Diskuze k článku

Trump pronesl řeč na půdě OSN - a svět se směje

Příspěvků 16

4.10.2018 2:22

Ja to tak Nevidim

coinageboy 66.?.?.?

Myslim si ze se Trump vubec neztrapnil, pouze se nechoval jako ty kaspari pred nim.

366881

4.10.2018 6:50

Sputany casom

eli 58.?.?.?

Autor clanku popisuje realitu, ktora je uz svetu dobre znama. Tu nie je nic, cim by citatela zaujal, alebo vyhranil inu perspektivu, na politicku angazovanost USA, na pode OSN. Clanok, je zamerany ciste len na osobnost prezidenta a plne kooperuje s medialnou masineriou zapadu, ktora ho predvadza svetu, ako vyvrhela. Ovela zaujimavejsia, je poznamka editora, ktora obrazne stavia Trumpa, pred akusi pomyselnu kulisu, za ktorou sa hemzia nielen stovky milionov nepriatelov Ameriky, ale aj jeho vlastni ludia. Pravda, do pojmu “vlastni ludia,”sa toho zmesti vela. Tu nejde len o kongres, ktoreho kontrola nie je plne v jeho moci, su tu samozrejme aj ludia bezprostredne okolo neho, ktorym nedoveruje
a ktorych neustale obmenuje, tu ide hlavne o tu najdolezitejsou zlozkou, ktorou je vlastne americka spolocnost samotna. Akym poslanim bol Trump povereny v relacii k tejto zlozke? Touto otazkou, sa v poslednej dobe zaobera vela politickych komentatorov a nezavislych analytikov. Vacsina z nich poukazuje na vonkajsiu influenciu moci, ktora kontroluje Kremel a Rusko. Teda, ak je zaujem tejto moci, aj politickym programom americkeho prezidenta, ake dosledky to bude mat, na dalsi vyvoj tejto spolocnosti? Sucasna doba, uz lacnej propagande naklonena nie je o tom svedcia aj predchadzajuce clanky na tejto stranke, boj o mienku spolocnosti, je neuprosny. Casy ohromujucich vyletov na Mesiac a uspesnych tazeni proti komunizmu pominuli. Po udalostiach 9/11, sa svet pozera na globalny vyvoj z uplne ineho uhla. Bez podpory spolocnosti, moze priniest dalsi vojensky konflikt, za ucasti US, aj koniec globalnej moci. Ziskat spolocnost na svoju stranu, bude tak pre Trumpa, ako aj Putina, velmi zlozitou zalezitostou, narocnou na ekonomicke a socialne zmeny, ale hlavne cas, ktorym nedisponuju. Kriza, postupuje rychlejsie.

366882

4.10.2018 7:06

Trump je vykonávateľ,

omar 147.?.?.?

a prezentuje len to, čo mu GP nariadil. Je to analogické ako s VB - laik žasne a "odborník" sa diví. SŠA musia povinne a kontrolovane(!) odísť zo scény. VB tiež, a tak predvádza povinné cviky, ktoré majú jedinú úlohu - diskreditáciu veľmoci. Politika a správanie SŠA a ich "mozgu" VB sú presne také, aké majú byť. "Rehoce" sa im celý svet. Je to súčasťou plánu. Trumpovi treba len fandiť aby mu to vyšlo, lebo veľká časť sveta (ak nie celý) zhorí v ohni jadrovej vojny.

366883

4.10.2018 9:10

RE: Trump je vykonávateľ,

kolokol 185.?.?.?

Reakce na 366883

Ano, zdá se že Trump pracuje dobře, jak to naznačuje i Pjakin. A i když zřejmě udělal svým projevem, co bylo třeba, stejně si myslím, že daleko víc pro diskreditaci Ameriky vykonala nedávno Siréna Williamsová. To opravdu pobavilo celý svět [smích]

366887

4.10.2018 10:30

RE: Trump je vykonávateľ,

vladimir7 194.?.?.?

Reakce na 366883

Presne tak, odivujem Trumpa aj ja, že ešte vôbec žije a nezbláznil sa, alebo nerezignoval, keďže musí bojovať s neskutočne obrovskými zlými silami ktorým ide o prežitie a vysávanie planéty. Chápem Trumpovo dehonestovanie sa, je to v záujme najvyššieho cieľa.

366888

4.10.2018 9:02

Svět kapitálu bez humanismu

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den. V tom hyde-parku tzv.OSN jsou slyšet projevy o něčem, co není... Objevuje se nová transformovaná scéna z Hamleta: Socha Svobody se probodává vlastním mečem a informační mediální jed je podáván všem kolemjdoucím jako dárek.

366886

4.10.2018 11:37

výměna obyvatel ČR salámovou metodou

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2620:x:x:x:x:x

Ta migrace přes ministerstvo průmyslu a obchodu není nic nového. Zahraniční, převážně americké, firmy sem z podivných důvodů na pracovní místa neberou Ukrajince a Rumuny jako doposud, ale množí se tu Indové, Pakistánci, Brazilci, ale i Italové a Španělé.

Shodou zvláštních náhod všechno tmavé pleti. A řada z nich se sem nacpala i s rodinama a už tu mají i děti s českým občanstvím.

To je rafinovaná taktika, protože my češi máme velký odpor vůči imigrantům z 3. světa. Tak nám sem nacpo barevné obyvatelstvo ze zemí kde k tomu nemáme takový odpor. A až si za 10 let zvykneme na směsici jazyků a barev, tak nám sem začnou cpát natvrdo muslimy!

Salámová metoda neboli vaření žáby.
ps: kdo že to má pod palcem MPO ?

366889

4.10.2018 12:37

Tón článku je silně přehnaný = je to fake news

Janeček 173.?.?.?

Pokud se nám nelíbí státní propaganda a překrucování faktů, neměli bychom dělat to samé.
Ten smích trval asi 6 vteřin z půlhodinového projevu a rozhodně to nebyl žádný výbuch. Kromě toho předmět smíchu vůbec nebyla politika USA, ale Trampův výrok, který byl ve smyslu, že on udělal nejvíc ze všech presidentů v historii USA, a ať je to pravda nebo ne, tak to nemusí plně souviset s vnější politikou USA.

Projev byl jedním z nejlepších za dlouho dobu, hlavně proto, že chyběly pravdoláskové lži a naopak bylo mluveno proti nim.

Fakta v článku jsou samozřejmě pravdivá, ale příležitost jejich presentace je zcela nevhodná a zavádějící.

366891

4.10.2018 17:36

Je to groteska...anebo tragedie ?

Joseph Chlor 89.?.?.?

Že údajně to nejstarší moderní demokracie vygenerovala v údajně to svobodných volbách duel Trump - Clinton(ová) ?
Člověk neví zda se má smát nebo má brečet. A zda nemá vše zahodit. Vše, co ho dělalo dosud člověkem (Homo sapiens sapiens) hodit na jednu hromadu a slavnostně to podpálit - v rámci akce " Fiasko 2000 -letého vývoje".
Tohle je tedy výsledným produktem oné údajně to nejvyspělejší země nevyspělejšího civilizačního okruhu planety Země ?
K čemu pak jsou všecky ty knihovny, university, vědecké studie , etické kodexy, náboženské spolky, nadace....k čemu je to masivní zadlužování se ? K tomu, aby nám vládl trumpenproletariát ?
Vypadá to čím dál tím více na ten brek. Bohdá aby si to odbrečeli Amíci...a ne , jako takřka tomu bylo obvykle, zbytek světa.

366898

4.10.2018 17:55

Trump může být k smíchu,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

například svými projevy, účesem, přítulností k vyvinutým samicím atd., ale zaslouží uznání alespoň tím, že po velmi dlouhé době si někdo v prezidentské funkci dovolil alespoň na počátku svého funkčního období jít proti americkým či spíše chazarským "elitám" Ameriky a jejich všemocným médiím. "Elity" velmi dlouho a beztrestně vykrádaly, bombardovaly, obelhávaly a intrikovaly v celém světě. Pravda, dříve více skrytě, dnes naprosto otevřeně, i když média mainstreamu to okecávají a ospravedlňují, jak mohou i nemohou. Naposledy to byl JFK,kdo se odvážil oslabit tamější zločinecké "elity", a to když chtěl vydávat dolary bez FEDu. Jak dopadl je všeobecně známo. Trump to bezpečně ví také.

366899

4.10.2018 19:56

RE: Trump může být k smíchu,

co na tom zalezi 2600:x:x:x:x:x

Reakce na 366899

Krome planu odstavit chazarskou FED o valu, JFK se stavel proti tomu aby Talmudistan (Izrahell) vyvijel atomove zbrane, plus nepodporoval planovanou agresi proti Vietnamu. Tato 3 “provineni” ho stala zivot. Nastoupivsi Johnson vedel pak moc dobre jak poslouchat nadrizene ..

366902

4.10.2018 19:45

ano, ale .....

libertarian 31.?.?.?

Článok je výstižný, ale dovetok editora je závažný. Trump sa vyjadruje trápne, aj sa správa trápne, ale.... je súčasne jediným slabým svetielkom na konci tunela plného hrôzy. USAci sa chovajú ako gauneri, ale sú to perfektne vyzbrojení gauneri. A Trump je jedinou trochu nádejnou silou vo vláde USA. Jedinou nádejou, že USA neurobia púšť zo zemegule.
V dovetku editora sa správne píše, že Trump nie je celkom svojprávny, že koná pod smrtelným tlakom opozície aj tlakom "vlastných" poslancov.
Môžme iba dúfať, že napriek tomu tlaku dokáže zabrániť katastrofe, ktorú tí ostatní pripravujú.

366901

4.10.2018 21:35

Ten článek psal Soros?

maru 84.?.?.?

Trump nemůže za všechny války Ameriky. Dokud válčil Obama, Bush a další, kdo podporovali globalismus a byli vůdčími osobnostmi v jeho čele, všichni tito štěkaví mopslíci se před nimi servilně ohýbali. Zvolení Trumpa pro ně ale byla rána.
Jim ve skutečnosti nevadí války a utopené migranty používají jen jako beranidlo ke zlegalizování masové migrace.

Jim nejvíce vadí, že Trump spolu s Orbánem odmítají globalistické uspořádání světa. Proto se mu nyní tříská o hlavu všemi válkami Ameriky a snaží se ho zesměšnit.

Trump v OSN kromě jiného řekl:
"Ctím právo každého národa v této místnosti prosazovat své vlastní zvyky, víry a tradice."

"Spojené státy vám nebudou říkat, jak máte žít, pracovat nebo koho máte uctívat. Žádáme jen, abyste na oplátku i vy uznávali naši svrchovanost."

Trump odmítl myšlenku globalizace a chválil vlastenectví.

 Řekl, že nelegální přistěhovalectví pomohlo financovat zločinecké sítě, zatímco zhoršilo život pro původní obyvatelstvo. Že by migrace neměla by být řízena mezinárodními orgány. Že by se mělo pomáhat zemím, ze kterých odcházejí přistěhovalci, aby se tam lidem lépe žilo.

Macron, jehož projev byl oceněn bouřlivým potleskem mopslíků, prohlásil:
"Nenechám suverenitu lidí v rukou nacionalistů, kteří útočí na naše univerzální hodnoty."
"Nevěřím v právo silnějšího. Věřím ve třetí cestu, která nás zavazuje k novému modelu - k nové globální rovnováze."

----------
Ovšem tento nový zářivý model je ve skutečnosti omezení demokracie ve prospěch vlastníků korporací v zákulisí. A je protlačován silově a přes mrtvoly nejen migrantů.

366903

5.10.2018 13:12

RE: Ten článek psal Soros?

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 366903

[chechtot][chechtot][chechtot]

Tady zase někdo dost věcí nechápe. Tomu se říká kognitivní dizonance.

366909

7.10.2018 15:58

je treba si uvedomit

rosco 185.?.?.?

ze do Bileho chleva se nikdo jiny nez trapny manasek sionisticke mafie nemuze dostat,obe strany jsou pouze dve kridla jedne a teze mafie. Trump pouze navazuje na ty kaspary kteri byli pred nim.Podobne jako prakticky ve vsech zemich zapadu sleduje sionisticka mafie i v USA politiku systematicke infiltrace na obou stranach politickeho spektra svymi pucfleky, tito se ve volbach poplivou od shora dolu, pri nasledne inauguraci se uz ale objimaji. Zasadnim pravidlem pri tom je, ze jakmile je vladnouci pejzatci kontrolovana politicka strana totalne proflaknuta, zacnou jejich manasci v udajne opozici blekotat hesla, ktera chce volic slyset, jakmile se ale dostanou do vlady nebo alespon do parlamentu, odkyvaji vse stejne jako jejich predchudci. Prima ukazka je SPD v CR, jakmile bylo po volbach, netrvalo dlouho a Pitomio se odkopal, pozadavkem o zavedeni svatku holocaustu.

366936

8.10.2018 5:43

V prvni rade vladnou media,ktera nejsou americka.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 58.?.?.?

Je uplne jedno ,co Trump rika,sila vladnout lezi nekde jinde, v Ancensored-necenzurovane novuiny,k nasemu udivu napsali clanek,jez mnohe napovida,"Is Trump controlelled the Mossad?"Je Trump kontrolovany Mossadem? Dale se magazine zabyva otazkou "Is Trump Really President? Je Trump opravdu presidentem? Trump sam verejne prohlasil ze je nacionalistou , ale, I globalistou,mozna ,ze mel rici ze je internaciolistou. Velkym otaznikem magazine je ,zda Trump zet,Jarekd Kushner,jez ma byt tim cernym Petrem v pozadi.Takze, mnoh es epise,ale ,kde je ta hlavni zprava, mozna ,ze tato,ze ve Washingtonu general presvedcuje sve okoli,ze valka s Cinou a Ruskem ,USA vyhraje.
Na strane 25 zmineneho magazine ' dopis z Ameriky, Vas uhodi do oci clanek Washington Plans to Nuke Russia and China. Na premysleni teda je v tomto magazine opravdu dost, nekdo muze mit I zle sny, ale,jak jsem v zivote poznal,ani ten sen ,nemusi byt snem,muze byt v nem vice pravdy nez vetch novinach a magazinech.

366940

Příspěvků: 16

04.10. 02:22 coinageboy  Ja to tak Nevidim
04.10. 06:50 eli  Sputany casom
04.10. 07:06 omar  Trump je vykonávateľ,
04.10. 09:10 kolokol  RE: Trump je vykonávateľ,
04.10. 10:30 vladimir7  RE: Trump je vykonávateľ,
04.10. 09:02 svatoslav butora  Svět kapitálu bez humanismu
04.10. 11:37  výměna obyvatel ČR salámovou metodou
04.10. 12:37 Janeček  Tón článku je silně přehnaný = je to fake news
04.10. 17:36 Joseph Chlor  Je to groteska...anebo tragedie ?
04.10. 17:55  Trump může být k smíchu,
04.10. 19:56 co na tom zalezi  RE: Trump může být k smíchu,
04.10. 19:45 libertarian  ano, ale .....
04.10. 21:35 maru  Ten článek psal Soros?
05.10. 13:12 Lovec idiotů  RE: Ten článek psal Soros?
07.10. 15:58 rosco  je treba si uvedomit
08.10. 05:43  V prvni rade vladnou media,ktera nejsou americka.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

30

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 40 čtenářů částkou 10 502 korun, což je 30 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Měnové kurzy

USD
21,00 Kč
Euro
25,55 Kč
Libra
29,71 Kč
Kanadský dolar
17,36 Kč
Australský dolar
16,47 Kč
Švýcarský frank
23,28 Kč
100 japonských jenů
19,35 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 498,43 Kč
1 unce stříbra
577,66 Kč
Bitcoin
1 179 230,96 Kč

Poslední aktualizace: 11.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 737