Diskuze k článku

Tady přece nejde o blbych 50 milionu ani o rybařeni v Artěku…

Příspěvků 31

17.11.2018 9:42

květiny do koše

ping789 2a00:x:x:x:x:x

Kdopak to stojí ( dle protokolů) v čele pokroku za jadernou katastrofu v Temelině?

367828

17.11.2018 9:49

Enem trocha mudrovaní.

Klacíček 77.?.?.?

Kuwa to vypadá jak keby Vetvicku navštívil s obalků ten co byl poliben na podiu Velkým Andym. Tož připustme že poslení odstavce článku davajů smysel. Už kvůlivá Nečasoj nás jednou malem emerikani bombardovali též z důvodů, že tu chcou stavět tu chatrč s jádrem. Nečasovic deti do toho nikdo ale netahal. Jestli von Velký Andy nedojel na svou psychickou poruchu velké nenažranosti bo nechal podepsat svého Malého Andyho i AndyŇi nějaků tu zmluvu o tom co bylo určené pro střední a malé. Tož vím že někteří mladí si přilepšujů od stařečků z jejich důchodů, tak jako Velký Andy z toho co je pro střední a malé. Tož je to legální oboje, ale někému se to ekluje. První odstavce článku pojednávajů o tom co Velký Andy provedl. S tého mudruju kdo ho asi tak volil. U škobku se k tému přiznala jen Mařka co narostlo sebevědomí bo po vyžehlení ksichtu vypadá jak ta naša ministriňa přes prachy. Lojzek co nosil pásku PSVB a od revoluce nepracoval, dostal teď novú na záda Celní Zpráva a kontroluje estli vydává ET lístky náš karuselový miliardář co narážá sudy. Enem se bojím když bude Velký Andy v klidu, tak Lojzkovi přibude na zádech páska Serní Zprava a bude kontrolovat estli......nejsem blbý estebák jako ožrala Mirda lidi sou lidi.

367829

17.11.2018 9:51

Opravdu?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

Pro příznivce konspiračních teorií, kteří nevěří na náhodu:
Babišova Informační služba
ALEXANDER BABIŠ - spolupracovník StB, krycí jméno Miki, bratr Andreje Babiše;
LIBOR ŠIROKÝ - příslušník StB, hodnost kapitán, č. 217340, dozorčí rada Agrofertu, nějaký čas předseda;
ALEXEJ BÍLEK - vysoká škola ÚV KSČ, vazby na StB, člen představenstva Agrofertu a v dalších statutárních orgánech firem Andreje Babiše;
VILIBALD BÍLEK - registrován StB, číslo svazku 5687 a 31876, krycí jméno Richter a Villi, otec Alexeje Bílka;
HERMÍNA BÍLKOVÁ - krycí jméno Mona, č. svazku 688318, matka Alexeje Bílka;
FRANTIŠEK JANŮ - krycí jméno Fišer, č. svazku 35389, představenstvo Agrofertu, zakládající člen;
ROMAN KARLUBÍK - krycí jméno Janovic, č. svazku 38838, člen představenstva Agrofertu a v dalších Babišových firmách;
JAN KADANÍK, otec Jiří Kadaník - spolupracovník StB, krycí jména Emil, Jirka a Zástupce, Jan členem představenstva Agrofertu;
JOSEF KUBŮ - krycí jméno Luňáček, pracovník I. správy SNB, agent StB ve Vídni, zakládající člen Agrofertu;
RADMILA KLESLOVÁ - příslušník StB, služební číslo 2400361, členka ANO, pracuje pro firmy Babiše;
FRANTIŠEK TELIČKA - spolupracovník StB, krycí jméno Terno, č. svazku 19733 a 125106, otec europoslance Teličky za ANO;
DRAGUTIN PELIKÁN - agent StB, krycí jméno Drastík, číslo svazku 13228, otec ministra Roberta Pelikána, člena ANO;
RICHARD BRABEC - agent StB, krycí jméno Soukup, č. svazku 651836, otec ministra Richarda Brabce, člena ANO;
ADRIANA KRNÁČOVÁ - členka ANO - matka Marie spolupracovník StB, otec Jan Gutleber - agent StB, svazek T1577;
IVAN SOUČEK - člen ANO, dosazen Babišem do firem MERO a ČEPRO, krycí jméno Suk, č. svazku 45086;
VLADIMÍR ZOUL - člen ANO, Babišem dosazen do státní tiskárny cenin, v záznamech VKR veden pod číslem 147110.
NADĚŽDA KROPÁČKOVÁ - Kratochvílová - Petrová, osobní asistentka předsedy vlády Mariana Čalfy, dosazena do funkce - šéfredaktorka i Dnes, dcera Josefa Kropáčka- krycí jméno Křižík – zvláštní záloha náčelníka Hlavní správy rozvědky – 1. správa StB -č.sv.164466
Vypadá to tak, že v každém kraji a městě je vytvořena struktura ANO 2011 tvořená z bývalých příslušníků a spolupracovníků StB a jejich rodinných příslušníků.

367830

17.11.2018 11:10

RE: Opravdu?

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 367830

Takze kdyz nekoho predek byl clenem ci spolupracovnikem StB - tak jsou timto poznamenani vsici jeho potomci ?
Nehlede na to, ze ti nejvetsi sibri StB maji z takovychto vykuchanych pramenu StB jednu velikou srandu. Mozna ze je dokonce sami nechavali vyrabet a vykuchavat, mozna ze temi, kteri se dnes stavi na antibabisovske pozice.

Co pak treba s detmi nejvyssich nacistickych pohlavaru ? Ne kazdy potomek nacistickych emiru a pasu se vydal cestou takovou, jak napr. Gudrun Burwitz (Himmler). Goeringova jedna tusim ze vnucka (nebo neter ?) se dokonce dala dobrovolne sterilizovat ( coz tedy uz povazuji za hysterii).
Existuje o tom dokument na You Tube : Hitler's Children.

Cim se lisite od tech hyen, ktere tak nevybiravym zpusobem dnes zasahuji do soukromi Babise jr. ? Dokonce mi pripada, ze by chteli zlomit lekarske tajemstvi a dostat se k jeho zdravotni dokumentaci.

ANO, nejaka spojistost Babis -Lorenc (Penta) - Junek (Chemapol, UV KSC, StB...Lucerna - Havel ?!??? - krvave oleje ) - trida megakapitalistu - " tradicni" pravicove politicke strany a jejich aparaty ......tady muze byt. Ale pujde vzdy zejmena o financne-majetkove zajmy, mozna s vyuzitim kontaktu , jake mohli mit exponenti StB ci KSC mezi sebou. Avsak vypovidaci hodnota takoveho seznamu, ktery jste sem dal, je v teto souvislosti nulova. Stejne tak by totiz bylo mozne vytvorit seznam NECLENU a NESPOLUPRACOVNIKU StB (a jejich potomku ) a poukazat pri tom na to, ze v kazdem meste ci kraji byla z nich vytvarena mocenska struktura ODS , kmotrovskeho charakteru a tunelarsko -rozkradacskeho modu (pan Babis podniky konsolidoval, budoval...srovnej s angazma USA a Ruska v Syrii, Rusku take nemohou odpustit, ze zejmena diky akcim sysrko-ruske koalice se lide vraceji domu a IS je decimovan).

Proste ty seznamy jsou vykuchane do te podoby, aby se vesmes to obycejni lide zrali mezi sebou ...a oberlotri se jim i proto smali. Potazmo je milostive zamestnavali, pujcovali jim na urok, zarizovali jim inflaci, nebo je vyhazovali z prace, v dobach krizovych..
Uzivat termin " rodinny prislusnik" -ve vztahu k takovym seznamum a tak , jak to delate, ,je tak trochu estebacko.komousske, nemyslite ? Prinejmensim infantilni.

367833

17.11.2018 12:25

RE: Opravdu?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 18.?.?.?

Reakce na 367833

Je videt ze tu nezijete. 80% deticek estebaku a papalasu pokracuje v jejich slepejich v ramci demokratury. Byli by blbi kdyby se dobrovolne ucastnili tech krysich zavodu ktere nastavili pro dolnich 10 milionu, kdyz si muzou uzivat socializmu pro hornich 10 000.

A tech zbyvajicich 20% co nejdou v jejich slepejich si aspon uzivaji nakradeneho majetku svych rodicu. Minimalne po revoluci poridili vsem svym detem byt v Praze, pokud ne cely cinzak, a to mluvim o tech nejnevyznamnejsich papalasich a chartistech. Ne o tech co zprivatizovali nejaky podnik za miliardu.

Po Praze se prohaneji ve Ferrari a Masserati a s miliardovymi majetky zname deticky prakticky vsech predrevolucnich politickych exponentu jako byl Adamec a spol.

367837

19.11.2018 13:35

RE: Opravdu?

herbert 151.?.?.?

Reakce na 367837

Chyba je v tych 10 milionoch. Ziadnu slobodu si nikto bez preliatia krvi nevybojoval. Vrchnost musi mat z ludi strach, inak sa o ziadnu demokraciu nejedna.

367870

17.11.2018 12:00

RE: Opravdu?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 367830

Až pochopíte duši voličů Andreje, zároveň vám dojde, že toto je zbytečné. To nemyslím nijak špatně, na žádnou stranu, jen konstatuji fakt. Pan prezident má pravdu, že pokud Babiš neztratí nervy, nemůže prohrát. Babiš si pro svůj záměr matematicky vybral celkem homogenní voličskou skupinu jejíž vrcholným představitelem je min. fin. Dvě mouchy jednou ranou. Toto se nikdy nemůže povést na druhé straně rovnice, v daném systému, pokud to nebude zahnáno do kouta.

367836

17.11.2018 12:36

RE: Opravdu?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 198.?.?.?

Reakce na 367836

Ale houby. Žádnou homogenní skupinu. On dokázal přebrat voliče z celého spektra když se jako chytrá horákyně dokázal tvářit tu pravicově, tu levicově.
Protože prakticky všichni lidi vidí jak to se státem jde z kopce, takže logicky uspěl se stejným scénářem jako později Trump, že vysuší kalouskovo-bakalovou bažinu. A oni mu po volbách ještě nahráli na smeč když sborově začali kvičet něco o ohrožení demokracie, což jim lidi nežerou.

367838

17.11.2018 15:08

RE: Opravdu?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 367838

To by byla pravda, kdyby celou dobu z té bažiny netvořil své impérium. On si jen spočítal že na přímo ho to vyjde levněji a jištěji a s dost velkým přesahem po odchodu vzhledem k bažině v bažině. Jak to přestalo jít z kopce po jeho příchodu, když započtete +-? Na pravolevo nevěří drahnou dobu už ani 6 leté děti. Pokecejte kolem sebe s tím kdo jeho volbu přizná. Zjistíte že je to specifická skupina, napříč věkem. Je to dokonce tak jasné že Babiš ji vědomě zvětšuje.

367842

17.11.2018 13:13

RE: Opravdu?

Qwe 37.?.?.?

Reakce na 367830

No a? Ma bejt?

367839

17.11.2018 20:00

RE: Opravdu?

lucifuge 193.?.?.?

Reakce na 367830

A vy jste také byl v StB? Že to tak dobře znáte?

367845

17.11.2018 23:31

RE: Opravdu?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 367830

Za prve kdyz uz to ma byt tak presvedcive, tak co to je za zdroj? Pokud to je z tech nekolika milionu zdigatilizovanych stran neskartovanych archivu, na kterych delal ten pracovity blbec Zacek... A to o Zackovi nespekuluju jako o prodejnem gaunerovi. Tajne sluzby jsou informace a desinformace, a jestli neco melo hodnotu, pak to co dostal nekdo rozkaz osobne znicit a neudelal to, a ne vicemene amdministrativa. STB mela min. nekolik mesicu casu zbavit se citlivych informaci.To, ze Zacek je v parlamentnim vyboru pro kontrolu tajnych sluzeb... Dale prestoze jsem s tajnou sluzbou nic nemel vubec bych nebyl prekvapeny, kdyby na me taky existovala nejaka slozka, prilis jsem vycnival z rady a mel jsem specificky potencial, schopnosti, inteligenci..., ktere me cinili zajimavym pro jisty druh vyuziti rezimem. Mohl jsem zustat neutralnim a taky velmi nebezpecnym "socialistickemu zrizeni". A komunisti v CSSR at byli jakykoliv rozhodne nebyli blbci, a jistym situacim radeji predchazeli. Rezim pro me nastesti padl, ponevadz kdyz se divam na sve nazory dostal bych se drive nebo pozdeji do konfliktu.

Babis je evidentne schopny byznysmen, psychologove na zahranicnich ambasadach byli dobri. Jestlize STB ho mela v hledacku, brzo by od nej dala ruce pryc. Znali operaci Ajax (Mosadek-Iran). Jakmile by Babis udelal nejaky vetsi kseft, druha strana by ho zkusila koupit nebo pretahnout. Neuspeli by? Doslo by k diskreditaci jako spiona. Tohle nemuselo vse z casovych duvodu probehnout, protoze se zhroutil rezim. Zcela jiste musel vedet jak funguje system mezinarodnich obchodu, vysoce pravdepodobne "pri kafi" zkuseni diplomati i spioni mu mohli lecos extra rict, kdyz nekdo vypada slibne a umi drzet hubu lecos se dozvi. Vsechny velke mocensko-ekonomicke skupiny musi mit sekuritu a ta logicky bude z intelektualnich spicek armady, policie a tajne sluzby minuleho rezimu. Ti co toto po prevratu nechapali, a mysleli se ze ekonomika a politika jsou "transparentni a poctiva soutez"... A ti co prezili velmi zivotoschopne jsou demokraticky zadani o privitizaci apod. treba CEZ dodnes.

Dulezite je neco jineho. Americka lobby bez ohledu na rizika chce aby zbankrontovala firma roubovala zapadni technologii na vychodni system v JE. Temelin (posledni jaderne bloky v Evrope) byl dostaven jenom diky zlatym ceskym rucickam a makovicim. Znam Americany vcelku slusne, prvni prisli namistrovani inzenyri a manazeri a kdyz byli v prdeli, tak se teprve Cechu zacali ptat co s tim? A palivo stejne museli dodat Rusi. A ted nejaky magor vymyslel, ze zvladaji svoji technologii na rusky system. Temelin je VVER znacne vylepsena ve Skode Plzen a jinde a museli se zatracene zapotit, aby to propojili, kdyz CEZ, Necas ani Babis nechteli o Westinghouse slyset. Dukovany jsou stary rusky system a kompabilita je nemyslitelna. Chapu, ze kavarna pokud vubec dojde k temto souvislostem si je nechce pripustit, ale jde skutecne o hubu.

367847

17.11.2018 10:34

Jen k jedne "nepresnosti" (je jich v clanku vice) ...

Joseph Chlor 89.?.?.?

... A sice k tomu, ze Westinghouse nebyl uz ani v te dobe "americky", byt se stale oznacoval jako US firma. Patril Toshibe (pravda ale je , ze pres 30 % akcii v Toshibe dnes drzi American Funds Europacific Growth Fd) . Byl tedy zhruba tak americky, jako je napr. Skoda MB ceska.
Dle clanku " Toshiba sells nuclear group Westinghouse in $4.6bn deal" v dubnu 2017 tato firma(Westinghouse ) zbankrotovala (lide z vedeni Toshiby vyjadrovali obavy, zda vubec muze tento koncern ve stavajici podobe dale existovat) a byla pozdeji prodana kanadske investicni financni skupine Brookfield. Bankrot Westinghausu byl udajne zapricinen prilis tahlymi a financne narocnymi pripravami nekolika projektu stavby jadernych reaktoru v USA, z nichz nakonec seslo, potazmo jejich dalsi vyvoj se ukazal byt nejisty.
Kazdopadne by se jim ale jisty kseft, zarizeny napriklad lidmi ze Svazu Kavarenskych Sovetu Ceske republiky hodil (ale to samozrejme i konkurencnim firmam - ktere vsak nebankrotuji). Byt pochybuji, ze by mudrcove ze Svazu Kavarenskych Sovetu vubec meli potuchy, co se v te dobe s Westinghousem, nejen po majetkove -pravni strance, deje.

Jeste neco - davat dotace miliardarum je proste nemravne, nedustojne, hyenicke a zvracene...a to i kdyby z nich postavili takovi zebravi miliardari treba i mesitu nebo utulek pro opustene milence fararu. Zvysovat miliardarskym rodinam jejich uz tak vysoky zivotni luxus (standard zivota) je barbarstvim (jeste vice spolecnost takovy proces rozdeluje). At uz by se to delo zakonnou ci nezakonnou cestou - to je celkem podruzne, to je uz jen technikalie......

367832

17.11.2018 11:31

Kdyby tata nebyl lakomy a synkovi tych 50 milionu věnoval ze svojeho

libertarian 31.?.?.?

Nuž, je absolutne jasné, že tých 50 melónov nie je skutočný dôvod útokov na Babiša. Iba trápna zámienka. Keby nebolo 50 melónov, našiel by sa iný argument - napríklad, že ako študent neuvolnil sedadlo babičke. Alebo že ogrcal plot.

Argument že - nepodporil výstavbu jadrového reaktora USAckym Westinghousom , je síce logický, a asi aj pravdivý, ale ani najväčší kamoši USAkov si nedovolia použiť ho oficialne.
Je už iba na ľuďoch, voličoch, či sa dajú opiť rožkom, alebo veria logike.

V každom prípade - po odstúpení Babiša by bolo hodne srandy : ODS, TOP, piráti, socdemáci, Okamura a KSČ by jednali o zostavení vlády. Zrejme ODS-károm ako "skutočným pravičiarom" by nevadilo spoluvládnutie s niekým, kto si svoje ciele pomenoval nazvom PIRÁTI.

367834

17.11.2018 14:18

Další článek Zvědavce do Síně slávy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

.

367840

17.11.2018 18:16

Zoufalá bída dnešního světa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Nejsem stoupenec miliardáře Babiše seniora, ale to, co provedla média a tzv. demokratická opozice tento týden, je prostě odporné.Přitom jsou mezi těmito moralisty a tzv. strážci svobody a demokracie velmi vypráskaní gauneři, kteří už dávno měli být v teplácích. Jsou mnohem horší než Babiš a vědomě (ti starší) či nevědomě ( mladí, znudění a naivní ) pracují pro chazarské "elity", americké neocons, tamější firmy a aristokraty Západu. Jednou z hlavních příčin současného mumraje je to, že zkrachovalý Westinghouse (dnes už z většiny majetek japonské Toshiby ) chce za každou cenu dostavět Temelín a Dukovany, řádně se na tom napakovat na účet českých ovčanů a trochu zamáznout své dluhy u chazarských banksterů. Že to bude pro české ovce neskutečná pálka a raketa nemusíte vůbec pochybovat Otázkou také je, zda to pak bude vůbec fungovat. Babiš rovněž nechce imigranty. Z toho plyne, že tzv. demokratická opozice jde účelově proti zájmům naprosté většiny občanů tohoto státu.

367843

17.11.2018 19:44

.

Phix 92.?.?.?

OT: Mimo soutěž - Nevěřil jsem, jak je neskutečně obtížné si založit on-line účet v bance(člověk žijící řekněme v horách, kde na jakoukoli pobočku je půldenní výlet...). Když vynechám naše mastodonty, a zkusím menší, tak krom jedné čestné vyjímky (EQB), z hlediska bezpečnosti jen blázen by přes internet fotil a posílal jak OP, tak ŘP, či pas...a to člověk musí mít další účet v bance....a co když nemá ? Naprostým vrcholem je Moneta....kde člověk (když má náhodou platební kartu), musí mobilem vyfotit tuto kartu, zadat číslo karty....a dokonce z druhé strany karty CVVM kód!! To jako jiné bance dobrovolne vydám číslo karty včetně kódu? Kdy ho kdokoliv může vybrat ??? [bliji]

367844

17.11.2018 22:43

Hodný synek

Sasin 178.?.?.?

No ja, 1+1=2, něgdy, ale u nás a v přírodě se tak nepočítá. Zas ty protiklady. A gdyby se něgdy znárodňovalo co bylo ukradeno, vyleze zas nějakej úderník a napíše, no, eště že teho babiša máme, že nám něco nechal, hodný synek. A zas bude na desítky let co splácet. Heh

367846

18.11.2018 3:11

To nevíš co honí a už mu chcíplo, včera jsem měl vysmátou hezčí a mladší, já vám dám podíl .-)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 367846

https://www.youtube.com/watch?v=WlSBl0YUZcc

367848

18.11.2018 13:20

RE: To nevíš co honí a už mu chcíplo, včera jsem měl vysmátou hezčí a mladší, já vám dám podíl .-)

Sasin 178.?.?.?

Reakce na 367848

Řeknu to eště takhle. Blboni říkají, že je to vlastně hodnej synek, spí jen tři hodiny a nosí velkej plánovací kalendář. Hotovej mordechujckej buditel. Gdo vidí za jeho maskumusí být nařčen ze závidění, že aji ve středověku, gdyž něgdo viděl dál než měl, byl upalovánna hranici za všeobecného povyku blboňů. No a z velké tradice národa, vidět selským květákem až za zeď kuchyně na velkou sadu nožů, zůstalo jen fantazírování o šíleném zemědělci, kerej si pěstuje obyvatelstvo pro parádu a že tomu národu na vlastní outraty vystrojí príma podíly aji s úrokama za dva tisíce let zpětně. A gdyž nějakej poloslepej květák řekne, že viděl kudlu, kerou si mlsně brousil, vostatní květáci ho napadnou, že je blázen, že von se jen připravuje ten ukradenej koláč podělit pro každýho, že je to lidumil, že nemá závidět, že musí pochopit jak vorá a vláčí jako kůň a spí jen tři hodiny, no a von ta sviňa pak de do státní špíže, uřízne si šrůtku uzeného a k temu si dá naložené květáky z láku, že vo tem je ta reprezentace. Heh

367852

18.11.2018 17:51

RE: To nevíš co honí a už mu chcíplo, včera jsem měl vysmátou hezčí a mladší, já vám dám podíl .-)

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 367852

Šašine, já se těm blboňům ani nedivím. Chudáci lidi, oni jsou tak vyděšení z polistopadového vývoje a ze zlých pravičáků - Kalouska, Schwarzenberga, Fialy a Mirky Němcové, že běží k volbám a hodí to tam prvnímu magnátovi a miliardáři, na kterého narazí. Takový člověk je nejlépe ochrání.

367854

18.11.2018 7:57

Babiš není sice ideální,

disident 83.?.?.?

ale koho by ve vedení státu chtěli jeho permanentní kritici chtěli?Pražský minimajdan probíhal přesně ve stylu všech barevných revolucí řízených US Embassy.Heslo Babiš musí jít se se kryje nafous s hesly majdanistů jinde (Asad,Janukovyč,Fico atd.).Nikde však křiklouni nevyřvávají kdo místo něho.Kdyby se pražský minimajdan podařil,tak by jsme byli překvapeni,jak by se ve vedení státu objevila pražskokavárenská a sorosovská svoloč,která by okamžitě odsouhlasila marákešský dokument,jehož důsledkem by bylo přijetí desetitisíců negramotných černochů z Afriky,kterých se chtějí zbavit západní státy.Dále by následovalo odsouhlasení dostavby Temelína a Dukovan Westinghousem za zlodějskou cenu v nevalné kvalitě,svěření těžby lithia jakési neprůzračné firmě atd.Ne nadarmo nesli majdanisté v protestním průvodu velkou ukrajinskou vlajku,což symbolicky značí,že si přáli,aby tak jako na Ukrajině měl poslední slovo o závažných otázkách země velvyslanec USA.Babiš má mnoho chyb a úletů,ale forma pomajdanovské Ukrajiny se zdá jako cesta do pekel.

367849

18.11.2018 10:29

RE: Babiš není sice ideální,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 367849

To mě taky dostalo, ani se nenamáhali vylepšit otrocký překlad z angličtiny:
"Assad must go" = "Babiš musí jít"
Který zní fakt kostrbětě nečesky. Kam jakože musí jít, na záchod?


A v neposlední řadě, místo hesel naškrábaných fixou na lepenku, graficky zcela profesionální velkoformátové transparenty na textil-pvc materiálu který se používá na dlouhodobé počasí odolné reklamní plachty. V ceně desítek tisíc.
Vložený obrázek

To je spontánní lidová demonstrace jak řemen [velký smích]

367850

18.11.2018 14:48

RE: Babiš není sice ideální,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 367850

i k jiným komentářům: nic si z toho nedělajme, národ se probouzí, pokračujme.
1. Tak trapný pokus o majdan. Naprosto selhal. Jen si pamatujme aktéry.
2. Jezdím jen MHD a tak to slyším v autobusech. I dost starší lidi vědí překvapivě mnoho. Říkám si, odkud to mají? Snad od mladších? Že by taky četli internet? Nebo, a co mě naplňuje radostí: šuškanda. Zbořil to řekl dobře: Už to není mainstream, ale mikrostream. Zkoušejí sprostě lhát, vědecky, ale to nejde (mrtvý student Šmíd, tehdy to šlo, teď to s Krymem už nešlo). Nebo se prám starého pána: Prosím Vás, odkud to víte? Vy máte internet? Ne, to jsou tak blbé lži, že to poznám i z "České" televize. Selhává i vědecké lhaní. Znáte to: expert prozradil, odborníci jsou toho názoru, vědci předpovídají, švýcarské noviny píšou, američtí novináři vypátrali, nositel Nobelovy ceny sdělil překvapivou skutečnost, němečtí výzkumníci přinášejí, agentura vydala zprávu o průzkumu. Nebo je tu video, jak texaský moula velebí Westinghouse. Celý národ už ví, že to je v bankrotu a chce si z Čechů vylízat rán. L. Procházková na to všechno jasně: Hov.o!
3. A že to těch pár bláznů na Václaváku taky neví? No, v Kyjevu rozdávala Nulandová sušenky, kdo ví, jak to bylo tady.
4. Nebo: Jde průvod po Národní, Kalousek v čele. Není to legrace?

367853

20.11.2018 1:37

Prvni signal a utok

favela 203.?.?.?

Reakce na 367850

na Babise zacal kdyz se na nej vyritila agresivni baba Merkele a dale utok byl pripraven a zapocal ihned, kdyz jasne a jednoznacne odmitl miliony afroarabu do CR. Zrejme doufali ze ho zmaknou pres byznys, majetky a minulost, ze bude jako plastelina , ale byli zklamani a tak vyrostly v Cechach nove sibenice a nenavist tez i na kvetiny !!! Kdo by si pomyslel,ze u nich i kvetina je nepritel !! To uz vede k nezakryvanemu silenstvi silenych..Ja je znam a to vse jsou jejich hlavni pro ne dulezitosti..Jinak se vyznacuji hysterii s pomoci hysterickych mediii a schopnosti omezenych pouze na neschopnost... Asi to ridi, plati a organizuje ten bejvalej CIA Obamy velvyslanec ...Co furt vopruzuje kolem..Aspon to delal predtim o ovlivnovani voleb ani zminka.. CR je asi povazovana za nejslabsi clanek v odporu proti zniceni EU. Chteji znicit jeden stat po druhem..
Aspon to kdysi taky tlustej kancler Kohl prohlasil..Aby se tak znicil nacionalismus, ktery nadelal nejvice skod vzdy pomoci Germanu.

367887

18.11.2018 11:06

RE: Babiš není sice ideální,

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 367849

Z debaty z PL k názoru nějakého politologa Dr.Ing.Jiřího Valenty z Tel Avivu na události "listopadu 89":

Ano, už to z nich leze, jak z chlupaté deky:, BPN, 18. 11. 2018 10:38:17
...celý ten slavný listopad tak velebený trouby a dutohlavy nebylo nic jiného než puč špiónů tzv. "Velká listopadová homosexuálně-sionistická parevoluce" řízená mezinárodním židovstvem a sám tenhle Valenta z Tel Avivu to potvrzuje a to na "plnou hubu" a to, že Prahou a celou republikou včetně Slovenska cloumají židé a supervstřícná politika našich vlád vůči Izraeli jen potvrzují jeho slova. Viz to mj. pravidelné a trapné "společné zasedání" vlád ČR a Izraele a ty hlouposti, co mektal Moše Zeman při udělení "Ceny za statečnost" od Světového židovského kongresu z rukou jeho předsedy Ronalda Laudera při zasedání židovské lobystické organizace AIPAC v NY r. 2015, kdy prohlásil po hebrejské zdravici, žid "já jsem žid"... No a taškařice dnešních dnů v Praze nejsou ničím jiným, než vyjádřením a projevem vzájemného boje a nevraživosti dvou skupin v Čechách vládnoucích židovský gangů. Jeden sionistický napojený přímo na sionisty ovládající USA a reprezentovaný "pražskou liberální favlistickou galérkou" a zhovadilými nevládkami a Bakalovými mocensko-propagandistickými institucemi, jako je KniHovna Václava Havla, CERVO, ASPEN atd. a Rusko ovládajícím gangem Chabad Lubavič, reprezentovaný Zemanem a pod krkem drženým Babišem, původem z chazarské ukrajinské rodiny...A naivní a hloupí Češi se zas nechávají vláčet pejzatými darebáky, jako v r.89. Doporučuji přečíst si "Zprávu Jiřího Dolejšího o 17.listopadu" všem těm "protestantům, snad se jim aspoň trochu rozsvítí v těch dutých palicích.
Reagovat

Ano, jde tu jen o to, která ta banda osedlá a bude naplno dojit hloupé a věčně, vlastní vinou a ignorancí, nasrané našince...[chechtot]

367851

18.11.2018 19:47

RE: Babiš není sice ideální,

Sasin 178.?.?.?

Reakce na 367851

Tož, řeknu to eště takhle..
Český IQ v debilním podání. Za devět let služby nasrat. Muheeeeee

1. Když jsem já sloužil to první léto,
vysloužil jsem si kuřátko za to.
A to kuře krákoře běhá po dvoře,
má panenka pláče doma v komoře.

2. Když jsem já sloužil to druhé léto,
vysloužil jsem si kachničku za to.
A ta kačka bláto tlačká
a to kuře krákoře běhá po dvoře,
má panenka pláče doma v komoře.

3. Když jsem já sloužil to třetí léto,
vysloužil jsem si husičku za to.
A ta husa chodí bosa,
A ta kačka bláto tlačká
a to kuře krákoře běhá po dvoře,
má panenka pláče doma v komoře.


4. Když jsem já sloužil to čtvrtý léto,
vysloužil jsem si vepříka ...
A ten vepř jako pepř,
A ta husa chodí bosa,
A ta kačka bláto tlačká
a to kuře krákoře běhá po dvoře,
má panenka pláče doma v komoře.


5. Když jsem já sloužil to pátý léto,
vysloužil jsem si telátko za to.
A to tele hubou mele,
A ten vepř jako pepř,
A ta husa chodí bosa,
A ta kačka bláto tlačká
a to kuře krákoře běhá po dvoře,
má panenka pláče doma v komoře.

6. Když jsem já sloužil to šestý léto,
vysloužil jsem si kravičku za to.
A ta kráva mléko dává,
A to tele hubou mele,
A ten vepř jako pepř,
A ta husa chodí bosa,
A ta kačka bláto tlačká
a to kuře krákoře běhá po dvoře,
má panenka pláče doma v komoře.

7. Když jsem já sloužil to sedmý léto,
vysloužil jsem si volečka za to.
A ten vůl jako kůl,
A ta kráva mléko dává,
A to tele hubou mele,
A ten vepř jako pepř,
A ta husa chodí bosa,
A ta kačka bláto tlačká
a to kuře krákoře běhá po dvoře,
má panenka pláče doma v komoře.

8. Když jsem já sloužil to osmý léto,
vysloužil jsem si botičky za to.
a ty boty do roboty,
A ten vůl jako kůl,
A ta kráva mléko dává,
A to tele hubou mele,
A ten vepř jako pepř,
A ta husa chodí bosa,
A ta kačka bláto tlačká
a to kuře krákoře běhá po dvoře,
má panenka pláče doma v komoře.

9. Když jsem já sloužil poslední léto,
vysloužil jsem si děvčátko za to.
to děvčátko jak poupátko,
a ty boty do roboty,
A ten vůl jako kůl,
A ta kráva mléko dává,
A to tele hubou mele,
A ten vepř jako pepř,
A ta husa chodí bosa,
A ta kačka bláto tlačká
a to kuře krákoře běhá po dvoře,
má panenka stele postel v komoře...
Panenka pláče, řve na něj a ten blb neslyší. Muheeeee
https://youtu.be/xpi_uepPNww

367855

19.11.2018 8:57

RE: Babiš není sice ideální,

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 367855

Nezastavuj se, Šašine. Makáme, makáme. Bude líp. Lidé už nechtějí pracovat na vlastním, oni přece chtějí sloužit korporátu, který z nich za zásluhy nadělá bohaté. Dolary a eura budou pršet z nebe. A když vidí, že to nějak nefunguje, ještě se běží schovat k těm magnátům pod sukně.

367858

19.11.2018 13:13

RE: Babiš není sice ideální,

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 367858

Ten svět je opravdu zcela orwellovsky naruby a to nejen tím, že si degeneráti mění pohlaví a část ostatních považuje prcání se navzájem do konečníku za normální, ale i ženský od přírody nechtějí děti a cpou se do armád dokonce lítat se stíhačkami, aby mohly zabíjet namísto darování života, ale už i ti "klasičtí" komunisti jsou tak zblblí, že podporují superkapitálistu podle střihu ze stololetí páry a bezohledného, psychopatického oligarchu Babiše...dokonce i ty tlupy vysokoškolometsky odiplomovaných většinou zmutovaných tělesně, nebo mentálně bezpohlavních opic s fanglemi anarchistů a bojovníků za sociální práva pracujících a zaměstnanců dnes ještě s větší vervou, než kdykoli předtím, rozbíjí hlavy obyčejným lidem a spořádaným občanům a důchodcům a poslušně slouží a lísají se k vrstvě těch nejbohatších plutokratů a skupin monopolistů a jejich zkorumpovaného obslužného personálu...to už není ani to klasické "doba šílí vymknutá z kloubů..." , to už je o level výš, to už je snad samotné předpeklí...[naštvaný]

367868

22.11.2018 6:54

RE: Babiš není sice ideální,

ping789 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 367855

Úžasná hymna pro sůl země. Inženỷři a doktoři už dorazili před 1000 lėty - z Konstantinipole.

367929

24.11.2018 13:23

RE: Babiš není sice ideální,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 367929

To byla kalamita a trvá dodnes. https://www.youtube.com/watch?v=2hoqfTCsHew
Ovšem papež má nový level i s umýváním nohou islamistům. A tak zase ani nevěřící o religózní šou nepřijdou a v islamabádech ještě tedy v evropě oficiálně de jure ne dominatních, ale de facto již ano.
A neodpustím si lamy, máte tam video co polovičku vítaček čeká. Prašivé nevěřící psy asi nože.
https://tadesco.cz/podvod-na-bile-obyvatelstvo-evr...

367960

Příspěvků: 31

17.11. 09:42 ping789  květiny do koše
17.11. 09:49 Klacíček  Enem trocha mudrovaní.
17.11. 09:51  Opravdu?
17.11. 11:10 Joseph Chlor  RE: Opravdu?
17.11. 12:25  RE: Opravdu?
19.11. 13:35 herbert  RE: Opravdu?
17.11. 12:00  RE: Opravdu?
17.11. 12:36  RE: Opravdu?
17.11. 15:08  RE: Opravdu?
17.11. 13:13 Qwe  RE: Opravdu?
17.11. 20:00 lucifuge  RE: Opravdu?
17.11. 23:31  RE: Opravdu?
17.11. 10:34 Joseph Chlor  Jen k jedne "nepresnosti" (je jich v clanku vice) ...
17.11. 11:31 libertarian  Kdyby tata nebyl lakomy a synkovi tych 50 milionu věnoval ze svojeho
17.11. 14:18  Další článek Zvědavce do Síně slávy
17.11. 18:16  Zoufalá bída dnešního světa
17.11. 19:44 Phix  .
17.11. 22:43 Sasin  Hodný synek
18.11. 03:11  To nevíš co honí a už mu chcíplo, včera jsem měl vysmátou hezčí a mladší, já vám dám podíl .-)
18.11. 13:20 Sasin  RE: To nevíš co honí a už mu chcíplo, včera jsem měl vysmátou hezčí a mladší, já vám dám podíl .-)
18.11. 17:51 J_Pitralon  RE: To nevíš co honí a už mu chcíplo, včera jsem měl vysmátou hezčí a mladší, já vám dám podíl .-)
18.11. 07:57 disident  Babiš není sice ideální,
18.11. 10:29  RE: Babiš není sice ideální,
18.11. 14:48  RE: Babiš není sice ideální,
20.11. 01:37 favela  Prvni signal a utok
18.11. 11:06 R.E.  RE: Babiš není sice ideální,
18.11. 19:47 Sasin  RE: Babiš není sice ideální,
19.11. 08:57 J_Pitralon  RE: Babiš není sice ideální,
19.11. 13:13 R.E.  RE: Babiš není sice ideální,
22.11. 06:54 ping789  RE: Babiš není sice ideální,
24.11. 13:23  RE: Babiš není sice ideální,

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování02.08.21 16:13 Česká republika 0

Pozvánka na Letnou 28. srpna 2021 na akci „Zachraňme republiku“02.08.21 15:41 Česká republika 0

Vláda počítá s tím, že po očkování umřou děti02.08.21 15:31 Česká republika 0

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 2

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 4

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 3

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 1

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 3

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 1

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 3

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
21,49 Kč
Euro
25,51 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,23 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,59 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,11 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 944,02 Kč
1 unce stříbra
547,92 Kč
Bitcoin
855 618,85 Kč

Poslední aktualizace: 2.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 920