Diskuze k článku

Jako ovce na porážku

Příspěvků 38

13.11.2018 4:54

Multikulturní perverze (prznění) bílé rasy a “fake news industry”...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 68.?.?.?

jsou jen dílem určité a promyšlené konspirace, která v Evropě pod rouškou globalizace povede k neustálým rasovým a náboženským konfliktům. Tandem momentálních evropských vůdců (Merkelová-Makron a spol.) tyto škody na Evropanech ještě navýší do neúnosných dimenzí. Je to jen začátek konce klidného a pohodlného žití v Evropě.
Amerika se naštěstí Obamova globálního a multikulturního šílenství alespoň na čas zbavila a nyní tvrdě bojuje s fake news, která bohužel západní Evropu již zcela ovládla.

367743

13.11.2018 14:29

RE: Multikulturní perverze (prznění) bílé rasy a “fake news industry”...

ROMAN1 88.?.?.?

Reakce na 367743

Mikron a Makrela jsou jenom dílčí nástroje. Stejně jako Sörös. V pozadí stojí velký plán na zničení bílé rasy. Plán těch, kteří sice z rasového hlediska k bílým patří taktéž, ale oni se považují za něco víc, za "extra rasu". I když jsou jenom etnikum.
Pomalu vymírající bílá rasa jim však stojí v cestě ke světové jednovládě, protože jako jediná se jim schopnostmi může rovnat, a v některých oborech je i převyšuje. Proto musí být všemi způsoby zničena, nejlépe pomalou autogenocidou. Teď usoudili, že proces probíhá příliš pomalu a je potřeba jej urychlit, protože zdrojů na Zemi rychle ubývá a úroveň euroamerických bělochů příliš neklesá - pouze jejich počet - díky velmi nízké porodnosti (což je také důsledkem zhouby neomarxistických doktrín - homosexualismu, LGBT, genderismu, multi-kulti, atd.)
To co stoupenci Frankfurtské školy provedli v USA a později v Západní Evropě, chtějí už dlouho realizovat i v Evropě střední a východní. Zejména Slované jsou jim trnem v oku.
Největší zbraní proti této zhoubě jsou znalosti o původcích tohoto zla, o jejich doktrínách, praktikách a plánech, o jejich bázi působení.
Tady se o nich dočtete více.

367761

14.11.2018 0:17

RE: Multikulturní perverze (prznění) bílé rasy a “fake news industry”...

Petr Petr 89.?.?.?

Reakce na 367761

Nově vzniklá rasa se nehodí na průmysl 4.0. V podstatě existují jen 2 řešení.
1) Dojde k zániku bílé rasy, místo ní bude nahnědlá. Tato rasa ale nebude schopná inovací, nebude schopná se o sebe postarat natož pak se posílat humanitární pomoc do Afriky - výsledkem bude velká depopulace v Evropě i Africe.
2) Celá migrační krize je naplánovaná, aby se co nejvíce naštvali běloši a vypukla nenávist vůči jiným etnikům.a občanská válka v Evropě. Proto sem také lifrují nejproblematičtější jedince - muže 20 - 30 let. Soros spekuluje na to, že se ekonomika Evropy zhroutí, na občanské válce by hodně vydělal. Do dvou let má být hospodářská krize.
V období nedostatku, nejistoty a zvýšeného rizika pracuje lidský mozek lépe a s vyšším výkonem. Lidé musí více plánovat, vyhodnocovat, analyzovat stávající situaci a přemýšlet, jak ji zlepšit. Musí se více starat sami o sebe. A také více přemýšlí o tom, kdo jim škodí, kdo je vysává, ohrožuje a okrádá. Stačí když v krizi začnou média objektivně informovat a to není zas takový problém. Stačí, když CNN a pár televizí začnou vysílat pravdu a ostatní budou jen kopírovat. V takové situaci se může opakovat křišťálová noc, ale tentokrát vůči všem tmavým. Už nebude potřeba nikoho označovat, terče chodí v našich ulicích a svými tmavými rysy svítí široko daleko.

367768

15.11.2018 22:45

RE: Multikulturní perverze (prznění) bílé rasy a “fake news industry”...

ignorek 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 367768

Tu v Evropě má vzniknout Chalifat, iránského typu. V Evropě vzniknou nové státy, nové národy a taky řeč.
Tyto plány nikdo nezrušil, jenom přibrzdil, protože Putin dělá obstrukce.

"Nová rasa ale nebude schopná inovací.... " - nejsou třeba. Ani mluvit nemusí.


Novodobou historii vycucali z prstu dva němečti Jesuity. Bílý člověk se tu nachází po miliony let, nejlepší důkazy - zlaté ozdoby v uhelných vrstvách - 350 mln. let.

Mezitím tu byli jiné civilizace - ta naše lidská už je asi pátá po tom posunutí severního polu - zmizela Antlanta i Hyperborea. Ale vám je marné něco o tom vykládat.

Původní lidský genom byl dokonalý. Časem se zaneřádil tím, co Darwin nazýval "náhodilé změny". A tak vznikli opice, a taky spousta z vás, co po mně budete kydat hnojem.

367800

15.11.2018 23:46

RE: Multikulturní perverze (prznění) bílé rasy a “fake news industry”...

ROMAN1 88.?.?.?

Reakce na 367800

Mezitím tu byli jiné civilizace - ta naše lidská už je asi pátá po tom posunutí severního polu - zmizela Antlanta i Hyperborea.
Něco o tom už před více lety psal český spisovatel Jiří Wojnar. První civilizace byla prý zničena ohněm, druhá ledem, další pádem asteroidu po průletu křižující megaplanety, a ta poslední civilizace byla zničena vodou (potopou). Vždy se zachovaly jen malé fragmenty původních národů a začínat se muselo znovu od píky. Jen o tom posledním kataklyzmatu se zachovaly zmínky v Bibli, plus nějaké ty pověsti u všech starověkých národů na všech světadílech.
Řekl bych, že ta dnešní civilizace se zničí sama, nakročeno k tomu má slušně. Jestli se po ní něco zachová, kdo ví? Nejbohatší klany světa to ovšem neponechávají na náhodě či Boží vůli, a dělají opatření ke svému přežití. Možná vědí více, než co smí vědět ostatní plepz.
Každopádně - co jsou historické desetitisíce či statisíce let, oproti milionům let v rámci geologických epoch, když celkové stáří planety se počítá v miliardách...

367803

20.11.2018 23:57

RE: Multikulturní perverze (prznění) bílé rasy a “fake news industry”...

Reptiloid Humanoidni 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 367803

"Nejbohatší klany světa to ovšem neponechávají na náhodě či Boží vůli, a dělají opatření ke svému přežití. Možná vědí více, než co smí vědět ostatní plepz."

Nejbohatší klany světa vědí!

Vědí mnohem víc než plebsu sdělují. Jedině strach z ruských atomových zbraní je brzdí. Jinak bychom tu už měli 3 sv v plné parádě.
Proto pořád přesouvají protiraketovou obránu blíže k Rusku, proto ruší Smlouvu o raketách krátké vzdálenosti - Rusové ty svoje už zničuli, a americké poskoky jako englie france apod ve smlouvě nikdy nefigurovali.

Jediná obrána proti zničení současné civilisace je v tom, aby se tyto rody - kolem Rotšildů se pochcavali strachy z ruských obranných systemů jako Perimetr či Mrtvá ruka

367906

24.11.2018 18:55

RE: Multikulturní perverze (prznění) bílé rasy a “fake news industry”...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 367906

No to mají smůlu protinožci. Jak to říkal Putin? K čemu nám je svět bez ruska?
https://www.tartaria.sk/pravda-dnes/vojenske-zalez...

367969

13.11.2018 9:34

Proboha Chalpe???

coinageboy 75.?.?.?

Proboha chlape kam chodite na universitu??? Vzdyt ten cerstvy absolvent designu maluje jako neskolene desetilete dite bez talentu.

367745

13.11.2018 10:01

Smrtelně vážně !!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 367745

Pokud si přečtete Protokoly, pak zjistíte že ti bez talentu jsou určeni pro vedoucí místa nahoře. Pak se samozřejmě ještě nesmí smát, protože když se směje tak určitě jen to že nemá talent simuluje ze zištných důvodů.

Budovat totalitu se musí smrtelně vážně !!...

[velký smích]

367746

13.11.2018 13:31

RE: Smrtelně vážně !!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 367746

Google: " katechizmus zdravomyslícího" ...

[velký smích]

367760

13.11.2018 10:39

RE: Proboha Chalpe???

omar 147.?.?.?

Reakce na 367745

Možno mu to niekto takto pripravil. Podľa toho čo je na foto, to vyzerá na zámorie. Dolná hranica slabomyselnosti, tak ako je u nich zvykom.

367748

13.11.2018 19:36

RE: Proboha Chalpe???

coinageboy 75.?.?.?

Reakce na 367745

Udivuje mne ze ta universita toto dilo vystavi a je zrejme na to pysna...
Myslim ze by tomu "umelci" mela skola vratit prachy za studium a seknout poradnou omluvu.
Pred 100 lety Videnska Universita - uz tehdy vedena Zidy, odmitla pro nedostatek talentu Adofa Hitlera. Kdo si jeho obbrazy najde zjissti ze talent rozhodne mel..

367764

13.11.2018 11:26

Jde o zpetny dovoz kdysi vyvezenych nespravedlnosti.

Joseph Chlor 89.?.?.?

" Jak se do lesa vola...tak ti da hajny facku". Nebo-li vse . cos kdysi spachal, te jednou dozene (samozrejme ze vyjimky existuji).
V pripade Ciny (Indie apod.) to probihalo a probiha v rovine ekonomicke, v pripade Afriky demograficke a kulturni. Coz celkem odpovida, Cina se kulturne Zapadem rozvratit nikdy nedala, slo zde o barbarizaci socialne-ekonomickou (jen opiove valky vrhly Cinu zpet o nekolik generaci).
Nejde tedy o zadny cileny utok na " bilou rasu", odvazuji se tvrdit, ze obdobne by se reexportovala nespravedlnost vztazena i naopak.
Napr. " osadnici" (viz USA) vsak dokazali reexportu nespravedlnosti zabranit - jednak provedli takrka naprostou kulturne -civilizacni genocidu domorodcu, jednak domorodce vytlacili skutecnou KOLONIZACI (tedy naprostym obsazenim jejich zivotniho prostoru).

To pak, ze se reexportuje cilene tak, ze jsou oblibenou destinaci reexportujicich i zeme (a jejich obyvatelstvo) , ktere kolonialismus nijak masove neprovozovaly a ze nejsou volany k odpovednosti ty subjekty, ktere z kdysi to vyvezene nespravedlnosti nejvice tezily.....a naopak dopada dnesni reexportovana nespravedlnost casto na ty subjekty (objekty) , ktere napr. z kolonialismu nevytezily nikdy nic, ba dokonce na nem tratily (danove vynosy, kterymi byla financovana napr. britska kolonialni sprava, sly z penez take tech subjektu, ktere mohly kolonialni expanze poskodit dokonce existencne), to uz je jen a jen o neschopnosti vykonavat instituci spravedlnosti, respektive o zneschopneni celych narodu.

Ten rasismus je samozrejme prvotne nebiolologicky....je ekonomicky, socialni.
Rasy do toho primichavaji ruzni magori a odklaneci pozornosti. Cinani a Africane nemohou za to, ze maji jinou barvu pleti apod. nez belosi. Pokud sel indicky maharadza nebo cernossky nacelnik na ruku - tak zil v prepychu.
Tak uz to proste v kapitalismu chodi. Zakladem je hrabivost, kdyby byli Indove bili jak mramor, stejne by jim to bylo houby platne (mimochodem - i my se radime k Indoevropanum).
Penize neznaji rasove biologicke motivy, penize znaji jen a pouze zas penize, tedy vice penez.

Pozorne tedy sledujme dnesni pachani (vyvoz) velkych nespravedlnosti.
I ty se jednou totiz mohou dovezt "zpet" (bohuzel opet ke skode obetnich beranku, falesnych viniku atd...skutecni vinici zustanou mnohdy nepostizeni) , pozor zejmena na chaos vyvazeny do zemi jako jsou Irak, Libye, Syrie.....
Kdyz uz tedy jsme jen za divaky, tak se koukejme pozorne a bez bilych bryli.

367751

13.11.2018 19:51

RE: Jde o zpetny dovoz kdysi vyvezenych nespravedlnosti.

coinageboy 75.?.?.?

Reakce na 367751

Peknej blabol.
Cikani i cernosi se nelisi od bilych pouze barvou ale take IQ a schopnosti funkcne operovat ve spolecnosti. Ona ta barva by nikomu ani tak nevadila kdyby se tyto odlisne rasy tak nelisily v ostatnich bodech.

367765

13.11.2018 11:54

Možná se pletu,

Kouba 46.?.?.?

shlédl jsem ono ,dílo‘ jen zběžně, ale připadalo mi jako čistě stupidní... teda ty zachycené různé výroky a tak, kresby školácké, hodilo by se do pražské putyky, kde se scházejí antifácké fetky.

367754

13.11.2018 11:57

žena je málokdy váš spojenec

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 162.?.?.?

A co s tím chcete dělat, když nám naše milé ženušky vráží kudlu do zad kdykoliv je to možné. Ať už jde o klasické sexuální vydírání, rozvodové hádání o majetky, vydírání pomocí dětí po rozvodu, obviňování ze sexuálního obtěžování vlastních dětí (a pak si dotyčná najde přítele který její dospívající dcery obtěžuje, ale to jí nevadí když má fůru prachů a zahrnuje je luxusem, na to obtěžování si "náhodou" vzpomene až jí dá dotyčný kopačky).

Když máte úhlevního nepřítele ve vlastním hnízdě, který 100% plní sorosovskou propagandu a v noci tajně sní o velkém černém klacku, tak to fakt nevím.
Ani Rusko nebylo možné porazit zvenku, tak v něm za Chruščova začali vychovávat zrádcovskou 5. kolonu, která po roce 90. rozložila zevnitř Rusko hůř než kdysi hitlerův wehrmacht.

Ženy mají každého kdo se k nim chová slušně a gentlemansky, za naprostého blbečka. A za gaunerů, egoistů a psychopatů všeho druhu se jim vždy rozklepou kolena a podlomí nohy (když nechci použít výstižnější přirovnání).

Žena není váš spojenec, ale soupeř v současném systému. Můžete se spolehnout jen na vlastní děti. Pokud jste je ale nenechal vychovat systémem nebo svojí manželkou, což většina chlapů nechala.

367755

13.11.2018 12:10

RE: žena je málokdy váš spojenec

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 367755

Žena je poměrně zbabělé stvoření a vždy se přidá na stranu silnějšího.
Však si vzpomeňte na svoje adolescentní léta, jak vám, nesmělým hodným klukům každou holku, co se rozněžňovala a říkala jak má ráda hodné kluky co se chovají k dívce hezky, nakonec vždycky vyfoukl nějaký umachrovaný sebestředný primitiv.

367756

13.11.2018 20:03

RE: žena je málokdy váš spojenec

výjimečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 367756

Žena je jako květina, můžete si ji pěstovat a opečovávat a pak ji utrhne první hovado, co jde kolem. Poděkujte gojům předkům, mužům, kteří se díky své tuposti nechali přeformátovat vyvolenými a zahodili patriarchát ve prospěch matriarchátu a buznochátu. Ona ta francouzská revoluce tak trochu vytvořila slepou evoluční větev bílé rasy, která svému konci od té doby tleská. Přírodu svým fňukáním nedojmete, asiati zvítězí, protože jsou nejefektivnější a s vyvolenci si nakonec poradí během pár hodin, ale to už žádný běloch nezažije. Sorry jako.

367766

14.11.2018 10:35

RE: žena je málokdy váš spojenec

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 144.?.?.?

Reakce na 367766

Ta první věta je zcela geniální, do kamene tesat.

Ale gojům je 600 let odpíráno vzdělání, to bylo vždy jen pro prověřené kádry za klášterními zdmi a to ještě s oddělením zakázaných knih, kam se dostali jen vyvolení z vyvolených. A nebo synkové šlechticů za hromadu zlata, ti pak taky tvořili oporu systému.
Takže na goje bych to neházel, ani vrozené vyšší IQ jim nebylo nic platné, když je nenaučili ani číst a psát.
(vyjímkou byla jen doba socializmu, kde bylo bezplatné a super kvalitní vzdělání pro všechny, do roku 1190, pak jsme se kvalitou školství propadli někde k USA)

Co se týče asiatů, tam bych byl taky hodně skeptický, ten jejich systém kolektivního mraveniště s nulovými svobodami, nulovou cenou jednotlivce a bez individualizmu, je naopak designován k tomu aby mu za oponou někdo vládl. Mnohem lépe než nebezpečně vzdělanýmn a individualistickým evropanům, na které poštvali kolektivistickou nevzdělanou islámskou bandu aby je zlikvidovala.

367773

16.11.2018 0:30

RE: žena je málokdy váš spojenec

ignorek 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 367766

Perfektní souhrn.

Tím to začalo.

367805

13.11.2018 22:59

RE: žena je málokdy váš spojenec

RomanTička 178.?.?.?

Reakce na 367756

Už nevím, kdo to kde vyslovil, tuším, že Hausmann, možná by to šlo dogooglit, ale v zásadě šlo zhruba o toto: "Ženská prostě vždy dá přednost Heydrichovi před Gabčíkem a Kubišem." Necitováno přesně, ale smysl výroku byl snad docílen, o tyhle tři borce šlo. [velký smích]

Nezlobme se na ně, ony svůj genetický stín nepřekročí, a ten jejich "kurví gen" jim prostě vždy neomylně našeptá dát se na stranu toho, kdo má v danou chvíli navrch a tudíž je lépe zabezpečí nebo aspoň lépe ojede. A jak řekl neznámý ovčan: Mrdá silnější pes, ne slabší.

Zlobme se na sebe, že to dovolíme.... [naštvaný]

367767

16.11.2018 1:07

RE: žena je málokdy váš spojenec

ignorek 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 367767

Máte v tom chybu:
" Mrdá silnější pes, ne slabší."


Zkrátka tak je to zprávný:

Silnější pes mrdá!

367806

15.11.2018 11:25

RE: žena je málokdy váš spojenec

koba 193.?.?.?

Reakce na 367755

Souhlas!
A bohužel se to replikuje dál a dál. Ne nadarmo se říká, že národ má takové syny, jaké jsou jejich matky. Základní problém je v té takzvané ROVNOPRÁVNOSTI mužů a žen, která jako žido-liberální konstrukt postupně v Západní civilizaci nahradila ROVNOCENNOST, tak jak fungovala třeba u starých Slovanů.
Eliminovat základní vazební sílu každé společnosti, to jest vztah mezi mužem a ženou, se tedy daří podle plánu (PROTOKOLů). Zvrácenost židovského mozku je
bezbřehá. Bohužel, náš národ je židovinou všeho druhu promořený až na dřeň.
Jakby taky ne. Celá slavná ČSR(1.) i ta dnešní byla a je jeden velký židozednářský
mrdník.

367796

16.11.2018 21:04

RE: žena je málokdy váš spojenec

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 367755

Tak nějak jsem tipoval, že je to tady kroužek zhrzenych impotentu co si neumí najít a udržet fajn ženu a tak zatím hledá spiknutí

367824

13.11.2018 12:13

o Plzni se leccos nedobrého proslýchá

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a0c:x:x:x:x:x

Po Praze, Brnu a Teplicích se vytváří další islamizační centrum naší republiky. Aneb "muslimská obec do každého krajského města":

https://aeronet.cz/news/prorustani-vlivu-politicky...

367757

13.11.2018 16:22

Ak nemozes dopredu, vrat sa!

eli 58.?.?.?

Nefalsovana skutocnost, zivot taky, aky v skutocnosti je, taky, ako ho vidi obycajny vnimavy clovek, vystizny a poucny clanok, velmi dobre uvazena volba, pan Stwora. Zvykli sme si nad sucasnou dobou prilis vela filizofovat. Citame knizky, uvahy, rozbory a rozne analyzy odbornikov, verime slubom politikov, vkladame nadej do ruk falosnym mesiasom, ktori obvinuju tych, ktori nam vladnu, ale neponukaju nic viac, len to, co oni. Prestali sme verit sami sebe, prestali sme verit v lepsiu buducnost. Chyba nam viera v lepsie casy, ideologia, ktoru by bolo hodno nasledovat. Znamy staro-cinsky filozof Confucius tvrdil, ze ak chces definovat buducnost, musis studovat minulost a z tej by sme mali vychadzat. My sme uz v tej buducnosti raz zili, stacilo by ju trosku upravit vylepsit, zakazat politicke strany a volit do spravneho aparatu statu len takych ludi, ktori maju k tomu predpoklady, potrebne schopnosti a doveru spolocnosti. Ziadne nove systemy, ziadne prevratne zmeny, navratit prirodne zdroje pod kontrolu statu, upravit, zdostupnit pravny system, vyhradit majetkove pomery v spolocnosti, zaviest ucinny system riadenia a kontroly vo vsetkych statnych instituciach, stanovit pravidla v sukromnom podnikani atd. Chce to len vyjst do ulic a prebrat kontrolu nad svojim osudom, aj za cenu docasneho stradania

“Nikto nas nezachrani, okrem nas samich. Svoju cestu, si musime zvolit sami.”
Gautama Buddha

367762

14.11.2018 2:13

RE: Ak nemozes dopredu, vrat sa!

Sk 4,12 37.?.?.?

Reakce na 367762

"A v nikom inom niet spásy, lebo niet pod nebom iného mena
(ako JEŽIŠ - KRISTUS) , daného ľuďom, v ktorom by sme mali byť spasení."

sv. Peter, Apoštol

367771

14.11.2018 13:41

RE: Ak nemozes dopredu, vrat sa!

eli 58.?.?.?

Reakce na 367771

Ak vam mozem poradit, drzte sa rady Buddhu, sv. Peter Apostol, vas vodi za nos! Vsetko nasvedcuje tomu, ze vas pohodil Mohamedovi.

367779

14.11.2018 18:26

RE: Ak nemozes dopredu, vrat sa!

nezáleží 37.?.?.?

Reakce na 367779

Nie, takéto rady si strčte za klobúk!

P.S: Ale pamatujte, že sa raz budete zodpovedať Ježišovi-Kristovi a nie akémusi rádoby Siddhartovi.

367781

15.11.2018 0:36

RE: Ak nemozes dopredu, vrat sa!

eli 58.?.?.?

Reakce na 367781

Klobuk nenosim. Zbavte sa ho aj vy!
“Od nejnižšího clrába až k panu vrchnímu před každým NE-musíme se kořit; před jedním SMEKAT, před druhým klekat…!”
B.N

367787

14.11.2018 1:57

O rusandy

ignorek 2a02:x:x:x:x:x

O rusandy ten český debil zmínil ze zvyku.
Slušnější zákazniky než Rusy neznám!!!!!!

V té čezké kotlině se nakonec otrávite z těch vlastních výparů!

367770

14.11.2018 10:45

RE: O rusandy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 192.?.?.?

Reakce na 367770

Tak si zajeďte do pražské kotliny a sám ucítíte jaké výpary nám tu vyrábí ta sběř, co sem po desetitisících migruje (nejen) z postsovětských zemí a přináší nám sem asiatské manýry rozkládajícího se SSSR, včetně kriminality a porušování všech pravidel, zákonů a norem, co my civilizovaní středoevropané považujeme za základ naší kultury.

Jinak nic proti Rusům, jen popisuju co se děje v Praze a dalších městech.

ps: to je asi cíl, nejdřív nám sem nahrnout sebranku z celé jižní a východní evropy, která to tu notně rozloží a pak už sem natvrdo nasunout muslimské migráčky.
Je to agenda co má dvě fáze, protože na přímé nasunutí džíhádistů nejsme ještě dostatečně zdegenerovaní a rozložení, jako západ, tak je třeba nás rozleptat tím, že nám tu vytvoří řadu jiných cizích komunit, co zničí naši i tak dost chabou soudržnost (a ty cizí komunity jsou sakra soudržné a tvrdě si tu hájí svoje zájmy, ať jde o Ukrajince nebo Vietnamce)

Jakýkoliv migrant je člověk co zvolil pohodlnější cestu s zradil svůj národ, svoji rodinu. A tak je bláhové že bude pracovat ve prospěch českého národa, když byl výměnou za blahobyt ochotný zradit i ten vlastní národ.

367774

16.11.2018 0:12

RE: O rusandy

ignorek 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 367774

Žádný normální Rus v čezku na práci není. Buď si koupil chalupu a pobyt s tím, nebo studium, nebo vysoce placený specialista. To ostatní je pribollt nebo chochol nebo moldaván s uzbekem.

Ale pro vás to všechno to je rus odtamtuď, tím pádem jste za blbé čehuny vodsuď.

Soráč. Upřímně!

367804

16.11.2018 7:27

RE: O rusandy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2605:x:x:x:x:x

Reakce na 367804

No právě, tihle podezřele bohatí rusové a jejich zabezpečené arogantní dětičky mi dělají větší starosti než chudí ukrajinští gastarbeitři které tu vídáme přes čtvrt století.
Pokud mají podezřele hodně peněz že tu nemusí pracovat, tak jde většinou o mafiány co si nakradli v 90. letech jak v Rusku. Stojíme tu o takovéto existence které propírají svoje špinavé peníze skupováním domů po celých blocích?


A taky mi vadí z toho důvodu že se mezi nimi perfektně zamaskují různí ti majdanutí banderovci z Kyjeva.

ps: ta občanská válka se měla rozšířit z Ukrajiny jek na východ tak i na západ k nám. A pokud vím tak nikdo tuhle akci zatím neodvolal. Ministerstvo dává pobyt statisícům nových ukrajinců s pochybným původem. Tam se může schovat kdejaký hrdlořez od DOnbasu.

367811

20.11.2018 3:35

RE: O rusandy

ignorek 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 367811

Ty jseš ten hrdlořez.

367888

20.11.2018 9:48

RE: O rusandy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Reakce na 367888

On mluví od banderovcích. Špatně jste ho pochopil.

367893

15.11.2018 23:17

hlásenie

maršal Žukov 87.?.?.?

článok je protižidovský, žiadam jeho odstránenie

367802

16.11.2018 1:41

RE: hlásenie

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 367802

Ty, nejsi ty namísto maršála jen ten slovenský nehořlavý a nepotopitelný "kapitán Danko", co něco dluží těm, co se nesmí jmenovat a leze jim imrvére do odpadní roury v domnění, že ho za to podrbou za ouškama ??!![velký smích]

367808

Příspěvků: 38

13.11. 04:54  Multikulturní perverze (prznění) bílé rasy a “fake news industry”...
13.11. 14:29 ROMAN1  RE: Multikulturní perverze (prznění) bílé rasy a “fake news industry”...
14.11. 00:17 Petr Petr  RE: Multikulturní perverze (prznění) bílé rasy a “fake news industry”...
15.11. 22:45 ignorek  RE: Multikulturní perverze (prznění) bílé rasy a “fake news industry”...
15.11. 23:46 ROMAN1  RE: Multikulturní perverze (prznění) bílé rasy a “fake news industry”...
20.11. 23:57 Reptiloid Humanoidni  RE: Multikulturní perverze (prznění) bílé rasy a “fake news industry”...
24.11. 18:55  RE: Multikulturní perverze (prznění) bílé rasy a “fake news industry”...
13.11. 09:34 coinageboy  Proboha Chalpe???
13.11. 10:01  Smrtelně vážně !!!
13.11. 13:31  RE: Smrtelně vážně !!!
13.11. 10:39 omar  RE: Proboha Chalpe???
13.11. 19:36 coinageboy  RE: Proboha Chalpe???
13.11. 11:26 Joseph Chlor  Jde o zpetny dovoz kdysi vyvezenych nespravedlnosti.
13.11. 19:51 coinageboy  RE: Jde o zpetny dovoz kdysi vyvezenych nespravedlnosti.
13.11. 11:54 Kouba  Možná se pletu,
13.11. 11:57  žena je málokdy váš spojenec
13.11. 12:10  RE: žena je málokdy váš spojenec
13.11. 20:03 výjimečné porušení omerty  RE: žena je málokdy váš spojenec
14.11. 10:35  RE: žena je málokdy váš spojenec
16.11. 00:30 ignorek  RE: žena je málokdy váš spojenec
13.11. 22:59 RomanTička  RE: žena je málokdy váš spojenec
16.11. 01:07 ignorek  RE: žena je málokdy váš spojenec
15.11. 11:25 koba  RE: žena je málokdy váš spojenec
16.11. 21:04  RE: žena je málokdy váš spojenec
13.11. 12:13  o Plzni se leccos nedobrého proslýchá
13.11. 16:22 eli  Ak nemozes dopredu, vrat sa!
14.11. 02:13 Sk 4,12  RE: Ak nemozes dopredu, vrat sa!
14.11. 13:41 eli  RE: Ak nemozes dopredu, vrat sa!
14.11. 18:26 nezáleží  RE: Ak nemozes dopredu, vrat sa!
15.11. 00:36 eli  RE: Ak nemozes dopredu, vrat sa!
14.11. 01:57 ignorek  O rusandy
14.11. 10:45  RE: O rusandy
16.11. 00:12 ignorek  RE: O rusandy
16.11. 07:27  RE: O rusandy
20.11. 03:35 ignorek  RE: O rusandy
20.11. 09:48  RE: O rusandy
15.11. 23:17 maršal Žukov  hlásenie
16.11. 01:41 R.E.  RE: hlásenie

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

60

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 101 čtenářů částkou 21 109 korun, což je 60 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 1

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Rusko zablokovalo článek o Palachovi na webu Českého rozhlasu.18.07.21 12:50 Rusko 5

Exministr kultury Herman převzal nejvyšší vyznamenání sudetských Němců17.07.21 18:58 Německo 1

Policejní bezmoc, stát na feťáky, žebráky, dealery drog v Praze kašle17.07.21 13:47 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,81 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,98 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,06 Kč
Švýcarský frank
23,67 Kč
100 japonských jenů
19,73 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,58 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 309,92 Kč
1 unce stříbra
549,55 Kč
Bitcoin
705 542,31 Kč

Poslední aktualizace: 23.7.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 338