Diskuze k článku

EU se už úplně zbláznila!

Příspěvků 37

30.3.2019 6:43

Vysvětlení

jik 77.?.?.?

EU se vůbec nezbláznila, vše je naprosto logické a v pořádku. Pokud ovládáte ruštinu, poslechněte si rozhovor s D. F. Michejevem. Tam je to vše vysvětleno. Pokud ji neovládáte, stejně si to poslechněte. Pan Michejev mluví velmi srozumitelně a ruština je češtině velmi blízká: Technologie ověřené staletími - tajemství anglosaské globalizace https://www.youtube.com/watch?v=dvFHqvW1lGI

370679

30.3.2019 9:48

RE: Vysvětlení

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 370679

...mělo by se rozhodně mluvit o anglosassko-sionistické globalizaci !!!

Je to mutant, hybrid sionismu s WASPismem...[bliji]

370681

31.3.2019 1:36

RE: Vysvětlení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 68.?.?.?

Reakce na 370681

Až na to, že normálně uvažující Anglosasové (WASPs) chtějí z toho zparchantělého svazu, zvaného EU, zmizet pryč.

370701

1.4.2019 9:05

RE: Vysvětlení

jik 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 370701

Samozřejmě, oni jsou zvyklí být tím, kdo manipuluje, ne kdo je manipulovaný.

370731

1.4.2019 11:13

RE: Vysvětlení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 370731

Na Svitávku útočí mladí lehce mentálně postižení lidé s ajfouny, těžce mentálně postižení se proti tomu bouří

https://manipulatori.cz/chranene-bydleni-ve-svitav...

[velký smích]

370735

30.3.2019 11:18

RE: Vysvětlení

ping789 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 370679

gojové nikdy nepoberou tenhle plán, nemají na to geny, to nás učí dějiny stále dokola a dokola a dokola , až je to legrační jak blbý je nevyvolenec generaci po generaci , sledujíc nechápavě řáděni vyvolenců konvergující zákonitě k běsnění ,
zločinci s podporou gójů za udržitelný rozvoj , to je prča pro ufony

370685

30.3.2019 9:19

....ale čo sa dá už urobiť s 500 milionmi europanov ???!!

libertarian 31.?.?.?

EU se už úplně zbláznila!
Z textu tej šialenej Výzvy EU je absolutne jasné, že EU se už úplně zbláznila! Toto tvrdenie však väčšina ovčanov nikdy neprijme ako FAKT, budú to považovať iba za osočovanie milovanej Únie. Ľudia totiž majú akúsi divnú, ale veľmi silnú schopnosť ODMIETAŤ nepríjemné fakty. Pripustiť, že "EU se už úplně zbláznila!" je pre ovčanov NEPRÍPUSTNÉ.
Zrejme je to spôsobené tým, že NIELEN EU se už úplně zbláznila , ale že už aj väčšina OVČANOV EU se už úplně zbláznila! . A TOTO je už horší problém. EU je možno zrušiť, rozpustiť, ...... ale čo sa dá už urobiť s 500 milionmi europanov ???!!

370680

31.3.2019 11:56

RE: ....ale čo sa dá už urobiť s 500 milionmi europanov ???!!

ROMAN1 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 370680

... ale čo sa dá už urobiť s 500 milionmi europanov ???!!
"Vzdejte se, váš odpor je marný, budete asimilováni!"
Už jsem to viděl v jednom filmu s nějakými BORGY... a nebyli to Švédové.
*
Nepřítel totiž pronikl do všech řídících center, a odtud organizuje zkázu. Trvalo mu to dlouho, ve finále desítky let, přičemž ten plán se uskutečňuje mnohem déle. Ale vyplatilo se mu to. Teď má všechny trumfy v rukách.
Pokusí se evropané bojovat, nebo zbývá evakuace? A kam?

370709

31.3.2019 15:49

RE: ....ale čo sa dá už urobiť s 500 milionmi europanov ???!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 370709

Jeste jim k "trvalemu" viteztsvi stale dost dulezitych veci chybi. Doma to je zavedeni totalitni cenzury a zruseni de facto torza politicke svobody, a ze se nam eurokomisari usilovne snazi, a odzbrojit lidi. Pouze kriminalizovat drzeni zbrani nemusi stacit. Treba v Mexiku pri nelegalite vlastnit zbran je ozbrojeno 90 % populace. Taky neni radno podcenovat tahy na velke sachovnici a ocekavat, ze hraci jako Rusko, UK v primo Evrope, ale i Cina nebo USA rezignuji na svoje zajmy a strategii bezpecnosti. A treti asi nejdulezitejsi faktor jsou hroutici se fiat money, nebudou mit cas neco provest. A jakmile vzdusne zamky nelze financovat, tak se vypari.

Vicemene s vami souhlasim ohledne komentare k vitezstvi Caputove. Kotleba dle vysledku voleb v prvnim kole mel zjevne podporit Harabina, ale i tak si myslim, ze Caputova mela velmi kvalitni managment kampane a vyhrala by i v druhem kole, kde by se mohla sjednotit volba lidi s narodnim a tradicnim citenim. Ten trik kdy na posledni chvili odstoupil kandidat a dal ji podporu velmi povedeny. A silne pochybuju, ze by o tom, ten kdo to vymyslel zbytecne informoval, dokonce i odstupujici kandidat muze byt pragmaticky presvedcen aniz by co tusil, ze odstupuje s predem ztraceneho boje a podporuje "dobro". Kompenzivat financne 500 tisic babek neni zadny extra problem pro loutkovodice.

Kotleba sic nemohl vedet, ze Sefkovic porazi vsechny narodni kandidaty. Doufejme, ze odhadl Caputovou jako jasneho favorita prvniho kola. Byl tedy prilis sebejisty, misto vrabce v hrsti predsedy opozicni strany pokukoval po holubu na strese jako president SR. I kdyby se dostal do druheho kola, tak by byl bez sance. Jistou minimalni sanci bych daval Harabinovi, ale... Presto by se meli narodovci na Slovensku priucit neco o pragmatismu a taky velkorysosti na ukor vlastniho ega. A taky lekce pro lidi s narodnim citenim ve vychodni Evrope, protoze podle komentaru zapadnich medii o vitezstvi dobra nad populismem na Slovensku ,nevedi vubec na zapad od nas, ktera bije.

Na druhou stranu chapu, ze specialne pro mnoho Slovaku na alternativnich webech to je obrovske zklamamani. Ono to neni zas nejaka tragedie. Pravomoce presidenta SR jsou omezene a vyuzit jich dokazou s dostatecnym efektem pouze silne nepoddajne osobnosti (neboji se jit i do rizika) jako treba panove Klaus a Zeman jako presidenti CR, ale tahle sorta se dokaze prosadit v politice sama, a nezjevi se jako blesk z cisteho nebe behem volebni kampane. I kdyz i to se nekdy v dejinach stalo jako vyjimka potvrzujici pravidlo. Treba Napoleon. A za druhe lze ocekavat, jakmile se Caputove zacne projevovat proti slovenskym zajmum, dojde k narustu odporu v parlamentu i ve vlade. Na kazdy pad jsme jenom lidi a i emoce potrebujem vydychat a to vezme nejaky cas. Od nas, kterych se to primo netyka, trochu pochopeni a ohledu nemuze uskodit. [mrknutí jedním okem]

370715

31.3.2019 20:31

RE: ....ale čo sa dá už urobiť s 500 milionmi europanov ???!!

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 370709

Evakuace proběhne odstraněním všech pozemských vlád a vládců a jejich tupých nepoučitelných podporovatelů.
,,A ve dnech těch králů zřídí nebeský Bůh v nebi Království, které nebude nikdy zničeno. Samo ukončí všechna tato království a bude stát na věčné časy,,.
Daniel 2:44
Voliči volů neseznali za ty stovky a stovky let změnu. Stále panstvo touží po smilstvu, bohatství, porobě poddaných, despotickém vládnutí, vraždění a zavírání nepohodlných.A stále dokola se opakuje ta prča u uren a stále dokola se volí ti dopředu vybraní soudruzi nosatí s oháňkou a la kebab. A nic nepomůže volání v písmu k lidem:,,Jeremjáš 10:23 ...pozemskému člověku nepatří jeho cesta. Muži, který kráčí, ani nepatří, aby řídil svůj krok

SVĚTOVÉ události každý den dotvrzují skutečnost, že lidé nenalézají štěstí, protože odmítají Boží (JHVH) svrchovanost a snaží se vládnout si sami. Až dosud neexistoval žádný lidský vládní systém, který by přinesl výhody celému lidstvu. Ačkoli lidé dosáhli nebývalého poznání v oblasti vědy, přesto se jim nepodařilo zvítězit nad nemocemi či skoncovat se smrtí, a to ani u jediného člověka. Lidská vláda neodstranila válku, násilí, zločinnost, korupci ani chudobu. Utlačující vlády dosud ovládají lidi v mnoha zemích. (Kazatel 8:9) Technika spojená s chamtivostí a nevědomostí znečišťuje půdu, vodu i vzduch. Špatné řízení v ekonomické oblasti mnoha lidem ztěžuje možnost opatřit si věci nezbytné pro život. Během těch tisíciletí lidské vlády se jasně prokázala pravdivost tohoto výroku: „Pozemskému člověku nepatří jeho cesta.,,,,(Jeremjáš 10:23)

370721

3.4.2019 4:55

Od narovnavani Zlych Ohnutych bananu...

favela 203.?.?.?

Reakce na 370721

EU ideologicti psychopati necekane , pokracovali do dnesniho Narovnavani jiz od zakladu Zlych a nenapravitelnych Evropanu !!! Bourani berlinske zdi jako signal a kdy kazde sjednoceni Nemecka je automaticky , katastrofa pro svet, i kdyz v tom Germani treba nehraji hlavni roli..To si vsak malokdy German nechaji ujit...!!.Za nepricetneho jasotu dodnes !!...Doprovazeneho silenymi nescetnymi obvinovanimi az do zjevneho rostouciho silenstvi ,doprovazene jak jinak, hrozbami hitlerovskeho pri nejmensim teroru na nas..
Muzeme pozorovat nepricetne fantazirovani teroristu vseho druhu ,vcetne tech vladnich v Objevech a vyctech vsech nasich nekonecnych" zlocinu" /zlocin ja tady byt clovek s chybami,bohuzel darovanymi prirodou/ v prubehu mnoha stoleti..A spravedlive tresty , ktere udajne musi nasledovat..Nejen tedy narovnat Evropana ,ale rovnou znicit, jako ty Bananove obeti Prirody..Kdo by tohle cekal a zustal normalni ??...Jeden z dusledku byly napriklad nahle utoky na vladu J.Afriky.! Po skonceni SSSR ,nebyl jiz vice treba, jejich antikomunismus...Nebyl,ted dulezity jejich zamer zcivilisovat obcany ,populaci jejich statu /J.Afrika/,s lidskymi chybami..Naopak. Byli vyhlaseni za nepritele lidstva. V souladu s plany ,jak pokracovat po padu komunistu....Prislo se nahle na" osvobozeni" populace . Tedy osvobodit je do Lidskych prav!!! a bez ohledu ze neni mozne osvobodit je od sebe samych ..Vysledky jsou vice nez otresne a proto za kazdou cenu UMLCOVANE !!! 50 a vice vrazd denne a nekonecne sireni infekce nasili ,tez vetsinou na zenach ,nemohou se branit /zeny a deti/, tak zbabelci utoci, Merkel a svedska vlada to denne propaguji, konec teroru neni nikde na obzoru..Dalsi z mnoha dalsich prikladu ,158 tisic pripadu nasili,vrazd a ter.utoku od roku 1980 do roku 2000,vsude na svete...Rychle zotroceni a ozebraceni populace v J.A. a jinde ,jako prikladny nasledek..Osvobozovani se provadi OHYBACI BANANU..!!! .Pokracuje soudy Pomsty, tresty a zakernymi Masakry ,vcetne podlych provokaci na tyto ucely, v EU a jinde ,ktere jsou zakazovany dokonce videt !!!
a pomoci falsovanim dejin a nasilim nove ideologie,brutalnich, miricich do nekonecnych valek proti Lidstvu a vsemu zivemu..Konec prirodu jiz nastava...
Kdo neni s nami...
Duvod,dalsi je take mirumilovnost evropanu,od 1945 jejich odpor k nasili
a co tedy s nimi?
Musime byt tez osvobozeni za kazdou cenu ale Od Nasi Civilizace,na rozdil od afroarabu, az do teroru Lidskych prav i za cenu konce Evropy a zruseni vsech nasich uspechu ve vyvoji lidstva, ktere se dostavily az po nasem dlouhodobem stoleti trvajicim usili a milionu a milionu nekonecnych obeti....

370764

30.3.2019 10:52

Svět hodnot v propadu

svatoslav butora 88.?.?.?

Přeji hezký den v nehezky uspořádaném světě. Je potřebné rovnou říct, že projekt tzv. EU se vymknul z kloubů. EU defacto neexistuje. Z původně dobře myšlené ideje se vyvinul projekt na zotročení národů Evropy za pomoci otroků z jiných zemí - v tomto případě nemravných vyznavačů mohamedánské otrokářské ideologie. Nejde o žádný střet civilizací. Nejde o žádnou humanitární krizi spojenou s imigrací. Jedná se o řízenou akci za účelem ovládnutí našeho světa pod záštitou a patronací sparchantělých institucí tzv.OSN/UN/ a tzv.EU a světu nebezpečné vlády v USA. Korunu tomu všemu dává darebácká instituce tzv.EU v čele se sparchantělou mohamedánskou aktivistkou Merkel a ostatními euro- pavouky z Bruselu. Není již vůbec důležité diskutovat o čemkoliv stejně jako nemělo smysl diskutovat o božské nadřazenosti Německa za dní skvělého nadčlověka Hitlera. Jenže tehdy byl postup globalizátorů založen na nadřazenosti německého národa.
Dnes se nadlidé "obohatili" o otrokářskou ideologii mohamedánů. Ve jmému "pokroku" je celý svět touto ideologií debilizován za účelem získání světovlády pro zločinné politické Monstrum, které se zmocnilo i tzv.OSN i tzv.EU i vlády v USA a spol.
S tzv.EU již nelze diskutovat na žádné úrovni o reformě/modernizaci/vylepšení apod. Všichni euro-pavouci si do jednoho nezaslouží být pojmenováni jako lidé.

Jsou to sluhové darebáckého světovládního Monstra (Minotaura) a sluhové nemravné po světovládě toužící otrokářské ideologie mohamedánů. Tzv.EU a euro-pavouci se odkopali a ukázali, že o Evropu jim vůbec nejde. Jejich globální úsilí je celé zaměřené na zotročení lidí a národů a jejich debilizaci. Je čas se proti této odporné debilizaci prostřednictvím dobře placených euro-pavouků postavit.

370683

31.3.2019 20:47

RE: Svět hodnot v propadu

rosco 185.?.?.?

Reakce na 370683

ve dvou vecech se naprosto mylis, EU zadna dobre myslena idea od zacatku nebyla, byl to projekt z pera sionisty ovladanych USA, na jejim zalozeni mela podstatny podil CIA, ciste z praktickeho hlediska je to pochopitelne, centralizovanou a suverenity zbavenou Evropu lze pohodlne ovladat z jednoho bodu. Druhy omyl ze islamsti pitomci touzi po svetovlade, to je nesmysl, byli pouze instrumentalizovani a sionisty umele vyvolanymi valkami, za pomoci cilene propagandy v jejich zemich do emigrace vystvani. Neni vubec zadna nahoda ze nejfanatictejsi islam Saudske Arabie je tak prima kamosem USraele, wahhabismus byl zalozen zidovskym konvertitem z Turecka a podoba se podstatne zidovskemu Talmudu. Po svetovlade touzi jedine Kosher Nostra a jenom diky jejich nenazranosti a aroganci zadnou mit nebudou, jimi legalizovane penezokazectvi se nezadrzitelne blizi kolapsu.[bliji]

370722

31.3.2019 22:42

RE: Svět hodnot v propadu

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 370722

Něco málo odjinud, konkrétně z PL z reakce na kydy nějakého pfófy Kukala UK na téma antisemitismu a islamofóbie:

"On ten trouba Kukal jen nenápadně navádí k tomu,, BPN, 31.03.2019 10:44:39
...aby si lidi uvědomili fašisticko-ýbermenšácké podstaty židovské víry a mohamedánství...Jsou to totiž dvě strany stejné mince, které vychází od Abraháma a jeho dvou synů, toho legálního Izáka od manželky Sáry a toho druhého/levobočka Ismaila, kterého ten starý ošoust upíchl své egyptské služce, (jak už popisuje Starý zákon)...No a ti byli na počátku obou těch nelidských věr a přístupu k světu národů, jenž židovství a islám vyznávají...Proto mají i obě víry stejně pohrdavý přístup ke všem ostatním "nežidům/gójům-nevěřícím /káfirům", proto taky vykrvují "košerizují-halálizují", píšou z prava do leva, pohrdají ženami, mrzačí si přirození obřízkami a stejně a neústupně fanaticky bojují o ovládnutí světa, který jim dle jejich zhovadilých představ dal Bůh do správy (učinil je "vyvolenými Archou úmluvy" ) a jen gójové-káfiři jim v tom brání a to že spolu tajně spolupracují právě jejich nejagresivnější vyznavači těchto věr je důkazem situace v Sýrii/Iráku, kde Izraele a američtí sionisti i zatuchlá Saudská Arábie všemi prostředky a formami podporují kozomrdy všeho druhu a ISIL zvlášť a to, že se navenek tváří, že se nenávidí a že jsou v nesmiřitelném konfliktu a co předvádí v Palestíně jen dokládá staré české přísloví, že "co se škádlívá, to se rádo má".

Musulmani a ti teroristi zvlášť, jsou proxi armáda židů/sionistů k uchvácení vlády ve světě stejně, jako to byl ten pošuk Hitler a dnes bandero-nacisti na Ukrajině...a taky jako ti mohamedánští invazisti žida Sorose v Evropě..."

Tož asi tak...

370724

1.4.2019 8:57

RE: Svět hodnot v propadu

svatoslav butora 88.?.?.?

Reakce na 370724

Přeji hezký den v nehezky uspořádaném světě. Dovoluji si poznamenat, že nám nezůstává nic jiného, než být sami sebou. Být svými bez nadřízených bláznivých systémů, které vytvořily ty nelidské otrokářské struktury nadlidí. Je nejvyšší čas odříznout se od jejich chapadel a od jejich center ovládání, obrazně řečeno od Monstra "Minotaura". Není to beznadějné. I bez použití zbraní to lze dosáhnout tím, že se vzdáme kupř. jejich "hodnot" a hodnot na 8O% nepotřebného zboží, které je pro ekosystém Země odpadem a které je pro tato odporná chapadla moci zdrojem energie...

370730

30.3.2019 11:42

EU se vůbec nezbláznila

RomanTička 178.?.?.?

Zbláznili se s píš ti, co si myslí, že se zbláznila nebo spíš neví, která bije, ale musí se za každou cenu ke všemu vyjadřovat.
EU ví, co dělá. Páchá dnes už zcela nepokrytě genocidu bílé rasy a zničení tradičních národních států, protože to jsou poslední hlavní překážky ke zglobalizování světa do rukou pár pejzatých penězokazců.

370686

30.3.2019 19:11

RE: EU se vůbec nezbláznila

Gizela 109.?.?.?

Reakce na 370686

Ano, máte pravdu, oni jedou přesně podle pánu. Zdegenerovat Evropu, udělat z nás poslušný mišmaš navzájem se nenávidící. Možná i doufají, že se vyvraždíme sami mezi sebou. Ale kdo pak na ně bude dělat? Africké inženýry k tomu nikdy nepřinutí.

370695

30.3.2019 12:46

Dodržovat zásadu:Nebrat!!!

disident 83.?.?.?

Pro nás (Česká republika a zbytek V4) plyne nekompromisní zásada :nebrat a neposkytovat asyl žádnému nelegálnímu migrantovi z černé Afriky(Aáfroafričané).Jen tak se vyhneme problémům s černochy,které v západní Evropě kvapem narůstají.Naše země tak jako ostatní,které byly dříve součástí Rakousko-Uherska netrpí koloniálním syndromem a Afroafričanům nejsme nic dlužni.Ve vnitřní politice je nutno odhalovat a veřejně pranýřovat strany,které migraci z černé Afriky podporují (velice nebezpeční jsou Sorosovi Piráti,kteří to mají v popisu práce a zatím se z taktických důvodů k tomuto vyhraněně nevyjadřují).Agresivita Afroafričanů stoupá (viz pirátské přepadení turecké obchodní lodi) a po zveřejnění výšeuvedeného dokumentu EU,budou mít úřady v západní Evropě s nimi pravé peklo.

370687

30.3.2019 13:20

Konec se blíží a vy s tím nemůžete nic dělat

Antinatalista 85.?.?.?

Tak a ne jinak. Evropská unie koná správně a dle pokynů našich předních myslitelů. Nemůže ani jednat jinak, protože na všechny existují takové materiály, jejichž zveřejnění by znamenalo profesní i společenskou sebevraždu. Kdo se může stát europoslancem, eurokomisařem či jiným vysokým představitelem? Jenom ten, na koho máme páky. Chápete to, vy blbí gójové nebo se vám to musí nakreslit?

Bílá rasa skončí v rezervacích a skanzenech. Jako budoucí proletariát budou sloužit černoušci a míšenci. Jako buržujové vietnámci a číňánci, jejichž docilita a konformost je vyšlechtěna k dokonalosti, ale obojí bude jenom pracující a otročící spodina. Na vládnutí jsme tu my, šlechta, Lid Vyvolený s hlavním centrem světové moci v Zemi Siónské! Naše smlouva s Hospodinem je platná, a my jí musíme dostát stůj co stůj.

370688

30.3.2019 21:41

RE: Konec se blíží a vy s tím nemůžete nic dělat

anderson 89.?.?.?

Reakce na 370688

...hmm dost dobrý, víš, že se máš držet zpátky ?

370698

30.3.2019 13:29

Širší kontext

Palopalo 37.?.?.?

2007 Africa–EU Summit
https://en.wikipedia.org/wiki/2007_Africa%E2%80%93...

Union for the Mediterranean
https://en.wikipedia.org/wiki/Union_for_the_Medite...

A hele, mapka z roku 2008 ...
... Libye se řeší, ale Syrie je stále problém [pláč]

...

Asi zase nějaká "Agenda"

Doprovázená "Mediálním tichem"

...

[zmaten]

370689

30.3.2019 13:43

Listina

LaFox 78.?.?.?

Článek 1
Lidé jsou svobodní a rovní v důstojnosti i v právech. Základní práva a svobody jsou nezadatelné, nezcizitelné, nepromlčitelné a nezrušitelné.

370690

30.3.2019 20:02

RE: Listina

ping789 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 370690

To ovšem platí jen pro ty, co jim to ti, pro které to neplatí, platí. [oči v sloup] jejda už 15, tak jo už konec

370697

30.3.2019 14:07

zkrátka NE

martin bares 2001:x:x:x:x:x

Ono nejde sedět na několika židlích (viz strejda Milouš a jemu podobní vyznavači).

Nadávat na migranty, žehrat na zákazy Bruselu, kritizovat zkažený polský maso a přitom...
chrochtat, jezdit po světě, tu Mauritius, tu dobrodružství na Everestu.
Mít všechno a nemít nic.
Užívat si kapitalismu a mít socialistický jistoty.

Buď z té ďábelské unie vypadneme, a utáhneme si opasky a uskromníme se a přežijeme, nebo chcípnem v luxusu - alespoň pár vyvolenejch třeba v Ptáčově bunkrech u Berouna (jeden miliardář Tykač tam vybudoval podzemní centrum pro přátele a sebe v případě atomové války, aby ty podzemní zmutované miliardářské krysy vylezly, až bude po všem).

Tak to bylo v historii vždy. bez ohledu na ideologie, proklamace a sny. A žvanění mocných.
Neschopnost se vzepřít, začít u sebe.

Ještě jsem neviděl politika z kterékoliv strany, který by objížděl lidi a celkem s chladnou myslí říkal lidem o výhodách a nevýhodách v setrvání v Unii. Neviděl.
Já jsem v roce 2004 hlasoval proti vstupu, nepotřeboval jsem k tomu k+kůtka Klause s jeho popichováním, zatímco vedoucí kolotoče Paroubek a media hlasitě volala a tlačila do vstupu.

Měl jsem jen selský rozum, který mi říkal tři věci už tehdy:
- jak daleko bude obyčejný člověk od nějakých evropských orgánů někde v dáli.
- každý národ, Švédové, Holanďani, Bulhaři má své problémy, nikdy se nedohodneme
- a když jsem zaslechl, že si mám o EU přečíst na Internetu a to informační "TO" má čtyři tisíce stran, řekl jsem si "vy č+ráci".

Mlátíme jen prázdnou slámu.

370691

31.3.2019 14:58

bareš, s utáhnutím opasků bežte do zádele

r.m. 31.?.?.?

Reakce na 370691

ještě jsme si je ani nepovolili a už je zase nějakej chytrák kolovrátkuje. tykačovo centrum je nefunkční zplácanina

370714

30.3.2019 19:36

EU se nezbláznila

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Pouze se jejich nikým nevolení, ale pouze "elitami" dosazení pohlaváři snaží zavděčit svým šéfům a skutečným vládcům celého Západu,kteří vlastní banky, nadnárodní korporace, investiční fondy, emitují bilióny jen pouhou klávesnicí ad., majícími křivé frňáky a žádné svědomí. Zato ale patologickou touhu ovládat, navždy zotročit a ždímat lidstvo, posílat ho do uměle a právě jimi tajně vytvořených konfliktů a parádně přitom zbohatnout, dosáhnout absolutní kontroly nad všemi velice opovrhovanými a velice naivními otroky. Jako vždy, pod bohulibě znějícími hesly a pod neuvěřitelně falešnou a pokryteckou vlajkou. Nynější EU je jen další marný pokus, jak nastolit Čtvrtou říši. Co se nepovedlo Hitlerovi zbraněmi, podlostí a krutostí s tzv, Třetí říší, o to se nyní snaží právě jejich bývalé oběti lichvou, podrazy, vyhrožováním,vydíráním, korupcí,ekonomickým a finančním terorem,půjčkami, mediální masírkou, na kterou by byl i Goebbels hrdý, bombardováním nevinných, atentáty atd. Nezaslouží proto žádné slitování. Oni ani jejich zkorumpovaní či vydíratelní poskoci s velkohubými a arogantními prohlášeními. Naštěstí, jejich čas definitivně končí. Pouze to stále ještě odmítají přiznat a kopou kolem sebe jako ta chcípající kobyla.

370696

30.3.2019 23:52

EUropská Yogurtová kultura

gogo 37.?.?.?

Hollýúd už téměř zničil evropskou kultůru, tak že se podobá té americké, Jogurtové, tak se teď snaží JEUropští Jevreji dovézt nějakou z Afriky, ta je levnější ...

Rusové mají historii i kulturu

Russian Folk Songs - Red Army Choir (Good video)
https://www.youtube.com/watch?v=Q-jsXGLysCU

Праздничный концерт «Дороги Великой Победы» на Красной Площади
https://www.youtube.com/watch?v=53DyhoxqB48

Ойся ты ойся - Если Девушка Казачка | Kazachka | Master class of Russian beauty on sabers
https://www.youtube.com/watch?v=_K4Tp-AcRp4


Ruská hymna, zdá se že ji Rusové zpívají rádi a že se za ni nestydí ...

Putin and Russian Olympic Team Sing National Anthem Together
https://www.youtube.com/watch?v=caJso9aps14

Anthem of Russia, Crimea 2015
https://www.youtube.com/watch?v=h9RwYPsVpfM

Алсу и все звёзды. Концерт на Красной площади - "Гимн России"
https://www.youtube.com/watch?v=J7dreKYHY3U

...

A Americké Jogurty a Bruselské JEUreje to sere [smích]

A proto přišli s Ámerica got talent a Brýtiš got talent [velký smích]

370700

31.3.2019 8:59

Globalističtí fašisté vnucují Evropanům další nadrasu, tentokrát se musíme odevzdat do zvůle mohamedánský černochů

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Lest xido-zrůd; kořeny v historickém zneužívání …kolonialismu a transatlantickým obchodováním s otroky…

Kolonialismus, lupičství, globalizace a otrokářský zlořád byl a je páchán nadlidmi, zrůdami slintajícími po neustálém růstu moci, nyní bankstery, ze zlořádu mojžíšismu a talmudismu.

…vzhledem k tomu, že žvásty/pojmy „afrofobie“, „afrifobie“ (podobně jako antisemitismus, Hate Speech/ vnucovaný zákaz myšlení a „předsudků“), jsou výplodem mocensky chorých magorů mojžíšského fašistického genocidního vyznání (na vrcholu pyramidy zla s banksterskou vrchností), s kořeny ve starověkých egyptských a mezopotámských otrokářských zlořádech

…vzhledem k Usnesení Evropského parlamentu ze dne 26. března 2019 o základních právech lidí afrického původu v Evropě (2018/2899 (RSP)),

se ptám,
který fašistický zmrd/i, která fašistická zrůda/y na vrcholu pyramidy moci = ZLA si dovoluje nařizovat Evropanům, aby se povinně aktivně podíleli na své likvidaci, na svém vyhubení?

Který konkrétní fašistický zmrd na vrcholu pyramidy moci vydal nařízení ke spáchání likvidace evropských bělochů pod „humanitárním“ žvástem Usnesení Evropského parlamentu ze dne 26. března 2019 o základních právech lidí afrického původu v Evropě?

V Evropě žijí Evropané a Evropa patří Evropanům!

500 miliónů Evropanů se nechá vyhubit nařízením několika zrůd na vrcholu pyramidy zla a jejich africkými mohamedánskými žoldáky?

Evropský parlament je zločinecká fašistická organizace špatně předstírající humanitu a vnucující vinu otrokům za zločiny otrokářů, banksterů, penězokazců.

Afričané nechť si budují blahobyt v Africe, ve svém prostředí a neplatí xidáckým pašeráckým organizacím za „nárok na blahobyt v Evropě“, protože je to zase xidácká lest! Kalergismus

370704

31.3.2019 14:11

RE: Globalističtí fašisté vnucují Evropanům další nadrasu, tentokrát se musíme odevzdat do zvůle mohamedánský černochů

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 370704

Jsem taky pro to, aby zůstali černí na černém kontinentě a budovali si život podle vlastních představ a nemuseli táhnout do Evropy přizpůsobovat se těm našim zlozvykům...
Má to ale jeden háček. S čím by mohli budovat a za co, když 100% obchodu s africkými (krvavými) diamanty sídlí v Antverpách v jedné ulici, kde se celou dobu motají jen a jen pejzatí v bouřkách a kaftanech a taky když jim tam krade ropu v Nigérii v deltě Nigeru a ničí životní prostředí firma Shell, patřící holandské královně a její sestřeninci Perchtě z Fuckingameského paláce a uran v Mali jim zas krade Francek a záda mu kreje český trouba z brigády rychlé erekce??!! A tak je to z celou tou posranou Afrikou...
Mezinárodní eskimák ji rabuje, až se hory zelenaj (hory mrtvol), ale režii a následky jeho řádění háže i s idioty z našich řad na nás a chce od nás solidaritu...

Ano, jsem pro solidaritu. Ať solidárně platí naše arbajty v eu-robotárnách stejně, jako germány a eskimák ať se taky solidárně dělí o zisk ze všech těch svých lumpáren s námi, no a my pak ty chudáky černoušky vezmeme za svý, ale do tý doby ANI HOVNO!!!
A je jedno, že to v té zoologické zahradě- EU prdlamentu odsouhlasili všichni kromě Payna od Svobodných, včetně té kozy kamerunské Konečné z KSČM...[naštvaný]

370712

31.3.2019 19:46

RE: Globalističtí fašisté vnucují Evropanům další nadrasu, tentokrát se musíme odevzdat do zvůle mohamedánský černochů

ping789 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 370712

amb, je tu ještě někdo, kdo neví, že komouši jsou jen rudý islám ?

370720

31.3.2019 10:41

Mnohem užitečnější by byla výuka historie Chazarské říše

Chazarský Agent 84.?.?.?

Já nevidím nic tragického na nenápadně protlačované povinnosti vyučovat historii Afrických národů. O tom jak naši ctihodní spojenci Angláni mučili dědečka prezidenta Obamy v Keni a o tom, jak se podařilo nenásilně položit na lopatky režim Apartheidu I.

Podobně by totiž šlo položit na lopatky dnešní režim Apartheidu II. v té (jak to řekl Nečas) "Jediné demokracii na Středním východě".

K věci: Mnohem užitečnější by byla povinná výuka historie Chazarské říše. O tom, jak uctívali falus a jak vyhlásili výběrové řízení na nějaké zajímavější náboženství. O tom, jak výběrové řízení vyhrál judaismus, o tom, jak celá říše konvertovala na judaismus, o pádu říše, o migraci Chazarů do celého světa a o tom, jak si dnes Chazaři nechávají říkat a kde všude po světě vraždí a kde provádějí etnické čistky.

Lidi, podpořte osvětu!

Možná se podaří bez dalšího násilí demontovat Apartheid II. a zmizí důvod pro stovky false flag akcí a teroristických činů.

370706

31.3.2019 10:47

Tak to by v Bruselu měli jít příkladem

Qwe 37.?.?.?

Rezignovat z placených funkcí a předat je imigrantům. Snad by to ani nebylo nebylo horší.

370707

31.3.2019 14:14

RE: Tak to by v Bruselu měli jít příkladem

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 370707

...to není moc dobrej nápad. To už udělali v OSN a proto odtamtud přichází jeden katastrofický nápad za dalším...[oči v sloup]

370713

1.4.2019 4:45

Tisice dennich nesmyslu,to je podvodna hra na Lidska

Favela 203.?.?.?

Reakce na 370713

Prava pro ty ,co nejsou ani lidi. Dukazu jiste netreba. Afrika,Asie, J.Amerika prosli po staleti jinym , casto odlisnym vyvojem,nez Evropa ,Rusko a USA.A to zanechalo samozrejme stopy. Kazda prava musi brat v uvahu tyhle rozdily, mimo prava spolecna pak musi byt jina prava pro muze ,jina pro zeny a jina jiste pro deti..Kolonizace mela za ukol zlepsit a zcivilizovat.Nekde se to zdarilo a jinde se osvobodili ,do nekonecneho vyhlazovani , ethnic clensing ,nekonecnych obcanskych valek.. Afroarabove se ,stoletimi vyvinuli z Feudalismu, rovnou zase do Feudalismu, diky hlavne Islamu. Tedy jejich stupen vyvoje je zpozdeny /Predcasne Zpozdenej Vlak/ a proto v rukach moci se Lidsky prava se staly nastrojem, zla, bezpravi a hlavne teroru , prostrednictvim a posledni zachranou vrchnosti. Afroarabove maji vse zachranit a spasit stupnovanim utlaku na nas ..Uz prichazeji s nacistickym nadrazovanim jedne rasy /predtim napr. Affirmative Action/, nad jinymi. predhaneji se vlady v uvalovani represivnich zakonu a soutezi kdo nas vice a brutalne zotroci.
Jde o vysmech,zastrasovani a demonstrace moci. V USA maji zase KULT vnucene a falesne Svobody,/Freedom/a pod rouskou toho, se propadaji do propasti upadku..Ceho je moc , toho je prilis., vladne silenstvi a chaos vsech moznych druhu zotroceni, ktere denne pribyvaji..Oboji je pak v rukach vzdelanych a veskrze deformovanych ,Deformatoru, kteri utoci na vubec zakladni podminky zivota na svete. Je zde jasna a viditelna ztrata stability a rovnovahy a vysmech nepsanych zakonu se jevi v paradoxech ale neni k smichu, protoze jde o tragedii smerujici k zaniku planety, oboji Zfalsovana prava a Freedom, jsou horsi Nuklearnich zbrani, chemickych, biologickych atd.
Zavislaci /addicts/na parasitismu , se predavkovali, okupovali dulezite pozice ve vladach a stale musi stupnovat teror..Ovsem vedi , jako my ,ze nic netrva vecne a jsou zoufalstvim bez sebe a dohaneni k nejhorsimu. Panicka hruza ze spravedlnosti je dnes horsi o to, ze vse je zaznamenano. Nejde tedy o blaznovstvi vubec, ale nakaza zurive vztekliny Fanatismu. Ani tvrzeni ze media jsou fake neobstoji. Majitelu svetovych medii , je hrstka miliardaru a ty mensi jsou zastraseny do ubohosti a kazdodenni vrseni hrozeb bez konce, stupnujici se nasili teroristickych zakonu a vlad, organizaci a uradu ,zbesila atmosfera strachu,teror justice a policie,teror lzi ,manipulaci a zlocinu..pak ukazuje ,ze misto fake mame Teror Medii...Jenze se stala chyba, velka vynalozena Energie ubyva, schopnych je stale mene. Nahrazuje se to posilami terorismu afroarabu.
Kteri cerpaji z fanatismu islamu , nenavisti ,ale jak dlouho...jedno je jiste.
Imperialistum se vzdy a stale vice hodi terorismus a terorismus kvete, mnozi se v rezimech Imperialismu.

370727

1.4.2019 9:29

EU je stále šílenější

senil1 hrubisko (zavináč) centrum (tečka) cz 94.?.?.?

EU je stále šílenější. Zachvíli přijdou i zákony proti afrofobii. EU se stává Orwelovskou dystopií. Doufejme, že se co nejdřív rozpadne, jinak je s námi Amen.

370732

2.4.2019 12:59

Pro doplnění...

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

http://zvedavec.org/vezkratce/16188/ + komentář, jak hlasovali CZ europos?anci
Proti pouze Payne...

370754

9.4.2019 18:07

My černochům nic nedlužíme

P.A.Semi 79.?.?.?

My z východní Evropy černochům naprosto nic nedlužíme.
Prý "Kolonialismus"? Dostali Zdravotnictví, dostali Ekonomiku fungující v rámci tamních možností. To, že jsou dnes přemnožení, je evidentním důkazem, jak chabá byla lékařská péče předtím a jaká je dnes. Takže Evropané zachránili lékařskou péčí cca 10x víc černochů, než kolik jich zahynulo při převozu otroků do Ameriky...

Otroky do Ameriky vozili výhradně Židé. My nežidé jim nedlužíme NIC za otroctví...

Email asi nefunguje...
Uveřejnil byste tenhle článek, kdybych ho přeložil do češtiny?
http://johnkaminski.info/pages/articles/who_brought_the_slaves_to_america.htm
(O peníze nejde, klidně to přeložím zadarmo...)

370849

Příspěvků: 37

30.03. 06:43 jik  Vysvětlení
30.03. 09:48 R.E.  RE: Vysvětlení
31.03. 01:36  RE: Vysvětlení
01.04. 09:05 jik  RE: Vysvětlení
01.04. 11:13  RE: Vysvětlení
30.03. 11:18 ping789  RE: Vysvětlení
30.03. 09:19 libertarian  ....ale čo sa dá už urobiť s 500 milionmi europanov ???!!
31.03. 11:56 ROMAN1  RE: ....ale čo sa dá už urobiť s 500 milionmi europanov ???!!
31.03. 15:49  RE: ....ale čo sa dá už urobiť s 500 milionmi europanov ???!!
31.03. 20:31 Jarda z Brna  RE: ....ale čo sa dá už urobiť s 500 milionmi europanov ???!!
03.04. 04:55 favela  Od narovnavani Zlych Ohnutych bananu...
30.03. 10:52 svatoslav butora  Svět hodnot v propadu
31.03. 20:47 rosco  RE: Svět hodnot v propadu
31.03. 22:42 R.E.  RE: Svět hodnot v propadu
01.04. 08:57 svatoslav butora  RE: Svět hodnot v propadu
30.03. 11:42 RomanTička  EU se vůbec nezbláznila
30.03. 19:11 Gizela  RE: EU se vůbec nezbláznila
30.03. 12:46 disident  Dodržovat zásadu:Nebrat!!!
30.03. 13:20 Antinatalista  Konec se blíží a vy s tím nemůžete nic dělat
30.03. 21:41 anderson  RE: Konec se blíží a vy s tím nemůžete nic dělat
30.03. 13:29 Palopalo  Širší kontext
30.03. 13:43 LaFox  Listina
30.03. 20:02 ping789  RE: Listina
30.03. 14:07 martin bares  zkrátka NE
31.03. 14:58 r.m.  bareš, s utáhnutím opasků bežte do zádele
30.03. 19:36  EU se nezbláznila
30.03. 23:52 gogo  EUropská Yogurtová kultura
31.03. 08:59 Pátá Mojžíšova 7:24  Globalističtí fašisté vnucují Evropanům další nadrasu, tentokrát se musíme odevzdat do zvůle mohamedánský černochů
31.03. 14:11 R.E.  RE: Globalističtí fašisté vnucují Evropanům další nadrasu, tentokrát se musíme odevzdat do zvůle mohamedánský černochů
31.03. 19:46 ping789  RE: Globalističtí fašisté vnucují Evropanům další nadrasu, tentokrát se musíme odevzdat do zvůle mohamedánský černochů
31.03. 10:41 Chazarský Agent  Mnohem užitečnější by byla výuka historie Chazarské říše
31.03. 10:47 Qwe  Tak to by v Bruselu měli jít příkladem
31.03. 14:14 R.E.  RE: Tak to by v Bruselu měli jít příkladem
01.04. 04:45 Favela  Tisice dennich nesmyslu,to je podvodna hra na Lidska
01.04. 09:29 senil1  EU je stále šílenější
02.04. 12:59 ObcaneCR.cz  Pro doplnění...
09.04. 18:07 P.A.Semi  My černochům nic nedlužíme

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 0

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 2

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,51 Kč
Kanadský dolar
17,36 Kč
Australský dolar
16,57 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,42 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,66 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 678,45 Kč
1 unce stříbra
578,13 Kč
Bitcoin
1 210 982,33 Kč

Poslední aktualizace: 7.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 923