Diskuze k článku

Washington jmenoval prezidenta Venezuely

Příspěvků 18

24.1.2019 20:49

Vypadé to, že

Jarda z Brna 185.?.?.?

se podmaněné národy nezmůžou na nic, než čučení, co se to děje...
Jakoby Satanův akt NWO byl na cestě bez možnosti odporu, (budete asimilováni)...
A nebo se chystá něco, co zapříčiní splnění Biblického proroctví.
Předpokládal jsem, že král severu a jihu se budou navzájem trkat, ale nakonec je to jinak.
Jde o poselství které se káže po celé zemi, jak je popsáno v evangeliích.

,,Jak vážně budou brát národy zvěstování dobrého poselství, vysvítá například z proroctví, které popisuje, jaká opatření učiní diktátorský, [b]totalitní blok národů
, který je v Bibli označen jako „král severu“.

Danielovo proroctví o tomto ‚králi‘ říká: „Přijdou však zprávy, které jej znepokojí, od východu slunce a od severu, a jistě vyjde s velkým vztekem, aby vyhlazoval a mnohé aby zasvětil zkáze. . . a stejně bude muset přijít jeho konec a nebude žádný, kdo by mu pomohl.“ (Dan. 11:44, 45)

„Až do dnešního dne. . .[svědkové Jehovovi] hovořili o Jehovově univerzální svrchovanosti, o zřízení jeho království pod Kristem na konci ‚ustanovených časů národů‘ v roce 1914, a o nastávajícím ‚boji velikého dne Boha, Všemohoucího‘. . .

Protože zprávy opravdu přicházejí od Jehovy a prostřednictvím jeho vládnoucího krále Ježíše Krista, je biblicky správné říci, že zprávy jdou ze severu a východu. . . (Žalm 75:6, 7; 75:7, 8, KB; 48:2; 48:3, KB; . . . Iz. 46:10, 11) A tak nejen zprávy, ale i ničící síly přijdou na krále severu z této strany. Vzhledem k tomu, že zprávy musí dosáhnout tohoto krále prostřednictvím Jehovova viditelného pozemského sdělovacího prostředku, až ho to rozzuří ke zhoubnému jednání, je z proroctví zřejmá jedna věc: Jehovova třída svatyně a její velký zástup spoluctitelů budou nadále poslouchat Matouše 24:14 a kázat ‚toto dobré poselství o království‘ po celé obydlené zemi.“

Jak to dopadlo v Rusku, kde Putin zakázal tyto křesťany ví každý kdo sleduje zprávy ve světě.
Netečnost a mnohdy i odpor proti kazatelské službě pravých křesťanů není třeba se zmiňovat.

28 Tyto zprávy nejsou pouhým zvěstováním dobrého poselství, ale jsou doprovázeny také sdělením o tom, že velký počet lidí hledá útočiště v pevné ochranné věži Jehovova jména a uctívají Boha v jeho velkém duchovním chrámu. (Přísl. 18:10; Iz. 2:2–4) Tyto zprávy vzbuzují strach nejen v ‚králi severu‘, ale také v bloku národů, který je znázorněn ‚králem jihu‘. Zprávy se stanou velkou spornou otázkou a přinutí je k činu. Židé měli podobný postoj vůči Ježíši, když říkali: „Necháme-li ho jen tak, všichni v něj uvěří a Římané přijdou a odejmou jak naše místo, tak náš národ.“ (Jan 11:48)

369213

24.1.2019 20:54

pokrač...

Jarda z Brna 185.?.?.?

A opět říkali ve strachu: „Hle, svět šel za ním.“ (Jan 12:19) Také v Tessalonice říkali Židé o Pavlovi a jeho druzích v kázání: „Tito muži, kteří převrátili obydlenou zemi, jsou zde také.“ (Skut. 17:6) Národy budou jednat, aby umlčely zvěstovatele dobrého poselství, ale pak budou samy zničeny,,.

Takže si myslím, že snahy globalistů udělat na zemi jednu vládu nebudou mít odpůrce. Musí být peníze na čipech a žádná možnost kupovat a prodávat, pokud se nepodvolíme tomuto zlu. Viz Zjevení Jana.
Podle proroctví mají ty dny být zkráceny kvůli vyvoleným. A pouze praví křesťané nepřijmou znamení šelmy. Pro ně by to byla smrt hladem.
Takže ta jedna vláda na planetě je jistě na cestě a Putin možná také svolí s global vládou a nebo ho odpraví jak Cháveze a mnoho dalších.

369214

25.1.2019 2:46

Nemam televizi , dvakrat uz jsem prijimac

Favela 103.?.?.?

Reakce na 369214

vyhodil, protoze sledovat jaky odpadky nam predkladaji s vaznou tvari lidske odpady s jejich proradnymi ksichty, v cele vlad ,uradu a "novinaru, atd.. Navic to provokuje neco z toho odhalit, z toho pohorseni provokovane cinnostmi tech vyvolenych.. .Aspon nektere. I kdyz muj zajem je jinde. Priklad. Strucne .Jezis Kristus , jiz jako maly ,chodil casto do chramu v Jerusaleme a tam na urovni spolu knezimi Sanhedrinu resili diskusemi otazky jejich nabozenstvi...Zrejme byl velmi talentovany , nebot pochazel z mista kde nebylo niceho neco se vubec dozvedet...Neni zprav,ze by si neceho jineho vsimal. Mnoho svatku a oslav se odehravalo tam v chramu kam nekolikrat do roka prichazeli miliony vericich , kteri platili za mnohe obrady knezim, jeden z nich bylo obetovani zviratek , ovecek, jehnatek, telatek, holubicek atd. V posvatnem chramu jich bylo desitky tisic jiz nashromazdenych a pripravenych a verici si je museli koupit a zaplatit a knezi v zakrvacenych robach se sekyrami a reznickymi nozi , je pak masakrovali jako na jatkach, vsude potoky krve, hmyzu, puchu ze zdesenych zvirat, a hned pri ruce take byly bankovni trezory , kam se velke bohatstvi shromazdene ukladalo. Slavil se treba svatek Passover , kdy Archandel letel pres Egypt a zavrazdil vsechny egyptske deti a zidovske nechal na zivu...Pozdeji Jezis prijel jako Mesias na oslu do chramu , a zacal mlatit penezomnence, kteri ale nebyli tim nejhorsi a nejdulezitejsi skupinou v obchodovani a shromazdovani bohatsvi zlata a stribra , poskytovali pouze , byli proto pozvani a meli povoleni, pro nezbytne sluzby , ktere Sanhedrin bezpodminecne vymahal. Jezis Se slovy, nebudete kseftovat a obohacovat se v chramu meho otce, Boha ,zahajil fyzicky utok a ne .. Jeho cela akce, pak byla znacne a celkem nevysvetlitelna
a zrejme pomylena....
Velke mnozstvi stovek lidi z celeho sveta a z USA, nyni cestuji mesicne jiz mnoho desitek let do Jerusalema, kde kazdy, kazdy statnik ,ihned po zvoleni horem padem nejdrive utika do Jeruzalema a objevi se u zdi chramu..A take nekolikrat za sve obdobi u moci...A tam se klani a uctivaji..
.A vedi, uvedomuji si vubec cemu se klani, , chteji, smi si uvedomit, vedi co vlastne a proc tam , prave tam uctivaji a co, a proc to delaji
a proc to musi to delat ?

369216

26.1.2019 10:01

RE: pokrač...

abc 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 369214

"Vydrž času, jak hus klasu", alebo ako hovorí Písmo, "kto vytrvá až do konca, bude zachránený",Krali severu a juhu sa drgajú neustále, politicky tvrdením, že rusi zasahujú do volieb v USA, a USA zase vytváraním farebných revolúcií, proti Rusku. Viď Ukrajina, snaha obklúčiť Rusko cez jeho bývalé satelity v Európe a teraz vo Venezuele, kde má Rusko ekonomické záujmy uchrániť svoje investície aj finančnú pôžičku Madurovi. Potvrdil to aj osobný telefonát Putina Madurovi, že Rusko stoji za ním, legálne zvoleným prezidentom, podobne ako stálo za Asadam. Intervencia v Sýrii nebola drganím veľmocí? Američania odchádzajú zo Sýrie. Drganie však nespôsobí zásah Božích anjelských síl na čele s Kristom.

Pilát a jemu podobní miestodržitelia budúcej NWO dodnes nevidia nič nebezpečné na hlásaní dobrej správy o vzniku Božej vlády v nebi. Dokonca im demokraticky umožňujú túto správu hlásať, odstraňovaním zákazu ich činnosti. Ich zaujímajú pozemské veci a majetok, to čo nevidia ich netrápi. Zastanú v úžase až potom, keď Boh dá do ich sŕdc ochotu zjednotiť sa na likvidácii svetových náboženstiev, s cieľom získať ich majetok na krytie výdavkov spojených s NWO.Tým začne "veľké súženie" sveta, ale neskončí. To čo vyprovokuje kráľa severu k zásahu budú až správy o kolektívnom vzatí do nebies zostávajúcich posledných členov budúcich vládcov zeme. Ich počet v nebi bude úplný. Správa o ich vzkriesení, sa stane tou správou, ktorá znepokojí nielen kráľa severu a výjde z hnevom, aby zničil mnohých, teda tých čo budú ďalej hlásaľ tuto správu o práve inštalovanej vláde v nebi, ktorá odstráni NWO, ktoré ako predpovedá Písmo, bude stáť na svätom mieste, teda na Božom práve vládnuť nad svetom.

Zákazom činnosti hlásať zmenu vlády nad svetom ako aj likvidáciou svetových náboženstiev, ktoré hlásajú neškodné nebeské vzkriesenie všetkých dobrých ľudí do neba, vyvolá eufóriu, bývalých politických milencov náboženskej prostitútky, vydržiavanej práve na účel zdania svätosti ovládaného ľudstva a schvaľovaného cirkvami potporovaním vojen, povedie k celosvetovému prehláseniu o "Mieri a bezpečí", inými slovami, že nám už nebude kázať náboženstvo čo máme robiť, my politici. Konečne sa zbavia hydry, zodpovednej za všetky represie proti ľudstvu prenasledovaním inovercov. Teraz tu bude jedna vláda NWO a jedno náboženstvo Antikrista.

Suma sumárum, vládcov sveta NWO predesí správa o konci ich vlády v Aemagedone, oznamením, že Božie kráľovstvo začalo vládnuť. Nepomôže im ani likvidácia náboženstiev, ani prevolanie o "Mieri a bezpečí" nenáboženského sveta. Ľudstvo ale začne omdlievať od strachu, lebo nebeské moci budú otrasené, teda tí ktorí doteraz vládli svetu a more naplnené atómovými zbraňami a novými zbraňovými systémami propagované kráľom severu, podporia len snahu Kráľa juhu zmieriť sa s Kráľom severu...Automaticky kráceno

369240

26.1.2019 10:17

RE: pokrač...

abc 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 369214

celosvetovým zákazom použitia atómových zbraní zmluvou o mieri a bezpečí, lebo nebudú potrebné pod jednou vládou NWO, pretransformovanej OSN.

Všetky spomínané zmeny sa udejú na základe moci médií, ktoré slúžia mediokraticky plne globálnej korporátokracii NWO.Všetky plnia úlohy "kvákajúcich žiab" nečistými výrokmi ovplyvňujúcimi "fake news" správami verejnú mienku ľudí na celom svete.Nezávislé lokálne média nemajú šancu nič zmeniľ v pochode ľudstva ku konfrontácii so Stvoriteľom. Môžu ale ľudí pripraviť na zmenu vlády nad svetom, smerujúcou k splneniu prorockej modlitby Otčenáš.

369242

25.1.2019 4:29

Podivejme se na mapu.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Kolumbii - obcanska valka desitky let, ELN, FARC i pravicova AUC. Vladni bezpecnosti slozky, narkokartely a privatni zoldnere nutne musi mit zahranicni korporace, z toho americke s podporou CIA. Zhruba 5 milionu lidi (10% obyvatelstva) vnitrni uprchlici, dalsi 4 miliony v zahranici a polovina z nich v USA. Guyana 500 000 obuvatel hranice s Venezuelou liduprazdna dzungle, stejne tak pohranici s Brazilii. Muzou tam pusobit elitni jednotky nebo instruktori, ale na koho by tak asi pusobili. Tusim zaverecny kurz SAS je 6 tydnu v dzungli (Belize nebo Borneo), kdo psychicky a fyzicky vydrzi tohle, tak ....

Venezuela cim dale vice jako Kolumbii s levicovym ideologickym pozadim. Chavez byl prirozena charismaticka vudci osobnost a vojak. Prezil de facto technicky uspesny puc, ale jeho obliba a masovy vybuch hnevu vsechno zvratil. Puciste se ho ani neodvazili zabit a nepochybuju, ze zahranicni sponzori prevratu by se ho radi zbavili, aniz by s tim byli spojovani. Umira o nekolik let pozdeji na rakovinu a o tom si myslim svoje. Chavez se inspiroval Kubou a Bolivarem. Za bolivarske revoluce tretina populace zabita. Kuba vznikla, protoze nekdo hrube nepochopil mentalitu latinoamericanu. Jednim z hlavnich rysu je neuveritelne soudruzna velmi siroce pojata rodina, ucta ke starsim a a laska k detem, souvisi s katolickou virou v Boha. Udelat z Havany jedno megakasino by jeste slo, ale z hezkych holek casto z venkova udelat prodejny kurvy, ktere "turiste" meli v cene. Casem exploze nenavisti a Castro byl pripraven usmernit tuto energii.

Vyhoda ostrova je, ze je i vojensky izolovany. Navic soupereni USA a SSSR zabranilo ekonomickemu kolapsu Kuby, ten nastal po 1989. Jenomze to uz Kuba vybudovala robustni statni strukturu a pres media a vzdelavaci system po nekolik generaci upevnil pozici rezimu ideologicky. Z techto duvodu Chavez jako prirozeny lidr neuspel. Maduro nema jeho kvality. ale svet se od Operace Kondor vyrazne zmenil!! Sic ajfouny nemusim, ale k necemu jsou dobre. Venezuela je ekonomicky ruinovana, pres hegemonii dolaru v bankovnim systemu. Nejenom pro riziko znarodneni zahranicnich investic. Proc neco kupovat, kdyz to lze dostat mozna skoro zadarmo? Vzdy je nejaka cena, a tou je destabiilazace uz tak narusene Kolumbie, statu stredni Ameriky, az po Mexiko s kterym je nekolik tisic km dlouha nezajistena hranice do USA, kde zije nekolik desitek milionu americanu hispanskeho puvodu legalne. Pro kartely idealni "podhoubi".

Na druhou stranu Maduro byl sef diplomacie jeho manzelka taky, meli by tedy zacit myslet jako realisti. Venezuela je nepochybne v geopoliticke sfere USA, na nejakou podporu ze zahranici muze spolehat pouze pokud by byl vitezem obcanske valky navzdory vmesovani USA. Neni Asad v Syrii, ktera je zivotne dulezita pro bezpecnost Ruska. Podobne jako KLDR pro Cinu nebo Iran pro obe tyto velmoci. Ale taky plati, ze na rozdil od Iraku, Afganistanu, Syrie, Lybie tady nepochybne bude silny dopad dusledku primo na USA a ciste vojensky tomu ani pri lepsi ostraze jizni hranice nelze zabranit. Pokud se treba zhrouti Mexiko?...

369217

25.1.2019 8:35

ach jaj!

tatko 85.?.?.?

Páni z P.C.Roberts´ Co. tlačia na pílu.. V prípade,že tie tony textov píše starý pán osobne,musím konšatovať,že na trajektórii k úplnej vyšinutosti zdarne postupuje..Mimochodom,pán generál hovoril o Hondurase,nie Latinskej Amerike.A o amerických bankách sa myslím,nezmienil vôbec.Ale to je iba detail...

369218

27.1.2019 20:31

RE: ach jaj!

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 369218

No, jestli o všem víte stejně jako panu generálovi, tak by snad bylo lepší, kdybyste mlčel... Ale to je iba detail...

As the spokesman for the American League Against War and Facism from 1935-37 he made many speeches to pacifist groups, which were ultimately collated and published in his exposé War is a Racket. It remains to this day one of the most scathing attacks on war profiteers. Standard Oil, the United Fruit Company and Citibank sent him to all four corners of the world to to their bidding, and Butler, by his own admission, acted as their ‘gangster for capitalism on three continents’.

War is a Racket by Smedley Butler – Still ringing true 80 years on.

Jako Banánové války se neoficiálně označují intervence, okupace a ozbrojené konflikty Spojených států amerických z první třetiny 20. století v několika zemích Karibiku a Střední Ameriky. Odehrávaly se mezi lety 1903 a 1935. Hlavní roli v nich hrály ozbrojené síly Spojených států amerických. Většiny konfliktů se z americké strany účastnil (a později je sám vedl) generál Smedley Butler (který na konci své vojenské kariéry svých činů litoval ve své knize War Is a Racket, kde tyto války popsal jako „znásilnění půl tuctu republik ve Střední Americe ve prospěch Wall Streetu“).

Banánové války

Opravdu bych vám doporučoval si nastudovat alespoň základy, bylo by hloupé, kdyby někdo vzal vaše tvrzení vážně, když už to tvrdíte s takovou jistotou. Z tohoto pohledu je velice odvážné hodnotit P.C.R., nemyslíte? Asi by s vámi byl opravdu velmi rychle hotov.

369263

25.1.2019 10:07

Chudáci amíci...

R.E. 46.?.?.?

...mezi tím bisexuálním fetujícím opičákem z Keni a obtloustlým cirkusáckým koněm s nalepovací čupřinou není žádného rozdílu, dle potřeby předvádí to správné akrobatické číslo i s tou nezbytnou dávkou té typicky usácké velmocenské arogantnosti opepřené sionistickou vyvoleností, vyjímečností a sebestředností. Mezi těmi hovady na FEĎáckém řetězu není žádného rozdílu a jak vidno principy demokracie a mezinárodní právo vůbec už nejsou schopni vnímat ani oni a už vůbec ne takové zdivočelé katolické kuchyňské zrůdy, jako je ta Pelosiová v kongresu...
Budou se snažit tak dlouho nasírat všechny okolo a kroutit jim rukama, až jim ta šedivá lidská hmota u nich v USA zakroutí krkama...
Presstituti mainstreamu v celé EU jen s otevřenými rypáky ještě od hoven chrlených celé dva roky a Putina neví co na to zasahování do voleb ve Venezuele říct. To Trumpetovo pokrytectví a nevidění si do huby jen dokazuje, jak uboze na tom je on i celé SS a všichni ti jejich evropští spojenci se svými proklamovanými hovnotami, přes které nejede vlak ...to celé euro-atlantické panoptikum je na odpis a to za velmi dramatických okolností.

Jestli to tam amíci rozšťourají, tak se z toho poserou a ani ta Trumpetova hladová zeď jim od toho nepomůže. Jen V Brazílii,Venezuele a Mexiku je víc, než 400 milionů hladových lidí a to nemluvím o těch už v USA nasáčkovaných. Stupeň zoufalství těch sion-neokonů už opravdu je na dorazu a to všude, kde si až doposud myslili, že to mají pod kontrolou,na SV,v Evropě, nebo v Lat. Americe...Oni si válku v buši, podobné té vietnamské, organizují přímo na svém zadním dvorku...[oči v sloup]

369220

25.1.2019 11:17

Na vesnicich bylo celkem fajn, lide mili, bezpecno, levno.

Joseph Chlor 89.?.?.?

Ve meste nevim, vesmes vsici mistni doporucovali nevzdalovat se mimo hotel. A uz vubec ne v noci.
Ja chapu, ze nekdy rezim neumoznuje svobodnou diskusi, svobodne jednani...ale vynahrazuje to treba tim, ze poskytuje valne vetsine obyvatelstva bezpeci, zajistuje bezpecnost pred nejen to kriminalnimi zivly tak, ze vetsina lidi je spokojena.
Pokud pak ale nejaky rezim nedokaze ani poskytnout svobodu, ani zajistit bezpecnost ...... tak proc by mel takovy rezim dal existovat ? Proc to cele zivit ?

Trump je symptom. Docela humorny, takze urcite prijatelnejsi nez jemu podobni vsici ti naskrobeni pitomci a pitomkyne, vpravde nekdy jednajici daleko odporneji jak Trump.
Je to symptom predchazejici bud reforme...nebo rozkladu.
Ja jsem optimista, takze verim v reformu.
Nebo aspon kdyby vyhrala profesorka Warrenova. Ta mi pripada dost normalni.

369221

25.1.2019 17:54

Washington může jmenovat koho chce

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Obrovský problém Washingtonu,a tím i jeho poslušného poskoka a dítěte Bruselu je to, že pro nadutost a odtrženost jejich skutečných šéfů a poručníků z řad bankéřů, vlastníků nadnárodních korporací a investičních fondů od reality, stále odmítají vidět změny v současném světě a smířit se s nimi. Myslící lidé a mnoho států na ně už doslova zvysoka se.ou, protože konečně pochopili, že všežravá, intrikánská a chamtivá zrůda ohánějící se demokracií,svobodou a lidskými právy je tou pravou příčinou většiny zel, neštěstí a zrůdností současného světa. Washington a Brusel budou mít velmi brzy úplně jiné starosti než kroutit ruce těm, kteří jim nesedí do plánů nebo odmítají absolutní pokoru a poslušnost. Ve své nadutosti a ve svém zoufalství Washington rozdmýchává barevné revoluce a Majdany všude tam, kde cítí tučnou kořist pro své páníčky a tím i pěkné prebendy pro četné poskoky mocných ze svých řad, snažíc se odvrátit nyní už neodvratný krach své hegemonie jakýmkoliv způsobem, ale přitom jim doslova hoří koudel u zádele přímo ve vlastním hnízdě. A na to brzy dojedou. Definitivně. A zcela zaslouženě.

369228

26.1.2019 0:05

Více informací k tomu,

MiroKales 46.?.?.?

jak presstituti neposkytli ani pouhý náznak důkazu, že se Rusko vměšovalo do amerických voleb:
https://www.idnes.cz/technet/internet/rusko-volby-...

369237

26.1.2019 13:04

Washington jmenoval prezidenta Venezuely

libertarian 31.?.?.?

To, že Washington menoval prezidenta Venezuely je v dnešnom šialenom svete normálne. Washington bežne dosadzuje svojich ľudí za prezidentov kdekoľvek vo svete.
To, čo je oveľa šialenejšie je - že veľká časť sveta, politici, "novinári" , ovčania, považuje toto za normálne, za správne. Svet (veľká časť) ZOŠALEL, a svoje šialenstvo si neuvedomuje.

Absolutnou fraškou však je, že Washington verejne odmieta akceptovať aj svojho vlastného zvoleného prezidenta. Trump by si mal (vo vlastnom záujme) uvedomiť, že podobne, ako Washington vymenoval nového prezidenta vo Venezuele, môže Washington vymenovať nového prezidenta aj v USA. Kedykoľvek a kohokoľvek.

369246

26.1.2019 15:49

Svetové demokratické spoločenstvo menovalo nového amerického prezidenta

Milan Antal 62.?.?.?

Na sociálnych sieťach sa šíri takéto prehlásenie:

Svetová demokratická verejnosť vníma politické, ideologické, ekonomické a vojenské zasahovanie Spojených štátov amerických do záležitostí suverénnych krajín, rozvracanie prosperujúcich krajín a celých regiónov, odstraňovanie demokraticky zvolených predstaviteľov, ako konanie ohrozujúce demokraciu, svetovú bezpečnosť a budúcnosť ľudstva.

Svetová demokratická verejnosť z tohto dôvodu neuznáva za legitímne súčasné americké vedenie a rozhodla sa menovať prezidentkou USA ekologickú a politickú aktivistku a herečku Pamelu Andersonovú.

Podpisujem. Samozrejme, nejde tu o zvolenie Pamely Anderson, nie je to reálne, ale zrkadlové nastavenie americkej politike, alebo hoci aj voči španielskemu premiérovi, ktorý dnes zasiahol tiež do venezuelských záležitostí. Ak by sa podarilo, aby prehlásenie podpísali milióny ľudí, bolo by ty pre strojcov prevratov nepríjemné, pretože by sa začala používať ich metóda aj proti nim samým.

369248

26.1.2019 18:09

Nic se nedeje, opravdu?

ppppp 81.?.?.?

Nekde jsem cetl, ze do Venezuely naklusalo 400 ruskych Vagnerovcu. Tak ted kde je pravda?
Vymysli si Roberts, nebo nevi, nebo nikdo nikam nesel?

369249

27.1.2019 4:59

RE: Nic se nedeje, opravdu?

Favela 103.?.?.?

Reakce na 369249

Protoze , pomoc prichazi na zachranu presidenta Madura a jeho lidu od masakru , utok dronem se nezdaril nedavno ,fake media hned pisi o Zoldacich , kdyz, prijeli na pomoc na pozadani legalniho presidenta a vlady Venezuely /Na rozdil od EU, kde neni potreba a nesmi byt a obrana se tresta/, ' kde neni nic" co branit $%^&^?? proti ilegalnim masakrum na zniceni svobody a nezavislosti evropskych narodu a jejich obcanu.... Pomuzou branit nenavideni rusove /jako napr. v Syrii, proti Obamovym masakrum ,vsichni to videli /, legalni vladu a skutecnou svobodu a nezavislost statu a naroda....
Teroristi jsou pak nazyvani ovsem, uslechtilymi, obetavymi bojovniky , kteri masakruji ovsem ze TAKY za svobodu , ale tu US, kterou malo kdo prezije zivej,a nezotrocenej..

369251

27.1.2019 13:06

RE: Nic se nedeje, opravdu?

Heřmánek 178.?.?.?

Reakce na 369249

Jinak ta US prasata zničí Venezuelu úlně stejně jako Ukrajinu [bliji]

369254

27.1.2019 23:09

Zlato

rosco 185.?.?.?

Bank of England prave odmitla vydat Venezuele 30 t jejich zlata, cili to zase ukradli jako pomohli pred valkou ukrast zlato CSR. Je videt ze pejzatci ten britsky dobytek maji v hrsti.[naštvaný]

369266

Příspěvků: 18

24.01. 20:49 Jarda z Brna  Vypadé to, že
24.01. 20:54 Jarda z Brna  pokrač...
25.01. 02:46 Favela  Nemam televizi , dvakrat uz jsem prijimac
26.01. 10:01 abc  RE: pokrač...
26.01. 10:17 abc  RE: pokrač...
25.01. 04:29  Podivejme se na mapu.
25.01. 08:35 tatko  ach jaj!
27.01. 20:31 Lovec idiotů  RE: ach jaj!
25.01. 10:07 R.E.  Chudáci amíci...
25.01. 11:17 Joseph Chlor  Na vesnicich bylo celkem fajn, lide mili, bezpecno, levno.
25.01. 17:54  Washington může jmenovat koho chce
26.01. 00:05 MiroKales  Více informací k tomu,
26.01. 13:04 libertarian  Washington jmenoval prezidenta Venezuely
26.01. 15:49 Milan Antal  Svetové demokratické spoločenstvo menovalo nového amerického prezidenta
26.01. 18:09 ppppp  Nic se nedeje, opravdu?
27.01. 04:59 Favela  RE: Nic se nedeje, opravdu?
27.01. 13:06 Heřmánek  RE: Nic se nedeje, opravdu?
27.01. 23:09 rosco  Zlato

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 0

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 2

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 0

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 2

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 1

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 1

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 963,78 Kč
1 unce stříbra
547,80 Kč
Bitcoin
910 676,64 Kč

Poslední aktualizace: 1.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 605