Diskuze k článku

Zamyšlení nad současným stavem bezpečnostních služeb ČR

Příspěvků 34

5.1.2019 18:10

Aby jste se nedivil a náplní BIS nebylo číst Zvědavec

F&T 212.?.?.?

Aby jste se nedivil a náplní BIS nebylo číst Zvědavec a vyhodnocovat ohrožení republiky texty publikovanými na tomto médiu. Třeba tam dělají ke každému článku zde vlastní analýzu. A taková analýza pak dá více práce než vlastní článek.

Takto "fungují" (dle toho co pozoruji, jestli je to tak skutečně nikdo neví) všechny západní služby. Reálná rizika od nelegálních migrantů ignorují ale ti, kdo na to upozorňují, jsou ti špatní.

368902

5.1.2019 18:35

RE: Aby jste se nedivil a náplní BIS nebylo číst Zvědavec

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 368902

Nepochybuji ani na chvíli, že tam Zvědavec má složku (možná docela tlustou) a že to čučkaři čtou a analyzují denně. (Tímto je zdravím.) To by v tom byl čert, aby nenašli nepřítele ve vlastních řadách, jak je učil soudruh Stalin.

368906

5.1.2019 20:36

RE: Aby jste se nedivil a náplní BIS nebylo číst Zvědavec

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 368906

Jsou to koumáci, aby vám jednoho dne nepřistály na účet "děngy" z fejkového účtu Vladimira Vladimiroviče. [chechtot]

368916

6.1.2019 10:11

RE: Aby jste se nedivil a náplní BIS nebylo číst Zvědavec

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 199.?.?.?

Reakce na 368906

Psáno přes proxy. Zrušeno.

368922

5.1.2019 21:08

RE: Aby jste se nedivil a náplní BIS nebylo číst Zvědavec

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 368902

Psáno přes proxy. Zrušeno.

368917

7.1.2019 11:43

RE: Aby jste se nedivil a náplní BIS nebylo číst Zvědavec

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 368917

Připadá mi dojemné když státní úředník stále věří, že když opakovaně píše pod programem TOR, nedá se z komunikace odečíst IP adresa jeho služebního intranetu, a to až po PC na jeho psacím stole. / například objekt na Baních.../ Je to podobné jako víra padesátiletého člověka, zaměstnaného od vyřazení z polac v bezpečnostních službách v to, že dárky pod stromeček nosí Ježíšek...

[velký smích]

368936

5.1.2019 18:16

Z internetu:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

.....Odteď teda nechť jsem oslovován Vrchní Inkvizitor, ještě si nechám ušít kostým a už se těším na první autodafé, které se bude konat v ulici na Báních vedle Lidlu!

https://www.outfit4events.cz/czk/produkt/8024-kostym-in...
21.08.2017 (15:09:31) X

Tak sem zase zpátky borcí a mohu vohlásit, že úspěch mé zprávy / na policenjním prezidiu ve Strojnické/ byl fámozně kolosální!!! Tuhej / policejní ředitel /dneska koukal jako tupej, teda jako vždycky, on to nikdy žádnej myslitel nebyl ale dneska měl slabší den a když se nerejpal v nose a produkty z tohoto chrámu nechutnosti pak nepolykal, porád se drbal v rozkroku a znělo to jako když bourec morušový chroustá listí. Jenom bůh a kapitán-ka Ngujen-ová ví, co za azijské červíky dostal bratrským darem ze severního vjetnamu...
Ale abych se vrátil ke zprávě, bylo na podkladě mé žádosti rozhodnuto a vyhověli nám o vytvoření nové specijální jednotky pro boj s extremismem, kerý hodlá rozložit českou společnost bó nám to tady hnědne že pokudnebude brzy urychleně zakročeno, tak se v těch sračkách utopíme. Protože dřív byl rpoblém se soudy, keří porád chtěli nějaký důkazy a často bylo jediným důkazem přiznání obžalovaného, najíždíme na novou vlnu maskirovky a po fázi dětského porna a držení drog přichází na scénu nové, mnou vypracované postupy na totální usvědčení nekalých živlů!!!
Jednotka bude samozřejmě specijálně vybavena a placena tak, aby žádný z jejích specijalistů nešel pod padesát čistýho plus vosobní vohodnocení a samozřejmě kdo si co ukradne, to mu taky zůstane! Tuhej se trochu cukal ale když sem ukázal druhé desky, po přečtení prvních vět okamžitě
souhlasil a podepsal mnou vytvořený metodický pokyn. To už věděl Fanouš Mrázků, že je důležitý mít vlastní databáze s komprem, ale protože mlaskal až mu mastný teklo po bradě, dostal do pajšlu explozivní včelku!!!
Taky se na schůzi řešila akce Kubáč která byla vyhodnocena jako naprosté vítězství nad bizony a vodměna nás nemine!!! Hurá hurá hurá, táto mámo přesvědč mě, že jezdíme bezpečně!!!
21.08.2017 (13:33:40) X
______________________________
Dotaz diskutujícího čtenáře:

/Co ten váš slavný ...../ vlastně chlastá ? Nebo fetuje ?/ Policejní pakárna leze časem na mozek, to je omluvitelné, ovšem mělo by se to, zvláště funguje li člověk ve služebním poměru /daňovými poplatníky placený sluha/, pohybovat v jistých hranicích, ne ?
_______________________________________

[velký smích]

368903

5.1.2019 18:56

RE: Z internetu:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 368903

Děkuji adminovi za uveřejnění. Ještě bych dodal, že kdysi za druhé světové války heftlink Sachcenhausenského tábora , posléze vězeňský kápo a pak prezident Československé republiky Antonín Zápotocký již v padesátých letech minulého století zdůrazňoval svým soudruhům na sjezdu ÚVKSČ:

Není možné soudruzi, pěstovat kult státního zaměstnance, kterému je všechno dovoleno...

[velký smích]

368908

6.1.2019 13:22

RE: Z internetu:

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 368908

On ten nazev " vezensky kapo" pusobi prvoplanove a tak jaksi okamzite na mysl cloveka konzumujiciho internetova moudra tak, jako ze dotycny ve funkci kapa byl vzdy a jen a pouze vezne tyrajicim grazlem, kolaborantskou svini, rozestvavacem, charakterove deviantnim clovekem, proste lidskym odpadem....

Avsak pravda, jak uz to ostatne tak byva temer vzdy, byla preci jen trochu jina, nekdy naprosto opacna - jak vyplyva ze svedectvi tech, kteri taborove peklo prezili. A kteri tvrdi, ze do dosti velke miry prave ze " komunisticka", respektive politicka (na rozdil od samospravy zajistovane kriminalnimi sociopatickymi a psychopatickymi zivly, vcetne vrahu...tkzv. " zeleni" - dle oznaceni na satech) samosprava (lageralteste,blockalteste, kapo....) samosprava tabora dokazala zabranit tomu, aby teror byl jeste vyssi, nez jaky tam byl uz tak.
Strucne receno nekdy to diky komunisticke (byli oznaceni cervenym trojuhelnikem - Winkel) samosprave tabora byl udrzovan takovy stav, ze nebyly zavdavany zbytecne priciny (neporadek na baracich, chaos v kartotekach, presnost v dennich hlasenich...) k terorizovani - ze strany spravy tabora. Lide necsociopaticti a nepsychopaticti take vice inklinuji k projevum empatie a solidarity - nez sociopate a psychopate. Coz se pry take projevovalo - bylo proste pro vezne lepsi mit na mistech, na kterych slo aspon malilinko o "necem" (nekdy slo o zivot !!!!) vyznamnejsim rozhodnout , lidi o povahach a charakterech nekriminalnich.
A take slovy jednoho z vedoucich taboru Buchenwald , valecneho zlocince Schobera : " Tak co mám dělat ? Když jsou blokoví červení, politizují. když jsou zelení, tak kradou. Vem to čert, ať jsou raději červení."

Zkuste treba toto prime svedectvi :
https://www.sokolnice.cz/resources/upload/data/2731_Zpravodaj_04-2013_priloha.pdf

Ostatne kdovi jak byste se choval za danych podminek Vy. Nebo ja. Nebo on, potazmo oni .

Takze pozor, nesud unahlene (a uz vubec ne na zaklade mainstreamem dodanych agitprop zkratek, memu apod.). Don´t judge too quickly, my dear.
A hlavni je to, nepripustit znovu situaci - kdy nekdo bude takove tabory chtit zrizovat a provozovat. O to jde, z hlediska uzitku tkzv. historie tykajici se fenomenu koncentracnich taboru.

368926

6.1.2019 14:08

RE: Z internetu:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 368926

Kinofilm s fotografiemi tohoto kuriozního vězeňského kápa , jak radostně podráží na apelplace stoličky pod věšenými vězni, a v pozadí skupina smějících se esesáků v holínkách a černých uniformách , nalezený při zadržení doktorky Horákové StB zděsil prý i zpravodajce z tehdy ještě západoněmecké špionážní centrály Pullach. Dodal jim ho začátkem šedesátých let nějaký přeběhlý soudruh. Tonda když prej podkopával stoličku pod šibenicí tak třeba říkal:

My víme pane redaktore, že jste čestný člověk, ale to víte, postupy jsou postupy a rozkaz je rozkaz. Každý hájíme své...

Po letech se trochu uklidnil, a jenom třeba říkal v televizi den před měnovou reformou: Měnová reforma je soudruzi výmysl immperialistů.

A nebo: Děti, Ježíšek zestárl a zemřel, a nyní vám bude nadělovat pod stromeček Děda Mráz...
________________________________________
Zkuste někoho kdo tam skutečně byl, a ne propagandistické kecy z internetu...
[velký smích]

368927

6.1.2019 16:57

RE: Z internetu:

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 368927

A Vy jste tam byl ?
A coby SS - mann...anebo SA - mann?
[velký smích]

Propagandisticke kecy (plus popis fota zhruba stejne validity ) z intermetu, o formatu a obsahu " prý", sem vkladate tak jedine Vy. A pak s nima machrujete .

Howgh.

368928

6.1.2019 19:10

RE: Z internetu:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 368928

Líbí se mi, jak jste dokonale jste odbočil. Původně byla řeč o výroku A.Z.:

"Není možné soudruzi, pěstovat kult státního zaměstnance, kterému je všechno dovoleno.."

v souvislosti s gooteskním elaborátem jednoho vysoce postaveného policejního úředníka. Jeho bývalý šéf dnes relaxuje v Bratislavě jako velvyslanec, a asi je štěstím bez sebe, že se mu podařilo utéct od takovýchto riskantních podřízených...

[velký smích]

368930

7.1.2019 15:46

RE: Z internetu:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 163.?.?.?

Reakce na 368928

To je známá věc, že ti největší kolaboranti a přisluhovači se po válce jako první hrnuli do Strany a co nejrychleji se snažili vyhrabat co nejvýš. Případně si nadrzo vyřídili průkazku partyzánského odbojáře. Kdyby pak někdo jen špitnul co dělali za války, tak by s nima pořádně po bolševicku zatočili.

368942

9.1.2019 11:08

Tykadýlka !!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 368942

Celé rodiny a dynastie Bretschneiderů: Z CaK tajné policie Rakouskauherska do tajné policie První republiky, z té pak do gestapa a dále do StB, v roce 1989 do FBS a BIS, a týden předtím, než přiletí marťani, tak budou mít všichni výšeuvedení nalepeny na čele zelená tykadýlka...[velký smích]

368969

10.1.2019 21:15

RE: Z internetu:

Maut 185.?.?.?

Reakce na 368927

Nemohu si pomoci : co to vyrostlo za dobytky, co lžou a hážou špínu na lidi, co tu hrůzu koncentrálů přežili - a) Zápotocký seděl většinu času v MAUTHAUSENu, ne Sachsenhausenu b) nebyl kápem, sloužil v kuchyni c) za heydrichjády, když vymlátili skoro všechny Čechy v KT, ho zašili, proti jeho vůli, na marodce d) tuhle "zrůdu" pro jeho statečné a čestné jednání, ti co to přežili, zvolili po válce do čela prakticky vybité KSČ pro "veselé podrážení stoliček při věšení". Z každé špíny však vždy vyleze legrace - autor textu tvrdí, že Milada Horáková byla nejen agentem západních služeb, ale i gestapa - jak jinak by se dostala ke kinofilmům s obsahem, který si každý příslušník SS z dozorců nechával a neničil, aby ho spojenci po válce mohli snadněji pověsit. Ještě poslední poznámka - kdo měl za války kameru, kdo směl natáčet veselé scénky v koncentráku, a že se podařilo z těch statisíců poprav v KT právě tu, kde údajně figuruje Zápotocký? Dědek v Mauthausenu to maso nepřežil, ale pro záchranu Toníka pro budoucnost hlasoval jako všichni ostatní čeští rudí. Přežilo jich jen pár - vzácně se shodovali v tom, že ta "zrůda" si svým jednáním zasloužil respekt a obdiv. A po skoro 80 letech se najdou sráči, kterým vadí každý čestný chlap, vlastenec, velký Čech, protože oni sami jsou ......... k zblití nuly.


>Kinofilm s fotografiemi tohoto kuriozního vězeňského kápa , jak radostně
>podráží na apelplace stoličky pod věšenými vězni, a v pozadí skupina
>smějících se esesáků v holínkách a černých uniformách , nalezený
>při zadržení doktorky Horákové StB zděsil prý i zpravodajce z tehdy
>ještě západoněmecké špionážní centrály Pullach. Dodal jim ho
>začátkem šedesátých let nějaký přeběhlý soudruh. Tonda když prej
>podkopával stoličku pod šibenicí tak třeba říkal:

>
>My víme pane redaktore, že jste čestný člověk, ale to víte, postupy jsou
>postupy a rozkaz je rozkaz. Každý hájíme své...

>
>Po letech se trochu uklidnil, a jenom třeba říkal v televizi den před
>měnovou reformou: Měnová reforma je soudruzi výmysl immperialistů.

>
>A nebo: Děti, Ježíšek zestárl a zemřel, a nyní vám bude nadělovat pod
>stromeček Děda Mráz...

>________________________________________
>Zkuste někoho kdo tam skutečně byl, a ne propagandistické kecy z
>internetu...

>[velký smích]

369004

11.1.2019 11:21

RE: Z internetu:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 369004

Bohužel, všichni skuteční vlastenci vždycky padnou, většinou pak jako první... Nemáte ještě stále /jako každý správný agent/ na dveřích u baráku / pro sichr/ nalepeny sádrové nebo bronzové ručičky "Nezapomeneme "?

[velký smích]

369016

11.1.2019 18:01

RE: Z internetu:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 369016

.........V předvečer obsazení československa v březnu 1938 zahájil soudruh Famíra stranickou schůzi ironickým pozdvižením ruky, a pozdravem heil Hitler. Vzbudil tím nejen rozhořčení, ale i tichý jakoby hořký smích starých členů strany. Těsně po obsazení byli posbíráni dle seznamů české policie který byl oficiálně odevzdán gestapu všichni komunisti. Zatčen byl i soudruh Famíra, který byl zaveden do oddělené úřadovny, a tam mu úředník sdělil: "Vy jste náš sympatizant, my o vás víme", a za několik dní propuštěn. Soudruh Famíra pak podnikal v oboru nožířství, a když válka skončila, a došlo ke znárodnění, mezi prvními odevzdal dobrovolně svoji soukromou firmu komunistické straně. Když přijel nákladní automobil s několika soudruhy, kteří mu vyprázdnili všechny skladové regály plné vysoce kvalitní nožířské oceli a drahé stroje z dílny na korbu, a vše skončilo jako odpad v hutích, sice rozčileně protestoval, ale pak se opět zařadil. Jako školák základní školy jsem na začátku šedesátých let minulého století často seděl vedle něho a otce v pokoji, a poslouchal celé hodiny jeho geniální zřejmě pravdivé vyprávění. Soudruh Famíra miloval polévku s játrovými knedlíčky....

[velký smích]

369022

13.1.2019 12:17

RE: Z internetu:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 369022

Pan Stwora nemá zřejmě svůj výpočetní systém " těsný", protože mi včera na mou zde neuvedenou soukromou e-mailovou poštu jeden neznámý čtenář - sympatizant v podstatě rozkázal, "abych vysvětlil toho soudruha Famíru a ty játrový knedlíčky". Metoda se může použít jak u tzv. "gurmánů", jímž soudruh Famíra nepochybně byl, používal jí zřejmě úspěšně i komisař gestapa pan Bo"hm ve Vikárce se soudruhem Fučíkem, a používali ji často i dozorci v Mauthausenu, a nejen tam . Uvařili prostě někde v kanclu hrnec skopové polívky, a ani nemuseli otevírat okna, a přede dveřmi se již tísnila v mrazu fronta hladových vězňů - konfidentů, kteří za horký šálek byli ochotni prozradit cokoli. Já osobně jsem u horké polévky s játrovými knedlíčky dostal již v mládí názorný odstrašující příklad, a tak i když jsem si soudruha Famíry jako soudruha nesmírně vážil, a dosud vážím, nikdy jsem se z tohoto důvodu soudruhem nestal. Názorný odstrašující příklad je to nejcennější, co člověk člověku / dokonce většinou zadarmo / může poskytnout. Nejvěrohodnější odstrašující příklad pak člověku poskytne bývalý agent gestapa, a pak StB, který si hned po pražském povstání přišroubuje na dveře bytu ony nezapomenutelné bronzové / pro agenty/ nebo jen sádrové a bronzem natřené / pro pouhé konfidenty/ "ručičky NEZAPOMENEME"...

[velký smích]

369045

5.1.2019 18:22

Promiňte, ale Váš článek není objektivní

F&T 212.?.?.?

Zajímavé je, že já jako obyčejný surfař na pár kliků toho dohledám více než co jste napsal: https://www.bis.cz/vyrocni-zpravy-archivu/
https://www.bis.cz/public/site/bis.cz/content/vyro...

Cituji:
2.2.Kontrarozvědná činnost
V souladu se stanovenými prioritami, mírou rizik pro zájmy České republiky a vlastními kapacitami a možnostmi BIS byly prioritními cíli aktivity ruské
a čínské státní moci ohrožující bezpečnost a další klíčové zájmy České republiky. Ruská činnost se kontinuálně orientovala zejména na vlivové operace a vědomé i nevědomé vytěžování českých zdrojů. Čínské aktivity v dotčeném roce vykazovaly oproti předchoz ímu roku méně ovlivňování a více zpravodajského pronikání.

BIS nezaznamenala žádné, z hlediska působnosti, relevantní aktivity zpravodajských služeb dalších států. Pokračoval ruský extenzivní přístup k využívání nedeklarovaných zpravodajských důstojníků využívajících diplomatického krytí.


Takže už je vám jasné, na čem pracuje BIS?

368905

5.1.2019 19:57

RE: Promiňte, ale Váš článek není objektivní

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 368905

Ve své činnosti se BIS řídí rovněž Ústavou ČR, Listinou základních práv a svobod, mezinárodními smlouvami a dalšími právními předpisy České republiky.

Drtivá většina dezinformačních webů v českém jazyce je dílem českých (ideologicky motivovaných a přesvědčených o škodlivosti NATO, EU, USA, liberální demokracie či prvoplánově proruských) občanů, které nepodporují ruské entity. Tito aktivisté jen v rámci svých občanských práv a svobod šíří to, čemu věří, že je pravdivé. Jejich činnost je věcí diskuse a kritiky v rámci svobody slova a případně občansko-právních sporů, čímž ovšem nijak nezpochybňujeme, že tito lidé a jejich webové projekty zneužívá ruská strana pro šíření propagandy a dezinformací či pro podporu jiných komponentů hybridní strategie.

Jedná BIS dle listiny základních práv a osob ohledně svobody projevu, nebo je podřízena subjektům a ideologii, které přímo vypisuje ve své zprávě a leží jí tolik na srdci: tedy NATO, EU, USA, liberální demokracie?

Ať čučkaři dají dohromady analýzu sociologicko-ekonomickou analýzu. Obecné plky bez metrologie jsou prací press-titutek a ne operativců. [chechtot]

368910

7.1.2019 9:15

RE: Promiňte, ale Váš článek není objektivní

wanel 193.?.?.?

Reakce na 368905

Ty jseš frajere z BIS? Běž si kontrolovat pracovní inzeráty do Letňan. Na to stačíš.... Raději kdyby si taky kontrolovat co tady dělají taky Amíci, Němci, Izraelci a bruselská promigrační lobby, tím by si bezpečnosti čr pomohl víc.

368935

20.1.2019 15:52

RE: Promiňte, ale Váš článek není objektivní

F&T 212.?.?.?

Reakce na 368935

Je to smutné, že pan Warnel neumí vůbec číst. Pokud mohu doporučit, tak by si měl zopakovat učivo ZŠ.

Napsal jsem v předchozím příspěvku, že jsem obyčejný návštěvník internetu a to je pravda.

V BIS jsem nikdy nedělal. Jeden spolužák hledal práci a dal přihlášku i do BIS, ale tam ho nevzali. Více o tom nevím.

Co jsem chtěl napsat, je to, že když někoho kritizujete, tak by jste se měl seznámit i s www stránkami - BIS je má a nebo jinými dostupnými materiály.

369171

5.1.2019 18:48

Myslím

Ota F 91.?.?.?

že je naprosto jasné, že BIS je klonem sekce STB, která se zabývala bojem s vnitřním nepřítelem. S BIS je vládne situace ještě horší protože zatímco STB řídil stát, BIS a další zpravodajské a bezpečnostní služby jsou rozhodujícím způsobem ovlivněné privátní zájmovou lobby charakteru cizího činitele. Různí Jandové a další lidé přímo napojení na penězovody zahraničních elit se aktivně stýkají s generály AČR a čelními představiteli silových, zpravodajských a bezpečnostních složek. Ignorujícíce pak zákonem danou apolitičnost složek pro které pracují, věnují se zaháčkovaní jedinci politické agitaci v zájmu svých mentorů. Stačí si přečíst výroční zprávy jmenovaných služeb a myslící člověk musí mít naprosto jasno. Nikoho netrápí, že tito krtci ohrožují bezpečnost a ekonomického zájmy ČR.

368907

5.1.2019 20:08

RE: Myslím

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 368907

STB řídil stát jen do určité úrovně – viditelné pro dav. Ovšem existovaly procesy, které byly určovány nadnárodním řízením, viz. např. občan Veškrna.

368913

5.1.2019 21:40

RE: Myslím

F&T 212.?.?.?

Reakce na 368913

Jasně, byl vytipován bohém, snílek a alkoholik, který o řízení státu nemá ani páru.

Tato loutka byla nainstalována a za jejími zády dupové rozcupovali prosperující zemi.
Vložený obrázek
http://leva-net.webnode.cz/galerie/photogallerycbm...
Z toho, který sup si co urval tuto loutku nelze vinit. Ten sup, který si urval největší díl si onu loutku zvěčnil a vystavil si její bustu.

368919

6.1.2019 12:26

RE: Myslím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 368919

Mírnou nápovědou to je zdokumentováno v seriálu 30 případů majora Zemana, kde kriminalisté nemohou zasáhnout proti jednomu z lídrů "opozice", prostě jim to je z vyšších míst zakázáno.

Jinak tento seriál je jako trn v oku klaunů (24. díl) a komediantů. Odepsali za něj po revoluci samotného Brabce a dokonce vyhodili šéfa ČT, když seriál dal do vysílání.

Takto vypadá demokracie v podání Havlérky. [bliji]

368925

5.1.2019 20:01

Jen "zlí" Rusové a Číňané. Serešovo záškodníci jsou zakuklení přátelé?

Pátá Mojžíšova 7:24 89.?.?.?

Hranice jsou dobré! Čučkaři slouží zlu, SSatanistům;
>„BIS se těší vážnosti nejen v české bezpečnostní komunitě, ale také mezi zahraničními partnery z řad špičkových zpravodajských služeb světa. Podle izraelských a amerických kolegů patříme mezi nejefektivnější služby v Evropě“
Je príma, že se kolaboranti přiznali. Přeložím xidácký žvást do řeči gojimů; BIS je organizace placená z daní českých občanů, ale sloužící korporátnímu globalistickému fašismu, který (mimo jiné obrovské zločiny) dopašoval do Evropy statisíce mohamedánských vypatlanců, kteří jsou ochotní vraždit za pouhý mrzácký slib, že si „svatou“ válkou s nevěřícími psy zaslouží ráj nebeský s nadrženými pannami.

BIS je organizace placená z daní českých občanů, ale sloužící „svatému“ xidismu a banksterismu - podle toho vypadá činnost a výstupy (nejen této) hromadné zločiny podporující „bezpečnostní“ organizace.

Řešením pro bezpečnost Čechů je obnova přísně střežených hranic. Čechy patří Čechům, nikoli světoparchantským hromadným vrahům a kolaborantům!

368911

5.1.2019 20:14

sloužící „svatému“ xidismu

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 368911

Myslím že uvnitř čučkařské čajovny je to samej správně zahnutej nos.

368914

5.1.2019 20:18

Radsi do toho nevrtejte.

Joseph Chlor 89.?.?.?

At na Vas neposlou nejakou mafii.

368915

5.1.2019 22:52

fakt jsem se naral ty 0

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Psáno přes proxy. Zrušeno.

368920

6.1.2019 7:48

O falze flagistech podpindostanu snad už vůbec, ty jsou téměř jak čt D

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Psáno přes proxy. Zrušeno.

368921

7.1.2019 6:52

Tak vo co tady gou?!

Maximus 1 178.?.?.?

Zhruba nastíněno v kostce:

a/ Naše 1.Čučkařská informátorská služba známá jako BIS se chová pouze a jen podle zadání mainsteramu, který po r.1989 ovládl politiku Československa a později jen Česka. Velká česneková revoluce zajistila "kooptací", že komunisté uvolnili místa chazarské partě Pithartů, Dientsbierů, Bendů, Zemanů a spol......

b/ Jsme nyní přátelé Západu a to jsou hlavně všichni, co jsou už od r.1945 podřízení USA přímo, nebo potažmo. V podstatě jde o EU, projekt sionistů A.Dullese (řed. CIA, bratr min. zahraničí USA)) a spol.

c/ USA už drahně jet ovládá globalistická parta přátel Sionu a tím je jasně vše dáno!

d/ Rusko díky svým ohromným zdrojům energií, surovin, prostoru (17 mil.km2), vody atd. a také v podstatě nezávilou politikou, je v hledáčku zájmu USA a ty mají zájem tento statut změnit a RF rozparcelovat a zprivatizovat, samozřejmě pro sebe. Je od věci, že za Putinem stojí chasidé, židé co jsou ve sporu se sionisty, to na věci nic nemění, kořistnické zájmy jsou hlavním motorem chování USA a spojenců, kteří to za ta staletí mají prostě v genech!
e/ Jsou tu i další body, ale výše uvedené snad stačí!
....

Takže už chápete "vo co tady gou?" Zase vězíme v něčí perdeli, dříve to byla ta sovětská, nyní americká! A klucí a holky od BIS jsou jen poslušnými vykonavateli informačního servisu pro někým šikovně vybrané politiky, kteří poslouchají náš nyní milovaný Západ! Jo, kdyby ten Západ byl takový, jaký jsme měli vysněný a milovali jsme ho, tak to by bylo fajn, ale ten Západ se mění v Afriku a Arábii a tady už končí veškerá legrace. Česko může být potažmo tímto záměrným procesem ohroženo. A to reálně, jsme totiž téměř bezbranní, skoro jak mladá naivní dívka, která čeká na to, že přijde ten princ, či dnes zbohatlík, ale on přijde pejzatý šlebivý ošklivec.

368934

7.1.2019 12:12

RE: Tak vo co tady gou?!

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 368934

Skvělý a naprosto vystihující komentář a na dokreslení vo co tady go doporučiji přečíst si tuhle aktualitku:

https://aeronet.cz/news/amerika-na-poslednim-miste...

368937

7.1.2019 15:04

Snowden, zapadni tajne sluzby a budoucnost NATO.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Uniky Snowden, wikileaks ..., ukazuji na jakou pochybnou cestu se vydali Britove s Americany, a to minimalne od 80-tych let. Pokud si pamatuje film Imitation Game, tak k Alanu Turingovi byl prirazen sachovy velmistr jako hlavni postava, pravdou je ze skutecnou osobou byl Gordon Welchman specialista na kryptografii se spickovym akademickym vzdelanim. Stoji za modernim propojenim a soucinosti vzdusnych, pozemnich i namornich jednotek uz v 70.letech v USA. V roce 1982 napsal knihu o Hut 6, kdyz predtim uz nekolik knih vyslo, tak to nepokladal za neco tajneho. V roce 1985 umira na rakovinu, to nebudu komentovat ponevadz bych musel byt velmi sprosty. Prolomeni Enigmy zabranilo nacistum ziskat ve vetsim mnozstvi atomove bomby a casove urychlilo projekt Manhatan. Problem nebyl stary uspech ohledne Enigmy, ale metadata. Proste se sbira plosne vsechno bankovni konta, prijmy, zaliby a konicky, telefonni cisla, pratele a znami, dneska fotky a videa, pracovni a byznysove schuzky, vydaje a nakupy... Takhle to delali totalitni bezpecnosti slozky ve vychodnim bloku, s tim rozdilem ze neexistovala individualne masove rozsirena komunikacni a informacni technologie jako dnes.

Rekneme v IT bude takovych 30 let naskoku ohledne technologie. 1989 byla dostupna 286 jako PC. USA ma dnes takovych 10 let pred Francii, Nemeckem, Japonskem a Koreou. Pred Izraelem a Cinou skoro nic. Jak to bude s Ruskem tot otazka? Urcite Rusove zaostovaji ohledne rozsireni infrastruktury v civilne sfere, coz lze dneska ohledne smirovani povazovat za vyhodu. Sice existujici systemy lze lehce napichnout, ale plosni pokryti nebude skoro 100 % jako na zapade. V takove situaci jsou lidi v bezpecnostnim utajenem aparatu mnohem vice flexibilni pri prechodu zpet na klasicke metody.

Na zapade bez hluboke psychologicke skody ohledne smirovani ze strany USA, UK pretrvali pouze Izraelci (nedali pristup k telekomonikacim) a jezuiti (mistri v klasicke spionazi), zbytek vzajemnych vztahu je rozbity na prach. Ten ex-CIA se mylil, kdyz si myslel, ze spojenci s nama nebudou chtit mluvit. Krome prodejnych kurev a ritolezcu, bude odpoved na cokoliv NASRAT!!. Nekteri to reknou primo, nekteri to zabali do diplomatickych kecu a nekdo bude vyznamne mlcet. O tak uspesne psychologicke diverzni operaci na vetsinu zapadni vyzvedne komunity se KGB nesnilo ani v dobach nejvetsi slavy. Mozna to si uvedomoval Churchil, kdyz dal prikazat totalne vymazat vsechno o pocitaci Colosus. Mozna pouze dal zelenou k utajenemu pokracovani. At uz s jeho souhlasem nebo bez, tak to bezelo dale ve spolupraci s USA a dnesek je vysledek prodani se sebe sama za jidassky gros. Nejaka BIS nebo NUKIB (nepochybne napichnuty USA)....

368941

Příspěvků: 34

05.01. 18:10 F&T  Aby jste se nedivil a náplní BIS nebylo číst Zvědavec
05.01. 18:35 Vladimír Stwora  RE: Aby jste se nedivil a náplní BIS nebylo číst Zvědavec
05.01. 20:36 vousy13  RE: Aby jste se nedivil a náplní BIS nebylo číst Zvědavec
06.01. 10:11  RE: Aby jste se nedivil a náplní BIS nebylo číst Zvědavec
05.01. 21:08  RE: Aby jste se nedivil a náplní BIS nebylo číst Zvědavec
07.01. 11:43  RE: Aby jste se nedivil a náplní BIS nebylo číst Zvědavec
05.01. 18:16  Z internetu:
05.01. 18:56  RE: Z internetu:
06.01. 13:22 Joseph Chlor  RE: Z internetu:
06.01. 14:08  RE: Z internetu:
06.01. 16:57 Joseph Chlor  RE: Z internetu:
06.01. 19:10  RE: Z internetu:
07.01. 15:46  RE: Z internetu:
09.01. 11:08  Tykadýlka !!!
10.01. 21:15 Maut  RE: Z internetu:
11.01. 11:21  RE: Z internetu:
11.01. 18:01  RE: Z internetu:
13.01. 12:17  RE: Z internetu:
05.01. 18:22 F&T  Promiňte, ale Váš článek není objektivní
05.01. 19:57 vousy13  RE: Promiňte, ale Váš článek není objektivní
07.01. 09:15 wanel  RE: Promiňte, ale Váš článek není objektivní
20.01. 15:52 F&T  RE: Promiňte, ale Váš článek není objektivní
05.01. 18:48 Ota F  Myslím
05.01. 20:08 vousy13  RE: Myslím
05.01. 21:40 F&T  RE: Myslím
06.01. 12:26  RE: Myslím
05.01. 20:01 Pátá Mojžíšova 7:24  Jen "zlí" Rusové a Číňané. Serešovo záškodníci jsou zakuklení přátelé?
05.01. 20:14 Jarda z Brna  sloužící „svatému“ xidismu
05.01. 20:18 Joseph Chlor  Radsi do toho nevrtejte.
05.01. 22:52  fakt jsem se naral ty 0
06.01. 07:48  O falze flagistech podpindostanu snad už vůbec, ty jsou téměř jak čt D
07.01. 06:52 Maximus 1  Tak vo co tady gou?!
07.01. 12:12 R.E.  RE: Tak vo co tady gou?!
07.01. 15:04  Snowden, zapadni tajne sluzby a budoucnost NATO.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

47

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 92 čtenářů částkou 16 306 korun, což je 47 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 2

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 6

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,02 Kč
Euro
25,63 Kč
Libra
30,41 Kč
Kanadský dolar
17,84 Kč
Australský dolar
16,50 Kč
Švýcarský frank
24,00 Kč
100 japonských jenů
19,36 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,05 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,97 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 257,02 Kč
1 unce stříbra
531,88 Kč
Bitcoin
1 390 389,25 Kč

Poslední aktualizace: 21.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 177