Diskuze k článku

Komu slouží BIS?

Příspěvků 82

10.12.2018 8:51

Jednoduchá logika

Nechci uvádět 185.?.?.?

Pode dohody z Reykjavíku je ČR kontrarozvědně otevřenou zemí. BIS nemá za úkol něco dělat s cizí podvratnou činností, ale dozorovat, že dohody velmocí jsou naplňovány. Je určena výhradně k tomu, aby eliminovala jakékoliv hnutí směřující ke skutečné suverenitě ČR. Proto okázala ignoruje, co píšete a co je zřejmé na první pohled.

368305

10.12.2018 9:17

Je to zvláštní

MiroKales 46.?.?.?

Premiér se v aktuálním sporu postavil za BIS, rovněž obě parlamentní komory, politické strany včetně SPD, ale pravdu má Zeman? Vždyť on lhal i v tom, že BIS úkoloval pouze bojem proti islámským radikálům. Pomlčel o úkolu prověřit českou výrobu Novičoku.
Ale nenechme se zmýlit, volil jsem Zemana a pořád je lepší on než nějaký slušňák s falešnými brýlemi.

368306

10.12.2018 9:22

Pane Stwora

martin bares 46.?.?.?

Když jste tak proklausovský a proHájkovský, zjistěte si nejdříve fakta o Temelínu, aktivitách Klause v devadesátých letech, firmě Westinghouse, ruských funkčních reaktorech "veverkách" vše z té doby a hlavně o škodách, které ambiciozní, nebezpečný a arogantní Klaus a tato US firma tehdy Temelínu zpúsobil. "A že Hájek a Protiproud, naši vlastenci do morku kostí" píší to a tohle(?).... nenechte se vysmát, pokud ovšem nejsou štědří sponzoři Vašeho webu. "A že pan Nečas chtěl..."

Hlavně neselektujte a pište všechno i o Vašich oblíbencích, prosím. Nedělejte z grázlů anděly.

Děkuji, hezký den.

368307

10.12.2018 9:54

RE: Pane Stwora

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 368307

Tak to napište vy, já to uveřejním. Já o tom nic nevím. Ale jedno vím jistě. Ať byl Klaus jakýkoliv, to, že nechtěl podepsat Lisabonskou smlouvu, mu zajišťuje trvalé místo mezi těmi několika, kterým šlo o náš národ a o naši zemi.

368310

10.12.2018 10:00

RE: Pane Stwora

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 368310

Nechtěl ale podepsal. Mě nějaké Klausovo nechtění nezajímá, důležitější jsou činy. Takových hrdinu je plno. Měsíc kolem toho mlel a pak sedl a jak vzorný zacek to podcmrknul. Tolik k hrdinství kikiny.

368311

10.12.2018 13:39

RE: Pane Stwora

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 368311

Jo podepsal, ale s tim ze tam bude nedotknutelnost Benesovych dekretu. A Zeman tyhle dekrety semtam ve vhodny cas pripomene. "Krajenske spolky" spolu s havloidy a s podobnou prodejnou svoloci nepratelskou vuci ceskemu statu kvici dodnes. Nemluvim o ceske korune, ktera furt existuje. Kamos ze Slovenska co taky cerpa prevazne informace z alternativnich webu ma zkusenosti s eurem a tu korunu nam jako jedno z mala tise zavidi. Ponevadz se hrabe v nakupu drahych kovu tak si docela dobre uvedomuje vyhodu ekonomiky, kterou kormidluje domaci centralni banka a ne centralni banka EU sita na miru Nemcum. Lidi ze statu PIGS by nam mohli jiste povidat zajimave pribehy, treba v Recku jak je bratrska bankovni pomoc z EU tahne k nebesum jako balvan kolem krku. A na to projekt EU jako imperilani nastroj pro dalsi globalizaci v ramci velkych celku ve svete chcipne ekonomicky. Kecy v novinach jako, ze bez dotaci staty ve vychodni Evrope padnou me vzdy pobavi. Tam kde je vyroba (byt si nekteri stezuji, ze jde o montovny), tam je ekonomicka prosperita a ani masivni odliv kapitalu do zapadni Evropy tomu nemuze zabranit. Pouze tento proces zpomali, staci se podivat na poslednich 30 let vyvoje v Cine. Kulturni a socialni rozvrat Evropy jde pres migraci, lbgt, socialni inzenyrstvi v masovem meritku jako treba destrukce vseobecne vzdelavaciho systemu (inkluze je treba mix zaku, kdy musi jit dolu kvalita vyuky, dobry zamer pomoct neznamena, ze automaticky vytvori efektivni system jak to realizovat), samozrejme utoky proti vire lidi v Boha a tim jednoho ze zaklady korenu zapadni kultury. Principielni nepochopeni reality trefne shrnul kardinal Pitha: ..."Evropa nevytvari narodni staty, ale narodni staty vytvari Evropu"... No, jo ale to je v tezkem stretu s globalizacnimi ideologii, ktere se snazi zglajsachtovat narody pres socialni inzenyrstvi. Znicime narodni mentality a kultury a vytvorime se novou "superkulturu".

368320

11.12.2018 1:43

Vcera Srbsko a dnes Francie.

Favela 203.?.?.?

Reakce na 368311

A kdo si chce bejt clovekem jak se patri skonci rychle to stebetani a je na ceste do Francie. Je mi lito,ze aspon nejsem o 5 let mladsi.. Covek se s tim narodi. Nedaroval jsem pedagogum /ani rodicum/,od svych 6 let nic dobreho...
A neda se s tim nic delat.
V 68. jsem odesel z prace na barikady a byl za to okamzite vyhozen.
Pasivita zde a ty divci hlasky .."nechtela jsem musela jsem"/a ted jsem zbourana/, hovori za utrapeneho Klause a ty dalsi jasne . A ve srovnani s podstatne starsim Zemanem ,"Klausova" s by mel skoncit a prestat kdakat a zalezt.. Venovat se treba sberu tuzek.
A tak nam ty demokracie vzdycky slavne zacinaji, lide vybojuji vse a parasitni pijavice vrchnosti pribehnou se ujmout moci a kdyz hrozi trochu nebezpeci prchaji vzdy nejdrive ,zbabele , co nejdal . Ani je nenapadne za narod bojovat i s temi jejich vyhlaskami o lidskych pravech a svobode atd. ,ktere ale rychle zapominaji.. a ktere jsou jen podvod z jejch chrtanu .
.A KONCI vzdy :TEROTRISTICKYMI VLADAMI, TISICEMI BRUTALNICH POLICAJTU, fizlu spehovacich kamer a mikrofonu i v domovech , v pocitacich a telefonech a statisici represivnimi zakony proti nam. Konci tak :
Typickymi akcemi sadomasochostickych ustyrasenych zbabelcu skryvajicich se za obrovskou presilou nejmodernejsich zbrani...
A co vse jeste je treba na tu svobodu . Armady po zuby vyzbrojene na potlaceni bezbrannych protestujicich tech svobodnych. fasismus uz davno odhodil masky.
A tim jiz skoncili.
Soudci a prokuratori dnes odsoudi nekoho za zlocin/znasilneni/ , ktery se udal pred 30-50 lety , ale sami si nepamatuji si co delali pred tydnem !!
Pseudosexualove vseho druhu , pak pod rouskou pomoci zenam se zvrhli do fasistickych utoku na nas vsechny. Macarona si vydrzuje osobni straz z pouze africanu v plaveckach , protoze ma teplicko v palaci s milousema...
.Oficialni media nas informuji o zvysenem vyskytu AIDS a v africkych statech 40%-60% umiraji na AIDS. Prvotridni import.
A kdyz stehoval nepratelske narody Stalin to bylo kriku....
AIDS a drogy, nasili a teror porizeny fasisty uz davno dosahl unosnou miru.
A prichazi na radu skladat ucty.
I neziskovky si vydelaji na zisk. Dostanou od nas po zasluze..
Clenek je velmi kvalitni a vystizny a , docetl jsem az dokonce...
S Evropou je konec ,vidime titulek prohlasuje znamy pravnik prcha. kdyz se mohl nasaknout jako pijavice to bylo dobre , ale kdyz je treba Evropu branit krysa prchaji nejdriv.. A cekat neco od BIS je asi naivni...
Ze splni byrokraticke hyeny aspon na 50% jejich povinnosti ??

368340

10.12.2018 9:36

Pán Stwora,

omar 147.?.?.?

skonštatovali ste to, o čom aj vrabce čvirikajú. Na Slovensku je to doslova a do písmena to isté. Neviem či ste nechceli, alebo ste prehliadli, spomenúť že BIS(SIS) má leví podiel na kriminalite krajiny. Buď ju dozoruje ("riadiaci dôstojníci" mafiánov a mafiánikov), alebo priamo "lieta" vo veľkých kšeftoch (obchodvanie s citlivými materálmi, nahrávkami (Gorila) a.p.). Asi som neobsiahol všetko, ale táto črta mi vo Vašej analýze chýbala.

368308

10.12.2018 9:48

RE: Pán Stwora,

jan26 195.?.?.?

Reakce na 368308

Trafili Ste klinec po hlavičke, pán "Omar". Organizovaný zločin je jednou z pák riadenia spoločnosti "elitami" (oligarchiou). Suverenita našich štátikov je veľmi obmedzená, sme (ako dobre vieme) polokolóniou. Tajné služby slúžia domácej oligarchii a tá sa v určitej miere (blížiacej sa 100%) zodpovedá hierarchicky vyšším "elitám" - nadnárodnej a globálnej oligarchii. Účasť tajných služieb na správe organizovaného zločinu je nesporná.

368309

10.12.2018 10:44

RE: Pán Stwora,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 368309

Pochybujem že CIA ignoruje hlavy organizovaného zločinu, je to dobrý zdroj informácii(majú kontakty s vládnou mocou), môžu pomôcť pri blac ops operáciách a je to aj kšeft(strecha pri praní financií a nenadarmo sa hovorí že CIA je kokaínová/heroínová agentúra) [mrknutí jedním okem]

368314

10.12.2018 10:36

Gratuluji k procitnutí

ROMAN1 2a00:x:x:x:x:x

Gratuluji všem, co se po 29 letech probuditi ráčili. Prezidentovi Zemanovi asi gratulovat netřeba, jako významná persona bývalého komunistického "prognosťáku" jistě od počátku věděl, "vo co go". Proč to milostivě národu sdělil až nyní, když už si i vrabci na střeše dnes cvrlikají, jak to u nás i jinde vlastně funguje? Asi měl do dneška důvod mlčet, nevím, zeptejte se ho. Co ještě pan prezident ví, a zatím to veřejně neřekl??!
V této souvislosti bych tady chtěl připomenout slova Miroslava Dolejšího (mj. autora slavné "Analýzy 17. listopadu 89"_), která napsal již před více než 20 lety v jedné osobní korespondenci. Slova, jež však byla po smrti jejich autora zveřejněna - což se stalo už hodně dávno.
Cituji:
Dnešní trojúhelník skutečné výkonné moci ve světě tvoří banky, zpravodajské služby a zločinecké organizace, nikoliv vlády států. Vlády jsou téměř beze zbytku podřízeny moci a vlivu tohoto trojúhelníku, jsou pouhými prostředníky, mluvčími této skutečné moci. Proto je také zřetelně pozorovatelný mravní a intelektuální úpadek členů těchto vlád, eminentní exponování komediantů všeho druhu (herců, zpěváků, spisovatelů apod.), a zdánlivá anarchie, protože přítomnost je řízena zednářským heslem „ORDO ab CHAO“ (Řád v Chaosu), které vyjadřuje poslední velký úder proti křesťanství a národním státům, na jejichž troskách pak má být zřízen Nový světový řád (New World Order), řízený satanskou filozofií New Age.
S úctou Miroslav Dolejší Praha, 10. srpna 1997

(kon.cit.)
Dodávám jen, že těmto prorockým slovům tehdy naslouchali jen nemnozí.
Moravští Republikáni byli jedněmi z nich.

368313

10.12.2018 10:55

RE: Gratuluji k procitnutí

ROMAN1 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 368313

Ještě poznámka, neb příspěvek se nedá zpětně editovat.
Výše uvedený citovaný text je samozřejmě jen úryvek. Kdo by měl zájem přečíst si tu korespondenci celou, tak může učinit ZDE (je to již hodně starý článek).

368316

10.12.2018 20:12

RE: Gratuluji k procitnutí

hc 90.?.?.?

Reakce na 368316

Zeman nebyl významnou osobou komunistického prognosťáku, byl v něm krátce až po převratu.

368334

11.12.2018 10:44

RE: Gratuluji k procitnutí

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 368334

Před 89 Zeman pracoval již řadu let jako prognostik, ovšem se jeho zaměstnavatelé jmenovali Sportpropag a Agrodat. V těchto společnostech byl členem týmů s názvem "Oddělení komplexního modelování", což jsou reálně prognostické ústavy zabývající se prognózou (tendencemi) budoucího vývoje v dané oblasti.

368346

10.12.2018 10:51

.....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

1- Ve výšeuvedeném článku je uvedeno tvrzení, působící dojmem protimluvu, že autor nejprve zprávu BIS nečetl, a následně o několik řádek níže, " že když ji poněkolikáté četl....".

2- V internetových diskusích okolo Temelína se mnohdy objevují i zajímavé názory zřejmě zaměstnanců elektrárny, z nichž třeba můžeme zjistit, že v reaktoru jsou již delší čas testovány v praktickém provozu tyče jaderného paliva vyrobené ve formě westinghouse...

368315

10.12.2018 12:13

RE: .....

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 368315

>Ve výšeuvedeném článku je uvedeno tvrzení, působící dojmem protimluvu, že autor nejprve zprávu BIS nečetl, a následně o několik řádek níže, " že když ji poněkolikáté četl....".

Ale vůbec ne. Když jsem psal, že jsem si to musel několikrát přečíst, mínil jsem zprávu v novinách, že se učí podle sovětského vzoru a příliš se klade důraz na obrozenecké hnutí, nikoliv samotnou zprávu BIS.

368318

10.12.2018 14:42

RE: .....

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 368315

[chechtot][chechtot][chechtot][chechtot] K první připomínce opravdu nevím, co dodat, tomuhle nemohl porozumět opravdu jen "nepozorný čtenář", abychom zůstali politicky korektní.

Co se týká druhého bodu, palivo zkrachovalé firmy, od které je skutečně lepší se držet dál, se již testovalo na počátku tisíciletí s minimální úspěchem a v roce 2016 se hovořilo o tom, že se bude testovat znovu v roce 2018. Poslední informace asi zde:

https://www.investicniweb.cz/news-temelin-zavezl-c...

Někdo asi dostal tučné kapesné, aby se riskovala jaderná katastrofa jen díky tomu, aby byla zvýhodněna americká firma (dražší, horší, nebezpečnější, tak jak je to se vším). Doporučuji si o Westinghouse něco zjistit, je to úplná katastrofa.

Co se týká BIS, stačilo mi vzteklé kvíkání nýmandů typu Štětina, Šafr atd. na Twitteru. To je pro mě spolehlivý barometr, abych zjistil kde je pravda.

368323

10.12.2018 18:41

RE: .....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 368323

Zdejší komentátor Lovec idiotů je zřejmě špičkovým odborníkem nejen na mikrovlny, i když se trapně odhalil že nemá doma analyzátor, ale je expert i na jaderná paliva. Odborný rozlet je to nevídaný. Jako laik žasnu, kdybych byl též renomovaný odborník, tak se samozřejmě jen podivím. V článku jím uvedeném absentuje skutečnost, že palivové pelety fy westinghouse se prý při provozu za vysokých teplot v reaktoru drolí, a odpadávají na dno palivového prostoru, což bylo ventilováno ve výšeuvedené diskusi. V článku se ale nachází překvapivá informace o tom, že roční výroba Temelína by stačilapodstatně více než jeden rok zásobovat elektřinou všechny české domácnosti. Je s podivem sledovat věřejně dostupné tabulky prodeje této elektřiny třeba do Německa nebo Itálie za totálně dampingové ceny, které již trvají snad od začátku spuštění elektrárny. Bylo by zajímavé spotřebitelům, kteří byli povinni výstavbu financovat ze svých kapes a nyní to musí též platit, objasnit, z jakého důvodu musíme za bakšiš povinně dotovat elektrickou energií podezřelé větrníky v Německu, zatímco u nás je elektrická energie jedna z nejdražších v Evropě, a její ceny nejen pro domácnosti jdou neustále nahoru.

368330

11.12.2018 6:24

RE: .....

omar 147.?.?.?

Reakce na 368330

Pokiaľ viem sú palivové články(tyče) spoza oceánu štvoruholníkové. Tie ruské sú šesťuholníkové. Všetky reaktory by sa "museli prispôsobiť" americkým, mierne povedané menej kvalitným. Amíci skúšali business aj v Mochovciach, s tým, že polovica(!) reaktorov by išla na ich shit. Rusi vytiahli tromf - do tyčí pridali gadolínium (spomaľuje "vyhorenie" uránu), a tak predlžuje kampaň. minimálne o tretinu (času).
Našťastie niekto mal zdravý rozum a reaktor(y) sa neprerábali.

368341

11.12.2018 9:43

RE: .....

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 368330

Koukám, že jsem ti minule šlápl na kuří oko, když jsem se ozval, že píšeš krávoviny. Viz následující tvrzení, které je skoro na Nobelovku.

>Článek však považuji za naprostou fantasmagorii, protože mikrovlné záření používané k přenosu dat je úzce směrové

Samozřejmě že se s tebou nemohu srovnávat, neboť nejen že máš analyzátor, ale dokonce jsi doma naměřil 40 wifin!!! Jsou ty wifiny také úzce směrové? [chechtot]

Jelikož již vím, že máš problém s chápáním textu, nebudu ti ani vysvětlovat, že jsem sem opět pouze vložil informaci o testování "amerického" paliva a ano, dokonce jsem psal i o tom, že to palivo stojí za prd. Takže nevím, co tu rozporuješ.

Strašně ti fandím, s jakou odvahou se pokoušíš diskutovat zrovna o palivových článcích, a musím se ti tiše smát. Naštěstí je internet milosrdný, a tak se ti nemusím smát přímo do obličeje...

Ne, je škoda, že se tak snadno urazíš a pak trucuješ jak rozmazlené dítě, protože nebýt některých tvých úletů, píšeš docela rozumně.

368344

11.12.2018 11:12

RE: .....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 368344

Naopak, nešlápl jste mi na kuří oko, ale stal jste se rázem zcela naopak mým v podstatě technickým milencem. S Vaším unikátním ryze praktickým technickým myšlením, kde se smíchá všechno se vším, z toho vzniklé technické "polévky od kočičky a psa" se vybere to co se právě hodí, a tím se pokouší suvereně / vědecky / argumentovat, bych se nedivil, kdybychom v diskusi o palivových článcích a mikrovlnách pozvolna přešli na nepříliš vysokou těsnost víček na zavařeniny značky Omnia, a skončili u minimální délky enfilády /enfilade / ve druhém patře podzemí sklepa na hradě Kost.

Protože diskuse tohoto typu snadno sklouznou do takzvaného "werichova cyklu", který spočívá v tom, že snažíme li se bavit víc než minutu s blbcem, baví se pak již dále jen dva blbci, ale skutečnosti že nebavíme li se naopak více než minutu s blbcem, pokládá to ten příslušný blbec za své vítězství, čímž vzniknou vždy obtíže, a megabajtové bloky textů, chtěl bych se ještě na závěr podělit s dalším zajímavým poznatkem z ranní internetové diskuse o jaderných elektrárnách, kde diskutér se rozčiluje nad tím, že pod testovanými tyčemi se na dně palivového prostoru reaktoru nalézá místy až 5 cm silný koberec vypadaného jaderného paliva...

[velký smích]

368350

11.12.2018 11:21

RE: .....

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 368330

To je úplně druhořadé...

Proč by měla Česká republika platit někomu více za zdroj, co je dražší a není 100% kompatibilní oproti levnějšímu 100% kompatibilnímu zdroji? Jsme snad idioti?

Existuje jen jediné vysvětlení. Nejsme svobodným politickým subjektem, pro rozhodování v dané otázce. Páníček zpoza oceánu nás nutí dělat nesmyslné kroky.

368351

10.12.2018 11:52

dobrý text

libertarian 31.?.?.?

V diskusii na Pravyprostor.cz som napísal :

Pan Stwora je inteligent, ktorý hľadá a nachádza JADRO problémov, nie iba to na povrchu.
Ale v tejto vete pochybil :
“Zprávy BIS jsou důkazem zoufalého selhání této agentury,”

– Myslím, že BIS tentokrát neselhala. BIS proste napísala demagogický panflet na objednávku Demobloku. Resp. na objednávku veľvyslanca USA.
------------------------------

BIS neselhala obsahom dokumentu, iba sa jasne postavila do pozície propagandistického demagoga, Skutočná tajná služba zásadne nedáva verejné prehlásenia, a už vôbec nie propagandistické. Na toto sa používa štátna TV.

368317

10.12.2018 12:35

Otázka

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 46.?.?.?

Neznám přesně strukturu BIS. Neví někdo jak si dnes říká sekce určená pro boj s vnitřním nepřítelem ?

368319

10.12.2018 16:02

RE: Otázka

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 368319

Nevim to presne, tusim ze " Bret Schneider service ".

368326

12.12.2018 9:09

Bretschneider z BIS ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 209.?.?.?

Reakce na 368326

Podle neověřených informací pracovalo ještě v 80. letech v rámci STB a souvisejících organizací několik lidí s příjmením Bretschneider. A pravděpodobně jsou tam ještě dnes.

Marná sláva, řemeslo se vždy dědilo z otce na syna a určité služby jsou žádané v každém režimu. Tak se rodinný klan úspěšně rozrůstá bez ohledu na několik změn režimů, při kterých slušní lidé přišli o všechno.

368383

12.12.2018 14:51

= Historie rodu Bretschneiderů v čechách.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 368383

Nezkoumal jsem zda a kolik sloužilo u policie či StB v osumdesátých letech minulého století Bretschneiderů, ale pamatuji si na svá studentská leta v šedesátých letech, kdy jsem jako mladý zvědavý student dějepisu navštěvoval různé vědecké instituce, ptal se zde renomovaných odborníků na různé neobvyklé věci, jako třeba zda Komenský reformoval školství v Anglii, zda byl Jan Hus či Jan Žižka žid, a nebo za co vlastně dostal Benito Musolini od profesora Masaříka řád Bílého lva, a další a další, a snažil se o tom psát referáty, které jsem se pak dále snažil číst při hodině dějepisu, a pod. Reakce jak vědeckých pracovníkův ústavech tak i pedagogů byly značně bouřlivé. Tento příspěvek píšu z tohoto důvodu, že jeden z mých dějepisných referátů měl název:

Historie rodu Bretschneiderů v čechách.

Příspěvek jsem zakončil na stupínku před třídou telefoním číslem na ústřednu pražského policejního ředitelství v Bartolomějské, napsaným křídou na tabuli, a když jsem popisoval svůj vlastní telefonát ze sborovny gymnázia, kde jsem chtěl přepojit na soudruha Bretschneidera, a telefonistka se ptala na kterého, a sdělila mi indiskrétně že jich má v telefonním seznamu pět, byl jsem uchopen vyděšenou pedagožkou která nás učila dějepis za límec, a doveden do ředitelny. Musím i dnes ocenit tehdejší socialistickou demokracii, že se mi za tento vědecký prohřešek nestalo nic horšího, než že jsem dostal v pololetí napomenutí z mravů, a to jen za to, že jsem prý telefonoval ze sborovny gymnázia bez svolení školní správy. Za necelých dalších šedesát let jsem počet Bretschneiderů u české policie již nezkoumal, jen vím, že poblíž výšezmíněného a historicky slavného pražského policejního ředitelství funguje dnes poměrně velký antikvariát s jménem Bretschneider na štítě firmy. Možná že ho vede nějaký potomek nějakého tam kdysi sloužícího agenta Bretschneidera. Zjišťovat dnes kolik pracuje u české policie Bretschneiderů je ztíženo tím, že už prakticky neexistují veřejné telefoní automaty, zato jsou všude digitální telefoní ústředny, a každý mobil má své IMEI, takže příslušný badatel může sice zcela demokraticky a svobodně vznést svůj odborný dotaz, například podle zákona 600 o svobodném přístupu k informacím, ovšem jeho svoboda poté co jej vznese už vůbec zaručena není.....

[velký smích]

368398

12.12.2018 15:14

RE: Bretschneider z BIS ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 368383

Nutkán výšeuvedeným příspěvkem o pražských agentech Bretschneiderech a antikvariátech s tím to jménem spojených, vložil jsemze zájmu do vyhledavače Google

"antikvariát Bretschneider",

a užasl...

[velký smích]

368399

10.12.2018 14:02

mozna ze zde

jir2 nci (zavináč) gmx (tečka) com 95.?.?.?

najdeme tu pravou pricinu te posledni stvanice jak proti Zemanovi tak Babisovi.
http://www.allforpower.cz/clanek/na-je-temelin-byl...

368321

10.12.2018 15:54

Organizovany zlocin ma BIS potirat ?

Joseph Chlor 89.?.?.?

Puvodne jsme chtel pouze napsat "no comment".
Ale tak aspon takovy jakysi kratky aforismus.

Clovek nevi zda zde organizovany zlocin(viz napr " Krvave oleje" ) rozkvetl diky necinnosti BIS......anebo diky cinnosti BIS.

368325

10.12.2018 16:42

Islamistické nebezpečí

LS 88.?.?.?

"Konflikt v Íráku a Sýrii přilákal tisíce zahraničních bojovníků, z nichž řada pochází ze západních zemí. Zpravodajské služby varují, že jejich návrat bude znamenat přímou hrozbu pro naši společnost" - str. 113, knihy Informační válka, napsal brigádní generál Řehka.
Skvělá kniha, člověk se poučí o formách propagandy z historie a pobaví nad nedořečeným, zamlčeným a pozměněným z blízké historie. Pan brigádní generál možná NATO způsobil více škody než užitku. Nicméně mnohokrát má také dobré postřehy, jak je vidět z úvodního citátu. BIS o tom ale neví nebo nechce vědět. Třeba ji za to platí.
Autor knihy je takové 2 v jednom: odhaluje propagandu a zároveň ji vytváří. [smích]

368327

10.12.2018 17:35

Vlivove operace

Rudolf_K 2001:x:x:x:x:x

Zlodej vzdycky nejvic krici: "chytte zlodeje!". Rusko pry provadi "vlivove operace", ale o tech neziskovkach a americke ambasade ani pul slova. Zprava nema nic spolecneho se spiony. Ucelem je stvat proti Rusku.

http://www.keepandshare.com/doc9/view.php?id=20915...

368328

10.12.2018 18:04

Čeka

Rudolf_K 79.?.?.?

"funguje BIS na základě Stalinovy doktríny, že nepřítele je třeba hledat ve vlastních řadách." Nejen to; BIS se podoba Čece tez svym protiruskym zamerenim.

"O tom, že Stalin považoval ruský národ za potenciálního nepřítele mnohem nebezpečnějšího než Britové nebo Němci, svědčí především mimořádné prostředky, které sovětský stát proti němu nasadil."
(Nikolai Tolstoy, Stalin’s Secret War, 1982, str. 59)

"Když Lenin a Dzierżyński poprvé založili Čeku, rekrutovali mezi sovětskými obyvateli hlavně mezi Poláky, Lotyši, Židy a dalšími ne-Rusy."
(tamtéž str. 62)

"Stejně jako v řadě dalších sovětských institucí tam zpočátku působilo mnoho zástupců menšin. Poláci Feliks Dzierżyński, Józef Unszlicht zastávali vedoucí pozice v Čece, stejně jako Lotyši Jēkabs Peterss, Kārlis Pētersons (oba spolupracovníci Dzeržinského) a Mārtiņš Lācis.

Ze 70 komisařů Čeky bylo 38 Lotyšů."

http://www.keepandshare.com/doc9/view.php?id=20915...

368329

10.12.2018 20:36

RE: Čeka

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 368329

„ Rusové jsou příliš, příliš útlocitní. Nejsou schopni uplatňovat silná opatření revolučního teroru.“
(Lenin)

368336

11.12.2018 16:16

RE: Čeka

Rudolf_K 158.?.?.?

Reakce na 368336

Mate zdroj na tento citat? Pridam ho ke svemu clanku.

http://www.keepandshare.com/doc9/view.php?id=20915&da=y

368362

10.12.2018 21:28

RE: Čeka

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 368329

"Stalin převzal negramotnou zemi s pluhem a odevzdal jadernou velmoc."
W. Churchill

A teď k vašemu Nikolayi Tolstoyovi...
– Narodil se roku 1935 v Anglii,
– studoval vojenskou akademii v Sandhurstu a prominentní univerzitu v Dublinu,
– byl předsedou Ruské monarchistické ligy,
– přátelé z Oxford and Cambridge Club,
– zakládající člen spolku pro charitu Bílého hnutí v Rusku.
....
WTF?
To má být nějaký důvěryhodný zdroj? Čím nás to tady krmíte?

Zajímavé, že jako houby po dešti teď na obrazovkách novodobého chrámu (TV) vyrostly dokumenty o Stalinovi z dílen GB, FR, DE. Nějak se chalpci z tajných služeb nemůžou Stalina zbavit ani po 60ti letech. [chechtot]

"Na můj hrob naháží hromadu špíny, no vítr historie ji nemilosrdně rozpráší!"
J.V. Stalin

368337

10.12.2018 22:07

RE: Čeka

Rudolf_K 2a06.?.?.?

Reakce na 368337

O ne-ruskem ci proti-ruskem charakteru bolsevismu je cela rada zdroju. A z tech udaju, co uvadite o Tolstojovi zrovna nevyplyva, ze je zdroj neverohodny.

A cim nas krmite Vy? Stalinismem?

368338

11.12.2018 8:50

RE: Čeka

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 368338

Historii píší vítězové. Nepřítel je vykreslen v těch nejhorších barvách. Stalin odstavil vyvolenou sebranku od moci. Ta mu to po jeho smrti nemilosrdně vrátila. Chápu, že tohle vám na ČT neřeknou.

Pan Tolstoj je naprosto nevěrohodný zdroj. Něco jako například Šafr, Slonková, Kubík a další dobytci, kteří píšou na zakázku cokoliv. Ale pokud jsou pro vás tito lidé důvěryhodní, pak samozřejmě dává smysl celý váš příspěvek.

368343

11.12.2018 11:02

RE: Čeka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 368343

Jo ty miliony mrtvých za Stalina, to byli všechno členové vyvolené sebranky[smích] Ty zase bavíš[smích]

368348

11.12.2018 11:34

RE: Čeka

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 368348

Detto:
Jo ty miliony stromů napadených kůrovcem za Zemana...
Jo ty statisíce lidí v exekuci za Babiše...

Měl byste raději více myslet procesně. Skákání po nelogických cílových stavech, jak nás učili na ZŠ v dějepise, není zrovna vizitkou chápání. [mrknutí jedním okem]

368353

11.12.2018 14:02

RE: Čeka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 368353

Ježiš to si vyplodil blbost.
To je teda mimo.
Zeman zjevně nenařídil kúrovci napadnout stromy, zatímco Stalin čistky nařídil. Pokud tam nevidíš rozdíl, tak to zrovna není vizitkou chápání[mrknutí jedním okem]

368357

11.12.2018 16:36

RE: Čeka

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 368357

Stalin to, Stalin tam, všechno Stalin... [oči v sloup] S kůrovcem jsem to záměrně přehnal, protože tvoje tunelové vidění dle dějepisu ZŠ je opravdu k pláči.

Po-lopatě pro méně chápající, odkojené systémem kódující pedagogiky bez procesního myšlení. Měl jsem za to, že jsme se zde již oprostili od slepé víry kultům osobnosti, které nám jako vábničku někdo připraví, aby davu tvořil názor.

Myslíš, že Stalin rozhodoval plně autokraticky, tak jak to podáváš? Kdo byl tvůrce gulagů a rozhodoval o drtivé vlně čistek nám je doufám jasné. Kádrové výtahy probíhaly takto: BUND → ČEKA → NKVD. Právě ti tvrdě účtovali s konkurencí v gulazích. Od revoluce 1917 do roku 1939 hořela tuhá občanská vojna v mládém SSSR mezi několika frakcemi: Bílé hnutí, Trockisté, Bolševici, Menševici atd.

Stalin nebyl v době čistek neomezený vládce, byl právě ten, který se snažil čistky tlumit a od řízení se snažil postupně odstraňovat psychopaty jako Chruščov, Jagoda, Ježov... Až na místo šéfa NKVD v roce 1938 Stalin povolal špičkového managera L.P. Beriju, aby proces likvidace nevinných lidí utlumil. A tak se celý systém koncentračních táborů otočil proti jejich vlastním tvůrcům. Až někdy v roce 1939 můžeme říci, že Stalin a jeho lidé byli hlavní vedoucí politickou silou.

Vysvětlete mi, jak by mohli Bolševici připravit SSSR na nějvětší válku 20. století a tu vyhrát, když by vraždili desítky milionů lidí?

"Historie není věda,
historie je v davově-elitárních společnostech
efektivním nástrojem řízení."

368365

11.12.2018 16:51

RE: Čeka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 198.?.?.?

Reakce na 368365

Prave ze Bolsevici (tj. Stalin) SSSR na valku nepripravili. Proto se Wehrmacht temer bez odporu prihnal az na hranice Petrohradu, Moskvy, Stalingradu. SSSR stal na pokraji katastrofalni porazky.

Cely Vas prispevek je nesmyslny blabol.

368366

11.12.2018 16:55

RE: Čeka

Rudolf_K 198.?.?.?

Reakce na 368365

Prave ze Bolsevici (tj. Stalin) SSSR na valku nepripravili. Proto se Wehrmacht temer bez odporu prihnal az na hranice Petrohradu. Moskvy, Stalingradu. SSSR stal na pokraji katastrofalni porazky.

368367

12.12.2018 12:06

RE: Čeka

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 368367

Rudolfe, Rudolfe...

Vidím, že na to musíme jít dialekticky, protože dějiny té doby, opravdu nebudu vypisovat, na to nemám náladu ani čas.

Tedy "trigger points" k otázce, jak Bolševici "nepřipravili" SSSR:

1. Jaké zdroje a od jaké doby začali Bolševici SSSR připravovat na válku v porovnání s Německem?
2. Jak je možné, že při operaci Barbarossa bylo námořnictvo SSSR v plné bojové pohotovosti a vojska Západního frontu byla naprosto nepřipravená a jejich velitel D.G. Pavlov byl několik dní nezvěstný?
3. Jak bylo možné formovat obrovskou vítěznou operaci Bagration a dojít až do Berlína?

A jako třešniku pro přemýšlející:
Proč Hitler (Shekel-Gruber) napadl SSSR, když sám ve svých pamětech toto považoval za největší chybu Napoleona a i generalita Wehrmachtu byla proti otevření Východní fronty? Přesto tak učinil...

368391

12.12.2018 12:31

RE: Čeka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 368391

Samozřejmě, že bolševici nejen výborně připravili SSSR na válku, ještě navíc to byli mistři ve vedení bojů, o čemž svědčí i čísla. Počet německých obětí cca 7.500.000 zato obětí SSSR pouze 23.200.000. Vypadá to, že to tam vedly kapacity Tvých kvalit.

368393

12.12.2018 15:24

RE: Čeka

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 368393

Bojíš se reagovat a tak se tvá odpověď zvrhává k útokům na oponenta? Tím myslíš, že získáš nějakou diskuzní výhodu? Vítej v parlamentu ČR. [chechtot]

Právě 2. otázka by tě dovedla po studiu k závěrům, proč byly tak obrovské ztráty v Rudé armádě. Je třeba zkoumat procesy kolem Pavlova a Žukova, kteří byli zrádci SSSR. Ale to by si musel poctivě studovat a nejen mlátit prázdnou slámu chruščovovsko-trockistické propagandy, kterou nás elity již 65 let krmí.

Nebýt Stalina a Beriji, ze SSSR by byla surovinová kolonie EU v.1 a Böhmen und Mähren by byl další spolkovou zemí – bez Českého národa.

BTW...
Momentálně byla vydána kniha od Starikova v češtině "Kdo přinutil Hitlera napadnout Stalina". Dle jeho starších článků by to mohlo vnést trochu světla do prolhané historie.

368400

12.12.2018 17:27

RE: Čeka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 368400

Nesmíš studovat jen ruské zdroje, ty elito. Chápu, ze by jsi byl nejradši, abychom byli další svazovou republikou, ale zkus byt trochu objektivní. Ty ztráty hovoří jasnou řečí o schopnostech sovětského vedení, to prostě neokecáš.

368405

12.12.2018 18:24

RE: Čeka

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 368405

Uklidni se Pepku. Teď vyskoč a mazej zpátky do Lehožumpy.

368407

13.12.2018 10:52

RE: Čeka

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 368405

Ztráty byly obrovské, nepopírám...

Ty desítky milionů mrtvých hozených na Stalina jsou ale čistá lež právě trockistické sebranky, která se po zabití Stalina v roce 1953 chopila moci. A následně rehabilitovala např. D.G. Pavlova, který byl popraven za vlastizradu, že opustil frontu a vojska v počátku války byla bez velení.

Kdyby jsi to opravdu studoval, pochopil by si, že v RA proběhla zrada generality, která hodlala SSSR prodat Německu. Jinak by nikdy Wehrmacht nemohl projít takto obrovským územím jak nůž máslem, když porovnáme síly na obou stranách konfliktu. Nicméně i demografické statistiky SSSR mluví o úplně jiných ztrátách.

Ale dár klidně žer ty nesmysly o nadpřirozené výjimečnosti Německé armády a neomezené moci diktátora Stalina, který osobně může za min. 100 milionů mrtvých.

Nu což nejen Stalin, ale i dnešní "krvavý diktátor" Asad je dnes takto prezentován:
https://www.ceskatelevize.cz/porady/10997918455-mi...

368426

13.12.2018 13:12

RE: Čeka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 368426

Motorem "neporazitelného wermachtu" bylo více než 200 tun pervitinu, vyrobeného za druhé světové v továrnách Temlerwerke, a pak pár kýblů "zázračné drogy D-9 úplně na konci války / Otto Skorzeny /. Obávám se že trvání druhé světové války tak určila především střední průměrná doba toho, než se pervitinový narkoman v podstatě psychicky rozpadl, a to od Vůdce, který toho bral v posledních dobách třetí říše denně asi tři gramy, až po normální vojáky v zákopech. Pokud se podíváme na dnešní slavné české vojenské veterány, když se vrátí z mise, tak pokud je nepřivezou v rakvích, tak většinou míří rovnou do odvykačky. Výjimky si pak třeba udělají v poledne střelnici na Karlově náměstí v Praze, jako pan Lubina, a pod. ..[velký smích]

368430

13.12.2018 13:21

RE: Čeka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 368426

O schopnostech německé armády jsem nic nepsal, mě jen fascinuje ten poměr na 1 mrtvého Němce 3 Rusové. Mě je Stalin celkem u prdele, jen jsem chtěl říct, že dobrý šéf se pozná tak, že si umí vybrat správné lidi a zjevně ani tohle ten fešák nezvládl. Takže ty miliony mrtvých Rusů jdou jednoznačně za nim.

368433

14.12.2018 11:49

RE: Čeka

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 368433

Znovu pro méně chápající...
1. Stalin nebyl neomezený šéf! Probíhal v SSSR boj několika frakcí.
2. Hlavní čistky v gulazích mají na svědomí BUND → ČEKA → NKVD.
2. V RA probíhala zrada trockistické generality přes klany Žukova, Pavlova.

Jsme opět u toho...
Je to to samé, jako bys napsal, že jednoznačně miliony mrtvých stromů od kůrovce jdou za Zemanem (Babišem), protože není dobrý šéf a neumí si vybrat lidi. V tvém případě se jedná o absolutní nepochopení politiky.

Naivita je u dětí roztomilá. U dospělého Člověka nemá místo.
Je na čase dospět...

368478

14.12.2018 14:02

RE: Čeka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 368478

Tvá neschopnost logického myšlení je až fascinující viz ten kůrovec

368481

11.12.2018 18:10

RE: Čeka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 368365

Míň čti bláboly od soudruhů z VP SSSR, Pjakina a ostatních bolševiků a víc používej vlastní rozum. Se jednou z těch tunelů, kaleidoskopů, mozaiek, GP, psychotrockistů, priorit řízení zblázníš[smích]

368371

12.12.2018 18:27

RE: Čeka

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 368348

Pepku, a ty miliony počítal kdo? A bylo jich víc nebo méně než 6 milionů? A dělali z nich mýdlo a stínítka do lamp? Víš o tom naprostý hovno, takže se uklidni, vyskoč a mazej zpět do Lehožumpy za ostatními bývalými stbáky.

368408

11.12.2018 10:54

RE: Čeka

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 368338

Pokud je někdo předsedou "Ruské monarchistické společnosti". Zákonitě NIKDY nebude nezaujatě hodnotit Stalinovu politiku. Co na tom nechápete?

368347

11.12.2018 16:21

RE: Čeka

Rudolf_K 158.?.?.?

Reakce na 368347

Nikdo, kdo neni Stalinista, nebude hodnotit Stalinovu politiku "nezaujate". "Nezaujaty" by mohl byt pouze clovek, kteremu jsou masove vrazdy zcela lhostejne.

368363

11.12.2018 19:13

RE: Čeka

Reptiloid Humanoidni 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 368363

lžeš, hovado.
Stalin ten židovský bespredel zastavil, čili stopnul.


Vy židovské ksindle podnes mu nemužete odpustit

368372

11.12.2018 20:28

RE: Čeka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 368372

Ty jsi ale hlava. Sice je těžko rozumět jazyku Tvého kmene, ale aspoň je to legrační.

368375

12.12.2018 9:26

RE: Čeka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 368372

Trochu jinak: Stalin ty "stalinistické" čistky, ve skutečnosti židovské, čistky nemohl zastavit a tak je aspoň obrátil proti jejich tvůrcům, kterých tam zařvalo nejvíc.

Proto dodnes chazaři ve všech zemích sborově kvílí o stalinistických čistkách.
A hlupáci jim to pořád žerou.

368385

12.12.2018 11:35

RE: Čeka

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 368363

Chápu, vaše podvědomí se brání. Každá logická informace, která neodpovídá vědomostem ve vaší hlavě je jako jed. [chechtot]

368390

10.12.2018 20:21

třicetiletí podplukovníci

ping789 2a00:x:x:x:x:x

jako plody inkluzivního školství a plyšáku [chechtot]

368335

11.12.2018 12:37

Miloš v Rusku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=Q2umM_y_pJA

368355

11.12.2018 14:17

Komu slouží loutky?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

No, komu asi slouží loutky. Loutky slouží obvykle k sehrání hry na divadle. Ale loutky, které mám na mysli, jsou určeny pro jiné hry, někdy mají dokoncei své mluvčí. Obvykle zastupují nějakou instituci a slouží tomu, čemu zvykneme říkat hluboký stát - “deep state”. Scénář těchto her není dopředu znám a vzniká podle situace a potřeb složek hlubokého státu. Někdy ale není co řešit a loutky, když nemají co na práci, tak je dobrá každá záminka aby mohli hrát i své vlastní pšouky, kterými se vzájemně oblažují, a někdy se tím taky snaží přilákat pozornost i loutek z jiných států. Takovým loutkám se pak někdy říká státník.
V dnešní postfaktické době jde obvykle o výkřiky poměrně bezobsažné, hlavně musí mít emotivní náboj, nejlépe urážlivý pro protistranu a pokud možno stručný - jednoslovní. Tomu pak společnost věnuje pozornost, komentátoři píší komentáře, loutky se nakrucují, čepíří a sbírají komplimenty od svých obdivovatelů. Za starých časů jste museli čekat někdy i půlroku, než loutka promluvila, a potom to ale stálo zato, někdy i hodiny se projevovala a mnohdy to četla z papíru aby nezapomněla komu chtěla uštědřit štulec…Dnes ty pšouky vypouští i za pochodu, co krok to ...

368359

11.12.2018 15:27

Další připomínka

juvi 2a00:x:x:x:x:x

Pane Stwora, zkuste si přečíst, co jste napsal. Vy na jednu stranu komunistům nemůžete přijít na jméno a na druhou stranu píšete, že jste jim vděčný za vzdělání. Ano, hlavy máme vydrhnuté všichni, ale z Vašeho článku začíná prosvítat poznání. Je to jenom začátek a časem možná zjistíte fantastické věci - anebo také děsivé. Možná by Vás mohlo zaujmout toto: http://pospolne.cz/article/default/64.

368360

12.12.2018 13:21

kvalitní socialistické školství

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 368360

Nedávno jsem debatoval s jedním starým dělníkem v důchodu. Nejen svojí moudrostí ale i svým vhledem a znalostmi by strčil do kapsy současné čerstvé vysokoškoláky. A to nejen zahraniční ale i ty české.

Těžko by se ze zaostalého rurálního ruska stala kosmická a jaderná velmoc kdyby tam měli současné americké školství místo toho drsného biflovacího jaké jsme zažili i my dříve narození.

Proč si myslíte že USA kradou mozky po celém světě a stejně zaostávají kromě IT skoro ve všem? O indických Windows 10 raději ani nemluvě.
Protože se nám mezitím amerikanizovalo školství po celém světě. Takže ani v evropě ty mozky už za moc nestojí.

Doporučuju skouknout kanál youtube Michala Šopora:
https://www.youtube.com/user/M4jkl2
Mladý muž co vystudoval průmyslovku na drsném ostravsku s nevalným prospěchem a teď se zabývá atletikou v Los Angeles. Tedy žádný intelektuál.
Přesto svým rozhledem a znalostma drtí všechny rodilé amíky, i ty na univerzitách.

368395

12.12.2018 16:21

RE: Další připomínka

ping789 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 368360

Tak jsem ten odkaz zkonzumoval. Autor, asi produkt sovětské školy, objevil archimedův zákon pro lidske zdroje 2000 let poté. Ten text pochází nejspíše ze šedesátých let minulého století, nebo tam autor zamrznul. Totální ignorace společenského prostředi mimo školu u něj způsobuje formulaci mylných východisek potažmo závěrrů. V jednotlivostech vyslovované pravdy na tom nic neměni.

368403

13.12.2018 14:12

RE: Další připomínka

juvi 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 368403

Myslím, že zmrznul jste Vy. Právě že on píše především o společenském prostředí mimo školu, on píše o celé společnosti.

368434

12.12.2018 3:44

Tajna sluzba a verejna zprava?!?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Tak jsem si skouknul ten rozhovor prej zraly na velezradu. President Zeman ani jednou nepostavil narodni zajem CR pod uroven kohokoliv jineho a naopak trval na svem at slo o rok 68 nebo mnichovskou zradu!! Silne pochybuju, ze ty urvane huby z kavarny, kultury, demoblogu videli tech necelych 45 minut komplet. Politici na to maji firmy, co jim dela reserze a i tam je diskutabilni, zda nekdo sluzebne mladej to videl cele. O kulture s dokoncenym zakladnim vzdelanim, ktera zvani o maturite a dodelani prav, asi nejlip v Plzni... V kazdem pripade videno optikou ritniho alpinismu Zeman nepel oslavne ody ani na Brusel, USA a globalizaci, ale diplomaticky se vyhnul ozehavym otazkam.

O tom je i kritika BIS. A k tomu patri Pocheho loutka na ministerstvu zahranici. Tihle progresivni eurohujeri casto na politiky prilis mladi (malo zkusenosti a sezrali moudrost sveta) si mysli, ze budou plnit predstavy Bruselu i Washingtonu na zahranicni politku CR bez ohledu zda to je v dlouhodobem zajmu republiky ci ne. Po "Kalouskove generaci", pro zmenu produkt politoligie financovane stedre na universitach z EU a neziskovek. Ale ceka nas generace Ferdy mravence, potes koste. Skoda CSSD si tim kope politicky hrob, a kdyz se podivam na takove piraty...To, ze premier i president budou muset sanovat skody z ministerstva zahranici (top ambasady, Orban, diletantstvi ohledne Ukrajiny..) se dalo cekat. Nejlepe pro diplomaty co nejsou moc jisty v kramflecich je mlcet, pozorovat a poslouchat co delaji ti druzi. Hlavne nechodit prvni s nejakymi zasadnim prohlasenim.

Zprava BIS. Nezname neverejnou cast, doufejme ze tato je rozclenena na nekolik urovni a skutecne tajne veci nevi v CR vice jako 5 lidi, protoze u nas se vsecko rozkeca, i to je cast narodni mentality. Pokud jde o verejnou cast(mela by se zatrhnout nejlip vcera) neni diplomaticke vynest spinave pradlo ohledne spojencu. A s ohledem na soucasnou politickou servilnost by to byla chyba. Ale samozrejme, kdo je peceny vareny na ambasadach jakekoliv zeme by bylo dobre na jiste urovni vedet. U tech co funguji vysoce profesionalne treba Britove, Francouzi, Izraelci to bude problem, ti se schazeji vsude mozne a ma to fazonu. Vsichni co neco duleziteho vedi o CR by si meli vtlouct do hlavy: Pycha je tvoje zkaza, nikomu never sleduj tlaky a protitlaky. mlceti zlato. Technici by je meli proskolit ohledne zakladu odposlechu, IT apod.

P.S. Nekdo tady napsal ze mame nadbytek podplukovniku kolem tricitky. Doufejme, ze to neni pravda, protoze lidi kteri na to skutecne maji v tak nizkem veku nerostou na strome jako hrusky.

368379

12.12.2018 10:19

RE: Tajna sluzba a verejna zprava?!?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 368379

Myslel jsem, že se těm vašim výpotkům na hony vyhnu. Nejde to. Váš generátor příspěvků mne opět popudil.
>P.S. Nekdo tady napsal ze mame nadbytek podplukovniku kolem tricitky. Doufejme, ze to neni pravda, protoze lidi kteri na to skutecne maji v tak nizkem veku nerostou na strome jako hrusky.

Ty hodnosti (i metály za prd) se přidělují podle požadavků deep state, kterému ta vámi obdivovaná loutka víc než věrně slouží. Jmenuje taktéž soudce ve věku div ne kojeneckém, a také ústavní soudce, o nichž se dnes zmiňuje nick "204" v jiném příspěvku:Pozoruhodné je jak se ústavní oud bije za práva občanů. Ale jen těch cizích:...""
Je podstatný rozdíl studovat připravené blekoty, a vidět skutečné skutky a skryté důsledky... Tu videosrágorovinu jsem hnedi po první otázce, ještě před odpovědí vypnul.
Umíte jen kalit vodu, to ale docela slušně...

368388

12.12.2018 15:59

RE: Tajna sluzba a verejna zprava?!?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 368388

Copak nepasuju vam a vasim kolegum do jedineho spravneho ideonazoru?[velký smích][velký smích] S Pjakinem nebo jak se doopravdy jmenuje opravdu nepecu, jestli vy to zerete, ale ja nemyslim. Ten umi kalit vodu, jestli to je z blbosti, presvedceni nebo za prachy tot otazka? Pro me za me si verte cemu libo. Jak vidite zdravi mi slouzi, od netu nejsme odstrizeny a to na rozdil od jinych nikomu nelizu prdel ani za to neberu drobty od stolu, takze si zatim muzu dovolit ten luxus a rikat si svoje uprimne nazory na vec. A ti podplukovnici to neni rec o frckach, ale kdo ridi kontrarozvedku a to bez zkusenych praktiku (hlavne co delali venku, tam vam strejcek nepomuze) nahore prilis nejde. Par skutecne dobrejch, plus nejaka ojedinela tlacenka (nemusim, ale to patri k veci) to funguje. Mlady advokati, politologove, ajtaci a jini uspesni jedinci nam budou v tvrdych casech prd platny, staci se podivat na parlament nebo treba MZV. A ted se nam v Evrope dostali soubezne do krize z ruznych duvodu ctyri velke zeme Francie, Italie, Nemecko a UK. Ne, ze bych mel neco proti mladym, ale hur kociruji emoce a chybi jim praxe. Na druhou stranu dobra slitina byva lepsi nez puvodni kovy.

A prezit na hrane mezi vychodni a zapadni Evropou 2000 let a stale mluvit cesky to je velky kumst, mimo jine to potrebuje armadu (tim myslim do tydne milion chlapu s kverem na hranicich) a byt dobre informovany!!Nemate na to shlednout neco co vam nedela dobre (vetsinou se to zduvodnuje ztratou vzacneho casu) to me neprekvapuje. Pocitam, ze ti mladi od medialnich firem to taky nevideli cele, a pouze vypichli par veci co klient rad slysi a vidi. Na druhou stranu ten hnuj duo spiderbaba+batman versus Babis ml. neni nic prijemneho, ale prezil jsem to dokonce. O cem lidi zvani, neni podstatne, ale co nechteji rict.... Nepochybuju ze se v budoucnu zase spravedlive racionalne neudrzite, ale muzu vam slibit ze pokud nebude nutne na vas reagovat, tak vas budu v diskuzi prehlizet jako krajinu. Pozdravujte kamarady. [mrknutí jedním okem]

Nejde tak ani o vas, ale o pana Stworu a tohodle pana si skutecne vazim, ponevadz mimo jine byl ochoten za provozovani Zvedavci riskovat krimanal, i proto se zatim neuspesne snazim srazit dolu pocet mych kecu v diskuzi. Tedka zrovna jeden extrazvast vicemene o ho... navic. Ja jsem mel vzdy v ucte lidi co ne na hube, ale dopravdy byl ochotni nest kuzi na trh, kdyz slo do tuheho. Proto resepektuju tak nazorove diametralne rozdilne osobnosti jako treba Klaus a Zeman. Jestli nekdo je Zid? A co? To neznamena, ze kazdy potopi zemi kde se narodil. Jazyk a rodna hrouda kulturne silne formuji mentalitu. Pravda socialni inzenyri tvrdi dnes opak, ale i to je proc funguji USA na bazi anglictiny a vysoce podobne mentality jako celek a EU se nemuze dostat pres ekonomickou kooperaci. Chapu, ze vy aspol. mate o spravnych politickych lidrech jine predstavy nezbyva nez s nimi na spici vyhrat volby nebo rovnou revoluci.

368401

12.12.2018 8:45

priority BIS: USA, estébáci a oligarchové, izrahell a židé, poslanecké svačinářky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 197.?.?.?

Moudří vědí že zájmy země ve které sídlí, sleduje tajná služba až na posledním místě. U nás jsou ty priority BIS takovéto:

1) america first
-zde automaticky CIA poskytují všechny data co získali šmírováním milionů českých občanů, záběry z kamer, bankovní údaje, data mobilních operátorů, utajované informace atd
-v Praze existuje datacentrum BIS ke kterému údajně mají USA plný přístup vysokorychlostní datovou linkou, aby tam chudáci nemuseli pořád chodit

2) čeští estébáci nebo jejich dětičky
-bývalí estébáci nebo jejich dětičky kterými jsou všechny složky státu prolezlé a BIS nejvíc, zajišťují aby se bývalým prominentům co vytunelovali tento stát neskřivil ani vlas na hlavě a jejich odpůrci nebo živly co chtějí po 25 letech konečně zpravedlnost, aby byly řádně pod kontrolou a všechnono nich věděli

3) izrahell
-a židovská lobby jako taková, ti tam taky mají své lidi jako všude jinde aby se dostali k informacím o svých odpůrcích

4) vláda a ministr vnitra
-sice až na 4. místě ale přece, aby mohl šmírovat opozici a před volbami vyrobit nějakou aféru, takhle padl Paroubek, Rath, Nečas a další.

5) na dalším místě jako novinku, úkolují rozvědky milenky politiků a premiérů, svačinářky z poslanecké kantýny apod.

Málem bych zapomněl na jednu z nejdůležitějších funkcí BIS:
hra na slepou bábu, tj ostentativně a důsledně ignorovat protizákonné rejdy západních rozvědek na našem území, od CIA a mossadu až po CI5 a německou rozvědku (která mimochodem oddělala Karla Kryla, ale až za českými hranicemi, protože tady se všechno rozkecá).

368382

12.12.2018 9:22

Díky

venkovan Honza 37.?.?.?

Velmi výstižné pane Stworo.
Velký dík a modlim se aby se občané naší země přestali bát a začali uvažovat vlastní hlavou.

368384

12.12.2018 12:46

RE: Díky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 51.?.?.?

Reakce na 368384

Nechtěl jste spíš napsat " ...aby občané naší země konečně vytáhli hlavu z ..." ?
A je lhostejno jestli z té vlastní nebo z té cizí.

368394

12.12.2018 9:50

slovan = potenciální nacista

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 87.?.?.?

Bystré oko bretschneiderovo odhalilo souvislost mezi obrozenectvím a nebezpečím antisemitizmu a nacizmu. Vezměte si jen tradiční tisíciletý slovanský symbol, který údajně i dokázal chránit před zlem a černou magií (a možná z tohoto důvodu nám takové symboly rafinovaní okultní kabalisté přes svoje šabesgojské poskoky zakazují jako údajné extremistické symboly!) .

Jde o tzv
KOLOVRAT:
Vložený obrázek

To je v podstatě dvojitý hakenkrojc (taky symbol používaný tisíce let nejen slovany) takže slovani jsou de facto dvojití náckové
[vyplazený jazyk]
Ovšem je to pro znalce zabývajícího se extrémizmem (ale výhradně bílé, spořádané, pracující heterosexuální populace) dosti zapeklitý oříšek, protože kolovrat je velmi podobný tomu co jako symbol svojí kultury mají romové.
[velký smích]

368387

12.12.2018 17:23

Narodni obrozeni byla velka chyba

Rudolf_K 185.?.?.?

Reakce na 368387

Ano, narodni obrozeni byla velka chyba. My jsme totiz Keltove. Soveti nas okupovali jiz v 5. stoleti a vnutili nam slovansky jazyk. Vsichni Cesi ted zacnou mluvit anglicky. Co se nepodarilo Habsburkum a Hitlerovi nasilim, podari se neokonum ovlivnovanim mysli.

Neokoum se hodi kdyz narod zacne nenavidet sam sebe, jenom aby ho postvali proti Rusku. Na Belehrad, na Moskvu!

http://www.keepandshare.com/doc9/view.php?id=20915&da=y

368404

12.12.2018 18:40

RE: Narodni obrozeni byla velka chyba

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 368404

>My jsme totiz Keltove. Soveti nas okupovali jiz v 5. stoleti a vnutili nam slovansky jazyk.

Tak tohle je pravděpodobně největší hovadina, co jsem v životě četl. Možná to jen nechápu, ale... Keltové byli slovanský kmen. Všichni bílí lidé jsou Slovani. I celý západ, kterým změnili řeč latinou. Rusové neměli žádný důvod nás okupovat, protože tehdy tady ani tam nebyl imperiální systém, který Řím později nainstaloval jak u nás, tak v Rusku.

368409

12.12.2018 21:03

původ slovanů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 199.?.?.?

Reakce na 368404

My jsme pochopitelně árijci, protože sdílíme jejich symboly, zdaleka ne jen svastiku, a patříme do indoevropské jazykové skupiny.
Divili byste se kolik slov ze sanskrtu se dochovalo i v češtině.

Keltové rozhodně nejsme už jen kvůli radikální jazykové odlišnosti. Ikdyž jako slovani jsme uznávali stejné principy, přírodní a duchovní zákony jako keltové, i podobné hodnoty, než k nám došli obřezanci ze Soluně a nalhali nám že jsou poslové krista. Pak to šlo z kopce.

Zajímavé ovšem je, jak nám obřezaní historici zatajují původ slovanů až se zuřivým úsilím. Podle oficiálních údajů jsme se vynořili z ruských močálů jako Jožin z Bažin. Celý údajný počátek slovanství je snůška židovských absurdit co nedávají smysl ani malému školáčkovi. Ale bohužel novodobí samozvaní badatelé vytvořili ještě horší nesmysly, jen s opačným znaménkem.
Takže dobrat se toho co byli a nebo nebyli staří slované, je docela oříšek.

368411

13.12.2018 1:47

RE: původ slovanů

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 368411

K zodpovězení téhle otázky jsem dostal typ na knížku, která prý je k mání na Slovensku. Byla sepsána slovenským mnichem, prvním slovenským historikem Jurajem Papánkem v r. 1780 v latině a teprve před nedávnem byla konečně přeložena do slovenštiny a zabývá se právě původem Slováků a Slovanů a to i v době před tím, než sem bylo těmi obřezanci vnuceno to velebení zmrzačené mrtvoly přibité na kusu dřeva...dokonce je v ní i seznam králů/vládců na území dnešního Slovenska, vládnoucích ještě celá 4 století před tím strašným mordem od kterého se zaznamenává nový letopočet...
Možná o té knize ví a poreferují naši slovenští přátelé.

368416

13.12.2018 8:11

RE: původ slovanů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 368411

http://www.nwoo.org/2011/12/26/keny-arkana-v-jako-...
time
13.12.2018 (7.09)

368419

10.1.2019 14:14

Co už je zase špatně ?

FERDA ferr (zavináč) volny (tečka) cz 109.?.?.?

Co je dnes špatně ?
Tedy by se dalo uvážit, změnu otázky, na :
Co už je zase špatně ?
Mě se osobně zdá, že:
Význakem diskusí je setrvalé napadání všeho kolem sebe.
A zase to vidím ačkoliv bych to měl snadnější, kdybych to nečetl.
Jenže pak bych neuviděl, že se to opakuje "zase", a to řadu let.

Jakékoliv naznačení, že je pro pochopení nezbytné studovat tvrzení obou stran,
je následně vztekle a hromadně napadeno.
Kdyby se tak opozice a nejen zde na Zvedavci raději snažila doložit, odkud
bere svoje "hlavní přesvědčení" !
Budeme se řadu hodin napadat, zdali je v Temelíně něco vysypané, ačkoliv
základem je, proč se to stavělo, za jaké peníze to bylo a k čemu nám to celé
bude.
Protože momentálně je problém v tom, že energie odchází kamsi jinam.
Odpad pak zůstane stejně zde, tedy doma.

Podobným odpadem je tedy příspěvek o tom, "kdo je a v čem" ten blbější.
Domnívám se, že to je podílem nedostatečných životních zkušeností,
nebo-li ten, co se tady snaží druhé zesměšnit bude ve věku,
kolem poloviny mého. (70)

Když to vezmu pár let zpět, a doložím důkazy, co to asi udělá ?
Aby bylo jasno. 1968 mi bylo 20, a vzpoměňte si na hlášku F. Ringo Čecha.
Bylo to báječné století a víte proč, no bylo nám dvacet !

Souhlasím, protože tehdy nás nevzrušovalo, to že nemůžeme nic udělat, aby to nemělo hned složité následky. A taky proto, že jsme očekávali zlepšení, až zase budeme doma.
Neumím si představit, že by těch několik tisíc osob, co tam se mnou očekávaly, konečně svobodu očekávali cosi jiného.
Protože jsme prostě za jedním plotem už byli.

Pak se vybíral prezident a nikdo kolem nebyl spokojen, protože zase šlo o vojáka, jakkoliv zasloužilého.
A druhá souvislost je v tom, že asi tak za dalších 20 let jsem měl kolegu, co došel údajně z Buzuluku až sem a měl ruskou manželku.
Jeho reakce na moji otázku, jak je možné, že prošel válkou bez zranění ?
To bych každému přál vidět.
A byl to Inžinier tankových vojsk, prosím pěkně, osobně.
Jakož jsem o tom dodnes neslyšel, že to také byla nějaká specializovaná škola.
Tož dodám, že dnes už uběhlo celkem 50 let. Podívné, že ?

Takže jsem si jist, že ti, co zde napadají skoro všechno, rafajíce jako štěńata se jim zatraceně podobají.

Navrhuji moudřejší náhled na věci a nebo si počkat, až se nasbírá dost zkušeností, mezi tím by bylo lépe pokládat uctivé otázky, niklov to, co se zde předvádí.

368991

Příspěvků: 82

10.12. 08:51 Nechci uvádět  Jednoduchá logika
10.12. 09:17 MiroKales  Je to zvláštní
10.12. 09:22 martin bares  Pane Stwora
10.12. 09:54 Vladimír Stwora  RE: Pane Stwora
10.12. 10:00  RE: Pane Stwora
10.12. 13:39  RE: Pane Stwora
11.12. 01:43 Favela  Vcera Srbsko a dnes Francie.
10.12. 09:36 omar  Pán Stwora,
10.12. 09:48 jan26  RE: Pán Stwora,
10.12. 10:44  RE: Pán Stwora,
10.12. 10:36 ROMAN1  Gratuluji k procitnutí
10.12. 10:55 ROMAN1  RE: Gratuluji k procitnutí
10.12. 20:12 hc  RE: Gratuluji k procitnutí
11.12. 10:44 vousy13  RE: Gratuluji k procitnutí
10.12. 10:51  .....
10.12. 12:13 Vladimír Stwora  RE: .....
10.12. 14:42 Lovec idiotů  RE: .....
10.12. 18:41  RE: .....
11.12. 06:24 omar  RE: .....
11.12. 09:43 Lovec idiotů  RE: .....
11.12. 11:12  RE: .....
11.12. 11:21 vousy13  RE: .....
10.12. 11:52 libertarian  dobrý text
10.12. 12:35 jean.laroux  Otázka
10.12. 16:02 Joseph Chlor  RE: Otázka
12.12. 09:09  Bretschneider z BIS ?
12.12. 14:51  = Historie rodu Bretschneiderů v čechách.
12.12. 15:14  RE: Bretschneider z BIS ?
10.12. 14:02 jir2  mozna ze zde
10.12. 15:54 Joseph Chlor  Organizovany zlocin ma BIS potirat ?
10.12. 16:42 LS  Islamistické nebezpečí
10.12. 17:35 Rudolf_K  Vlivove operace
10.12. 18:04 Rudolf_K  Čeka
10.12. 20:36 Joseph Chlor  RE: Čeka
11.12. 16:16 Rudolf_K  RE: Čeka
10.12. 21:28 vousy13  RE: Čeka
10.12. 22:07 Rudolf_K  RE: Čeka
11.12. 08:50 Lovec idiotů  RE: Čeka
11.12. 11:02  RE: Čeka
11.12. 11:34 vousy13  RE: Čeka
11.12. 14:02  RE: Čeka
11.12. 16:36 vousy13  RE: Čeka
11.12. 16:51  RE: Čeka
11.12. 16:55 Rudolf_K  RE: Čeka
12.12. 12:06 vousy13  RE: Čeka
12.12. 12:31  RE: Čeka
12.12. 15:24 vousy13  RE: Čeka
12.12. 17:27  RE: Čeka
12.12. 18:24 Lovec idiotů  RE: Čeka
13.12. 10:52 vousy13  RE: Čeka
13.12. 13:12  RE: Čeka
13.12. 13:21  RE: Čeka
14.12. 11:49 vousy13  RE: Čeka
14.12. 14:02  RE: Čeka
11.12. 18:10  RE: Čeka
12.12. 18:27 Lovec idiotů  RE: Čeka
11.12. 10:54 vousy13  RE: Čeka
11.12. 16:21 Rudolf_K  RE: Čeka
11.12. 19:13 Reptiloid Humanoidni  RE: Čeka
11.12. 20:28  RE: Čeka
12.12. 09:26  RE: Čeka
12.12. 11:35 vousy13  RE: Čeka
10.12. 20:21 ping789  třicetiletí podplukovníci
11.12. 12:37  Miloš v Rusku
11.12. 14:17  Komu slouží loutky?
11.12. 15:27 juvi  Další připomínka
12.12. 13:21  kvalitní socialistické školství
12.12. 16:21 ping789  RE: Další připomínka
13.12. 14:12 juvi  RE: Další připomínka
12.12. 03:44  Tajna sluzba a verejna zprava?!?
12.12. 10:19  RE: Tajna sluzba a verejna zprava?!?
12.12. 15:59  RE: Tajna sluzba a verejna zprava?!?
12.12. 08:45  priority BIS: USA, estébáci a oligarchové, izrahell a židé, poslanecké svačinářky
12.12. 09:22 venkovan Honza  Díky
12.12. 12:46  RE: Díky
12.12. 09:50  slovan = potenciální nacista
12.12. 17:23 Rudolf_K  Narodni obrozeni byla velka chyba
12.12. 18:40 Lovec idiotů  RE: Narodni obrozeni byla velka chyba
12.12. 21:03  původ slovanů
13.12. 01:47 R.E.  RE: původ slovanů
13.12. 08:11  RE: původ slovanů
10.01. 14:14 FERDA  Co už je zase špatně ?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 38 čtenářů částkou 10 202 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 1

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

Měnové kurzy

USD
21,09 Kč
Euro
25,60 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,43 Kč
Australský dolar
16,52 Kč
Švýcarský frank
23,41 Kč
100 japonských jenů
19,37 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,38 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 690,48 Kč
1 unce stříbra
576,13 Kč
Bitcoin
1 161 631,66 Kč

Poslední aktualizace: 11.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 175