Diskuze k článku

Transgenderové léky jsou na prodej online za 25 liber: Britské děti mohou tajně nakupovat hormonální léky

Příspěvků 17

11.12.2018 0:58

Dekadence a likvidace

Andrej Vyšinskij 85.?.?.?

Z hlediska dětí je to projev dekadence, toho že nemají pořádnou výchovu, opravdové vzory, žijí v blahobytu, nic kloudného nedělají, ani pořádně nestudují, nemusejí rodičům pomáhat třeba s domácností či hospodářstvím, jen se baví a už ani to jim nestačí, prostě se nudí. A z hlediska výrobců, prodejců těch léků a propagátorů transgender jde o cílený proces likvidace bílé rasy, křesťanské civilizace a jejích hodnot, aby mohla být nahrazena rasou barevnou a civilizací muslimskou, a vůbec celkový proces debilizace lidstva. (Omlouvám se tomu zlomku transgenderů, co jsou opravdu uvězněni v těle opačného pohlaví, takoví lidé byli i dříve, je to prostě porucha, nemoc, ale jaksi narostl závratně počet lidí s touto poruchou, která se nadto vydává za standard, za alternativu, za 3. pohlaví a podobné nesmysly. Takže to může být mnou uvedený projev dekadence, ale také to může být důsledek systematického otravování potravy, ovzduší, vody, prostě všeho, co nás obklopuje, tedy životního prostředí jedovatými látkami, což ale potvrzuje mou teorii o likvidační strategii. V tom prvním případě to chce psychiatra a spíše než léky, tak léčbu prací a poznat opravdové hodnoty, ne jenom zábavu a konzum - radost z dobře vykonané práce, z tvoření, poznávání, studia a pomoci bližnímu. Tohle již mladí neznají. O pomoci druhým jen mluví - zajímá je pod vlivem médií a propagandy topící se negr někde tisíce kilometrů daleko, ale svou vlastní babičku nechají chcípat v hospicu, místo aby si ji vzali domů a pečovali o ni.)

368339

11.12.2018 21:09

RE: Dekadence a likvidace

Miroslava 46.?.?.?

Reakce na 368339

Naprosto s Vámi souhlasím. Kolosální úpadek bezduchovní západní civilizace, která ztrácí víru a ani nepřemýšlí o následcích. Bohužel, pokud se lidstvo neprocitne a nevratí se ke svým křesťanským kořenům, tak ho nevyhnutelně čeká krutá globalní tyranie. Tento amoralní liberální systém bez vysokých duchovně mravních hodnot totiž vychovává takové množství lidských zrůd, které bude jednou nutné držet na uzdě, aby nebyl chaos. Takže zatím žádné dobré vyhlídky na lepší časy.

368376

12.12.2018 16:14

RE: Dekadence a likvidace

maršal Žukov 87.?.?.?

Reakce na 368376

A koho je to "práca"? Nič sa nedeje samo. Aj by som menoval úhlavného nepriateľa našej rasy, ale to je na tomto portáli vymazávané, lebo je to protižidovské.

368402

12.12.2018 22:01

vychovává takové množství lidských zrůd

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 368376

Jestliže Bible říká, že jen málo lidí nalezne cestu do spasení (záchrany) úzkou bránu a stísněnou cestu do života, je jasné že ta většina jde po široké cestě a vchází prostornou branou.
To dokazuje že se je převychovat nepodaří, protože jsou to zlí lidé, bez víry a uvězněni ve svých úchylných praktikách, bohem jim je jejich břicho, nebo mamon a nynější ničemný systém jim vlastně vyhovuje. Svoje svědomí umlčují a tak se propadají hlouběji a hlouběji do marastu, který nebeský jezdec na bílém koni brzy ukončí.
To jak se rozvine morální úpadek nevíme, jestli strašně nebo už jen trochu, ale Pavel varoval že:
Věz však, že v posledních dnech nastanou nebezpečné časy.
Lidé totiž budou samolibí, milující peníze, vychloubační, pyšní, rouhaví, neposlouchající rodiče, nevděční, bezbožní,
bezcitní, nesmiřitelní, pomlouvační, nezdrženliví, hrubí, nepřátelé dobra,
zrádci, ukvapení, nadutí, milující rozkoše více než Boha.
Budou mít vnější způsob zbožnosti, ale zřeknou se její moci. Od takových se odvracej,,.2. Timoteovi, 3. kapitola
Fašizující způsob tyranského Bruselu mne ponouká spálit tu za sebou mosty a jít se ukrýt k moři do tropického ráje a počkat, až přejde:,,Otevřené odsouzení,,.

368413

11.12.2018 6:40

Bohužel dříve si děti hráli na hřišti a holky s panenkami

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 212.?.?.?

Bohužel dříve si děti hráli na hřišti a holky s panenkami. Děti rády experimentují, ale nějak nejsou schopny pochopit, že důsledky některých pokusů mohou nést celý život. A pak se tím budou v dospělosti trápit.

V civilizovaných zemích se také dětem nedávají na hraní třeba granáty. Ani alkohol či koučení není povoleno pro děti. Tyto léky jsou ještě daleko nebezpěčnější.

A to už ani neuvažuji o tom, jestli nedojde k nějakému poškození zdraví třeba rakovina a předčasnému úmrtí.

368342

11.12.2018 15:32

RE: Bohužel dříve si děti hráli na hřišti a holky s panenkami

elerik 37.?.?.?

Reakce na 368342

O jakých civilizovaných zemích mluvíte ?
Takové země ani neexistují.
Děcka si hrajou s granátama na polovině světa. Některá děcka pro zpestření dětského života i řežou hlavy. Jiné zase roztahujou nohy. V jiných zemích se fetuje a chlastá od úptlého věkua a cigáro v ruce je k vidění od 6. třídy základní školy a v jisté zemi v centru evropy se chvástaj že vychlastá populace nejvíc piva a že tam jsou levný ženský, který vypadaj na 20 ale je jim 14. Vyspělá civilizovaná země ? Leckterý transgen to má v hlavě kupodivu srovnanější než 50 ti letý pařez Novák co každej pátek chodí chlastat pivo a fandit Spartě a kritizovat premiéra jehož jméno by se dalo losovat ve Sportce.

368361

11.12.2018 16:24

RE: Bohužel dříve si děti hráli na hřišti a holky s panenkami

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 368361

Do prdele jak by nestacili ten humus co jsem musel vstrebat v clanku a ke vsemu jeste budu cist lgbt agitku, jak to ma leckery tranger srovnany v hlave. To po diplomce na karolinu gender + Ferda mravenec potesi. Zlatej Novak po deseti kusech, za strizliva totiz musi odbouchat svych 40 hodin tydne, jinak by nebyla ani universita, ani gender, ani hormonalni leky bez predpisu a kontroly. A to jsem se k clanku malem nedostal. Na dvou prohlizecich mam nastavene filtry provozavatelu, tak ze s chrome mi to nenacte ani homepage, prej chyba. Z mozili nactu msn bez problemu, ale jakmile skocim na zvedavce tak behem dvou tri kliknuti mysi, to spadne. Kdyz jsem rikal kamosovi, ze pres filtry na prohlizecich internet pekne "ucesat" tak mi nechtel verit. O takove regulaci si muzou socialni site jenom zdat vlhke sny.

Vzdy jsem mel vysoky krevni tlak o uziti hormonalnich leku u deti jako svinstva v psychiatrii. John Virapen napsal knihy Vedlejsi ucinek smrt, a tam rozebral pouze jeden preparat "na uklidneni" (vedlejsi ucinky az po sebevrazdu). Mam zrejme do konce zivota po analyfatickem soku problem, pokud dojde k nejake nehode se srsni, vosami, komary... ktery se da resit pomoci medikace steroidy. A protoze CSSR byla mala zeme, tak clovek pokud nesedel doma na prdeli mel vselike kamose, treba vrcholace ve sportu, tak zaslechl z prvni ruky ruzne pribehy. Byl jsem nuceny par mesicu zpatky uzit prednisolon pouze po 10 mg tabletach a byl jsem zatra opatrny. Trvalo zhruba dva mesice nez spadla nadprodukce bilkovin a behem te doby jsem sezral 14 tablet. Psychicky vliv to byla sila, jako bych se vratil 10 let zpatky v case, kdy jsem dost ostre chlastal.

Vybuchy vzteku, i kdyz me sklidnili a srovnali meditace, modlitba a jine duchovni aktivity, se dostali mimo kontrolu. Diky duchovnim vecem jsem rychle dokazal sklidnit, ale hormony maji na psychiku neuveritelny vliv, takze jsem velmi uvital, ze to bylo znacne obtizne bez predpisu sehnat. To neni misionarska agitka, proste osobni zkusenost. Kazdy at se veri cemu chce. Ale pokud to ma znamenat, ze herak, kokain, pernik a jine sracky nahradime hormonalnim svinstvem. Bude treba dat se do kondice, a jednou za mesic si zajit nekde zastrilet. Nebo se na to vysrat a divat se jak v mlade generaci muz a zena zacinaji byt uchylka. Az to zacne byt vice videt, tak budu cuchat ke kytkam ze spod, takze... A to ja vul jsem si dneska myslel, ze nejdulezitejsi informace jsou dve Tu-160 ve Venezuele.
https://www.msn.com/en-us/news/world/kremlin-scoff...

368364

11.12.2018 19:49

RE: Bohužel dříve si děti hráli na hřišti a holky s panenkami

elerik 93.?.?.?

Reakce na 368364

Tak to aby jste si to v meditaci přečet ještě jednou a v klidu. Dnešní doba je těžká. člověk nemůže říct ani hnn. A hned je to agitace, propaganda nebo hejting nebo jine blábolismus. Vzal jste to trochu z jiného konce než jsem to napsal. Moje pointa je. nevidím kolem nás žádnou vyspělou civiliaci, ale velice zdegenerovanou společnost neschopnou ovládnotu ani vlastní emoce (to k tomu dodávám teď. Děkuji az ukázku).Tož viďte v tom to co jste psal výše a nebo hledejte dál. Jen vy víte co vy víte a to vám nikdo nebere. Jen vy víte co člověka dělá člověkem a ne opicí. Výbušnost a unáhlené jednání si nemůžeme jako lidi teď dovolit. Nebo nám budou nad hlavou lítat atomovky. I to je známka degenerace společnosti. Rozvahu to chce. Tož hodně zdaru. Neni všechno černobíle napsaný. Ale duhově tady fakt nehodlám psát (vtip [mrknutí jedním okem] ) Teď abych ještě rozepisoval co myslim vážně a ne. Ale předpokládám, že je tu přítomna relativně inteligentní část společnosti (narozdíl od novinek)

368373

11.12.2018 23:35

RE: Bohužel dříve si děti hráli na hřišti a holky s panenkami

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 368373

Ja podle toho zaveru myslel, ze se jedna o lbgt propagaci, ale kdyz hlavne zamer byl poukazat na stav toho cemu se v CR rika civilizace, tak se uprimne omlouvam! Pred 10 lety jsem mel umirnene nazory na lgbt jako uzivatel Vysinskij. Jedina nepripustna vec byla adopce deti. Mladenci ve rubrice Ve zkratce vypichli z projevu Merkelove v parlamentu, ze Marakesska umluva ma pomoci zapadnim zemim EU, kde jsou miliony migrantu v ostrem kulturnim stretu s domacim obyvatelstvem. Bohuzel se nerekne my jsme to zvorali na kvadrat, ale bude se 8 zemi EU tlacit do rohu pres EK , aby prijali migranty, kdyz se rozredi co tady uz je, tak se pry vyresi problemy s nasilnostmi. Obavam se, ze se pouze destabilizuje jeste vetsi kus Evropy. A pokud se neprizna aspon v kuloarech na tvrdo pruser, tak uzavreni migrace do Evropy bude pouze docasne, jestli vubec.

Dnes uz socialne-humanitni fakulty kazdy rok chrli mnohonasobne vyssi pocty absolventu s vysokou specializaci na gender, domaci nasili, legislativa "lidska prava" (bud EU a clenske zeme jsou demokraticke nebo jsou totalitami masove a hrube porusujici lidska prava)... Tihle lidi chteji uplatneni, takze pokud skutecne nasili na detech byl problem, tak dneska je udajne mnohem vetsi problem. Ale kdyz se podivam na zivotmi pribeh Nora, ktery vede jako skutecny aktivista odpor proti Brevneren nebo jak se ti lumpove jmenuji, strucne zadupal doma jako troll na schodech, aby umravnil deti co zlobili... Holt je potreba, aby tyranych zen, deti, senioru... bylo vice. Nepochybuju, ze migrace treba v Nemecku zvedla cisla teto kriminality, ale pachatele jsou prevazne uprchlici. Jiste nechci zit v Indii, kde tri zkurvenci (slusne napsat nejde), upalili za ziva holku. Sla si stezovat za sexualni napadani. Jde-li o uroven civilizace, tak kde by mel byt ten civilizacni vzor pro CR?

Ve srovnani s hormonalni medikaci bez lekarske kontroly je tohle vsechno sranda. Kdyz zacne bunecne deleni behem tehotenstvi, tak prave hormony jsou jednim z hlavnich faktoru, co zpusobuji, ze vznikaji specializovane bunky tkani, organu. Vsechno bezi ve specifickych casovych intervalech, koncentracich, ph......a ke vsemu to ma i individualni charakter. Jiste je nebetycny rozdil mezi neuronem a jaterni bunkou, ale vznikly podle stejneho vzoru. K cemu to mohlo byt evolucne vyhodne kolonii jednobunecnych, tot zahada. Vyvoj mozku, konci tusim kolo 21 let. Rozhodit hormonalni procesy u deti...

V CR chybi lekari, inzenyri, technici... a ti jsou pretahovani do zap. Evropy. Nedelam si iluze, kdo ma v poradenskych gender-neziskovkach slovo ohledne medikace hormony. Lekar by mel k hormonalni lecbe sahnout pouze ve specifickych pripadech jako krajni moznosti. Prodej na internetu bez kontroly-katastrofa! Migrant bez jisteni ve Francii vysplhal do pateho patra na balkon a zachranil malyho kluka pred vypadnutim. Nemyslim, ze tihle lidi maji ambice v Evrope makat ve fabrikach, na stavbe nebo na farmach. Ale fyzicky Evropany predelane hormonama smetou, mozna se udrzi mistni galerka. To pak budem cumet na uroven civilizace.

368378

11.12.2018 17:57

RE: Bohužel dříve si děti hráli na hřišti a holky s panenkami

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 368361

Kdyby to měl "kdejakej transgender srovnaný v hlavě", tak není transgender a jestli to v hlavě srovnaný má, tak leda tak "se zemí"..., jinak by nebyl transgender...[chechtot][chechtot][chechtot] když mu není jasný co je ani podle toho, co mu příroda nadělila do rozkroku (slovy prof. theologie Piťhy...)...[velký smích] a vola, chlemtajícího gambrinhnus po kýblech a nadávajícího na předsedu vlády neberte jako měřítko !!!

Ti Vaši transové totiž jiný problém, než zjistit "čích vlastně jsou" nemají a proto jim na nic jinýho ani nezbývá čas a ani kapacita mozkovny a proto to taky v politice EU, kde je jich požehnaně (skrytých i otevřeně se prezentujících), tak vypadá...

368370

11.12.2018 19:56

RE: Bohužel dříve si děti hráli na hřišti a holky s panenkami

elerik 93.?.?.?

Reakce na 368370

A vypadalo vždy. V historických spisech od Říma až po dnešní dobu se to deviacema jen hemží. Nikam jsme se neposunuli.

368374

11.12.2018 22:25

RE: Bohužel dříve si děti hráli na hřišti a holky s panenkami

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 368374

Ano, máte pravdu, od toho Říma jsme se moc daleko s těmi devianty v čele neposunuli a proto abychom se konečně posunuli, tak k těm deviantům od přírody začneme hromadně pěstovat a vychovávat posilu, abychom se do té propasti konečně zřítili...technologický a vědecký pokrok nám to dnes umožňuje jednak neskutečně rychlým získáváním poznatků a hlavně díky produktivitě práce, která umožňuje, aby namísto smysluplné a nezbytné činnosti k dobývání svého chleba vezdejšího část obyvatelstva, jsa živena pracovitými a činorodými lidmi zajišťující jim pohodlný život, mohla dumat na doslova píčovinách a mohla jimi ničit celé naivní a dobromyslné lidstvo...
Snad se ta zdravá a pracující, činorodá část lidstva probudí a ty degeneráty neschopné přirozené reprodukce, co se jí motají pod nohama, zavře někam do zadního dvorku a nechá postupně v klidu vychcípat, jinak ji dovedou k šílenství a pak to bude mela...[naštvaný]

368377

11.12.2018 9:53

Svět nadlidí

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den. My - naše národy ve střední a východní Evropě - do systému tzv. Západu nepatříme. Jsme jenom cíleně otravováni jejich zombírovácími technikami a technologiemi. My nejsme tzv.Západ. My nejsme nadlidé. My nejsme kříženci koně a psa (jako koňopes z filmu Hvězdná Brána), ani kříženci koně a člověka (jako kentauři z řeckých bájí). To "bohové a nadlidé" co neví nakládat s uloupeným bohatstvím, které jim nepatří vytvářejí umělý svět nekompatibilní s přirozeným světem. V jejich umělém světě jsou umělými bohmi. Na rozdíl od nich My Jsme Lidé.

368345

11.12.2018 11:07

To by mohlo zajimat BIS.

Joseph Chlor 89.?.?.?

Jiste by nasla a vycvicila mnoho ochotnych konfidentu, pardon - oznamovatelu, kteri by udavali, pardon - oznamovali lidi kvuli tomu, ze jsou transgenderfobnimi.

A co tak zridit neziskovku " Transgender Hodnoty" ?!?
Treba v ramci organizace " Evropske Hodnoty " ?

[velký smích]))))

Ja se picnu.
Kdyz se na internetu spila Rusum malem ze ne do podlidi (dosti beznymi vyrazy jsou : " rusky ksindl", " ruska svoloc" , " mongoloidni sebranka", " vecne opili muzici". " nevzdelani a negramotni muzici"....) tak to blahosklonne prechazeji vsichni. Hrozi vsak mozna doba, kdy farmaceutickymi koncerny produkovanym bytostem se nebude moci rict krive slovo....protoze vas obvini snad hned z nekolika zlocinu najednou..... nehlede na to, ze kdyby slo o obeti radeni farmaceutickych koncernu z rad osob zidovskeho puvodu, tak vas snad zavrou na dozivoti.

Tohle chteji zapadni tkzv. liberalove zavadet i na Ukrajine ? V ramci eurounijniho sblizovani se ? No nevim, nevim....jen aby pak neuskutecnil se nekdy v budoucnu majdan v Bruseli.....ukrajinske obyvatelstvo je pomerne konzervativni, co se tyce pohledu na " evropske hodnoty".
(mimochodem : The “Snipers’ Massacre” on the Maidan in Ukraine, Ivan Katchanovski, Ph.D.)

368349

11.12.2018 11:39

No jo, no...

R.E. 46.?.?.?

...je nadevše jasné, čeho ten ten transgenderismus součástí...Plán na vyhubení bílé rasy už poněkud zdegenerované a nahrazení jí hybridní rasou ještě více zdegenerovanou a prolezlou exotickými nemocemi a předsudky.

Jedno je jisté, že příroda si to jen tak nenechá líbit a že chlap změnící pohlaví nikdy nebude ženskou, ale chlapem s uřezaným čurákem, napraným syntetickými hormony oblečenenej v babskejch šatech a jako takovej patří do blázince a nikam jinam...
Je mi líto těch mladejch trdel, kterým tím ti zločinci dělají ze života peklo a je na těch se zbytkem zdravého rozumu tu udělat pořádek a šiřitele těhle svinstev odkázat do patřičných mezí i třeba s klackem v ruce...Vše je jen na nás jestli to uděláme "demokratikcky" po dobrém, nebo po zlém, ale jistě to nebude trvat dlouho a tenhle konflikt, jehož je LGBT agenda součástí, propukne naplno a krev poteče proudy a namísto reflexních vest se budou oblékat ty maskovací a neprůstřelné...[naštvaný]

Ta Francie je jeho předehrou...

368354

11.12.2018 14:13

Technická, návrh zavedení nového tématu

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Navrhuji pro zrůdnost transgender přidat téma, rubriku; kastrace nebo trans-kastrace.

368358

16.12.2018 16:26

Hledej kde jsou v lotrovine penize!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Pirati nam tlaci do parlamentu zakon, kde uz ve veku 12-ti let si bude moct kdokoliv vybrat svuj gender, rodice a vsichni ostatni budou muset drzet hubu a krok. Nejde pouze o Piratskou stranu, mladi progresivni s patentem na rozum jdou napric politickym spektrem, clovek si musi polozit otazku co jsou ochotni nekteri lidi udelat pro slavu vice "like" na socialnich sitich (nerozlisi ani masinu od uzivatele), volicske preference, penezovody, zavdecit se panakum v Bruselu ci jinde... Alkohol je legalni od 18-ti, tvrde drogy jsou nelegalni (mozna by experti mohli udelat studii pro laickou verejnost, jaky je vliv tvrdych drog na endokrinni system a psychiku cloveka). Pokud jde o penize, tam neni treba ztracet cas detaily. Verejny zdravotni system je vsude na suchu, takze zmenu pohlavi dat na roven plasticke "chirurgii". Kazdy se rekneme od veku 18-ti let muze zmenit pohlavi, ale vcetne hormonalni lecby a chirurgickych zakroku si to bude hradit za svoje stejne jako umele kozy!! A farmecuetickych koncernu je treba se zeptat, jaktoze inzulin pro cukrovkare vyjde v USA na 400 $ mesicne (doplaci to stat, u tech co na to nemaji), steroidy jsou silne regulovane (hodne lidi co sportuji by mohlo zacit velmi agresivni, coz je spolecensky nevhodne) a hormonalni preparaty na zmenu psychicke i fyzicke identity jsou k mani bez predpisu za smesne nizkou cenu? Samozrejme pro trasformaci na babochlapa bude nutno uvolnit steroidy. Nebudu uvadet jmena, ale sel kdysi na rande nekdo, kdo svou slecnu nevidel 6 tydnu (na soustredeni v zahranici) a byl celej nazhavenej. Za 20 minut byl zpatky, protoze jeho milovana ..."mluvila jako chlap"...

368534

Příspěvků: 17

11.12. 00:58 Andrej Vyšinskij  Dekadence a likvidace
11.12. 21:09 Miroslava  RE: Dekadence a likvidace
12.12. 16:14 maršal Žukov  RE: Dekadence a likvidace
12.12. 22:01 Jarda z Brna  vychovává takové množství lidských zrůd
11.12. 06:40  Bohužel dříve si děti hráli na hřišti a holky s panenkami
11.12. 15:32 elerik  RE: Bohužel dříve si děti hráli na hřišti a holky s panenkami
11.12. 16:24  RE: Bohužel dříve si děti hráli na hřišti a holky s panenkami
11.12. 19:49 elerik  RE: Bohužel dříve si děti hráli na hřišti a holky s panenkami
11.12. 23:35  RE: Bohužel dříve si děti hráli na hřišti a holky s panenkami
11.12. 17:57 R.E.  RE: Bohužel dříve si děti hráli na hřišti a holky s panenkami
11.12. 19:56 elerik  RE: Bohužel dříve si děti hráli na hřišti a holky s panenkami
11.12. 22:25 R.E.  RE: Bohužel dříve si děti hráli na hřišti a holky s panenkami
11.12. 09:53 svatoslav butora  Svět nadlidí
11.12. 11:07 Joseph Chlor  To by mohlo zajimat BIS.
11.12. 11:39 R.E.  No jo, no...
11.12. 14:13 Pátá Mojžíšova 7:24  Technická, návrh zavedení nového tématu
16.12. 16:26  Hledej kde jsou v lotrovine penize!

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 1

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,45 Kč
Kanadský dolar
17,37 Kč
Australský dolar
16,53 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,41 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 599,78 Kč
1 unce stříbra
578,54 Kč
Bitcoin
1 210 741,07 Kč

Poslední aktualizace: 9.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 395