Diskuze k článku

Siť 5G, co nás čeká a nemine

Příspěvků 28

12.2.2019 10:00

Vojenské využitie mikrovlnných vysielačov

pozorovateľ 109.?.?.?

Články pre laickú verejnosť a základnú orientáciu

Riziká mobilov a wifi sietí. 5. časť: Mikrovlnné zbrane
https://diskuter.wordpress.com/2019/01/17/rizika-m...

Technológie ovládania mysle – základný prehľad pre začiatočníkov a fyzikálne princípy účinku
https://diskuter.wordpress.com/2019/01/31/technolo...

Originálne americké vojenské dokumenty:

Bioeffects of Selected Nonlethal Weapons https://sigint.files.wordpress.com/2008/02/bioeffe... Odtajnený dokument americkej armády z roku 1998 popisujúci fungovanie a vojenskú nasaditeľnosť elektromagnetických, akustických a laserových „nesmrtiacich“ zbraní na ovládanie správania jednotlivcov a davov.

COM-12 BRIEFING – MIND CONTROL OPERATIONS – AQUARIUS GROUP ACTIVITIES (1992) https://href.li?http://stopthecrime.net/COMM%2012%... (uniknutý dokument z prostredia americkej armády, v ktorom je popisovaná celá história amerických techník programovania mysle, od prvopočiatkov hypnózy, cez programovanie atentátnikov až po nový perspektívny trend “rádio-hypnotického” programovania celej populácie pomocou veží maskovaných ako vysielače mobilného signálu)

Ďalšia literatúra:

Zločiny s mikrovlnými zbraňami. Elektromagnetické týranie zo vzdialenosti
http://www.mikrovlna.wg.am/index/ Webová stránka vychádzajúca z nemeckých informačných zdrojov o prípadoch ľudí v Nemecku, terorizovaných a týraných z blízkeho susedstva silnými mikrovlnnými vysielačmi.

Psychotronic Firewalls against Public Truth, 8.3.2016 https://www.veteranstoday.com/2016/03/08/psychotro... Dlhý a zložitý článok mapujúci súčasný stav vývoja a masového nasadenia mikrovlnných “mind control” zbraní.

- - -
A s tým súvisí aj súčasná enormná snaha o pretlačenie mobilných vysielačov a bezdrátových zariadení doslova do každej kuchyne a spálne.

Dlhšie vlnové frekvencie (mobilný signál, wifi signál) sú americkou armádou klasifikované ako nástroj na manipuláciu nálady, vôle a inteligencie populácie.

Krátke vlnové frekvencie (5G siete) sa dajú chápať ako genocídny nástroj rýchlej redukcie svetovej populácie.

Globalistickým Židom uteká čas a vedia, že svetové obyvateľstvo sa prebúdza tak rýchlym tempom, že už o pár rokom môže zobrať do rúk vidly a ísť po krku svojim otrokárom. Preto globalisti zo všetkých síl potrebujú verejnosť pasivizovať a zredukovať na "ovládateľné" množstvo.

369576

13.2.2019 12:28

RE: Vojenské využitie mikrovlnných vysielačov

pozorovateľ 109.?.?.?

Reakce na 369576

Tak práve som sa potkol o ďalšiu "perlu" amerického výskumu...

Washington State Fusion Center accidentally releases records on remote mind control

Americká vláda omylom v odpovedi novinárovi zaslala pribalených niekoľko obrázkov z projektov vývoja zbraní ovládania myslenia. Keďže som už preštudoval zopár iných odborn7ch textov, tak viem, že popisované technológie (nech znejú akokoľvek futuristicky), sú fyzikálne možné.

V maili boli omylom pribalené 3 obrázky:
- prehľad najrôznejších psychických a zdravotných prejavov, ktoré je možné vyvolať pomocou presne smerovaného mikrovlnného lúča. https://cdn.muckrock.com/news_photos/2018/04/18/EM... Pri niektorých bodoch som zostával stáť so spadnutou sánkou...
- stratégie, ako cielene ožarovať vybraných jednotlivcov: https://cdn.muckrock.com/news_photos/2018/04/18/rm...
- technika "odtlačku biopoľa" schopná automaticky lokalizovať iba vybraného jedinca: https://cdn.muckrock.com/news_photos/2018/04/18/2R...

Hlavne že nám tu vykladajú čosi o zastupiteľskej demokracii a pritom štátne tajné služby v absolútnom utajení disponujú technikami na nerozpoznateľné terorizovanie vlastných občanov.

369600

12.2.2019 10:04

Jo, ta hausnumera mi nejdou do hlavy

JanaJ 94.?.?.?

Vedle dřevního absolvování SPŠCH mám za sebou i SPŠE obor sdělovací technika, tehdá byla ještě analogová.
Nechápu to bezhlavé hazardování těmi vysílacími výkony, to je snad na hranici příčetnosti.
Kde vyrábějí satelity tolik energie?
Velké průtoky proudu způsobují velký ohřev elektronických celků, jak se to v tom bez-luftu chladí?
Např. elektrolytické kondenzátory teplem značně trpí a mají tendenci "vysychat", což může časem zásadně změnit velikost jejich kapacicy a tedy způsobit "rozhození" částí systémů, že...
---
Kde se vzalo těch 20000 satelitů?
Když byl před lety Zeman v Číně, okukoval tam jakousi výrobnu satelitů.
V té souvislosti se psalo kdesi, že Čína má cca 200 satelitů, Rusové kolem 2000 a USA-ci asi 4000. Ostatní státy asi nic moc(?).
---
Čtou to po sobě ti pisatelé?
Mají vůbec ánunk o přírodních zákonech?

369577

12.2.2019 11:30

RE: Jo, ta hausnumera mi nejdou do hlavy

pozorovateľ 109.?.?.?

Reakce na 369577

ad satelity a 5 MW žiarivý výkon

Vysvetľovalo som to podrobne v predošlej diskusii http://www.zvedavec.org/nazory_7849.htm#ptr369526, že je to len teoretický matematický výkon pre situáciu, keby vysielač vyžaroval rovnomerne do všetkých smerov. Používa sa pre to pojem ERP (Equivalent radiation power, ekvivalentný vyžarovací výkon). Súčasné signálové antény sú s úzkym smerovaným lúčom, takže skutočný príkon/vyžarovanie majú v ráde desiatok wattov, ale ERP je 800-2000 Wattov. Podobne je to aj s tými satelitmi, ktoré si môžu vystačiť so zdrojom zo solárnych panelov s cca 1000 Wattmi, ale vďaka úzko smerovaným signálovým lúčom budú vyzerať z pohľadu ľudí na zemi, akoby bol na oblohe 5 MW žiarivý zdroj.

ad 20 000 satelitov.

Ono to nie je až taká technologická fikcia a absurdnosť, ako sa na prvý pohľad zdá. Elon Musk a jeho SpaceX v posledných rokoch vyvinuli technológiu "znovupoužiteľných rakiet", kedy raketa odštartuje, vypustí na obežnej dráhe náklad a znovu pristane na štartovacej plošine (viď posledný úspešný test: https://www.youtube.com/watch?v=wbSwFU6tY1c , čas 30:04). Podrobné informácie sa dajú vygooglovať cez pojmy Falcon 9 a Falcon Heavy.

Zjednodušene povedané, s Muskovými opakovane použiteľnými raketami záujemcovi stačí zaplatiť si pri štarte rakety za palivo. Výroba rakety stojí 60 mil. dolárov, palivo stojí cca 100 000 dolárov. Ten rozdiel je enormný. Preto je ekonomicky plne reálne, že by sa Muskovi podarilo vyniesť do vesmíru jeho sľúbených 12 000 satelitov. Navyše Musk to bude používať na testovanie jeho novej superrakety BFR https://en.wikipedia.org/wiki/BFR_%28rocket%29 . Aby sme si to dokázali predstaviť: Falcon Heavy má nosnosť 64 ton. BFR má mať nosnosť 100 ton. Jeden 5G satelit váži 400 kg, takže pri jednom lete dokáže Falcon Heavy vyniesť (teoreticky) 160 satelitov a BFR 250 satelitov.

V súčasnosti je na obežnej dráhe cca 2000 funkčných satelitov a cca 40 000 kúskov šrotu väčšieho ako 10 cm. Vynesenie ďalších 20 000 satelitov bude znamenať totálne zabordelenie obežných dráh a to je ďalší dôvod, prečo mnohí ľudia proti nápadom Muska silne protestujú.

Čo sa týka nákladov, tak 5G je naviazaný na americké vojenské projekty ovládania mysle, takže americká armáda náklady na vybudovanie siete ochotne preplatí (alebo významnou mierou prispeje, zbytok zaplatí hlúpy zákazník, ktorý si ochotne priplatí za to, že ho americká armáda zabije)

369579

12.2.2019 21:56

RE: Jo, ta hausnumera mi nejdou do hlavy

JanaJ 94.?.?.?

Reakce na 369579

Vaše vysvětlení dává smysl,
tedy ohledně toho defacto "nitkového paprskového" výkonu, ono jinak to slovní "laborování" s megavaty namnoze vyznívá značně problematicky, že.
Jen aby se pak všichni trefili do dírek [smích] .
Ohledně dnešních počtů provozuschopných satelitů jste mě též uklidnil, pasuje mi to s těmi nedávno porůznu vyčtenými numerky.
---
Ovšem, a to není nic na Vás,
pokud "Falcon Heavy má nosnost 64 tun",
je to jistě dobrý dopravník na popelnice.
Zkonstruovat-smontovat-vyrobit satelit není jako sekat v Číně ty Apple škatulky.
Leda že by USA-ci sáhli do oblasti sci-fi a vyvinuli nějakou zázračnou fofrníkovou montážní technologii(?),
když neumějí dnes smontovat ani kvalitní seriový konkurence-schopný osobní automobil (no to je trochu nadsázka, že...).
Když tehdá ti čínani říkali, že výroba-montáž (kvalitního) satelitu jim trvá i několik let,
no tak to si nejspíše asi na těch 20 tisíc nových lesklých "kousků" drobet počkáme ? [smích]
(...ikdyž půjde o jakousi typovou-modelovou řadu, tak ty exporty do toho "bez-luftu" budou pravděpodobně jaksi drhnout(?)..).

369587

12.2.2019 13:04

RE: Jo, ta hausnumera mi nejdou do hlavy

ppppp 81.?.?.?

Reakce na 369577

Na muj posledni prispevek k veci "pozorovatel" reagovat neumel. Ale uz ma zde nachystanou dalsi stodolu plnou sena pro kone [smích]

Je jasne, ze to s tim vykonem satelitu neni jen tak, a pri dnesni citlivosti prijimacu ho nepotrebujeme velky. Domaci stanice zase nasmeruji vykon nahoru k satelitum, cim se nebude secitavat. Satelitni sit je z hlediska vykonu pak pomerne bezpecna.

Pozemni sit se jevi jako zbytecne zamoreni, ale rikejte to volum, kteri nechteji pochopit, ze signal z mobilu ma plosnou hustotu vykonu 50W/m2 i vic.
Mnohem realistictejsi pohled je opakuju napr.zde:
https://elektro.tzb-info.cz/8572-elektromagneticke...
Kdyz me nechce nekdo zde respektovat, at cte jine a nevymlouva se furt na to, ze jen ja sam jsem genius.

Proc to sem vubec ten editor v tomhle objemu dava. Proc se nezeptate treba radioamateru. V Cesku maji opravdu bohatou tradici. Proc do vseho fusuje jakysi "pozorovatel", co v zivote nepostavil radio, vysilac, ale tem co to umi se sere do zeli.
Tahat a prezvykavat wikipedii jedno pres druhe je dnes opravdu moda.

Stejne tak necha zaneradit diskusi blabolama o wtc, ale odborniky, co neco opravdu umi spocitat, nebo nezaujati lide s poctivou praxi, zde videt jen zridka, pak se to zvrhava na propagandistickou nediskusi typu " slusny pracovity sedlak s poctive nabytym majetkem nedovoli budove, aby padala dominopadem". Stejne tak budou lhat pseudoodbornici zijici z reklamy na sve nesmysly.

Vyzval jsem "pozorovatele" nedavno, at si koupi primitivni indikator pole za 10€, je toho na trhu dost, a at si s nim pobeha GSM BTS misto planeho zvaneni a oblbovani. Zjevne tak doted neudelal. Asi nema penize. Akorat co obira jine o cas a siri bludy.

369581

12.2.2019 13:23

RE: Jo, ta hausnumera mi nejdou do hlavy

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 369581

Buďte tak laskavý a mlčte. Vaše neustále konfrontační, hádavé příspěvky ve stylu brouka Pytlíka jsou otravné a zamořují tento prostor. Pokud si nedáte pauzu sám, udělám to za vás.

369582

12.2.2019 17:24

RE: Jo, ta hausnumera mi nejdou do hlavy

ppppp 81.?.?.?

Reakce na 369582

Tomu rikam sebeprojekce. Uz jste si koupil ten primitivni indikator pole za 10€ , nebo se chystate opet poskytovat prostor lharum?

Jaky jste najednou na sebe haklivy. Vyreste si nejprve ten magnet v mobilu, co jste zde naposledy zmatkoval. To, ze zde nechavate obrovsky prostor na invektivy vuci mne je v poradku. Odbornikum jste stejne k smichu. Ja jsem konfrontacni a vase stado konfrontacni neni.

Chovate se presne jako slunickar, ktery nesnese opak toho, co se nosi.
Mimochodem denik pravda.sk filtruje vasi domenu a povazuje vas za konspiracni web. Co jsem se vas kolikrat nalinkoval a naobhajoval. Videt, ze nezaslouzene.

369584

12.2.2019 18:54

RE: Jo, ta hausnumera mi nejdou do hlavy

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 369584

Přesunut na watch list. Vaše příspěvky budou procházet schvalováním.

369585

13.2.2019 9:21

RE: Jo, ta hausnumera mi nejdou do hlavy

dir 217.?.?.?

Reakce na 369584

Sto bodů ze sta pane.
I když mám elektrotechnické vzdělání a nemám problém v tomto oboru ihned rozlišovat z prstu vycucané fabulace a naprosté nesmysly, včera jsem si udělal chvilku, mrkl na pár stránek a zavolal pár prodejcům měřící techniky.
Stačí opravdu chvilička. Cena ručních měřících přístrojů schopých jakž takž určit nějakou směrovost pole se pohybuje kolem 20 000 Kč. Rozsahy měření těchto přístrojů potom končí kolem 5GHz. Ovšem na skutečné měření vyzářených výkonů a tvarů laloků antén, je potřeba vícebodové měření v reálném čase z mobilních měřících aparatur a také řídící a vyhodnocovací software. Cenu a dostupnost těchto aparatur jsem již nezjišťoval. Bude v řádu milionů.
Potom jsem také opravdu objevil stavebnice "přístrojů" v cenách od 2 do 10 euro. Ovšem výrobci těchto zázraků pro mladé kutily nijak nezastírají, že
tyto indikátory pole nedokážou více, než bliknutím diody indikovat, že váš telefon vysílá. Nebo stejně tak idikovat, že jste zapnuli mikrovlnku. Dosah těchto "indikátorů" je kolem 1m.

369594

13.2.2019 10:12

RE: Jo, ta hausnumera mi nejdou do hlavy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 369594

K těm" přístrojům pro mladé kutily" bych podotkl, že jsem před lety též konstruoval přístroj na indikaci přítomnosti krátkovlného a mikrovlného záření do asi 10 GHz. Byl to širokopásmý dvoutranzistorový vysokofrekvenční zesilovač se ziskem 100, speciální penderková anténa se čtyřmi trojůhelníky, speciální AM/FM demodulátor, dělička a nízkofrekvenční zesilovač. Mělo to hraniční automaticky se po 10 vteřinách přepínající rozsahy 200 MHz, 2 GHz, a 10 GHz. Výstup měl jednak analogové měřidlo, a jednak reproduktor, takže se dalo neustále monitorovat , a dle zvuku po krátké zkušenosti zjišťovat prakticky jakýkoli provoz, DEPT, i sdělovací a telemetrické prostředky s rozprostřeným spektrem, co se kde v místě příjmů znenadání objeví. Plným výkonem vysílající mobil na 900 a 1800 MHz to indikovalo na mnimálně dvacet metrů, router min na 10m, a například hasičské radiostanice a minimálně 200m. Navštívil jsem s tím i několik vojenských výstav. Mít to doma je velice zajímavé, protože v okamžiku zapnutí nějakého zařízení v blízkosti tuto skutečnost okamžitě zjistíme. Dnešní doba je riskantní v tom, že přístup například k výkonovým magnetronům, vysílačům vysokého výkonu v nejrůznějších pásmech , a jiným riskantním prostředkům má na rozdíl od dřívějška jakýkoli dostatečně solventní technický idiot, a tak je možno reagovat bez zbytečného prodlení.Pořizovaní cena přístroje je asi 500 korun, a součástky jsou dostupné v prakticky jakékoli radiotechnické prodejně, pokud už chceme vyhazovat za to peníze, a nevyjmeme je někde ve sběrně z elektronického satelitního šrotu.

[velký smích]

369595

13.2.2019 12:00

RE: Jo, ta hausnumera mi nejdou do hlavy

dir 217.?.?.?

Reakce na 369595

Ano. Věřím a dovedu si představit. A fandím vám jako každému radioamatérovi.
Ale uznejte, že pro zjištění míry expozie VF poli, a jejich ůčinku na lidský organismus údaje takového zařízení nestačí. O tom je tu už kolikátý článek, o tom se tu vedou do nekonečna diskuse.

369598

13.2.2019 12:59

RE: Jo, ta hausnumera mi nejdou do hlavy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 369598

Zde oblíbené v podstatě technické žvásty rádobypovýšených "odborníků" o "rádioamatérech a přesných měřeních pole či vyzařovacích diagramů BTS " v případě nějakého rušení ponechávám bez komentáře, protože jsou mi k smíchu. Jako daňový poplatník mám ale snadnou možnost, pokud zjistím jakýmkoli způsobem nějaké atypické záření, požadovat od například radiokomunikací vysvětlení. Samozřejmě že budu obeznámen se skutečností, že pokud je to planý poplach, zaplatím náklady. To, že moje zjištění umožní nějaký moderní SDR přijimač s analyzátorem za dva melouny, a nebo v podstatě bastl za pět kilo zde nehraje roli. Divil byste se ale třeba, jak rychle zmizí vyzařující sousedův čínský router v popelnici po dotazu dvou nenápadných pánů s měřicím vozem na ulici, na jeho radiotechnický certifikát / shoda / , a podobně...

[velký smích]

369603

13.2.2019 14:03

RE: Jo, ta hausnumera mi nejdou do hlavy

dir 217.?.?.?

Reakce na 369603

Je zcela běžné, a to napříč obory a napříč sociálními skupinami, že hlupáka dráždí až frustruje, sdílí-li diskusi s někým, kdo se orientuje v pojmech a ne v dojmech. Na váš komentář bych již nereagoval, ovšem ta část, ve které popisujete, jak se domůžete svých práv, ta je fakt dobrá, Přeji vám pří realizaci tohoto postupu mnoho štěstí.

369608

13.2.2019 16:12

RE: Jo, ta hausnumera mi nejdou do hlavy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 369608

Zkuste vystoupit ze svých dojmů, a podívejte se třeba na tohle, ale nelekněte se. Je to radioamatérský přijimač s analyzátorem na pásmo 3,5 - 4 MHz.

hátétépé dvojtečka//websdr.cz dvojtečka 8901/

Podobné přístroje, ale na rozsah tak 50 kHz až 20 GHz jsou rozmístěny na spoustě věží, slyší "to" 10 mW na 60 km, a sledovat to můžete třeba v jedoucím autobuse na mobilu. To, že radiotechnické certifikáty zařízení jsou koncipovány tak, že všichni vlastně všechno vlastní ilegálně, a každému se vše trpí do okamžiku první stížnosti, je jak nevýhoda tak ale i podstatná výhoda systému. Děkuji Vám i za přání štěstí, ale nezůstávejte ve svých teoriích, a jednak si kupte nějaký indikátor aspoň pro první pokusy, a jednak zkuste ty radiokomunikace. Opravdu, ti kluci velmi rádi přijedou, ale samozřejmě, když to bude planý poplach, tak platíte výjezd, to je riziko...

[velký smích]

369616

20.2.2019 11:45

RE: Jo, ta hausnumera mi nejdou do hlavy

pomazana.hlava 37.?.?.?

Reakce na 369595

Asi nejlepší cenově dostupný přístroj, co jsem našel (je jich víc ale tenhle umí nejvíc) je Cornet ED88TPlus. Nutno dovést, u nás nebyl. Měří směrově, což jak jsem zjistil je výhoda i nevýhoda, nezjistí se tak cekové pole ze všech smerů najednou ale pro určení zdroje je to výhoda. Měří "rychle" a na tak levnou krabičku toho umí pozorunodně, proto doporučuju. Používám cca rok a velká spokojenost. Onen tady zmíněný přístroj za 20t je jakoby víc profi, neměcký ale neumí nic moc navíc, přesněj, umí toho mín, co se rozsahu a rychlosti a dalších věcí týče. I když dojem, pocit, udělá na první pohled lepší. Pro výsledky, místo pocitů je mnou zmíněný nej, v cenách do cca do 30t.

369754

13.2.2019 21:32

RE: Jo, ta hausnumera mi nejdou do hlavy

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 369584

Co se stane, když připojíte zdroj třeba 1000 W k lidskému tělu, když:

1. to bude stejnosměrné napětí
2. když to budou 2 Hz
3. když to bude 50Hz
4. když to bude 1000 Hz
5. když to bude 10 000 Hz
6. když to bude 1 GHZ

Maximální příkon bude stejný. Bude stejný výsledek? Nebude? Aha. A čím to, čím to? Takže nejde o výkon, ale o frekvenci. A to mluvím jen o vodivosti, nikoliv o rezonančních frekvencích, které mohou účinek ještě více zesílit, viz mikrovlnná trouba s vlnovou délkou optimalizovanou pro rozkmitávání molekul vody. A už vůbec nemluvím o výkonech lidského elektromagnetického pole, o frekvencích používaných například v mozku a možnosti jejich rušení atd.

Náš milý pětipalačinka reagoval jako obvykle, soptí vzteky a agresivně napadá každého v dohledu. A tak to má být. A sekunduje mu Baba Yaga, který zde má první příspěvek a opravdu se snažil. Výsledek je ovšem zcela žalostný.

369624

14.2.2019 9:28

== RE: Jo, ta hausnumera mi nejdou do hlavy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 369624

Charakteristický příklad dnešního odborného školství, a nebo je to jen drsný technický bavič první výkonostní třídy ? V každém případě aplauduji !!!

[velký smích][velký smích][velký smích][velký smích][velký smích]

369634

20.2.2019 11:30

RE: Jo, ta hausnumera mi nejdou do hlavy

havluv.prujem 37.?.?.?

Reakce na 369581

Co být konkrétnější, i opakovaně? Místo opakováných obecných vzdechů, by to bylo přínosnější. Odkazovaný článek na tzb znám, i další na to téma tam i jinde, měřák na hustotu pole mám, měřil jsem s ním doma i kolem bts, výkony jsou nemalé, ano spojený mobil má ještě mnohem víc. A co říkáte, jak to u vás souvisí s 5G? Nic věcně relevantního neříkáte, jen řeči a dojmy kolem. Na uvahách radiomatérů, jako jste možná vy, mě nesedí prostupnost různých frekvencí materiálem, není to jen na povrchu, že by jste se opálil, jak se někdy říká. Nejde o spojité (stejné,opakující se) frekvence, nejde o vlivy na které by byli živé organizmy adaptované, miliony a miliony let spolupůsobení (jako u frekvencí v přírodě se vyskytujících, světlo, uv, teplo apod.). Což je možná to nejpodstatnější. Citlivost, může být značně odlišná. U testů na rostlinách, které jsem viděl jsou např. značné rozdíly. Jen některé reagují a opravdu reagují, daří se jim zřetelně špatně. U člověka, je vlivů milion, špatných i dobrých, těžko se to testuje (např. vlivy wifi v pracích apod, sám bych neuměl uplně říct). Testy ale jsou a nějaké výsledky byli. Samozřejmě, téměř každá studie se dá napadnout, a když na tom je na tom extrémně finančně motivavaná druhá strana, která to má navíc v popisu práce (bránit firmu, business apod, bere to jako boj o žvanec než o pravdu), tak je tím těžší najít jádro pudla.

369753

12.2.2019 21:48

resume

ping789 2a00:x:x:x:x:x

goj dokud není mrtvý neuvěří - dobrý základ pro depopulaci planety od gojů akademiků

369586

13.2.2019 0:06

Aštar Šeran žije!

Baba Yaga adin Chuj 37.?.?.?

Zvědavec ve službách Aštara Šerana? Poslední dobou mi to připadá že přebírá štafetu. Proč? Nechte už ty 5G sítě na pokoji. Vše o čem tady píšete jsou pouhé domněnky, přání, výcuci z prstů tak jako to bylo dříve u GSM či LTE. Věčné debaty o škodlivosti či nadvlády 5G nad lidmi Zvědavci škodí a nejsou to podle mne témata pro Zvedavce. Spíše pro nějaké příznivce Chemtrails apod kravin.

369588

13.2.2019 8:38

RE: Aštar Šeran žije!

kolokol 185.?.?.?

Reakce na 369588

Možná podobná témata nejsou to, na co jsou návštěvníci Zvědavce zvyklí. Proč by ale podobná témata měla být šmahem zatracována. Proto snad, že nejsou k věci přesné informace, ale jen domněky, podezření, a že je podněcuje princip přeběžné opatrnosti?
Vždyť sociálně - inženýrské projekty na ovlivňování veřejného mínění, a nejen toho, asi popírat nebudete. Co by asi bránilo jejich tvůrcům užívat "inženýrsko - sociální projekty", pokud by k jejich vývoji dozrál čas? Snad morální odpovědnost vědecké obce? Tomu se asi můžeme jen trpce pousmát. Proto si myslím, že podobná témata jsou potřebná a snad neutrpí ani reputace Zvědavce, pokud se tu a tam objeví.

369592

20.2.2019 12:03

RE: Aštar Šeran žije!

hlava.pomazana 37.?.?.?

Reakce na 369588

Asi jste to ještě neslyšel, poslední novinka na poli chemtrails, finální fáze: existují, jako kouřová clona, pro zvyšující se letecký provoz a jeho dopady na atmosféru, za určitých podmínek .. tj. neexistují ale zároveň existují, jako běžné zplodiny letadel, v míře mnoho násobně vyšší než dřív s perspektivou dalšího strmého růstu, kdy bez pochyb za určitých situací, mají vliv na počasí. Je to už dlouho, co jsem např. čet studii, zamyšlení nad tím, proč na výkedny, maj v některých usa městech, na výkendy horší počasí .. uvaha, byla že provozu v běžných dnech a kumulace leteckých zplodit, způsobí oblačnost, a o výkendech, kdy se létá mín, se to pročistí a cyklus opakuje. Nebylo to nic o chemtr. možná to bylo i v době kdy žádne chemtr. ani nebyli. Tj. chemtrails, jsou podle mě zmatek, k odpoutání pozornosti od narůstajícího reálného problému s leteckým provozem. Moc by mne nepřekvapilo, kdy řeči o chemtrails sponzorovali jako marktetingovou kampan, svého druhu, letecké společnosti,

369758

13.2.2019 9:17

článok ku 5G čo bol reakcia na predchádzajúci zvedavcov 5G gigawattový hoax

pepe warsonline (zavináč) gmx (tečka) com 2a0b:x:x:x:x:x

https://warsonline.slobodnyvysielac.sk/2019/02/10/... [mrknutí jedním okem]

369593

20.2.2019 12:17

RE: článok ku 5G čo bol reakcia na predchádzajúci zvedavcov 5G gigawattový hoax

hlava.pomazana 37.?.?.?

Reakce na 369593

velmi rychle se otáčející se zemské jádro, tvořící gravitací? vážně? tahle kritika poplachu kolem elm smogu z druhé strany, bych řek je zřetelněj mimo mísu než opalující se radioamatéři/profíci u radarů. kdyby to bylo vždy tak jednoduché....aha, koukám že tam děkujem bohu, všim sem si, že tyhle lidi to maj v hlavě celkem na vodě.

369759

13.2.2019 18:32

Civilizace 2.0 - DOHLEDOVÝ KAPITALIZMUS

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Všudepřítomný superrychlý internet je základem civilizace 2.0 což je DOHLEDOVÝ KAPITALIZMUS založený na sběru dat o všech a o všem a na základě automatického zpracování big dat samoučícími algoritmy je pak společnost řízena.

Geniální série článků o dohledovém kapitalizmu zde:
https://krabice.wordpress.com/2017/04/28/dohledovy...

Je to v podstatě starý dobrý korporátní fašizmu jak za hitlera, kdy se už pomalu začínaly neefektivně uplatňovat elektromechanické počítače IBM.

Big data prediktivních algoritmů už dnes proti lidem ve velkém využívají třeba pojišťovny, kdy na základě velkého množství dat automatizovaně vyhodnotí, že jste riziková skupina a odmítnou vás zdravotně pojistit, ačkoliv pro to není žádný reálný důvod zakládající se na vašem zdraví.

Třeba že jste se přestěhoval z města na východním pobřeží do vesnice na americkém středovýchodě a vaši rodiče byli dělníci co umřeli před důchodem. A jejich algoritmus jim tvrdí že se stěhujete proto že začínáte pociťovat drobné zdravotní problémy které jsou předzvěstí budoucí rakoviny protože vaši rodiče zřejmě pracovali ve zdraví ohrožujícím průmyslu na což i umřeli. Přitom jeden umřel při autonehodě a ten druhý o půl roku později na následky té nehody, jinak oba zdraví jak řípy.

369619

13.2.2019 19:33

kritici elektrosmogu se odmlčeli?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Řekl bych že ta odmlka je daná odchodem starých zkušených elektrotechniků co odrostli na radioamatérských a elektrotechnických svazarmovských kroužcích, do důchodu.

Stačí se podívat jak hluboce poklesla úroveň českých IT diskuzních fór když je obsadili šmatlající smartfounoví (před)mileniálové s naprosto povrchními konzumními znalostmi pocházejícími v lepším případě z komerčních reklamních článků.
Ještě v 90. letech, kdo měl počítač ten vždy uměl i něco jednoduchého naprogramovat.

(Prý dokonce si americký kapitalista nechal překládat socialistické hobby časopisy elektotechniky -zejména ty ruské- a obratem vydělal miliony na tom že si nechal patentovat zlepšováky co tam uveřejňovali talentiovaní náctiletí svazarmovci a staří domácí kutilové.)

Když si dnes přečtete diskusi pod článkem o elektrosmogu, tak musíte být zděšen negramotností populace, pokud jste dával pozor ve fyzice na SŠ. Ti co se tu pasují za odborníky v oboru nedokážou ani pochopit trivialitu jako vysoké megawattové hodnoty ERP. Sice se to na střední neučí, ale snad i poloviční imbecil chápe že když několikastupňovou kruhovou výseč směrové antény ekvivalentně přepočítám na vyzařování všesměrové antény tak dostanu vysoké čísla. To snad musí pochopit i ten kdo aspoň jednou v životě krájel pizzu.

Nehledě na to že všem těm odborníkům uniklo, že české normy VŮBEC NEZOHLEDŇUJÍ KUMULATIVNÍ ÚČINKY ELEKTROMAGNETICKÉHO ZÁŘENÍ. Takže ouřada schválí kW mikrovlnný vysílač v obytné zóně, ale nic ho nenutí podívat se do mapy jestli náhodou už v dané lokalitě není třeba 50 podobných vysílačů se stejným výkonem. Na to normy už nejsou.

To je jako by norma pro toxicitu umožňovala firmě vylít 1 sud jedovatého odpadu do řeky. Ale už nespecifikovala kolikrát za den tam ta firma ten 1 sud může vylít! Sami vidíte tu českou absurditu "ochrany" polulace před zářením.
U radioaktivity se kumulativní účinek sleduje dozimetry a u mikrovln nic?

369621

13.2.2019 21:07

RE: kritici elektrosmogu se odmlčeli?

ping789 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 369621

Kumulativní účinky se nezohledňují nikde, protože by nastal konec zisků vyvolených travičů a genocidátorů. Jsem rozveselen povýšeností a prchlivostí čtenářů "amara", kreří mají vážný problém právě s kumulativními účinky, což je logické, neb v amaru to nepsali a ani to nebliká.
P.S. energie infrazvuku 500m od dálnice je zanedbatelná, ale účinky kumulované expozice na organismus jsou fatální. To je v poho, nepsali to ve Vlastě.

369623

Příspěvků: 28

12.02. 10:00 pozorovateľ  Vojenské využitie mikrovlnných vysielačov
13.02. 12:28 pozorovateľ  RE: Vojenské využitie mikrovlnných vysielačov
12.02. 10:04 JanaJ  Jo, ta hausnumera mi nejdou do hlavy
12.02. 11:30 pozorovateľ  RE: Jo, ta hausnumera mi nejdou do hlavy
12.02. 21:56 JanaJ  RE: Jo, ta hausnumera mi nejdou do hlavy
12.02. 13:04 ppppp  RE: Jo, ta hausnumera mi nejdou do hlavy
12.02. 13:23 Vladimír Stwora  RE: Jo, ta hausnumera mi nejdou do hlavy
12.02. 17:24 ppppp  RE: Jo, ta hausnumera mi nejdou do hlavy
12.02. 18:54 Vladimír Stwora  RE: Jo, ta hausnumera mi nejdou do hlavy
13.02. 09:21 dir  RE: Jo, ta hausnumera mi nejdou do hlavy
13.02. 10:12  RE: Jo, ta hausnumera mi nejdou do hlavy
13.02. 12:00 dir  RE: Jo, ta hausnumera mi nejdou do hlavy
13.02. 12:59  RE: Jo, ta hausnumera mi nejdou do hlavy
13.02. 14:03 dir  RE: Jo, ta hausnumera mi nejdou do hlavy
13.02. 16:12  RE: Jo, ta hausnumera mi nejdou do hlavy
20.02. 11:45 pomazana.hlava  RE: Jo, ta hausnumera mi nejdou do hlavy
13.02. 21:32 Lovec idiotů  RE: Jo, ta hausnumera mi nejdou do hlavy
14.02. 09:28  == RE: Jo, ta hausnumera mi nejdou do hlavy
20.02. 11:30 havluv.prujem  RE: Jo, ta hausnumera mi nejdou do hlavy
12.02. 21:48 ping789  resume
13.02. 00:06 Baba Yaga adin Chuj  Aštar Šeran žije!
13.02. 08:38 kolokol  RE: Aštar Šeran žije!
20.02. 12:03 hlava.pomazana  RE: Aštar Šeran žije!
13.02. 09:17 pepe  článok ku 5G čo bol reakcia na predchádzajúci zvedavcov 5G gigawattový hoax
20.02. 12:17 hlava.pomazana  RE: článok ku 5G čo bol reakcia na predchádzajúci zvedavcov 5G gigawattový hoax
13.02. 18:32  Civilizace 2.0 - DOHLEDOVÝ KAPITALIZMUS
13.02. 19:33  kritici elektrosmogu se odmlčeli?
13.02. 21:07 ping789  RE: kritici elektrosmogu se odmlčeli?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 79 čtenářů částkou 16 094 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Zeman se omluvil za bombardování Jugoslávie a poprosil srbský národ o odpuštění18.05.21 13:52 Česká republika 4

Za výrok, že ženy mají vaginy, čelí studentka kárnému řízení a možná i vyhazovu17.05.21 17:28 Británie 0

Existuje u nás skupina nikým nevolených, kteří řídí stát17.05.21 14:03 Česká republika 3

Kódy do covidpasu začneme vydávat od 1. června, řekl Babiš. Dezinformace! tvrdilo MZ před rokem16.05.21 18:42 Česká republika 16

V Británii se objevil první nepohlavní starosta města16.05.21 18:30 Británie 3

Školy s rúškami zaznamenali o 37% viac infekcií než školy bez rúšok16.05.21 11:29 USA 11

Agenti GRU stihli kromě Vrbětic a Skripala i ozařovat americké diplomaty16.05.21 09:55 Rusko 3

V zemi s největší mírou proočkovanosti vypukla nová epidemie koronaviru14.05.21 19:40 Seychelles 4

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 15

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 1

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 15

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
20,83 Kč
Euro
25,42 Kč
Libra
29,55 Kč
Kanadský dolar
17,27 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
23,18 Kč
100 japonských jenů
19,11 Kč
Čínský juan
3,24 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,22 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 857,79 Kč
1 unce stříbra
585,27 Kč
Bitcoin
897 291,61 Kč

Poslední aktualizace: 18.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 203