Diskuze k článku

Obnova ztraceného státu

Příspěvků 36

26.10.2018 4:17

I to Polsko zradili,

sprosťák Vítek 46.?.?.?

když v létě 1939 intrikovali proti SSSR, zatáhnout ho do války na dvou protilehlých frontách, v Evropě i na ndálném východě současně. Polsko tím vědomě odsoudili k zániku. Dodneška se to snaží kamuflovat podepsáním smlouvy o neútočení mezi SSSR a Německem, který křivě vydávají za pakt, tedy spojeneckou smlouvu a kladou začátek polského konce na den podpisu, což je lež jako věž.

367288

26.10.2018 10:21

RE: I to Polsko zradili,

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 367288

S tim Polskem to nebylo tak jednoduche - ze by Polsko bylo pouhou obeti, i kdyz to tak vypada. Svou roli tam sehralo kukacci vejce v podobe statutu Gdanska, averze vuci Rusku ( a tak i absolutni odmitani toho, ze by sovetska vojska mohla vyuzit " polsky koridor"[mrknutí jedním okem], kvalita tamniho rezimu....
Byl schystan polsky " Mnichov", avsak Beck a spol. odmitli hrat roli jakou sehral u nas dr. Hacha. Navic Hitler uz byl rozhodnut, tlacil Polaky obdobnym zpusobem jak mu v Ceskoslovensku pomahal tlacit ke zdi Benese Henlein a spol.
Uz ale Churchill v dubnu 1941 psal ve svem dopise Stalinovi mj. toto :

„Jsem velice rád, že jsem obdržel vaše poselství a že se z mnoha zdrojů dovídám o statečném boji a mnoha energických protiútocích, s nimiž ruská vojska hájí svou rodnou zem. Plně si uvědomuji, jaké vojenské výhody jste dosáhl tím, že jste přinutil nepřítele rozmístit a zasadit své síly na frontě posunuté na západ, a tím vyčerpat část síly počátečního náporu…..“

A predtim napr. :

"Vůbec si nepřeji hájit akce sovětské armády v okamžiku, kdy k nim dochází. Bude ale spravedlivé připomenout dvě věci : Sovětská vláda by to nikdy nepodnikla, kdyby nezačala vláda německá, která vtrhla do Polska bez vyhlášení války. Za druhé : Akce sovětské armády spočívá v přesunutí hranice de facto do té linie, kterou v době versailleské konference doporučoval lord Curzon. Nemíním hájit akce sovětské vlády či jakékoli jiné vlády, kromě své vlastní. Takže jen uvádím nesporná historická fakta."
(lord Halifax, 4.října 1939)

Ostatne " pomoc " Polsku, ze strany jeho zapadnich " spojencu" spada do obdobi zvaneho " Podivna valka" - kdy napriklad francouzske politicke vedeni absolutne odmitalo napadat Nemecko ze vzduchu , protoze (parafrazuji) by se " Nemci mohli nazlobit a v odvete shazovat bomby na francouzske pozice, na francouzska mesta, na francouzske vesnice...."

Nabizi se zde i jista paralela USA - Afghanistan (Irak, Syrie...). Kdy vsak samozrejme ze USA nejsou SSSR a Afghanistan (Irak, Syrie...) neni Polskem.
A kdy neexistuje zadny pakt , obdobny paktu mezi Nemeckem a SSSR. A kdy uzemi Afghanistanu je od uzemi USA vzdaleno nekolik tisic kilometru, tedy ani se nejedna o zadnou " frontu".....

367293

27.10.2018 12:01

RE: I to Polsko zradili,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 367293

Ribbentrop-molotov byla čára přes rozpočet britské globální vlády, která Hitlera stvořila. A touhle smlouvou se jim definitivně utrhl ze řetězu.

Do té doby byli britové jak puťky, ať šlo o jimi vytvořenou Mnichovskou zradu, nebo anšlus Rakouska. Ticho po pěšině.
Viz fráze z wikipedie: Poté, kdy nacistické Německo přepadlo 1. září 1939 Polsko a rozpoutalo tak druhou světovou válku v Evropě...
Takže Mnichovská zrada nic, anšlus Rakouska taky nic, ale jakmile udělal dohodu se Stalinem, tak mu najednou evropské mocnosti vyhlásily 2. světovou válku. Proto uvádi his-tórici že německo válku rozpoutalo, protože oficiálně ji vyhlásili Británie s Francií

Jakmile Hitler zabral kus Polska, tak začal řev ze všech stran, co si to dovoluje. Protože bylo britským globalistům jasné že nad ním právě ztratili kontrolu. Dodnes his-tórikové kvílí nad tím strašným paktem, jaké to bylo zlo. Důvodem toho rámusu nebyla okupace nějakého dalšího slovanského státu, ale právě tato dohoda Hitlera se Stalinem.

Mimochodem, Rusové si tehdy jen vzali zpět území o které přišli v 1.světové válce.
A s Poláky kteří nám pod hitlerovým dozorem ukradli těšínsko tím pádem moc soucit nemám. Pak se strqšně divili, že jim esesáci v katyňském lese povraždili důstojnický sbor. To že to pak hodili na rusy, možná měla být záminka k napadení Ruska.

367322

29.10.2018 17:16

RE: I to Polsko zradili,

rosco 185.?.?.?

Reakce na 367288

Polaci se zradili sami, po roce 1918 jim ruplo v bedne a snili o Velkopolsku, postupne prepadli 5 sousednich zemi, 1918 obsadili Poznan a pokusili se obsadit zapadni Prusko,2019 prepadli Halic a vychodni Litevsko,1920 vpadli na Ukrajinu a do ceskeho pohranici, 1938 obsadili 5 slovenskych okresu. Na ukrajine se dostali az ke Kyjevu a pak je Rusove hnali az pred Varsavu. Ve druhe sv. valce pak dostali v Katyni to co si vykoledovali, vyuctovani.

367354

26.10.2018 10:13

První Republika neměla ve své podobě budoucnost.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Stát, který zde vznikl po rozpadu Habsburské monarchie představoval pomyslný kotel národů, který co nevidět bouchne a taky bouchnul. Češi ve "svém" státě tvořili pouze 51% populace. Vedle milionů Slováků a Němců se zde vyskytovaly statisíce Maďarů a Rusínů. V menších počtech rovněž Židé, Poláci, Romové a další.
To nemohlo mít perspektivu. I kdyby nedošlo ke 2. světové válce, tak ten velký stát rozkládající se od Aše po Jasinu by dlouho nevydržel.

367292

26.10.2018 17:33

RE: První Republika neměla ve své podobě budoucnost.

antiUŠÁK 109.?.?.?

Reakce na 367292

Však to také nebyl stát Čechů, ale Čechů a Slováků. No a z národnostních menšin tady byli problémem hlavně ti Němci. Nebýt Sudetských Němců a jejich neskutečných požadavků, 1. Československá republika mohla být demokratickým rájem uprostřed Evropy a vzorem poklidného soužití několika málo národů v jednom státě. Současná Ruská Federace na svém území taktéž zahrnuje mnoho národů a žándý větší problém to nevzbuzuje. Snad mimo několika jižních oblastí.

367303

26.10.2018 19:44

RE: První Republika neměla ve své podobě budoucnost.

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 367292

" Historie" se samozrejme neustale pretvari a vyviji, nekdy ciste ideologicky ucelove ...ale nemelo by se pri jejich vykladech naduzivat slova " kdyby", zejmena pokud jde o podmineni existence ci neexistence takovych slozitych utvaru jako jsou organizace zvane " stat".... a uz vubec ne tak, ze se vytvori hypoteticka "historicka" konstelace skutecnosti, ve ktere nijak nepusobi (protoze neexistuje) tak vyznamna udalost (soubor velmi slozitych a obrovsky vyznamnych jevu, procesu a souvislosti) jakou byla WW2.
To se posunujeme do oblasti naprosto jalovych zvastu, doufam ze nikolivek zamyslenych tak, aby tyto zvasty mely mit nejaky propagandisticky ucel. To by bylo zle - zejmena pokud by takovyto producent takovychto jalovych zvastu toto delal zadarmo a tak touto svou cinnosti nijak nepodilel se na zvysovani HDP.
Preji hezky zbytek vecera.

367306

26.10.2018 10:33

Za vznik a existenci Československa jsme Západu velmi těžce platili !

Altair 88.?.?.?

Za vznik a existenci Československa jsme Západu velmi těžce platili sumu, která se rovnala prakticky celému rozpočtu První republiky (stejně prý muselo platit Polsko i Rumunsko) ! Naše země nedostala nic zadarmo a v roce 1938 jsme byli svými "spojenci" prodáni Hitlerovi. Není tedy vůbec divu, že První republika s takovou neskutečnou zátěží nedosáhla zrovna oslnivých hospodářských výsledků. Naši "spojenci" veskutečnosti nebili a nejsou naši žádní spojenci ale záludná, zákeřná s Čechy a Českem pohrdající sebranka, která nás při první příležitosti znovu prodá a zradí. V historii jsme ve skutečnosti měli pouze jednoho spojence, kterého naše osvobození stálo 122 000 životů, kterým bylo Rusko. A to i přes zavedený komunismus a 1968 rok. Bez tohoto spojence by náš národ už dávno nebyl. A dnešním Rusko komunistické opravdu není a ani k němu nesměřuje (paradoxně, největším politickým protivníkem Putina je KSRF vedená Zjuganovem, který (a tomu asi málokdo uvěří) se chodí domlouvat proti Putinovi na americké velvyslanectví v Moskvě. V Rusku jsem byl, viděl jsem pozitivně a radostně naladěnou zemi, která je o poznaní chudší než současné Česko, která ovšem jde raketově nahoru. Zatímco my stagnujeme a spíš jdeme dolů, životní úroveň Ruska se zlepšuje každým rokem. Podle mého jsou Rusové a Rusko v dnešní době jediní možní spojenci naší země a našeho národa a kteří (jak jsem se osobně přesvědčil) mají Čechy stále upřímně rádi.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Objevil-jsem-tisteny-dokument-z-roku-1928-Historik-na-besede-ohromil-publikum-tim-co-se-docetl-o-samostatnosti-Ceskoslovenska-556707

367294

26.10.2018 12:55

RE: Za vznik a existenci Československa jsme Západu velmi těžce platili !

vladimir7 194.?.?.?

Reakce na 367294

Altair, píspevok za jedna s hviezdičkou.

367297

27.10.2018 8:46

RE: Za vznik a existenci Československa jsme Západu velmi těžce platili !

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 51.?.?.?

Reakce na 367294

A to jsme většinu carského pokladu ještě museli odevzdat francouzským a americkým zednářům. Legionářům zůstalo akorát "na jízdenku kolem světa" a nějaké kapesné za které si doma koupili vybavení do domácnosti (jak je to zdokumentováno třeba u Haška).
Prostě klasický židovský výjeb.
A ještě tu díky tatíčkovi Redlichovi s tou jeho hilsneriádou, dostali zelenou všichni židovští šmelináři.

Ale všichni prvorepublikoví panětníci "naštěstí" vymřeli, takže se tu můžou dál šířit ty bludy o úžasné první republice.
Ta byla úžasná zejména pro ty kleptomany v politice nebo ty různé Tugendhaty a další židovské milionáře.
Dělník a člověk bez vyššího vzdělání co nedosáhl na úřednické místo na tom byl dost bídně. I ten geniální Čapek viděl vše jen z okna jeho luxusní pražské vily, a ne očima udřeného dělníka v baťovské "montovně".

367313

30.10.2018 22:48

RE: Za vznik a existenci Československa jsme Západu velmi těžce platili !

rosco 185.?.?.?

Reakce na 367313

nesmysl, blaboly o uloupeni carskeho zlata jsou vymysl, pri ceste na vychod predali legionari v Omsku poklad Kolcakovovi,pozdeji byly legie bilymi opet pozadany o ochranu kdyz dojeli do Irkutska byli tam uz u moci bolsevici, 7.2.1920 byla podepsana dohoda o predani zlata do rukou bolseviku vymenou za volny pruchod legiim do Vladivostoku,tehoz dne byl Kolcak popraven, behem cesty z Omska ovsem cast pokladu pouzival Kolcak na nakup zbrani od spojencu. Legionari predali 18 vagonu zlata o cemz v prazskem Vojenskem archivu existuje overeny doklad.
Pokud jde o "udrene" Batovy delniky, pouze dalsi kapitalni blabol,Zlinska tovarna byla modelem pro stavbu 80 vyrobnich podniku po celem svete, krome fabrik byly postaveny dvou a ctyr rodinne domy pro zamestnance, kina, park, sportoviste, bazeny a zelinarske zahrady, ve svycarskem Möhlin se vyrabelo do 1990 a jeho byvalych 3000 zamestnancu doddnes vzpomina na Batu s vdecnosti, pokud ziji.

https://www.nzz.ch/feuilleton/kunst_architektur/kollektiv-arbeiten--individuell-wohnen-1.17640788

367380

31.10.2018 0:50

RE: Za vznik a existenci Československa jsme Západu velmi těžce platili !

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 367380

Pravíte
> blaboly o uloupeni carskeho zlata
pane Rosco? Pak nám ovšem budete muset vysvětlit, kde vzaly Čs. legie na Rusi finance na zaplacení cesty kolem světa pro 60 tisíc lidí. A nešlo jen o cestovní náklady. Ti lidé se museli celou tu dobu (domů docestovali až v roce 1920 !?!)také stravovat, oblékat a ještě jim byl vyplácen žold. Jste schopen jmenovat toho dobroděje, který takový (ostatně naprosto nesmyslný a ničím jiným nezdůvodnitelný "výlet" ) platil? A když konečně dorazily legie do vlasti, tak jimi přivezené bohatství ještě postačilo na založení Legiobanky? A dosažení nebývale tvrdého kurzu prvorepublikové koruny?

Krom těchto zásadních otázek pak zbývá ještě odpovědět na několik otázek podružných.

Proč v čínském velkoměstě Charbinu tak strašlivě poklesla cena zlata (jde o spolehlivě zadokumentovaný fakt) právě v době, kdy nedaleko od něj projížděly po Transsibiřské magistrále naše legie? Že by se finanční správa legií pokoušela v Charbinu prodat velké množství zlata, aby byly právě ony peníze na cestu?

Kam se na Sibiři ztratily ony tisíce tun zlata, kterých se údajně zmocnil Kolčak? Vypařily se? Když ne, kdo je získal? Kde jsou?

Kde se vzaly (ve spolehlivě zdokumentovaných) nákladních listech čs. legií ony tisíce tun údajných měděných pelet, přepravovaných spolu s legiemi v pevných dřevěných přepravních bednách? Legie snad měly čas a kapacitu při neustálém pohybu po železnici kutat cestou měděnou rudu, v železničních vagonech ji nějak tavit a ze získané mědi odlévat pelety? Nebo že by v těch přepravních bednách bylo místo měděných pelet něco jiného? [mrknutí jedním okem]

Díky za případné vysvětlení všech výše uvedených nesrovnalostí, pane Rosco.

Vojta

367382

31.10.2018 21:57

RE: Za vznik a existenci Československa jsme Západu velmi těžce platili !

rosco 185.?.?.?

Reakce na 367382

celkem jednoduche otazky, presun Legii na vychod netrval par tydnu a o neustalem pohybu nemuze byt reci, cili legionari neprisli na nadrazi a nekoupili si listek ,jak si to mozna nekdo predstavuje, podle Brest-Litevske dohody bolseviku s Nemeckem mely byt Legie odzbrojeny a odvezeny do zajateckych taboru, tim doslo ke konfliktu a bojum ktere pak znamenaly postupnou konfiskaci a kontrolu sibirske magistraly Legiemi, zaroven nebyl zadny problem se zasobovanim, jelikoz vetsina populace obsazenych uzemi doufala ze Legie jim poskytnou ochranu proti bolsevikum a zustanou, predevsim sedlaci.Krome toho byly na Sibiri statisicove jednotky statu dohody, predevsim Japonci ktere zasobovaly Legie zbranemi a mimo to bylo tylove oddeleni Legii na Sibiri podnikatelsky cinne vlastnilo doly a dokonce tam byla zalozena Csl. Banka.Zlaty poklad cara netvorily zadne tisice tun nybrz 500 tun, z toho bylo v Irkutsku bolsevikum vraceno 320 t, zbytek pouzil Kolcak na nakup zbrani a zhruba 32 t bylo rozkradeno po srazce s protijedoucim vlakem, zlato se tam valelo podle trati.O tom kdo vsechno v Chabrinu zlato prodaval lze pouze spekulovat.Je mozne ze i mala cast byla pouzita na pronajem lodi,zatim jeste nikdy neprobehla valka kde by Amricani neodvezli veskere zlato, bylo by zcela legitimni kdyby Legie financovaly sve naklady konfiskaci, konec koncu pokus o jejich zniceni byl v Brest-Litevsku posvecen a bolsevik agresi proti nim pokusy o odzbrojeni zacal.Kurs koruny nebyla zadna zahada, od R-U dostala narodni banka 12 t zlata a verejnou sbirkou to narostlo na 40 t, kryti meny tedy bylo zajisteno.[chechtot][chechtot]

367397

26.10.2018 14:57

Firmu Československo zaregistroval Tomáš Masařík

Sasin 178.?.?.?

Vybrané zápisné složil při registraci u emerické banky, Zaevidování generálním ředitelem firmy a uvedením do vedoucí pozice uspíšily snahy o konečné rozpuštění Rak-Uh. Kolonie šlapala do rozhodnutí rozpustit Rusko. Před koncem druhé války, gdy bylo jasné, že rozpuštění Ruska neproběhne se připravovalo rozpuštění Československa. První samostatný pokus 68 se nepovedl,. Na druhý pokus 89, mezinárodní rozpouštědlo zabralo za pomoci židlobanderovců z pražských kaváren už v 93 firma Československo zanikla. Škrtem pera. A všechny kecy, že moc lidu v kolonii patří lidu se rozpustily krokodýlími slzami prognostických páterů Zemana a Klause. Rozprodala se na akciové podíly cizáckejm darebákům, keří přez bílé koně řídí koloniální dodávky. Kolonie zase šlapou a cicvilizáca tak nabrala rychlejší otáčky ke svému závěrečnému rozpuštění..

367299

27.10.2018 9:16

RE: Firmu Československo zaregistroval Tomáš Masařík

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 367299

To docela sedí.
S jednou drobnou nepřesností.

Moc lidu, neboli to že "vše ve státě patří lidu" de iure zrušili už v 80. letech sami komunisti. Protože bez tohoto nenápadného kroku by vůbec nebyly možné masivní privatizace národního majetku do kapes estébáků a komunistických papalášů po roce 89.

Tady je důkaz, v těsně předrevolučním filmu, ve formě židovského právnického vtipu:
https://www.youtube.com/watch?v=Ua3la6K6E2w#t=6m31...

Vše muselo být převedeno z majetku národního na státní, takže se nemuseli ptát národa jestli s touto zlodějinou souhlasí či nikoliv, stát si to odsouhlasil sám.

ps: všimli jste si, kolik se vyrojilo filmů v druhé půlce 80. let vyloženě hanobících stávající zřízení? Museli přesvědčit dav, že je ten režim kde všichni měli práci, kvalitní zdravotnictví, důchod od 55, střechu nad hlavou, vlastně strašný a připravit dav na to, že je úplně v pohodě když se celý zničí a rozkrade.

367314

28.10.2018 17:15

RE: Firmu Československo zaregistroval Tomáš Masařík

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 367314

To je samozřejmě blbost, můžete mi říct jak konkrétně se projevovalo, že majetek je národní? Jako že jste si třeba zajel do fabriky a vzal jako člen národa část soustruhu? A kterému národu ten majetek patřil? Českému, slovenskému?

367344

29.10.2018 9:21

národní majetek vs. státní majetek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 367344

Jestli nechápete ten právní rozdíl mezi tím, když je de iure kolektivním vlastníkem majetku 15 milionů občanů,a nebo 100 000 úředníků a politiků co si tam dělají co je napadne, tak vám asi není pomoci.

Každý si jistě vzpomene nejen na rozprodej státního majetku hluboce pod cenou, pokud ne za symbolickou korunu. Ale i ze svého okolí určitě znáte nejakou veřejně prospěšnou stavbu, často budovanou samotnými obyvateli v "akci Z", jak ji hned první zastupitelstvo ODS v devadesátkách za pakatel střelilo nějakému kamarádíčkovi starosty, ten ji se ziskem prodal dál, a dnes to vlastní třeba nějaký fond se sídlem na Kajmanských ostrovech.
Takhle třeba dopadla většina zdravotních středisek, obchodních domů, část mateřských školek, většina obchodů s potravinami.

Protože de iure je majitelem obec a ta si beztrestně může rozprodávat majetek jak ji napadne.
Můžete se s ní 10 let soudit že ho prodala pod cenou ve zfalšované dražbě, ale to je asi tak všechno.

367348

30.10.2018 13:49

RE: národní majetek vs. státní majetek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 367348

Na otázku jste mi neodpověděl. Jak se konkrétně projevovalo to národní vlastnictvi

367369

30.10.2018 13:52

RE: národní majetek vs. státní majetek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 367348

Ps Třeba Budvar je stále národní podnik a?

367370

31.10.2018 17:59

RE: národní majetek vs. státní majetek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 367370

Bukvar si pyjou navzájem, jako sokolové národu tak oni sobě a nezatěžují rozpočet eu.[oči v sloup]

367394

30.10.2018 23:28

RE: Firmu Československo zaregistroval Tomáš Masařík

rosco 185.?.?.?

Reakce na 367299

to ze po 89 bylo vse rozkradeno tusi uz patrne kazdy, ovsem nesmysly o registraci firmy CSR, nota bene u americke banky a spekulace o puvodu Masaryka jsou vsechno mozne, jen ne dokazane, postupem casu kazdy kdo tyto zvasty bez nejmensiho dukazu papouskoval, k tomu pribalil nejake dalsi, naprosto zarucene tajemstvi. Masaryk mozna se sionisty sympatizoval, ovsem o tom ze na prvnim miste byl stat Cechu a Slovaku nemuze byt pochyb. Sireni techto fam jde podle mne prave na konto sionisticke mafie, jejichz cilem je podkopat soudrznost naroda sirit nejistotu a eliminovat narodni staty vseobecne.Typickym prikladem techto provokateru jsou magori na aeronet.cz. Klasicka taktika pejzatcu je totiz podkopavat spolecenske vztahy a status rodiny jako pilire statu

367381

1.11.2018 9:30

RE: Firmu Československo zaregistroval Tomáš Masařík

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 367381

Tato republika je od r.1995 v soukromém vlastnictví estébáků a komunistických papalášů kteří ji rozkradli a na všechny klíčové místa dosadili svoje lidi takže jim ani po 30 letech nikdo nezkřiví jediný vlas.

Takže co nechápete na tom, že ČR je dnes de facto soukromá firma, a my jsme její zaměstnanci kteří nemají ani ten nejmenší vliv na její chod a naopak tu musí dřít za směšné almužny?

367404

3.11.2018 12:09

RE: Firmu Československo zaregistroval Tomáš Masařík

rosco 185.?.?.?

Reakce na 367404

pokud jste si nevsiml, psal jsem o CSR, to ze ochlastany kulisak a clen pejzate mafie zajistil bezbolestnou transformaci zidobolsevickych kriminalniku na zbohatle demokrady nikde nepopiram.Jakkoli je momentalne cesky stat a vlastnicka struktura ekonomickych subjektu v katastrofalnim stavu, jednu obrovskou vyhodu Cechum zakladatele CSR zajistili, totiz vetsinovou homogenitu ceske populace, to je sionisticke mafii nejvetsim trnem v oku, podobne jako vubec vsechny narodni staty,proto se na portalech jako je aeronet snazi cesky stat a jeho zakladatele co nejvice zdiskreditovat a rozsevat vuci nemu nenavist. Bez ohledu na to jaci kolaboranti momentalne stat vedou, ti jsou vymenitelni, cesky stat nikoli, po jeho zaniku zanikne i cesky narod.

367478

26.10.2018 16:07

Je třeba zásah armády a kriminální policie

J_Pitralon 178.?.?.?

Česko-slovenská federace skončila po neodborném, svévolném, ilegálním postupu Klause, Mečiara a jejich kolaborantů. V nové Ústavě obnoveného Československa je třeba uvést, kolik půdy a veškerého národního majetku Československa náleží hrdým černochům, eskymákům, Čerokézům a anglosasům. Musí být určeno, kdy a jak jim budou vypláceny jejich podíly. A ani Češi, Slováci nemusí být v obnoveném Československu jen na práci, ke ždímání a k výsměchu přímo do xiftu. Pryč s neoliberální Ústavou prohnilé takzvané "České (od základu nečeské) republiky"!

367301

28.10.2018 13:34

RE: Je třeba zásah armády a kriminální policie

ROMAN1 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 367301

Zapomněl jste na Vencu flašku, ten měl na rozbití Československa minimálně 50% podíl. Proto byl také do své sesle instalován již v prosinci 1989, ještě komunistickou sněmovnou.
To mu však nebránilo v tom, aby se již 1.1.1993 hlásil o "své právo" na sesli v novém úřadu nového státečku. A vydržel v ní dalších 10 let. Suma sumárum 13 let prezidentem, s 6 měsíční pauzou v roce 1992... ač v ústavě se praví něco o 10 letech a ČR prý je kontinuálním pokračovatelem ČSFR s veškerou právní návazností...
(Blicí smajlík si dosaďte dle libosti.)

367343

30.10.2018 8:32

RE: Je třeba zásah armády a kriminální policie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 367343

To bylo naplánováno roky předtím daleko od ČR. Venca Flaška byl jen tajtrlík co poslouchal na slovo své západní páníčky.
Vlastně je to pokračování předválečného trendu, kdy rozbourali R-U monarchii a v tom drobení by pokračovali i po Hitlerovi. Jen díky SSSR jsme zůstali jako československo pohromadě.

A když měl závažné zdravotní problémy, tak ho páníčci v USA nechali chcípnout jak psa, ačkoliv se tam jezdil doprošovat na kliniky pro elitu.
Jenže tehdy jim byl užitečnější mrtvý než živý, tak se náhradních orgánů z nějakého toho zabitého kosovského Srbského dítěte nedočkal.

Takhle dopadá každý kdo pracuje pro zednáře.

367360

26.10.2018 19:44

Nadějně článek začíná, gój se může těšit, že se něco užitečného dozví, ale

Pátá Mojžíšova 7:24 89.?.?.?

špatně pokračuje, autor neví, kam článek poslal?

>nedovolit cíle velkoněmeckého nacionalismu, se kterým se svět v ještě horší podobě setkal za dvacet let poté.
Co to je za debilitu? O jakém velkoněmeckém nacionalismu panáček tlapká?

>Dnes vidím určité snahy podstatné věci zamlčovat, německý integrální a expanzivní nacionalismus nedělat viníkem války a celého neštěstí…
Dnes vidím určité snahy…zase oblbovat gojimy.

>Československo vzniklo z vůle velmocí, ze situace vzniklé německou expanzí a jako pokus vytvořit hráz německému nacionalismu na východě...
Autor článku šíří nesmysly, jako kdyby absolvoval důkladné vymývání mozku v iSSraHelli.

Kteřípak nadlidé asi měli přebytek zdrojů na výrobu válečného náčiní, zažité pohrdání lidmi a chorobné slintání po růstu moci a zdrojů?

Nikdy oblbovač neslyšel a nečetl o úloze xidovstva, banksterů a jejich korporací na spáchání obou světových lidských jatek?
Zrůdnosti xido-chazaro banksterů jsou popsány například v knize Moloch, od skutečného vědce, Karlheinz Deschnera.

Při světových lidských jatkách se ukázalo, jak „mocnáři“ byli bezmocní, jak celá „státní“ správa byla v moci banksterů a jejich mrzáckých souvěrců, kolaborantů se zlem. Němci, tím nemyslím ty uvědomělé aškenázské/chazarské zrůdy, byli stejnou obětí banksterů jako jiné národy. Jakou tyranii Němcům způsobili banksteři popsal například Golo Mann; Dějiny Německa 1919-1945.

Autore článku, nepohrdejte čtenáři, nedělejte prosím napříště z gojimů na Zvědavci debily.

367307

26.10.2018 20:27

RE: Nadějně článek začíná, gój se může těšit, že se něco užitečného dozví, ale

ping78 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 367307

Text autora je legrační, tak na úrovni 14ti leté studentky porgu.

367308

27.10.2018 7:24

Rozpačitá česká státnost s dvakrát nalomenou páteří.

gippius 213.?.?.?

Asi dost lidí naštvu, ale tahle země byla nejsilnější, když byla do značné míry násilím přimknuta ke slovanskému dubisku v letech 1945-89. Prosím o prominutí, ale dojem si člověk může udělat jen jeden.

367310

27.10.2018 19:43

RE: Rozpačitá česká státnost s dvakrát nalomenou páteří.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 367310

Člověk který odvrhne oficiální propagandu a poctivě zhodnotí všechna fakta i utajované skutečnosti co se dostávají na povrch logicky musí dojít k tomuto závěru. Ať mu jsou bolševici jakkoliv nesympatičtí.

Vždyť z toho co se tu za těch 40 let vybudovalo, žijeme dodnes. Teprve dnes se začíná rozpadat tehdy budovaná infrastruktura a začíná to být závažný problém.

To co nám předhazují jako výhody demokracie a kapitalizmu, to jsou ve skutečnosti pozůstatky socializmu. Z opravdového kapitalizmu by se tu lidi podělali.

367330

28.10.2018 8:06

RE: Rozpačitá česká státnost s dvakrát nalomenou páteří.

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 367330

Samozřejmě, ono v takzvané "Ústavě ČR" ani není psáno nic o tom, že by nám tu něco patřilo. Jen a pouze systém politických stran a papaláštva, kteří si mohou dělat, co chtějí. Například devastovat a rozprodávat národní majetek, jak uznají za vhodné. Bohužel tento stát zvaný "Česká republika" je iluzorní od samotných právních základů.

"A takto nám ukradli vodu. Dvouhodinová obžaloba zprivatizovaného vodárenství"
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDE...

367334

28.10.2018 8:41

RE: Rozpačitá česká státnost s dvakrát nalomenou páteří.

gippius 213.?.?.?

Reakce na 367330

Je to tak. Fůra pozitiv, která ještě i dnes existují, existují i proto, že se je podařilo zachovat od dob socialismu, ať je to slušná úroveň zdravotní péče, či sociálního a důchodového zabezpečení. Ano, samozřejmě i ta infrastruktura. Leccos ale od té doby atrofovalo, a mnohé atrofovat bude. A náhrada bude již v nedohlednu, i proto, že mnohé zůstane mimo možnosti současného systému, který je v mnoha ohledech jen odleskem možností systému minulého, hlavně proto, že kritériem je především individuální zisk, namnoze plynoucí do zahraničí. Neumím si představit, jak se za současné upadající úrovně staví přehrady, metro, jaderné elektrárny, jak se buduje fungující, efektivní armáda. O tom všem se bude jen diskutovat, tak jako se diskutuje mnoho let o zadržení vody v krajině. A samozřejmě se bude nadávat na komunisty, to je vedle odlivu bohatství jediné, čemu se dnes opravdu dobře daří. Nemohoucnost, ba zločinnost současného systému vyjde zcela jasně najevo, až přijdou těžké časy, s kterými si nebude vědět rady. A nezbyde, než aby se stal totalitou, kterou byl odjakživa a kterou překrývaly jen dočasné dobré podmínky. Vždyť už dnes jede propaganda na plné obrátky a hodně současných politruků si stýská, že lidé myslí špatně a něco by se s tím mělo dělat.

367336

27.10.2018 9:46

1 000 let systematické genocidy Slovanů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2607:x:x:x:x:x

Tohle jsou dějiny (nejen) českého státu. Stačí se podívat třeba na v čechách 2. nejvýznamnějí slovanské hradiště v Kouřimi z přelomu tisíciletí, kam za toho "zlého bolševíííka" táhly procesí školáčků aby se tam naučili něco z naší historie.

Hradiště zničeno a vypáleno pokřesťanštěnými Přemyslovci. A pro jistotu si hned vedle postavili vlastní sídlo, aby náhodou někoho nenapadlo chtít tam obnovit kult slovanských bohů.
Mimochodem, energie toho místa je naprosto úžasná, každému doporučuju se přesvědčit na vlastní kůži (je to jen kousíček od Kolína). Zvlášť u Lechova kamene nebo Libišina jezírka.

Napře začali ničit naši kulturu a duchovnost pomocí židokřesťanství. To se tvářilo zprvu pozitivně, otrávená návnada musí být na pohled i na ochutnání velmi lákavá což křesťanství je. Na povrchu je láska k bližnímu, tu chutnou návnadu tvoří vykastrovaný pahýl skvělého Kristova učení, naprosto kompatibilního se slovanstvím. Ale jádro tvoří "satanův přílepek" jménem Starý zákon, neboli "Tóra pro gojimy".

Milostivě nám umožnili zprvu liturgii ve slovanském jazyku. A až nás všechny přetáhli na židokřesťanství, tak nám vzali i ten jazyk a liturgie probíhala v nesrozumitelné latině. Aby náhodou někoho nenapadlo, pídit se po skutečném odkazu Krista a ptát se proč do toho míchají ty starověké židovské pohádky.

A až zničili naši kulturu a duchovnost a ovládli naši mysl talmudickým židokřesťanstvím, tak nás mohli začít likvidovat i fyzicky, instalovat nám libovolné vlády a režimy (400 let pod R-U) apod.

367316

27.10.2018 10:09

kterak agenti CI5 s Henleinem Mnichovskou dohodu splichtili

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Kterak agenti CI5 s tělocvikářem Henleinem Mnichovskou dohodu splichtili na Červeném hrádku a Benešovi jako psovi kost předhodili na podepsání.

Tuhle pohádku vám oficiální média nepovypráví. Protože pak by bylo jasné k čemu ta slavná 1.republika sloužila. Jen jako hajzlpapír na jedno použití britského impéria. Měli jsme velkou kliku, že nás po válce zabrali bolševici, jinak bysme tu dnes nebyli.

Když se to chazarovi hodí, tak vám tu bude klidně organizovat vlastenectví a fangličkaření, tak jako prakticky ve všech evropských státech začátkem 20. století. Na povrchu hurá vlastenectví, ale skrytě drží veškerou ekonomickou i politickou moc ve státě chazaři.

GP se z nějakého důvodu potřeboval zbavit staré rodové šlechty a k moci přímo nainstalovat chazary. Asi aby to lépe odsýpalo a evropani se mohli navzájem sežrat v bouři "vlasteneckých" válek a občanských nepokojů.

Nějak to nevyšlo kvůli těm zatraceným rusákům, tak po válce začali připravovat záložní plán s muslimy.
Přesněji řečeno, ten plán s muslimy se začal rýsovat už po 1. světové válce, když jim v rusku nevyšla židobolševická revoluce a do čela se dostal Stalin. Tak honem narychlo začali stabilizovat osmanskou říši kterou už připravovali k likvidaci stejně jako ostatní evropské říše.
Narychlo tam GP nainstaloval Ataturka a po 2. světové se islamizace Evropy mohla začít pozvolna rozjíždět, napřed jen statisíce tureckých gastarbeitrů a pozdejí natvrdo wahabisti a džihádisti.

367317

27.10.2018 20:39

RE: kterak agenti CI5 s Henleinem Mnichovskou dohodu splichtili

Pátá Mojžíšova 7:24 89.?.?.?

Reakce na 367317

>GP se z nějakého důvodu potřeboval zbavit staré rodové šlechty a k moci přímo nainstalovat…

Xido-chazarští světoparchantští banksteři jsou dědičně postiženi chorobným bezhraničním slintáním po moci a zdrojích – to jsou ty jejich „hodnoty“.

Rodová šlechta, většinou xido-chazarského původu, jim vztahem ke svému majetku a prostředí překážela. Dokonce jim překáželi i nezávislejší nebo málo poslušní talmudističtí/„spravedliví“ – viz onen slavný holo.aust.

Banksteři ničili a ničí své konkurenty, protože nesnáší konkurenci a milují monopol/své korporace, soupeř je pro ně jen položkou na likvidačním soupisu (sankční seznamy).

Xido-banksteři páchají až hraniční závislost otroků na své zvůli („službách“, lstivě uspořádané moci a zdrojích). K prosazování své zvůle vyvinuli zastupitelskou démonkracii a akciové společnosti se snadno odstranitelnými (v případě neposlušnosti nebo průseru), hierarchicky uspořádanými poskoky/kolaboranty. A sdělovací prostředky (prolhanou propagandu).

367332

28.10.2018 9:06

RE: kterak agenti CI5 s Henleinem Mnichovskou dohodu splichtili

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 367332

Tak jednoduché to není.
Tedy, xxxido-chazaři z principu neumí nic vybudovat a vytvořit, nejen že to nechtějí, oni toho ani nejsou schopni. Budovat tedy musí vždy gojim.
Takže fungují stylem "pusťte na ně pitbully".

Xxxidy na nějakou zemi vždy poštve GP. Kdyby jim nechal zcela volnou ruku, tak planetu do 200 let sežerou. Což se teď málem povedlo, když se GP xxxidé utrhli v USA z řetězu.
A to je nežádoucí, proto má na xxxidy vždy nějakou protiváhu, která je dokáže zpacifikovat, případně zlikvidovat, když jsou v daném území již přemnožení nebo nežádoucí.

Xxxidé byli po staletí jako protiváhou pacifikovaní šlechtou a církví. GP má vždy "dialektický" systém brzd a protiváh, aby se mu nikdo nemohl utrhnout ze řetězu a nadělat víc škody než je potřeba. Proto ty pravidelné pogromy a občas nějaký výrazně antisemitský panovník, kupodivu třeba i v té Anglii.

Tohle je jeden z důkazů že židé nejsou na vrcholu mocenské pyramidy. Protože jejich sociálně-ekonomické know-how je jen na úrovni ovládnutí a destrukce. Know-how jak něco udržovat a stabilizovat, nebo lehce rozvíjet (což je potřebné aby lidstvo nevyhynulo) oni zcela postrádají, k tomuto účelu GP využívá jiné skupiny lidí s jiným typem než mají xxidé.

Jako příklad uvedu dva vysoce postavené poskoky GP: Brzerzinsky a Kissinger. Ten první má know-how xxxido destruktora. Ten druhý má vyšší znalosti a schopnost stabilizace a udržování, proto tohoto 90letého staříka GP nutí cestovat po celém světě a žehlit průsery co způsobují xxidé aby nevypukla 3. světová válka..

367337

Příspěvků: 36

26.10. 04:17 sprosťák Vítek  I to Polsko zradili,
26.10. 10:21 Joseph Chlor  RE: I to Polsko zradili,
27.10. 12:01  RE: I to Polsko zradili,
29.10. 17:16 rosco  RE: I to Polsko zradili,
26.10. 10:13  První Republika neměla ve své podobě budoucnost.
26.10. 17:33 antiUŠÁK  RE: První Republika neměla ve své podobě budoucnost.
26.10. 19:44 Joseph Chlor  RE: První Republika neměla ve své podobě budoucnost.
26.10. 10:33 Altair  Za vznik a existenci Československa jsme Západu velmi těžce platili !
26.10. 12:55 vladimir7  RE: Za vznik a existenci Československa jsme Západu velmi těžce platili !
27.10. 08:46  RE: Za vznik a existenci Československa jsme Západu velmi těžce platili !
30.10. 22:48 rosco  RE: Za vznik a existenci Československa jsme Západu velmi těžce platili !
31.10. 00:50  RE: Za vznik a existenci Československa jsme Západu velmi těžce platili !
31.10. 21:57 rosco  RE: Za vznik a existenci Československa jsme Západu velmi těžce platili !
26.10. 14:57 Sasin  Firmu Československo zaregistroval Tomáš Masařík
27.10. 09:16  RE: Firmu Československo zaregistroval Tomáš Masařík
28.10. 17:15  RE: Firmu Československo zaregistroval Tomáš Masařík
29.10. 09:21  národní majetek vs. státní majetek
30.10. 13:49  RE: národní majetek vs. státní majetek
30.10. 13:52  RE: národní majetek vs. státní majetek
31.10. 17:59  RE: národní majetek vs. státní majetek
30.10. 23:28 rosco  RE: Firmu Československo zaregistroval Tomáš Masařík
01.11. 09:30  RE: Firmu Československo zaregistroval Tomáš Masařík
03.11. 12:09 rosco  RE: Firmu Československo zaregistroval Tomáš Masařík
26.10. 16:07 J_Pitralon  Je třeba zásah armády a kriminální policie
28.10. 13:34 ROMAN1  RE: Je třeba zásah armády a kriminální policie
30.10. 08:32  RE: Je třeba zásah armády a kriminální policie
26.10. 19:44 Pátá Mojžíšova 7:24  Nadějně článek začíná, gój se může těšit, že se něco užitečného dozví, ale
26.10. 20:27 ping78  RE: Nadějně článek začíná, gój se může těšit, že se něco užitečného dozví, ale
27.10. 07:24 gippius  Rozpačitá česká státnost s dvakrát nalomenou páteří.
27.10. 19:43  RE: Rozpačitá česká státnost s dvakrát nalomenou páteří.
28.10. 08:06 J_Pitralon  RE: Rozpačitá česká státnost s dvakrát nalomenou páteří.
28.10. 08:41 gippius  RE: Rozpačitá česká státnost s dvakrát nalomenou páteří.
27.10. 09:46  1 000 let systematické genocidy Slovanů
27.10. 10:09  kterak agenti CI5 s Henleinem Mnichovskou dohodu splichtili
27.10. 20:39 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: kterak agenti CI5 s Henleinem Mnichovskou dohodu splichtili
28.10. 09:06  RE: kterak agenti CI5 s Henleinem Mnichovskou dohodu splichtili

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

60

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 101 čtenářů částkou 21 109 korun, což je 60 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 2

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 1

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Rusko zablokovalo článek o Palachovi na webu Českého rozhlasu.18.07.21 12:50 Rusko 5

Exministr kultury Herman převzal nejvyšší vyznamenání sudetských Němců17.07.21 18:58 Německo 1

Policejní bezmoc, stát na feťáky, žebráky, dealery drog v Praze kašle17.07.21 13:47 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,78 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,98 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,07 Kč
Švýcarský frank
23,68 Kč
100 japonských jenů
19,76 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,56 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 278,22 Kč
1 unce stříbra
552,27 Kč
Bitcoin
709 404,47 Kč

Poslední aktualizace: 23.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 266