Diskuze k článku

Děkovat veteránům za jejich „službu“ – ale proč?

Příspěvků 26

21.11.2018 6:35

Trollovina

MartinK 79.?.?.?

Snažit se namluvit někomu, že v USA jsou jiní lidé, než jinde a to jen proto, že to jsou Američané, je nesmírná hovadina. Proč podceňujete inteligenci čtenářů?

367912

21.11.2018 13:18

RE: Trollovina

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 367912

Máte úplnou pravdu. Američani jsou více či méně povětšinou stejně tupý, cynický, sobecký a agresivní dobytek, jako většiny ostatních příslušníků států, národů a skupin obyvatel je tvořících...Ano,tvrdit, že Američani jsou ty největší svině je nefér, ale házet je do jednoho pytle, dle hlediska jejich agresivity a počtu rozpoutaných válek v porovnání např. s Eskymáky, prostě a jednoduše nejde a to ani s absencí jakékoli "inteligence"...Ani Vy nepodceňujte inteligenci čtenářů....[velký smích]

367917

22.11.2018 10:40

RE: Trollovina

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 367912

Zajímavá poznámka, jen naprosto nechápu, jak to souvisí s článkem. [chechtot]
No, asi je zbytečné to nějak vysvětlovat, ale nikde jinde na světě (nepočítaje Izrahell) nepadají lidé do komikso-náboženského vytržení, když mávají vlajkou. Nikde jinde se nekonají předvolební mítingy, kde tupý a poslušný dobytek kvičí nadšením nad staronovými kandidáty, kterým jsou tito naprosto u zadku. Důležité je, že dav má pocit, že Amerika je výjimečná! Také nevěřím, že někde jinde než v USA věří lidé každému blábolu, který jim řeknou v televizi. A také nevěřím, že jinde v západním světě se může stát, že když lidé zjistí, že jste ateista, přestanou s vámi mluvit, protože jste horší než satanáš.

Takže ano, jsou to vlastně úplně stejní lidé jako my. [chechtot][chechtot][chechtot]

367932

22.11.2018 14:23

RE: Trollovina

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 367932

Zaleť si do Ruska, sice maj hovno, ale stále melou jak jsou nejlepší. A když se ozerou tak stále melou o Velké vlastenecké válce. Aspoň, že ženský tam maj hezky a vodku dobrou.

367936

22.11.2018 20:02

RE: Trollovina

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 367936

Ano ženy mají pěkné my také, čím to asi bude?
Mají v hovno, proč asi, když se jedná o zdrojově nejbohatší stát na Zemi?
A nemají být na co hrdí v 2 sv. válce, když vyhráli nad sjednoceným západem?

367939

24.11.2018 15:48

RE: Trollovina

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 367939

A mezitím v USA Saker píše další slint a do vysněné RF se zjevně nechystá

367963

21.11.2018 9:25

Preklad "racket" je nespravny

herbert 151.?.?.?

Nejedna sa o ziadnu raketu, ale o tr. cin "vypalnictva".
Anglicka definicia je znacne sirsia ako sa u nas vypalnictvo udomacnilo a moze zahrnovat siroku skalu inych trestnych cinov. V zasade ide o cin(y) vyhodny(e) pre malu skupinku ludi na ukor mnohych.

https://en.wikipedia.org/wiki/War_Is_a_Racket#References

https://en.wikipedia.org/wiki/Racket_(crime)

367913

21.11.2018 10:05

Zase: do Síně slávy!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Tak především: Otázky proč? a co? jsou matafysické. A sv. Tomáš z Aquina byl nejlepší metafysik všech dob.
Jak je tomu dnes? Otázky proč? a co? pan The Saker správně hodnotí v úvodu: jsou proskribované. A proskribovaná je tím pádem i celá metafasika. Ale přece ve svobodné společnosti to nejde, něco zakázat. A tak se to udělá tak, že se změní náplň obsah. Ty nejrůznější prdy a pseudofilosofické prdání, které se dnes nazývá metafysika, to by Tomáš nepoznal, zdálo by se mu to jako výplody bláznů. No a ono to plní fakulty a university.
A copak na to svatá církev, která dříve sv. Tomáše měla na praporu? No, hodnostáři jdou s dobou. Jednak mají své metafysiky, o nichž v předch. odstavci, jednak mají metafysiku za překonanou. Největší Polák vše minulých, dnešních i budoucích dob, Wojtyla Jan Pavel II. byl tak obrovským filosofem. Ne metafysikem, ale personalistou, personální filosofie. Tak i líbal zem kamkoliv přijel. Personálně.
No a ti všichni noví chytráci se tedy už neptají proč? a co?, ale jejich otázka zní jak? V intencích The Sakerova článku: jak vyhrát? jak na ně vyzrát? jak ten či onen převrat udělat? A to dnešní jak? je taky dnešní konečná.
Jak nejlépe veterány ocenit? Jak převézt naše hrdiny z Afghánistánu do Havlovy Prahy. Ano: jaká? Jaká je Praha? Havlova? To znamená Pirátská? Bukanýrů a korzárů? Vrahů a zlodějů?

367914

21.11.2018 16:52

RE: Zase: do Síně slávy!

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 367914

II-II q. 65 : „K druhému se musí říci, že větší moc musí míti větší donucování.
Jako však obec je dokonalá společnost, tak vládce obce má dokonalou moc donucovací:, a proto může dáti tresty nenapravitelné, totiž zabití nebo zmrzačení. Otec však a pán, kteří vládnou domácí rodině, která je nedokonalou společností, mají dokonalou moc donucovací v lehčích trestech, které nezpůsobují nenapravitelnou škodu. A takové je bití.
K třetímu se musí říci, že vésti ke kázni chtějícího je dovoleno komukoliv. Ale přidržovati ke kázni nechtějícího náleží pouze tomu, jemuž je svěřena péče o druhého. A k tomu náleží trestati někoho ranami.“

/Tomáš Akvinský : Theologická suma/

To uz neni metafyzika, to je ideologie moci (vcetne moci tyranske ci plutokraticke), jejiho represivne -nasilnickeho vyjadreni. Kterazto ideologie muze byt prave ze i oporou pro ruzne agrese, realizovane " vládci obce" (tedy napr. nejakym vladnim establishmentem pseudodemokratickym), kdy jsou udileny tresty nenapravitelne, prostrednictvim najatych lidi: napriklad zoldneru - smerem vne obce ci katu - smerem dovnitr obce.
Nekrestanska ideologie moci, pokud tedy za krestanskeho nepovazujeme Rimana i zida Saula zvaneho Pavel :

Ř 13,1 : "Každá duše vrchnostem povýšeným poddána buď. Neboť není vrchnosti, jediné od Boha, a kteréž vrchnosti jsou, ty od Boha zřízené jsou."

Kteryzto koumak chtel snad nechat zotrocit i duse lidi, nejen tela.

367919

22.11.2018 6:32

RE: Zase: do Síně slávy!

n.a. 37.?.?.?

Reakce na 367919

List Římanům 13,1 ovšem pokračuje:

"...takže ten, kdo se staví proti vládnoucí moci, vzpírá se Božímu řádu. Kdo se takto vzpírá, přivolává na sebe soud.

Vládcové nejsou přece hrozbou tomu, kdo jedná dobře, nýbrž tomu, kdo jedná zle.
Chceš, aby ses nemusel bát vládnoucí moci? Jednej dobře, a dostane se ti od ní pochvaly.

Vždyť je Božím služebníkem k tvému dobru.
Jednáš-li však špatně, máš proč se bát, neboť nenese meč nadarmo; je Božím služebníkem, vykonavatelem trestu nad tím, kdo činí zlo. "

To není bianco check apotheózy moci, nýbrž syntetický náhled s implicitními prvky apelativu.


Lehký úvod.do hermeneutiky zmíněného textu - pro odbourání demonstrovaného diletantizmu - naleznete např. zde:
https://www.welt-der-bibel.de/bibliographie.1.5.roemerbrief.184.html

367928

22.11.2018 13:29

RE: Zase: do Síně slávy!

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 367928

Pro odbourani Vasi propagandy podotykam, ze tehdy vladl Rimu tkzv. Nero.
Jak bylo nalozeno pak tehdy s temi, kteri zrejme drzeli se prikazu tkzv, Boha (coz je ovsem snuska jak pomerne logickych a vysoce etickych prikazu, tak i vyzev ke konani genocid ci k zavlekani osob nezidovskeho puvodu do osidel lichvy atd atd.) asi vite (i kdyz jsou cisla napr, dle Gibbona pry dosti prehnana).
V Bibli lze najit vse, dokonce je tam jednou Davidovo (mimochodem - dle Bible by nemel byt prijat do shromazdeni izraelitu"[mrknutí jedním okem] narizeni ohledne scitani lidu prisouzeno coby puvodci Bohu, ale jinde Satanu.
Bible je neco podobneho jak tvorba Nietzscheho, taky lze u nej nalezt citat pro podporu takrka jakekoliv argumentace, vcetne vyvraceni takoveto argumentace protiargumentaci. To nepopiram.
Howgh (neni mym zamerem plevelit zde diskuzi dal a dal do staroveku a jeho povidacek...treba az nekam k praveku).

367935

22.11.2018 20:53

RE: Zase: do Síně slávy!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 367935

Pane Chlore, mám měsíčně jen pár dovolených komentářů, ale prosím, nefilosofujte kladivem. Spíše pět let studujte filosofii a theologii – a i pak jen možná – víme jakými stovkami, snad tisíci hlupáků jsou zapleveleny (Vaše slovo) fakulty a university – než do něčeko uhodíte svým kladivem – si vše napřed, a to kvalifikovaně, rozmyslíte. Díky za snahu o rozvahu.

367942

23.11.2018 6:41

RE: Zase: do Síně slávy!

n.a. 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 367942

Ano, varoval jsem autora výše před jeho diletantským - a n.b. o to velkohubějším - puzením klasifikovat a tématizovat testamentární zdroje.

Nicméně tenduje bytostně k Ein Kessel Buntes.
Temeritas est damnare, quod nescias.


Zdravím!

367943

23.11.2018 10:11

RE: Zase: do Síně slávy!

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 367928

,,Vždyť je Božím služebníkem k tvému dobru,,.
Je třeba rozlišit dobu napsání těchto vět a tehdejší stav světa.
Jistě tehdejší mravy v Římě byly strašné, ale určitě se v tehdejší době dalo ,,jít s režimem na jednu míli, ,...doporučeno bylo : ,,Jdi s ním dvě míle,,.
,,Když tě někdo udeří do tváře, nastav mu i druhou,,.
Toto neznamená že mám být idiot a nechat se mlátit, ale jde o pokoru a stav osobnosti křesťana. Stejně tak když stát vyžaduje platit daň, nebudu licitovat na co to chce a že to je na rakety ale zaplatím ji.
Co však v dnešní době? Nejsou už ti politici, ten stát, ti fízlové a soudci, právníci a i obyčejní lidé až příliš ničemní, abych poslouchal ty jejich bláboly a snášel bez příčiny utrpení?
Může se stát, že se budu stavět proti vrchnosti tím, že odmítnu činit zlo?
To určitě ne!
Nebudu chválit žoldáky. Nebudu smekat před zloději v parlamentu a lichotit jim, nebo je dokonce volit.
Nebudu ochoten jít zabíjet ve válkách, i kdyby to zákon nařizoval.
..Vládcové nejsou přece hrozbou tomu, kdo jedná dobře..
Ale když zveřejním jací zloději a vrahové jsou ti nebo oni na svém účtu, můžou být pro mne hrozbou.
A to dokonce i v tom případě, že nic nikde nepíšu, jen prostě odmítám svůj podíl na tom, co ubližuje někomu jinému, ať je to země, nebo lidé.
Takže ten text v Římanech nepovzbuzuje k činění zla proto, že to mocipán nařídil.
Spíše jde o co nejnekonfliktnější způsob života vůči moci, protože ona se bude zodpovídat před Nejvyšším za své způsoby vlády.
Pro Božího člověka je tento text spíše vybídkou - pokračování Pavlových výroků - ,,Ať se vaše rozumnost stane známou,,.
I kdyby mne měli trhat ve lví aréně, nedonutí mne jít zabíjet, klanět se vlajce nebo jinak projevovat nacionalismus, nebo se dokonce shýbat před ničemným tvorem Satanem a sloužit mu v různých světských organizacích, které ničí a týrají tento svět, jen proto že to může přinášet velmi vysoký finanční obolus a výhody s tím spojené.
Je prostě rozdíl na sebe přivolat hněv a soud za nemravnost a neposlušnost prospěšných a dobrých zákonů, než za poslušnost zákonů, které jdou nad Boží zákon, zákon lásky. A cpát se někam, kde nemám co dělat a vraždit tam za prachy, to je ten ničemný způsob, proti Bohu a proti člověku.

367946

21.11.2018 10:35

USS Mozkoland

J_Pitralon 178.?.?.?

Mrtvý voják si nestěžuje, těm ostatním je třeba předat metály a v médiích z nich nadělat národní hrdiny. Z pozice člověka zabitého jejich humanitární bombou se už špatně vyjednává.

Los Angeles anti-war demonstration, 8th anniversary of Iraq invasion https://www.youtube.com/watch?v=pL4W0taQJYE
Music of the Vietnam War https://www.youtube.com/watch?v=KnnLrmboOYE
911 march LA - https://www.youtube.com/watch?v=ZMiqPQdWvo4
Ron Paul Rally - Adam Kokesh https://www.youtube.com/watch?v=sy3kbQrmp5Q

367915

21.11.2018 13:27

Jaderné a energetické ohrožení ČR !

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 93.?.?.?

Američani co stojí za pokusem o svržení Zemana i Babiše chtějí aby Temelín dostavěla bankrotující firma Westinghouse. Což může znamenat vyhození 200 miliard za nefunkční nedodělaný blok kam po definitivním krachu Westinghouse nikdo jiný nebude moct dodat svoje palivo.

A taky ohrožení jaderné bezpečnosti ČR protože ty nekompatibilní kroutící se palivové tyče znamenají vysoké riziko havárie přímo v reaktoru!
Nová generace palivových tyčí Westinghouse už se v tichosti testuje v 1. bloku Temelína.

Na okupované Ukrajině se americké palivo testuje v masivním měřítku na nekompatibilních sovětských reaktorech a havárie jsou tam na denním pořádku, včetně vypadávání paliva z tyčí a hromadění na dně reaktoru.
Ještě že mám doma atombordel a plynovou masku.

367918

21.11.2018 17:31

RE: Jaderné a energetické ohrožení ČR !

Antimon 89.?.?.?

Reakce na 367918

To Vám bude tak platný [smích]

367920

22.11.2018 10:07

RE: Jaderné a energetické ohrožení ČR !

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 198.?.?.?

Reakce na 367920

Rozdíl mezi plícemi na které sedl vysoce radioaktivní prach s krátkým poločasem rozpadu a mezi těmi chráněnými plynovou maskou je hodně velký. Zvlášť poté, co vám krevní oběh roznese radioaktivní cézium a stroncium do všech orgánů.

Statistiky rakoviny štítné žlázy navýšené o 100% po bolševiky ututlaném výbuchu černobylu hovoří za vše.

367931

22.11.2018 13:11

RE: Jaderné a energetické ohrožení ČR !

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 367931

No ano, Černobyl... Je opravdu hrozné, že nás bolševici nepřinutili nosit rok plynové masky. Kam se na něj hrabe 2000 jaderných pum odpálených ve vzduchu, ve vodě a pod zemí. Pár desítek let trvalo, než to na nás ze stratosféry začalo padat, ale určitě za tu rakovinu může kouření. No, Fukušimu už pod kontrolu nedostanou, takže to tam každý den vesele poteče do moře tak pár desítek let. A zas to ti bolševici tutlají.

367934

22.11.2018 14:29

RE: Jaderné a energetické ohrožení ČR !

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 367934

A starý bolševik se opět ozval. Já myslel, že nemáš na internet čas, že zatepluješ zemljanku. Ale chápu, že sis asi odskočil ohřát se do klubovny KSČM a měli tam free Wi-Fi

367937

22.11.2018 19:51

RE: Jaderné a energetické ohrožení ČR !

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a03:x:x:x:x:x

Reakce na 367937

Nekrmte trolly. Ani Idioty lovců.
Za komunistů byl vypracovaný komplexní systém civilní ochrany proti všem druhům ohrožení obyvatel, a to do detailů. Opatření, kryty, masky, dekontaminace, a celý zdravotní a záchranný systém.

Jak je (ne)připravený systém dnes, jsme mohli opakovaně vidět na různých, v podstatě nevýznamných povodních lokálního charakteru od roku 1997.
Naprosté selhání na všech frontách. Ti debilové nebyli schopní ani tak triviálního úkonu jako je uzavření vodotěsných vrat do metra.
O nedostatku všeho a naprostém chaosu při prvních povodních, pouhých 8 let od pádu socializmu. Tehdy jsme ještě měli nějaké zbytky armády co to nakonec zachraňovala. Dnes už máme jen nějaké paramilitantní jednotky žoldáků které by nezvládly ani kalamitní situaci při protržení hráze na místním kačáku.

Takže kdo chce důvěřovat tomuto systému, ať mů důvěřuje. Každý svého (ne)štěstí strojvedoucím. Já se zařídím podle sebe.

367938

23.11.2018 9:52

RE: Jaderné a energetické ohrožení ČR !

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 367937

V klidu, Pepku. Možná bys nám mohl raději napsat o tom, jak ti tvůj fotr vyprávěl o tom, jak muklům v Jáchymově křupaly prstíky, když je vyslýchal. A teď vyskoč a zpátky na lehožumpu!

367945

24.11.2018 14:51

RE: Jaderné a energetické ohrožení ČR !

ping789 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 367945

Lovče, neblbni, černobyl byl průser , gigantický, neni třeba tahat do fyziky propagandu

367962

24.11.2018 15:53

RE: Jaderné a energetické ohrožení ČR !

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 367945

To sis mě spletl měl ses zeptat dedy Grebeníčka

367964

22.11.2018 9:35

RE: Jaderné a energetické ohrožení ČR !

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 367918

„Dne 2.6.2006 byl 1. blok JE Temelín náhle odstaven. Jako důvod uvedl provozovatel výpadek cirkulačního čerpadla. Ve skutečnosti byly v průběhu závady čerpadla zjištěny vážné potíže v oblasti systému rychlého odstavení reaktoru. Tyto problémy byly tak závažné, že reaktor prvního bloku již nebylo možno dále provozovat. Z celkového počtu 61 palivových tyčí (pozn.: tyčí americké výroby) nedosedlo 51 (tzn.84%!) do koncové polohy, dvě z nich dokonce zcela selhaly. Následné vynucené odstavení reaktoru v důsledku degradace aktivní zóny bylo označeno jako „několikadenní urychlení plánované odstávky k výměně jaderného paliva“.

Veřejnost se již nedozvěděla, že ve skutečnosti měla výměna paliva proběhnout až na podzim. Jednalo se tedy o předčasnou výměnu paliva s posunem o 3 až 4 měsíce vůči původnímu harmonogramu. Výsledky testů pádu klastrů, které byly následně zveřejněny SÚJB (pozn.: doporučuji str. 17), ukázaly dramatický vývoj degradace aktivní zóny ve 4. palivové kampani. Již na přelomu roku nedosedalo do koncové polohy 18 řídících tyčí. Provozovatel ani SÚJB neprovedli žádná aktivní opatření k vyřešení problému, nýbrž se omezili na pasivní pozorování, tj. na provádění testů pádu klastrů v intervalech zhruba šesti týdnů. Tento pasivní přístup vedl až ke kritickému stavu zjištěnému dne 2.6.2006“ Více (zde).”

367930

21.11.2018 20:00

Jak velkým zločinem je odvádění pozornosti od skutečných pachatelů hromadného vraždění?

Pátá Mojžíšova 7:24 89.?.?.?

"Veteráni" byli žoldáky korporátního fašismu, dělníci zla.

Žvásty o obraně "hodnot" vražděním lidí na cizích územích, mnohdy tisíce kilometrů/mílí vzdálených, mně zní jako debilizace gojimů, zažité xidácké zlo.


> ...nejhorší zločin podle mezinárodního práva je zločin agrese. Podle slov hlavního amerického státního žalobce v Norimberku a soudce Nejvyššího soudu Spojených států Roberta H. Jacksona je nejhorším zločinem zločin agrese, protože „obsahuje v sobě nahromaděné zlo“ všech ostatních válečných zločinů. Napsal: „Iniciovat válečnou agresi je tudíž nejen mezinárodní zločin; je to největší mezinárodní zločin…
A tenhle zmetek nejhoršímu zlu pilně přisluhoval. Byl to užitečný idiot, který odváděl pozornost od skutečných pachatelů lidských jatek - druhé světové války. Nepřipustil rozbor banksterských zrůdností (IG Farben, Warburgove, Rockefellerové, Morgani a další bestie korporátního fašismu); organizace, všemožné podpory s financováním. A následným loupením, zotročováním a další podporou zla.

367922

Příspěvků: 26

21.11. 06:35 MartinK  Trollovina
21.11. 13:18 R.E.  RE: Trollovina
22.11. 10:40 Lovec idiotů  RE: Trollovina
22.11. 14:23  RE: Trollovina
22.11. 20:02 vousy13  RE: Trollovina
24.11. 15:48  RE: Trollovina
21.11. 09:25 herbert  Preklad "racket" je nespravny
21.11. 10:05  Zase: do Síně slávy!
21.11. 16:52 Joseph Chlor  RE: Zase: do Síně slávy!
22.11. 06:32 n.a.  RE: Zase: do Síně slávy!
22.11. 13:29 Joseph Chlor  RE: Zase: do Síně slávy!
22.11. 20:53  RE: Zase: do Síně slávy!
23.11. 06:41 n.a.  RE: Zase: do Síně slávy!
23.11. 10:11 Jarda z Brna  RE: Zase: do Síně slávy!
21.11. 10:35 J_Pitralon  USS Mozkoland
21.11. 13:27  Jaderné a energetické ohrožení ČR !
21.11. 17:31 Antimon  RE: Jaderné a energetické ohrožení ČR !
22.11. 10:07  RE: Jaderné a energetické ohrožení ČR !
22.11. 13:11 Lovec idiotů  RE: Jaderné a energetické ohrožení ČR !
22.11. 14:29  RE: Jaderné a energetické ohrožení ČR !
22.11. 19:51  RE: Jaderné a energetické ohrožení ČR !
23.11. 09:52 Lovec idiotů  RE: Jaderné a energetické ohrožení ČR !
24.11. 14:51 ping789  RE: Jaderné a energetické ohrožení ČR !
24.11. 15:53  RE: Jaderné a energetické ohrožení ČR !
22.11. 09:35  RE: Jaderné a energetické ohrožení ČR !
21.11. 20:00 Pátá Mojžíšova 7:24  Jak velkým zločinem je odvádění pozornosti od skutečných pachatelů hromadného vraždění?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

60

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 101 čtenářů částkou 21 109 korun, což je 60 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 1

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Rusko zablokovalo článek o Palachovi na webu Českého rozhlasu.18.07.21 12:50 Rusko 5

Exministr kultury Herman převzal nejvyšší vyznamenání sudetských Němců17.07.21 18:58 Německo 1

Policejní bezmoc, stát na feťáky, žebráky, dealery drog v Praze kašle17.07.21 13:47 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,81 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,98 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,06 Kč
Švýcarský frank
23,67 Kč
100 japonských jenů
19,73 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,58 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 309,92 Kč
1 unce stříbra
549,55 Kč
Bitcoin
705 542,31 Kč

Poslední aktualizace: 23.7.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 954