Diskuze k článku

Neokonzervativci změnili Trumpův plán ohledně stažení vojsk ze Sýrie

Příspěvků 13

13.1.2019 9:27

"změnili Trumpův plán"

libertarian 31.?.?.?

Tie slová - "NEOKONZERVATIVCI ZMĚNILI TRUMPŮV PLÁN " sú iba veľmi vzdialeným pomenovaním reality v USA. Trump má v USA iba veľmi obmedzenú moc, pretože NEOKONZERVATIVCI majú v rukách nielen ústavou dané právomoci, ale majú pod sebou súdnictvo, masmédiá, a socialnymi dávkami skorumpovaných ovčanov.

Medzi Trumpom a NEOKONZERVATIVCI neprebieha žiadna skrytá vojna. Tá vojna je absolutne otvorená, a iba "novinári" a mainstreamoví politici to "nevidia".

" Proč je tak zastrašen neokonzervativci?"
Odpoveď je jednoduchá -
Trumpa kedykoľvek môžu "poslať na služobku" do Dallasu, a Trump už vie, čo to znamená.

369043

13.1.2019 10:11

Varování prezidenta Eisenhowera

orlus 188.?.?.?

Spojení obrovského vojenského establishmentu a rozsáhlého vojenského průmyslu je pro Ameriku novou zkušeností. Celkový ekonomický, politický, dokonce duchovní vliv je pociťován v každém městě, státě, v každém vládním úřadu. Uznáváme naléhavou potřebu pro tento vývoj. Nesmíme nicméně podcenit jeho vážné důsledky.
Vláda musí bránit neoprávněnému získávání vlivu, ať už záměrnému nebo ne, vojensko-průmyslovým komplexem. Možnost zničujícího růstu této nežádoucí moci existuje a bude trvat.

Nikdy nesmíme dovolit tíze tohoto spojení ohrozit naše svobody nebo demokratické procesy. Nesmíme je brát jako samozřejmost. Pouze bdělé a uvědomělé občanství může přinést spojení ohromné průmyslové a vojenské obranné mašinérie s našimi mírovými způsoby, aby bezpečnost a svoboda mohly společně prosperovat.
(Wikipedie)

Bohužel nebylo vyslyšeno a prezidenti už USA dávno nevládnou. Vládne "hluboký stát" tedy vojensko-průmyslový komplex.

369044

13.1.2019 13:40

RE: Varování prezidenta Eisenhowera

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 369044

Pane, vašu vetu :
"Vláda musí bránit neoprávněnému získávání vlivu, ať už záměrnému nebo ne, vojensko-průmyslovým komplexem. "

-ste sám vyvrátil svojou záverečnou vetou :

" Bohužel nebylo vyslyšeno a prezidenti už USA dávno nevládnou. Vládne "hluboký stát" tedy vojensko-průmyslový komplex."

Vláda nemôže zabrániť SAMA SEBE konať to, čo konať chce.
A tiež - Vláda potrebuje armádu a výrobu zbraní - pretože iba títo umožňujú vláde vydierať (skoro) celý svet.

369049

13.1.2019 20:12

RE: Varování prezidenta Eisenhowera

Babrák Ohava 86.?.?.?

Reakce na 369049

Nie, nevyvrátil, len Vy ste to nepochopil.
Prvá veta je citát z doby, kedy sa jeden statočný lampasák v zrelom veku lúčil s vysokým úradom. Z doby, kedy sa jeden mladý naivný právnik, čo prišiel po ňom domnieval, že z postu prezidenta SŠA si može dovoliť nieln robiť podobné prehlásenia, ale dokonca aj reálne kroky v tomto smere. Skončilo to spolu s ukončením jeho poslednej služobnej cesty do Texasu.
Do druhá veta je vlastné hodnotenie pisateľa.

369058

13.1.2019 12:49

Rozšiřování iSSraHelle od moře k moři

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Štvaní xidovstva proti Sýrii trvá desítky let. Xidu patří svět i s gojimy (prašivými psy), s kterými xid nakládá, jak se xidu zachce, pokud může. Hlavně lstivě, až do „vyhubení pronárodů“.

Proizraelská lobbistická organizace AIPAC, považovaná za jednu z nejvlivnějších v USA, nasadila v Kongresu 250 lobbistů, aby prosadila „preventivní a spravedlivou“ INTERVENCI v Sýrii. Za cizí prachy a pod cizí a falešnou vlajkou!

Podle iSSraHellského listu Haarec se tito aktivisté sešli se senátory a členy Sněmovny reprezentantů.

---"Budeme nadále podporovat legitimní úsilí syrského lidu k osvobození se od Asadova režimu," řekl také americký jakoby prezident, loutka Obama.

---Obama kdysi ve Washingtonu uvedl, že i situace v Sýrii je potvrzením potřebnosti programu a snah, který svět zbavuje jaderných zbraní i dalších zbraní hromadného ničení.

Jaderné zbraně smí totiž vlastnit jen nadlidé.
Chemické zbraně si klidně zneužívají SSvětoparchanti, aby mohli svádět zločiny na jiné a štvát proti nezotročeným. Kdo není absolutně poslušná loutka, je nepřítel xidovstva a jejich SSvatého SSpravedlivého mojžíšského programu; iSSraHelli „vyhubíš pronárody jako klaté“ (Dt 7,2).
Při prosazování zmíněné SSvátosti neustále proti někomu štvou, nepřítele najdou vždycky, i kdyby měli vraždit SSouvěrce méně fašisticky nadšené!

iSSraHell v předchozích letech provedl stovky leteckých útoků na syrské území.

Jsou-li SSvaté ničivé zrůdy odhaleny, lstivě lžou, že míří na íránské cíle nebo na spojence Íránu z libanonského Hizballáhu, nebo co „spravedlivé“ choré mozky napadne. Xidy páchané vraždění a ničení v Sýrii (se zneužitím vypatlaných islámských žoldáků ISIS a kolaborantů) proradně nazývají občanskou válkou proti „zlému diktátoru“ Asadovi.
iSSraHell se nejspíš obával rozpínavosti zlého Assada, proto také léta okupuje část syrského území (dle SSvatého nařízení, viz Dt 2,24). iSSraHell se také stále obává rozmáhání íránského, čínského, ruského nebo jakéhokoli cizího vlivu kdekoli, tak má SSvaté „právo k preventivním úderům kvůli své bezpečnosti“.

Shrnu ty mrzácké lstivé xidácké lži – dokud xidovstvo nevyhubí veškeré pronárody podle programu od „jejich“ SSvatého boha (farizejského podvodu), tak bude stále ve válce s těmi prašivými psy (špinavými prasaty), gojimy (viz Bible, Talmud).

Nyní nám například vnucují (k naplnění toho jejich „svatého spravedlivého“ programu – vyhubení gojimů) mohamedánské okupanty.

369046

13.1.2019 12:53

Rozšiřování iSSraHelle od moře k moři

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 369046

>vojensko-průmyslový komplex a levičáci, kteří by „nikdy nevolili Trumpa“, se rozlítili
Věčně válčící xido-banksteři a AIPAC ovládají všechny dvě fašistické partaje v uSSa, a neovládali Trumpa od počátku? Proč tedy Trump vynucoval navýšení výdajů na válčení, ničení a vraždění? Ku slintání a v zájmu xido-banksterů loutka Trump vydírala od všech zotročených států ve fašistickém útočném paktu NATO výdaje 2% HDP (z našich daní asi 100 miliard)? Co by za sto miliard bylo bytů (hospodárně postavených, vzor Baťa) pro mladé heterosexuální rodiny.

>To bude prezident Trump jen přihlížet, jak mu před nosem probíhá státní převrat?
Jakýpak státní převrat na území ovládaném xido-bankstery? Trump podle mě byl, je a bude jen loutka. Štvaní, spousta „populistických“ a „spravedlivých“ žvástů jsou jen divadlem pro gojimy.

Pozorujme nadlidi/lepšolidi, šmejdy mezi námi a jejich reakce na různé „svaté spravedlnosti vyvolených“.

369047

13.1.2019 15:06

RE: Rozšiřování iSSraHelle od moře k moři

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 369047

Přesně tak, už jsem to tu psal hned po jeho zvolení, "že bude spořádaně poklusávat v tom židovském cirkusu dělat pukrlata a stojky a přesně podle taktu obřezaného kapelmajstra a jen občas z jemu vlastní bujnosti pohodí tou nalepovací blond hřívou, na které si zakládá víc, než na pravidlech mezinárodního práva a 7 a 1/2 miliardy obyvalet planety...[velký smích]

369051

13.1.2019 16:02

RE: Rozšiřování iSSraHelle od moře k moři

rosco 185.?.?.?

Reakce na 369047

samozrejme ze obe US partaje jsou pouze dve kridla jedne a teze sionisticke mafie, oba kandidujici manasci se pred volbama poplivou a pri inauguraci pusinkuji. Problem je, ze tupe stado volicu v Amrdolstanu a vsech pripojenych guberniich jeste stale nechape osvedcenou taktiku Kosher Nostry, zasadne infiltrovat oba poly politickeho spektra a veskere partaje. Lze to dokazat na cetnych prikladech ve vsech zemich NATO. Stalin sice rikal ze volby nerozhoduje ten kdo voli ale kdo scita hlasy. Kosher Nostra uplatnuje jinou taktiku, ten kdo urciuje kandidaty rozhoduje volby, tupe stado muze volit az zmodra, vzdy bude zvolen bud obrezanec nebo jeho poskok. Z toho pohledu zaslouzi detinove kteri si delaji nadeje z SPD partaje nebo Ovara pouze politovani. Totez v Nemecku z AfD nebo v Holandsku z Wilderse. Jedina nadeje ze k nejake zmene dojde je budouci crash financniho a penezniho systemu. Lze se ovsem obavat ze ovcan opet naleti marxistickym magorum, pamet volicu je jak znamo kratka a konci u nejblizsich regalu supermarktu.[velký smích][velký smích]

369052

13.1.2019 18:27

RE: Rozšiřování iSSraHelle od moře k moři

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 369052

Ano, správně, to je to kouzlo, které zajišťuje, že vládne pořád ta správná parta.
Infiltrovali všechny strany a když je po volbách, vždy vytvoří i tu zdánlivě nejnemožnější a nejméně očekávanou koalici stran s absolutně protichůdnými předvolebními sliby a programy a počnou vládnout a ti obřezaní ve vedení se vždy mezi sebou domluví alespoň na těch svých prioritách a jedině ty se pak naplňují a vo to právě go...a lidi to furt nejsou schopni pochopit...
Kdysi jsem viděl jednu karikatůru toho stavu demokracie v USA. Na obrázku byla nějaká vodní příšera, se dvěma hlavami nad hladinou, znázorňující obě hlavní partaje, které na sebe navzájem blily a pouštěly oheň, ale při pohledu pod hladinu bylo vidět, že jsou jedno tělo s jedním břichem a tlustou prdelí...
K ilustraci toho stavu dám dva příklady: Blonďák "černýnegger" Schwarzenegger byl za republikány guvernér Kalifornie a za mandžárku měl Marii Shriverovou, neteř nebohého Johna F. Kennedyho a druhý příklad, Manželkou demokratického státního tajemníka Johna Kerryho je milionářská vdova po kečupovém dryjáčníkovi jménem Henry John Heinz III, jenž byl zájmy zdravého konzumování kečupů své značky hájit jako senátor hned od školy po svůj skon...
No a u nás mě teď v rychlosti napadla symbióza býv. místopředsedkyně ČSSD min. pro debilizaci a ničení mládeže Petry Buzkové a svého času gen. ředitele Komerční banky nějakého Kotrby, který zrovna tak seděl v parlamentu, ale za "antagonisticky" socanům nesnesitelnou ODS v době akce Čisté ruce"....
Tady bezezbytku platí to lidové, že "co se škádlívá, to se rádo má",...no řekněte, není to krásný ??!!
[velký smích]

369057

13.1.2019 17:28

RE: Rozšiřování iSSraHelle od moře k moři

omar 78.?.?.?

Reakce na 369047

Máte pravdu. Podľa mňa však vidíte len jej časť. Všetko nasvedčuje tomu, že sa blíži koniec. Pán Stwora so mnou nebude súhlasiť, lebo stále prorokujeme "koniec", a jeho nikde. Tu nejde o koniec, ako máme/te na mysli v prvom priblížení. Svet speje do záhuby. Vo všeobecnosti sa očakáva preklopenie monády. Ide o to, k t o ju preklopí. Tak isto ako sa rozdrapuje zlo, tak sa "rozdrapuje" dobro. To, že ho nevidíme, neznamená že neexistuje. V tejto šialenej a zvrátenej dobe, ktorá vyzerá tak, že je pevne v rukách zla, sa dobro nestratilo.
Ale ruku na srdce: Koľko spravodlivých by ste našli okolo seba? Ideme licitovať, tak ako licitoval Lót? Alebo sa tým Lótom staneme? Neživme egregorov zla zbytočne, hľadajme dobro. Ako sa hovrí, ak pán Boh dá, aj motyka vystrelí.

369054

14.1.2019 12:37

Je treba uznat ten fakt, ze....

Joseph Chlor 89.?.?.?

.....snad jedinou nestabilitu dokazala americka okupacni moc potlacit (predejit ji) v povalecnem Nemecku. Vcetne vsak toho, ze byly vyuzity cetne nacisticke kadry (asi nejkriklavejsim pripadem je dr. Hans Globke), dokonce i pri adminsitraci Marshallova planu (banker Josef Hermann Abs, predtim arizoval napriklad ostravske hute). No a vcetne toho, ze po nejakou dobu stale fungoval fenomen spojenectvi, byt jiz nahlodavan staronovymi triumfalisty.
To v Iraku proste hodili " saddamovce " pres palubu. Kde si je pak nasel napriklad ISIL. Ani nemusil moc hledat, zrejme se jim sami hlasili - kazdy potrebuje nejaky zdroj obzivy..
Ami se chovaji logicky. Vedi, ze v Syrii vznikne (mozna i s jejich prispenim) prostredi nachylne k "irakizaci". Takze pak to vitezstvi rusko-syrske koalice utrpi sramy na krase, bude zpochybnitelne. Neb neni mozne, aby se Rusku povedlo to, co se nepovedlo Amikum a spol. v Iraku, Afghanistanu, Libyii...to by proste bylo skandalni !
To by diskreditovalo vsecky ty demokratizacni snahy USA, NATO . to by generovalo otazky typu : " A staly ty dva biliony dolaru a milion povrazdenych lidi a miliony vyhnanych lidi...stalo to vubec za to ?!??". Coz je otazka velmi nebezpecna, naleptava samou podstatu zapadnich kapitalistickych pseudodemokraciim, mozna ze dokonce i jejich civilizacni statut.
Jiste, nesmeli bychom se ptat napriklad Krvave Mady, to je jasne. Tam by ta odpoved byla celkem predvidatelna.

369068

14.1.2019 19:57

Izrael

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

je trojský kůň světovládců Rothschildů (předtím Braunů a v 11. století krutých chazarských zločinců vykopaných Rusy z oblasti mezi Černým a Kaspickým mořem pro svoji krutost a nespočetné zločiny a dalších dosud nedotknutelných rodinných klanů s chazarskými kořeny k ovládnutí ropných nalezišť na Blízkém a Středním Východě od roku 1947. Sýrie to dobře ví, a to způsobilo její aktuální a nezáviděníhodný problém v současnosti. Pokud by Západ ovládající zločinci nainstalovali své loutky v Sýrii, mohli by Rusko ekonomicky vydírat přes zamýšlený plynovod z Kataru. Vykradení a zotročení Ruska je jejich hlavní cíl. V opačném případě je totiž čeká bankrot jejich upadajícího impéria na Západě a nemilosrdný pogrom.

369078

31.1.2019 2:01

Od konce druhe svetove valky,nebyl,ani jeden den v miru

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 58.?.?.?

Je zajimave pozorovat lidskou cinnost rizenou politiky a nedohledne byrokracie. Media mluvi o pristivalcich, zatimco v Pentagonu si hraji s kompjutrem, jestli vyhraji a nebo prohraji tu valku s Cinou a Ruskem. Nikdo, ale, nevi, ze druha svetova valka nebyla vlastne , admnistrativne ukoncena, tedy, spojenci podepsali bezpodminecnou kapitulaci, ale, behem roku v administrativnim ne-poradku nikdo neuzavrel mirovou smlouvu s Nemeckem, takze, vlastne existuje valecny stav. Zatim mame mir, ale pozustatky druhe svetove valky bojuji dal v Baltickem mori na dne jsou tuny valecnych plynu, odhadem, phosgene diphosgene, arsenic compounc, 40 000 tun a 13 000 tun jinych jedovatych latek. Mastard plyn,chloropicrin, iperit-fosgen jak zname v cestine. Rusky odbornik to odhadoval, az rez prozere obal a plyn-jed unikne do more,tak nam nebude do smichu a to se ma stat vletech 2020-2060. Jedse muze morskymi proudy dostat az do Severniho more. Uz casem v Polsku byly pripady popaleni na tele turistu. Ted se zjistilo,ze i v Atlantickem mori jsou skladky bojovych plynu, celkem, odhadem na 31 mistech, celkove 1.5 milionu tun rezavi na dne more a cas se krati k uplnemu rozpadu valecneho materialu, ; jeste probihalo v roce 1950. Ohrozeny je Norsko,Svedsko,Dansko , Francie, kde se potopily lode s valecnym materialem, k pobrezi Ameriky rovnez ulozili, zbavili se valecneho materialu. Od "konce" druhe svetove valky meli celkem 232 pripadu. Co, minova pole, zaminovana Sahara, nikdo nemuze tam dodnes vkrocit a mnoho pastevcu prislo o zivot a nebo jsou zmrzaceny na cely zivot a narodili s edaleko po valce.. Valka tedy nebyla ukoncena z teto strany, lide stale umiraji. Authority vlastne , presne, nevedi, kolik toho potopili na dno oceanu. Dokonce i radiktivni material nahazeli do English Chanel- prulivu. Mimochodem cela jedna petina lidske populace je zavisla na mori.

369333

Příspěvků: 13

13.01. 09:27 libertarian  "změnili Trumpův plán"
13.01. 10:11 orlus  Varování prezidenta Eisenhowera
13.01. 13:40 libertarian  RE: Varování prezidenta Eisenhowera
13.01. 20:12 Babrák Ohava  RE: Varování prezidenta Eisenhowera
13.01. 12:49 Pátá Mojžíšova 7:24  Rozšiřování iSSraHelle od moře k moři
13.01. 12:53 Pátá Mojžíšova 7:24  Rozšiřování iSSraHelle od moře k moři
13.01. 15:06 R.E.  RE: Rozšiřování iSSraHelle od moře k moři
13.01. 16:02 rosco  RE: Rozšiřování iSSraHelle od moře k moři
13.01. 18:27 R.E.  RE: Rozšiřování iSSraHelle od moře k moři
13.01. 17:28 omar  RE: Rozšiřování iSSraHelle od moře k moři
14.01. 12:37 Joseph Chlor  Je treba uznat ten fakt, ze....
14.01. 19:57  Izrael
31.01. 02:01  Od konce druhe svetove valky,nebyl,ani jeden den v miru

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,45 Kč
Kanadský dolar
17,37 Kč
Australský dolar
16,53 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,41 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 599,78 Kč
1 unce stříbra
578,54 Kč
Bitcoin
1 210 741,07 Kč

Poslední aktualizace: 9.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 584