Diskuze k článku

Ukrajina se za podpory USA připravuje na fázi vojenských provokací

Příspěvků 18

8.12.2018 22:35

Srbsko

jirkap 62.?.?.?

Možná plácnu blblost,ale ještě by mohli vyprovokovat něco na Balkáně,aby se Putin nenudil [smích]

368269

9.12.2018 10:49

RE: Srbsko

charon 212.?.?.?

Reakce na 368269

Ale to se právě teď děje. Přímo před našima očima (a v přímém přenosu do Moskvy), nejen v Srbsku ale na více frontách současně ...

Je to o tom, aby Rusům povolily nervy a udělali něco, zač by se jim dala připsat vina. Nejlépe za cokoli, co se právě bude hodit [mrknutí jedním okem]

368278

9.12.2018 14:12

RE: Srbsko

Velekněz Ratata 88.?.?.?

Reakce na 368278

Ano, ale je to hra na kuře, nebo na kdo první mrkne. Když Putin před pár týdny řekl "my zahyneme, ale půjdeme do nebe, kdežto oni prostě zdechnou a nestačí se ani pomodlit (pokát)", mohl blufovat, mohl to myslet vážně, ale věděl, proč to říká a jasnější vzkaz už prostě poslat nemohl. Jedině snad že by ještě zavolal Trumpovi a řekl mu třeba "heleď, Done, věř tomu, kdyby jako něco, tak ten knoflík určitě zmáčknu a na nic čekat nebudu". A proč by to dělal, Trump asi ví. Jenže vypadá to, že vlak prostě jede dál mimo kontrolu.

Za této situace jedinou šancí těch, kdo tak úplně neplánují Armageddon, je pátá šestá kolona v Rusku. Nutno říci že tohle nemají tak úplně beznadějné (voni, však víte, nebudu jmenovat "[mrknutí jedním okem]). Akorát jsem dost pevně přesvědčen, že dneska - a dokonce i po penzijní reformě - už by se jakýkoli zásadní mocenský převrat v Rusku neobešel bez občanské války a rozvratu, proti kterým by dnešní Ukrajina vypadala jako oáza prosperity a bezpečí. A velmi pravděpodobně by to velký kus Evropy vzalo s sebou, zřejmě i s obohacením o příslušné radioizotopy.

368284

9.12.2018 12:29

Svět bez hodnot

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den. "Nadlidem" není pomoci. Jejich vyšinutí je zřetelně odlišitelné od myslení normálně myslících lidí. O své nemoci neví, stejně jako kdysi nacistický režim v Německu za Hitlera a jejich "utajovaní spojenci" ze zemí posvátné démo(n)kracie. "Nadlidem" nelze pomoci. Svou cestu do bezvýznamnosti si musí odkroutit až do trpkého konce, znovu a znovu, protože jsou neschopni syntézy v myšlení... Žádné hodnoty nemají a neuznávají a neznají. Jenom moc a moc peněz a moc brát život jiným lidem. O hodnotách lidské spolupráce a o pochopení podstaty lidského bytí na Zemi nemají zdání.
Myšlenky z dílny Voskovce a Wericha jim nic neříkají. Určitě si čtou po večerech veledíla autorů moci pekla a Sluhů Smrtihlava: Hitlera - Brezinskeho - Kissingera. Určitě jsou fascinováni příběhy starobylého krále starobylé Lýdie Croisa...

368282

9.12.2018 12:32

dôležité články ako tento

libertarian 31.?.?.?

Takéto texty sú dôležité. To, čo hrozí -nie je žiadna sranda. Žiaľ, väčšina ovčanov tot nečíta, a keby aj čítali, radšej si rýchlo prepnú na dementný serial v TV.
Ľudia proste nepripúšťajú, že môže nastať vojna.

Ešte aj tunajší diskutéri, ktorí čítajú tieto texty, radšej kecajú o hovne, ako by im nezáležalo na živote.

368283

9.12.2018 21:52

RE: dôležité články ako tento

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 368283

väčšina ovčanov na to nemá absolútne žiadny dosah ani keby všetci volili armádu spásy namiesto SMERu a podobných sračkových strán.

368300

9.12.2018 14:21

Podobnym zpusobem bylo kdysi Japonsko....

Joseph Chlor 89.?.?.?

...postaveno pred dilema : nechat se vyhladovet - anebo jit do valky. Za aktivni ucasti prave ze USA.
Tedy nejde o nic noveho. Ttransportni cesty jsou ale dnes mnohem diverzifikovanejsi a mezinarodni obchod take i mnohem provazanejsi. Takze pochybuji ze by do takove blokady USA a spol. sli. Paklize ano, tak by bylo zcela jasne, ze nejde o nejakou Ukrajinu a jeji lid a jeji lumpen elity...ale o to,jak opet spustit Velky Vyvar (rozumej Velkou Valku, ktera se odehrava daleko od uzemi USA...coz je ovsem v dnesnim svete take dost problem, nikde neni zaruceno to, ze by Rusko nepouzilo jaderne zbrane i proti USA).
Ostatne zajimalo by me, jak by USA reagovaly, kdyby se nedaleko mostu pres Golden Gate prohanela vojenska plavidla Ruska...nebo kdyby Rusko vyjednavalo s Mexikem a Haiti o vojenskem spojenectvi namirenem proti USA.

Idealni by bylo, kdyby si to Rusko a Ukrajina vyridily mezi sebou, bez zasahu zvenci.
A urcite by mela mimo stat Ceska republika, kdyz, tak at si Petr s Pavlem nabali plnou polni, vemou si kvery a jdou si tu svou vojnu vybojovat (nejlepe za sve), svymi zivoty, ne ze budou zas nasazovat zivoty jinych (v pripade zoldneru je tomu proste jinak, to je ciste jejich trzni rozhodnuti, tedy zde litost na miste neni - pokud by byli zabiti).
To je jedna z obrovskych lzi - ze mame byt zodpovedni takrka za vse , co se kde ve svete sustne, Bohuzel byla nalita tato lez do hlav uz detem v zakladni skole. A to tak dukladne, ze kdo toto rozporuje, je okamzite oznacen coby nepritel , egoista, zpatecnik a snad i kolaborant. Navic se tato odpovednost FAKTICKY konstruuje v REALITE - prave ze i prostrednictvim zoldneru, placenych z dani obcanu Ceske
republiky, to je obrovska zrudnost, nazyvejme to treba i " spojenectvim" - to je jedno, jde proste o zneuzivani (vydirani ?) velkeho rozsahu, na nejvyssich urovnich.
Vsak i ona Ukrajina je vydirana, nejen zneuzivana, viz posledni akce IMF, ktere dokonce i takova Tymosenkova oznacila za " genocidu ukrajinskeho naroda".

Mam strach o Ceskou republiku.
Protoze v pripade valky (Velkeho Vyvaru) by mohla byt mezi prvnimi obetmi, moc dobre totiz Nemci, Francouzi atd, vedi, ze jsme nespolehlivymi " partnery" (byt zneuzivanymi a spatrovanymi coby zoldaci), ze nasi lide nemaji zajem o boj s Ruskem. Procez by mohlo dojit k nejakemu takovemu umele vyvolanemu incidentu, aby prave ze na Ceskou republiku dopadly jaderne naloze jako prvni.
To neni hysterie, to je nazor skeptika.

368285

9.12.2018 15:41

RE: Podobnym zpusobem bylo kdysi Japonsko....

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 368285

Jistá část z české tzv. "politické elity" havl-hemoroidů pro to dělá vše a mezi nimi opět po delší odmlce začal hýkat osel Vondra s požadavkem co nejrychlejšího postavení onoho starého radaru, který by měl být integrální součástí řízení raketového komplexu, jehož části už jsou v Rumunsku a Polsku a který se dá využít k prvnímu bleskovému úderu proti stacionárním cílům v Rusku v případě že padne rozhodnutí o Barbarosse 2. a který by se zcela jistě stal okamžitě jedním z hlavních cílů ruské odvety, jako by už nestačilo to řídící středisko NATO/Izraele ve Staré Boleslavi...Co by asi v tom případě čekalo Prahu a její osazenstvo v čele s tou tupou krávou Langšádlovou a jí podobnými je nasnadě...[velký smích]

368289

9.12.2018 20:31

RE: Podobnym zpusobem bylo kdysi Japonsko....

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 368289

Tak nejak....
Az na tu pani Langsadlovou. Ona neni tupa krava, vi moc dobre co dela. Co se ji vyplati. Aby mela neustale dost sadla.
[velký smích]

368299

9.12.2018 16:55

Tak tohle by nám v BIS měli vysvětlit

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

https://www.youtube.com/watch?v=VXwnIOGX_30

Oficiální představitel operačního velení DNR Bezsonov od 00:44 minuty:

Rozvědka objevila 20 BMP a 10 tanků pod Mariupolem dodaných z Česka a vyjádřil nepochopení, jak může země, která tak strádala ve válce, podporovat fašistický režim na Ukrajině.

368292

10.12.2018 6:50

RE: Tak tohle by nám v BIS měli vysvětlit

Prednohor 78.?.?.?

Reakce na 368292

Ak sa tie fakty o dodávkach zbraní z Česka a tým aj o podpore fašistického režimu potvrdia aj z iného nezávislého zdroja, budete vlastne tiež fašisti. My na Slovensku sme si na takéto onálepkovanie zvykli už od vzniku Slovenského štátu a nik sa neunúval zisťovať okolnosti, za ktorých vznikol. Berlín alebo Brusel - veď je to nakoniec úplne jedno. Nové generácie otrokov aj tak dejiny nebudú čítať,

368304

10.12.2018 10:17

RE: Tak tohle by nám v BIS měli vysvětlit

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Reakce na 368292

A tohle je přesně to, co mi vadí: Psychopaté bez našeho vědomí a svolení dodávají zbraně, a pak je to hozeno na "Česko" a všechny obyčejné lidi, kteří s tím ovšem nemají nic společného a ani s tím nesouhlasí.

368312

11.12.2018 13:42

RE: Tak tohle by nám v BIS měli vysvětlit

Reptiloid Humanoidni 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 368312

A na koho to chceš hodit?


Amici vykoupily všechny sklady starých waršavských armád- od bulharska přes slovensko do DDR. Za levně.

Slovensko se piše s malým S, pač nejste nic. Jen psí hovna na podražce

Slovensko před 25 lety ziskalo vassalsakou podřizenost u dalšího pana.
Pokračujte, hovada

368356

9.12.2018 17:03

Ano, připravuje

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Naivní Ukrajinci ,bohužel, podlehli slibům a pozlátku západních lhářů a intrikánů. Ale to už Rusko dávno ví, stejně jako to ví i ti, co alespoň někdy používají mozek a nepatří mezi prodejné děvky. To, jak skuteční vládci a současně nevyléčitelní a šílení psychopati Západu z bankéřských a korporátních kruhů všemožně tlačí na Rusko, aby kapitulovalo a přijalo jejich nepřijatelný diktát, jen ukazuje, jak jsou zoufalí a jak žijí v sebeklamu o své nekonečné moci, výjímečnosti a nadřazenosti. Rusko opravdu není chudý Afghanistán, Irák nebo jen Bangladéš s jadernými zbraněmi. A Čína už dávno není jejich bezmocná a chudá kolonie. O tom se ostatně nemocní "světovládci" za Západu a jejich poskoci velmi brzy přesvědčí na vlastní kůži. Někteří již ten krach svého velikášství a svých snů tuší, proto kupují nemovitosti ve velmi odlehlých končinách. Ty ostatní to prozření bude o to více bolet.

368294

9.12.2018 18:01

Jak nastolit mir?

Rudolf_K 2a00:x:x:x:x:x

Rusko se v roce 1990 komunismu zbavilo. To bylo v některých kruzích interpretováno jako porážka Ruska ve studené válce. Probudil se instinkt dravců. Chtěli Rusko uplně zničit. Proti Rusku byla spuštěna sprostá, špinavá kampaň. Místo peace dividend máme astronomické výdaje na zbrojení a jsme blíže nukleární valce než kdykoliv předtím. Jediný způsob jak nastolit mír je, že Rusko projeví sílu a vstoupí do vojenské aliance s Čínou.

http://www.keepandshare.com/doc9/view.php?id=20915&da=y

368295

9.12.2018 18:18

Strach má velké oči

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Ukrajina, je hlavně černá díra na peníze. Zima na krku, a jako obvykle není čím topit. Plyn by mohl být hned, ale nutno platit předem po zkušenostech.
Prezidentské volby na dohled. Popularita otce vlasti klesá s venkovní teplotou, je už pod bodem mrazu. Nový prezident bude v tom snědeném krámu nucen cosi dělat, co ho nebude stát peníze - bude to inventura hospodaření předchůdce, který nemá ani kam prchnout od svých čokolád. Zmrzlí banderovci budou chtít alespoň naději na teplo.
Amíci ho nanejvýš podrbou za ušima, hodnej... hodnej, No, ještě štěkni na Putina! Hodnej...
Zkoušly na válku už proběhli (v Sýrii) se špatnými výsledky. Tolik rozumu Amíci na rozhodujících místech mají...
Je tu ale ještě jedna možnost jak by mohl uniknout osudu, kdyby jen tak náhodou tu banderovskou elitu odvelel do vhodného kotle...

368296

10.12.2018 19:00

vsetko tu uz bolo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Aj gestapaci v 39tom ocakavali vojenske provokacie zo strany polska a prekvapivo provokacie prisli. A tiez im najviac vadilo, co poliaci robia doma na svojom uzemi.

368331

11.12.2018 11:33

Objevena rotace bvp

ppppp 81.?.?.?

Popis aktualni rotace vojenske techniky a megatunel UA vladnich loupezniku se uvadi zde:
https://aeronet.cz/news/skandal-ukrajinske-kamiony...
Na trase UA-PL-CZ-SK-UA.
Svycarske banky. Jak lze znicenou techniku pomoci noveho laku obnovit a vydelat na ucet statniho rozpoctu. Videt, ze u nas to tak dobre neumi.

368352

Příspěvků: 18

08.12. 22:35 jirkap  Srbsko
09.12. 10:49 charon  RE: Srbsko
09.12. 14:12 Velekněz Ratata  RE: Srbsko
09.12. 12:29 svatoslav butora  Svět bez hodnot
09.12. 12:32 libertarian  dôležité články ako tento
09.12. 21:52  RE: dôležité články ako tento
09.12. 14:21 Joseph Chlor  Podobnym zpusobem bylo kdysi Japonsko....
09.12. 15:41 R.E.  RE: Podobnym zpusobem bylo kdysi Japonsko....
09.12. 20:31 Joseph Chlor  RE: Podobnym zpusobem bylo kdysi Japonsko....
09.12. 16:55  Tak tohle by nám v BIS měli vysvětlit
10.12. 06:50 Prednohor  RE: Tak tohle by nám v BIS měli vysvětlit
10.12. 10:17 kolemjdoucí2  RE: Tak tohle by nám v BIS měli vysvětlit
11.12. 13:42 Reptiloid Humanoidni  RE: Tak tohle by nám v BIS měli vysvětlit
09.12. 17:03  Ano, připravuje
09.12. 18:01 Rudolf_K  Jak nastolit mir?
09.12. 18:18  Strach má velké oči
10.12. 19:00  vsetko tu uz bolo
11.12. 11:33 ppppp  Objevena rotace bvp

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 38 čtenářů částkou 10 202 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 0

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 1

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

Měnové kurzy

USD
21,00 Kč
Euro
25,56 Kč
Libra
29,72 Kč
Kanadský dolar
17,38 Kč
Australský dolar
16,54 Kč
Švýcarský frank
23,37 Kč
100 japonských jenů
19,32 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 686,02 Kč
1 unce stříbra
578,13 Kč
Bitcoin
1 220 968,99 Kč

Poslední aktualizace: 10.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 403