Diskuze k článku

Kdo jsou bohatí běloši, zodpovědní za institucionální podporu transgenderové ideologie?

Příspěvků 22

2.3.2019 11:29

Nerozumím !

swordfish 109.?.?.?

Od kdy je satanistická sběř považována za (bohaté)bělochy???
To bych si vyprošoval!!!

370015

2.3.2019 12:17

RE: Nerozumím !

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 370015

Velice výživný článek...
Ano a opět v čele kdo jiný, než eskimáci původem z Ukrajiny...zrovna u nich ten nápad dělat tu obřízku pořádně a od základu nepovažuji až zas tak marný, ale za předpokladu, že bude prováděna opravdu ten 8. den po narození, nebo nejlépe po sestoupení varlat do šourku a né až po absolvování kariéry u armády a dosažení důchodového věku, jako u té ztepilé krasavice na fotografii u článku...

No, čumím občas do pičítače a pořád mi tam skáče nějaká debilní reklama vnucující možnost nechat si udělat rozbor DNK kvůli určení svého původu, tak se ptám k čemu by to komu mohlo být potřebné to shromažďování DNK, když ještě donedávna to byl velký problém a finančně dosti nákladná záležitost. Co si o tom myslíte vy?

370016

2.3.2019 22:37

RE: Nerozumím !

swordfish 109.?.?.?

Reakce na 370015

Administrátore,
napsal jsem: ....xidosatanistická (sběř)... ne ...satanistická... V druhém případě to totiž nedává smysl. Tak to radši smaž celé. A basta.

370028

3.3.2019 10:13

RE: Nerozumím !

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 370028

Poslyšte, já to tam klidně nechám. Ale až se na mě obrátí policie se žádostí o vaši ip, tak jim vyhovím. A vy jim to vysvětlíte osobně, ano?
Pamatujete si na ten vtip z doby reálného socialismu? Jestliže si něco myslíš, tak to neříkej. Když už to musíš říkat, tak to nepiš. A když už jsi to napsal, tak se nediv. To je dnešní doba. A je to mnohem horší, než za bolševika.

370035

3.3.2019 11:59

RE: Nerozumím !

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 370035

Pane Stwora ,
vy ste inteligentný človek, ale z väčšiny tunajších komentárov by ste mal pochopiť, že - nielen na Vašom webe, ale aj celkovo v strednej Europe - väčšina ľudí nie je schopná vnímať realitu v celej šírke a v celkových súvislostiach. Ľudia vnímajú realitu akoby jedným okom, bez zvuku, bez časových súsledností, zamieňajú REALITU so svojimy PREDSTAVAMI, ..................
Boli časy, keď som internetové diskusie považoval za výborný zdroj informácií a inšpirácií. Dnes , ....... dnes ma doviedli ku názoru, ktorý som napísal horevyššie.

370040

3.3.2019 16:18

Internet, sběrný dvůr vadných lidských počítačů.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 370040

Vypůjčte si někde v knihovně " Kulhavý ďábel"- satirický román z roku 1707 od Alaina-Reného Le Sage. Zdálo se mi to jméno povědomé – snad z Huysmanse – nevím; každopádně jsem se trefil do skvělého a velice zábavného dílka.

Asmodej, kulhavý ďábel, odkrývá střechy domů a ukazuje donu Kleofášovi, jak opravdu lidé žijí. „Ať se podívám kam chci, všude vidím choré mozky.“
_______________________________________________
Dnes nepotřebujete ďábla, protože máte internet...

Opovrhovat tím by bylo ovšem značně nesprávné. Normální mozek totiž nikdy není schopen mimo praxi reálně pochopit, co se děje v tom mozku nenormálním...


[velký smích]

370043

3.3.2019 16:24

RE: Nerozumím !

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 370040

Za komunistů jsme chodili na gymplu na takzvanou Výrobní praxi do dílen a do továren. Dnes bych navrhl ministerstvu školství v česku aby uzákonilo již od šestých tříd základní školy každý týden vyučování minimálně dvouhodinovou povinnou praxi v místní psychiatrické léčebně.

[velký smích]

370044

3.3.2019 16:05

RE: Nerozumím !

výjimečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 370035

http://aliancenarodnichsil.cz/eurogendfor-egf-soukroma-armada-mocenskych-elit/

máte na mysli tuhle policii ? nebo zdejší obyčejné fízly ?

370042

4.3.2019 2:13

RE: Nerozumím !

co na tom zalezi 162.?.?.?

Reakce na 370035

Tak proc vubec uvernejete preklady, kde jasnymi viniky jsou tz. "zide", vsak clanek to sam zduraznuje: Patří mezi ně mj. Jennifer Pritzker(ová) (muž, který se identifikuje jako transžena); George Soros; Martine Rothblatt
Slavná americká (původem Židé z Ukrajiny – pozn. DP) rodina filantropických miliardářů Pritzkerových vlastní majetek v hodnotě kolem 29 miliard dolarů,
To swordfish ma jako rici, muslimackosatanicka sber ??? V tom pripade by nebylo strachu, ze by se policie na Vas obratila o udani ip?
Pardon, ale to vubec nedava smysl ...

370051

3.3.2019 21:57

RE: Nerozumím !

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 370028

Myslím, že každý, kdo má všech pět pohromadě, ví o koho se jedná. Mimochodem, tahle banda rozhodně není "bílá". A pokud je, tak to nejsou "semité", že?

370049

2.3.2019 12:38

jedine co mne napada

rosco 185.?.?.?

je tohle : [bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji]

370017

2.3.2019 23:03

Hranice jsou dobré

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký večer v nehezky uspořádaném světě. Kdo si myslí, že demokracie ještě existuje a že systém vlády v USA a spol, a v tzv.EU a spol. představuje nejvyšší možnou dosažitelnou úroveň myšlení ? Kdo si myslí, že s tou jejich smrtící mašinérií a s tou jejich myšlenkovou "základnou" mají tato mocenská centra ještě smysl pro budoucnost? Kdo si ještě myslí, že globalizace je objektivní nevyhnutnost? Dá se velmocenská politická a myšlenková "rakovina" považovat za budoucí způsob existence Světa lidí? Pro přežití Světa lidí je potřebné obnovit platnost hranic, aby nemohly platit zákony Planéty opic...

Hranice mezi Světem kapitálu, který zešílel a mezi Světem lidí jsou dobré. Hranice mezi státy a národy a krajinami jsou dobré. Hranice mezi Východem a Západem jsou dobré. Lepší jsou dva světy než jeden šílený. Globalizace jako matrice pro šíření rakoviny Moci a Šílenství je konec civilizační cesty lidstva. Stejně jsou u konce i Monstruózní Matrice systému USA a spol. a tzv.EU a spol. Stejně tak skončí i představa o existenci světovládní Číny. Rusko ví, že cesta k světovládě a šílenství Moci nemá význam. Rusko ví, jaký je osud všech světovládních Monster v dějinách. Celé lidstvo zanedlouho uvidí, kam cesta bezbřehé nenávisti k Rozumu a Stvořiteli Vesmíru, Země, Života a života lidí nakonec vede.

370029

3.3.2019 12:06

RE: Hranice jsou dobré

kolokol 185.?.?.?

Reakce na 370029

Globalizace je proces objektivní, kterému účastníci dávají subjektivní charakter. Tak nějak to charakterizuje Pjakin. A myslím, že se s tím dá i souhlasit. Problém tu vytvářejí právě účastníci svými všelijakými mravními (ne)kvalitami. A lidstvo jako celek směřuje nejspíš tam, kam se vydalo prostornou branou a širokou cestou, jak se píše v jedné knize.

370041

3.3.2019 17:12

RE: Hranice jsou dobré

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 370041

Globalizace jako objektivni proces? [velký smích][velký smích][velký smích] Je to pokus o svetovladu jako pred tisici lety a uz ted je jasne, ze dopadne stejne jako predesle objektivni prusery. Na vyber jsou dve moznosti globalna valka a to ta posledni nebo odstoupeni od fiat money, kde se zatracene rychle droli radoby globalni charakter dolaru na vecne casy. Dost velkych zemi prechazi na barter nebo obchod v narodnich menach, ze to neni videt na dekadentnim arogantnim a zpitomelem zapade pro drtivou vetsinu ignorantu vcetne hornich pater politiky... Ted treba BRICS zacina projekt svoji meny a kdyz se podivam, kde maji byt domenove servery pro "rusky" internet, tak si myslim ze to mysli zatracene vazne. Nejde o nejakou blbou cenzuru jako na zapade. V Rusku to nepotrebujou a v Cine maji smirovaci system na socialni skore. Jedna se o bankovni transakce, ktere potrebujou stabilni a bezpecnou sit.

K LBGT propagande. Tech 500 milionu babek samo o sobe neni problem, behem jednoho soudniho procesu s nejakym chudakem co ztratil zdravi pres nejake leky to lze v USA dostat zpet, i kdyz jsou i jine efektivnejsi a drsnejsi zpusoby jak big farmu usmernit. Prusvih je snaha o sofistikovane uziti techto zdroju: vzdelavaci system na vsech stupnich, vymyvarna mozku mlade generace od zakladniho povinneho skolstvi. snaha ziskat vetsi vliv v armade.... a nakecat mocnym, ze "elixir zivota" je na dosah, coz ma ziskat podporu pro tiche uzurpovani moci, na coz je skutecna mocenska elita velmi hakliva.

Daleko nejhorsi, ze se jedna o socialni inzenyrstvi nevratneho charakteru. Kdyby se podarilo temto humanistum ziskat z tech 1:250 skutecne postizenych, klientelu rekneme 10 % jako diabetiku, tak mozna verejne rozpocty, tak pred 20 lety by to jeste ustaly (dnes nemozne), ale rozvrat spolecnosti by byl srovnatelny s nekolinasobkem zavislaku na necem agresivnim jako herak (25% populace). Proste narkomani po vas nechteji treti druh hajzliku (pouze ironie) a hluboke zmeny ve spolecnosti jako vzdelavaci systemy, restrikci proti drtive vetsine nabozenstvi, utuzeni multiagendy, takze restrikce svobody slova... tzv, vase objektivni globalizace. V lepsim pripade to narazi na narustajici hnev ruznych skupin lidi ve spolecnsoti a dojde na jatka lokalniho charakteru, ktere odnesou i celevriti a mecenasi tohoto projektu. Pokud budou s LBGT propagandou vice "uspesni", pak obcanska valka.

Mrknul jsem na vsech 8 dilu serialu Most. Musim uznat, ze ohledne potencionalu manipulace to ma slusnou kvalitu, clovek se zasmeje... Nezbyva nez se modlit k Bohu, ze jde o nadsazku ironii jako cestu, aby mladi Cesi zacali pouzivat tu vec mezi usima. 1.5 mega lidi muze videt, ze trasger je nevratny proces a jine prusvihy. Holit si kazdy den nohy je to nejmensi. Byt nama starsima tak to shlednu, jedina moznost jak komunikovat s mladyma treba z rodiny a upozornit na svuj uhel pohledu nebo byt za neadrtalce, co nechapou informacni revoluci.

370047

4.3.2019 7:10

RE: Hranice jsou dobré

kolokol 185.?.?.?

Reakce na 370047

Nic proti obsahu vašeho příspěvku. Jen nevím, čím jste zpochybnil objektivitu globalizačního procesu. Jen jste vyzvedl jeho současný subjektivní charakter. A ten dobrý není, s tím ovšem souhlasím.
Píšu současný, ale zdá se, že ani předešlá schémata globalizace nebyla o nic lepší. To ale prostě souvisí s duchovním či mravním úpadkem lidstva. Když Sólón svého času pobýval v Alexandrii, byl egyptskými kněžími seznámen s tím, že mají záznamy o civilizaci Atlantidy a její skáze, ale také záznamy o dalších dřívějších civilizacích. Nezůstalo po těch civilizacích ani památky. Ty zápisy tu tedy byly před 2600 lety a musely obsahovat historii lidstva mnoha desetitísíciletí zpět. Proč by tedy nepřečkaly ty záznamy dodnes?! Ale i kdyby ano, lidem se přesto podsouvá, že jsou jen chytřejší opice. A tak to vládcům světa vyhovuje. Nedej bože, aby lidé realizovali svůj vnitřní potenciál. Komu by pak nemocní mocí vládli?
A tak starozákonní koncept světovlády není vlastně v dějinách lidstva nic zásadně nového. A konec se proto dá také docela dobře předvídat.

370053

4.3.2019 16:37

RE: Hranice jsou dobré

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 370053

Ale to ja zasadni rozdil, ze se jedne o subjektivni proces v hlavach zavislaku na moci? A stejne jak s herakem to konci to konci spatne, s tim rozdilem jak nas uci historie, ze to neni pouze osobni tragedie postizeneho jedince, ale chaos celych kontinentu na stovky let. Treba rozpad zapadni Evropy po padu rimskeho imperia, vychodni cast to po zhruba 200 let chaosu rozdejchala a v 10-11.stol dosla jeste k jednomu lokalnim mocenskemu maximu. Na PL ma Zantovsky zajimavu rozbor Friedmana ze Stratfor, a souhlasim s jeho zaverem, ze geopolitika neni jediny zasadni faktor, ktery ovlivnuje beh civilizace. Evidentne nekery lidi nemaji tuchu jak funguje zivot na ulici ani v USA, kde celou dobu ziji v jinem oddelenem uzavrenem svete. Z toho duvodu jsou pak velmi prekvapeni zlutymi vestami, nechapou ze LBGT, "uprchlici", vznik zlocineckych kartelu podobnych globalnim korporacim... ma silene dopady na socialni stabilitu nevratneho charakteru a vytvari to masove emoce naprosto mimo kontrolu propagandy, vicemen pouze policejni stat obrovskych rozmeru muze drzet neco takoveho na uzde pouze docasne. Policejni stat je velmi nakladne a neefvektivni ekonomicky provozovat a ma socialni dopady na schopnost invence i ohledne loajality populace. Obcanska valka v Mexiku splachne uvahy Friedmana na americke stoleti jako piskovy hrad na plazi za krasneho pocasi. Jinak receno globalizace shora neni ani spontanni ani objektivni proces, a jeho realiazace natlakem shora v sobe zaludne skryva tak vysoke naklady, ze vsechny pokusy vzdy skoncili v historii katastrofou. V te historii co jsme jaktakz dali stripky dohromady to nebyly katastrofy globalni, jak hrozi momentalne svetu ted.

370064

3.3.2019 19:53

kam cesta bezbřehé nenávisti k Rozumu vede.

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 370029

Ano, souhlasím, že již brzy to uvidí a zažijí na vlastní kůži, protože dojde k účtování.
A ti vepři, kteří si říkají lidé poznají, co to je, vozit se po hřbetu a ždímat pracující lid, odírat ho, zavírat mu hubu a dusit ho až ke zničení pod tíhou dogmatického utahování opasku a nucení k otrocké práci.
Kdysi u nás na pracovišti visel leták s nápisem:,,Když Pán uviděl mzdu svých milovaných, obrátil se a hořce zaplakal,,.
Dnes už nebude plakat ale bude se z výšin smát těm odporným chudákům, kteří si myslí že jsou bohatí ale jsou chudí. Bude jim ukázán celý život. Jak škodili, jak umlčovali, mučili, zneužívali. Ano, čtěte pozorně vy hujeři z Bisky, čučkaři, špióni, práskači, nosáči a blbouni světa. Vaše bědy přicházejí. Zjevení Jana vám po chuti není a nebude, buhehe!!!

370048

4.3.2019 2:45

Boha bych do toho nemichal...

Favela 203.?.?.?

Reakce na 370048

Hned po stvoreni sveta si Vsemohouci a Vsevedouci , bez zavahani ,/zkratka Expert a Machr/,poridil prvni disidenty...
Z disidentu se zplodili vrazi /Mc/Cain...
A v Kremlu ,co nejsou nebe, jim zbyva ,uz zase maji duvod
k Zavodkovani se do nemoty..
Neni mozne se tomu vyhnout a ty duvody jsou opravdu Padne...
Jsou tedy The US First , Vyvolenci a Svetlo posvatne , za kterym my kracime a v UZASU stale vetsim a bez moznosti ty Zazraky pochopit...Jejich Svetlo na kopci ukazuje smer nam v tmach...atd.
Co se chteji s velkym usilim progenderizovat az do konce...
Ochotni utratit miliardy...
A vsadim se ze by Putin rad vsadil ,tedy investoval celou vejplatu , do vseho zmineneho nahore..V clanku..
Vyvolenci nenechaji jednu sanci nevyuzitou.. jestlize se snazi , deformovat deti, je pak zase nam jasne ,ze tyhle veci nejsou vrozene,
ale vnucene,ze ?
Priklad muzou byt ty slavne sadomasochisticke skoly pro lepsi vrstvy v Britanii !!
A nesou ovoce dodnes..
Ctenari pomni , ze britove byli to Svetlo na kopci predtim a ktery spadlo
tak rychle do Zumpy...
A Boha , pak Vatikan zmakne /zmeni cokoliv je treba /, aby nas vedl ,aby byl cimkoliv ,ale hlavne zase tim Svetelnym prikladem nam vsem...
Uz dnes a z te Zumpy , kam se Vatikan , konecne dopracoval...

370052

3.3.2019 0:58

takové hnutí je pro farmaceuty zlatý důl

r.m. 31.?.?.?

Po celý zbývající krátký život si budou kupovat hormony. Jedni proti fousům, druzí pro fousy. [velký smích]
Že to některé zabije? Tohle Big Farma neřeší u nikoho

370032

4.3.2019 11:47

Přirozená selekce

gogo 89.?.?.?

Jedná se o způsob jak očistit lidský genom o degeneráty a Jidioty

[smích]

370056

4.3.2019 18:04

Jako vždy !

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Ukrytí ve svých luxusních sídlech hlídaných soukromými ochrankami. Dobře ví, proč. Jejich zkorumpovaní a vydíratelní poskoci v politice, médiích, tajných službách, v tzv. think tancích, v neziskovkách dělají vše, co jim na očích vidí. V čirém zoufalství z evidentní ztráty dosavadní hegemonie Ameriky a západní Evropy nad zbytkem světa zkoušejí všechno možné. Sankcionovat, manipulovat s cenami komodit, vyhrožovat vojenskou agresí proti nepohodlným a surovinami bohatým státům, krást vše, co má ještě nějakou cenu, intrikovat, lhát jako ještě nikdy dříve, podvádět s ratingy ekonomik, cenami akcií, hodnotou dluhopisů a hodnotou měn, manipulovat s veřejným míněním, organizovat emigraci otroků z jimi vybombardovaných zemí do zemí Evropy, podporovat LGBT, menšiny, etnické a náboženské rozpory atd. Výčet všech jejich šílených lotrovin by byl ještě dlouhý a především zbytečný. Centrum moci a peněz se díky jejich nenažranosti přesunulo do Asie a Rusko za Putina je zcela něco jiného než Rusko za Jelcina. To, že to ještě nepochopili, je problém Západu a jeho finančních a pomocných "elit", jejich namyšlenosti a odtažitosti těchto zločineckých "elit" žijících ve věžích z nakradené slonoviny od života prostých lidí.

370065

5.3.2019 12:14

já to nečet..páč bych se poblil

Adam... 94.?.?.?

[bliji]

370074

Příspěvků: 22

02.03. 11:29 swordfish  Nerozumím !
02.03. 12:17 R.E.  RE: Nerozumím !
02.03. 22:37 swordfish  RE: Nerozumím !
03.03. 10:13 Vladimír Stwora  RE: Nerozumím !
03.03. 11:59 libertarian  RE: Nerozumím !
03.03. 16:18  Internet, sběrný dvůr vadných lidských počítačů.
03.03. 16:24  RE: Nerozumím !
03.03. 16:05 výjimečné porušení omerty  RE: Nerozumím !
04.03. 02:13 co na tom zalezi  RE: Nerozumím !
03.03. 21:57 Lovec idiotů  RE: Nerozumím !
02.03. 12:38 rosco  jedine co mne napada
02.03. 23:03 svatoslav butora  Hranice jsou dobré
03.03. 12:06 kolokol  RE: Hranice jsou dobré
03.03. 17:12  RE: Hranice jsou dobré
04.03. 07:10 kolokol  RE: Hranice jsou dobré
04.03. 16:37  RE: Hranice jsou dobré
03.03. 19:53 Jarda z Brna  kam cesta bezbřehé nenávisti k Rozumu vede.
04.03. 02:45 Favela  Boha bych do toho nemichal...
03.03. 00:58 r.m.  takové hnutí je pro farmaceuty zlatý důl
04.03. 11:47 gogo  Přirozená selekce
04.03. 18:04  Jako vždy !
05.03. 12:14 Adam...  já to nečet..páč bych se poblil

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

14

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 23 čtenářů částkou 4 874 korun, což je 14 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 1

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 2

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 2

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Češi dávají Rusku ultimátum! Trapnost už nemůže být větší21.04.21 19:29 Česká republika 7

Policista Chauvin shledán vinným ve všech třech bodech obžaloby21.04.21 14:51 USA 2

SÚKL hrozí Právu pokutou až půl milionu za články o ivermektinu21.04.21 11:15 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
21,50 Kč
Euro
25,80 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
16,61 Kč
Švýcarský frank
23,52 Kč
100 japonských jenů
19,66 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
28,73 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 480,97 Kč
1 unce stříbra
570,25 Kč
Bitcoin
1 223 183,24 Kč

Poslední aktualizace: 6.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 149