Diskuze k článku

Západní kultura zemřela politicky korektní smrtí

Příspěvků 15

6.4.2019 8:59

Co to bylo „Západní kultura“ ?

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Naše civilizace je podle některých nadlidí, například knížete Spáče; xido-křesťanskou. Xidismus je zločinecká lupičská a genocidní strategie. Křesťanství je ovládáno týmiž nadlidmi a napomáhá k cíli xidismu, neboť je to debilizace k zotročování gojimů. K potlačení přirozenosti a možnosti volby.

>kustodi západní kultury ztratili víru v západní kulturu.
Košer SSoudruzi a kolaboranti s xido-fašismem stále usilují o naplnění hlavního cíle; vyhubení pronárodů! Jen obměňují mocenské zrůdnosti. Cílem je kalergismus, chov dvounohého očipovaného pracovního dobytka.

>učení již není smyslem univerzity.
V „humanitních“ oborech je smyslem výchova SSpravedlivých a uvědomělých kolaborantů, debilizačních blbečků, užitečných idiotů, náhrada kněžourů, kazatelů košer debilit aktualizovaných podle hlavního tlampače.

>zastrašeni do takové míry, že se zřekli dokonce svého vlastního jazyka a způsobů mluvení.
>sebenenávist, a zbabělců, kteří se bojí postavit sami za sebe proti nenávistným útokům, namířeným proti nim ze strany politicky korektních šílenců a podivínů.
„Sebenenávist“ je pozoruhodný jev. Vzpomínám si na zmetka Havla žvatlajícího o čecháčství, podobně se vyjadřoval také košer SSoudruh Pithart. Místo aby uvědomělí zmetci skřehotali u Zdi ve SSvaté zemi, debilizují gojimy. A pakliže indoktrinace je od dětství dostatečně hutná, zblblíci se pak bojí jen pomyslet na přirozenost.

>si blázni ve Washingtonu myslí, že se jejich homosexuální, feminizovaná, transgenderová armáda může utkat s Rusy, Číňany a Peršany?
Pan autor se mýlí, domnívám se, na válku se zcela nezotročenými státy xido-chazarští banksteři nehodlají zneužít buzeranty, ale zdebilizovance další xidáckou zrůdností,SSvatoválečným islámem. Mohamedáni už své odhodlání, vymytost mozků a těšení se na ráj nebeský s půvabnými pannami na polštářích předvedli v Sýrii.

370809

7.4.2019 1:02

RE: Co to bylo „Západní kultura“ ?

Deuteronomium 37.?.?.?

Reakce na 370809

Pisatel - 5. Mojžíšova - tedy je asi důsledný "křesťan", no ni?

370818

7.4.2019 9:46

speciálně pro křesťany

ping789 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 370818

https://m.youtube.com/watch?v=XXjGOVE50Nc

nevim, neco s tim svym webem delejte, video je normalne dostupne

370820

8.4.2019 17:59

RE: speciálně pro křesťany

F&T 212.?.?.?

Reakce na 370820

Už dostupné není - Video unavailable.
A nebo je dostupné jen z nějakého jiného regionu.

370834

7.4.2019 9:49

RE: Co to bylo „Západní kultura“ ?

ping789 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 370818

stačí si zadat Slavko Martinov Propaganda

370821

6.4.2019 10:49

Novy cesky filmovy dokument "Pryc z EU"

te 94.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=h5zOdwMgieY
prevzato z ac24

370811

6.4.2019 18:36

RE: Novy cesky filmovy dokument

rosco 185.?.?.?

Reakce na 370811

presne, neni co dodat, snad jen toto:
Ideální diktatura musí vyvolávat zdání demokracie, vězení které nemá mříže ve kterém vězni ani nesní o útěku. Je to systém otroctví kde otroci díky konzumu a zábavě se naučí toto otroctví milovat.
Aldous Huxley, 1931

370817

7.4.2019 14:49

vydavateli Aeronetu šplouchá na maják

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Míval jsem Aeronet docela rád, ale teď to vypadá že jeho redaktorům vážně začíná hrabat a jsou zralí na Chocholouška.
SPD asi nebude taková jakou se zdá, je určitě prolezlá zednáři, kariéristy a další verbeží. Okamura na to nemá si to ohlídat.

Ale tu kampaň proti němu už vážně přehání. Jako by Fiala či Hamáček coby eurounijní svazáci a odchovanci amerických institutů a thinktanků či mafiáni Kalouskova či Klausova jr. typu, byli lepší alternativou. A jako by jejich strany nebyly prolezlé zednáři, chazary a gaunery všech typů.
No to ani omylem.

Raději tu nechci šířit nějaké konspirace o tom kdo vydavatele Aeronetu "dostal" a jak. Takže to nechám u toho že jim tam poněkud šplouchá na maják, což jsem v určité míře pozoroval už před kauzou SPD.

370823

8.4.2019 12:42

RE: vydavateli Aeronetu šplouchá na maják

goj 178.?.?.?

Reakce na 370823

kolik te plati za takovouhle uderku?
o to jde, ze se z SPD stava kontrolovana az rizena opozice a VK do nich sije co to jde protoze pokud se SPD jako momentalne jedina stale jeste alternativni vliv majici strana se neocisti, tak potom doba temna a znechuceni prijde a budeme dlouho cekat na novou sjednocenou alternativu.

370831

9.4.2019 13:44

RE: vydavateli Aeronetu šplouchá na maják

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 370831

Tomu se říká kritické myšlení. Ovce odešly z mainstreamu aby se nechaly manipulovat aeronetem. Ti chytřejší už delší dobu mluví o tom že se jim na tom webu něco nezdá.
Dokud jen prznili ( a typicky košer způsobem převraceli naruby) pjakinovu Koncepci sociální bezpečnosti tak jsem skřípal zubama ale ještě to nějak zkousl.
Ale s tím co se tam děje teď už si říkám kdo a kdy je koupil?
Vezměme si to popořadě:

Piráti - 100% mutikulti islamizační proNATO projekt americké ambasády
Zelení - obdobný projekt, dnes prakticky mrtvý
ODS & TOP09 - no comment - gauneři, oligarchové a eurosvazáci
KDU-ČSL - naoko černoprdelníci, uvnitř zednáři a NATO kolaboranti pod kontrolou americké ambasády

ČSSD - nedávno v přímem přenosu bylo možno sledovat jek ji přebírají agenti americké ambasády, eurosvazáci a odchovanci US thinktanků, řadoví členové zcela ztratili vliv, vyházení starých členů jako Škromach nebo Sobotka byl poslední hřebíček do rakve sociální politiky v tomto státě. Teď nás čeká chudoba a korporátnì fašizmus bez lidské tváře.

KSČM - poslední bašta národní politiky po Ransdorfově vraždě taky padla a podřizuje se nadnárodním zájmům (viz poslední hlasování v europarlamemtu)
http://www.nwoo.org/2019/04/05/kscm-uz-maji-dost-i...

ANO - bašta globalistického řízení, češi jsou pro ně jen zdroje, otroci kterým postupně odřezávají všechny práva, přebudovávají ČR podle vzoru nacistického německa (korporátní fašizmus) a Číny.

Tak to je stručný přehled české politické scény.

370840

13.4.2019 16:08

RE: vydavateli Aeronetu šplouchá na maják

rosco 185.?.?.?

Reakce na 370823

nejpozdeji po tom co se Okamura odkopal a zacal blekotat o svatku holocaustu, by melo kazdemu byt jasne, ze chazarskym hnojem neni prolezla jen SPD, nybrz i jeji vrchni "rabin". Uz jsem se zde na jinem miste zminoval jak funguje politika Kosher Nostry, zasadne a bez vyjimky infiltruji veskere partaje ve vsech zapadnich zemich, k tomu patri i Wildersova partaj v Holandsku, AfD v Nemecku a tedy i SPD v CR. Pouze naivkove muzou byt prekvapeni kdyz i figura jako Orban, Ovar a vetsina dalsich sasku pri navsteve Zidovstanu dostanou na tykev sabesdekl a povinne si ji omlati o zed kvileni.
Pokud jde o aeronet, ti prisli s novou fintou kde pod nickem Pozorovatelka tam hlasaji novou doktrinu, podle ktere chudacci nevinni sionisti v Zidovstanu jsou ohrozovani zlymi globalisty. Tomu rikam vytribeny humor, jeden se nepretrzite vali smichy. [bliji][bliji]

370939

7.4.2019 19:43

Západní kultura jen kopíruje současný stav Západu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Současné filmy, beletrie, pop music západní provenience jsou bez invence, nových či dokonce nadčasových myšlenek. Ty tam nehledejte, nejsou tam, a pokud ano, pak jen omylem. Zato jsou však plné násilí, sexu, povrchních "nadlidí" a blyštivých pozlátek. Prostě kultura určená pro idioty, protože myslící lidé jsou pro zločinecké "elity" Západu velmi nebezpeční. "Elity" zajímá pouze zisk a to, jak udržet v novodobém otroctví zvaném neuvěřitelně pokrytecky demokracie přes lichvářský úrok z neexistujících peněz, vylhaným zpravodajstvím, falešnými ratingy, korupcí nebo vydíráním zastupitelů a politiků,čím dál horším brakem v televizi a na internetu atd.v poslušnosti a naivitě miliardy otroků. Cílovou skupinou jsou zejména mladí lidé bez zkušeností a s hlavou plnou ideálů. Proto je také záměrně likvidována úroveň školství. Mnozí absolventi současných středních i vysokých škol nezvládají logiku, nedosahují znalostní a dovednostní úrovně někdejších maturantů a jsou snadnou kořistí mediálních sra.kometů v režii "elit" Západu a jejich poskoků. Agonie a dekadence kultury jen kopíruje stav společnosti, která je nám, tedy gojimům a opovrhovaným otrokům, předkládána jako velký a nedosažitelný vzor. Děkuji pěkně.

370824

8.4.2019 10:25

Prostě kultura určená pro idioty

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 370824

Jen jsem zvědavě kouknul na začátek filmu vodník. Byl to děs. Z ksichtů těch herců vyzařoval hnus, sprostota, ostatně ty výrazy byly přece jen i na mne moc, a to je film pro děti a mládež? A ten způsob natočení je styl uSSa - póvl. Neděkuji a nepěkně!

370829

8.4.2019 17:58

IQ 90

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=K6o4nJyHNso

Chile je zřejmě v realizaci tzv. Calergiho programu 80 let před námi. Světlehnědá rasa s IQ 90, která ještě nechápe, ale už dovede být poslušná. Kdyby tam nebyla ta plošná obrazovka, tak by člověk neznalý podle hudby soudil, že jde o německý film z čtyřicátých let minulého století...

[velký smích]

370833

10.4.2019 0:15

Technologický pokrok vede k úpadku.

PavelSam 2a00:x:x:x:x:x

Je to zajímavé - my, lidé ze zemí bývalého sovět bloku, jsme proti západním zemím "opoždění".

Západ dík pokroku a technologiím získal jistý blahobyt i pro střední vrstvu lidí, kteří už nemuseli těžce pracovat - a začali si tak vymýšlet zástupné "problémy".

To, co původně začalo jako docela logický feminismus v USA, vyrovnání postavení žen, se změnilo v hyperkorektnost a MeToo. To, co začalo jako celkem rozumná snaha o odstranění diskriminace černochů v USA, se dnes dostalo do podpory sňatků homosexuálních párů a podobných "hyper-korektních" nesmyslů.

A zatímco my, co jsme z těch trochu zaostalých zemí, vidíme tu nesmyslnost, oni, z těch vyspělých zemí, to už nevidí, protože se nechali koupit "fást-foodem" a blahobytem blbostí z hypermárketů.

Když jsem si jako kluk stavěl vozítko, abych se svezl z kopce, naučil jsem se trochu manuální šikovnosti, při jízdě jsme cítil sílu gravitace, vítr, občas jsem se vysekal, něco mi to dalo. Když dneska mladí hrají hru na LCD s auty, nic z toho reálna se o světě nedozví.

Blahobyt (dostupných šmejd výrobků) ohlupuje, moderní technologie způsobují, že lidé se věnují blbostem a ztrácí vazbu k reálnu. A zatímco elity plánují války a ekonomickou vládu nad světem, podporují migrace a naivní mladé ukecávají stupidními filmy "o hrdinech" s virtuálně vytvořenými schopnostmi, realita mladým uniká.

V 60.letech mladí v USA proti válce protestovali, dnes u nás podporují NATO a nechají se obalamutit "youtuberem Kovym", co na přednáškách vysvětluje školákům, proč jsou jejich otcové hloupí a co to je dezinformace.

Člověk, který nikdy nepostavil nic, o realitě ví tak leda z TV a těch blbých fimů, a hrdě ční "páč si dost vydělá". Asi to tak holt má být, každá říše jednou začne erodovat zevnitř, ti "zaostalí" vědí o realitě víc. Ekonomické otroctví také jednou padne, okolnosti ale mohou být kruté.

370852

Příspěvků: 15

06.04. 08:59 Pátá Mojžíšova 7:24  Co to bylo „Západní kultura“ ?
07.04. 01:02 Deuteronomium  RE: Co to bylo „Západní kultura“ ?
07.04. 09:46 ping789  speciálně pro křesťany
08.04. 17:59 F&T  RE: speciálně pro křesťany
07.04. 09:49 ping789  RE: Co to bylo „Západní kultura“ ?
06.04. 10:49 te  Novy cesky filmovy dokument "Pryc z EU"
06.04. 18:36 rosco  RE: Novy cesky filmovy dokument
07.04. 14:49  vydavateli Aeronetu šplouchá na maják
08.04. 12:42 goj  RE: vydavateli Aeronetu šplouchá na maják
09.04. 13:44  RE: vydavateli Aeronetu šplouchá na maják
13.04. 16:08 rosco  RE: vydavateli Aeronetu šplouchá na maják
07.04. 19:43  Západní kultura jen kopíruje současný stav Západu
08.04. 10:25 Jarda z Brna  Prostě kultura určená pro idioty
08.04. 17:58  IQ 90
10.04. 00:15 PavelSam  Technologický pokrok vede k úpadku.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Německo si došláplo na kritika covid teroru03.08.21 09:54 Německo 0

Na webech píšicích pravdu neinzerujeme, zní z firem po výzvě pražské rady02.08.21 22:37 Česká republika 2

Už i česká pošta se připojila k oslavě úchylnosti02.08.21 20:47 Česká republika 0

Prague Pride pro děti02.08.21 19:45 Česká republika 1

Von der Leyen: Nový milník Evropské vakcinační strategie02.08.21 19:13 Evropská unie 2

Evropská komise a Bill Gates oznámili své partnerství v oblasti Green Dealu02.08.21 18:12 Evropská unie 1

Petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování02.08.21 16:13 Česká republika 0

Pozvánka na Letnou 28. srpna 2021 na akci „Zachraňme republiku“02.08.21 15:41 Česká republika 0

Vláda počítá s tím, že po očkování umřou děti02.08.21 15:31 Česká republika 1

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 3

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 5

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 3

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 1

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 3

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,46 Kč
Euro
25,48 Kč
Libra
29,81 Kč
Kanadský dolar
17,15 Kč
Australský dolar
15,81 Kč
Švýcarský frank
23,70 Kč
100 japonských jenů
19,64 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,39 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 861,34 Kč
1 unce stříbra
543,32 Kč
Bitcoin
828 556,31 Kč

Poslední aktualizace: 3.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 229