Diskuze k článku

Muslimský Londýn: 423 nových mešit, 100 šárijských soudů

Příspěvků 18

24.10.2018 8:19

To jsou velmi dobré zprávy ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

lze si jen přát rozvrat a zničení odvěkých nositelů zla – Británie i Německa. Ovšem nikdy by mě nenapadlo, že se tyto zločinné státy odrovnají takto a samy. Islámu se nebojím. Po zničení Británie a Německa bude následně, s touže pomocí Páně, zničen i islám, přinejmenším ten evropský – vč. jeho nositelů u nás, např. Kubery.

367249

27.10.2018 8:12

RE: To jsou velmi dobré zprávy ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 145.?.?.?

Reakce na 367249

Nebojíte se islámu? Tak to jste neuvěřitelný naivka.
My bychom naopak urychleně měli stavět na západních hranicích novou železnou oponu a znovu postavit celnice a pasové kontroly.

A především všem muslimům zrušit trvalý i přechodný pobyt a vykázat ze země.

Skoro nikdo si neuvědomuže, že když tu muslimka vyklopí džihádistické nemluvně, tak to automaticky získá české občanství a už není možné je odtud nijak dostat !!

367312

24.10.2018 8:25

Přívalová vlna

Vítězslav 46.?.?.?

Ono by se dalo i říci,jen houšt,on ten termín zatopení celého Londýna z budoucna po časové ose se nezadržitelně blíží.Vábení světla mamonu,lepšího života,s modlidbou hamty hamty ,ať mám víc než tam ti.Podvědomí lidí nakrmené chtíčem,si žije svým spůsobem a vytváří past pro nerozhodné duše,posílené generátory vysílaných frekvencí a podprahových sugescí,reklam,tisku a televiz.Vyděšené duše krčící se v tělech lidí,pozorujíce svoje černé stíny,se nezmohou na odpor.S analogii pohádkového děje ,pověstného krysaře s flétnou.Jak spadne opona,poslední ať zhasne.

367250

24.10.2018 8:51

Bohužel, je to tak. Británie je ztracena

senil1 hrubisko (zavináč) centrum (tečka) cz 94.?.?.?

Bohužel, je to tak. Británie je ztracena. Ani brexit ji nezachrání. Radikální marxisté a islamisté už okupují všechny důležité instituce. Zachránit se může británie jenom za cenu krvavé revoluce. Británie vyhrála jednu bitvu - brexit, ale musí i vyhrát tu druhou - porazit vlastní neomarxistické elity a islám.

367251

24.10.2018 9:44

RE: Bohužel, je to tak. Británie je ztracena

F&T 212.?.?.?

Reakce na 367251

Islám byl v Sýrii v pohodě do té doby než to tam rozjebaly západní země. Pokud by proti muslimům nebylo použito takové násilí tak by neměli důvod se radikalizovat.

Za pár staletí se Islám transformuje do nějaké přijatelnější podoby. Do té doby čeká všechny státy návrat do hlubokého středověku včetně inkvizice. Před staletími řádili takzvaní křesťané a teď jsou muslimové v podobné fázi.

A islám je ve Velké británii na správném místě. Právě tam vyrobili a zformovali jeho současnou radikální formu. Potřebovali lidi ovládat a nějak se jim to ovládání vymklo z rukou.

367253

27.10.2018 10:13

RE: Bohužel, je to tak. Británie je ztracena

kamil 176.?.?.?

Reakce na 367253

Za pár staletí se Islám transformuje do nějaké přijatelnější podoby.Už 600 let je islám neměnný a nečekejte že se to nijak změní na muslima vždy platilo botou po hubě.https://www.youtube.com/watch?v=SO5_QQVYlpA

367318

27.10.2018 8:07

RE: Bohužel, je to tak. Británie je ztracena

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 145.?.?.?

Reakce na 367251

Přelidněný ostrov který je surovinově i potravinově zcela nesoběstačný, který svoji ekonomiku výroby zrušil a proměnil se v ostrovní bankovní kasíno. S miliony džihádistů na sociálních dávkách. Nic horšího si asi ani nelze představit.

Nedivím se, že se ten brexit snaží zbrzdit zuby nehty, protože když se tento britský parazit odřízne od své evropské kolonie, tak nemá nejmenší šanci na přežití.

367311

27.10.2018 11:32

RE: Bohužel, je to tak. Británie je ztracena

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 367311

Hřebíček na hlavičku...
A ještě nám sračkomety do hlavy cpou, jaká to bude ztráta až EU přijde o dotace do EU od Británie. Až si elity přesunou finanční centrum jinam, Anglie spadne na úroveň afrických států, kde probíhají klanové války. Jejich etiku jsme mohli vidět napříč staletími...

367319

24.10.2018 16:09

Kdo ovládá islám?

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Islám jako ferment „multikultury“
Půl století trvající vlna přílivu islámských okupantů do Evropy byla a je součástí plánu Sionu a zednářstva. Debilizace je síla a základ otrokářského zlořádu!
Import mohamedánství vyvolává obecně „multikulturní“ rozklad společnosti. Je Satanovou synagógou všestranně podporován a tabuizován.

V Anglii žije několik miliónů mohamedánů. V roce 1989 založili vlastní „Islámskou lidovou stranu“ a mají k dispozici tisícovky mešit a škol koránu. Pokud se v Anglii kdokoli nějak ozve proti islámu, je ‚nacista a rasistické prase’. Anglické zákony jsou na straně islámu, neboť banksteři určují, co je „zákon“. Britská zednářská vláda a britská masmédia jsou v područí xido-chazarských banksterů.

Zastupitelská demokracie je magická formule, jež umožnila mít něco označované za demokracii a zároveň zaručovat růst moci a zdrojů banksterů.
Z pohledu elity má reprezentativní demokracie tu přednost, že vůle národa ke změně se omezuje jen na to volit jiné pastýře, i ti jsou ale pouze personálem vlastníků stáda, banksterů .

Od samého začátku je úkolem zastupitelské demokracie chránit před demokracií!

„Když je to vážné, musíte lhát." (Jean-Claude Juncker, 2011) V politice je to přirozeně neustále vážné, takže lež patří k práci!

Pro pastýře by bylo ještě jednodušší, kdyby nepotřebovali vůbec lhát — kdyby nepotřebovali vůbec lhát, jelikož národ již více nemá vůbec žádný zájem o pravdu, protože lid je tak apatický a zdětinštěly, že je mu jedno, co mu vyprávějí! Tento fakt byl relativně rychle rozpoznán intelektuálními přisluhovači elity, což je přirozeně Ta ideální situace, neboť nejúčinnější manipulace naší mysli míří na to, zablokovat naši mysl, úplně zablokovala naše mentální kapacity! Zablokovat naši schopnost vytvářet pro sebe přesvědčení, k tomu jsou vyvinuty velmi pěkné triky, například konzumní společnost, infantilizace a podobně. To je bod, jehož si všimla již Hannah Arendtová, říkala: „Cíl totalitárního systému není o tom, vytvářet jisté přesvědčení, že ty musíš věřit tomu a tomu. Ne! Cílem je připravit národ o schopnost vybudovat si vůbec nějaké přesvědčení!" To je nejvyšší cíl manipulace mysli.
Přesně to si přejí elity — apatii národa. To nejdůležitější je, jak dosáhnout apatie volícího národa!
„Co se týče mas, je jeden z nejdůležitějších předpokladů pro bezproblémové fungování demokracie volební apatie, to znamená nepřítomnost ducha veřejnosti. Nezbytností moderní demokracie (korporát fašismu) jsou ti občané, kteří nečtou nic jiného než sportovní stránky a komixy." (Strauss, L. Liberalism Ancient and Modern, University of Chicago Press. 1995. s. 5)

Banksteři a kolaboranti se nebojí ničeho více než plnohodnotného občana! A dělají vše, aby podkopaly růst plnohodnotných občanů!

367261

24.10.2018 18:00

RE: Kdo ovládá islám?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2605:x:x:x:x:x

Reakce na 367261

Lži jsou nejůčinnější nástroj k vládnutí. Proto byly stvořeny celé sofistikované systémy lží jako náboženství a ideologie. Takovou lží otrávite člověku jeho vědomí a vnímání a pak už je poloviční robot který dělá co chcete a nedokáže se z tohoto sám vysvobodit.

Nejrafinovanějším systémem je křesťanství, které obsahuje spoustu pastí a vějiček skrývající se za slovy jako láska, soucit, spravedlnost, obětavost, pokora. Přitom je to jen další virová nákaza pro lidský mozek.
Základní zlo tam bylo implantováno ve formě duality dobro/zlo bůh/satan. Na základě toho se pak dělí lidi na dobré/zlé věřící/nevěřící psy (goje, kafiry) jak je to u podobně zavirovaných náboženství.

Podobné svinstva obsahuje třeba i hinduizmus a buddhizmus, což můžeme názorně vidět na tom pekle které tyto systémy vytvořily v Indii. Proti tomuhle je křesťanský svět rájem na zemi.

367264

24.10.2018 20:22

RE: Kdo ovládá islám?

n.a. 37.?.?.?

Reakce na 367264

Je příznačné, že čím je sud dutější, tím více duní.
Berte to jako přátelské napomenutí.

367272

25.10.2018 10:32

RE: Kdo ovládá islám?

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 367272

Souhlasím s vámi, že náboženstvím indoktrinovaní jedinci se dobrovolně vzdávají rozumu. A pak dochází k tomu, co říkáte.
Zatím napomínáte přátelsky, ale v historii to napomínání bylo velmi fyzické, to by mohly mučírny vyprávět, jak jste napomínali všechny, kdo s vámi nesouhlasili. Známe vás, staré dobré "křesťany".

367281

24.10.2018 19:25

RE: Kdo ovládá islám?

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 367261

No, ono H. Arendt ale napsala treba i toto :

Sebeklamná teorie, doprovázená přesvědčením, že židovský národ byl vždy pasivním trpícím objektem křesťanského pronásledování, vlastně přispěla k přežití a modernizaci starého mýtu o vyvolenosti a nezbytně vedla k novým a často velice komplikovaným metodám vydělování, které potvrzovaly starověkou dichotomii.“

Ostatne kdysi se tvrdilo, ze kdyz chces vypadat sectele a vzdelane, tak cituj Nietzscheho. A ze si stoprocentne najdes jeho vyrok jak na podporu, tak i na vyvraceni - jakehokoliv tvrzeni.
(To nema byt vytka, jen takova poznamka - na odlehceni, abychom si neprikladali takovou dulezitost...a uz vubec ne tim, ze budeme odvolavat se na dulezitost jinych osob - byt by skutecne mohly i byt dulezite. Neb i takove osoby nebyly nic nez hresici bytosti...samozrejme az na Hospodina vyvaleneho naroda a Allaha a jeho proroka)
[smích]

367271

24.10.2018 17:36

Británie, kdysi opravdu velká,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

je matkou stále ještě mocných USA, které vznikly z loupeží, násilí a podvodů na původních, velmi naivních vlastnících a obyvatelích Ameriky. Matka Británie zajde na hněv těch, které po celá staletí kolonizovala, ždímala a opovrhovala jimi a přijala je velmi naivně na své území. A její velmi namyšlená,hloupá,ctižádostivá, marnotratná a bezduchému konzumu naprosto propadlá dcera zajde zase na to, že již dlouho žije na účet zbytku světa a přesto na dluh, po celém světě pokrytecky rozsévá chaos,nenávist,války, státní převraty, krize a lži pod tuze falešnou rouškou šíření demokracie, svobody, prosperity a lidských práv. A to jen proto, že Ameriku a celý Západ si postupně, ale zato beze zbytku ukradla početně nevýznamná, ale zato všehoschopná chazarská svoloč z největších bank a korporací Západu. Německo se trochu opožďuje za vývojem v Británii, ale rychle ji dožene. Už na tom Merkelová mohutně zapracovala.

367263

24.10.2018 18:05

muslimští kandidáti v ČR

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2c0f:x:x:x:x:x

I u nás masivně začínají cpát muslimy na kandidátky různých stran, myslím že nejen v Arabských teplicích už je nějaký v zastupitelstvu.

Začala s tím multikulturalizovaná strana Zelených, pak Piráti a dnes už jsou myslím i na kandidátkách ČSSD a dalších stran.
Napřed se sem nacpou pomocí peněz a až se tu usadí, tak se začnou sápat po politickém vlivu.

Jak vůbec může stát umožnit kandidovat muslimům, když jejich manželky se ani omylem samy nemůžou rozhodnout koho budpu volit ale nařídí jim to manžel?

367265

24.10.2018 19:16

Trochu to připomíná fenomen stetlu , napriklad v Halici za Franc Jozefa.

Joseph Chlor 89.?.?.?

Ostatne ty staroveke bajky , ktere jsou pro takoveto komunity i pseudokomunity hlavnim socialnim tmelem....jsou si podobne, jakoby byly ze stejneho draciho vejce.
Existuji vsak obdobne komunity krestanske, ty vsak nemaji svetovladnych ambici, striktne se drzi prikazani " Nezabijes" (a zrejme i " Nepodvedes"[mrknutí jedním okem] , vcetne odmitani vojenske sluzby. Kupodivu v Severni Americe a kupodivu hospodari (vnitrne, vne samozrejme museji pohybovat se v ramci trhu souteze o fiat menu zatizenou urokem, neni znamo, ze by nektera z tamnich komunit kracela ve slepejich pana Unterguggenbergera) v systemu kvazikomunistickem.
Napriklad Hutterite.
Kdy za celou dobu jejich tamni existence nebyl udajne uvnitr teto komunity spachan hrdelni zlocin. Mimochodem - svymi koreny sahaji az k pvotnim krestanskym cirkvim ....pres Valdenske, Husity, Muntzera, Habany, Moravske bratry....tedy maji jakysi genealogicky vztah ke zdejsimu geografickemu prostoru a jeho obyvatelum. Kteri vsak v zadnych takovych komunitach neziji, to by jim Babis, Klaus, Hamacik ci Grebenicek dali !!!

367270

24.10.2018 22:23

RE: Trochu to připomíná fenomen stetlu , napriklad v Halici za Franc Jozefa.

výjimečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 367270

Manipulujete, správně je "bližního svého" , nikoliv kohokoli. Pojem a průjem.

367274

25.10.2018 15:26

RE: Trochu to připomíná fenomen stetlu , napriklad v Halici za Franc Jozefa.

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 367274

Vubec nevim, co rozporujete. Zrejme sam sebe. To by mohlo byt priznakem nejake dusevni choroby.
Jestli mate prujem, tak zkuste boruvky.
Hezky den.

367285

Příspěvků: 18

24.10. 08:19  To jsou velmi dobré zprávy ...
27.10. 08:12  RE: To jsou velmi dobré zprávy ...
24.10. 08:25 Vítězslav  Přívalová vlna
24.10. 08:51 senil1  Bohužel, je to tak. Británie je ztracena
24.10. 09:44 F&T  RE: Bohužel, je to tak. Británie je ztracena
27.10. 10:13 kamil  RE: Bohužel, je to tak. Británie je ztracena
27.10. 08:07  RE: Bohužel, je to tak. Británie je ztracena
27.10. 11:32 vousy13  RE: Bohužel, je to tak. Británie je ztracena
24.10. 16:09 Pátá Mojžíšova 7:24  Kdo ovládá islám?
24.10. 18:00  RE: Kdo ovládá islám?
24.10. 20:22 n.a.  RE: Kdo ovládá islám?
25.10. 10:32 Lovec idiotů  RE: Kdo ovládá islám?
24.10. 19:25 Joseph Chlor  RE: Kdo ovládá islám?
24.10. 17:36  Británie, kdysi opravdu velká,
24.10. 18:05  muslimští kandidáti v ČR
24.10. 19:16 Joseph Chlor  Trochu to připomíná fenomen stetlu , napriklad v Halici za Franc Jozefa.
24.10. 22:23 výjimečné porušení omerty  RE: Trochu to připomíná fenomen stetlu , napriklad v Halici za Franc Jozefa.
25.10. 15:26 Joseph Chlor  RE: Trochu to připomíná fenomen stetlu , napriklad v Halici za Franc Jozefa.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

60

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 101 čtenářů částkou 21 109 korun, což je 60 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 2

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 1

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Rusko zablokovalo článek o Palachovi na webu Českého rozhlasu.18.07.21 12:50 Rusko 5

Exministr kultury Herman převzal nejvyšší vyznamenání sudetských Němců17.07.21 18:58 Německo 1

Policejní bezmoc, stát na feťáky, žebráky, dealery drog v Praze kašle17.07.21 13:47 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,78 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,98 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,07 Kč
Švýcarský frank
23,68 Kč
100 japonských jenů
19,76 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,56 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 278,22 Kč
1 unce stříbra
552,27 Kč
Bitcoin
709 404,47 Kč

Poslední aktualizace: 23.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 253