Diskuze k článku

Pád impérií: Londýn, Washington a Paříž jsou na pokraji kolapsu

Příspěvků 26

15.1.2019 6:53

Na pokraji kolapsu ještě zjevně nejsou.

gippius 213.?.?.?

Peking opravdu postupuje mílovými kroky, což mne ovšem žádnou radostí nenaplňuje. A Moskva s ním? To si pane autore děláte zádel. Jestli USA nějak odcházejí, pak jen z role hegemona a případný rozpad unie poslouží k tomu, aby s ní nemohlo být manipulováno jako s celkem, což by odcházející hegemon už nezvládl. Raději ať se západ a jeho východní kolonie zase rozdrobí.
Tohle okraj kolapsu ještě není. Je to zatím jen pozvolná degenerace a oslabování. Ale i tak je to pro nás škoda, že se naše země za těch požehnaných třicet let hniloby nenaučila nic jiného, než jen čekat na pokyny od našich západních pánů.

369085

15.1.2019 14:38

RE: Na pokraji kolapsu ještě zjevně nejsou.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 369085

> je to pro nás škoda, že se naše země ... nenaučila nic jiného, než jen čekat ...

Samozřejmě jste to myslel obrazně, že pane Gippie? Země se nemůže naučit ničemu. Učit se dokážou jen lidé. Proč to píšu?

Zkušenost ukazuje, že prosťáčci se obvykle nedokážou naučit vůbec ničemu. Pohlédněme zpět na "elitu" tohoto národa. Tím myslím naše bývalé premiéry - Špidla, Gross, Paroubek, Topolánek, Nečas, Sobotka. A zkusme objektivně posoudit jejich činy ve prospěch naší země. Kde nic, tu nic. Jen samé škody typu nesmyslný výprodej státního zlatého pokladu, Mostecká uhelná, totálně předražené veřejné investice, OKD, kauza Promopro, ...

Japonský geniální premiér Hajato Ikeda učinil na počátku sedmdesátých let z Japonska světovou průmyslovou velmoc. Jak? Několika chytrými nápady. Jedním z nich bylo přilákat ze světa zpět do Japonska vzdělané japonské emigranty i s jejich znalostmi a vědomostmi. Stalo se. A Japonsko začalo vzkvétat nebývalým tempem. Proč to nejde u nás? Ve světě prý údajně žije KAŽDÝ ŠESTÝ ! Čech viz https://www.e15.cz/domaci/v-cizine-uz-zije-kazdy-s... .

Většina těch, kteří utíkali z Čech před nacismem, komunismem či sovětskou okupací nebyli prosťáčci. A dnes patří i v emigraci mezi tamní elitu.

Co z toho plyne? Doma zůstala většina nás, prosťáčků. Buďme rádi, že není hůř. [smích]

Vojta

369091

15.1.2019 17:53

RE: Na pokraji kolapsu ještě zjevně nejsou.

gippius 213.?.?.?

Reakce na 369091

...ale to já Vojto rád jsem, že není hůř. Co taky dnes v této zemi může člověk čekat lepšího? Jinak na tom s těmi prosťáčky máte velký kus pravdy. Ale i když jsme ti prosťáčci, nemusíme ty Špidly, Grosse, atd. vůbec volit. Problém je ale v tom, že dnes to došlo tak daleko, že se v podstatě nedá volit už nikdo. A tím se dostávám zpět k první větě.

369094

15.1.2019 21:51

RE: Na pokraji kolapsu ještě zjevně nejsou.

Maximus 1 178.?.?.?

Reakce na 369091

Správný postřeh! Je potřeba, aby do vrcholných politických pozic se dostali jednak odborníci, morálně čistí lidé a také fandové této země, něco jako když fandíte např. fotbalovému klubu i v dobách kdy se mu nedaří!
Je třeba si uvědomit, že do vysokých politických a státních funkcí u nás se po převratu dostali v nebývalém počtu jistí lidé z jednoho hamižného etnika a ti navíc jsou Čechy tzv. "na vedlejšák" a jsou dokonce někteří řízení ze zahraničí! Spousta z nich je nalezlá v zednářských utajených lóžích a drtivá většina lidí si to neuvědomuje, nebo tom nemá ani potuchy. Situace je zatím tristní, ale pokud se sesype mocenský systém na Západě, tak se to projeví i u nás. Je velmi potřebné, aby se ten Eurosajuz (skutečný výraz pro EU na UA a v Rusku) konečně rozsypal.

369101

16.1.2019 17:55

RE: Na pokraji kolapsu ještě zjevně nejsou.

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 369101

"Je potřeba, aby do vrcholných politických pozic se dostali jednak odborníci, morálně čistí lidé a také ...."

- pane, v demokracii sa do čela dostanú takí ľudia, akých zvolia tí dole. Ak sa tam dostanú gauneri, je to chyba tých dole.
Želanie, že "Je potřeba, aby " je iba prázdna fráza. Nič nevyrieši, nepomôže.
Musia sa zmeniť tí dole. POTOM sa zmenia tí hore.

369120

17.1.2019 17:04

RE: Na pokraji kolapsu ještě zjevně nejsou.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 141.?.?.?

Reakce na 369120

Musí mít respekt ať už jakkoliv, jinak se to změní jen asi tak že se jim budou nepokrytě smát.

369136

21.1.2019 4:18

Imperialismus ma vzdy... a Kyberneticke bitvy.

Favela 103.?.?.?

Reakce na 369091

Ma vzdy k pouziti a nevaha terorrsmus vseho druhu. Jako hlavni zbran. Za tim ucelem stupnuje se nestale zurivejsi nenavist , vidi nepratele kde nejsou ,ale kde chce znicit narody a jejich populaci zotrocit. To se hodi na armady, propagandu, upevneni moci pomoci policie , milionu represivnich zakonu,atd.
Tak vypukne na nic netusici obcany utok vseho druhu ,ze jsou napriklad antisemite. provokace se pak vyrobi lehce a tajne. A rozmaznou vsude. Vzdy je treba videt ,ze REPRESE je za ucelem totalniho ovladnuti obcana je to zakladni. Valka na drogy je pak valka na ty bezbranne, protoze se drogovi bohaci se od ilegalnich zlocinu snadno oddeli ..Zase represe siroke verejnosti a miliardy venovane pak jsou nanejvys dulezite..velmi dulezite. I koureni zakaz, a ty hystericke "matky" co "musely" kojit a prebalovat atd miminka a vydavat je nebezpeci onemocneni z navstev tech podniku , zase zmizely a uz tam ani nepachnou. To se stupnovalo az do velmi dulezite soucasti imperialismu.
Teroru. Od sveho vzniku , to kazdy vidi se teror stupnuje.
Teror na komunisticke zeme , pak mel vyprovokovat nejaky odpor a potlaceni pak melo slouzit na propagandu, jaky zlo je komunismus.. Davy teroristu pod rouskou antikomunismu, pak prinasely zbrane a zlato na najmuti dalsich ochotnych antikomunistu, teroristu i do CSR. Komuniste panikarili , delali opatreni a pak pribehli Havloidi a kriceli , vidite jak komunisti porusuji nase prava...
prava havloidu , prava obcanu je ovsem nezajimaly...To vse slouzilo k uchopeni moci pro zapadni imperialismus...
Vyvolani represi pak byla ta prava pricina bez ohledu na nasledky pro populaci,,
V Usa pak veci agrese pokracovaly /po indianech/do zbytecne obcanske valky /otroci prchali na sever a mnoho z nich zustavalo , nebot bylo o ne postarano po vsech strankach/lip nez na severu. 700 tisic obeti te USA vrozene agresivity na vybiti. Za necelych 100 let se velky uspesny boj za lidska parava cernochu /a mnoha obetmi/ zase OPAKUJE ,
, ale POZOR POUZE CERNOCHU.
Velky humanista Luther a ti za nim !! co dodavali penize a propagandu , pak o utlacovane vetsiny jinych obcanu USA nemeli zadny zajem !! A nemaji samozrejme dodnes... Dnes se to opakuje na afroarabech...A v dusledku jiz, se take cernosi netesi tem vyhodam vseho druhu nad bilymi...Teroristi jsou uzitecnejsi pro elity. Proto take obeti teroristickych utoku jsou ignorovany, nikdo z elit, politiku a medii se nezajimaji pozustale rodiny obeti s detmi atd. A tak zase dalsi a dalsi represe a ovladnuti obcanu i v EU jsou zamerem a cilem terorismu. A za ucelem
UDRZENI SE U MOCI za kazdou cenu..nebot truny se zase KYMACEJI ve vichrici zlocinu antikomunistu... A domnivali se do nedavna elity,ze nas maji v hrsti a spechali tu spinavou praci zlocinem zabezpecit na jeste vice 100%. Pokr.

369181

15.1.2019 7:24

Připomíná mi to

MiroKales 46.?.?.?

ty články už od dávných let, že západní Evropa upadá a SSSR/Rusko čeká už brzy rozkvět. Realita je však velmi odlišná. Stačí si dohledat např. ukazatele kriminality, potratovosti, kvalitu zdravotnictví, bydlení obyvatel, infrastrukturu, směr stěhování mozků, převládající směr turistického ruchu apod.
Podobně předpovědi západu, jak Rusko nebo KLDR jsou na pokraji kolapsu se ukázaly falešné. Ve sračkách jsou, ale kolaps nehrozí.

369086

19.1.2019 13:01

RE: Připomíná mi to

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 369086

Dvě věci:
Kdyby zrádce gorbačov nezničil Socialistický svět, ten kapitalistický by chcípnul do roku 2000. Sám. Tvrději to samí západní ekonomové, ty vědí o čem mluví. Sežrání majetků zotročených východoevropských států prodloužil agónie Západu o 30 let. Žrádlo došlo už všem.
Být ve sračkách vždy předchází kolaps, to nevíte?

369158

21.1.2019 19:58

RE: Připomíná mi to

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 103.?.?.?

Reakce na 369158

Jiní ekonomové tvrdí že západu a především USA zbývalo do dluhového kolapsu už jen půl roku !!

Proto se po převratu na českých ministerstvech okamžitě mluvilo americkou angličtinou v celém patře kam měli češi přístup jen na povolení.

369192

19.1.2019 20:13

RE: Připomíná mi to

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 369086

Myslíte, že Rusko je dnes svobodná země, nehledě na 90. léta mafiánské perestrojky, kdy ztratilo miliony obyvatel?

369160

15.1.2019 10:00

Situace impéria je přehledná

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Samo impérium známky kolapsu sice nevykazuje, ale zuří v něm boj o jeho další směřování. Dvě hlavní strany boje jsou liberálové a nacisti. To si zasluhuje upřesnění:
1. Liberálové hrnou do Západu černou špínu, propagují nejen sexuální zvrácenosti, rozbíjejí rodiny a národy, bojují proti prokreaci domorodého obyvatelstva. Jsou to jak atheisté, tak křesťané – od Halíka až po hlavu.
2. Nacisti (t. j. nacionální socialisti), nemusejí být jen nacionální (tzv. ukrajinští banderovci, ale tendence jsou i u Chorvatů, Poláků), ale i internacionální (čeští, adorující USA, viz případ Huawei, internacionální socialismus – zase adorace USA – je i u Poláků), v USA heslo America first znamená, že America má být v čele světa.
---
Jsou tu i okrajové skupiny:
a. komunisti s nevyhraněnou ideologií, např. jejich podpora potratů je liberální, stejně tak je liberální podpora možnosti rozvodů, nejsou už nacionální (projekt znárodnění opustili).
b. tradiční katolíci, monarchisté, kteří nejsou liberální, většina ani není nacionální.
---
Naproti tomu nikde nevidím fašismus – jen jako běžnou a hloupou nálepku ze strany liberálů vůči tradičním katolíkům, i ze strany nespokojenců vůči impériu 1. i 2. Ani nikde nevidím neomarxismus –jen jako hloupou nálepku nacistů vůči liberálům.
---
Jaká bude budoucnost? Impérium nepadne, jen jeho liberální křídlo vymizí ve prospěch internacionálního socialismu (ad 2.). Pod touto fanglí se sjednotí Bolton i Macron (příp. jeho nástupce), Koudelka, Bradáčová, Halík i Mayová (příp. její nástupce). Impérium budoucnost má, a ta je nacistická. Mnozí by tomu nechtěli, kritiky je zatím mnoho, ale alternativu nepředloží a nezdůvodní.

369089

22.1.2019 2:37

RE: Situace impéria a Fasismu je přehledná

Favela 103.?.?.?

Reakce na 369089

Nikdo nevidi fasismus kdyz se radeji nediva.
Fasismus je totalni propojeni kapitalu /uzkeho kruhu bohacu/ s nekolika zkorumpovanymi politiky a jejich sluzby za ucelem udrzeni a rozsireni moci.
To obsahuje mnoho veci od teroru vnitrniho , policejniho az k loupeznym valkam vuci jinym narodum... Mussolini zacal prvni totalitni fasisticky stat a netajil se s tim.
Slovaci , napr. to okopirovali se vsim vsudy. Akorat nemeli tu pocatecni italskou nezavislost.

369197

15.1.2019 16:47

Pád impéria?

Malý a zvedavý 185.?.?.?

O páde impéria bude možné hovoriť až vtedy, keď zmiznú všetky jeho zahraničné vojenské základne a nebude schopné udržiavať flotilu ponoriek s jadrovými zbraňami. Ale ako vieme, sú tu snahy o budovanie ďalších základní na území iných štátov.

369092

15.1.2019 19:17

Budoucnost světa ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

V současném globalizovaném světě proběhnou změny tak rychle jako pád kostek při dominovém efektu. Pokraj kolapsu je optimistický eufemismus současného stavu. Ti, kdo vycházejí z oficiálních a účelově upravených údajů vytvořených poskoky mocných a dosud nedotknutelných nevidí, popř. ani nechtějí vidět skutečný stav světa, financí, skutečné hodnoty akcií, komodit atd. Realita je daleko horší než se všeobecně uvádí, a proto brutální kolaps Západu a opravdu velká světová krize můžou nastat daleko rychleji než i ti myslící a vzdělaní očekávají. Pokud jsou falešné premisy, jsou špatné i závěry z nich vyplývající. Každý špatný konec ale může být i začátek něčeho lepšího. Záleží hlavně na lidech.

369097

15.1.2019 23:41

trosku naivni clanek

rosco 185.?.?.?

atuor zrejme nepochopil, ze cestujici na Titanicu nejsou jen Londyn,Pariz a Washington, nybrz i dve tretiny Eurosojuzu, Japonsko, vetsina tretiho sveta ale v prve rade Cina. Zrejme nechape, ze zvaneni politickych tajtrliku je jedna vec ale financni situace dalsi zcela podstatna. Zminene zeme jsou skutecne kandidaty na bankrot, o tom ze do kanalu stahnou i zbytek sveta ovsem nemuze byt pochyb. A hlavne, kdo to domino uvede do pohybu bude velmi pravdepodobne Cina. Nejen ze jejich hospodarske statisiky jsou stejne zafixlovane jako ty americke a evropske, i jejich oficialni data jsou primo financni atomovka. Cina sedi na zhruba 15% svetoveho trhu dluhopisu v prve rade papiry mimoradne mizerne kvality,coz odpovida zhruba 80% jejich BIP, krome toho podle udaju jejich centralni banky navysila CIna jen za posledni 4 roky jejich uz tak gigantickou financni bublinu o dalsich 50 bilionu $ (cinsky BIP je asi 11.8 bil. $),na ekvivalent celkem 93 bil.$, ktere jsou z prevazne casti obchodovany ve zcela neregulovanych a nekontrolovanych trzich. To se zatim jeste zadne zemi nepovedlo a je to asi jako zonglovat 50 balonu zaroven a ocekavat ze zadny neupadne. Jedina vyhoda Ciny proti Amrdolstanu je ta, ze po bankrotu vyrobni kapacity nezmizi a rozjedou se znova, zatimco US ekonomika sestava ze 65% z presupovani dluznich smenek sem a tam a az to proletne kominem, bude v porovnani krize 1929 vypadat jako nedelni picnick.Asi nejlepsi pozici si podrzi Rusko, ktere vzhledem k ohromnemu nerostnemu bohatstvi, zanedbatelnemu zadluzeni a temer 90% potravinove samostatnosti chytne pouze mensi rymu.Jejich jediny problem bude nechytit nejakou atomovku tech amrdolskych zoufalcu, jak znamo, chcipajici kobyla kolem sebe kope.[chechtot][chechtot]

369102

16.1.2019 8:24

Současný systém se hroutí

senil1 94.?.?.?

Současný systém se hroutí. Už teď přichází do Evropy recese. Ta přejde v depresi a pak to celé padne. Připravme se!

369107

16.1.2019 11:35

londyn stejne jako

havluvprujem 37.?.?.?

jakkakoliv zeme, ktera je nebo neni v eu, bude obchodovat, na zaklade vzajemne vyhodnosti. pro nas zadny skokovy rozdil vstupem nebyl a nebude ani kdyz vystoupime, to sou jen kecy, propaganda. kdyz ma protistrana co nabidnout, tak se obchoduje i s cinou, ktera snad nemuze byt dal, cely eu je pakt zalozeny na zvastech a propagande, bez toho aby jsme meli co nabidnout, makali jsme, tak nam nic zadarmo neda. kdyz v nem nebudeme, tak to bude uplne stejne, jen si budeme moc rozhodovat a nebudeme degenerovat ve vleku eu jako ovce, mysli lev jako ovce? i kdyby byl sam vedle stada ovci? je treba nezavislost, propojeni vychodu se zapadem, v tom mame jedinecnou moznost. prospeje to nam, i vsem kolem. a samozrejme, zdravy rozum, jehoz asi jedinym organizovanym nepritelem je nabozenstvi, u nas primarne katolici a obecnej v nasi oblasti jezisactvi-jezidactvi. usa, londyn i ta pariz, s tim maji historicky problem a my celkem znacnou vyhodu (z historie drivejsi, i diky komunismu), ze tehle zaludny blud u nas strada, a vzdy stradal.

369114

16.1.2019 19:37

RE: londyn stejne jako

rosco 185.?.?.?

Reakce na 369114

presne tak to je, pouze kvalitni produkty se prodavaji samy a zadne clenstvi v jakemkolikv nablblem spolku na tom nic nezmeni.

369126

18.1.2019 12:21

RE: londyn stejne jako

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 369114

" bude obchodovat, na zaklade vzajemne vyhodnosti. pro nas zadny skokovy rozdil"

- Ano.
Tie katastrofické scenáre sú presne rovnaké bludy, ako tie katastrofické scenáre pri konci 20 storočia, o katastrofickom zastavení vlakov, výťahov, splachovačov WC, lietadiel, kafemlýnkov, .......

Pozoruhodné je iba jedno : VŠETKY tie očakávané brexitové katastrofy sú vlastne problémy spôsobené KONANÍM VLÁD. Ak vlády nezačnú konať, katastrofy nebudú.

369147

19.1.2019 10:09

RE: londyn stejne jako

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 369147

No vidíte jak jste na to snadno přišel, akorát jste nezdělil že vlády slouží deep state oligarchiády se škodiči.
Z NWOO
Teď o tom víceméně byl pořad na svobodném vysílače, hutné a “výživné.
v 21:00 hodin.
https://www.svobodny-vysilac.cz/2019-01-17_ans_v-vitova-k-hais_likvidace-poldi-kladno-a-exekuce/

Žel to asi chodí mimo rozsah a možnosti pozornosti a akceptace mladých jinými zájmy a zájmový cíleně sledují profity mamona a řekněme deep state direkce koksáckých volstrýských řezníků a strávníků z afgánu kteří vošintonskou i bruselskou bažinu mají na povel.
Pravda bolí s tím se smiřte a předpokládám že ti s kritickým myšlením nejsou navrkané děti formátováním víceméně lůzrů s choutkami omezenců dělající omezence.
https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ
http://www.chelemendik.sk/Seznam_hlavnich_americky...

369157

16.1.2019 20:02

vrchol

Golem matto2 (zavináč) centrum (tečka) sk 178.?.?.?

Zdravím.
vrchol impéria je VB a nie USA [smích]

369128

17.1.2019 14:06

Toz snad uz konecne vyhraje profesorka E. Warren.

Joseph Chlor 89.?.?.?

Nebo si fakt zacnu myslet ze co Amik - to priblbly previt ci nafoukany pucmidrat.

Tezko muze byt pod vladou rezimu globalniho financniho kasina nejaka entita na pokraji kolapsu, pokud lide masove stale chteji soutezit o menu, kterou ma vladnuci moc takoveto entity pod svou kontrolou....a muze si ji zadministrovat de facto i de iure tak, jak se ji zachce.
Problem nastane az ve chvili, kdy soutezicich zacne (at uz subjetivne a svobodomyslne k tomu motivovani ci objektivne vylucovani) masove ubyvat. Anebo v dusledku naredeni takoveto souteze alternativami ci prizivniky, potazmo nejakym " novym" nabozenskym konceptem.

369132

21.1.2019 12:48

šaria hlídky v Praze ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 104.?.?.?

Obyvatelstvo Prahy je pomalu připravováno na zavádění šaria hlídek:
https://zpravy.aktualne.cz/regiony/praha/nocni-starosta-praha-hluk-poradek-komise/r~4adcb4d21d6c11e997c5ac1f6b220ee8/

Tedy že je kromě policie budou buzerovat i podivné tlupy civilistů. A jejich osazenstvo bude postupně a pozvolna nahrazováno barevnými jinověrci až z nich časem budou regulérní islámské hlídky.

Islamizace se nezastavila, jen získala nenápadnější pozvolný charakter. Pomalu pro muslimy bude budovaná infrastruktura, zázemí a právní rámec. A nakonec nám je sem nahrnou z německa. Třeba za 15 let.

369189

23.1.2019 6:58

To je jako z TV zpravodajství v roce 1984

Adam... 94.?.?.?

[chechtot]

369200

1.2.2019 13:14

Tady je velmi dobrá zpráva a hlavně by to mělo zajímat našeho pana 5-palačinku

R.E. 46.?.?.?

https://aeronet.cz/news/prulom-po-17-letech-v-new-...


[chechtot][chechtot][chechtot]

369360

Příspěvků: 26

15.01. 06:53 gippius  Na pokraji kolapsu ještě zjevně nejsou.
15.01. 14:38  RE: Na pokraji kolapsu ještě zjevně nejsou.
15.01. 17:53 gippius  RE: Na pokraji kolapsu ještě zjevně nejsou.
15.01. 21:51 Maximus 1  RE: Na pokraji kolapsu ještě zjevně nejsou.
16.01. 17:55 libertarian  RE: Na pokraji kolapsu ještě zjevně nejsou.
17.01. 17:04  RE: Na pokraji kolapsu ještě zjevně nejsou.
21.01. 04:18 Favela  Imperialismus ma vzdy... a Kyberneticke bitvy.
15.01. 07:24 MiroKales  Připomíná mi to
19.01. 13:01  RE: Připomíná mi to
21.01. 19:58  RE: Připomíná mi to
19.01. 20:13 vousy13  RE: Připomíná mi to
15.01. 10:00  Situace impéria je přehledná
22.01. 02:37 Favela  RE: Situace impéria a Fasismu je přehledná
15.01. 16:47 Malý a zvedavý  Pád impéria?
15.01. 19:17  Budoucnost světa ?
15.01. 23:41 rosco  trosku naivni clanek
16.01. 08:24 senil1  Současný systém se hroutí
16.01. 11:35 havluvprujem  londyn stejne jako
16.01. 19:37 rosco  RE: londyn stejne jako
18.01. 12:21 libertarian  RE: londyn stejne jako
19.01. 10:09  RE: londyn stejne jako
16.01. 20:02 Golem  vrchol
17.01. 14:06 Joseph Chlor  Toz snad uz konecne vyhraje profesorka E. Warren.
21.01. 12:48  šaria hlídky v Praze ?
23.01. 06:58 Adam...  To je jako z TV zpravodajství v roce 1984
01.02. 13:14 R.E.  Tady je velmi dobrá zpráva a hlavně by to mělo zajímat našeho pana 5-palačinku

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování02.08.21 16:13 Česká republika 0

Pozvánka na Letnou 28. srpna 2021 na akci „Zachraňme republiku“02.08.21 15:41 Česká republika 0

Vláda počítá s tím, že po očkování umřou děti02.08.21 15:31 Česká republika 0

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 2

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 4

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 3

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 1

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 3

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 1

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 3

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
21,49 Kč
Euro
25,51 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,23 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,59 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,11 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 944,02 Kč
1 unce stříbra
547,92 Kč
Bitcoin
855 618,85 Kč

Poslední aktualizace: 2.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 281