Diskuze k článku

Bezpečnost, bezpečí! - diktatura demokracie

Příspěvků 24

6.10.2018 7:59

Nelétám, autem nejezdím,

gippius 213.?.?.?

autobusem občas, jinak většinou chodím pěšky, nebo jezdím na kole. "Svou" zemi neopouštím a když jedu někam fakt daleko, tak na jižní Moravu, kterou MILUJI. Tak mi to stačí, tak to mám rád.

366916

6.10.2018 9:30

Velká loupež probíhající za bílého dne...

J_Pitralon 178.?.?.?

Bohužel současný systém údajné "demokracie" je v korporátním fašismu udržován tvořením obrazu nepřítele. Například typu Usámy bin Ládina, který podle zpráv "světových" médií zasadil společnosti teroristický úder, protože nenáviděl svobodu západních lidí. Ohlupovat lidi, soustavně jim mámit hlavy a pak je poslat k volbám jakože "rozhodovat", to samozřejmě není demokracie, ale jen prachobyčejný podvod.

Příčina těch problémů není vnější, jdou přímo zevnitř západního systému, založeném na konkurenčním soupeření, vexlu, nesmyslném ždímání a debilizaci pracovní síly při bezvědomém vytváření protihodnoty vůči gigantickým hromadám papíru postupně tištěném bankéři. Výsledky pak vypadají podle toho.

"Města zločinu 3 Detroit" https://www.youtube.com/watch?v=7wBZH_SyYx4
"James Risen Says War Profiteering Is Out Of Control And Driving The "War On Terror" https://www.youtube.com/watch?v=F9DT-0RWJac
"Music of the Vietnam War" https://www.youtube.com/watch?v=KnnLrmboOYE
https:...

9/11 conspiracy theories https://www.youtube.com/watch?v=fJMQbfWvk4U
[zmaten]

366917

6.10.2018 10:01

Podivná kontrola u vstupu na Pražský Hrad.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Asi před měsícem jsem navštívil Pražský Hrad.
Čekal jsem víc jak 30 minut ve frontě za nějakou skupinou turistů orientálního vzhledu.
Jakmile na ně došla řada, policisté je začali zevrubně prohlížet. Nelíbil se jim kabel od powerbanky, zkoumali jejich obuv, kosmetiku, pití. I obyčejný zapalovač jednoho z nich budil u policistů podezření. Když je konečně pustili, šel jsem na řadu já, pozdravil je. Oni na to: "Á Čech, tak běžte!" žádná kontrola, nic.[chechtot]

366918

6.10.2018 21:01

RE: Podivná kontrola u vstupu na Pražský Hrad.

Mirrra 109.?.?.?

Reakce na 366918

tak to má přece být[mrknutí jedním okem]

366929

7.10.2018 9:01

RE: Podivná kontrola u vstupu na Pražský Hrad.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 366918

Ještě tam měl být dovětek: ...Nesl jsem v ruce kýbl s pěti kilama tritolhexogenu, a postavil ho pak před kancl prezidenta, ale asi to selhalo, a tak to potom co to večer našla uklizečka, tak to zřejmě odnesla s ostatními odpadky před barák do popelnice...

[velký smích]

366932

10.10.2018 15:00

VŠECHNY CESTY VEDOU DO ŘÍMA, ALE NĚKTERÉ DO . . . .

Martin1 185.?.?.?

Reakce na 366918

Pane, nevím na co si přesně stěžujete, že kontrolovala ochranka ty muslimy, nebo že Vás také nesvlékli a nekoukli i Vám až do řitě? Já byl před několika lety ve Vatikánu, stál jsem ve frontě 4 hodiny a bylo to i s prohlídkou a rentgenem. Tedy spravedlivě pro všechny rasy, náboženství i pohlaví. Tak se vypravte do Vatikánu a neobtěžujte místní Hrad zbytečnou prohlídkou. A pokud se cítíte být diskriminován, že Vás nikdo neprohlížel v naší stověžaté Praze, a je Vám přes padesátku, tak ten deficit můžete dohnat dokonce zcela zdarma na účet zdravotní pojišťovny. Objednejte se na nejbližší středisko Gastroenterologie, endoskopie, kde vás odborně polechtají u vašeho zadního východu a když budete hodný, tak se vám mrknou až do žaludku a ještě uděláte něco pro své zdraví.:[vyplazený jazyk]

367009

6.10.2018 11:08

S tou bezpečností je to velký problém

F&T 212.?.?.?

Jsem přesvědčen, že kdyby někdo letadlo odpálit chtěl, tak se mu to povede. Ale už to nemůže udělat obyčejný člověk, potřeboval by na to speciální vybavení, kterým disponují pouze tajné služby.

Když chtěli sundat letadlo s Alexandrovci, tak se pravděpodobně někdo k letadlu dostal a umístil malou bombu na výškovky. Není to ovšem jasné, jestli za tím nestála nehoda nebo pověstný ruský šlendrián.


Ono to jisté oprávnění kontrolovat vzniklo z toho, že celá naše západní civilizace si proti sobě poštvala lidi z muslimských zemí. A tihle zoufalci pak nám to vrací.

Spíše by bylo lepší si přiznat,že jsme v trvalé a nekončící válce a ukázat na toho, kdo za to nese vinu.

366919

6.10.2018 14:58

RE: S tou bezpečností je to velký problém

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 366919

Vsecko co meli Kadafi, Husein (ti meli prostredky si koupit lecos) a jine "osvobozene zeme" ve svych skladech je dostupne na cernem trhu. Pak tady mame bohate sejky, kteri verejne v novinach uz pred nekolika lety mluvili o vyzbrojovani militantnich fanatiku. Nemluvim o Ukrajine, kde je takovy korupcni bordel, ze kseft bezi ve velkem, pustte je do scheongenu a "smichy se neudrzime". Bylo by v tom pripade velmi hezke, kdyby nas pro zmenu ze schoengenu vyloucili za trest. Kdovi mozna ty lepsi zeme dvourychlostni Evropy premysli o naraznikove zone, prej se na Ukrajinu sune ve vetsim mnozstvi tezka vojenska technika. Jestlize klice okolo Porosenka hrozi, ze lidi je povesi na stromech, tak pak jsou schopni skoro cehokoliv. Rusove ustoji na Ukrajine cokoliv a pokud je nekdo donuti ke krvavemu zasahu, tak si nedelam iluze co se muze stat treba v takovem Mexiku, ve kterem probiha vicemene valka nizke intenzity s narkomafii. Zapadni noviny uz muzou psat o pate kolone IS v uprchlickych taborech v Recku. Pokud jedina reakce na nejvetsi lotry z tehle verbeze bude vyhosteni do Turecka... S tema dle musite komunikovat jejich jazykem, jinak vam nerozumi, a rec neni o arabstine. A pani Albright kritizuje V4 za nedostatek solidarity, vdecnosti, poslusnosti. Clovek ktery bez mrknuti oka rekl verejne pro media a ke vsemu jako vysoky politik, ze milion mrtvych deti je dobra cena za potrestani rezimu Huseina nalepkuje lidi fasismem a stalinismem. Stalin rekl mimo jine, ze smrt jednoho cloveka je tragedie, ale milion mrtvych je statistika.

366921

6.10.2018 15:27

Iron Mountain Report: Obyvateľstvo musí byť udržované v neustálom pocite strachu...

pozorovateľ 217.?.?.?

...inak by ľudia mohli začať príliš reptať proti vrchnosti a prestať byť poslušní.

----

Iron Mountain Report

http://www.stopthecrime.net/docs/Report_from_Iron_...

Plný názor: REPORT FROM IRON MOUNTAIN: ON THE POSSIBILITY AND DESIRABILITY OF PEACE (1967) (správa o realizovateľnosť a vhodosti trvalého mieru)

Kontext vzniku:

...jednalo sa o výsledok 1,5 ročného výskumu polovládnej americkej vedeckej komisie (Special Study Group), ktorá mala za úlohu preskúmať ekonomické a sociálno-spoločenské riziká situácie trvalého mieru.

...výskumná skupina bola zostavená v roku 1963, správa bola uzavretá v septembri 1966, na verejnosť sa text dostal v júni 1967

...výskum prebiehal v protiatomovom bunkri Iron Mountain poblíž New Yorku, ktorý bol v mierových dobách využívaný hlavne ako archív dôležitých dokumentov pre veľké korporácie, plus infraštruktúra, kam by sa mohli šéfovia veľkých korporácií stiahnuť v prípade atomovej vojny a pokračovať odtiaľ v svojej práci. Sídla tam mali rezervované veľké ropné korporácie ako Standard Oil, Shel alebo Hanover Trust.

...keď bol výskum ukončený, výskumníci boli znepokojení svojím výsledkom a hoci pôvodne bol výskum deklarovaný ako verejný a platený z daní občanov, rozhodli sa výsledky utajiť, aby predišli "znepokojeniu" laických občanov.

...jeden z členov tímu, vystupujúci pod pseudonymom "John Doe" však s rozhodnutím nesúhlasil a keď sa mu nepodarilo presvedčiť ostatných kolegov k zverejneniu správy, rozhodol sa o to na vlastnú päsť, keď kontaktoval istého novinára/spisovateľa a požiadal ho o pomoc pri publikovaní textu. Text mal následne vyjsť v podobe knihy prostredníctvom malého nezávislého vydavateľstva.

...dokument obsahuje mnohé znepokojujúci odporúčania pre vládu, ako napríklad:
- že pokroky v medicíne majú byť vnímané ako národná hrozba
- že je žiadúce udržiavať v krajine chudobu, aj keď verejnosti je tvrdený opak
- že je nutné úmyselné znečisťovanie vzduchu a vody
- že drahé vojenské programy (napríklad protiraketové systémy) nemajú za účel obranu krajiny, ale iba spotrebu čo najväčšej sumy peňazí
- že úrady spojené s "obranou" v skutočnosti majú obranu krajiny iba ako okrajovú agendu
- že bude treba zaviesť útlak menšín a možno aj obnovenie otroctva
- a že v záujme dlhodobej stability bude treba plánovať a "financovať" "optimálne" množstvo ľudí, ktorí majú byť ročne zabití formou vojnových operácií.

Štruktúra textu

Foreword

...predhovor vydavateľa, popisujúci jeho cestu k dokumentu a motivácie, prečo sa ho rozhodol publikovať

Background information

...predhovor informátora "John Doe" o tom, ako dokument vznikal

The Report of The Special Study Group

...tu začína samotný text publikovaného dokumentu (str. 18-74, t.j. cca 57 strán textu)

...v základných bodoch je tam rozoberané toto:

- vplyv mieru a odzbrojenia na ekono...Automaticky kráceno

366922

6.10.2018 15:28

pokračovanie

pozorovateľ 217.?.?.?

Reakce na 366922

- vplyv mieru a odzbrojenia na ekonomiku

- scenáre procesu odzbrojenia

- podmienky vojny a mieru na spoločenské systémy v krajine

- ekonomické a sociálne vplyvy vojny na krajiny

- ako nahradiť vojnové vplyvy na krajinu v dobe trvalého mieru

- zhrnutie

- doporučenia

(v prípade nedostatku času asi stojí za prečítanie aspoň záverečná sekcia doporučenia)

Základná pointa textu je niekde v zmysle, že ak by nastala nevyhnuteľná situácia trvalého svetového mieru, bude musieť americký establišment vymyslieť nejakú spoločenskú náhražku, aby udržal v činnosti všetky ekonomické a spoločenské odvetvia, ktoré záviseli od vojnového priemyslu a vojnovej agendy.

Preto sa zvažujú rôzne scenáre výroby umelého nepriateľa, od umelo rozpútavaných lokálnych vojen, plánovania ročného počtu vojenských úmrtí v krajine až po úmyselné znečisťovanie životného prostredia, ktoré sa pred verejnosťou predostrie ako nový globálny nepriateľ, proti ktorému treba spoločne bojovať.

Spoločnou líniou všetkých úvah bolo, že aby si americká vláda zachovala svoje autoritásko-mocenské výsadné postavenie, musia byť občania strašení nejakou permanentnou hrozbou, na základe ktorej budú ochotní odovzdávať americkej vláde do rúk čo najviac právomocí riadenia krajiny.

366923

8.10.2018 5:59

RE: pokračovanie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 366923

Dosti deperesevni cteni v 60-70-tych letech, kdyz USA byli skutecne velmi bohata zeme se tomu dalo verit. Dneska zbrojni rozpocet USA je dohromady jako zbylych prvnich 10 zemi. Z toho potencionalni protivnik je Rusko, Cina, neutralove Indie, Brazilie a zbytek jsou spojenci. Krome SA clenove G7, z nichz chybi Kanada a Italie v prvni desitce vydaju na zbrojeni. Jsou tady diskuteri, kteri maji znalosti o financich, tak neni problem doplnit udaje o zadluzeni apod. Civilni vyroba byla presunuta mimo USA, a zformovala se behem 30 let druha nejvetsi ekonomika v Cine. Vojensky potencial srovnatelny s USA ma pouze Rusko. Z tohoto uhlu pohledu lze stezi souhlasit s ekonomickym a socialne stabilizacnim faktorem de facto zbrojni ekonomiky jak je presentovana v dokumentu a z odstupu nekolika dekad se ukazuje, ze slo o ideologicky mytus.
https://www.patria.cz/zpravodajstvi/2719232/10-zem...

366941

6.10.2018 16:19

"Probuďte se, drazí spoluobčané! Je nejvyšší čas."

libertarian 31.?.?.?

tato výzva je síce múdra, pekná, ale ...... jaksi zle adresovaná :
"Probuďte se, drazí spoluobčané! Je nejvyšší čas."

Tie absurdnosti, popisované v článku sú iba maličkou súčasťou väčšieho zla - vládnutia šialencov v niekoľkých najsilnejších štátoch sveta. A vláda tých šialencov v štátoch EU, USA je práve dôsledkom hlúposti ovčanov, voličov, v týchto štátov. Ovčania dali silu a právo vládnuť tým šialencom - takže vyzývať týchto hlupákov ovčanov, aby sa prebudili, je hodne absurdné.
Vlády tých šialencov v štátoch EU pracujú posledné desaťročie na tom, aby zničili vlastné státy, vlastnú kulturu, vlastných ovčanov. Pripravujú ničivú ekonomickú katastrofu, pripravujú ničivú muslimatizáciu, a pravdepodobne pripravujú tretiu (poslednú !) svetovú vojnu.

366925

6.10.2018 17:34

Cui bono ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Dnes jsou nevědomí a naivní otroci šmírováni na každém kroku. Všude jsou kamery, čipy u vchodů,rentgeny, platí se kartami (kdo platí hotově je hned podezřelý ), platby a výplaty nyní už jen imaginárních peněz přes počítače, hovory přes mobily, komunikace přes internet atd. Nikdo už nás nemusí čipovat, my už očipováni a šmírováni jsme, a to doslova na každém kroku. A ještě si to pěkně platíme. Tak vypadá totální kontrola miliard otroků neuvěřitelně vyc.canou hrstkou lidstva, která nemá nikdy dost a chce si udržet svoji dominanci na věky. Vítejte v novém světovém řádu. Děje se tak údajně především kvůli teroristickým hrozbám. Pokud bych patřil k "elitě" světa (opravdu nepatřím), teroristi by se mi jako užiteční idioti velmi hodili do mých patologických plánů. Proto bych je všemožně vytvářel (např. bombardováním, ekonomickým vykrádáním a vydíráním jejich území, sankcemi atd.), podporoval, financoval a chránil. Čím více bych údajně chránil bezpečí otroků, tím snadněji a rychleji bych pod rouškou boje proti teroristům likvidoval demokracii a práva otroků. A ještě bych si na tom pořádně namastil kapsy. Otroci by to, jako vždy, ochotně zatáhli a zbaštili i s navijákem.

366926

7.10.2018 21:23

RE: Cui bono ?

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 366926

A ještě byste na tom všem (od příprav různých agresí, přes vytváření souhlasu tkzv. veřejného mínění...až po poválečnou obnovu či byznys založený na strachu) vydělal a odepsal majlant z daní (agrese atd. humanizující nadace, podpora vzdělávání v rámci systému Zaharoff....).
Otroci by to nejen zatáhli a zbaštili....ale celé jásavě podporovali, vyžadovali. Dokonce by kvůli tomu někteří chtěli obětovat i své životy , nejen životy jiných lidí.

„Byly dvě revoluce, jedna mravní, revoluce duchů, jež pronikla pravdami a polopravdami, jejichžto základové potrvají; druhá byla zločinná a barbarská, a ta se dá velmi snadno vykořenit, jakmile jí moc vypadne z rukou.“
( Mallet du Pan)

No, doba pokročila, konzumistický otrok ztučněl, zlenivěl a je zbabělý.
Takže snadné to rozhodně nebude. Rychlé ale možná ano.
Uvidíme.
[velký smích]

366939

6.10.2018 19:16

Svět kapitálu bez humanismu

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký večer. Když svět nebude pro lidi, tak jaký bude mít význam v takovém ne-lidském světě žít?

366927

6.10.2018 20:53

Paradox...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

k situaci na letištích, kdy je čím dál víc opakovaně a zbytečně buzerován slušný a "věrohodný" člověk s platnými a prověřenými doklady a letenkou je neskutečným paradoxem, že lze v podstatě bez jakéhokoliv odporu proniknout jiným způsobem na území cizího státu coby migrant, pardon správně se má říkat uprchlík. S použitím libovolných nefér i násilných prostředků, bez jakýchkoliv dokladů, na základě libovolné vymyšlené lži / historky o svém původu, věku, důvodu příchodu.... Vše je akceptováno, nic se neprověřuje a tady nejsou žádná pravidla vyžadována. Tento dvojí metr je dost šílený [pláč]

366928

6.10.2018 22:47

RE: Paradox...

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 366928

Stejný paradox je ten rozsudek nad českým kamioňákem za převoz čmoudů, o kterých nevěděl po Francii do teminálu v Calais, které beztrestně a hromadně a bez jakéhokoli postihu vozí nevládky na území EU.. Je to naprosto debilní a debilní je i ignorace toho případu od našich vládních představitel a také od stupidní organizace s názvem "Člověk v tísni" od které by se dalo čekat, že tomu šovcovi pomůže, jako první...
Evropa a její občanstvo se stále rychleji propadá do vlastních hoven své nepoučitelnosti a debility, čahož důkazem jsou i čerstvé výsledky voleb...[bliji]

366931

7.10.2018 10:28

RE: Paradox...

F&T 212.?.?.?

Reakce na 366931

Na druhé straně, pokud bude kamioňák potrestán, tak tam nebude nikdo chtít jezdit a i řidiči budou dbát daleko více na zabezpečení vozu. Proč nemůže mít řidič třeba www kameru v prostoru nákladu? Nebo nějaký mechanismus signalizující, že byby dveře násilně otevřeny?

Parafrázuji výrok z České sody, když předváděli Škodu série henlain: "Je potřeba zavést výfuk do nákladního prostoru jak se v minulosti mnohokrát osvědčilo."

Ono by postačilo mít kovové kliky izolované a přivést na ně napětí co se dává do ohrad na dobytek.

366933

7.10.2018 10:59

RE: Paradox...

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 366933

Podívejte se, tohle není věcí řidiče a technických vychytávek kamionu, to je problém algemajneŠajze Evropské unie...
Ale mě by se to nestalo, snažím se bez ohledu na okolnosti a prvomoci "krýt si záda" vždy a to i při takových banalitách, jako je řízení/přeprava, neboť mám řidičák už od svých patnácti let, čili celých víc, než 45 a my jsme se učili mj. "že si má šofér dělat zastávky a při nich zkontrolovat náklad" a taky jsem jezdil s náklaďákem "po venku", byl na vojně a tam jsem taky nějakou zkušenost učinil, jenže dneska kamionistou udělají každýho matěje, co chce točit kolečkem a podle toho to tak vypadá, že málokdo má vůbec zodpovědnost sám za sebe, natož za ostatní...
Když jede na rajz s kamionem do poloviční Afriky, tak se má tomu přiměřeně chovat a ne, jako když jede do vedlejší vesnice k babičce na pouť...Mohl tomu předejít tak, jako to dělají jiní, ale vinit ho a zavřít za bordel vedení EU a jednotlivých vlád je svinstvo, se kterým MŮSÍ všichni nesouhlasit a jít proti němu, jinak se z toho brzy pose....
Kde jsou šoférské odbory, kde jsou mafiáni z ČESMADu a kde je min. zahraničí a kde je min. dopravy ??!!

Ale ten vejfuk no nákl.prostoru určitě nezapadne, ten podle směřování EU přijde brzy zas do módy, ale chce to něco udělat s emisními limity a katalyzátory, jinak by to nemělo to kouzlo...[velký smích]

366934

7.10.2018 16:07

Xido-fašističtí teroristé chrání gojimy před možností volby

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Xido-islámem a propagandou evropského ráje zdebilizovaní vandráci z Afriky a Arábie jsou lstivými xido-šmejdy hromadně pašováni do Evropy i s různými nemocemi, bez zábrany, ale gójův kapesník je vyladěně prověřován?

>Nějaký papír v kapse u košile a kapesník, který jsem si nechal v kapse kalhot - musely projít speciální „čtečkou prachu“

>podrobte se a dělejte to, co je v zájmu výjimečného národa (sekty xido-šmejdů), nebo jinak uvidíte.

>poznáme, když se bojíš, když něco skrýváš i vzpurnost a revoltu v tvé mysli.

Orwellova hesla SStrany; válka je mír, nevědomost je síla, bůh je moc, svoboda je otroctví …,

můžeme rozšířit o další xido-fašismy; tyranie je bezpečnost, rozvrat je rozvoj, mohamedánské obohacení je přínos, tupá poslušnost je spolupráce, deprivace a debilizace jsou hodnoty, sankce je láska.

Zvlášť děje spojené se slovem sankce by si zasloužily zvláštní pozornost gojimů.

366937

8.10.2018 11:18

RE: Xido-fašističtí teroristé chrání gojimy před možností volby

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 366937

Mezi hesly Strany z románu 1984 jsem nenalezl " Bůh je moc"... Jako Bůh je tam do Strany jen vtipně zakomponován /zřejmě reálně neexistující/ Velký Bratr co všechno vidí, a jako Nepřítel Strany zřejmě reálně neexistující Bronštajn /??/, a "jeho" naopak reálně existující "zakázaná" Kniha...

Orwel byl též vyvolený, a jako bývalý tajný indický policista politice zřejmě dobře rozuměl. V románu 1984 je však zřejmě nejpodstatnější to, co v něm není, ale z toho co v něm je, přímo a přímo výsměšně vyplývá...

[velký smích][velký smích]

366954

8.10.2018 6:17

Pane Stwora

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2600:x:x:x:x:x

A nejvetsi sranda je ze treba ve Vancouveru a Cagary je u teto ochranky spodina a jeste navic to jsou ve vetsine osmahli, neboli jak jsou tu nazyvani paki (hovorove u nas) a vsadim boty ze velke procento islamistu. Dokonce jsou mezi nimi mentalne zaostali -znam osobne. Proste to je velka saskarna. Naposledy zabavili chlapikovi kapky proti paleni zahy.

366942

9.10.2018 14:33

Polityci...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Jeden politik zavolal si na BISku, aby se optal, jaká asi je pravděpodobnost, že v letadle bude bomba. – Z BISky se ozval temný hlas. Asi 0,001%, šéfe. – Politik
se zapotil. Létá přece tolik letadel, jedno z tisíce, no kolik jich jen denně z Ruzyně přiletí a odletí, a začal se mu trochu třást hlas, když se tajného agenta ptal znovu. No, to přece jenom představuje určité riziko. Nedalo by se ještě nějak snížit? Co mi můžeme poradit? – Od toho jsme tady, šéfe. Vezměte si na palubu letadla svoji vlastní bombu. Pravděpodobnost, že v jednom letadle budou dvě bomby, je prakticky nulová.

[velký smích]

366989

10.10.2018 11:01

Pražský policejní Texas.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

www.facebook.com/bonzujeme.cz/videos/327895937985597

[velký smích]

367004

Příspěvků: 24

06.10. 07:59 gippius  Nelétám, autem nejezdím,
06.10. 09:30 J_Pitralon  Velká loupež probíhající za bílého dne...
06.10. 10:01  Podivná kontrola u vstupu na Pražský Hrad.
06.10. 21:01 Mirrra  RE: Podivná kontrola u vstupu na Pražský Hrad.
07.10. 09:01  RE: Podivná kontrola u vstupu na Pražský Hrad.
10.10. 15:00 Martin1  VŠECHNY CESTY VEDOU DO ŘÍMA, ALE NĚKTERÉ DO . . . .
06.10. 11:08 F&T  S tou bezpečností je to velký problém
06.10. 14:58  RE: S tou bezpečností je to velký problém
06.10. 15:27 pozorovateľ  Iron Mountain Report: Obyvateľstvo musí byť udržované v neustálom pocite strachu...
06.10. 15:28 pozorovateľ  pokračovanie
08.10. 05:59  RE: pokračovanie
06.10. 16:19 libertarian  "Probuďte se, drazí spoluobčané! Je nejvyšší čas."
06.10. 17:34  Cui bono ?
07.10. 21:23 Joseph Chlor  RE: Cui bono ?
06.10. 19:16 svatoslav butora  Svět kapitálu bez humanismu
06.10. 20:53  Paradox...
06.10. 22:47 R.E.  RE: Paradox...
07.10. 10:28 F&T  RE: Paradox...
07.10. 10:59 R.E.  RE: Paradox...
07.10. 16:07 Pátá Mojžíšova 7:24  Xido-fašističtí teroristé chrání gojimy před možností volby
08.10. 11:18  RE: Xido-fašističtí teroristé chrání gojimy před možností volby
08.10. 06:17  Pane Stwora
09.10. 14:33  Polityci...
10.10. 11:01  Pražský policejní Texas.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 38 čtenářů částkou 10 202 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 0

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 1

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

Měnové kurzy

USD
21,00 Kč
Euro
25,56 Kč
Libra
29,72 Kč
Kanadský dolar
17,38 Kč
Australský dolar
16,54 Kč
Švýcarský frank
23,37 Kč
100 japonských jenů
19,32 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 686,02 Kč
1 unce stříbra
578,13 Kč
Bitcoin
1 220 968,99 Kč

Poslední aktualizace: 10.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 212