Diskuze k článku

Washington obnovil závody ve zbrojení

Příspěvků 21

6.2.2019 15:24

Rusko v tom má jasno

janmax 213.?.?.?

Putin už je několikkrát varoval. Uvědomujete si vůbec, co jste způsobili, řekl. A také jim oznámil. že válka se určitě nepovede na území Ruska.

Idyjoty zapadnyje, eto vaše dělo budět.

369455

6.2.2019 16:52

leda ve snu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

To by mě zajímalo čím ty závody chce USA financovat. Dluhopisy které nikdo soudný nekupuje, s vyjímkou vazalských států a vlastizrádných prodejných vlád?

Vždyť se USA ekonomicky rozpadají. Infrastruktura se začala drolit taky, po 18 letech cpaní peněz do "boje proti terorizmu".

Slyšel jsem že nám tají masivní nárůst používání potravinových lístků (i státními zaměstnanci).

369456

6.2.2019 22:03

RE: leda ve snu

JanaJ 94.?.?.?

Reakce na 369456

něco na to je, ovšem je jisté, že ty tzv. "elity" tj. vlivní a mocní,
žijí v jakýchsi (a)sociálních bublinách, přesouvají se vrtulníky mezi heliporty a nemají ánunk o cvrkotu v societě kolem nich...
---
Poznámka č.1:
USA odtajnily cíle jaderného bombardování, Praha měla pořadové číslo 61
Americký Národní bezpečnostní archiv odtajnil podrobný seznam míst v bývalém východním bloku, která se měla v případě jaderné války na konci 50. let minulého století stát terčem nukleárního útoku. Na seznamu je i množství měst a míst v bývalém Československu....uvádí se v úvodu 800stránkové studie velitelství strategického letectva z roku 1959.
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/390162-u...
---
Poznámka č.2:
Útok na USA začne u sopky v Yellowstonu, říká ruský generál.
"Geologové věří, že sopka Yellowstone může každou chvíli explodovat. Jsou tam známky zvýšené sopečné aktivity. Stačil by tak malý úder, aby nastala erupce. Následky by pro Spojené státy byly katastrofální – země by prostě zmizela," píše Sivkov.
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/utok-na-usa-z...
---
a tak dumám, hledám slova...kdo že je větší hovado?

369463

6.2.2019 17:15

Namyšlený zámořský kaganát zase intrikuje

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Těm, kteří nečtou mediální sr.čkomety ovládané chazarskými magnáty, už je delší dobu jasné, že kaganát za velkou louží stále více připomínající Golema na hliněných nohou, je před velkým krachem. Říkám úmyslně kaganát, protože právě potomci krutých loupežníků a intrikánů tatarsko mongolského původu vykopaní Rusy už v 11. století z území mezi Černým a Kaspickým mořem pro svoji krutost a zločiny, dnes zcela ovládají a řídí tzv. demokratický Západ a především USA. Nyní donutili Trumpa výměnou za jeho zeď na mexických hranicích vypovědět smlouvu o zákazu raket středního doletu, kterou uzavřeli Reagan a Gorbačov za oddychnutí všech rozumných lidí. Doufají totiž, že Rusko by mohli přimět k zotročení a k vykradení právě těmito raketami umístěnými v evropských státech v blízkosti ruských hranic. Zoufalý Golem se už chytá kdejaké šílenosti. Příslušníci Deep State stále ještě naivně.věří, že Rusko mohou přechytračit a přinutit ke kapitulaci, aby tak opět oddálili krach dosavadní hegemonie, založené už dlouho jen na lžích, podvodech, intrikách, loupežích a násilí. Krach jejich impéria už totiž začal a nabere rychle na intenzitě.

369458

6.2.2019 17:24

Zavody ve zbrojeni vyhraje Cina

Rudolf_K 2001.?.?.?

Neokoni jsou uplne zbaveni rozumu. Nikdo nejednal se Sovetskym Svazem tak sprostym zpusobem, jako se dnes jedna s Ruskem. Kdyz se Rusko zbavilo komunismu, tak misto aby nastal mir, obnovily se zavody ve zzbrojeni.

I v dobach studene valky nekteri tvrdili, ze supervelmoci nejsou dve, ale jenom jedna - USA. Jenomze ted se karta obratila. Supervelmoc bude jenom jedna, ale nebude to USA. To tem pitomcum asi porad nedoslo.

369459

6.2.2019 18:58

My starší máme šancu ......

libertarian 31.?.?.?

My starší máme šancu vidieť na vlastné oči výbuch atómovej bomby. Ako mladý som o tom veľmi veľa počul na vojančine. Vtedy ma to strašilo.
Dnes ako starší mám šancu to konečne zažiť. Bol by to POZORUHODNÝ zážitok,a súčasne veľmi krásna - rýchla - smrť.
Mladým by to malo hodne vadiť, ale dnešní mladí - v celej europe - majú evidentne inú zábavu, ako sa strachovať o vlastný život.

Ten článok je veľmi realistický a pragmatický. Lenže - koho by už dnes zaujímala realita ??!! Keď ľuďom nevadí pomaličká smtrť pod nadvládou muslimov,prečo by im mala vadiť fakticky bezbolestná smrť pri atómke ???

369461

6.2.2019 23:32

RE: My starší máme šancu ......

Jan Hanuš jan (tečka) hanus (zavináč) volny (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 369461

Cítím to podobně. Ulevilo by se mi.

369464

7.2.2019 7:47

RE: My starší máme šancu ......

kolokol 185.?.?.?

Reakce na 369461

Viděl jsem před lety japonský dokument. Mluvili tam ti, co přežili ten výbuch. Buď přímo v Hirošimě nebo poblíž. A co pak viděli a prožili po úderu, to opravdu nebyla eutanázie. A to už nemluvím o nemocech z ozáření a následcích i pro lidi z dalšího pokolení. Není třeba (ani v mysli) spěchat vstříc apokalypse.
Chápu, že to bylo napsáno asi jako výstraha mladým blbým, ale přesto ...

369468

6.2.2019 21:28

Všechno je nejspíš trošku jinak.

pedros 185.?.?.?

Co když DT po domluvě s VVP pouze vše vrací do normálu?

369462

7.2.2019 7:12

Já se nebójim, já se nebójim....

Jarda z Brna 185.?.?.?

protože Bible ujišťuje Boží lid, že země nebude přivedena k potácení, protože ji prostě nestvořil nadarmo. Spravedliví zdědí zemi a budou na ní přebývat navždy.
Jehova ví, jak uchovat spravedlivého v bezpečí ale ničemné vystřelí jako kámen z praku.
Jdi dovnitř do svých komnat a počkej, než přejde otevřené odsouzení.
Spravedlivý utíká k Jehovovu jménu a je chráněn.
Těchto pár veršů z písem je jen nepatrný pugét pro ty, kteří miljí Boha a doufají v jeho záchranu v Armagedonském šílenství. Již několikrát se pokoušeli děbíli hodit do placu atomovku a nějací andělé jim v tom zabránili, že?
Já se nebójim, já se nebójim. Satane, vyliž si!

369467

7.2.2019 9:04

RE: Já se nebójim, já se nebójim....

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 369467

Jahve byl kmenový bůh (duch) starověkých Mediánců, kam Mojžíš utekl po vyhnání z Egypta. Zde nalezl svou manželku Ciporu, dceru kmenového velekněze Jetra, který mu dal vybrat ze svých sedmi dcer.

Jethro Tull = Skrytý za Jethrem
Kdo je skrytý za Jethrem?
Kdo židy dovedl k víře v kmenového NEboha?

Pan Nikdo, který celé společenství židů-biorobotů vytvořil!

369472

7.2.2019 9:41

RE: Já se nebójim, já se nebójim....

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 369472

Jo, Nietche, Marx, Lenin, Hitler, taky měli svoje bláboly a kde je dnes jejich propaganda? Viz falšování minulosti. Nebo evoluční teorie, že? Pan evoluční machr si představoval, že buňka je cihla dvě cihly jsou vrabec a tři cihly kos a 10 cihel orel. Ale zapomněl na mitochondrie a další složité veličiny buňky a že ji někdo musel navrhnout a z toho plyne poučení, co bylo dříve, jestli vejce nebo slepice. Chytrý ví, hloupý dodnes tápe.
Když k Mojžíšovi promluvil Bůh, řekl mu:,,Jdi k Izraelským synům a řekneš jim toto:,,
Já jsem Jehova, Bůh Abrahamův a Jákobův - předemnou nebyl vytvořen Bůh a po mě nebyl žádný. Já jsem Jehova a kromne mne není zachránce,,.

To že nepřátelé Bible ji falšovali a odstranili z ní Boží jméno neznamená, že neplatí důležitost Boha tohoto jména znát.
Je jasné že Boží nepřátelé útočí na Boží jméno. A proto je tolik trotlíků, co na to skočí a myslí si, jaký to je Satan ten Jehova.
Budou jistě překvapeni v patřičný čas, jak popisuje kniha Zjevení:,, A všichni bezbožní budou USVĚDČENI ze všech bezbožných skutků, které proti němu mluvili,,.
Najděte si v ekumenu ve vysvětlivkách, že Izrael Boží jméno vypustil a katolíci se přiznávají, že tak činí také dle,, staré české tradice,,.
Otče náš, jenž jsi na nebesích, buď posvěceno tvé jméno,,.
Nedošlo? Necinklo? Na prvním místě se máme modlit o posvěcení Jména. Ale co si z toho církve dělají, ačkoli v chrámech hulákají Halel ů Jah! (Chvalte Jehovu).
Klidně si věřte že Jehova je Satan nebo nepřítel lidí. Bible je kompletní a pokud se neseznámíte s Nejvyšším, netoužíte-li po pravdě z písem ale skáčete na špek kdekomu, tak si to potom užijete, až bude pravda zjevena v závěru systému.

369474

7.2.2019 17:35

RE: Já se nebójim, já se nebójim....

ping789 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 369474

tedy pokud má nějaký "bůh" potřebu měřit si délku přirození se svým údajným výrobkem (člověkem) , měl by jit k psychologovi, zejména je-li vše na štíru s kauzalitou, měli byste si opravit střechu na strážné věži

369479

8.2.2019 7:15

RE: Já se nebójim, já se nebójim....

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 369479

Kdo chce kam, pomozme mu tam.
Něco z Habakuka, proroka.
,,Seberte se posměvači a vizte. Ve vašich dnech konám dílo, kterému byste neuvěřili, i kdyby vám o něm někdo dopodrobna vyprávěl,,.

Malachiáš
4* „Pohleďte, přichází totiž den, který hoří jako pec,+ a všichni opovážlivci a všichni, kdo činí ničemnost, budou jako sláma ze strniště.+ A den, který přichází, je jistě pohltí,“ řekl Jehova vojsk, „takže jim nenechá kořen ani větev.+ 2 A vám, kdo máte bázeň před mým jménem, jistě zazáří slunce spravedlnosti+ s uzdravením na svých křídlech;+ a skutečně vyjdete a budete hrabat zemskou půdu jako vykrmená telata.“+

3 „A jistě pošlapete ničemné, neboť se stanou jakoby práškem pod chodidly vašich nohou v den, kdy budu jednat,“+ řekl Jehova vojsk.

Vy tady plácáte opovážlivost o údu Nejvyššího ale nevíte co jste si to vlastně dovolil.
Nemáte bázeň před Bohem? Ona přijde, až se ON projeví v soudném dnu.
I ve Zjevení je popsáno, jak bude lidem připomenuto, co všechno za hrozné věci proti Bohu říkali.

369485

8.2.2019 9:11

RE: Já se nebójim, já se nebójim....

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 369485

Ale pane inkvizitor z Brna...

Ještě, že není středověk, jinak bych pravděpodobně dopadl jako nějaký Katar. Ani Člověk Jan Hus vám nepomohl přehodnotit etiku.

Abyste nakonec v tom ohni pekelném neskončil vy, protože jste akorát celý život memoroval písmo z Bible (anti-sociální operační systém) a váš život samotný byl dalece cesty v záměrech Boha.

369488

9.2.2019 18:18

RE: Já se nebójim, já se nebójim....

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 369488

Nejsem inkvizitor, vždyť z hojnosti srdce mluví ústa. Protože je pro mne Nejvyšší to nejlepší co mne v životě mohlo potkat, plně s ním souhlasím, pokud jde o potírání zla, které od pádu anděla v Edenu zasvinilo planetu zemi ve všech směrech. Krom lásky k lidstvu je správné požadovat kázeň od stvořených bytostí.
Sám Ježíš řekl, že: ,,horlivost pro Jehovův dům mne stráví,,.
Ježíš nenáviděl zlo. Cítím to stejně. Ale miluji i lidi a tak je pro mne těžké někomu přát smrt, zárověň i těžké ji ničemným nepřát. Jsem rád že já to nebudu, kdo bude soudit tyto lidské zrůdy, co nám tady dělají peklo.

369509

7.2.2019 9:35

Pouhe tahani penez z kapes danovych poplatniku

Martinik 31.?.?.?

Rusko i USA jsou ovladani stejnou kabalou a je uplne jedny jaky system tam razi. Vsechno to je jedno bratrstvo lucifera a jeden druhemu nikdy neublizi. Jen hlupak se necha vtahnout do valky mocnych, kteri jsou v dusledku sprizneni stejnymi zajmy.

369473

8.2.2019 19:03

RE: Pouhe tahani penez z kapes danovych poplatniku

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 369473

A co tedy navrhujete za lepší řešení než a-sociální manažeři, ale s velkou vůlí dosáhnout svého, jenž sedí na vrchu pyramidy?

369499

9.2.2019 11:55

Bojovat! Nedat se!!

Martin Míček 85.?.?.?

Poslechněte si třeba tohle:
https://www.youtube.com/watch?v=LEHny_pGtL0
nebo tohle
https://www.youtube.com/watch?v=rYO4ap76gEs
nebo tohle
https://www.youtube.com/watch?v=CpQlM4L3-7U
nebo tohle
https://www.youtube.com/watch?v=xmKUZeJB_Nw
nebo tohle
https://www.youtube.com/watch?v=LBKuHpJprVI

Vždyť si to můžete pustit denně!!
1. každý den snězte něco co jste sami vypěstovali- mimio jié Vás to donutí něco AKTIVNĚ DĚLAT, PĚSTOVAT, mít kousek půdy a PEČOVAT O NI A V TOM I O SEBE- SVOU BUDOUCNOST- "prach jsi a v prach se obrátíš"...- DŮLEŽITÁ JE CESTA !
2. KAŽDÝ DEN SE aktivně hýbej ALESPOŇ 2 HODINY- intenzívní pohyb a fyzická námaha jsou nejlepším lékem pro unavený mozek a trudnou mysl.
3. Každý den něco maličko vyčisti, oprav- věci mají sloužit, "mít duši"...
Každý den pohlaď zvíře, zalej či oplej kytku, ostříhej keř či strom- oby plodil nejlépe, či krásně kkvetl...
4. Každý den si udělej radost, dbej o to aby byla sdílená a SNAŽ SE PROSTĚ PROSTÝM ZPŮSOBEM NEOKÁZALE UDĚLAT RADOST, POMOCI TŘEBA I MALIČKOSTÍ ALESPOŇ JEDNOMU ČLOVĚKU...
5. Pamatuj, že radost či zázrak - kvůli kterým co se každý den dějí tu vůbec pořád či ještě jsme- MŮŽE ČEKAT ZA KAŽDÝM KOPCEM ČI ROHEM NA TVÉ CESTĚ. Musíš jen jediné: SÁM/ SAMA JÍT!
Bojujme, nevzdávejme se,
ŽIVOT MÁ SMYSL SÁM O SOBĚ!
NEZTRÁCEJME SE SAMI SOBĚ ANI JEDEN DRUHÉMU, žijme a pečujme os vět i pro druhé (v podstatě zejména pro ně)...
Berme si ale i dávejme!
A nepo.erme se z příkoří, neštěstí či bolesti- ŽIVOT JE BOJ!!
Ale FURT je KRÁSNÝ!!
Píši jako dlouhodobě "nemocný"- ale nikoliv "PACIENT" !!
M

369503

11.2.2019 18:50

RE: Bojovat! Nedat se!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 369503

K tomu bodu č.3, počítá se když pohladím manželku? [smích]

Jinak jste to hezky shrnul, s tím lze jedině souhlasit. A fakt je, že řada tzv. zdravých jsou pacienti, vytvářející okolní matrix psychiatrické léčebny.
A proto bych přidal další bod:

6) každý den aspoň 20 minut MEDITUJ

Protože tento astrální matrix nelze porazit bojem, tady jeho vlastními zbraněmi. Ale jen tím že se dostanu nad něj, získám nad ním nadhled.

369564

18.2.2019 7:09

Ono to nebude tak horke.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Az se misto papiru bude muset sazet ba stul zlato, tak zavody ve zbrojeni pro nektere skonci velmi rychle. Doufejme, ze Cina ma dostatek zdraveho rozumu, aby se do toho poradne neubula, protoze je v pozici, ze... Me osobne desi pokud bude pouzit v negativnim modu obrovsky lidsky potencial, fabriky si daji nejak postavit, ale lidi si behem dvaceti let na zapade nenabouchaji jako sroubky. A rekl bych, ze nocni mura je pripadna odpoved ciny i pro Moskvu. Peking bude mit na masivni zbrojeni i po krachu fiat money. EU, NATO ekonomicky kolaps nepreziji. Na pretahovani s USA jsou Rusove dlohodobe zvykli a pripraveni, ale Cina... pro oba stare rivaly dobry duvod, aby hledali diplomaticke reseni a bude nutne prizvat i Cinu. Porusovani smlouvy? Sytem Aegis ma rakety SM-3 dolet 2500 km, sundal se s tim cvicne satelit na orbite 250 km. Ale to jsou samozrejme demokraticke obranne antirakety. To, ze se nam neprijemne zkrati interval na prvni uder jsem si zvykl, je treba se vyskytovat dost blizko cile s vysokou prioritou a bude to bezbolestne. A ze Nemci doporucili Rusum, aby svoje rakety presunuli za Ural? Ti musi drzet hubu, ponevadz maji na svem uzemi americkou armadu 75 let, tak co komu chteji vojensky radit?

369703

Příspěvků: 21

06.02. 15:24 janmax  Rusko v tom má jasno
06.02. 16:52  leda ve snu
06.02. 22:03 JanaJ  RE: leda ve snu
06.02. 17:15  Namyšlený zámořský kaganát zase intrikuje
06.02. 17:24 Rudolf_K  Zavody ve zbrojeni vyhraje Cina
06.02. 18:58 libertarian  My starší máme šancu ......
06.02. 23:32 Jan Hanuš  RE: My starší máme šancu ......
07.02. 07:47 kolokol  RE: My starší máme šancu ......
06.02. 21:28 pedros  Všechno je nejspíš trošku jinak.
07.02. 07:12 Jarda z Brna  Já se nebójim, já se nebójim....
07.02. 09:04 vousy13  RE: Já se nebójim, já se nebójim....
07.02. 09:41 Jarda z Brna  RE: Já se nebójim, já se nebójim....
07.02. 17:35 ping789  RE: Já se nebójim, já se nebójim....
08.02. 07:15 Jarda z Brna  RE: Já se nebójim, já se nebójim....
08.02. 09:11 vousy13  RE: Já se nebójim, já se nebójim....
09.02. 18:18 Jarda z Brna  RE: Já se nebójim, já se nebójim....
07.02. 09:35 Martinik  Pouhe tahani penez z kapes danovych poplatniku
08.02. 19:03 vousy13  RE: Pouhe tahani penez z kapes danovych poplatniku
09.02. 11:55 Martin Míček  Bojovat! Nedat se!!
11.02. 18:50  RE: Bojovat! Nedat se!!
18.02. 07:09  Ono to nebude tak horke.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 38 čtenářů částkou 10 202 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 1

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Měnové kurzy

USD
21,09 Kč
Euro
25,60 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,43 Kč
Australský dolar
16,52 Kč
Švýcarský frank
23,41 Kč
100 japonských jenů
19,37 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,38 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 690,48 Kč
1 unce stříbra
576,13 Kč
Bitcoin
1 161 631,66 Kč

Poslední aktualizace: 11.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 181