Diskuze k článku

Merkelová hluboce otřásla Německem, rozmanitost hluboce otřásla západní civilizací

Příspěvků 17

23.11.2018 8:11

Spojené státy afroamerické a Euroislámský chalífát

J_Pitralon 178.?.?.?

Tvrdě makáme, bezvědomě makáme, makáme až konečně zhebneme - a svoje eura a dolary si potom můžeme nabouchat do kecek. V Africe čeká půl miliardy černochů na svojí šanci.

"Města zločinu 3 Detroit dokument CZ 2017" https://www.youtube.com/watch?v=7wBZH_SyYx4
""The Misfits - Don't Open Till Doomsday" https://www.youtube.com/watch?v=igm5_o_o84A

367944

23.11.2018 12:12

RE: Spojené státy afroamerické a Euroislámský chalífát

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 367944

Někde jsem zahlédl že lekařům bez hranic zabavili v itálii prý tu paš šeráckou loď akvárius obchodu s lidmi. No ale třeba zvolí novou strategii a budou industrializovat krefní konzervy upírům. V eu to měli zatím contrass.
https://slobodnyvysielac.sk/2018/09/25/francuzsko-...
Vložený obrázek
https://stredoevropan.cz/2018/06/19/studenti-ve-sp...

367948

23.11.2018 12:35

Helikoptéry z Kremlu evakuovaly neúspěšné spiklence ?

Karel K.. 109.?.?.?

http://www.noemova-archa.estranky.cz/clanky/historie-potopy-sveta/

367949

23.11.2018 14:06

RE: Helikoptéry z Kremlu evakuovaly neúspěšné spiklence ?

Reptiloid Humanoidni 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 367949

ovno.
Tvoje vlhké sny.

Těchto lidí zlikvidovali trockičtí židé 2,5 mil., než zasáhl Stalin.
Tak abys věděl hajzle - žijeme:

https://www.youtube.com/watch?v=tL1zxejuYKM&list=RDtL1zxejuYKM&start_radio=1&t=37

367950

23.11.2018 16:13

Proč se to děje?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Proč Sorosem financované neziskovky vozí statisíce uprchlíků do Evropy jako cestovky ? Vždyť Soros je a vždy byl jen poskok Rothschildů pro špinavou práci, Macron a Merkelová jsou jejich oddaní slouhové, stejně jako mnozí další politici a vedení EU. Že by ti, kdo po staletí nemilosrdně ždímali, vykrádali a nechali bombardovat obyvatele mnoha zemí Afriky a Asie, dostali výčitky svědomí, tomu může uvěřit jen opravdu hloupý a naivní člověk. Nabízí se proto jiné vysvětlení. Světovládci ze Západu prostě Západ odepsali, protože velmi rychle pochopili, že budoucnost má Asie. Je lidnatá, má surovinové zdroje, území a lidé tam pracují usilovně za zlomek peněz než je tomu na Západě. Cítí obrovské zisky, které milují nade vše. Pouze zapomněli na fakt, že v tamějších populacích budou snadno identifikovatelní. Jak svým vzhledem, tak i svými špinavými metodami.

367952

23.11.2018 19:09

RE: Proč se to děje?

Reptiloid Humanoidni 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 367952

Protože tu má vzniknout Chalifat. Vzniknou tu jiné národy, jiné řeči, jiná kultura a nakonec jiné státy.

Ty naše ženušky, co dnes tak odvážně přehahují nohu přes nohu, a ukazuji světu vvšechno co mají a stehna v punčocaíčích, za 15 let budou v černém pytli.

A já je bránit NEMÍNÍM !!!!!!!!

Ať je brání ten, komu tak ochotně dávali.Takže nakonec je to vždycky o tom: o ženské !!!!!!!!!!!!!!!!Nás prostě obelhali. Takže nic.

367955

23.11.2018 17:59

Svět nadlidí

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den. Věřím, že jak vlády v Německu a Francii (tj vlády "jadérka" tzv.EU) a také ostatní vlády v Evropě spoznají a pochopí, že za tím veškerým marasmem tzv. "multikulturalismu" stojí sparchantělé centrum Pyramídy Moci, která se zahnízdila v sídle tzv. OSN/UN/ a která pomocí odtud řízené umělé imigrace šíří a za podpory Říše Mohameda a Říše Světa kapitálu etabluje světovládu této sparchantělé entity nad Světem Lidí.
Ani USA nejsou ušetřeny od působení této světovládní Pyramidy Moci, vygenerované Světem kapitálu ve spolupráci s Říší Světa mohamedánů. Že toto spřisahání proti Lidstvu existuje ukazuje také rituální vražda SA-novináře, která byla bez viditelného odporu ve světě tzv. Západu přijata...

Velká německá Černá Paní začernila Německo a začerňuje Evropu; jiní Sluhové Smrtihlava (SS) působí se stejnou intensitou v USA a zejména v centru tzv. OSN/UN/. Organizační struktury jak v tzv.OSN/UN/ tak v tzv. EU jsou viditelně zparchantělé, neboť se viditelně zpronevěřily svému poslání dle zakládajících listin. Proto věřím, že vlády tomuto spřisahání nezákonných zparchantělých a po světové vládě bažících institucí a jedinců zabrání.
Nevěřím, že vláda Německa umožní Černé německé Paní úplně zdegenerovat národy Evropy se slepou podporou zdegenerované OSN/UN/.
Věřím, že v 21.století budou vedle sebe existovat svobodné spolupracující národy a že v tomto 21.století bude zabráněno etablování se světovládní otrokářské Pyramidy Moci.
Svět Lidí nepotřebuje světovládu nadlidí, kteří se zmocnili vlády nad tzv. EU a v tzv.OSN/UN/.

367954

23.11.2018 19:29

RE: Svět nadlidí

Pacholíček 93.?.?.?

Reakce na 367954

Bílá populace se probouzí, proto ten kvalt. Plánují (tedy provádějí) naši genocidu protože jsme schopni jim nakouknout pod pokličku a překazit plány jejich chorých mozků.
Jak řekl Josef Švejk jsou věci co se nesmí dělat, ale můžou se provádět.

367956

23.11.2018 19:40

ještě že jsme líní Češi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Na nás si s barevnou revolucí nepřijdou. A na "mrtvé studenty Šmídy" už taky nereagujeme. Ta šaškárna v Praze které se zúčastnila znuděná zlatá mládež, chroničtí revolucionáři a pomatenci vymytí ČT, neměla šanci na úspěch, byť se česká kulturní fronta snažila hecovat sebevíc.

To ve Francii ve twittwrové revoluci to vypadá dost kriticky. Navzdory stannému právu tam demonstrovaly statisíce lidí "kvůli drahému benzínu" a dokonce je tam i nějaký skutečný mrtvý. Tajné služby (CIA) si se stádem dělají co chtějí, klidně vám během pár dní ponoří zemi do chaosu kdy se lidi budou vraždit na ulicích a místo policie povládnou gangy.

A je to další důkaz že sociální sítě nejsou nástrojem svobody, ale nástrojem ještě většího debilizování a ovládání stáda.

367957

24.11.2018 19:23

šaškování ve žlutých vestách

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 87.?.?.?

Reakce na 367957

Šaškování ve žlutých vestách nebo cinkání klíči které za 20 let zabaví exekutor - vsjo jedno.

Jen si nejsem jistý jestli je to v té francii vzpoura "žlutých vest". Podle záběrů z místa je to spíš "vzpoura černých tlam" [velký smích]
Etnického francouze jsem tam ve žluté vestě nezahlédl.

Každopádně typická "spontánní akce" organizovaná tajnými službami. Nese to jejich typický rukopis který nevidí snad jen zcela retardovaný.
Takhle to mělo vypadat v celé evropě. Něco mezi válkou jak na Ukrajině a masivními pouličními nepokoji s rabováním a znásilňováním migráčky.

367970

24.11.2018 23:14

RE: šaškování ve žlutých vestách

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 367970

Asi špatně vidíš, tady se podívej na ty svoje "spíš černý tlamy"...[oči v sloup]


https://colonelcassad.livejournal.com

367971

25.11.2018 1:39

Nekolik poznamek a nahlednuti do Satanovych propasti ..

favela 203.?.?.?

Reakce na 367957

a DOvnitrnosti Demokratistu vseho druhu...V tezkych dobach se ozyvaji logicky volani po zachrane potapejicich..Potapime se my a potapi se, ale i ONI. brutalni rezimy zla, universalni zachranou ma byt andelska dobrota pro vsechny , demokraticka ovsem. A jeji fandove burcuji ve smyslu prislovi , co se mladi naucis,ve stari jako kdyz najdes...Higledy.
Nebo co do tebe nacpou ucitele a pedagogove ..A nestoji ani za namahu se podivat kolem aby jeden Videl... Dokonce souhlasi a prichazi s metodou Salamovou a s vaznou tvari tvrdi, ze demokracie je dokonce a jeste i siska salamu , ktery je mozne krajet na kolecka..Smik sem, smik tam...
Tezke je se tady ubranit smichu s prichuti neklidu. Co taky s tim.
Demokracie je system zalozeny stoprocentne na korupci. Na rustu a vyvoje korupce vubec vseho. Neco jako pedagogika , kdyz poslusne delas a nepremyslis, co chce pedagog ,dostavas odmeny. Pedagog, JE OVSEM NEVOLENY ALE DOSAZENY, jako napr. Lenin.
Kdokoliv , parasit , ktery chce vladnout tim ze jeho sluhove POTOM rozkazuji jinym sluhum, pak si nejprve poridi statistiku. Kdo ma vetsinu ? Tem slibi hory doly a jeste vic, zkorumpuje volice, sliby neberou koncu , VOLICE ,kteri samozrejme zlepseni svych zivotu tezko mohou s dobrym svedomim a ohledem na sve rodiny, ktere casto veceri suche kurky ,odmitnout....Nasleduje totalni zkorumpovani politiku a vedeni statu . Tady podstatne vyssimi castkami.
Dobrej mozna vybornej priklad je tady upadlej spolek havloidu , Protikomunistickych disidentu..Za ucelem svrzeni komunistu PARADOXNE A SVATOSVATE slibovali ---Pigledy, ZASE KOMUNISMUS.
Akorat nazev se trochu upravil. Tedy princip kazde demokracie je vsude pritomna korupce. Volice zkorumpovaly sliby a Havloidi se zkorumpovali okamzite velkym ZNARODNOVANIM vseho majetku , milionu , ale vyhradne jen pro sebe...
Dnes jsou v dusledku totalne zbankrotovani , zkrachovali a jiz nemaji co nabidnout mimo sve chamtivosti , kterou by ukajeli po slibech opet dodanych v kolosalnich mnozstvich volicum.. Jenom hlucne pistenimedii se rozleha kolem ,na zakryti te propasti prazdnoty ,, tez zkorumpovanych , nejen lidsky a moralne, ale touhou po zavedeni rezimu brutalnich zlocinu , ve kterych kazda demokracie , s patricnym nakrajenim skonci... .
To ovsem pusobilo take positivne , vetsina si uvedomila ,ze jde jen o puste podvody alzi. Zeny vychodniho bloku si uvedomili hyenismus feminismu a take nechteji byt pouhymi siskami salamu , krajeny pozvanymi a vysoce oslavovanymi Akbary. Navic se boji vyjit ze svych domovu, navzdory tomu co se jim s vaznou tvari tvrdi...Demokrati v opozici pak zase dale rajtuji na spase zazracne vselecive
a doknce i Masarykovske demokracie , jako jockey na chrome herce..

367972

26.11.2018 3:37

Demokracie se tak potaci od Hitlera k Hitlerovi..

Favela 103.?.?.?

Reakce na 367972

Vcerejsi hrozby nacistu jsou dnesni hrozby Usa.
Kdyz se Judea-Izrael vzbourili proti rimske kolonizaci v 66 a 123 , rimani se rozzurili,zrusili Izrael ,vyhnali populaci a ukradli jim vsechny cennosti a zlate poklady. Prejmenovali oblast na Cesareu.
Po ukradeni zlateho pokladu CR, kolonizaci EU a Vatikanem , prejmenovali Ceskou Republiku na Cechii. Skoro podobnost identicka ze ? Cesarea-Cechia.
Dulezite je take prejmenovani a velice. A vyhnani je jiz naplanovano..
Jiste bylo by poctive oznamit ,ze vstoupenim do EU, Ceska republika VSTUPUJE DO SVEHO totalniho ZNICENI..Bez demokracie nebo s ni..
Islamistan na misto vaseho naroda a vy Cechiove , jdete pryc. Koho vubec zajimate?
Tak rodina Novaku dostane obsilku na urad a bud pujde mezi eskymaky, nebo do Zanzibaru /.nechteji? Jsou rasisti. Mars na prevychovani..Do koncentraku.
A uz o nich nebude ani zminka.
Posledni zpravy ukazuji /zruseni narodnich statu a vytvoreni EU armady/, ,ze se vlady EU jiz davno spojili s mezinarodnim terorismem ,aby provedly sve spinave destrukcni zamery. Zadna humanitarni krize lidskych prav , spinavej sprostej zlocin pouze. Tsunami afroarabu..Prostrednictvim ovsem demokratu..
Zbabelci ovsem maji panicky strach a hruzu v jejich kancelarich z kterych se boji vylezt..Proto se zvysuje okupace EU od USA,dale milionove tsunami invaze a i okupace ma zajistit poslusne teroristy na obranu parasitu a na spinavou praci, nova armada EU, bude vytvorena a kdo budou ti vojaci , je vice nez jasne.
Kdyz dojde k nejhorsimu ,EU policajti a vojaci se pridaji k nam, maji rodiny atd. majico branit. A proti okupantum a jejich sluhum.Neni na ne spoleh vubec. /Dnesni Francie to ukazuje..Tedy TRI OKUPACE NAJEDNOU snad maji postacit .
Kdyz Zeman a Babis rozdavaji jablka, uboha skupinka mentalnich tupcu s jejich SKREKY nema pro populaci ani svestku. Tedy program lecos slibujici. To nejde , lide blejou , kdyz s jejich ideologii vylezou... Co se ocekava vseobecne je ta jiskra , temer vzdy neumerna /drobna/ nasledkum.. A kde vrchnosti v historii nikdy neselzou je tlacit na pilu az zuby vypadnou. Potom si i vysoka civilizace 'HRABNE' zpet !! do lidskych a prehistorickych instinktu a vypuknou implozivni /opak explozivnich/ a spatne nacasovane naloze.., o hole preziti....
Hitler aspon lidi nejdrive zabil nez je spaloval. Zmodernizovani pak prineslo ze AngloAmericani jiz od dob Drazdan, Hamburku, Tokia, Hirosimi atd. porizuji lidem KREMACE ZA ZIVA..a JESTE NESKONCILI. Od demokratu jeste pak muzeme cekat jen taky jen a pouze , zradu a zradu a zase zradu.
Epidemie Mnichovu velke usili na zniceni nasi planety vsemi moznymi prostredky a silenstvim jim vlastnim..To je dnesek, podobny vcerejskum...
A ty nase osudove Osmicky to vse jen potvrzuji...

367989

24.11.2018 9:16

moc smutný článok

libertarian 31.?.?.?

Tie fakty, a ich dôsledky, ktoré popisuje autor sú deprimujúce. Uvedomoval som si ich od začiatku migrantskej invázie. A bolo mi z toho doslova zle.
Dnes to vnímam odlišne :
Ak si biela rasa nedokáže chrániť svoj osud, sama seba, ak biela rasa stratila ZÁKLADNÝ PUD všetkých živých tvorov - teda PUD SEBAZÁCHOVY , tak si biela rasa nezaslúžiť zaberať miesto na Zemeguli.
PUD SEBAZÁCHOVY je základná vlastnosť živých tvorov, vďaka ktorej existuje dnešný život na Zemeguli. Z darwinovej teorie priamo a logicky vyplíva, že - tvor bez toho pudu zákonite zahynie , ako jedinec aj ako druh.
Biela rasa zrejme zdebilnela vďaka svojmu extrémnemu technologickému pokroku. Technologický pokrok umožnuje prežívať aj hlupákom, debilom, ..... a títo premnožení hlupáci zmenili bielu rasu na rasu debilov. Následkoém demokracie neurčuje smerovanie spoločnosti malá skupinka intelektuálov - ale demokratická väčšina zdegenerovaných debilov.

367958

24.11.2018 14:24

RE: moc smutný článok

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 367958

Ne, v tom je institucionální a průmyslový rasizmus a potažmo školství, masáž majitelů médií a rasy až zástupně s žádoucí matoucími represáliemi takřka na zakázku a že jdou po těch z kterých mohou sklízet? Divíte se? Co si vezmou na těch z rovníkové afriky a z arábie když je tam vlastní nóbles prostě nechtějí vesměs kriminální živly a nemusíte si malovat keci které všem již natlačili formami klišé všude tak že o tom nepřemýšlí proto že protože tak motají všichni. (žel zdebilizovaní)
https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ
Vložený obrázek
Jenomže světově je to obráceně že 8/1 i když to školství podává formantům zájmově věrchuškou ( no a přesvědčení jak se říká jsou opravdu horší jak třídní nepřítel [smích] ) nemylte se a nemyslete si že zájmy nemají i úplatné loutky s dalšími maňasy.
https://www.youtube.com/watch?v=RErDotcG65Y
Nemluvě o tomto videu které je asi po páté bez překladu znovu.
https://www.youtube.com/watch?v=aPm0NKcBZcY
Pokemoni [velký smích] https://www.youtube.com/watch?v=GyQjVtIGQg8

367961

24.11.2018 16:05

RE: moc smutný článok

Jan Hanuš 94.?.?.?

Reakce na 367958

Líp bych to vyjádřit nedokázal. Do posledního písmenka.

367966

27.11.2018 2:51

RE: moc smutný článok,jeste smutnejsi Prispevek.

favela 203.?.?.?

Reakce na 367958

Jiste, abychom prezili na nasi planete NEMUZEME stale uplatnovat ten destruktivni a sebedestruktivni Darwinismus pozdeji marxismus-leninismus atd. I fasisti a imperialisti jednali z te same pozice , kdo je schopnejsi , okamzite vyvrazdi ty druhe. Protoze jinych , pouha existence ohrozuje.
A Co kdyby v budoucnu byli silnejsi a nebezpecnejsi !!!???
Vyvoj a popularita stupidniho a zlocinneho komunismu /i kdyz zdeformovaneho/, na svete ukazuje , ze zlepseni si preje drtiva vetsina lidstva.
Proto se lidska spolecnost pokousi zmenit nekonecnou agresivitu bez cile a bez konce do neceho prijatelnejsiho, zajistujici normalni zivot kazdeho clena spolecnosti , rodin atd. I snahy demokratu jsou zde videt.
A jisteho stupne kultivace bylo jiz dosazeno...Za obrovskych obeti nasich predku.
Podivejte se na vyvoj nasi spolecnosti. Kdy nejdrive ti nejsilnejsi, /byvale vrchnosti/, darwinisticky pobili, a ovladli , nebo znicili ty slabsi a mirumilovnejsi...Potom ale ustrnuli v te pozici nasili a prevahy a postupne zanikaji.. Vyvoj je predbehl aniz by si povsimli a stacili udrzet krok.
Prave ti slabsi , prinuceni bojem o zakladni zivotni podminky , neustalymi resenimi problemu atd. se stali brzy daleko schopnejsimi .
A nepochybne daleko moudrejsimi...
NENI ZDE POCHYB ,ZE MY JSME NA VYSSIM DALEKO VYSSIM DNES STUPNI VYVOJE. /It just happen that way/.
My take mame prostredky , porazit kazdeho vnejsiho nepritele /ktere ale pouzivame k snizeni nasili na nasi planete,Syrie/,ale nejsme zatim schopni neutralizovat zbesile zradce nekontrolovatelneho a agresivniho nasili /pro nasili, samotne a kdy my vime , ze nasili plodi dalsi nasili atd., uvnitr nasi spolecnosti...!!!
Pud sebezachovy,/nekontrolovany/, vede pak na vyvrazdeni kazdeho , kdyz ten chce taky a casto jenom zit , treb jen obedvat
a kdo snazi se zabezpecit svuj zivot, jak umi .
. Tim jiz permanentne OHROZUJE ty zpudovane darwinisty...Kteri pak musi pouzit ten PUD sebezachovy na zniceni tech jinych , ze ano !!??
A treba i preventivne ..A kde to konci ?? A to my dnes jiz nemusime.
Dnes jsme mnoho tech problemu z minulosti jiz vyresili a tyhle pudy jsou jiz bez cile a samoucelne. tedy i zbytecne a predevsim skodlive a svetove destrukcni.... Protoze nas vyvoj jejiz schopny zajistit to zakladni pro kazdeho...
Ovsem s podminkou ,ze se kazdy zucastni a tim si zajisti i zivot v nemoci a ve stari.....Zakladni problem dneska vidme vsichni ,v tom ze Psychopaticky darwinisti se s timhle nikdy nesmiri, ani nemohou proto se musime vyporadat nejdrive s nimi...A co nejrychleji...
My dnes usilujeme o neco daleko lepsiho nez co bylo po staleti..Tak se lisime.
A jake ty schopnosti mimo neustale darwinisticke /prvohorni , neandrtalske / nasili /obrazek z USA zde naideologie chteji za kazdou cenu i nekonecneho nasili a zniceni vseho ,co nevybudovali /a nebyli doposud schopni/, a coz /si nejsou schopni uvedomit/, povede k jejich zaniku , i kdyz zvitezi ..nejsou schopni prozatim udrzet civilizaci dnesni urovne ....Dukazu je presprilis/..
Zbyva tak na ne ta spinava darwinisticka ...Automaticky kráceno

368017

Příspěvků: 17

23.11. 08:11 J_Pitralon  Spojené státy afroamerické a Euroislámský chalífát
23.11. 12:12  RE: Spojené státy afroamerické a Euroislámský chalífát
23.11. 12:35 Karel K..  Helikoptéry z Kremlu evakuovaly neúspěšné spiklence ?
23.11. 14:06 Reptiloid Humanoidni  RE: Helikoptéry z Kremlu evakuovaly neúspěšné spiklence ?
23.11. 16:13  Proč se to děje?
23.11. 19:09 Reptiloid Humanoidni  RE: Proč se to děje?
23.11. 17:59 svatoslav butora  Svět nadlidí
23.11. 19:29 Pacholíček  RE: Svět nadlidí
23.11. 19:40  ještě že jsme líní Češi
24.11. 19:23  šaškování ve žlutých vestách
24.11. 23:14 R.E.  RE: šaškování ve žlutých vestách
25.11. 01:39 favela  Nekolik poznamek a nahlednuti do Satanovych propasti ..
26.11. 03:37 Favela  Demokracie se tak potaci od Hitlera k Hitlerovi..
24.11. 09:16 libertarian  moc smutný článok
24.11. 14:24  RE: moc smutný článok
24.11. 16:05 Jan Hanuš  RE: moc smutný článok
27.11. 02:51 favela  RE: moc smutný článok,jeste smutnejsi Prispevek.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

61

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 105 čtenářů částkou 21 389 korun, což je 61 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 1

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Rusko zablokovalo článek o Palachovi na webu Českého rozhlasu.18.07.21 12:50 Rusko 5

Exministr kultury Herman převzal nejvyšší vyznamenání sudetských Němců17.07.21 18:58 Německo 1

Policejní bezmoc, stát na feťáky, žebráky, dealery drog v Praze kašle17.07.21 13:47 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
29,97 Kč
Kanadský dolar
17,35 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
23,69 Kč
100 japonských jenů
19,71 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 272,33 Kč
1 unce stříbra
548,46 Kč
Bitcoin
733 204,41 Kč

Poslední aktualizace: 24.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 370