOSIVE Speech on 5G at The White House

Trump dává 5G prioritu. USA musí být první !

Přejme jim to [velký smích]

370951

14.4.2019 16:05

5G

Antimon 89.?.?.?

Zaujal mně termín "umělé elektromagnetické záření" [smích]
To je jako z umělé hmoty, nebo plastelíny ….. elektromagnetické záření je elektromagnetické záření ať je generováno sluncem, přichází z kosmu, nebo je generováno blesky, či lidmi vyrobenými generátory (vysílači).

Vyjádření o tom, jaký by to mělo zdravotní vliv (rakovina, neurologická onemocnění, plodnost, cukrovka, ...) je vyloženě na úrovni šíření poplašné zprávy. Nic takového nebylo, ohledně elektromagnetického záření, prokázáno. Navíc sítě 5G jsou zatím v experimentálním stádiu, takže o nějakých zkušenostech s nimi nemůže být ani řeč.

Když si uvědomíme, kolik je na světe mikrovlnných trub a že se lidstvo zatím neupeklo, je myslím takové strašení dosti mimo mísu.

Ano všeho moc škodí. Zvláště tvrzení, že to vše je děláno schválně k manipulaci s lidmi. Ti manipulátoři žijí mimo tento svět, nebo chodí po světě výhradně v drátěném obleku, tvořícího Faradyho klec?

370973

15.4.2019 0:03

RE: 5G

tojakovazne 89.?.?.?

Reakce na 370973

Zaujala mě věta: "Nic takového nebylo, ohledně elektromagnetického záření, prokázáno."

Jen proto, že vy o daném tématu nemáte informace, neznamená že neexistují. Zde ve videu níže z roku 2014!! kde o věcech i s důkazy informuje Profesor experimentální dermatologie ze Švédského institutu ve Stockholmu Olle Johansson.

https://www.youtube.com/watch?v=mN1nl9GNpUU

370983

15.4.2019 20:42

RE: 5G

Antimon 89.?.?.?

Reakce na 370983

Jeden profesor a ještě navíc dermatologie [smích] Tady jde o fyziku a to poměrně složitou.

371007

15.4.2019 9:40

zvědavec upadá

jnx 62.?.?.?

Dříve jsem si myslel, že zvědavec přináší alternativní pohled na události, snaží se přiblížit k pravdě. Narozdíl od masmédií, která uveřejňují články které jsou čtenářsky zajímavé, přitom bezvýznamné (dopravní nehody a další zločiny), události ve světě jsou podávány pouze z politicky korektního hlediska, případně některé jsou zcela zamlčeny.

Jsem zděšen z článků zde na Zvědavci týkajících se 5G, protože jejich úroveň je ryze bulvární. A co je ještě horší, úroveň zdejších čtenářů je stejná jako na Idnesu. Všichni jsou jako ovce, umí akorát bečet, bé , bé , 5G je škodlivé. Já když něčemu nerozumím, tak buď
- se k tomu nevyjadřuji
- zeptám se
- nastuduju si to.

V oblasti fyziky mám jen všeobecné gymnaziální vzdělání, nicméně i přesto jsem si všiml řady evidentních nesmyslů, které jsou v tomto článku uvedeny.

V technických článcích by měly být uvedeny odkazy na zdroje, citované studie, atd. Tady nic takového není. Proč? Zkusil někdo dohledat NTP-Ramzzini (2019) ? Google žádného týpka jménem Ramzzini nezná. Je to totiž překlep, slepě opsaný z původního článku. NTP - National Toxicology Program, RI - Rammazini Institute, studie byla uveřejněná už loni, 2018.

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/...

Bohužel studie je psána "vědecky", tzn. pro neodborníka není moc pochopitelná. Evidentní ale je, že cílem bylo prokázat škodlivost EMR, podle toho byly stanoveny zcela nerealistické podmínky - 19h denně, ozáření celého těla, šílená intenzita. A kdyby to nevyšlo, tak tu intenzitu ještě 10x zvednou.

Má elektromagnetického záření (EMR) karcinogenní účinky? Ano, má. Ovšem trochu jiným způsobem, než je všeobecně chápáno. Veškerá energie slunce ( s vyjímkou koronálních výronů) dopadající na zem je tvořená EMR. Bez EMR by na zemi nebyl žádný život, tedy ani rakovina.

Další nesmysl - tvarování paprsku, čili beamforming - má přesně opačný cíl, než je uvedeno v článku, snížení vyzařovaného výkonu. Signál bude vysílaný pouze směrem k přijímači, proto se nebude rušit s ostatními zařízeními na stejné frekvenci, to také znamená, že postačí nižší vysílací výkon. Nejde o nic nového, sektorové wifi antény se používají snad začátku, rozdíl je pouze v tom, že úhel paprsku je možné měnit bez ho, aby se celá anténa musela natáčet.

Minimalizace expozice uživatelů - další nová vlastnost 5G je MIMO, i v telefonech bude více antének, které dohromady budou mít vyšší citlivost, takže postačí nižší úroveň signálu. Nejde o nic nového, už i můj 7 let starý notebook měl 2 wifi antény.

Jestli chcete dodat čtenářům objektivnější informace, uveřejněte překlad článku https://siddeutschwrites.wordpress.com/emf-cancer-... .

Pokud chcete pokračovat v bulvární tématice, ...Automaticky kráceno

370989

15.4.2019 9:41

zvědavec upadá - pokračování

jnx 62.?.?.?

Pokud chcete pokračovat v bulvární tématice, měl bych tip na téma - Vraždí policie nevinné řidiče ? Při měření rychlosti radarem se používají stejné frekvence jako u 5G - 34GHz. Nezpůsobuje jim rakovinu?

A hlavně nevycházejte z domu, protože sluneční záření je taky širokopásmové EMR, největší intenzita je na frekvenci 600 THz ! To je frekvence 500000x větší než jakou používají dnešní mobilní telefony a ty jak známo způsobují rakovinu. Stojí vám to za ten risk?

370990

15.4.2019 11:36

RE: zvědavec upadá - pokračování

pozorovateľ 109.?.?.?

Reakce na 370990

ad: "Vraždí policie nevinné řidiče ? Při měření rychlosti radarem se používají stejné frekvence jako u 5G - 34GHz. Nezpůsobuje jim rakovinu?"

Pomerne manipulatívny argument. Ožiarenie vodiča auta policajným radarom je krátke, obvykle len desiatky sekúnd, v porovnaní s nepretržitým žiarením z BTS vysielača, wifi antény alebo 5G spotrebiča.

Navyše som sa stretol so správou, že policajti (!), ktorí tieto radary obsluhujú, vykazujú zvýšený výskyt rôznych zdravotných problémov. Pretože hoci sú všetky vysielače a radary formálne "smerové" a teda ovládajúca osoba stojí v tieni signálu, tak rôzne odrazené signály a parazitické laloky presahujú aj do priestoru za anténou. A na rozdiel od vodiča, ktorý je radarom ožiarený zo vzdialenosti desiatok metrov po dobu pár sekúnd, policajt stojí za radarom celé hodiny a vo vzdialenosti iba pár metrov.

ad: "A hlavně nevycházejte z domu, protože sluneční záření je taky širokopásmové EMR, největší intenzita je na frekvenci 600 THz ! To je frekvence 500000x větší než jakou používají dnešní mobilní telefony a ty jak známo způsobují rakovinu."

Toto už je jednoznačne demagogická manipulácia. Je pravdou, že slnečný osvit dáva zemskému povrchu energiu cca 1024 W/m2, čo je mnohonásobne viac, než ožiarenie z wifi antény (8 mW/m2 vo vzdialensoti 1 meter). Lenže nie je žiarenie ako žiarenie. Slnečnému svetlu boli živé organizmy vystavené evolučne po dobu minimálne jednej miliardy rokov, takže sa na biele svetlo plne adaptovali. Napriek tomu je známe, že aj vizuálne a infračervené slnečné svetlo môže byť zdraviu nebezpečné: UV žiarenie je rakovinotvorné, infračervené svetlo v lete môže spôsobiť popáleniny pokožky a úpal. Evolúciou však organizmy získali obranné mechanizmy proti týmto škodám: produkcia kožného pigmentu, ochlpenie, tepelná regulácia tela, regeneračné procesy na bunečnej úrovni atď.

V porovnaní s tým najsilnejší zdroj prírodného elektromagnetického žiarenia je rádiový šum spôsobovaný bleskovými výbojmi počas búrok. A aj ten je na úrovni o mnoho rádov nižší, než je súčasný moderný elektrosmog. Za poslednú miliardu rokov sa skrátka na Zemi neobjavil žiaden zdroj mikrovlnného žiarenia, ktorý by bol porovnateľný so súčasným stavom (pre pochopenie: slnečné mikrovlnné žiarenie je pohltené atmosférou a k zemskému povrchu sa nedostáva).

Práve elektromagnetické "ticho" v mikrovlnnej oblasti bolo živými organizmami využité na to, že sa v tejto zóne vyvinuli rôzne biologické elektromagnetické komunikačné kanály, ktoré využívajú napríklad nervové bunky pri prenose signálov alebo bunky pri elektrickej komunikácii medzi sebou. Zahltenie tejto oblasti elektrosmogom automaticky komplikuje fungovanie všetkým biologickým systémom, ktoré vznikli v očakávaní úplného ticha v tejto oblasti.

370995

16.4.2019 6:33

RE: zvědavec upadá - pokračování

jnx 62.?.?.?

Reakce na 370995

Sem si říkal, jestli pro čtenáře zvědavce ironie, resp. nadsázka, moc komplikovaná na pochopení - evidentně ano [pláč]

Jestli jste si přečetl článek, pod kterým je tato diskuse, určitě jste si všiml kategorických tvrzení jako "karcinogenní působení elektromagnetického záření" nebo "právo nebýt ozářen EMR" . Jestli nechcete být ozářen EMR, musel byste se zavřít do černé komory. Na místě je tedy klasická otázka, je pan Heroux blbý a neví o čem mluví, nebo navedený a záměrně šíří hysterii a paniku?

K policajtům a jejich zdravotním problémům - nebude to spíš tím, že se přežíraj koblížkama? Seberte jim klíčky od auta a uvidíte, že rázem budou daleko zdravější.

Vy tedy tvrdíte, že buňky, případně biologické organismy využívají mikrovlny pro komunikaci? Můžete to trochu rozepsat, příp. uvést odkazy ? Mohlo by to vysvětlovat řadu záhad, nad kterými si současná věda marně láme hlavu, např. telepatie.

371018

16.4.2019 14:40

RE: zvědavec upadá - pokračování

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 371018

Jak a proc je integrovam komplexni system-clovek? Odpoved je mimo ramec fyziky. Aristoteles zavedl metafyziku, slo nejenom o usporadani knih v knihovne. Ruzne formy ionizujiciho a troufam si tvrdit i neonizujiciho zareni (minimalne cast svetelneho spekktra a treba fotosynteza ) ovlivnuji i fyzikalne zive a nezive struktury i na teto planete, doufam neni treba diskuze. Jde o to, do jake miry se to deje? Na vedecke studie v tomto tematu budou dva velke vlivy. Za prve jde o financni zajmy, existuji znacne rozdily na stejnou problematiku, pokud to dela treba Samsung at uz primo nebo pres spratelene vedce skrze penezovody na universitach nebo nekdo rekneme "nezavisly". Pravidelne jsem zaregistroval, jakmile sla studie nezadoucim smerem, byla velmi rychle odstrizena od grantu treba v ramci EU. Na "nezajimavy" vyzkum nebyli penize. Ponevadz spickovy vedci jsou inteligentni lidi zapaleni pro svou praci, tak vysledek teto rovnice je myslim lehce predvidatelny.

O magnetismu jsou ve verejnem sektoru de facto, az na detaily o slunecni fyzice informace stare 50-100 let. Sem tam v mediich probehne informace o poklesu geomagnetickeho pole za poslednich 50 let az udajne o 30%, neoveroval jsem to. Zrychlovani pohybu magnetickych polu, nesymetrie mezi rotacni osou a magnetickou osou. Vi se, ze je znacna souvislost mezi pocasim a dynamickymi lokalnimi konfiguracemi geomagnetickeho pole. Co myslite je to dost duvodu pro intenzivni vyzkum pro lidskou civilizaci? Jestli neprobiha verejne, znamena to ze probiha ve vojenskych projektech? Uz nekolik desitek let je 70% kompletniho vyzkumu na zapade v utajenem rezimu. To, ze nizke frekvence treba okolo 16 Hz mohou rezonovat s vnitrnimi organy, tady konkretne srdce... Takze, co mohou namachat mixy nahodnych frekvenci na zivou hmotu vi pouze v nebesich. O tom, ze jsme ve velkem laboratorni krysy pro utajeny vyzkum nepochybujte. kdyz si na youtube zadate stare projkty z 50 let jako MK-ultra.

Megafauna vyhynula pred 10 000 lety, plus biblicka dlouhovekost jako hypoteza. Hustsi atmosfera tak dvojnasobek dnesni urovne s obsahem vodni pary 10%, plus vetsi ochrana pred zarenim silnejsim geomagnetickym polem. To zabrani rakovinym bujenim. Behem delsiho zivota a ve vetsim tele roste obrovskym zpusobem a to o nekolik radu pocet bunecnych deleni, takze riziko rakoviny a smrt, coz bude mit geneticke dusledky v preferovani mensi velikosti a kratsiho zivota jedince. Dlouhovekost vymizela zhruba behem 25 generaci, dle biblickeho zaznamu. Experiment. V objektu se silnejsim MP, atmosfera jak jsem spekuloval umistit mysi. Jestli za 25 generaci narostou na velikost kralika a zvysi se vyrazne jejich delka zivota...Neprimo to rekne o vlivu ionizujici i neionizujicho zareni na organismy. Plosne pokryti signalem bude mozne vyuzit lokalnimi technickymi zarizenimi ve forme pulsiznich zbrani se znacnym fyzickym, ale predevsim psychickym efektem, z toho plyne i vedlejsi ucinek v neaktivnim modu. Zivot proste vyuziva vln iontu intenzivne v nervovem systemu, dynamika nervovych vzruchu muze byt az neuveritelnych 100 m/s a cetnost? ....

371027

16.4.2019 17:06

RE: zvědavec upadá - pokračování

pozorovateľ 109.?.?.?

Reakce na 371018

ad 1)

Je rozdiel medzi prirodzeným elektromagnetickým žiarením (Schummanove rezonancie, 7.8 Hz), na ktoré boli organizmy dlhodobou evolúciu adaptované a moderným umelým elektromagnetickým žiarením, ktoré dosahuje už 10 000 až milión krát vyššiu intenzitu a gigaherzové frekvencie, aké sa v prírode doteraz bežne nikde nevyskytovali.

ad vysielačky TETRA)

Barrie Trower: Confidential Report on TETRA. Strictly for the Police Federation of England and Wales (2001) http://www.tetrawatch.net/papers/trower_report.pdf . Správa Barrie Trowera pre policajné stanice o zdravotných dôsledkoch používania policajného vysielačkového systému TETRA.

A o prepojení frekvencii TETRA na vojenské programy http://stopthecrime.net/wp/2018/12/08/advisory-mas...

ad mikrovlny a medzibunečná komunikácia)

Nie som biológ ani lekár aby som dokázal dať k téme linky na odborné štúdie. Nemám možnosti archivovať úplne každý článok ,čo som kedy čítal.

Čo sa týka telepatie, tak jej princíp je súčasťou výskumu amerických zbraňových systémov. Ľudský mozog vysiela elektromagnetický signál o intenzite 5 mW a správne naladené prijímacie zariadenie dokáže následne jednotlivé vlnové frekvencie dešifrovať do pôvodných významov. Dokážu to niektorí ľudia (čítanie nálad a myšlienok osôb v ich blízkosti) a snažia sa o to tajné služby (antény, ktorými by pri použití správnej knižnice signálov dokázali prekladať dané frekvencie do reálnych pojmov). Signál 5 mW je dosť silný na to, aby sa dal aj bežnými zariadeniami chytať zo vzdialenosti 500 metrov. Mobilný telefón vyžaruje za bežných okolností slabší signál a napriek tomu ho mobilná veža počuje na vzdialenosť stoviek metrov až niekoľkých kilometrov.

Mimo to americká armáda disponuje technológiou "vnútenej telepatie", označovanej pojmom "Voice to Skull" a "Voice of God", ktorými dokážu pomocou mikrovlnných frekvencií vložiť cieľovej osobe do hlavy zvuk, resp. reálne slová. https://sigint.files.wordpress.com/2008/02/bioeffe...

Na detailný rozpis technológií tu jednak nie je priestor, jednak k tomu nemám potrebné odborné zázemie a vzhľadom na nepriateľský tón vášho príspevku si nemyslím, že by o to bol záujem (resp. že by mi ten záujem stál za námahu písania dlhého textu)

371031

15.4.2019 10:53

Štúdie dokumentujúce zdravotnú nebezpečnosť mikrovlnného žiarenia

pozorovateľ 109.?.?.?

Pre tých, ktorí tu v diskusiách opakovane tvrdia, že škodlivosť mikrovlnného žiarenia nebola nikdy preukázaná:

Pre porovnávaciu predstavu: dávka žiarenia vo vzdialensoti 1 meter od wifi routera je 8000 mikrowattov/m2 . Podobnú dávku dostáva človek vo vzdialenosti 100 metrov od BTS stanice (čo je v prostredí panelákových sídlisk, kde je anténa na každej druhej streche úplne bežná vzdialenosť).

Oficiálne norny ICNIRPu povoľujú expozíciu až 10 000 000 mikrovattov/m2, hoci lekárske výskumy ukazujú zdravotné problémy u dávok 1000x nižších. Normy ICNIRPu totiž riešia výlučne tepelné efekty, t.j. kedy je dávka žiarenia dostatočne vysoká, aby ľudí popálila.

1)

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Vložený obrázek

2)

Štúdia profesora Martina Palla, na jej konci je zoznam cca 120 citovaných odborných štúdií, plus jeho vlastné výsledky výskumu

https://ehtrust.org/wp-content/uploads/5g-emf-haza...

3)

Ďalší zoznam cca 50 odborných štúdií o limitoch a efektoch

http://elektrosmog.voxo.eu/tabulky-limitov

A prehľad najvýznamenjších štúdií k téme:

http://elektrosmog.voxo.eu/dokumenty

4)

Rôzne medzinárodné výzvy:

http://elektrosmog.voxo.eu/medzinarodna-vyzva Medzinárodná výzva na sprísnenie noriem

http://elektrosmog.voxo.eu/reykjavicka-vyzva Reykjavická výzva proti zavádzaniu wifi do škôl

http://elektrosmog.voxo.eu/vyzva-vedcov-proti-5G Výzva vedcov proti zavádzaniu 5G a žiadosť o európske moratórium

http://elektrosmog.voxo.eu/vyzva-za-nove-smernice Ďalšia výzva, kritizujúca súčasné zastaralé smernice a limity udávané organizáciou ICNIRP

370993

15.4.2019 11:40

Propagačné letáky

pozorovateľ 109.?.?.?

Keby sa niekomu hodilo:

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Vložený obrázek

370996

15.4.2019 20:51

RE: Propagačné letáky

Antimon 89.?.?.?

Reakce na 370996

Ufff … to je síla … hlavně jak "WiFi nepozná 4 steny". To se mi snad jenom zdá. Hned jdu přesvědčit svůj 5GHz router ať "nepozna alespoň jednu stenu" a protlačí mi signál do sousední místnosti (v paneláku). Jsem zvědavý jak se na to bude tvářit [smích]

371008

16.4.2019 16:48

RE: Propagačné letáky

pozorovateľ 109.?.?.?

Reakce na 371008

Mňa takéto reakcie neprekvapujú. Zažil som ich už v minulosti, keď som ľudí upozorňoval na zdraviu škodlivé "éčka" v hypermarketových potravinách. Typická reakcia bola: "Ale mne to neprekáža" a "Jem to už celé roky a ešte som na to neumrel".

To je potom ťažká debata. Ja mám čisté svedomie, varoval som ich, oni sa slobodne rozhodli v tom pokračovať, napriek vedomiu rizík.

A čo sa týka tých 4 stien. Nechajte si zobraziť na notebooku/smartfóne zoznam všetkých wifi vysielačov vo svojom okolí. V typickom paneláku uvidíte rádovo 20 rôznych wifín od susedov. Pokiaľ sa chcete fakt zabávať (alebo deptať), dobrá aplikácia pre smartfón je tu: https://play.google.com/store/apps/details?id=abde...

Pokiaľ vás to baví alebo je vám to jedno, neberiem vám to. Dajme tomu, že sú však ľudia, ktorých to absolútne neteší, že v obývačke má vedľa steny wifi od jedného suseda a v spálni vedľa steny wifi od ďalšieho suseda. A že sa v kľude nevyspí ani si v obývačke neoddýchne.

A len tak na okraj témy:

Ľudské mozgové frekvencie fungujú v rozsahu 0-40 Herzov. Wifi má pulzovaný stand-by signál v zóne 10 Herzov, UPC Wi-Free 40 Herzov, bezdrátové telefóny (cordless telephones) 100 Herzov, TETRA vysielačky 17,6 Herzov atď... Je preukázané, že týmito pulzovanými frekvenciami je možné ovplyvňovať myslenie a náladu ľudí - vyvolávať depresie, manické stavy, bolesti hlavy, problémy s rozmýšľaním atď. Americká armáda to už roky využíva vo svojich zbraňových systémoch.. Mimo to je známy aj samotný fakt, že pulzované elektromagnetické vlny spôsobujú v mozgu falošný šum (prehlušujú elektrické napätie v neurónových membránach), takže ľudia môžu mať v EMF prostredí problémy s rozmýšľaním, výpadky pamäte alebo problémy so srdcom. Čo fakt nie sú "banality".

371030

16.4.2019 20:39

RE: Propagačné letáky

Antimon 89.?.?.?

Reakce na 371030

Jsem ajťák. Vím co píšu. Jako ajťák se živím již 45 let. Od "stodolových" počítačů počínaje, po ty dnešní, na které mnohdy potřebujete lupu. To že vidím na svém telefonu, laptopu či desktopu spoustu okolních WiFi bodů je sice pravda, ale stejná pravda je, že vykazují intenzitu signálu -75 až - 90dBm. Právě díky těm čtyřem stěnám [smích]

"Ľudské mozgové frekvencie fungujú v rozsahu 0-40 Herzov. Wifi má pulzovaný stand-by signál v zóne 10 Herzov, UPC Wi-Free 40 Herzov, bezdrátové telefóny (cordless telephones) 100 Herzov, TETRA vysielačky 17,6 Herzov atď."

Můžete uvést, kde jste na to přišel?

371034

17.4.2019 8:52

RE: Propagačné letáky

pozorovateľ 109.?.?.?

Reakce na 371034

ad: "že vykazují intenzitu signálu -75 až - 90dBm"

Tak za prvé. Tie hlboké mínusové čísla pri decibelmiliwatttoch sugerujú, akoby sa malo jednať o neškodné hodnoty. Lenže škodlivý účinok mikrovĺn sa prejvuje pri mnohonásobne nižších úrovniach, než škodlivé účinky zvuku alebo optického svetla.

Za druhé. Prakticky v každej izbe (paneláková bytovka) nameriam jednu wifi, ktorá má intenzitu -40 dBm, čo je ekvivalentné vzdialenosti 1-2 metre od wifi routeru a energetickému toku 8000 mikrowattov/m2, čo je minimálne 10-100x nad úrovňou, kde lekárske výskumy pozorujú prvé zdravotné následky.

ad: "Můžete uvést, kde jste na to přišel?"

Ja fakt nie som schopný spätne zdokladovať každý článok, čo som kde a kedy čítal. Sorry. O to viac, ak sa jednalo o informáciu pracne mozaikovo poskladanú z množstva zdrojov. Celkovo sa jedná o výsledky amerického výskumného programu Pandora, na ktorý nadviazali ďalšie, poväčšinou utajované projekty.

Študijná literatúra (žiaden hotový "predžutý" článok nemám)

0) https://www.suenee.cz/jak-hudba-pusobi-na-nas-moze... (základné intro do témy mozgových frekvencií)

1) http://stopthecrime.net/wp/category/mind-control/ (prehľad vojenských výskumov. Základný štartovný článok nutný k pochopeniu témy)

2) http://www.tetrawatch.net/papers/trower_report.pdf... (správa barrie trowera o účinkoch TETRA vysielačiek, okrem iného spomína projekt Pandora a niektoré zraniteľné mozgové frekvencie)

3) https://www.muckrock.com/news/archives/2018/apr/18... , obrázok 2 https://cdn.muckrock.com/news_photos/2018/04/18/rm... (omylom uniknuté dokumenty)

4) https://www.electronischewapens.nl/ (holandský článok mapujúci ďalšie frekvencie)

5) https://diskuter.wordpress.com/2019/01/31/technolo... (sumarizácia v širšom kontexte)

6) https://sigint.wordpress.com/2008/02/17/bioeffects... (bio efekty mikrovlnných zbraní , odtajnený dokument americkej armády)

7) Človek ako bioelektrická bytosť v interakcii s prírodným a umelým elektromagnetizmom v jeho prostredí. Pulzné frekvencie niektorých telekomunikačných služieb http://elektrosmog.voxo.eu/pulzne-ziarenie

atď...

Prehľad standby signálov

https://diskuter.wordpress.com/2019/04/08/rizika-m...

371037

16.4.2019 9:41

RE: Propagačné letáky

jnx 62.?.?.?

Reakce na 370996

Ty letáky sou úplně zhovadělé. V situaci, kdy každý má u sebe mobil, řešit to, jestli je nebo není zapnutá wifi, může pouze blb, který ničemu nerozumí. Povede to totiž pouze k tomu, že lidi z lenosti budou více používat mobilní internet místo wifi, takže nakonec sami sebe ozáří daleko více, než kdyby použili Wifi.

Na letácích by ve skutečnosti měla být výzva k tomu, aby si lidi správně své Wifi routery nastavili, zejména zabezpečení a sílu signálu. Já už delší dobu používám TP-Link 1043ND se třema anténama, místo původních prťavých se ziskem 2db jsem si dal větší 5db . Lepší antény způsobí, že
- při stejné síle signálu se zlepší dosah
- pokud potřebujete pokrýt stejnou oblast, vystačíte si se slabším signálem.

Wifi opravdu nevysílá 24 hodin denně, když nikdo není připojený. Pouze jednou za čas vyšle oznamovací paket, o tom, jak se jmenuje a jak se připojit.

371021

16.4.2019 16:32

RE: Propagačné letáky

pozorovateľ 109.?.?.?

Reakce na 371021

ad: "Wifi opravdu nevysílá 24 hodin denně, když nikdo není připojený. Pouze jednou za čas vyšle oznamovací paket, o tom, jak se jmenuje a jak se připojit."

No tak to máte veľmi zjednodušejúce znalosti. Wifi vysiela majákový signál so svojím SSID 10x za sekundu (klasická wifi), resp. 40x za sekundu (UPC Wi-Free router)

https://diskuter.wordpress.com/2019/04/08/rizika-m... (prehľad vysielacích signálov "stand-by" režimov)

http://elektrosmog.voxo.eu/wi-fi

" Väčšina prístupových bodov Wi-Fi vysiela nepretržitý rádiový signál plným (resp. upraveným) výkonom s periódou 9.76 Hz (tzv. „beacon“ – navádzací signál, ktorého frekvencia koreluje s frekvenciami mozgových vĺn), i keď neprebieha prenos dát. Dĺžka impulzu signálu je od 2 ms (2.4 GHz) do 450 µs (5 GHz). V týchto „idle“ (nečinných) impulzoch je prenášaný identifikátor SSID (názov a parametre Wi-Fi siete)."

ad: "Já už delší dobu používám TP-Link 1043ND se třema anténama, místo původních prťavých se ziskem 2db jsem si dal větší 5db . Lepší antény způsobí, že
- při stejné síle signálu se zlepší dosah
"

To je klasické nepochopenie, ako to v praxi funguje. Ano, smerová anténa vám zlepší signál pri nižšej spotrebe routeru. Ale pokiaľ sa nachádzate v smere daného signálového lúču, tak biologicky do seba dostanete silnejšiu dávku. Navyše nejaká norma zakazuje používanie smerových antén u WiFi, pokiaľ ich výsledný ERP presiahne v ľubovoľnom smere povolenú normu 100 mW.

Ale OK, ak si nastavíte domácu Wifi so smerovou anténou tak, aby ožarovala primárne váš byt a nie susedov, tak sa to dá chápať ako obojstranné pozitívum.

ad: " V situaci, kdy každý má u sebe mobil, řešit to, jestli je nebo není zapnutá wifi, může pouze blb, který ničemu nerozumí."

Invektívy komentovať nebudem, ale on tam rozdiel je. Totiž mobil môžem a nemusím používať. Môžem ho na noc vypnúť. Môžem telefonovať hodinu denne a môžem všetko vybaviť dvojminútovým telefonátom. Ale keď mám vedľa mojej spálne silný wifi router od suseda, tak ma ožaruje celý deň a celú noc a nemám to ako ovplyvniť. Navyše na rozdiel od wifi routeru, mobil, keď leží na poličke, tak si overuje BTS stanicu rádovo pár krát za deň, nie 10x za sekundu ako router.

371028

17.4.2019 10:10

RE: Propagačné letáky

jnx 62.?.?.?

Reakce na 371028

Evidentně o Wifi něco víte, proto nechápu, proč tvrdíte nesmysly jako "Wi-Fi vysiela nepretržitý rádiový signál - beacon". Ten signál není nepřetržitý, při nejhorším nastavení routeru zabere 3% času, konfigurací je možné to ještě 20x snížit, na 0,15%.

http://wifinigel.blogspot.com/2013/08/its-well-kno...

Neměl jsem na mysli směrovou anténu, pouze anténu s vyšším ziskem. Lepší anténu je třeba kompenzovat v konfiguraci routeru, tak aby vysílaný signál byl stejně silný. Pokud se zvýší zisk antény o 3db, snižte o ty samé 3 db výstupní signál zesilovače posílaný do antény, pak biologicky do sebe dostanete z wifi routeru přesně tu samou dávku jako se slabší anténou.

Ovšem výhoda lepší antény je v tom, že zlepší nejen vysílání signálu, nýbrž i jeho příjem. Takže můžete snížit i sílu signálu, který vysílá váš mobil, notebook, při zachování stejné kvality bezdrátového spojení. Intenzita EMR klesá s druhou mocninou vzdálenosti, takže z hlediska biologické dávky jsou nejpodstatnější vysílače, které jsou k vám neblíž, tedy to co držíte v ruce.

Parametrů, které je třeba na Wifi routeru nastavit, pro minimalizaci ozáření je spousta, nejen vysílací výkon. Správně byste je měl všechny vypsat na ten váš leták, včetně obrázkového návodu, jak to nastavit pro všechny možné typy routerů ... Nebo ještě lépe byste měl obejít všechny sousedy, vysvětlit jim nebezpečí mikrovlnného záření, pak jim pomoct se správnou konfigurací wifi routeru. Ale mám takový pocit, že než byste se dostal k samotné konfiguraci, většina by vás netitulovala jenom jako blba, ale dost možná i jako debla nebo paranoidního úchyla.

Přeji vám hodně štěstí při vaší misi za minimalizaci ozáření mikrovlnami, budete ho potřebovat.

371039

15.4.2019 22:43

zajímavé, jak je jakoby náhodou zaplevelená diskuse

r.m. 31.?.?.?

právě k téhle technologii a jejím dopadům na ovčany.
Na alobalové čepice asi skutečně dojde. Stejným způsobem se dařilo oklamávat "hypermoderní" rámy mýtných bran od nakapsovaného Kapsche. [chechtot]

371011

7.2.2020 15:37

Národní referenční laboratoř pro neionizující elektromagnetická pole a záření Státního zdravotního ústavu

Novinka 212.?.?.?

Elektromagnetické pole a záření z 5G vysílačů neškodí zdraví, dokazuje ministerstvo:

https://www.lupa.cz/aktuality/elektromagneticke-po...

https://www.mpo.cz/assets/cz/e-komunikace-a-posta/...

376691

Příspěvků: 50

13.04. 09:53  S.T.A.L.K.E.R - vypalovač mozků - je čas na alobalovou čepici?
13.04. 16:32 ignaciusjreilly  Hloupy blb ma dotaz
13.04. 16:50 Vladimír Stwora  RE: Hloupy blb ma dotaz
14.04. 11:01 Palopalo  RE: Hloupy blb ma dotaz
14.04. 12:27  RE: Hloupy blb ma dotaz
14.04. 17:52  RE: Hloupy blb ma dotaz
15.04. 17:04 john  RE: Hloupy blb ma dotaz
13.04. 18:28  RE: Hloupy blb ma dotaz
14.04. 11:35 ROMAN1  RE: Hloupy blb ma dotaz
14.04. 11:54 vousy13  RE: Hloupy blb ma dotaz
14.04. 12:35 ROMAN1  RE: Hloupy blb ma dotaz
14.04. 14:26 vousy13  RE: Hloupy blb ma dotaz
14.04. 17:44 Pátá Mojžíšova 7:24  „Privatizace" do pařátů SSvato-banksterů byla ve výhledovém plánu už před spácháním VŘSR
15.04. 15:34  RE: „Privatizace
15.04. 09:45 ROMAN1  RE: Hloupy blb ma dotaz
15.04. 17:48 vousy13  RE: Hloupy blb ma dotaz
15.04. 22:33 ROMAN1  RE: Hloupy blb ma dotaz
13.04. 10:04  GSM antény - celoplošná zbraň hromadného ničení
13.04. 14:01 pozorovateľ  RE: GSM antény - celoplošná zbraň hromadného ničení
14.04. 12:26 ROMAN1  RE: GSM antény - celoplošná zbraň hromadného ničení
15.04. 07:37  od mikrovln po
15.04. 22:39 r.m.  RE: GSM antény - celoplošná zbraň hromadného ničení
13.04. 13:09 siky  Neco se zde opomiji...
14.04. 16:32 Antimon  RE: Neco se zde opomiji...
15.04. 19:12 siky  RE: Neco se zde opomiji...
15.04. 20:40 Antimon  RE: Neco se zde opomiji...
16.04. 19:41  RE: Neco se zde opomiji...
13.04. 14:18 pozorovateľ  Zdravotné riziká mobilov, wifi a mikrovlnného žiarenia:
13.04. 15:21  5 G
13.04. 22:19 gogo  America First!
14.04. 16:05 Antimon  5G
15.04. 00:03 tojakovazne  RE: 5G
15.04. 20:42 Antimon  RE: 5G
15.04. 09:40 jnx  zvědavec upadá
15.04. 09:41 jnx  zvědavec upadá - pokračování
15.04. 11:36 pozorovateľ  RE: zvědavec upadá - pokračování
16.04. 06:33 jnx  RE: zvědavec upadá - pokračování
16.04. 14:40  RE: zvědavec upadá - pokračování
16.04. 17:06 pozorovateľ  RE: zvědavec upadá - pokračování
15.04. 10:53 pozorovateľ  Štúdie dokumentujúce zdravotnú nebezpečnosť mikrovlnného žiarenia
15.04. 11:40 pozorovateľ  Propagačné letáky
15.04. 20:51 Antimon  RE: Propagačné letáky
16.04. 16:48 pozorovateľ  RE: Propagačné letáky
16.04. 20:39 Antimon  RE: Propagačné letáky
17.04. 08:52 pozorovateľ  RE: Propagačné letáky
16.04. 09:41 jnx  RE: Propagačné letáky
16.04. 16:32 pozorovateľ  RE: Propagačné letáky
17.04. 10:10 jnx  RE: Propagačné letáky
15.04. 22:43 r.m.  zajímavé, jak je jakoby náhodou zaplevelená diskuse
07.02. 15:37 Novinka  Národní referenční laboratoř pro neionizující elektromagnetická pole a záření Státního zdravotního ústavu

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,47 Kč
Kanadský dolar
17,37 Kč
Australský dolar
16,53 Kč
Švýcarský frank
23,40 Kč
100 japonských jenů
19,41 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 599,78 Kč
1 unce stříbra
578,54 Kč
Bitcoin
1 223 989,73 Kč

Poslední aktualizace: 8.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 792