Diskuze k článku

Prekarizace – polemika s názory čtenářů

Příspěvků 28

5.11.2018 8:10

Probíhá zhovadilý proces masmediální profesionální debilizace lidí

J_Pitralon 178.?.?.?

Dlouhodobě probíhá boj se zdegenerovaným soukromým podnikáním, které se obrací proti společnosti. V malém by až tak nevadilo, ale jakmile přeroste do mediální, militární, finanční sféry a politiky, stává se korporátním fašismem a je hotovo. Postupem času vzniká sebepoškozující společnost, která ve všech sférách znehodnocuje cokoliv, co se nedá zahrnout do účetnictví korporátu jakožto numerická hodnota zisku...

Epizoda 5. Kdo financoval druhou světovou válku? http://www.zvedavec.org/komentare/2015/07/6513-epi...
The Misfits - Last Caress [Lyrics] https://www.youtube.com/watch?v=3UAwvUOg2u4
Propaganda - Full CZ https://www.youtube.com/watch?v=lPpiRIy_q7g
A takto nám ukradli vodu. Dvouhodinová obžaloba zprivatizovaného vodárenství https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDE...
[zmaten]

367519

6.11.2018 12:50

RE: Probíhá zhovadilý proces masmediální profesionální debilizace lidí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 367519

Podle mě je rozdíl mezi Kradlouskovou lumpenkavárnicko-schwarzenbilderbergovskou bandou co nám vládla předtím a mezi Burešovou korporátně-úřednickou lůzou jen jeden jediný.

A to ten, že s tou první bandou bychom k byrokratickému korporátnímu fašizmu dospěli v tichosti za podpory a tleskání všech médií. A s tou druhou Burešovou k tomu spějeme za velkého rámusu, protože on je jak slon v porcelánu, navíc k tomu dělá další kravál lumpenkavárna a média. Čímž se definitivně všichni odkopali a odkryli karty tohoto prohnilého polistopadového režimu.

Tohle dnes už nevidí jen menšina tupých ovcí přilepených k veřejnoprávním sračkometům a k bakalovým hlásným troubám. I prezidentské volby podle toho dopadly, ačkoliv podporu 99% televizí, časopisů a novin měl kníže bilderbergu blíže.

367562

6.11.2018 17:20

RE: Probíhá zhovadilý proces masmediální profesionální debilizace lidí

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 367562

Bohužel každá poloslepá ideologie založená od počátku na soukromém podnikání s lidmi k tomu korporátnímu darebáctví nakonec nějakou cestou dospěje a začne poškozovat společnost. Mohou se lišit kulisy, ale ne podstata děje.

"Pink Floyd - Another Brick In The Wall"
https://www.youtube.com/watch?v=YR5ApYxkU-U

367569

5.11.2018 9:01

jak se bránit útoku žraloka bílého?

sprosťák Vítek 46.?.?.?

nesnažit se uniknout. Vplavat mu do tlamy tak šikovně, aby tě nemusel kousata spolknul mě jako jednohubku. Pak to bude rychlé, čisté a bezbolestné.

Díky autore. Třídní logiku natrvalo převrátit nemůžeš.

Ad 1)
Jednotlivec není schopen se bránit systému. Jednotlivec je systému vydán napospas. Ten, kdo hlásá obranu jednotlivce jako ideál, hlásá ideál trvalého podrobení jednotlivce. Jedinou šancí na obranu před nepřítelem, který nás drtí, spočívá v kolektivním přístupu. Slovy Karla Marxe: "ničemu se nevyhýbají tak, jako prostředkům, které vedou k cíli".

Ad 2)
náboženství pokory. Jenom ten bůh a jeho vůle tu chybí. Pane autore, u počítače nesedíte a své cancy nepíšete proto, že zánik toho či onoho systému je předem předurčen. Sedíte a píšete proto, že se pokaždé našlo množstsví lidí, které bylo ochotno pracovat na změně. A to množství lidí procházelo pokaždé následujícími etapami:
a) učení se
b) příprava na svržení nadvlády
c) boj a následný úspěch nebo neúspěch
V každém případě, došlo-li někdy ke zhroucení systému, došlo k němu proto, že lidé systém pochopili, přestali jej respektovat a nakonec jej svrhli. S větší či menšěí mírou násilí. Společenská nadstavba sice vyrůstá ze základny, ale není pravdou, že základna nadstavbou není ovlivňována. Bez ochoty změnit systém silou, jakmile se přežil, se nezmění nikdy nic.

Současný systém je první systém v historii, který svým fungováním ohrožuje přežití lidského druhu na planetě. A ne, nemám namysli zbraně vojenské. Mám na mysli zbraně ideologické.

PS:
přestaňte psát. začněte studovat. A jestli chcete, abychom se plazili před pánem a libali mu lem jeho roucha, tak to sakra napšte rovnou.

367522

5.11.2018 23:24

RE: jak se bránit útoku žraloka bílého?

Kosk 37.?.?.?

Reakce na 367522

Myslím si, že V tam chybí jeden řádek. Víte, jak píšete že
a) učení se
b) příprava na svržení nadvlády
c) boj a následný úspěch nebo neúspěch
ještě je bohužel
d) pokud je úspěch, je následně vybudován další systém, který se stane v zásadě stejným. Liší se jen těmi osobami, které vládnou, protože se tam logicky dostanou zase jen psychopati, kterým se říká politici. Lidé, kteří se nebojí lhát, krást a podvádět, ba ani vraždit, klidně i celé národy, jeli to potřeba pro jejich cíle... Lidé bez empatie, bez svědomí, bez skurpulí, zaměření jen na svůj osobní prospěch.

Vždycky jsou tam stejní. Čím to asi bude? Není to nakonec zákonitost?

No a pak to začíná zase u a) jak píšete.

367538

5.11.2018 9:02

Můj skromný komentář

Jacob 193.?.?.?

Pokud jste někomu nezištně pomohl, klobouk pře Vámi dávám dolů. Dovolím si polemizovat a to odstavec první. Toto řešení možná pomůže těm prvním jako v pyramidové hře, ale pokud všichni bídní půjdou touto cestou dříve či později budou ve stejné situaci. Je to stejné jako naučme chytat hladové ryby což bude fungovat do té doby než dojdou ryby. Dále platí, že chce-li jeden vydělat musí druhý zaplatit, takže chudák bude odírat chudáka- Platí-li, že systém mění nás (společnost) musí toto platit i obráceně. Chceme-li změnit (ovlivnit) někoho nebo něco musíme jednat tak, aby subjekt své jednání přizpůsobil naší představě. Pokud však systém vychovává budoucí generaci k lenosti a lhostejnosti a My to přijímáme s radostí, nemůžeme tím pádem nic změnit. Zmínil jste občanskou společnost, kterou tak obhajovala určitá skupina lidí - tak to je přesně ta cesta do pekla.

367523

5.11.2018 12:01

Autor má pravdu v tom.....

Joseph Chlor 89.?.?.?

...že než nutně nakonec k odzbrojující frustraci vedoucí pouhé" hospodské" mudrování (včetně mudrování alternativního, např. na konspiračních webech) , tak to je skutečně mnohem efektivnější a zdravější soukromá, individuální akce -vedoucí k změně k lepšímu (choulostivá to věc...ale nějakě příklady z praxe by se našly) aspoň na úrovni individua či rodiny.
Prostě bez organizace nelze provést nějakou významnou, plošnější změnu....a už vůbec ne změnu " systému " (finančního ?....ten je totiž onou lodí, kterou na moři již nepředělá ani lodivod, ani kapitán, ani plavčíci...už je prosté hotová, tak jak byla vyrobena v docích).
Avšak je vůbec nutno změnit systém revolučně ?
Není možno jej postupně amalgamovat , postupovat v rámci substitučně paralelních alternativ ? S VYUŽITÍM výhod rozvinutosti "systému" , například jak valuuje zboží , statky, služby...?
I to však vyžaduje čin (viz např, Unterguggenberger) a tedy i organizaci.
Prvním krokem by asi mělo být ustanovení politické strany, která by prosazovala podporu detotalitarizace měnového systému, na lokálnich úrovních (v podstatě je divné, že toto už dávno nepodporují strany, které o sobě tvrdí, že jsou proliberální, prodemokratické, antitotalitní......). Poškozených lokalit je u nás k mání dost.

Ostatně jaký je rozdíl mezi fyzickým nomádem...a nomádem "psychickým" (místo akce se utápí v ˇjezerech slov, vět, odstavců....)?
Není ten fyzický nomád nakonec odvážnějším, více tvůrčím....a tak i svobodnějším ?

367526

5.11.2018 17:32

RE: Autor má pravdu v tom.....

vir 217.?.?.?

Reakce na 367526

Amalgámovat systém?
Druhá termodynamická věta říká: "všechny uzavřené dynamické systémy inklinují k entropii".
Tak jako zestárne a zemře Člověk, nebo jepice, zestárne a zemře i jakýkoliv jiný systém. A my tušíme, že náš systém má 100 let a trpí rakovinou. Jak vypadají konce systémů je snad nejlépe popsáno v Apokalypse. Co v těchto časech dělat? Pečovat o ubohé a nemocné. Rakev nemá kapsy.

367530

5.11.2018 19:56

RE: Autor má pravdu v tom.....

ping789 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 367530

tohle mělo viset pod přemoudřelým studentem obřezaných mudrců sprosťákem Vítkem , posledni doubou tady má dostaveníčko mnoho různých krausů a zavorálků - přání rabínů otcem myšlenky[mrknutí jedním okem]

367533

5.11.2018 12:13

Souhlasím i trochu nesouhlasím

Jan Hanuš 94.?.?.?

Jsem už v důchodu, takže to můžu porovnat i z vlastní zkušenosti. Když jsem byl mladý, měl jsem potřebu bojovat a to i hodně aktivně. Zakládal jsem v Praze OF a byl i na první přednášce Václava Klause. Vytiskl jsem tisíce letáků podle podkladů od Václava Havla. Takže jednu akční zkušenost mám.
Ale tahle akce nesplnila mé očekávání, jsem těžce zklamaný. Úplně chápu, že se někdo přizpůsobí tomu, co je. Je to jeho právo a volba. Dnešní mladší generace se ostatně taky přizpůsobuje a po revoluci nevolá. Leda snad, že by se to objevilo na mobilu jako zajímavá akční hra. Pochybuji, že by se někdo odhodlal si kvůli boji za lepší zítřky přečíst tlusté knihy vnitřního prediktora.
Ale na straně druhé bych znovu bojovat šel a mám pro to hned dva důvody. Naděje, že se to může zlepšit je vždycky dobrá a člověk jí potřebuje. A současně bych mohl napravit to, co jsem sám zavinil zakládáním nějakého OF a zvoněním klíčema. Ale netuším, co by vlastně člověk mohl reálně udělat. Vykřikovat názory v hospodě nepomůže, chodit k volbám nepomůže, jít na václavák nepomůže, odvážně zkritizovat šéfa v práci nepomůže. Tak co vlastně pomůže? Pomůže názor na Zvědavci? Fakt nevím.
Vlastně jsem se nakonec, jako úplný ateista, začal modlit. Modlím se, aby nebyla válka a aby se lidi naučili respektovat názor toho druhého bez urážek. Ale to je asi naivní přání.

367527

5.11.2018 23:42

RE: Souhlasím i trochu nesouhlasím

Kosk 37.?.?.?

Reakce na 367527

Myslím, že by jste při pokusu o nápravu toho co jste zavinil, jen zvýšil svou flustraci dalším nepovedeným pokusem, lhostejno kolik by jste těch pokusů měl. Nezáleží ani na tom, jak by jste byl inteligentní, či jako moc by jste se snažil.

Myslím, že je to v lidské povaze, kdy ti slušnější mají tendence uvěřit těm prohnanějším a ti zase jsou logicky určeni k vládnutí, protože pro ten účel se nebudou štítit ničeho. Naprosto ničeho... a to ta "slušnější" část prostě nedokáže předpokládat - není to z jejího světa, nemůže tomu uvěřit. Tak jako si nedokážeme představit mysl schizofrenika, nebo třeba autisty (možná někdo ano, ale 99,999% jistě ne) nedokážeme si představit mysl politika. A tak mu uvěříme.

A pak, zatímco část z nás bude dělat revoluce, a budovat lepší, spravedlivější, jiný svět a budeme za to někdy umírat, tak vládcové, kteří z toho nakonec vzejdou se místo Novák budou jmenovat třeba Vopička. Jinak budou ale stejní...

Socializmus, komunizmus, kapitalizmus, demokracie... na papíře to dokáže vypadat krásně. Všechno z toho. Nakonec to končí vždy špatně. Změnilo by se to jen v případě, kdyby byli lidé jiní. Nebudou, budou stejní. Teď i kdykoliv příště.

367539

6.11.2018 10:38

RE: Souhlasím i trochu nesouhlasím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 367539

Holt to chce pojistky. Skoro se mi zdá že s pozvratem 89. lidové milice neměli zas tak zbytečně ve výzbroji houfnice ale dramaticky je přečůrali s lidmi v ulicích a hlavně je přesvědčili že pracují pro ně což dnes je jisté že je použili jako kompars do vleklé a stupnějící krize dluhového systému a nyní již evropské apokalypsy a patrně hry kolonialistů od počátku a se statisty v rolích občasných slabomyslných cukání. [velký smích]
ps Co v mediích neuvidíte. Když to dáte vyhledat do google nabídne vám to překlad. Ale musíte mít češtinu ve vyhledávači.
https://operationdisclosure.blogspot.com/2018/11/t...

367556

5.11.2018 13:22

Kratko

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Pokial islo autorovi clankom (hlavne prvym) o to, aby poskytol citatelovi radu, resp. svoj nahlad ako sa zachovat v casoch...globalnych a teda mizernych, je to predsa ok. Dobry umysel, minimalne za zvazenie jeho rady stoja.
Nie je ale z jeho strany rozumne "provokovat" vyjadreniami, ze bojovat za zmenu zleho systemu nema vyznam, je teraz jedno, ako by ten boj mal vyzerat a ci je vobec mozny. Takyto postoj (= je to zbytocne) neobhaji ani dalsimi 10 dovysvetlujucimi clankami: znechutenie, odmietanie sucasneho stavu sveta/statu medzi ludmi je plosne rozsirene, radi by veci zmenili, ale nevedia ako. Tvrdit, ze "to aj tak nejde" je prilievanim oleja do ohna.

367529

5.11.2018 18:19

Ničemu neutečeš, protože běháš v kruhu

Prokopák prokop (tečka) ludvik (zavináč) centrum (tečka) cz 147.?.?.?

Vážený pane, neodsuzuji Vás.
Vy jste vlastně jen popsal to, co dělá naše inteligence, naši lékaři a jiné kádry, pro které jsou důležitější pěníze, než vlast. A takových je zvláště mezi mladými většina. Nejste výjimkou, v ekonomické nomády putující po EU se proměnila polovina mladých Bulharů, Ukrajinců, lidí z pobaltí,...
EU toto programové odnárodnění podporuje politikou (liberalismem), školstvím (Erasmus), NGO, ekonomickou nerovností regionů,...
Vlastně se tomu nějak přizpůsobujeme všichni tím, že se těch krysích závodů účastními. Pokud se jich zúčastníme.

I mně samotnému je líto, že neznám jinou cestu, než z vnucované hry vystoupit tím, že se uskromním, pokusím se najít věrnou pracovitou ženu, dobře vychovám dvě až čtyři děti, budu pracovat na soběstačnosti osobní i skupinové, no a když Bůh dá, tak se někde pokusím získat také někde bokem nějaké nemovitosti...
Máte pravdu, že to všechno je nejisté. Partner Vás může opustit, děti budou nějak oslabené, atd. Kdo to ale neriskuje, tak prohrává kvalitu svého života. Bude osamocen, nakonec i nemocen, opuštěn,...

V životě se vždy všechno zvrtne. Ale také se všechno každému vrací. Domnívat se, že skrblení a honění za mamonem či nemovitostmi Vás zajistí, je naivní. Třeba Vám jednou ten Váš skorobezďák pomůže víc, než všechno vaše bohatství, které jste po světě nahonil [smích]

367531

5.11.2018 20:39

ad. 2

marek 31.?.?.?

Len chcem podotknut, ze tvrdenie, ze kazdy system sa zruti sam je blbost nad mraky. pokial viem tak system farmarcenia s ludmi je tu uz tisice rokov a nevidim, ze by sa mu chcelo uhnit. To, ze sa menia vyvesky nic neznamena. A to, ze sa sprofanovalo slovo sloboda tak, ze uz nikto netusi, co znamena, pretoze vsetci ziju v chlievikoch a cakaju na porazku, tak to je dovod, preco dnes uz ludia nevedia ani slobodne mysliet, nieto este vyjadrovat svoje nazory.
Na dlhsiu polemiku by bolo pozriet sa na alternativne systemy spoluzitia ludi a pohovorit o tom, ci su schopne naplnit potreby(a ktore) ludi v nich posobiacich. Uviest niektory z tychto alternativ do zivota a samoriadenia by vyzadovalo edukovanu cast spolocnosti, ktora zacne bez egoistickych narokov spolupracovat. Ukaze mi niekto koncepciu rozvoja spolocnosti, ktora ma potencial prerast v evoluciu stavajuceho systemu do noveho, lepsieho? [smích]

367534

5.11.2018 21:06

Mají políčíno ze všech stran, jsme lovení ať už si to přiznáte nebo ne

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 367534

https://tadesco.cz/rozbory-chemtrails-co-na-nas-sy...
https://www.youtube.com/watch?v=pnS-M8EWJp0
https://www.youtube.com/watch?v=p0TxeMfPbhI

367535

6.11.2018 13:17

Icikova farma gojských zvířat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 51.?.?.?

Reakce na 367534

"farmarceni s ludmi" to je naprosto přesný výraz. A probíhá to už několik tisíc let, takže lidský dobytek na icikově farmě to považuje za normální. Pokud někdo zvedne hlavu a začne mu docházet, že nejsme svobodní občané ale jen dobytek na farmě, tak ho pro výstrahu všem neprodleně podříznou.

I to křesťanství je bohužel jen takový gojský teletník s rafinovanou a sofistikovanou fasádou humanizmu a soucitu.

Jsme honění na icikově farmě z jednoho kouta do druhého, což dobytek považuje za svobodu, a občas nám do žlabu nasypou nějakou podřadnou šlichtu, což je dobytek považuje za blahobyt.

Dokud tohle lidi neprohlédnou tak tu máme dalších tisíc let dobytčí farmy jako jistotu.

367563

5.11.2018 23:52

No...

hc 90.?.?.?

Vzpomněl jsem si na jeden televizní rozhovor kdysi v devadesátých letech s jedním starým vojákem, který se účastnil Bitvy o Británii. Říkal tam, že sami Britové brali i válku tak trochu jako sport a třeba čs. nebo polští bojovníci jim připadali zbytečně tvrdí až nemilosrdní. On to vysvětloval tím, že nejdříve museli ustoupit z Československa, pak z Francie a v Anglii si řekli, že když ustoupí i odsud, tak kdy, kam a před čím budou jednou ustupovat jejich děti? Rozhodli se v Anglii buď zvítězit nebo zhebnout. Rozumíte? Utíkat se nedá donekonečna a konec konců každý musí někdy někde umřít.

367540

6.11.2018 14:53

RE: No...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 199.?.?.?

Reakce na 367540

To je pravda. Ale má to taky druhou stránku. Pro globální elity je poměrně výhodné nechat starší generaci pochcípat ve válce nebo jinak, aby pak mohly vychovat k obrazu svému čerstvou mladou generaci, nezatíženou věděním jejich otců.
I z těch důvodů Mojžíš vodil iciky po poušti sem tam 40 let než poumírali všichni starší a oni pak těm mladým mohli vymýt mozky smyšlenými historkami a ideologií.

367568

6.11.2018 0:49

Jak verbíř z konce devatenáctého století vábící otroky/lidské zdroje za "štěstím"

Pátá Mojžíšova 7:24 89.?.?.?

Máte pocit, že ztrácíte jistoty a nic pořádně neumíte?
Vydejte se do neznáma za nekvalifikovanou prací! [mrknutí jedním okem]

> Proti systému nemá smysl bojovat také proto, že trvale neudržitelný (to znamená v podstatě každý) systém se dřív nebo později rozpadne sám. Čím stupidnější, škodlivější, antihumánnější je myšlenka, na které systém stojí, tím rychleji zkolabuje. Zhroutila se nacistická říše, komunistické státy

Jisté je, že v každém městě v Čechách stojí kostel, obvykle ze středověku. Ten je důkazem existence ideologie, podle mě debilizace lidí, druhem otrokářského zlořádu. Křesťanská „svátost“ napovídá takové zrůdnosti a zvrácenosti, že kdokoli by je uposlechl, velmi brzy by zemřel. „Svaté“ rady, ty debility jsou totiž v rozporu se životem. Celá ideologie s nepoznatelným vše šmírujícím a všemocným Hospodinem je podvod mocensky chorých magorů.

Zkolaboval ten lstivý pánbíčkářský systém? Ale kdepak, ze státního rozpočtu, z našich daní do něj, do podvodu a debilizace, plují neustále miliardy korun.

„Zhroutila se nacistická říše…“
Nezhroutila, „nacistická“/xido-fašistická říše byla zhroucena těmi samými bankstery, kteří ji spáchali.

Komunistické státy se nekonaly, byly socialistické – a celá komunistická ideologie byla zase z mrzáckého xidismu, spáchaná opět bankstery. Smyslem bylo oloupení všech majetníků, způsobení závislosti na ústřední moci, a následná „privatizace“ bankstery. Ti údajní místní miliardáři jsou podle mě jen loutky FED banksterů a spřízněných zrůd.

Za pár let otročení v zahraničí si možná můžete vydělat na byt. Ale kolik procent lidí má v sobě ono nomádské nutkání? A pokud už někdo nemajetný má potřebu zbohatnout pachtěním v cizolandu, alespoň na úroveň vlastníka bytu, proč by prosím měl vykonávat všemožné nekvalifikované práce? Není snad výhodnější naučit se nějakou poptávanou práci na slušné úrovni, a pak hledat kloudné uplatnění?

Připadáte mně jak verbíř z přelomu devatenáctého a dvacátého století vábící otroky za štěstím, do ráje, do uSSa nebo do Vídně. O prvním napsal Čapek, jmenuje se to Hordubal. O druhém Karel Klostermann, domnívám se, že to nazval Za štěstím. Poučení z obou; někteří se vydali za štěstím. Často na základě zkreslených, špatných nebo neúplných informací. A málokdo se štěstí dočkal. V současnosti v Čechách není taková bída, aby bylo nezbytně nutno hledat štěstí v zemích ještě více zaneřáděných zrůdným banksterismem s multikulturním islámským „obohacením“.

Zatím je možno se podílet na rozvoji své země, žít ve svém přirozeném prostředí. A také říkat lidem, že „obohacení“ Evropy islámisty, „mise“ námi placených žoldáků v Afghánistánu nebo ničení Sýrie jsou zločiny mocensky nemocných nadlidí, banksterů a kolaborantů.

367541

6.11.2018 2:38

Poslani

Qwertz 27.?.?.?

Podle Vasich zasad jsem zil 30 let. Prozil jsem zivot z jedne poloviny kdy jsem se ridil zasadami Vasich odpurcu, stalo to za pekne hono to hospodske postekavani ,boj za "lepsi svet" ap. Stale jsem, se ale samovzdelaval a bral jakekoliv povolani za "poslani"a vyzvu. V druhe polovine zivota jsem se podridil heslu "Ja chci". Vse se zmenilo, zadna honba za pismenky pred jmenem , za jmenem, poslochani rad autorit tvz., zadna cesta s davem atp. Nase maticka Zeme je je urcena aby na ni zili Lide. Jiz stari Indiani vedeli, ze pravda nepatri nikomu kdo si na ni cini narok, ta tu proste je. Tak jsem se rozhodl zit podle svych zasad Blbce "sefa" poslat do prdle, nebo vymenit zamestnani za takove , ktere mne naplnuje a zajistuje dostatek(!) prijmu me rodine ale jit dal bez pokrivene patere. Vsechny sny z mladi jsem realisoval. Ve 37 letech jsem zacal z Nuly. Ted mam jeste dostatek. Pokud bych volil "Postekavani na mesic a hvezdy" tak bych mel Ho*no! Drzte se citatu " je zbytecne hazeti perly svinim" oni to stejne nepochopi. Radte lidem prikladem ! Za pravdu ukrizovali jiz vice proroku.

367543

6.11.2018 13:30

po mě potopa, na děti kašlu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 199.?.?.?

Reakce na 367543

A co potom. Po vás potopa? Osud vašich dětí - nezájem?
Že jim světové elity přichystaly osud muslimských otroků a lovné zvěře pro zábavu, a dcerám osud jezidských sexuálních otrokyň které ve 30ti vypadají jak stařeny?
Jste s tím v pohodě?

Máte vlastní nemovitost? Tedy spíš "máte", protože pokud je něco registrované u ZOG státu tak vám to patří jen velmi omezeně a dočasně. Veškerý majetek kafírů je určen muslimům, už dnes zabavují penziony pro migráčky.

A o nějakých směšných číslíčcích na účte se ani snad ani nemusím zmiňovat. O ty přijdete ve zlomku sekundy. Nebo snad nějaký důchod? To jsou jen prostředky určené k sanaci obřích dluhů bank a jako sociální dávky pro migráčky. Likvidace starých lidí je na programu jako první.

Jediné s čím souhlasím je, že by člověk neměl úplně podceňovat materiální zabezpečení, ale nesmíme zapomínat, že na gojské farmě lidem doopravdy nic nepatří.

367565

6.11.2018 8:16

Zhroutila se nacistická říše, komunistické státy i všechny předchozí civilizace.

Lovec idiotů 194.?.?.?

> Zhroutila se nacistická říše, komunistické státy i všechny předchozí civilizace.

[chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot]

Tak to jsem se od srdce zasmál. Pokud píše články někdo, kdo je schopen napsat toto, pak od něj nemá smysl číst ani řádku. Pane Gilíku, vy toho o světě moc nevíte, že ne?

Takže. Nacistická říše se nezhroutila, ale byla zhroucena z příčin, které jsou pro prostého člověka nepředstavitelné.

Komunistické státy nebyly komunistické, ale byl to státní kapitalismus, který byl aplikován v určitých oblastech do té doby, než se "elity", které řídí svět, rozhodly tento systém zrušit, neboť již bylo dosaženo cíle.

Předchozí civilizace byly které? Máte na mysli slovanskou civilizaci? Ta se nezhroutila, byla zničena římskou civilizací. Zhroutila se římská civilizace? Samozřejmě že ne, máme římské právo, náboženství i kalendář. Prachy jsou řízeny z římského města Londinium. Co víc je potřeba?

367548

6.11.2018 8:38

RE: Zhroutila se nacistická říše, komunistické státy i všechny předchozí civilizace.

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 46.?.?.?

Reakce na 367548

Možná bych dodal, že ta říše, která stála na počátku nacismu i socialismu se nezřítila a trvá. Mluvím o jakési stínové říši v pozadí, která jak bolšševismus tak i nacismus vytvořila a použila jako svůj nástroj ke globální manipulaci. Podobně dnes využívá islamismus. Takže nacismus a socialistický tábor sice padly ale šlo jen o subrežimy

367551

6.11.2018 8:28

s autorem lze souhlasit

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 54.?.?.?

S autorem lze souhlasit, byť jen částečně.

Kolik asi lidí z proletariátu sleduje tyto stránky?
Tipuju že tak pět a půl. A proč tomu tak je? Protože zápasí s uspokojením těch nejzákladnějších životních potřeb jako je jídlo a střecha nad hlavou. Na nějaké řešení geopolitiky a konspirací vážně nemají sílu.
Pro takovéto lidi je metoda popisovaná autorem jediné řešení.

Tedy aspoň do doby než se zvetí a získají aspoň vlastní střechu nad hlavou nebo nějaké stabilnější zaměstnání.
Kdo nemá tyto základní věci, ten se boji proti systému věnovat nebude.
Kolik těch různých konspirativců pochází z vesnice a kolik jen z té Prahy? To je naprostý nepoměr.

A místo aby se alternativní bojovníci zabývali třeba vzděláváním venkova, tak často šaškují někde na Václaváku, kde se pohybuje 80% cizinců kteří jim ani trochu nerozumí, a ta hrstka blahobytných pražáků co se tam objeví, se jim akorát vysmívá.

367549

6.11.2018 8:34

Můj názor

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 46.?.?.?

Systém se bez aktivní účasti lidí sám nerozpadne. Změna je vždy důsledkem jednání lidí, kteří NEJSOU pasivní. Samozřejmě je nutné se tzv. "vézt" protože, kdo nepřežije, nemůže bojovat ale vézt se nerovná se pasivita. Bohužel je u totalit běžné, že boj rovná se problém a problém snižuje šanci na přežití a schopnost bojovat. Nejde jen o jedince jako takového ale i o jeho rodinu. Potomky. Tj. potenciální další bojovníky. Takže k splnění svých povinností v péči o rodinu a potomky je někdy potřeba omezit sám sebe, sehnout se a šlapat. To neznamená ale vzdát se svého přesvědčení a boje. Neznamená to vzdát se a být pasivním. Existují formy skoropasivní rezistence. Existují možnosti aktivní rezistence v rámci možností. Někdy stačí jen mírně popostrčit systém, aby se sám znemožnil stupňující se represí. Dialektický proces za přítomnosti pouze "teze" k syntéze spět nemůže.

367550

6.11.2018 18:16

RE: Můj názor

ping789 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 367550

aktivnich lidi musi být nadkritické množství a musi se nachazet v uzlech systemu, pak lze system pozměnit, pro romantické čtenáře polopatě: loď neotočí veslaři uvěznění v řetězech v podpalubí

367570

9.11.2018 12:23

Souhlasím s autorem

František Dobrota 90.?.?.?

Ve většině souhlasím s autorem. Zkuste se podívat na moustache project. Je to něco podobného na co přišel jak autor tak někdo jiný ve slavné USA. Je to původem Kanaďan.
https://youtu.be/RyF40JydVNU

367654

Příspěvků: 28

05.11. 08:10 J_Pitralon  Probíhá zhovadilý proces masmediální profesionální debilizace lidí
06.11. 12:50  RE: Probíhá zhovadilý proces masmediální profesionální debilizace lidí
06.11. 17:20 J_Pitralon  RE: Probíhá zhovadilý proces masmediální profesionální debilizace lidí
05.11. 09:01 sprosťák Vítek  jak se bránit útoku žraloka bílého?
05.11. 23:24 Kosk  RE: jak se bránit útoku žraloka bílého?
05.11. 09:02 Jacob  Můj skromný komentář
05.11. 12:01 Joseph Chlor  Autor má pravdu v tom.....
05.11. 17:32 vir  RE: Autor má pravdu v tom.....
05.11. 19:56 ping789  RE: Autor má pravdu v tom.....
05.11. 12:13 Jan Hanuš  Souhlasím i trochu nesouhlasím
05.11. 23:42 Kosk  RE: Souhlasím i trochu nesouhlasím
06.11. 10:38  RE: Souhlasím i trochu nesouhlasím
05.11. 13:22  Kratko
05.11. 18:19 Prokopák  Ničemu neutečeš, protože běháš v kruhu
05.11. 20:39 marek  ad. 2
05.11. 21:06  Mají políčíno ze všech stran, jsme lovení ať už si to přiznáte nebo ne
06.11. 13:17  Icikova farma gojských zvířat
05.11. 23:52 hc  No...
06.11. 14:53  RE: No...
06.11. 00:49 Pátá Mojžíšova 7:24  Jak verbíř z konce devatenáctého století vábící otroky/lidské zdroje za "štěstím"
06.11. 02:38 Qwertz  Poslani
06.11. 13:30  po mě potopa, na děti kašlu
06.11. 08:16 Lovec idiotů  Zhroutila se nacistická říše, komunistické státy i všechny předchozí civilizace.
06.11. 08:38 jean.laroux  RE: Zhroutila se nacistická říše, komunistické státy i všechny předchozí civilizace.
06.11. 08:28  s autorem lze souhlasit
06.11. 08:34 jean.laroux  Můj názor
06.11. 18:16 ping789  RE: Můj názor
09.11. 12:23 František Dobrota  Souhlasím s autorem

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 0

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 2

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,51 Kč
Kanadský dolar
17,36 Kč
Australský dolar
16,57 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,42 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,66 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 678,45 Kč
1 unce stříbra
578,13 Kč
Bitcoin
1 210 982,33 Kč

Poslední aktualizace: 7.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 774